Winterweer drijft Venray naar binnen Noud Janssen kiest voor Ysselsteyn Twan Bloemen naar Holthees SV United legt Michel Baltissen vast Programma zondag 17 januari 't Alvertje Set Up PEEL EN MAAS Geplande oefenduels afgelast Donderdag 14 januari 2010 - Pagina 19 Sterk rijdende Mike Teunissen moet zich tevreden stellen met derde plaats JJK/IL S -S" 55* Jeugdvoetbaldagen Nipte zege volleybalsters DC De Pielhaas De Mudhunters Afgelasting veldtoertocht Geslaagde kaderdag SVOC'01 Zondag inhaalduels Uitslag Manual BV Halfweg Biljartvereniging De Peel Biljartvereniging Roelanzia Biljarten DOS-Venray BV VOP/DWH Venrayse voetbaltrainer staat in de belangstelling Sport Jt nieu ws -info "Het NK duurde een ronde te lang" Mike Teunissen in actie op het NK. Foto: Theo van Els. Hoofdklasser Venray draait momenteel een alternatief trai ningsprogramma. De voorberei ding op de tweede competitie helft gebeurt in gymzalen en op de overdekte kunstgrasvelden in Someren. Twee geplande oefen duels zijn geannuleerd. Door Henk Willemssen De besneeuwde velden op sport park De Wieën zijn momenteel onbruikbaar. Afgelopen zaterdag zou Venray op het kunstgrasveld van Ven- losche Boys oefenen tegen eersteklas ser IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht. Ook het vriendschappelijke duel thuis tegen Wittenhorst ging dinsdag niet door. In plaats daarvan trainde de Venrayse selectie in een sportzaal op recreatiepark het Meerdal. Vandaag (donderdag) staat de uit wedstrijd tegen Baarlo (19.30 uur) gepland. Als dit duel geen doorgang kan vinden, dan wijkt trainer Jan Poels opnieuw uit naar de overdekte kunstgrasvelden in het sportcen- Noud Janssen wordt komend seizoen trainer van Ysselsteyn. De 53-jarige Venraynaar vertrekt al na een seizoen bij Fiducia uit De Rips. Janssen wordt bij de Yssel- steynse zesdeklasser de opvolger van Fred Donkers. Door Henk Willemssen Noud Janssen werkte vorig jaar nog als assistent-trainer bij hoofdklasser Venray. Daarvoor trainde hij SSS'18 (drie jaar) en Leunen (vier jaar). Hij zou dit seizoen eigenlijk bij SVEB in Broekhuizenvorst aan de slag zijn gegaan. Maar de KNVB stak er een stokje voor omdat Janssen niet over de vereiste papieren bezit om een vierdeklasser te trainen. De Venray- naar mag met zijn diploma trainer- coach III alleen in de vijfde en zesde klasse werken. In maart 2009 besloot SVEB daarom het contract te ontbin den. Omdat bijna alle clubs toen al waren voorzien, leek Janssen buiten de boot te vallen. Totdat Fiducia zich na afloop van de competitie alsnog meldde. De kleine club uit De Rips was als hekkensluiter geëindigd in de zesde klasse. Noud Janssen wist de Brabantse vereniging weer nieuw leven in te blazen. Fiducia bezet momenteel een keurige vierde plaats in 6E. De Venrayse voetbaltrainer was in december in gesprek over con tractverlenging toen Ysselsteyn zich wederom meldde. Voordat hij een jaar eerder tekende bij SVEB, had hij al gesproken met Ysselsteyn. "Toen heb ik voor SVEB gekozen omdat die club twee klassen hoger speelde. Maar ik heb toen een heel goed gevoel aan Ysselsteyn overgehouden. Het is een grotere club met ambities, een ver eniging die graag hogerop wil. Dat spreekt me aan. Het is er ook mak kelijker werken dan bij een kleinere Vijfdeklasser Holthees heeft Twan Bloemen vastgelegd als nieuwe trainer. De Venraynaar wordt komend seizoen de opvol ger van Hans Winkelhag, die na drie jaar vertrekt bij de club uit