Ingezonden Geduld raakt op in Oirlo Open dag Gilde Opleidingen |j Ingezonden OLIE VERVERSEN f Woensdag 10 t/m zaterdag 13 februari Speciaal voor de carnaval www.verkoeijen.nl Jr PROFILE TYRECENTER BEERKENS Stomerij Claessens Psychologenpraktijk Swolgieni aj&erten nieuwe windei! 2x11% KORTING Jubileumsubsidie partyservice ^slagerij Slagers Kipfilet Slagers Achterham gratis! Varkensfiletlapje 'van het huis' 2 of 3 cilinder 19, 5 en 6 cilinder 39,- 4 cilinder 29, 8 cilinder 49,- _J EU KEN j^lTElO voor al het reinigen van uw kleding en gordijnen Custers kunstgebitten^ PEEL EN MAAS Donderdag 4 februari 2010 - Pagina 8 In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of indien zij te lang zijn in te korten. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Kleine scholen? Als vijftiger heb ik het genoe gen gekend, onderwijs te mogen genieten op een basisschool die zo klein was dat ze naar huidige maatstaven ernstig met opheffing bedreigd zou zijn. Daarvoor had ik al een jaar op een nog kleinere zelfstandige kleuterschool doorge bracht. Als de theorie die nu wordt opgehangen aan de schoolgrootte, ook op mijn leeftijdgenoten van toepassing was geweest, dan had ik nu deel uitgemaakt van een vol ledig getraumatiseerde en sociaal ontspoorde generatie. Ik ben er echter lang niet zo van overtuigd dat een kleine school sociaal en pedagogisch onverantwoord zou zijn dan de huidige bestuurders. Er zijn inmiddels voldoende argu menten aan te dragen die eer der het tegenovergestelde laten zien. Behalve dat het reken- en taalniveau zeer te wensen over laten, is het aantal leerlingen met concentratie-, gedrags- en andere problemen uitgerekend sinds de fusiegolf enorm toegenomen. Dat dit niet helemaal op het conto van de school bijgeschreven mag worden, moge duidelijk zijn maar dat deze problematiek op een goede kleine school waar het kind zich veilig kan voelen en rust en regelmaat kan ervaren, veel eer der en efficiënter aangepakt kan worden behoeft geen betoog. Voor wie hieraan nog twijfelt is de Franse documentaire film 'Être et Avoir' van Nicolas Philibert, han delend over een klein plattelands schooltje met dertien leerlingen, een absolute must. Werd er niet ooit beweerd dat door fusering, die kleine scholen juist in stand gehouden zouden kunnen wor den? Het is ondertussen al lang duidelijk dat in het onderwijs de principes van de marktwerking niet blijken te functioneren. Daar naast vrezen de kleine dorpen terecht voor het wegvallen van een stuk leefbaarheid binnen hun gemeenschap. Ik wens de getrof fen dorpen veel succes bij de ont maskering van dit trieste voorne men als (opnieuw) een ordinaire bezuinigingsmaatregel. Jan Loonen, Maashees Hannes Beste Hannes, In de Peel en Maas van 28 janu ari beschrijf je jezelf. "Een gezel- ligheidsdier, iemand die met volle teugen geniet van het leven, een positivo pur sang". Hannes, wat mooi. Ik herken mezelf hierin. En donderdagavond zat ik, net als jij, in één keer in een dip. Nou Hannes, noem het maar een diep ravijn. Ik was zaterdag naar Circus Mök geweest. Ik ben het met je eens Hannes, het was iets minder. Maar tochik ben trots, trots op Rooj. Volle bak, 5 dagen, 5 keer 700 is 3500 mensen, uit Rooj. 3500 is veel. Circus Mök weet ieder jaar weer volle zalen te trekken. Ik ben trots.... Maar toen, mijn dip, mijn diep ravijn,....Ik zat de Peel en Maas te lezen, volgend wat er allemaal in ons Rooj speelt. Ik zocht naar een artikel over Mök. Zal er wel groot in staan, dacht ik Groot, want 3500 mensen. Peel en Maas volgt en beschrijft Rooj, Peel en Maas Hannes, beschrijft wat er leeft, Ik zoeken, zoeken, zoekenpagina 7. klein stuk je, kleine foto, kleine kop, 15 bij 10 centimeter. Met een foto van 10 bij 6 centimeter? 