Eenvoudige winst Ysselsteyn Scheidsrechters aan het woord Summa Topschutters Klassement I FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 11 februari 2010 - Pagina 17 Royale 0-5 overwinning in Kaatsheuvel Individueel klassement (f-jirril liüSLJ Kledingsponsors: SVOC'01 SV Leunen SV Venray Venlosche Boys zet Overloners andermaal te kijk: 0-5 SV Oostrum SV United SV Ysselsteyn BC Klavertje Vier BC Venray BC 2002 RV Overloonse Bridgeclub Bridgesoos De Kemphaan BC Common Sense BC Harten Drie BC Doublet GV St. Christoffel DC De Pielhaas Sterk Venray haalt uit tegen DESK DESK-Venray 0-5 (0-1). Doelpunten: 33. Robert Wil- lemse 0-1; 75. Wesley Plugers 0-2; 86. Bas Joosten 0-3; 9-0. Wesley Plugers 0-4; 92. Khalid Hlimi 0-5. Toeschouwers: 150. Gele kaart: Angelo van Mil (Venray) en twee spelers van DESK. SV Venray: Nielen; Van Mil, Geenen, Lenders en Ooms; Van Bergen, Willemse en Gommers; Bronzwaer, Roumimper (62. Plu- gers) en Joosten (88. Hlimi). Venray is prima uit de winterpauze gekomen. Een kleine twee maan den na de 4-6 thuisnederlaag tegen Meerssen, scoorden de rood-witten er opnieuw lustig op los. Maar de defen- sie wist ditmaal de nul vast te houden. Trainer Jan Poels moest vooraf nogal puzzelen met zijn opstelling. Hans Custers zat zijn tweede wed strijd van een schorsing van drie duels uit. Freek Thoone kampt met een enkelblessure en ook Bob Crooij (rug) bleek niet inzetbaar. Bas Joosten keerde terug in de basis na de knie blessure die hij op 18 oktober thuis tegen OSS'20 opliep. Opvallend is dat de aanvaller in zijn vier maanden afwezigheid slechts vier competitie duels hoefde te missen. Hetzelfde geldt voor Wesley Plugers die terug is na een spierblessure. Trainer Poels had voorin een plekje ingeruimd voor Gary Roumimper. De allrounder verscheen voor het eerst Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@ summa.nl. SV Venray is na de vijf treffers tegen DESK de nieuwe koploper in het teamklassement met 31 treffers. Zesdeklasser SVOC'01 speelde niet, blijft op dertig doelpunten, en staat nu tweede. In het individuele klassement nes- telde Paul Jeurissen van Ysselsteyn zich naast de koplopers Maikel Wis- mans (SVOC'01) en Freek Thoone (Venray). Zij hebben alle drie acht goals gemaakt. Teamklassement 1) SV Venray 2) SVOC'01 3) Ysselsteyn 4) Oostrum 5) Merselo 6) Volharding 7) Swolgense Boys 8) SV United 9) SSS'18 en TOP'27 11) Holthees 12) Leunen 31 30 28 27 25 24 19 17 15 13 12 1) Maikel Wismans (SVOC'01), Paul Jeurissen (Ysselsteyn) en Freek Thoo- ne (Venray) 8 4) Chris Wilschut en Ruud Custers (beiden Oostrum), Bas Heijnen en Sander Thijssen (beiden Swolgense Boys) en Gijs Dinghs (SVOC'01 9) Kevin Goldschmidt (TOP'27),) Ahmad Qurishi (Merselo) en Arjan Tijssen (SVOC'01) 6. Ysselsteyn-Menos 3-0 (2-0). Doelpunten Ysselsteyn: Ronnie Bovee, Paul Jeurissen en Phil Ver- steegen. Ysselsteyn kende in de zesde klasse E weinig problemen met hekkenslui ter Menos: 3-0. Ronnie Bovee opende in de twaalfde minuut de score: 1-0. Na ruim een halfuur verdubbelde Paul Jeurissen de voorsprong: 2-0. Ysselsteyn verzuimde daarna de score hoger op te voeren. In de 89e minuut bepaalde Phil Versteegen de eind stand op 3-0. Vanaf het begin tot aan het eind was Ysselsteyn de betere ploeg zon der echt goed te voetballen en dat was tegen deze zwakke tegenstander ook niet nodig. De kansen kwamen er toch wel en in de 17e minuut was het raak en het was Boy Geerets die met een prachtige actie