Holthees-Smakt. Twan Bloemen is momenteel voor het tweede jaar in dienst van EWC. Afgelopen seizoen degradeerde de club uit Well uit de vijfde klasse. Nu staan de groen-witten op de vijfde plaats in de zesde klasse E. In novem ber werd besloten de overeenkomst niet te verlengen. "Na anderhalf jaar zijn we al uitgekeken op elkaar", ver klaart Bloemen. "Met sommige clubs klikt het goed en bij andere verenigin gen is het gevoel wat minder. Dat heb ik nu bij EWC. Daarom is het beter om uit elkaar te gaan. We hebben het op tijd bekendgemaakt, zodat er voor beide kanten duidelijkheid is." Voordat de Venraynaar kon naden ken over zijn voetbaltoekomst, kreeg hij al een sms'je van Jelle van Tilburg. De spits van Holthees, met wie Bloe men al samenwerkte bij Oostrum. "Nou, ik ben bij drie verenigingen op gesprek geweest. De keuze is op Holthees gevallen omdat het een club is die met twee benen op de grond Michel Baltissen (43) wordt bij SV United de opvolger van Peter van Osch. De voetbaltrainer uit Leunen staat momenteel voor het vierde jaar aan het roer bij vijfdeklasser Resia. Baltissen, geboren in Maashees, begon zijn voetbalcarrière bij Volharding. Na omzwervingen langs Olympia'18 en Venray sloot hij zijn actieve loop baan af bij Leunen. Daar begon hij ook als trainer bij de jeugd. In 2003 trum van Someren. "Daar hebben we vorige week donderdag ook getraind. Het zijn twee kleine veldjes waarop je goed vijf tegen vijf kunt spelen." De eerste training van het nieuwe jaar vond plaats in een gymzaal van het Raayland College. "Het is op dit moment behelpen, maar daar heb ben alle clubs mee te maken. Ik heb de jongens gevraagd om ook zelf wat te doen, zoals te gaan fitnessen." Poels houdt er geen rekening mee dat zondag de uitwedstrijd tegen Papen- drecht doorgaat. "Nee, dat kunnen we vergeten. We richten ons op 24 januari. Dan spelen we uit tegen OJC Rosmalen op kunstgras. Als volgende week de dooi doorzet, dan kan er mogelijk gespeeld worden." Venray beschikt momenteel over een bijna fitte selectie. Luuk Snijders staat al het hele seizoen buitenspel door een slepende rugblessure, ter wijl Ruud Keijzers herstellende is van een enkeloperatie. De naam van Freek Thoone gaat al wekenlang rond in het vereniging als Fiducia", aldus Jans sen, die zegt in de afgelopen periode door zes clubs te zijn benaderd. "Ik had dus wat te kiezen. Het was best lastig, temeer daar ik het bij Fiducia ook goed naar mijn zin heb. Alleen zijn daar de mogelijkheden beperkter. Ik heb er echt goed over na moeten denken, en heb toen voor Ysselsteyn gekozen. Zonder andere tekort te wil len doen", zegt Janssen. "Fiducia vindt het heel jammer dat ik vertrek. De club heeft er alles aangedaan om me te behouden." Ysselsteyn neemt dus al na een jaar afscheid van Fred Donkers. Na over leg met de spelersgroep besloot het bestuur niet verder te gaan met de Helmondse trainer. "De samenwerking heeft niet opgeleverd wat we ervan hadden verwacht. Ook qua prestaties niet", zegt Mart Verlijsdonk, bestuurs lid technische zaken. "We hebben een goed gesprek gehad met Fred. Hoe hij reageerde? Teleurgesteld. Hij vond het erg jammer, want hij heeft het bij ons goed naar zijn zin. Maar we hebben samen afgesproken het seizoen tot een goed einde te brengen." Noud Janssen stond vervolgens boven aan het verlanglijstje. "Inder daad. Noud is onze eerste keus", zegt Verlijsdonk. "Het had niet veel gescheeld of Noud had dit