3500 mensen, 3500 mensen uit Rooj? Peel en Maas beschrijft wat er leeft, weet Peel en Maas wat er leeft? Hannes, ik raakte in een dip, in een diep ravijn. Ik dacht laat mij nu deze week maar eens de tweede zijn die iemand op de hak neemt. Han nes, tot vastelaovond. Alaaf. Geert Philipsen, Venray. Hannes (2) Beste Hannes, Ook jij mag een mening heb ben, maar met jouw kritieken ben ik het niet helemaal eens. Als het bezoeken van Circus Mök voor jou een moetje is, geef ik je het advies volgend jaar weg te blijven. Enkele jaren geleden werd in de Peel en Maas de klaagzang gehou den dat elke Roojse groep het over dezelfde politieke punten had. De Roojse artiesten hebben zich dat in de oren geknoopt en houden zich de laatste jaren wat op de vlakte. Geen enkele Roojse amateurartiest, die een jaar lang bezig is om voor Mök iets leuks te bedenken en uit te voeren, staat te wachten op Hannes zijn negatieve uitlatingen. Hannes is blijkbaar vergeten dat 90 van de uitvoe rende artiesten op Mök, in het dagelijkse leven iets heel anders zijn dan artiest. Het zijn allemaal gewone Roojse Piëlhazen, die het hele jaar bezig zijn om een act op de bouwen, om de Roojse mede mens te vermaken. Maar blijkbaar heeft Hannes al zoveel busines- sfeestjes gehad, waardoor hij in mijn ogen, tot de verwende Rooj- se Piëlhaas behoort, die heel erg moeilijk te vermaken is. Gelukkig ben ik niet zo veel gewend en heb ik afgelopen zaterdag wel genoten van de voorstelling en ben tevre den. De Mök krijgt van mij dit jaar een 7. Het ene jaar is het niveau nou eenmaal wat hoger of lager als het andere jaar. Voor alle Rooj- se iterimartiesten, die het maar durven om vijf avonden op een rij een theaterpodium te beklimmen om de medemens een vermakelij ke avond te bezorgen, heb ik diep respect. Zij verdienen het niet om deze negatieve reacties in de krant te lezen. Ik neem mijn petje voor hun af en hoop dat er volgend jaar nog Piëlhazen zijn, die het durven om het Roojse Mök Circus in ere te houden. Ria Leisiwal, Venray. Nog geen overeenstemming grondeigenaar in plan zuid-oost Twintig Oirlonaren bezoe ken vorige week woensdag de dorpsraadvergadering. Wethouder Van der Broeck (CDA) komt uitleg geven over de twee grote bouwplannen in het dorp. Veel nieuws kan Patrick van der Broeck echter niet melden aan zijn dorps genoten. Er blijkt nog steeds geen overeenstemming te zijn met de eigenaar van het laatste stuk grond, dat nodig is voor de uitbreidingswijk zuid-oost. Het leidt tot teleurgestelde en zelfs boze reacties. Oirlo voelt zich aan het lijntje gehouden. Al vele jaren is er niet meer gebouwd. In 2006 komt de locatie in de hoek Hoofdstraat-Deputé Peters straat in beeld. Achter de voorma lige Rabobank heeft de gemeente anderhalve hectare in bezit. De dorpsraad lanceert het plan om 35 woningen in eigen beheer te bouwen. Het enthousiasme is groot. Zonder tussenkomst van een projectontwikkelaar kunnen de toekomstige bewoners 30 pro cent op de bouwkosten besparen. Ze richten samen de vereniging Collectief Particulier Opdracht geverschap (CPO) op. Het blijkt allemaal veel langer te duren dan aanvankelijk wordt gedacht. Ook de hoge grondprijzen schrikken belangstellenden af. In 2008 zijn de meesten alweer afgehaakt. Uiteindelijk blijft er een handvol doorzetters over. Zij krijgen van wethouder Teunissen de toezeg ging dat de ze voorrang krijgen bij de uitgifte van de kavels. Kra- neveld, een samenwerking tussen Haegens Vastgoed en Wonen Lim burg, gaat het bouwplan verder ontwikkelen. Er is ruimte