twee verde digers op het verkeerde been zette en met een voorzet op maat Ronnie Bovee een niet te missen kans gaf: 1-0. Hierna had Ysselsteyn het karwei al vlug af moeten maken maar de gele genheidskeeper van Menos ontpopte zich tot de man van de wedstrijd en voorkwam een grote score voor Yssel- steyn. Toch werd het voor de rust nog 2-0 door Paul Jeurissen die een voorzet van Phil Versteegen in het doel liep en de wedstrijd eigenlijk al besliste. Na de thee lag het tempo bedui dend lager en Ysselsteyn verzuimde wederom om de score te verhogen en de zwakke tegenstander bleef rede lijk gemakkelijk overeind. Toch waren er ook nu voldoende mogelijkheden om nog iets te doen aan het doelsal do, maar de Ysselsteynse supporters moesten lang wachten alvorens de eindstand op het bord verscheen. In de 88e minuut gaf Phil Verstee- gen de doelman het nakijken uit een voorzet van Ronnie Bovee: 3-0. Zo heeft Ysselsteyn na de winterstop met twee overwinningen goede zaken gedaan in de stand op de ranglijst en heeft nu weer de aansluiting met de subtop. Met nog tien wedstrijden te gaan is er nog van alles mogelijk, maar koploper Handel heeft ondanks het gelijke spel tegen HRC wel een heel riante voorsprong en is eigenlijk al niet meer te achterhalen. in de basis sinds hij anderhalf jaar geleden overkwam van Panningen. In mei 2008 liep Roumimper op de laat ste competitiedag een zware kniebles sure (afgescheurde kruisband) op. Venray nam vanaf de aftrap het heft in handen. DESK trok zich mas saal terug waardoor de ruimtes voor de Venraynaren klein waren. De thuis club probeerde telkens met hoge bal len de bonkige spits Jelle Hakkert in stelling te brengen. Venray controleer de - op het openingskwartier van de tweede helft na - de wedstrijd. In de 35e minuut namen de bezoe kers verdiend een voorsprong. Tom van Bergen slingerde vanaf de rech terflank een vrije trap hoog voor het doel waar de opgekomen Robert Willemse koppend wel raad mee wist: 0-1. Na de thee startte DESK een offensief. De Brabanders gooiden veel fysieke kracht in de strijd. Er ont stonden enkele benauwde momen ten voor het doel maar onder leiding van libero Daan Geenen en doelman Niels Nielen hield Venray stand. De rood-witten kenden even een min dere fase. Het spel was onrustig en de ballen naar voren kwamen net zo hard weer terug. Gaandeweg kregen de Venraynaren steeds meer grip op de wedstrijd. Een kwartier voor tijd viel de beslissing. Wout Gommers kapte twee verdedigers uit en vond de zojuist ingevallen Wesley Plugers. Vanaf de hoek van het strafschopge bied stiftte de ex-Geldropper de bal schitterend in het doel: 0-2. Het was het eerste doelpunt in Venrayse dienst van Plugers. Na de 0-2 was het verzet van DESK gebroken. Uit een verre uittrap van doelman Niels Nielen kon Bas Joosten alleen op avontuur gaan. De thuisclub reclameerde voor buitenspel, maar de aanvaller was vanaf eigen helft vertrokken. Joosten omspeelde de doelman en schoot de 0-3 binnen. De ingevallen Khalid Hlimi opende vanaf rechts op Nick Bronzwaer die uithaal de. Doelman Hoevenaar pareerde het schot waarna Wesley Plugers ter plek ke was om de 0-4 binnen te tikken. In de blessuretijd werd Khalid Hlimi de diepte ingestuurd. Hij omspeelde een tegenstander en liet ook de doelman kansloos: 0-5. m m MEMBERS VAN •S V* Ven ray Special Member: Feestcafe De Koets SUMMA Advies Groep B.V. First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Personato Werving