Aanmelding Vlakwatercross gestart Judoles door Juul Franssen Kubexamens Tong-Il Goede resultaten tafeltennisjeugd Wout op het veld bij Ajax Jeugdbowlen Midgetgolf PEEL EN MAAS Donderdag 24 december 2009 - Pagina 23 DC Wanssum Schietsport De Roos Het Alvertje Judo Vereniging Venray ATV Venray De Peelrunners Lake Valley verliest Jeugdzaalvoetbal- toernooi Jan Poels verlengt contract Ruud Vermeer naar Bergen Bestuurslid Van Stokkem: "Een geweldige kwaliteitsimpuls" Kledingsponsors: Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: SPORT2000 Dartclub Wanssum houdt op zon dag 27 december vanaf 13.00 uur een dartstoernooi. Deelname is mogelijk vanaf zestien jaar en inschrijven kan tot 12.45 uur. Het toernooi vindt plaats in café Jachthaven aan de Geijs- terseweg in Wanssum. Voor meer informatie zie www.dartclub.wans- sum.info. De Roos won de uitwedstrijd tegen Belfeld 2 met twee ringen verschil. Uitslag 767 tegen769 ringen. Hoog ste schutter was Jan van Ass met 259 ringen. De Roos 2 won thuis tegen Swolgen 3 met groot verschil. Uitslag 729 tegen 687 ringen. Hoogste schut ter was Jac van Soest met 247 ringen. De winterstop duurt tot donderdag 14 januari. Al sinds jaar en dag zijn de vergun ningen van het Alvertje verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray. Maar nu gaat de heer Van Grootel stoppen met zijn zaak in Venray. Het Alvertje is in een vergevorderd sta dium van onderhandeling voor een nieuw verkooppunt in Venray. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail info@hsvhetalvertje.nl. De clubkampioenschappen 2009 van Judo Vereniging Venray zijn gehou den. De uitslagen zijn als volgt: Groep 1: 1) Stijn Huntjens. 2) Quinten van Rhee. 3) Jannick van Acquoij en Teun Philipsen. Groep 2: 1) Petran van Acquoij. 2) Roan Amade. 3) Sandesh Sanichar en Jochem van Sinderen. Groep 3: 1) Sil Philipsen. 2) Munir Lemrini. 3) Ronin Pullens en Camile Michels. Groep 4: 1) Nick Moorren. 2) Maggy van Hoof. 3) Tren Brands en Tom Barthel. Groep 5: 1) Murat Okuyucu. 2) Tim van Vegchel. 3) Tho mas van de Akker en Jan Smits. Groep 6: 1) Zian Rassulyar. 2) Daan Huntjens. 3) Matthew Doorakkers en Kevin Hoeymakers, Groep 7: 1) Rezwan Ras- sulyar. 2) Rolaan Mohamed. 3) Chay- enna de Man en Niels Janssen. Groep 8: 1) Aroon Ayas. 2) Stefano Kupers. 3) Oscar Logister en Camiel Smits. Groep 9: 1) Ralph Delsing. 2) Len- nert Bons. 3) Sijtse Walraven en Zohal Ayas. Groep 10: 1) Goof Classens. 2) Jari van Meijel. 3) Jelle van Acquoij en Glen Hoeymakers. Groep 11: 1) Martijn Janssen. 2) Tarek Rassulyar. 3) Teun Laarakker. Groep 12: 1) Rick Phi- lipsen. 2) Bas Philipsen. 3) Mohamed Eldin en Nathan ten Holder. Groep 13: 1) Nic Goumans. 2) Bianca Jen- neskens. 3) Nout de Bree en Jochem Jacobs. Groep Meisjes 1: 1) Maggy van Hoof. 2) Dong Cai Roelofs. 3) Siobhan van der Groef en Nikita van Leeuwen. Groep Meisjes 2: 1) Chayenna de Man. 2) Kimberly van Hoof. 3) Jolijn ten Holder en Zohal Ayas. Dertien was voor Fireballs geen ongeluksgetal, want de koploper won overtuigend met 21-6 van naaste con current Pinnenjagers, dat daarmee de koppositie flink versterkte. Uitblinker was Fireball Melvin Vermeulen met een nieuw PR van 236, een verbete ring van 30 pins en een serie van 692, wat een nieuw seizoensrecord over vier games betekende. Kilian Martens deed eveneens een flinke duit in het bowlingzakje door een heuse vier- punter te scoren. Pinnenjagers wist alleen de eerste game op hun naam te schrijven en Ruben van Osch (2) en Roel Wolters (1) zorgden voor de indi viduele punten, maar daarmee was de koek op. Masterball speelde tegen het eigen gemiddelde en deed dat zeer soeverein. Alleen in de eerste game werd een persoonlijk puntje afgege ven, maar daarna was alleen maar het rozengeur en maneschijn en resultaat was dan ook een klinkende 26-1 over winning. Jelle van Duuren (166) en Sander van Bree (117) zorgden tevens voor een verbetering van hun per soonlijke records. Fireballs gaat fier als koploper het nieuwe jaar in met 148 punten, op 24 punten gevolgd door Pinnenjagers (124), terwijl Mas- terball met 117,5 punten door de grote zege weer aansluiting kreeg met Pinnenjagers. Op de zesde speeldag werd er sterk gespeeld en maar liefst vier spe lers doken onder de 50 slagen. Huub Straatman en Henk