voor 42 woningen in diverse typen en prijsklassen. "Ik ga een laatste poging wagen om tot overeenstemming met de eigenaar te komen", meldt Van der Broeck. Hij zegt toe dat hij in de eerstvolgende dorpsraadverga dering, op 24 februari, met alle informatie komt. Wanneer kan er nu gebouwd worden? Welke woningen komen er? Hoe zit het met de toegezegde kavels aan de deelnemers van het CPO? Tal van vragen worden op de wethouder afgevuurd. Tot wel tien keer toe geeft Van der Broeck hetzelfde antwoord. "Op 24 februari weet ik meer." Enkele bezoekers raken geïrriteerd. "Het duurt allemaal veel te lang", zegt een Oirlonaar. "Er is beloofd dat eind vorig jaar alles rond zou zijn. En nu zijn we nog geen stap verder. Dadelijk haakt iedereen af. Dan hoeft er helemaal niet meer gebouwd te worden." "Ik had net zo goed thuis kun nen blijven", zegt een ander. "Ons geduld raakt op. Het wordt iedere keer opgeschoven." Er moet meer druk op de betreffende grondeige naar worden uitgeoefend, vinden enkelen. Daar is dorpsraadlid Jan Nelissen het niet helemaal mee eens. "Als hij dwars gaat liggen en bezwaren gaat maken, dan duurt het nog veel langer. De gemeente moet proberen er op een goede manier met hem uit te komen." Het draait om de prijs die voor de grond betaald moet worden. Het verschil tussen vraag en aanbod is nu nog onoverbrugbaar. Toch hoopt Patrick van der Broeck in een ultieme poging tot een ver gelijk te komen. Zo niet, dan gaat het bouwplan door zonder het nog beoogde stuk grond. Dat zal wel gevolgen hebben voor het aantal woningen dat gebouwd kan worden. "Op 24 februari geef ik uitsluitsel", herhaalt de wethou der. "Daar kunnen jullie mij aan houden. Ik vind het vervelend dat ik de verwachtingen nu niet kan waarmaken. Ook iedereen in het gemeentehuis wil er tempo achter zetten, men is het wachten zat." Een Oirlonaar doet een moreel appel op Van der Broeck. "Hij is de man met de meeste stemmen in Oirlo. We hebben nog vertrou wen in hem. Maar we verwachten niet alleen woorden, maar vooral daden." Over het tweede bouwplan in het centrum, valt wat meer nieuws te melden. Voor de voor malige boerderij van Vic Hesen, in de hoek Hoofdstraat-Pastoor Gerardsstraat, is de sloopvergun ning aangevraagd. Van der Broeck meldt dat het pand half maart kan worden gesloopt. "Het is ook een archeologisch waardevol gebied. Voor en tijdens de sloop wordt er onderzoek gedaan." Eind maart kan het terrein worden ingezaaid en ingericht als tijdelijk dorpsplein. Zodat er dit jaar voor het eerst de kermis kan worden gehouden. Het kan nog twee, drie jaar duren voordat de eerste woningen hier worden gebouwd. Verdeeld over tien tot vijftien jaar worden op beide locaties in totaal ruim zestig woningen gebouwd. In de afgelo pen jaren hebben veel jongeren het dorp verlaten omdat er nau welijks nieuwbouw is gepleegd. Oirlo staat dan ook te springen om eindelijk aan de slag te gaan. Slaap je zondag uit Of sta je op voor jouw droombe- roep? Onder dit motto houdt Gilde Opleidingen op al haar locaties in Noord- en Midden Limburg op zondag 7 februari haar open dag. Vmbo- en havo leerlingen kunnen zich ori- enteren op hun toekomstige opleiding. Op de locaties van Gilde Opleidingen zijn presen taties, interactieve activiteiten en voorlichtingen, die worden verzorgd door studenten en medewerkers. De open dag is vooral een doedag, van 11.00 uur tot 16.00 uur. Dit voorjaar verhuizen de beroepsopleidingen in Venray naar een nieuwe locatie. De open dag vindt plaats in het gebouw aan de Westsingel, maar de weg naar je droomberoep begint in een nieuw gebouw, afgestemd op de laat ste inzichten en wensen op