Bedrijven- competitie zaalvoetbal V Jonker Schoonmaak pumn MfflXL Y j°nk0r m A> A PEEL EN MAAS Donderdag 21 januari 2010 - Pagina 20 Op kunstgrasveld in Rosmalen Hoofdveld in Overloon ligt er redelijk goed bij Twee talentvolle jeugdspelers overgeheveld naar selectie SV Leunen SV Ysselsteyn SV Geijsteren VV Holthees Programma zaalvoetbal SV Venray SKC'06 Prima debuut Sifedien Assouiki, Nordin Attouzin en Nelson de Kok: 6-1 I f/S) Jonker Schoon/rtfc* Sch°onmaolt Jonker Schoonmaak SMScfty ^oh Coach Paul Janssen: "Plezier straat ervan af' SV Oostrum SSS'18 BVV'27 VLAKWATERCROSS Venray's hardloopfestijn Zondag 31 januari 2010 www.atvvenray.nl Venray kan wellicht spelen tegen OJC Als koning winter geen spelbre ker is, dan hervat Venray zondag de competitie in de hoofdklasse B. De rood-witten treden aan op het kunstgrasveld in Rosmalen tegen OJC. Afgelopen maandag heeft het bestuur van OJC Rosmalen het hoofd- veld weer speelvrij gegeven. De club beschikt over drie kunstgrasvelden die door de sneeuw en vooral het ijs wekenlang onbespeelbaar waren. Bij belasting breken de bevroren grasve zels gemakkelijk af. De velden zouden dan onherstelbaar beschadigd wor den. Voorzichtigheid is nog geboden want dooi, gevolgd door bevriezing, maakt het hoofdterrein opnieuw onbespeelbaar. Gezien de weersvoor spellingen kan er wellicht gespeeld worden. Op 6 september in de com petitieouverture won de ploeg van trainer Jan Poels thuis met 1-0 door een doelpunt van Bob Crooij. Venray kan vrijwel met een compleet fitte selectie aantreden. Afgelopen zondag verloor Venray op het kunstgrasveld van Achilles in Groesbeek nog met 1-2 van Jong Helmond Sport. OJC Rosmalen heeft zich vlak voor de winterstop goed hersteld van een zwakke periode. De Brabanders boek ten twee royale overwinningen op de andere laagvliegers Papendrecht (5-1) en OSSÖ20 (4-0). OJC Rosmalen bezet nu de twaalfde plaats. Een tegenvaller voor de Brabanders is het gedwongen afscheid van top scorer Jesse Krncevic. De verblijfsver gunning van de Australische spits is niet verlengd. De zoon van de Belgi sche ex-international moet op korte termijn het land verlaten. Krncevic streek een jaar geleden in Rosmalen neer en behoedde de club vorig sei zoen met negen treffers voor degra- datie. Zijn vertrek betekent een flinke aderlating voor OJC. Venray is er alles aan gelegen een goede start te maken. Door het 4-6 verlies op 13 december thuis tegen Meerssen, verspeelden de rood-witten de felbegeerde plek in de top vier. Venray staat nu zesde, op drie punten achterstand van de nummer vier EVV, dat wel een wedstrijd meer speelde. Zoals bekend promoveren straks de bovenste vier clubs rechtstreeks naar de nieuwe topklasse. Ook de nummers vijf en zes maken nog kans op promotie. Indien Venray als vijfde eindigt, dan speelt het een dubbele beslissingswedstrijd tegen de num mer zes van de hoofdklasse C (noord/ midden). Deze plek wordt momenteel ingenomen door het roemruchte Be Quick uit Groningen. Als Venray op de zesde plaats eindigt, dan volgt een dubbele ontmoeting met de nummer vijf uit de hoofdklasse A (west). Bij de huidige stand zou dat VVSB uit Noord- wijkerhout zijn. De nummers vijf en zes van de hoofdklasse B hebben in elk geval het voordeel dat ze met een uitwedstrijd beginnen. Het aantal behaalde punten in de beslissingsreeks is bepalend. Bij een gelijk puntenaantal, telt het doelsaldo van de twee promotieduels. Is dit ook gelijk, dan komt er een verlenging van tweemaal een kwartier aansluitend aan de tweede wedstrijd. Brengt ook de