seizoen al bij ons gezeten. Hij wilde graag nog een keer komen praten. Het is niet vreemd dat er veel belangstelling voor hem is. Kijk maar eens wat hij allemaal heeft gepresteerd. We zijn er daarom ook erg blij mee." Saillant detail: Fiducia won dit sei zoen twee keer van de Ysselsteynse middenmoter. Vooral de laatste Peel- derby op 15 november deed nogal wat stof opwaaien. Ysselsteyn beklaag de zich over het antivoetbal van Fidu- cia. "Wij spelen inderdaad tot op het randje", zegt Noud Janssen. "Maar het staat. Bovenal heeft het goede gevoel voor mij de doorslag gegeven. Ik wil ergens met plezier werken, en vindt een goede sfeer heel belangrijk." Onlangs op de nieuwjaarsreceptie werd Twan Bloemen gepresenteerd. "Het was er heel plezierig. Ik had direct het gevoel dat ik er thuis was." Twee jaar geleden promoveerde Holthees naar de vijfde klasse. De kleine club heeft het lastig op dat niveau. Bovendien is de spelersgroep al aardig op leeftijd. "Dit seizoen heeft Holthees veel pech gehad met bles sures. De selectie moet de komende jaren inderdaad verjongd worden. Er komt ook aanvulling bij vanuit de jeugd", weet Bloemen. Holthees heeft geen eigen jeugdafdeling meer, de jeugdspelers zijn ondergebracht bij Volharding. Toch ziet de Venraynaar voldoende mogelijkheden op sport park De Halt. Twan Bloemen, oud-speler van Venray, Venlosche Boys en SSS'18, begon in 1996 zijn trainersloopbaan bij Griendtsveen. In 2000 verkaste hij naar Hegelsom waar hij eveneens vier jaar bleef. Van 2004 tot 2007 was hij trainer van Oostrum. Met al deze drie clubs wist hij te promoveren. Na een jaar rust ging hij in augustus 2008 aan de slag bij EWC. werd HRC'27 zijn eerste club als hoofdtrainer. Hij verbleef twee jaar in Afferden maar deed er minder goede ervaringen op. Voordat dat hij in 2006 bij Resia aan de slag ging, nam hij een jaartje rust. Peter van Osch vertrekt straks na twee seizoenen bij SV United. Hij bewandelt de omgekeerde weg want hij gaat na de zomer bij Resia aan de slag. geruchtencircuit. Naar verluidt zou Fortuna Sittard de Venrayse aanvaller willen inlijven. Volgens Poels heeft zich nog geen enkele club concreet gemeld. "Het is wel duidelijk dat Freek op allerlei lijstjes staat. Maar ik ver wacht en ik hoop dat Freek gewoon bij Venray blijft." Venray speelde op 13 december thuis tegen Meerssen (4-6) zijn elfde en voorlopig laatste compe titieduel. De slotdag van de competi tie is gepland om zondag 9 mei. Met nog vijftien wedstrijden voor de boeg, wacht er dus een druk programma. Afgelopen seizoen lag Venray twee- enhalve maand stil. Van 14 december (thuis tegen Gemert) tot 1 maart (thuis tegen Baronie). Toen had de ploeg van Jan Poels voor de jaarwis seling al dertien duels afgewerkt. De tweede competitiehelft werd toen gespeeld in maart (vijf duels), april (zes duels) en nog twee wedstrijden begin mei. Poels: "Veel duels in een korte tijd kan ook een voordeel zijn. Zeker als je goed in het ritme zit." gaat te ver om ons een schopploeg te noemen. Ysselsteyn vind ik overigens, samen met Merselo, de best voetbal lende ploeg in deze klasse." Ook dat is voor de Venraynaar een reden om naar sportpark De Vlies te verkassen. Ook dit jaar houdt de stichting Jeugdvoetbaldagen een voetbalweek van 30 augustus tot en met 3 sep tember voor kinderen die geboren zijn tussen 1 juli 1995 en 1 juli 2003. De week vindt plaats op de voetbal velden in Horst en in Hegelsom. Een week waarin