Selectie Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Ambassador Member: Frank Elbers Assurantie Advies Gemeente Venray Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Art.com Gossimijne, bar-bistro Attractiepark Toverland Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Bavaria Winters Liessel Hotel Asteria De Bruijn Isolatie B.V. ING, Venray De Golfhorst, America Intratuin, Venray Eye Watch Security Group Invent Personeel en Organisatie Flextronics Janssen Venray Stucadoors B.V. GGZ Groep Jenniskens Installatie B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Jewagas B.V., Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Julicher en Meijer Advocaten Inalfa Roof Systems Group B.V. K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kyoto Koi Farm Kersten Europe McDonald's Venray Koenen en Co. OTTO Work Force B.V. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Peka Kroef B.V. Maessen Bedrijven Plus G. van Dijck Venray Makelaardij Carel Fijen Price Cleaning B.V. Manders Automation Rabobank, Venray Manders Verhuur Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Mari, Wanssum Seacon Logistics Martin Cuijpers Van den Munckhof B.V. Maximize Nederland B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Vie Curi Vitaal Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Members: Nelipak B.V. ABN/AMRO Bank NLW Groep Adecco Notariskantoren Venray Administratiekantoor Van Dijck Lenders Partycentrum "De Witte Hoeve" Arbo Office Nederland PG Group BV Argowil B.V Peelrand Makelaardij B.V. Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Restaurant de Beejekurf Auto Arena Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Rocom Telecommunicatie B.V. Autowijk Keizersveld Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Autoschade Venray Rooijerie Uitmarkt Avydo accountants en belastingadviseurs Saarloos Automotive Equipment, Venray Baat accountants en fiscalisten Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Steenhandel Kusters Bouwbedrijf Fleuren Studio Spinazie Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Tandartsenpraktijk Venray BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken Claassen, Moolenbeek en Partners Thetru B.V. Claassen Bouw Vastgoed BV Thomassen Interieurs BV CleanCare24 Thuijls Beheer B.V. Cocosoft Timber Hirsi Europe BV Contour, Accountants en Belastingadviseurs Time2Paint Cornelco Safety Van de Mortel Assurantie Advies Culinair Creatief Ruud Welbers Van Dijck Bouw en Industrie DatZitt Horeca Projectmeubilair Van Dijck - Achten - Lenders Advies De Aanpak Bouwservice B.V. Van der Putt Advocaten De Lekkernij -'tAnker, Merselo Van Gansewinkel B.V. Deloitte,Venlo Vera Venray BV Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Verkeersschool Nottelman Derksen Dienstverlening Verspreidingsburo Periodiek Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Verstraaten Business Travel Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Elektro Van Gogh B.V. WIKO Investments ERWOLAR B.V. V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Wonen Venray Feenstra Warmte Totaal Zorg ZR Accountants en Adviseurs Reinold Weidemeijer en Ruud Bex- kens vertellen op maandag 22 febru ari vanaf 19.30 uur over de ervaringen en belevenissen tijdens hun scheids- rechterscarrière in het betaald voet bal. Zij maken hiervoor ook gebruik van beeldmateriaal. Deze avond kan gezien worden als een promotie avond voor de op te starten