verlenging geen beslissing, dan worden er strafschoppen genomen. Als in de normale ranglijst ploegen met evenveel punten op de vierde, vijfde of zesde plaats eindigen, dan telt het doelsaldo. Is dit gelijk, dan wordt er op neutraal terrein een beslissingswedstrijd gespeeld die bepaalt welke club mag deelnemen aan de promotiereeks. SSS'18 rekent op doorgaan derby tegen Volharding Komende zondag staat de derby SSS'18 tegen Volharding weer op het programma in de tweede klasse H. Thuisclub SSS'18 rekent erop dat driemaal scheeps recht is. Na afgelastingen op 6 december en 17 januari, lijkt de burenstrijd tussen Overloon en Vierlingsbeek zondag te kunnen doorgaan. Door Henk Willemssen "Ons hoofdveld ligt er redelijk goed bij", zegt voorzitter Frans Huis man dinsdag. "We willen graag voet ballen, maar we wachten in span ning de weersverwachting af. Het is uiteindelijk de consul die bepaalt of er gespeeld kan worden." Deze week kon er op sportpark De Raaij voor het eerst weer normaal worden getraind. Net als in Overloon waren de mees te accommodaties in de afgelopen weken door sneeuw en ijs onbespeel baar. Toch zal het zondag niet aange naam vertoeven zijn langs de lijn. Het KNMI voorspelt een koude oosten wind met dagtemperaturen net boven nul. 's Nachts gaat het licht tot matig vriezen. SSS'18 heeft eerder bij de KNVB tevergeefs verzocht de derby te verplaatsen naar paaszaterdag 3 april. Mede omdat de kantine en kleedlo kalen momenteel worden verbouwd. SSS'18 wil de te verwachten 1000 tot 1500 toeschouwers graag fatsoenlijk ontvangen en niet in een bouwput. En het liefst nog onder aangename temperaturen. Volharding trof het wat dat betreft beter. De ouverture op zaterdag 5 september gebeurde onder ideale weersomstandigheden. Evenals de vorige ontmoeting op Soetendaal op 26 april 2009. Toen won Volhar ding voor 1600 toeschouwers met 1-0. Op 5 september boekte SSS'18 een historische 0-2 zege in het hol van de leeuw. Vijftienhonderd bezoe kers zagen de geel-zwarten voor het eerst een competitieduel winnen van de aartsrivaal door treffers van Wout Janssen en Stan van Raaij. "We kun nen zondag iedereen goed ontvan gen", zegt Huisman. "De verbouwing is grotendeels achter de rug. Nog voor carnaval zijn we helemaal klaar." Of de Overloonse selectie al klaar is, dat is de grote vraag. Het was de afgelopen weken behelpen in de sneeuw en in gymzalen. Aanvoerder Paul Janssen is weer van de partij nadat hij zijn schorsing van drie wedstrijden heeft uitgezeten. De centrumverdediger liep thuis tegen PSV'35 een rode kaart op. Trainer John Thijssen mist alleen nog Hans Janssen die voor een duel is geschorst. Ook de voorbereiding van Volharding werd doorkruist door de winterse perikelen. Toch konden de Vierlingsbekers afgelopen zondag op het kunstgrasveld van Achilles in Groesbeek een oefenpartij spe len. Derdeklasser CHC/Orka uit Den Bosch werd met 4-1 geklopt door treffers van Mark Blenckers (2x), Erik Ermers en Dave Hendriks. Trainer Stephan Sijbers kan over een bijna voltallige selectie beschikken. Alleen Ben Verberkt ontbreekt. De midden velder ontving thuis tegen Nulandia de rode kaart. Hij kreeg een schorsing van vier wedstrijden waarvan hij er nog drie moet uitzitten. "Ook wij gaan ervan uit dat het zondag doorgaat", zegt secretaris Herman Denen. "We hebben in de sneeuw en in de zaal getraind. We hadden meer oefenduels gepland, maar die zijn allemaal afge last. We hebben eigenlijk te weinig kunnen doen." Mocht het komende zondag niet doorgaan, dan schuift de wedstrijd automatisch