voetballen centraal staat: dagelijks wordt er op techniek getraind en uiteraard worden er ook veel voetbalwedstrijden gespeeld: 4 tegen 4, 7 tegen 7 en uiteraard een aantal ludieke voetbalvormen, waar onder boarding- en kooivoetbal. Voor de keepers worden enkele speciale keeperstrainingen gehouden. Er zijn op dit moment in Hegelsom en Horst nog enkele plaatsen vrij. Aanmelden kan via website www.jeugdvoetbal- dagen.nl ActiveRooy-BVC Holyoke 3-2 De volleybaldames van ActiveR- ooy hebben zaterdag in sporthal De Wetteling een nipte 3-2 overwinning behaald op BVC Holyoke. Daar zag het na de eerste twee sets, die naar de gasten gingen, niet naar uit. De Ven- rayse volleybaldames herstelden zich echter uitstekend en wisten de vol gende twee sets te winnen. De vijfde en beslissende set was een makkelijke prooi voor ActiveRooy dat zich door de zege handhaaft in de middenmoot. In café De Pielhaas wordt op zater dag 16 januari een toernooi gehou den. Iedereen kan aan deze wedstrijd deelnemen en inschrijven kan tot 20.15 uur Dit kan ook via telefoon nummer (0478)582187. Het toernooi start om 20.30 uur. Uitslag darten: W ronde; 1) Dennis Smits. 2) Paul Hen- drix. 3) Crit van Hoof. 4) Roy Trois- fontaine. 5) Perry Bussers. 6) Johnny Smits. 7) Ela Oosterwijk. 8) Melissa Eggen. V Ronde; 1) Johan van Hoof. 2) Frank Hey. 3) Geert van Hoof. 4) Marcel Oosterwijk. 5) Ruud Tijssen. 6) Bart de Rooy. 7) Desiree Bertrand. 8) Daisey Eggen. Er werd 180 gegooid door Ruud Tijssen en de hoogste finish was voor Dennis Smits met 89 punten. Bij Discus van de Ligt Allicht in Ven- ray kan men voortaan terecht voor vergunningen. De winkel is gevestigd aan de Leunseweg in Venray. Voor het eerst in het bestaan van mountainbikevereniging de Mudhun- ters zijn er in korte tijd veel afmeldin gen. Het begon eind vorig jaar en ook de eerste twee keer van dit jaar was het raak met sneeuw. Afgelopen zon dag ging er toch net als de afgelopen week een select gezelschap op pad. Voor komend weekend staat er een tocht in Overloon op het programma. Als de winter nog even aanhoudt is de kans groot dat ook deze tocht afge zegd wordt. Belangstellenden mogen kosteloos vier weken meedoen. Ga voor informatie naar www.mudhun- ters.nl Agenda: Zondag 17 januari; vertrek 8.30 uur per fiets voor een tocht in Overloon 35 of 45 km. Vertrek kids om 9.00 uur per auto voor de tocht in Overloon. Dinsdag 20.00 uur spinningtraining bij healthclub Dynamic. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. Toerklub Overloon heeft besloten de veldtoertocht door de Overloonse bossen van zondag 17 januari af te gelasten. De winterse omstandighe den leveren te veel gevaar op voor de deelnemers. Voor de derde keer is de SVOC'01- kaderdag gehouden. Een groot aantal trainers, leiders en bestuursleden waren aanwezig. In zijn openingswoord gaf de voor zitter een korte uiteenzetting over ambitie en prestatie van de voetbalaf deling, waarbij het plezier in het spel voorop moest blijven staan. Hierna volgde een ontbijt. Aansluitend gaf trainer Marcel Lenssen een korte demonstratie training waarbij snelle balcirculatie en beweging in de kleine ruimte centraal stonden. Aan de hand van videobeelden gaf hij aansluitend uitleg over de belang rijkheid van het trappen met binnen kant voet. Daarna was het de beurt aan de jeugdcoördinator. Hij gaf uitleg over de voetbalvisie van de SVOC'01 jeugd en een ieder liet meedenken over de belangrijkheid