scheids- rechterscursussen in deze regio, en is bijzonder aan te bevelen voor mensen die ooit het idee hadden of hebben om voetbalscheidsrechter te worden of voor(aspirant)verenigings- scheidsrechters. Uiteraard zijn andere geïnteresseerden ook van harte wel kom. Deze avond vindt plaats in het clublokaal van de scheidsrechters- vereniging Horst-Venray aan de Wit- tebrugweg in Horst. Verder verbindt scheidsrechtersvereniging Horst-Ven- ray een leuke actie aan deze avond; wie zich opgeeft voor de scheidsrech- terscursus, hoeft geen inschrijfkosten te betalen. Drie doelpunten Jessie Philipsen Sparta'25-SV Venray 0-6 (0-1). Doelpunten SV Venray: Jessie Phi lipsen (3x), Ilse Hennen, Marije Jager en Elisa van Knippenberg. Met drie treffers was Jessie Philip sen zondag de uitblinkster bij de voet baldames van eersteklasser SV Venray, die de uitwedstrijd tegen Sparta'25 met 0-6 wonnen. In de eerste helft bepaalde Philipsen met een treffer de ruststand op 0-1. Na de pauze walsten de Venrayse voetbalsters over de thuis ploeg heen. De andere doelpunten werden gescoord door Ilse Hennen, Marije Jager en Elisa van Knippenberg. Tijdens de lange winterstop zijn er enige omzettingen geweest in de Venrayse equipe, dus stond er een nieuw en oningespeeld team aan de aftrap. Helaas is Mandy Maas nog niet fit genoeg om te kunnen voetballen en moet Janine Rongen voorlopig nog toekijken met een zware enkelbles sure. Tijdens de warming-up haakten Tamara Konings en Aniek Schepens ook nog af wegens ziekte en een bles sure, waardoor oud gediende Mirelle van Rijbroek plotseling haar rentree maakte in de basis op een vreemde positie voor haar, in de mandekking. Het veld lag er goed bij, maar Venray had al weken niet meer buiten kun nen trainen, dus het was erg zoeken voor de ploeg in de eerste helft. Er zaten veel slordigheden in het spel, de voorhoede werd nauwelijks gevonden en achterin werd te vaak een op een gespeeld. In de 31e minuut wist Elisa Knippenberg een andere youngster in de basis te bereiken met een steek- passje, Jessie Philipsen gooide al haar frustratie eruit dat het op haar positie nog niet goed liep en knalde de 0-1 tegen de touwen. Trainer Otto Verhe- ijen had in de gaten dat het niet liep en deed enkele omzettingen binnen de lijnen, waardoor vooral Jessie beter in de wedstrijd kon komen en centraal op het middenveld ging spelen. Het bleef moeizaam lopen en Sparta wist meer kansen af te dwingen dan Ven- ray. Gelukkig keepte Linsey Philipsen alsof haar leven ervan af hing en wist zij met mooie reddingen haar doel schoon te houden. In de rust was voor Venray duidelijk dat het een pittige tweede helft zou worden. De ploeg kwam aan het einde van de eerste helft wel steeds beter in de wedstrijd, dus de speelsters kwa men vol vertrouwen de kleedkamer uit. Venray startte sterk in de tweede helft. Er zaten minder slordigheden in het spel en vooral meer structuur. Langzamerhand kwamen er meer kan sen, hoewel ook keepster Philipsen nog voor een paar belangrijke reddin gen moest zorgen. In de 61e minuut was het weer Jessie Philpsen die het net wist te vinden, deze keer wat gelukkig nadat Marije Jager het duel aan was gegaan met de keepster van Sparta. Beiden lagen geblesseerd op de grond, waardoor Jessie voor een lege goal miraculeus raak schoot, tot grote verrassing van velen zat de bal er toch echt in. Vanaf toen kon Venray door stomen. In de 69e minuut wist Marije Jager voor de 0-3 te zorgen, een bekro ning