door naar zondag 31 januari. De eerstvolgende vrije zondag is dan 21 februari. Op 7 februari staat er al een vol inhaal programma gepland en op 14 febru ari is iedereen vrij vanwege carnaval. SSS'18 beschikt na de verbouwing over een schitterende en uitgebreide accommodatie. "We krijgen een gro tere kantine met een doorsteek naar de tennisclub en er komen twee nieu we kleedlokalen bij", zegt Huisman. "Voor de rest is bijna alles vernieuwd. Zoals het dak, tegels, vloer en com pleet nieuwe installaties. Tevens zijn Henk Langstraat blijft bij Leunen Henk Langstraat heeft zijn con tract met vierdeklasser Leunen met een jaar verlengd. De voet baltrainer uit Venlo is bezig aan zijn eerste seizoen bij de oranje- witten. Hij ziet ondanks de tegen vallende prestaties voldoende perspectief. Door Henk Willemssen Leunen maakt een uitermate wis selvallig seizoen door. Na een uit stekende start - tien punten uit vier duels - voeren de oranje-hemden zelfs de ranglijst aan. "We hebben toen even boven onze stand geleefd", zegt Langstraat. In de topper tegen Boe- kel Sport (0-3) op 4 oktober wordt Leunen weer met beide benen op de grond gezet. "Boekel Sport was veel beter. Die ploeg zal zeker kam pioen worden", denkt Langstraat, die zijn elftal daarna ziet afglijden. Uit de laatste acht wedstrijden worden nog maar twee puntjes verzameld, tegen de laagvliegers Odiliapeel en HBV. "Uit tegen Odiliapeel spelen we slechts 2-2. Dat was een grotere domper dan het verlies tegen Boekel. We hadden in het begin al ruim afstand moeten nemen." Het dieptepunt is ongetwij feld de 7-0 nederlaag bij Stormvogels op 6 december. Na afloop toont de Venlonaar zich uitermate kritisch. Vooral de ervaren spelers krijgen ervan langs. Langstraat wekt de indruk het niet meer zo te zien zitten. Toch tekent hij enkele weken later bij. De Venlose coach haalt aan dat de voorwaarden inmiddels zijn ver beterd. Vanaf zijn aantreden eind juli staat hij op de trainingsavonden alleen voor de complete selectie van het eerste en tweede elftal. "Dat heeft veel te lang zo voortgesleept. Met zo'n grote groep trainen werkt niet goed, daar wordt niemand beter van. Gelukkig heeft Rob Willems vanaf half november op donderdag het tweede elftal voor zijn rekening genomen." Tijdens de winterstop is er nog meer veranderd. De talentvolle A-jeugdspelers Remco Janssen en Joost Tolkamp zijn overgeheveld naar de eerste selectie. Beiden hebben al hun debuut gemaakt. Remco Janssen was op 27 september uit bij Hapse Boys zelfs de matchwinnaar door in de laatste minuut de winnende treffer te scoren (0-1). Dat is ook de laatste zege van Leunen. Nick van Hoek is daarentegen afgehaakt. De aanvaller is niet meer gemotiveerd en is per direct gestopt met voetballen. Henk Langstraat is blij met de komst van de twee jeugdspelers. "De selectie is te smal. Er moet meer concurrentie komen. Iedereen weet dat ie vrijwel zeker is van een basisplaats en dat is nooit goed. Met deze twee jongens erbij kunnen we verder doorgroeien", zegt de trainer, die hoopt in de twee de competitiehelft de neergaande spiraal om te buigen. "Ik wil omhoog kijken want er zit best meer in. Daar moeten de jongens ook van overtuigd raken. We gaan er een goede tweede seizoenshelft van maken en tevens verder bouwen aan het elftal." Op vrijdag 22 januari start een nieu we bedrijvencompetitie zaalvoetbal. Een van de deelnemende bedrijven, Inalfa Roof Systems, heeft het initiatief voor het opzetten van deze competi tie genomen na een aantal geslaagde vriendschappelijke