van spelhervat tingen en coachtermen. De morgen werd afgesloten door een voetbalhooligan die op een komi sche manier alle facetten van het voetbal en in het bijzonder van de supporter op de korrel nam. De KNVB heeft voor zondag 17 januari een flinke serie inhaalwedstrij den vastgesteld. Het zijn allemaal duels die op de verregende zondag 6 december wer den afgelast. Leunen, dat in 4G uit speelde tegen Stormvogels, was toen de enige club in deze regio die in actie kwam. Door het aanhoudende winterweer is de kans uiterst klein dat er zondag weer gevoetbald kan worden. De clubs moeten er rekening mee houden dat de KNVB alle zondagen in januari en februari - met uitzondering van carnavalszondag 14 februari - zal benutten om de vele achterstallige duels weg te werken. Hoofdklasse B OSS'20-UDI'19 Dijkse Boys-EVV Baronie-Meerssen Papendrecht-Venray Schijndel-DESK Tweede klasse H Herpinia-NWC SSS'18-Volharding Vierde klasse G Swolgense Boys-Odiliapeel Stormvogels-Boekel Sport Estria-SVEB Vijfde klasse F Resia-Holthees Melderslo-SV United Milheezer Boys-Oostrum Excellent-MVC DEV Arcen-Bavos TOP'27-Meterik Zesde klasse E De Willy's-Ysselsteyn EWC'46-Fiducia Lottum-Menos SVOC'01-HRC'27 Merselo-Astrantia Dames Set Up-Flamingo's'56 3 3-1 Programma vrijdag 15 januari Dames BVC Holyoke 3-Set Up 4 19.45 Programma zaterdag 16 januari Heren Set Up-Avoc 17.00 Dames VC Athos'70-Set Up 19.00 Olsredlem-Set Up 2 17.30 SV Aspargos 3-Set Up 3 18.00 Jeugd Set Up MB-VC Velden 17.00 Programma zondag 17 januari Jeugd Set Up MC in Arcen 13.45 Niveau Set Up Niv. 6-1 in Venlo 10.00 Circulatievolleybal Niveau 3-1 in Grubbenvorst 9.45 Niveau 3-2 in Grubbenvorst 9.30 Niveau 2 in Grubbenvorst 9.45 Recreanten Heren Set Up-Kessel 10.00 Set Up 2-Revoc 2 10.00 Set Up 3-VC Montagnards 2 10.00 Programma donderdag 21 januari Dames Set Up-VC Asterix 2 20.30 Programma zaterdag 16 januari Heren C Loreal-Manual 12.05 Jeugd D BSAC-Manual 12.30 Dames B Bevo-Manual 13.30 Dames 2 Rapiditas-Manual 20.00 Programma zondag 17 januari Heren 2 Eksplosion-Manual 13.05 Dames C Vios-Manual 14.30 Programma woensdag 20 januari Dames Esia-Manual 19.30 Kader: Halfweg-de Maasoever 3-5. Het gelijkspel was voor Eric Dericks die 16.43 gemiddeld speelde. Her man Robins won zijn partij met 17.00 gemiddeld. B1: Tegelen-Halfweg 0-7. René Dericks 1.400 gemiddeld; Piet Volleberg 1.320 gemiddeld met een hoogste serie van 13 en Philip Ran 0.454 gemiddeld waren veel te sterk voor de tegenstanders. BBHV: DT DOS-Halfweg 10-0. Programma: 20-1 B1 De Bascule-Halfweg 21-1 BBHV Halfweg-SNA 2 De Peel 2 verloor met 3-4 van Reu ver 03. Twan Backus won met 5.50 gem. en een serie van 18. Roelanzia verloor met 8-3 van VOP/ DWH 2. Alleen Rob Teunissen kon zijn partij winnend afsluiten. Hij speelde 6.85 gem. en een serie van 29. Roelan- zia 2 verloor met 12-0 van BBC. Roe lanzia 3 verloor met 7-4 van De Ket- sers. Mart van As speelde gelijk met 1.02 gem. (1 punt). Roelanzia 4 won met 8-6 van 't Kruuspunt. Ruud Smol ders haalde 1 punt voor het gemid delde (1.57). Gerard Linders winst met 1.59 (3 punten). Lenie Sanders speelde een sterke partij, gemiddeld 2.30, goed voor 3 punten. Mike Teunissen (17) eindigde zondag als derde bij het Neder lands kampioenschap veldrijden voor junioren in Heerlen. De Ysselsteyner rijdt een bijna per fecte race en gaat met een lichte voorsprong de laatste ronde in. Dan gaat het mis. Na een halve val wordt hij gepasseerd