op een goede wedstrijd. Een minuutje later was het alweer raak, deze keer was het Elisa Knippenberg, die doordeweeks in Amsterdam bij HVA opgeleid wordt, die met een van richting veranderd schot voor de 0-4 tekende. Venray kon daarna vrijuit wis selen, het talent Myrthe Moorrees ver ving Judith Rouwenhorst, terwijl keep- ster Vivian van Wijck als veldspeelster Beau Nelissen verving. Het werd nog erger voor Sparta, want Jessie Philip- sen wist nog twee doelpogingen af te dwingen, waarbij Ilse Hennen bij de eerste poging voor de zekerheid de bal nog een tikje gaf, zorgde Jessie zelf voor het slotakkoord. Een verdiende overwinning voor Venray, hoewel de uitslag enigszins geflatteerd was. Waar Venray vaak moeilijk scoort, ging het deze keer erg gemakkelijk. Het was absoluut de wedstrijd van de zusjes Philipsen, met een uitblinkende keepster Linsey en een veelvuldig scorende Jessie. Twee grote opstekers voor Venray waren dat er eindelijk weer makkelijk gescoord werd en dat de totale defensie onder de bezielende leiding van Mirelle van Rijbroek de nul wisten te houden. Uitslag SVOC'01 2-Olympia'18 4 Uitslag Leunen 3-Montagnards Uitslagen DESK-SV Venray SV Venray 2-Gemert 2 SV Venray 3-HVV Helmond 2 SV Venray 5-Ysselsteyn 2 Dames Sparta'25-SV Venray Uitslagen SVVenray A2-Belfeldia A1 SVVenray B1-RKVVO B1 SVVenray B2-ASV'33 B1 Mierlo Hout C1-SVVenray C1 SVVenray D1-Volharding D1 2-2 2-2 0-5 1-1 3-2 1-1 0-6 4-0 0-2 0-2 1-0 2-3 jSporihieuws -info SSS'18 faalt collectief voor eigen publiek SSS'18-Venlosche Boys 0-5 (0-4). Doelpunten: 10. Paul van Liempd 0-1; 13. Paul van Liempd 0-2; 24. Etienne Verhofstad 0-3; 40. Paul van Liempd 0-4; 85. Joris Verweij (strafschop) 0-5. Scheids rechter: Bruekers (Weert). Toe schouwers: 250. Gele kaart: Paul Janssen (SSS'18). SSS'18: Jurcik; Hans Janssen, Rob Janssen (28. Venhuizen), Paul Janssen en Hendriks; Verbeek (46. Luc Janssen), Teun van Bree, Joosten (20. Meeuse) en Koen van Bree; Van Raaij en Wout Janssen. Door Jan Leijsten Het wordt tijd voor revan che, repte programmablad 'Geel Zwart'. Immers de twee neder lagen van vorig seizoen - 4-0 in Venlo en 0-2 in eigen huis - heb ben volgens dezelfde bron SSS'18 zeer waarschijnlijk het kampioen schap gekost. Van een mogelijke titel in de tweede klasse H zal zelfs de grootste Overloonse optimist niet meer durven dromen na de ontluisterende 0-5 nederlaag tegen Venlosche Boys. De anders zo solide Overloonse defensie hoefde in de eerste twaalf duels slechts zes treffers te incas seren. In het dertiende duel ging het mis. Venlosche Boys wist tussen de 10e en de 40e minuut doelman Ales De SSS-spelers worden bij het uitverdedigen fel op de huid gezeten door de Venlonaren. Jurcik liefst viermaal te passeren. Een ongekende schrobbering voor de geel-zwarten. Trainer John Thijssen, die tachtig minuten lang machteloos moest toekijken, toonde zich voor aan vang optimistisch. Waarom ook niet als je op de vierde plek staat en de nummer tien komt op bezoek. "Alles is erop gericht vandaag te winnen", aldus Thijssen. Zijn Venlose collega Jay Driessen had op hetzelfde moment eveneens winnende visioenen. "Jaze ker, temeer daar de voorbereiding op deze wedstrijd goed was", zei de voor malige VVV-coryfee. Het eerste gevaar kwam van Koen van Bree die vanaf 25 meter niet eens zover naast schoot. Daarna was het de beurt aan Venlosche Boys. Een lange bal over het 'gapende' SSS-middenveld bereikte de eenzame spits Paul van Liempd, die