wedstrijden. Inmiddels hebben zich zeven bedrijven aangemeld die zich van hun sportiefste kant willen laten zien. Behalve Inalfa Roof Systems zijn dit Schneider Electric Industries, Wiz Stars, Inther Logistics, Bouwmij Jans sen, Herbalife, Art.com en Taxi Ver- straaten. Alle bedrijven gaan een keer tegen elkaar spelen in de Raayhal in Over- loon. De wedstrijden staan gepland op vrijdagen tussen 17.00 en 19.00 uur en staan onder leiding van scheids rechters die de KNVB-zaalvoetbalre- gels kennen en toepassen. De wedstrijden worden eens per maand gespeeld, behalve in de vakan tiemaanden. De uitslagen van deze wedstrijden worden maandelijks in de Peel en Maas gepubliceerd. Het programma van de eerste speeldag is als volgt: Vrijdag 22 janu ari om 17.00 uur Inalfa Roof Systems- Schneider Electric Industries; 18.00 uur Wiz Stars-Inther Logistics. Vrijdag 29 januari om 17.00 uur Bouwmij Janssen-Herbalife; 18.00 uur Art.com- Taxi Verstraaten. Programma donderdag 21 januari Voetvolley A-jeugd 20.00 Programma zaterdag 23 januari Zaalvoetbal D-jeugd D1, D2, D3 9.00 Leunen C1-Olympia'18 C2G 14.15 Blerick D1-Leunen D1 12.00 Leunen E1-RESIA E1 11.15 Programma zondag 24 januari Wittenhorst 3-Leunen 2 11.30 Leunen 3-SVEB 2 11.30 Programma maandag 25 januari Voetvolley B-jeugd 20.00 Programma zondag 24 januari EWC'46-Ysselsteyn 14.30 Montagnards 3-Ysselsteyn 2 10.30 Ysselsteyn 3-Bruheze 4 12.00 SVEB 4-Ysselsteyn 5 10.30 Programma zondag 24 januari Geijsteren-Montagnards 5 11.00 Programma zondag 24 januari Holthees-Melderslo 14.30 er een massageruimte en een opslag loods bij gekomen." Het vergt een investering van 450.000 euro, terwijl de tennisvereniging ook nog eens voor 150.000 euro heeft verbouwd. De sportclubs moeten het doen zon der subsidie van de gemeente Box meer. "We hebben wel een lening van 150.000 euro bij de gemeente kunnen afsluiten. Nee, die is niet rentevrij. We moeten het bedrag met rente terug betalen", aldus de voorzitter, die trots is op de bijna zevenduizend uren die vrijwilligers aan de renovatie en nieuwbouw hebben besteed. "Dat is goed voor 150.000 euro. De resteren de 150.000 euro is eigen geld dat wij als vereniging erin moeten stoppen." Een tegenvaller waren de twee recen te inbraken die zorgden voor een schadepost van 8500 euro. De eerste keer werd in de kantine koffie, thee en snoepgoed gestolen. Maar de scha de aan het gebouw was vele malen groter. Huisman: "We hadden beter de deuren kunnen laten openstaan." Twee dagen later kwamen de dieven terug. Toen werden vooral materialen van de installateur buitgemaakt. Vrijdag 22 januari Sporthal De Wetteling 20.30 Lake Valley 10-Beringe 5 Sporthal De Weert 20.00 Lake Valley 4-ZVV Leunen 2 21.00 Venray 6-ZVV Leunen 3 Zaterdag 23 januari Sporthal De Weert 17.00 Venray 8-Lake Valley 8 18.00 Lake Valley 9-Inter'80 5 19.00 Lake Valley 12-MZV/De Siem 4 20.00 Lake Valley 7-Herb.de Peel 3 Zondag 24 januari Sporthal Overloon 10.00 Venray C1-Lake Valley C1 11.00 Venray B1-ZV Weert B1 Maandag 25 januari Sporthal De Wetteling 20.30 Venray 3-Lake Valley 2 21.30 Lake Valley 11-Herb.de Peel 4 22.30 Venray 10-Wittenhorst 3 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-MZV/De Siem 2 21.30 Lake Valley 8-Inter'80 6 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-Venrode 4 Dinsdag 26 januari Sporthal De Wetteling 22.00 ZVV Leunen 3-GFC'33 Programma zaterdag 23 januari BlauwGeel'38 A1-SVVenray A1 v. 13.00 Stiph.Vooruit A1-SVVenray A2 v. 12.45 FC Geleen Z. B1-SVVenray B1 v. 10.30 Sparta'25 B1-SVVenray b2 v. 13.00 SVVenray