door de late re winnaar David van der Poel. "Toen ik hem weer bijna had bij gehaald, viel ik nog een keer", vertelt de teleurgestelde Teunis- sen, die daardoor ook zijn tweede plek verspeelt. "Het duurde voor mij een ronde te lang", zegt de winnaar van het brons. Door Henk Willemssen Om kwart voor twee klinkt op sportpark Kaldeborn - de thuishaven van Heerlen Sport - het startschot voor 52 junioren die strijden om de Nederlandse titel. In het besneeuwde landschap is een venijnig parcours uitgezet. Mike Teunissen schiet als Dansvereniging De Peeldancers uit Ysselsteyn kan terugkijken op een geslaagd danstoernooi in schouwburg Venray. Er werden ongeveer honderd dansen opgevoerd tijdens deze wed strijd die meetelde als kwalificatie voor de Europese kampioenschap pen. De deelnemers van de organi serende vereniging kwamen zondag BBHV: Dos-'t Hoekje A-klasse 7-2. 't Hoekje 2-Dos B-klasse 3-10. Dos-Sna 3-Band 9-1. Halfweg-3-Band 10-0. De teams van Dos zijn het nieuwe jaar voorspoedig begonnen. Alle voer de teams wonnen hun wedstrijd. Dos was thuis te sterk voor 't Hoekje. Leo Cuijpers, gem. 8,00k en Jan Barents, gem. 3,52 wonnen hun partij met elk drie punten plus het extra matchpunt was voor het Dos- team. Dos 2 deed weer eens van zich spreken door uit overtuigend te win nen van 't Hoekje 2. Theo Kronen berg, gem. 5,23 won. Hij speelde een een komeet uit de startblokken en hij neemt direct de leiding op de eerste paar honderd meter asfalt. Hij krijgt al snel gezelschap van zijn grote rivaal Van der Poel. Er vormt zich een kop groep van vijf waaruit Danny van Pop- pel als eerste moet lossen. Het tempo ligt hoog en Teunissen en Van der Poel gaan beurtelings aan kop met Gert-Jan Bosman en Michiel van der Heijden in hun kielzog. De rest van het veld ligt al snel op een kansloze achterstand. Mike Teunissen rijdt geconcen treerd en scherp. Hij is 's ochtends al om acht uur uit Ysselsteyn vertrokken. Tussen de races van de veteranen - die om tien uur het programma in gang zetten - en de nieuwelingen in, benut hij ieder vrij moment om het par cours te verkennen. Het is een super- spannende race. Nederland beschikt over een sterke lichting veldrijders bij de junioren. De dienstdoende speaker spreekt zelfs over de wereldtop. De uitstekend voor de dag. Zo waren er eerste plaatsen voor de dansgroepen Silver Stars (263 punten) en Dancing Stars (256 punten). Tweede werden de zusjes Linsey (263 punten) en Kimberley (277 punten) Xhofleer en Ellen Zanders (263 punten), terwijl de groep Magic derde werd (237 pun ten). Imke Versteegen ten slotte werd goede partij met drie punten. Ook Henk Kamerman, gem. 2,08 en Bert Suilen, gem. 1,85 wonnen hun par tij met beiden drie punten. Ook het extra matchpunt was voor Dos 2. In het 3-band won Dos overtuigend van Sna. Drie winstpartijen: Jan Beekmans, gem. 0,58 en Ron Martens, gem. 0,44 met beiden drie punten en Ton van Gaalen, gem. 0,27 met twee punten. Ook hier het extra matchpunt voor Dos. Dos 2 tenslotte won met maxi male cijfers. Winstpartijen voor Math Siebers, gem. 0,41, Huub van Rhee, gem. 0,46 en Henk Kamerman, gem. 0,35. Driemaal drie punten plus het extra matchpunt. onderlinge verschillen zijn klein en details bepalen vaak de uitslag. Mike Teunissen voelt zich sterk en kiest voor de aanval. Anderhalve ronde voor het einde demarreert de Ysselsteyner. Bij de bel voor de laat ste ronde bedraagt de voorsprong twintig meter. Groter