de bal prachtig onder controle hield. Vanuit de draai liet de Venlonaar doelman Jurick met links kansloos in de hoek: 0-1. De thuis club reageerde gelaten op de snelle tegentreffer. Anders valt het niet te verklaren dat drie minuten later bij een hoge voorzet vanaf links ander maal Van Liempd het hoogste sprong. Te midden van drie toch ook niet de kleinste thuisclubverdedigers knikte de Venlose spits raak: 0-2. Het trauma dat Venlosche Boys heet, ging nu zijn werk doen bij de manschappen van John Thijssen. Illu stratief was een mislukte aanval vanaf links die door Stan van Raaij werd doorgekopt op... niemand. De Over- loners waren aanvallend machteloos. Als dan ook nog de pechduivel gena deloos toeslaat, is er helemaal geen houden meer aan. Misfortuin trof Paul Joosten toen hij na een bikkelharde charge - geel was zeker op zijn plaats geweest - niet met de aangevoerde brancard, maar voorzichtig lopend het veld moest ruimen. Gevreesd werd voor een sleutelbeenbreuk. Terwijl zijn broer Bas bij Venray eindelijk de peri kelen achter zich heeft gelaten, daar slaat het blessurespook opnieuw hard toe bij de sportfamilie Joosten. Tja, en als dan ook nog Rob Janssen vanaf de zijkant terugspeelt naar zijn doelgebied, waar tot overmaat van ramp drie collegaverdedigers de bal missen, dan is het snel een verloren voetbalzondag. Etienne Verhofstad zei dankjewel: 0-3. Nadat Paul Janssen de enige gele prent incasseerde, schakel den de Venlonaren weer subliem om. En opnieuw haalde Paul van Liempd de trekker over: 0-4. Onbegrijpelijk dat zo'n clever counterend elftal op de derde plaats van onder staat. Ook is inmiddels wel duidelijk dat Venlosche Boys een tegenstander is die SSS'18 totaal niet ligt. Na de onmiskenbaar bittere thee kwam Luc Janssen als derde invaller binnen de lijnen. Een afstandschot van Paul Janssen werd door doelman Ruud Stienen tot corner verwerkt. John Thijssen reageerde fanatiek. "Laat je zien! Houd de druk erop!" Het was aan dovemansoren gericht. Ofschoon, het zij gezegd, het de Overloners ook niet meezat. Op een boogbal van Wout Janssen redde Ruud Stienen fraai, zoals de Venlose doelman vlak daarna een kopbal van Teun van Bree onschade lijk maakte. De beste mogelijkheid was nog voor Stan Veldhuizen, die volkomen vrij voorlangs schoot. Het meeste gevaar kwam van de Venlose aanvoerder Tim Nabben die zijn eigen doelman tot het uiterste testte. Er zou na rust toch nog worden gescoord. In de 85e minuut vloerde Hans Janssen zijn kleine kwelgeest Serdar Yuksel: stafschop. Joris Verweij scoorde onberispelijk vanaf elf meter: 0-5. Aanvoerder Paul Janssen (25) is al zeven seizoenen een vaste waarde bij de Overloners. "Een uiterst belabberde nederlaag", vond hij. "Niemand van ons speelde een fatsoenlijk wedstrijd. Nee, ik weet er zo snel geen verklaring voor. Maar de KNVB zou zo'n wed strijd toch over carnaval heen moeten tillen. Alhoewel dat niet als excuus mag gelden voor ons collectief falen." Uitslagen Bavos-SV Oostrum 2-1 Pupillen F1 SVO-SV United 2 1-0 Pupillen D1 ROKA-Oostrum 1-4 Pupillen D2 Oostrum-De Maaskorf 11-0 Aspiranten C1 Erica-Oostrum 12-0 Pupillen E1 ODOS-Oostrum 1-5 Midweekdames Oostrum-HBSV 4-4 Midweekdames 2 ODOS-Oostrum 10-5 Programma zaterdag 13 februari Gymzaal Oostrum Oostrum F3 9.00 Oostrum E1 10.00 Oostrum E2 11.00 Oostrum MF 12.00 Programma zaterdag 13 februari Voetballen mini F, F en E De Broekberg 10.00 Uitslagen Ysselsteyn-Menos 3-0 Venray 5-Ysselsteyn 