C1-Geldrop C1 a. 13.15 SVS C1-SVVenray C3 v. 12.00 Mifano D1-SVVenray D1 v. 10.15 Sparta'18 E1-SVVenray E1 (b) v. 10.00 SVVenray E2-SVVenray E3 (b) a. 11.00 Sc. Irene E4-SVVenray E4 (b) v. 9.45 SVVenray E5-SV Oostr. E2G (b)a. 10.00 SVVenray F1-Sc. Irene F1 (b) a. 10.00 Sc. Irene F4-SVVenray F3 (b) v. 8.00 SVVenray F4-Vitesse'08 f3 (b) a. 11.00 Programma dinsdag 26 januari SVVenray E1-DEV-Arcen E1 a. 18.30 Programma zondag 24 januari OJC Rosmalen-SV Venray 14.30 sV Venray 2-Deurne 2 11.00 SV Venray 3-ZSV 2 10.30 SV Venray 4-BEVO 2 10.30 SV Venray 5-Wittenhorst 4 11.30 SV Venray 7-Merselo 2 1930 Volharding 7-SV Venray 11 10.00 SV Venray 12-RK SV FCV 7 10.30 Dames Victoria Boys-SV Venray 14.00 Nooit Gedacht-SV Venray 2 12.00 Nijnsel-SV Venray 3 10.00 Uitslagen E-jeugd De Peelkorf-SKC'06 3-1 D-jeugd SV Lottum-SKC'06 1-2 A-jeugd SKC'06-DES 2-8 Midweek SV United-SKC'06 2-5 Programma zaterdag 23 januari E-jeugd SKC'06-SV Lottum 12.00 D-jeugd SKC'06-HBSV 12.00 A-jeugd SKC'06-Olympia 13.15 Programma woensdag 27 januari Oostrum-SKC'06 22.30 Sportnieuws -info Uitstekende start vernieuwd Lake Valley T^"1 iJÉ M Lake Valley-'t Kesjotje 6-1 (3-0). Doelpunten: 13. Nelson de Kok 1-0; 19. Mehmet Gurbuz 2-0; 25. Richard van de Kerkhof 3-0; 30. Richard van de Kerkhof 4-0; 33. Richard van de Kerkhof 5-0; 41. Tim Vaessen 5-1; 43. Nelson de Kok 6-1. Scheidsrechter: Bissels (Heeswijk-Dinther). Toeschou wers: 200. Tijdstraffen/kaarten: geen. Lake Valley: Schatorjé; Assoui- ki, Attouzin, Blenckers, Gurbuz, Hemsen, Van de Kerkhof, De Kok, Linders en Seifeddine Door Henk Willemssen Lake Valley is vrijdag de tweede competitiehelft in de eerste divi sie D prima gestart met een 6-1 overwinning op 't Kesjotje. In de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar maakten de drie aanwinsten Sifedien Assouiki, Nordin Attou- zin en Nelson de Kok een uitste kend debuut. Het kan de komen de tijd nog genieten worden bij Lake Valley als het team nog beter raakt ingespeeld. Met de komst van dit trio heeft de Venrayse club een enorme kwaliteitsimpuls gekregen. Coach Paul Janssen verklaart voor de aftrap dat er toch wat spanning is. De drie nieuwelingen willen zich in hun allereerste optreden dolgraag bewijzen. Veel toeschouwers zijn de tribune van sporthal De Wetteling opgeklommen om het 'nieuwe' Lake Valley aan het werk te zien. Behalve het trio aanwinsten is plotseling ook weer Mark Blenckers van de partij. De technische Vierlingsbeker was de relevatie van vorig seizoen. Tot aan de winterpauze scoorde hij aan de lopende band. Daarna raakte hij door blessures uit beeld. Na ruim een jaar afwezigheid is Blenckers weer terug. Een ongekende luxe voor coach Jans sen die daardoor enkele spelers moet teleurstellen. Lennard Jansen, Pim Lit- jens en Ruud Vermeer zijn voorlopig buiten het team gevallen. De nieuwe aanwinsten (van links Attouzin en Sifedien Assouiki kenden Lake Valley. Tegen 't Kesjotje beginnen alle nieuwelingen op de bank. Paul Jans sen start met Arjan Schatorjé op doel en het kwartet Hermsen-Van de Kerk- hof-Gurbuz-Seifeddine. Het begin is wat onwennig. Aanval ler Haissam Seifeddine verspeelt de bal en de tegenstander uit Swalmen breekt razendsnel uit. Sluitpost Scha- torjé voorkomt een vroege tegentref fer. Even later strandt een doelpoging van de gasten op de buitenkant paal. Lake Valley bestookt het vijandelijke doel maar de ervaren keeper Harald Pellens staat zijn mannetje. Na acht minuten is het eindelijk zover. Met Assouiki, Attouzin, Blenc- kers en De Kok staan er plotseling vier