het gebied van onderwijs en leren. Wil je daar alvast een kijkje nemen? Laat dan je naam en adres achter bij de informatiestand nieuwbouw en je wordt uitgenodigd voor een rondleiding. Als extraatje biedt Gilde Opleidingen vanaf volgend schooljaar ook detailhandel aan in Venray. Gilde Praktijkopleidin gen, opleidingen op niveau 1 en 2, grijpen de open dag tevens aan om geld in te zamelen voor de slachtoffers in Haïti. Proeven en genieten, dat is het thema van de sector Hospitality Wellness. Of je nu gaat proeven bij de bakkers of gaat genieten bij de kappers- en wellnessopleidingen. Anderen laten genieten komt terug bij beroepen in de horeca, recreatie, toerisme en facilitaire dienstverle ning. Als je internationale ambities hebt voor de toekomst, dan zit je bovendien goed bij Hospitality Wellness. Meer interesse in een technisch beroep? Ga eens oefe nen met AutoCAD, besturingstech niek of pneumatiek. Maak kennis met de supermoderne werkplaats aan de Hagerhofweg of stap in de wereld van het hout. Als je denkt dat techniek vooral iets is voor jon gens, dan is het tijd om je mening bij te stellen. Vooral techniek heeft veel creatieve opleidingen, die te maken hebben met ontwerpen en tekenen. Bedrijven zijn tijdens dezeoOpen dag trouwens overal aanwezig. Gilde Opleidingen heeft op alle terreinen uitstekende con tacten met het bedrijfsleven. Han dig, want die zorgen voor leerza me stages en goede kansen op de arbeidsmarkt. Bloeddruk meten, bloedsuiker prikken, omgaan met een tillift. In het skillslab van zorg leer je het allemaal. Reanimatie, verpleging wondzorg; studenten van Gilde Opleidingen laten zien wat ze kunnen. Veel organisaties en bedrijven op het gebied van zorg en welzijn zijn aanwezig om de diverse beroepen toe te lichten. Heb je twijfels? Doe dan een test met de zorgnavigator of geef je op voor een meeloopdag. Niet onbe langrijk is de werkgelegenheid. Op beroepen zoals assistent van een dokter, tandarts of apotheker zit men te springen. Op de economielocaties zijn stu denten van de secretariële oplei dingen verantwoordelijk voor de organisatie en promotie van hun open dag.. Breng een bezoek aan deze locaties voor opleidingen op het gebied van economie, handel en ict en oordeel zelf. Studen ten Handel vertellen graag over het starten van een eigen onder neming. Misschien is dat jouw droomberoep: eigen baas zijn. Kijk voor een compleet over zicht van alle opleidingsrichtingen per locatie op www.gildeoplei- dingen.nl. Gilde Opleidingen is hét regionaal opleidingencentrum (ROC) voor beroepsonderwijs en volwasseneneducatie in Noord- en Midden-Limburg met vestigingen in Roermond, Venlo, Weert, Venray en Geleen. Lourdes beleven en vieren in Tienray Donderdag 11 februari is het weer de dag van Onze Lieve Vrouw van Lourdes. De afge lopen jaren zijn er regelmatig mensen uit de regio naar Lour- des gegaan. In Tienray mag u ook dit jaar het Lourdesgevoel opnieuw beleven. Op donderdag 11 februari is er namelijk weer een grote Lourdes- viering. Om 18.30 uur wordt bij de grot in de kerk de rozenkrans gebeden en aansluitend begint om 19.00 uur een heilige mis. Deze mis wordt opgeluisterd door het Ouderenkoor van Tienray. De nieuwe deken van Horst zal in deze viering voorgaan. Na de hei lige mis is er ook de mogelijkheid om de relikwie van de H. Berna- dette te eren. Tienray is de Lourdesplaats in Nederland bij uitstek. Tienray kreeg al in 1877 van de paus de eretitel 'klein-Lourdes'. Het is daar mee de enige plaats in Nederland waar dezelfde rechten en plichten gelden als in Lourdes zelf. Om dat Lourdesgevoel ook nog meer te beleven, bevindt zich in de kerk een rotsblok van de echte grot in Lourdes zelf. Verder kunt u er ook Lourdeswater verkrijgen en is er ook een stukje van de hoofddoek van de H. Bernadette aanwezig. De kerk in Tienray is ook overdag geopend voor een bezoek aan de grot. In de wintermaanden van 10.00 tot en met 16.00 uur en in de zomermaanden van 10.00 tot en met 18.00 uur. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of indien zij te lang zijn in te korten. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Functiebeperking Je bent jong, volwassen of oud, met een functiebeperking en je wilt eropuit. Je wilt graag wat ondernemen, maar hoe? We heb ben een prachtig vervoer: de regiotaxi. Reizen met de regiotaxi kan erg problematisch zijn, maar die verhalen zijn onderhand wel bekend. Je moet er rekening mee houden dat je lang onderweg bent en dan spoken de vragen door je hoofd: kom ik wel op tijd op de vergadering? Ik kan me vroeger laten ophalen, maar kan ik dan wel alleen naar binnen? Is de deur nog op slot en sta ik dan buiten te wachten in weer en wind kou of brandende zon?Als ik dan lan ger van huis ben, is er dan wel een aangepast toilet? Uit ervaring blijkt dat dit vreselijk tegenvalt. Als er een aangepast gehandicap tentoilet is, dan is ze vaak slecht aangepast: Maar één beugel, te korte beugels, toilet te laag, beu gels te hoog, in gebruik als ber ging, waardoor er geen draaicirkel is. Doodziek word ik ervan om daar steeds tegenaan te moeten lopen. Mensen die maar één been hebben of verlammingen hebben, hebben vaak steun nodig van zo'n beugel, om zichzelf te kunnen helpen op het toilet. We krijgen steeds te horen dat de toiletten zijn goedgekeurd en dat we het er zo mee moeten doen. De erva ring leert dat dat niet zo is en wat nu? Vele mensen blijven dus maar thuis zitten, het obstakel om erop uit te gaan, is te groot. Men zegt niets meer omdat men niet op zijn woord geloofd wordt, klagen is uit den boze. Maar kennen onze ambtenaren die dit allemaal zo fijn regelen voor ons en er zoveel geld aan uitgeven de regels wel? Ken nen ze Agenda 22 wel?. Waarin alle voorschriften staan Zowel regio Horst als Venray komt slecht uit de bus met betrekking tot gehandicaptentoiletten en toegan kelijkheid centrum en aanduiding daarvan. Gezonde mensen hebben er vaak geen oren naar als je ver telt hoe zenuwslopend dit alles is. Hoe hou je leven nog leefbaar? Je schrikt ervan hoe onverschil lig en hard mensen op je kunnen reageren, maar gelukkig kom je af en toe nog een engel tegen. Hoe zwaar moet het zijn voor de men sen die hun hele leven met een functiebeperking moeten leven, het zal je kind, je partner je ouder zijn. Dit moest ik even kwijt Het is een noodkreet van velen onder ons, die echter uit machteloosheid hun mond dicht houden. Josephien van Leendert, Oostrum. Met enige verbazing las ik vorige week het ingezonden stuk van de heer Sip van Goinga betreffende de ongelijkheid in jubileumsub- sidies in Venray. Hij haalt hier de zeer verschillende bedragen aan die aan Euterpe, Mannenkoor en andere verstrekt worden in 2010. MMSK St. Petrus' Banden vierde in 2009 haar 50-jarig bestaan en organiseerde daarvoor verschillen de activiteiten zoals onder andere een opnieuw geactiveerde Taptoe die voor iedereen toegankelijk was en ook opgezet was als een stuk Venray promotie (deelname door topkorpsen uit Nederland). De Taptoe heeft MMSK St. Petrus' Banden een negatief saldo gekost van ruim 4500 euro. Tevens onder steunt MMSK St. Petrus' Banden ieder jaar belangeloos activiteiten voor de Venrayse gemeenschap. Ik denk daarbij aan intocht van St. Nicolaas, inhalen van com municanten en carnavalsoptoch