2 1-1 Lily Tissen en Jan Tiggeloven waren het beste paar in de gele lijn met 62 procent. Tweede waren Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 59.58 procent en de derde plaats was voor Yorgo Canli en Jeanne Korsmit met 57.83 procent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Ko Sturm en Henk de Vries met 65.67 procent, gevolgd door Piet Botden en Gerrit Weys met 58.75 procent. De derde plaats ging naar Annie Siroen en Tiny Vissers met 57.50 procent. Er is voor de derde keer dit jaar geviertald. De koplopers in de drie lijnen wisten een degelijke overwin ning te behalen. Het team van Ron van Gaal, Piet van Genugten, Doke Verheijen en Lou Gillissen in lijn A, Luc Tijssen, Joan Hinssen, Mia Koop mans en Riet Manders in lijn B en Jan Voesten, Frieda Rongen, Corrie Borssen en Cisca Voss in lijn C waren wederom te sterk voor hun tegenstan ders. Zij gaan in mei proberen hun posities te consolideren en met een eindoverwinning het viertallen af te sluiten. Donderdag start het volgende competitieblok. De voorlaatste zitting van de twee de clubcompetitieronde is gespeeld en de winnaars in geel waren de heren Toon den Brok en Math Keu- lards met 66.88 procent. De tweede plaats was voor de dames Corrie Hartong en Trudy Jeurissen met 62.50 procent, terwijl het bridgepaar Nel Houben en Toon Stiphout de derde plaats in geel bemachtigde met 60.63 procent. In rood bezette gelegen- heidspaar Wies Burg en Jacqueline Hermkens de eerste plaats met 64.06 procent, gevolgd door Hans van Oos terhout en Frans Smits met 61.75 pro cent. Derde was het gelegenheidspaar Loes Engel en Doortje van Melick met 53.39 procent. Donderdag is er een carnavalsdrive. Op donderdag 18 februari is er geen bridgen. Op don derdag 25 februari wordt de zesde en tevens laatste zitting van de tweede clubcompetitieronde gehouden. Op de derde avond in de derde ronde was het sterkste paar in geel Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 61.46 procent. Tweede waren Mia en Sef Lommen met 55.73 procent, gevolgd door Riet en Harry Willems met 52.08 procent. In de rode lijn scoorden Ber Poels en Annie Siroen het hoogst met 58.85 procent. Nellie Basten en Marie Kersten waren tweede met 57.29 procent. De derde plek werd bezet door Nellie Jeuken en Math Keu- lards met 55.21 procent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Piet Bot- den en Ton Melis met 67.50 procent. Riet Aarts en Frieda Kalkman bezetten met 57.92 procent de tweede plaats, gevolgd door Ricky Henckens en Leny Jansen met 55 procent. In oranje op de eerste plaats met 64,24 Josephine Philipsen en Nelly van Vegchel, op de tweede plaats met 61,11 Toine en Jan Tiggeloven en op de derde plaats met 59,38 Mieke van Osch en Mientje Wester. In groen op de eerste plaats met 58,33 Hanny Arts en Rieny Mommen, op de tweede plaats met 54,86 Ine Thie- len en Mariet Volleberg en als derde met 54,36 Francien Haegens en Tilly Reintjes. D eerste ronde van de tweede competitie is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 65,10 procent voor Tiny van Goinga en Wim Vervuurt. Met 57,81 procent ging de tweede plaats naar Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven. Er was een gedeelde derde plaats voor Truus Michels met Martien Verheijen en Toine Tiggeloven met Jeanne Korsmit met 51,56 pro cent. In rood waren de winnaars met 67,50 procent Thea Lamers en Ger Wiegman. Riet Dobbe en Jo Linders bezetten de tweede plek met 66,25 procent