zaalvoetballers op het veld die dit seizoen nog geen minuut hebben gespeeld voor Lake Valley. Het kwar tet doet geen gekke dingen. De nieu welingen schuiven elkaar het balletje toe en spelen op zeker. Balvirtuoos Nelson de Kok toont af en toe zijn fabelachtige techniek. Met het een keer raken van de bal vindt het viertal elkaar al haast blindelings. Halverwege de eerste helft valt de openingstreffer. De ijverige Sifedien Assouiki verovert de bal en opent op links naar Nelson de Kok. De Kok ver raadt zijn klasse door vanaf de zijlijn ineens raak te schieten: 1-0. Goalie Pellens heeft ditmaal geen antwoord. Het is soms nog wat zoeken bij Lake Valley en er gaat wel eens iets mis. Dat is ook niet gek als er halverwege de competitie ineens vier nieuwe spelers worden ingepast. Maar goede voetbal lers begrijpen elkaar al snel. Op aan geven van Haissam Seifeddine pikt de wat ongelukkig spelende Mehmet Gurbuz zijn doelpuntje mee: 2-0. Op slag van rust laat regisseur Richard van de Kerkhof weer eens zijn voeten spreken. Net over de middellijn jaagt hij de bal als een streep in de kruising: 3-0. Het meeste applaus is voor hem. naar rechts) Nelson de Kok, Nordin vrijdag een uitstekend debuut voor Vijf minuten na de pauze een schit terend uitgespeelde aanval. Het begint bij Nelson de Kok. Via zijn maatje Assouiki - beiden komen over van het Belgische Troost Lier - komt de bal bij Van de Kerkhof die 4-0 laat aan tekenen. Drie minuten later voltooit Richard van de Kerkhof zijn hattrick met een schuiver in de verste hoek: 5-0. Daarna neemt het Venrayse team wat gas terug. 't Kesjotje duikt af en toe gevaarlijk voor het doel op maar Arjan Schatorjé staat als een beer te keepen. Toch moet hij in de 41e minuut de gang naar het net maken: 5-1. Vlak daarna is de marge weer hersteld. Van de Kerkhof vindt bij de tweede paal Nelson de Kok: 6-1 Stand eerste divisie D TFH/Omnisport 11-31 (65-22) Amicitia 10-20 (52-26) Fermonia Boys 2 11-20 (51-35) ZV Weert 11-20 (49-39) Lake Valley 10-19 (39-37) 't Kesjotje 11-13 (34-42) Venray 2 10-12 (28-32) ODV Yerna 11-9 (45-32) Klein Arsenal 10-7 (49-66) Koutenveld 9-0 (15-96) EYE WATCH SECURITY T GROUP DESIGN XxPRESS 13SE Cl' XI BSWOUDE ENERGIE TOTAAL ADVIES puma.com de ti munckhof bv sportcafé - cafetaria Landweert I C(ll\ PAINT STUCADOOftS Genieten bij Lake Valley Na afloop van de 6-1 zege op 't Kesjotje is het feest in het kleed lokaal. De spelers van Lake Valley vieren luidruchtig de eerste winst in het nieuwe jaar. Het debuut van Sifedien Assouiki, Nordin Attouzin en Nelson de Kok is naar wens verlopen. Het smaakt alleen maar naar meer. Er kan iets moois groeien bij de Venrayse eerstedivisionist. Door Henk Willemssen De ervaren coach Paul Janssen heeft op de training al genoeg gezien. "Die nieuwe jongens kunnen wel voetballen zeg. Wat wil je, ze heb ben alle drie op het allerhoogste niveau gespeeld. De kwaliteit van de trainingen is met sprongen omhoog gegaan. Daar kan iedereen zich aan optrekken." Nordin Attouzin (27) is de oudste van het trio. Door een langdu rige blessure staat hij al een jaar bui tenspel. Voorheen komt hij uit voor Malabata en KW. Als verdediger toont hij zijn klasse. "Nordin oogt niet snel maar hij heeft een enorm spelinzicht. Hij is altijd op tijd", oordeelt Janssen. De tactisch sterke Attouzin stuurt het team van achteruit. Verdedigend moet Lake Valley dit seizoen roofbouw ple gen op Niels Hermsen en Richard van de Kerkhof, omdat het team dun in de verdedigers zit. De komst van Attou- zin is dan ook uiterst welkom. Van de