zal het gat ook niet worden. Hij slaagt er niet in zijn concurrenten af te schudden. Van der Poel blijft attent volgen en slaat op het juiste moment toe. Michiel van der Heijden wordt tweede op twee seconden. Mike Teunissen finisht op vijftien seconden van de winnaar. De slotronde is met 6.40 minuten tevens zijn langzaamste. Terwijl Van der Poel zijn snelste ronde (6.21) tot het laatst heeft bewaard. Dat maakt uiteindelijk het verschil. Op tachtig meter na de eindstreep worden de renners direct naar een tent gedirigeerd. Zus Britt krijgt de fiets in handen geduwd. "Jammer, hij zei net dat ie gevallen was. Maar hij vierde met 259 punten. Het volgende danstoernooi is op zaterdag 16 januari in Berghem, een Europa Cup-toernooi met deelname van de Dancing Stars en de solisten Linsey, Imke, Kimberley en Ellen. Zondag 17 januari is er een danstoernooi voor de Silver Stars en KNBB Libre jeugd;'t Klotske tegen VOP/DWH werd 0-7. Kevin Voermans 2 punten gem 1.90 HS 7. Maikel Hendrickx 2 punten gem. 1.08 HS 7. Joyce Coumans 2 punten gem 0.70 HS 7. KNBB Kader. VOP/DWH speel de gelijk tegen de Tapperij met 4-4. Guido Kauffeld 2 punten gem. 14.54 HS 31. Piet van Rengs 2 punten gem. 6.67 HS 27. KNBB 3 Banden. B1Tege- len won van VOP/DWH met 4-3. Jac Litjens zorgde voor de 3 punten gem. 0.95 HS 6. KNBB Libre C2. Inaborg won van VOP/DWH met 7-0. Deze week geen enkel punt voor het team. BBHV Libre A klasse. Pomerans tegen VOP/DWH1 werd 6-3.Een goed spe- heeft het toch goed gedaan", zegt ze met enige trots. Verslaggevers zijn niet welkom in de tent, waar moeder Anita voor de eerste opvang zorgt. Dan is het tijd voor de huldiging. Vader Martin heeft de race, met vier reservewielen plus een tweede fiets, vanuit de materiaalpost gevolgd. Van daaruit ziet hij hoe zijn zoon op de valreep de nationale titel verspeelt. Lichte treurnis bij de familie Teunis- sen maar feest bij de Van der Poels. Mathieu, de jongste zoon van oud-prof Adrie, is topfavoriet bij de nieuwelin gen, maar hij wordt slechts tweede. Twee uur later zorgt zijn oudere broer David toch nog voor een familiesuc ces. De nummer twee Michiel van der Heijden lijkt diktevreden met zijn tweede plek. Van het erepodium is Mike Teunissen duidelijk het minst content. "In de laatste ronde heb ik fouten gemaakt. Voor de rest reed ik goed, alleen op het einde sloeg de ver moeidheid toe. En ik denk dat het ook aan de spanning lag", zo verklaart hij zijn derde plek. Magic. In de pauze van het toernooi werd het bestuur van De Peeldancers verrast met een dankwoord door de eigen leden. Als waardering voor het vele werk kreeg het bestuur uit han den van alle leden een bloemetje, een fotolijst en een grote taart. lende Kevin Voermans 3 punten gem. 2 41 HS 27. BBHV Libre C klasse. VOP/ DWH won van DVS met 7-4. Wim Jans sen 3 punten gem. 2.68 HS 15, Theo Olde Daalhuis 3 punten gem. 1.96 HS 7. KNBB Pk voor wedstrijden bandsto ten vierde klasse bij Apollo in Deurne. Twee spelers van VOP/DWH hadden zich aangemeld. Math Siebers derde plaats, 8 punten gem. 1.37 HS 14, genoeg voor een finaleplaats. Herman Veltrop achtste plaats 4 punten gem. 1.11 HS 7. Helaas geen finaleplaats. Programma: 20-1 3 Banden B1 Ina- borg-VOP/DWH KNBB; 21-1 Libre C2 Reuver-VOP/DWH KNBB. Libre DOS- VOP/DWH BBHV; 22-1 Libre Pome- rans-VOP/DWH2 BBHV. Libre VOP/ DWH-Bos en Berg BBHV Geslaagd danstoernooi De Peeldancers

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19