ten. Hiervoor ontving het korps dan ook recentelijk de Wakkere Piëlhaas onderscheiding. Van de gemeentelijke subsidie-pot voor eenmalige evenementen subsidies ontving MMSK St. Petrus' Banden in het jubileumjaar het luttele bedrag van 1000 euro. Mogen we dan klagen over ongelijkheid in subsidieverdelingen? Mijns inziens zou de subsidieverdeling voor dit soort zaken gebaseerd moeten zijn op een werkelijke bijdrage aan de Venrayse gemeenschap en de betekenis ervan voor Venrayse promotie- en pr en niet op wille keur of andere invloedsfactoren. L.J.M. Otten, Venray Broeder Valentijn 14 februari is Valentijnsdag. Geheime aanbidders sturen anonieme kaarten. In vroeger tijden gingen jonge stelletjes naar broeder Valentijn om hem om advies omtrent hun huwelijk te vragen. Als ze weggingen, kregen ze een bloemetje mee. Broeder Valentijn is er nog steeds. Al 25 jaar bezoekt broeder Valentijn, Toon Jakobs, rond 14 februari onverwacht een aantal vrijwilligers in de gemeente Venray om hen een bloemetje te overhandigen. Hiermee wil broe der Valentijn benadrukken dat vrijwilligers de smeerolie van onze samenleving zijn. Zo bezocht broeder Valentijn in voorgaande jaren vrijwilligers in de kerkdor pen en de vrijwilligers van Vin- centiushuis die het kerkbezoek van bewoners organiseren. Toon is hier 25 jaar geleden mee begon nen. Hij deelde bloemen uit aan de klanten van zijn bloemenwinkel. Ook dit jaar gaat broeder Valen- tijn weer op pad. Met zorg heeft hij weer vrijwilligers geselecteerd. Omdat het CDA Venray de denk beelden van broeder Valentijn van harte ondersteunt, wordt hij dit jaar geassisteerd door de CDA- gemeenteraadsleden Wiske Koster en Petra van Duijnhoven. Verkoeijen partyservice slagerij opent 5 februari haar nieuwe winkel aan de horsterweg in Leunen! Vanaf 6 februari 2010 kunt u bij ons terecht in onze vers-vlees winkel. Tevens krijgt elke klant op 6 februari een gratis Leverworst uit eigen worstkeuken! En bij besteding van 50 euro of meer een gratis ovenschaal 1e kwaliteit per kg 1 Pond Gehakt 1 Pond Braadworst samen voor €4,11 Bij aankoop van 150g 100g gebraden gehakt van 14,99 voor €8,49 per kg Op varkenspoulet in champignonsaus, kip-saté, gehaktballetjes in tomatensaus en erwtensoep. Uiteraard allemaal uit eigen keuken! - 'V Valentijnskaart sturen? Verras uw Valentijn met een échte kaart en steun de Hartstichting! www. p rot 11 ety r e center.nl Venray, Zuidsingel 6 T 0478 58 23 74 voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen het juiste adres: Merseloseweg 88, Venray, tel. 582471 CE Horsterweg 1A - 5809 ER LEUNEN - T 0478 - 64 04 05 - F 0478 - 63 26 06 - E info@verkoeijen.nl 4? ur Ga snel naar www.goededoelenkaartje.nl/hartstichting NederlandseVl/ Hartstichting Olie verversen is een belangrijk aspect van het onderhoud aan uw auto. De levensduur en de prestaties van de motor worden voor een groot deel bepaald door de smering ervan. Door het gebruik van geavanceerde apparatuur kunnen wij snel en milieuverantwoord de olie in uw auto vervangen. Uiteraard zullen wij de motor altijd vullen met een olie, die voldoet aan de specificaties van de autofabrikant. Prijzen zijn geldig t/m 2 weken na plaatsing en inclusief filter, montage en BTW. Exclusief dieselmotoren en milieuheffing. ELEKTROTECHNIEK Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 Legert 15, 5866 CG SWOLGEN Tel. O478-692532 www.psychologenpraktijk-swolgen.nl Er zijn geen wachtlijsten. Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseweg 4, Oostrum (800 meter vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 ^www.ttlcusters.nl

Peel en Maas | 2010 | | pagina 8