Kerkhof hoeft nu niet meer de hele wedstrijd te spelen. Hij kan nu tussen door ook zijn rust pakken. "Dat komt het spel van Richard alleen maar ten goede", vindt de coach. "Als hij alles speelt, dan zie je dat hij in de laatste tien minuten niet meer iets extra's kan brengen. Terwijl in de slotfase vaak de wedstrijd wordt beslist. Nu kan hij even komen zitten, en dan is hij veel fitter. Zo kan hij aanvallend en verdedigend veel meer betekenen." Sifedien Assouiki (21) is een ongrijpbare speler die over het hele veld zwerft. Hij pakt ballen af, is vaak betrokken bij de aanvallen en hij klikt uitstekend met Nelson de Kok. "Sifedien trekt gaten maar hij kan ook prima een bal bij zich houden", zegt Paul Janssen. "Ik zie hem als een rustpunt maar ook als een ver bindingsspeler." En dan is er nog de 23-jarige baltovenaar Nelson de Kok. Een echte publieksspeler door zijn fluwelen techniek. De Kok kan uit dagen maar hij weet ook wanneer hij direct moet spelen. Getergde tegen standers die horendol worden van zijn acties, kunnen wel eens onbe suisd uithalen. Zoals Mike Dikkers van 't Kesjotje vlak voor tijd. Dit is ook de enige dissonant in een uiterst sportieve wedstrijd. "Nelson moet vooral functioneel zijn", vindt Jans sen. "Hoogstandjes zijn prachtig Maar het gaat erom dat hij zelf scoort of anderen laat scoren. Dan mag hij wat mij betreft op zijn kop gaan staan", aldus de coach die het liefst spreekt van een teamprestatie. "Het is nu veel meer een uitgebalanceerde ploeg. Dit speelt toch wel prettig. Dat zeggen de jongens zojuist in het kleedlokaal ook. De nieuwelingen zijn ontzettend goed in de groep gevallen. Ze hebben er lol in en je ziet dat ze plezier uit stralen. Iedereen is dolbij met de over winning. Ze gaan tekeer als gekken", glundert de coach. Paul Janssen is nu voor het vierde jaar actief bij Lake Valley. Daarvoor was de Maldenaar vijf seizoenen trai ner-coach bij Venray, het voormalige TV/Sportijn. Lake Valley bestaat bij zijn intrede uit een hechte Venrayse vriendengroep. Alleen Niels Hermsen en Bart Linders zijn er nog van over. De anderen zijn om uitlopende rede nen (blessures, trainersloopbaan op het veld) afgehaakt. Een vaste waarde als Bart Linders mag vrijdag alleen in de laatste vijf minuten opdraven. Terwijl anderen zijn teruggezet naar het tweede team. Hoe gaat de groep hiermee om? Paul Janssen: "Ik ben daar heel open in geweest. Bart heeft woensdag zo goed getraind, maar hij wist dat hij toch weinig zou spelen. Niemand is afgeschreven, iedereen is nog van waarde. En ik denk dat de jongens allemaal reëel genoeg zijn. Ze begrijpen heus wel de nieuwe situatie die nu is ontstaan." Programma zaterdag 23 januari Zaalvoetbal Oostrum F1 gymzaal Oostrum 9.00 Oostrum E3 gymzaal Oostrum 10.00 Oostrum F2,gymzaal Oostrum 11.00 Oostrum F3,gymzaal Oostrum 12.00 Oostrum D3,Vincent van Gogh 19.00 Oostrum D4,Vincent van Gogh 20.00 SV Oostrum Vet.-Melderslo Vet. 17.00 Programma zondag 24 januari Milheezer Boys-SV Oostrum 14.30 SVOC'01 2-SV Oostrum 2 11.30 Meterik 4-SV Oostrum 4 10.30 Programma zaterdag 23 januari SSS'18 A1-RKDSO A1 14.30 Volharding B1-SSS'18 B1 13.30 MVC'19 C1-SSS'18 C1 13.00 GFC'33 MC1-SSS'18 MC 13.30 DSV E1-SSS'18 E1 11.30 Programma zondag 24 januari SSS18-Volharding 14.30 SSS'18 2-Mifano 2 11.00 SSS'18 4-Hapse Boys 5 10.00 Dames Sparta'25-SSS'18 12.00 Milsbeek-SSS'18 2 9.30 Programma zondag 24 januari BVV'27 2-SV United 4 9.30 BVV'27 DA1-GFC'33 DA2 11.00 Atletiek Triatlon Vereniging Venray

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20