en op de derde plaats eindig den Sari Hordijk en Ilse Tummers met 60 procent. De derde zitting van de vierde ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. In geel waren Rob v.d. Beele en Jan Tiggeloven de beste met 59.03 procent, gevolgd door Theo Jakobs en Henk Penninx met 57,99 procent. Met 54,86 procent bezetten Annie van de Munckhof en Jan Simons de derde plaats. In rood waren de winnaars Annie Jansen en Truus Kusters met 73,33 procent. De tweede plek werd gedeeld door Corrie Borssen met Ciska de Vos en Klazien Baak met Mie- neke Menheere met 61,67 procent. Derde waren Gerda en Wiel Stoffels met 54,58 procent. Donderdag is er geen bridgen. De vierde wedstrijd in het derde blok is gespeeld. In de rode lijn waren Nelly Jenneskens en Mariet Volleberg de beste met een score van ruim 61 procent. Marianne van Beek en Marga Vossen werden tweede en derde was het gelegenheidspaar Corrie Hartong met Antoinette Schaeffers. Marijke en Herman Wijdeven hebben hun eerste positie in de tussenstand moe ten afstaan aan Trees en Rob van der Beele. In de gele lijn was de eerste plaats voor Janny Jungslager en Sjef de Vocht, gevolgd door Ingrid de Vocht en Annie van de Munckhof en derde waren Ans van hooft met Trudie Jeu- rissen. Ingrid de Vocht en Annie van de Munckhof voeren de ranglijst aan in de tussenstand. Met nog twee wedstrijden te gaan komt promotiedegradatie dichtbij. De tweede plaatsingswedstrijd voor het Limburgse kampioenschap gymnastiek is in Horn gehouden. In totaal deden 24 dames mee. Roos Ponjee behaalde een eerste plaats in de categorie pupil 1 niveau 11 en Ilse van Ass behaalde een tweede plaats in de categorie pupil 2 niveau 10. Beide dames zijn door naar de finale die op 5 en 6 juni in Nederweert worden gehouden. Uitslagen: Eline van Leerdam 15e plaats jeugd 9. Minke Hesen 6e plaats pupil 1 niv.10. Sanne van Leerdam 14e plaats pupil 1 niv.10. Roos Ponjee 1 plaats pupil 1 niv. 11Jamie Lammert van Bueren 6e plaats pupil 1 niv. 11. Quinty Koppens 13e plaats pupil 1 niv.11. Judith Steffers 17e plaats pupil 1 niv.11. Bette Hebben 9e plaats juni or niv.7. Lisa Esveldt 17e plaats junior niv.7. Babs Neervoort 17e plaats juni or niv.8. Elke Pelzer 7e plaats senior niv. 5. Jaimy Claessens 26e plaats seni or niv. 5. Nieke Meyers 5e plaats instap niv.11. Joyce Rongen 17e plaats instap niv.11. Zoë Ermers 19e plaats instap niv.11. Ilse van Ass 2e plaats pupil 2 niv.10. Milou Swinkels 11e plaats pupil 2 niv.10. Maureen van Leerdam 12e plaats pupil 2 niv.10. Damita van Soest 20e plaats pupil 2 niv.10/ Lisanne Beurkens 24e plaats pupil 2 niv.10. Boya Siahaija 21e plaats pupil 2 niv.9. Kim Verstappen 16e plaats senior niv.7. Tamara van Broekhoven 5e plaats senior niv.8. Sara Naus 13e plaats senior niv.8. In café De Pielhaas in Venray wordt op zaterdag 13 februari een dartstoer- nooi gehouden Iedereen kan aan deze wedstrijd deelnemen Inschrijven tot 20.15 uur. Dit kan ook via telefoonnummer (0478)582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten: 1) Perry Bussers. 2) Dave Achten. 3) Mark van de Heuvel. 4) Nicole Voesten. 5) Lou Janssen. 6) Geert van Hoof. Verliezersronde: 1) Crit van Hoof. 2) Paul Hendrix. 3) Johan van Hoof. 4) Thorsten Gooren. 5) Dees Bertrand. 6) Roy Troisfontaine. 7) Edwin Schat- tevoet. Er werd 180 gegooid door Perry Bussers en Paul Hendrix en de hoog ste score was voor Dees Bertrand met 101 punten. Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 17