van Leeuwen scoorden beiden 47 slagen, een ver betering van het seizoensrecord, dat met 48 slagen al op naam van Huub Straatman stond en werden daarmee gezamenlijk dagwinnaar. De volgende twee spelers, te weten Jan Engels en Gerrit Vermeulen, eindigden ook al gelijk, namelijk met 49 slagen op de gedeelde tweede plaats. Leo Wilms pakte met 53 slagen de derde plaats, net voor Harrie Lenssen met 54 sla gen. Piet van der Elst speelde met 57 slagen eveneens een sterke wedstrijd. Henk van Leeuwen's score van 22 slagen betekende de laagste ronde van de dag. Bij dames was Jo Litjens de sterkste en werd hier met 57 sla gen dagwinnares. Miet Clevers moest vier slagen inleveren en werd tweede met 61 slagen. Fieke van Ham en Bets Wilms deelden met 66 slagen plaats drie. De laagste ronde kwam met 27 sla gen op naam van Miet Clevers. In het klassement vergrootte Jan Engels zijn voorsprong tot een verbetering van 5,89 procent. Harrie Lenssen klom naar de tweede plek met 3,29 pro cent en Karel van Ham is nu derde met 1,81 procent. Dagwinnaar Huub Straatman klom twee plaatsen naar de vierde plaats met 0,00 procent en Henk van Leeuwen klom van twaalf naar zeven met -1,90 procent. Ook Jo Litjens wist haar leiden de positie uit te bouwen tot een verbetering van 7,89 procent, waarmee ze in het gecombineerde klassement de eer ste plaats zou bezetten. Annie Litjens blijft tweede met 2,27 procent en Bets Wilms bleef ook al ongewijzigd op plaats drie met -1,75 procent. ATV Venray houdt in het week einde van 30 en 31 januari voor de 34e keer de Vlakwatercross. De aan melding voor dit tweedaagse eve nement dat gehouden wordt in het natuurgebied Vlakwater is gestart. Op zaterdag gaan als eerste de scholieren van de verschillende basisscholen uit de gehele regio in de scholierenloop strijden voor de verschillende titels in een wel heel speciale loop met veel nevenactiviteiten. Nieuw zijn de esta fettes voor teams bestaande uit twee jongens en twee meisjes per leef tijdsgroep. Om mee te doen aan de estafettes, moet men ook individueel mee hebben gedaan. De wedstrijden starten om 12.00 uur. Inschrijven voor de scholierenloop kan via de basis school. Inleveradres: Niessenstraat 5 Venray of Sportlaan 1 (clubgebouw). Om 13.45 uur start zaterdag 30 janu ari de jaarlijkse loop voor mensen met een verstandelijke beperking. Deze unieke loop gaat over 350 meter. Aanmelden kan via info@atletiekven- ray.nl. Op zondag gaan vanaf 10.30 uur de korte- en lange crosslopen en de jeugdwedstrijden van start. De Vlakwatercross maakt deel uit van het LimBra-crosscircuit, waaraan een negental Limburgse en Brabantse ver enigingen deelnemen. Net als vorige jaren lopen de wedstrijdatleten en de recreanten gezamenlijk een korte en lange cross. Een gezamenlijke loop van wedstrijdatleten en recreanten, maakt het deelnemersveld veel groter en ontstaat dus meer strijd. De start van de korte cross (4050 meter) is om 10.30 uur en de lange cross (8100 meter) start om 11.00 uur. Er worden afzonderlijke klasseringen opgemaakt voor de diverse categorieën. Om 12.10 uur starten de diverse jeugdlo- pen. Deze beloven in een aantal cate gorieën spannend te worden omdat een goede klassering van steeds meer belang wordt nu de laatste wedstrij den in deze LimBra-competitie aan de beurt komen. Recreanten kunnen zich op zondag 31 januari vanaf 9.30 uur inschrijven. Dit kan ook via www. atvvenray.nl Scholieren, G-atleten en wedstrijdatleten kunnen tot 25 janua ri voorinschrijven of op de wedstrijd dag tot een half uur voor aanvang van de loop. Scholieren kunnen zich vanaf 5 januari via hun school inschrijven. Inleveradres: Niessenstraat 5. De AU- lopen kunnen worden aangemeld via het A-formulier. Informatie is verkrijgbaar via tele foon (0478)582842, (0478)631452 of via info@atletiekvenray.nl. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Afgelopen zaterdag kwam vice- wereldkampioene Juul Franssen uit Reuver een judoles verzorgen bij Sportinstituut Verhagen in Venray. De 25 judoka's mochten de kneepjes van Juul leren. Zij toonde haar wedstrijd technieken die zij gebruikt bij de wed strijden. De les duurde ruim een uur en de judoka's en ouders genoten van de les. De judoka's kregen diverse tips om hun techniek te verbeteren en na afloop kon natuurlijk iedereen op de foto met Juul Franssen. De 19-jarige Franssen heeft al heel wat sporen in de judowereld verdiend. Zo werd ze tweede tijdens de wereldkampioen schappen in 2009, twee maal Euro pees kampioen, een maal tweede en een maal derde van Europa en al zeven maal Nederlands kampioene. i i Op de laatste kubexamens van het jaar zijn vele kandidaten van tae kwondovereniging Tong-Il geslaagd voor hun nieuwe geupgraad. Alle kan didaten legden de vijf examenonder delen met goed gevolg af in gemeen schapshuis De Oesterham in Oostrum. Geslaagd voor witgele band negende geup Luca van Bakel en Jasper ter Horst. Voor gele band achtste geup zijn Ayoub Chaoki, Anass Khandouk en Hamza Ouchene geslaagd. Voor geel groene band zevende geup slaagden Daan Kaptein en Yassin Ouchene. Voor de groene band zesde geup zijn Aymen Achnine, Ramien Ahmadi, Thomas Bus, Patrick Claus, Joyce Gerritsen, Alex Tan- gyitwisut en Jason Tavenier geslaagd. Ilona Wilmsen is geslaagd voor de groenblauwe band vijfde geup en voor de roodzwarte band eerste geup zijn Rutger Driegen en Demi Lucassen geslaagd. Khalil Khandouk en Abdel- rafi Ouchene legden het examen zo goed af dat zij van witgele band slaag den voor de geelgroene band en het gele band examen konden overslaan. Zie ook www.Tong-il.nl. Vijf jeugdleden van Summa/Red Stars hebben met succes in Assen deel genomen aan het tweede B-Jeugdrang- lijsttoernooi. Het weer was te slecht om ook met de C-licenties te spelen. Bij de jongens junioren bereikte Tom Thijssen de hoofdronde door de eer ste plaats in de poule om vervolgens in de 1/8-finale gestopt te worden door niet het eigen spel door te trek ken tot het laatste punt. Matthian Vaes bereikte via de tweede plaats in de poule de hoofdronde en hier kwam het einde na een goede partij in de kwartfinale via een 1-3 nederlaag. In de meisjes kadetten categorie waren Lynn Martens en Annika Jenniskens vertegenwoordigd. Beiden speelden niet slecht tegen sterke meisjes. Ze lie ten zien vooruit te zijn gegaan, want de nederlagen waren zeer nipt en met een zege plaatste men zich in troost- ronde. Hierin wist Annika Jenniskens zich te plaatsen voor de finale van de troostronde en hier moest ze met 2-3 haar meerdere erkennen in een meisje uit Enschede. Tenslotte Loes Martens maakte haar debuut op dit niveau bij de meisjes pupillen en dit was rede lijk met de uitschakeling in kwartfi nale van de troostronde. De senioren waren te gast in Suechteln Duitsland bij de plaatselijke tafeltennisvereni ging voor het jaarlijkse Kersttoernooi. De elf senioren speelden een verdien stelijk toernooi met tweede plaatsen voor Ronald Bogaard in de A-Klasse, Arie van der Giessen in de B-Klasse en Bert van de Venne in de D-Klasse. Ook de derde plaatsen van het kop pel Frank van der Vleuten en Patrick Zwiers, Huub van de Putten, Wijckie David en Desmond Janssen mochten er zijn. Op maandag 28 december en dinsdag 29 december worden de jaarlijkse basisscholenkampioen schappen van de gemeente Venray gehouden in het tafeltenniscentrum. Op beide dagen start het toernooi om 10.00 uur. Op de maandag de groe pen 2 tot en met 6 en op dinsdag de groepen 7 en 8. De vijfde wedstrijd van de Lim- bracrosscompetitie 2009-2010 is gehouden. Zie voor de uitslag www. limbracross.nl. en www.atvvenray.nl. De trainingen van 24 en 31 decem ber vervallen. De nieuwjaarsreceptie is op zaterdag 2 januari van 16.00 tot 19.00 uur in het clubhuis 't Wissel- punt. Dan is ook de uitreiking van de Wiel Michiels waarderingsbeker en de Prestatie- en Aanmoedigingsprijzen. Verder wordt een vijftal jubilarissen gehuldigd. Trainingen tot 1 januari; junioren CD maandag 18.00-19.00 uur zaal de Weert, junioren ABCD dinsdag 19.00-20.30 uur baantraining, pupillen woensdag 18.00-19.00 zaal de Weert. NSG atleten woensdag 18.30-19 30 zaal Raayland, junioren CD donderdag 19.00-20.30 baantraining, pupillen zaterdag 10.00-11.10 uur bostraining, junioren AB zondag 10.00-11.30 baan- training. Zaaltrainingen vanaf 1 januari. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier te deponeren in de papiercontainer die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulut- weg. Agenda: 26 december: Kasteelloop Horst 29 december: Oliebollenloop ATV 31 december: Sylvesterlauf Pfalz- dorf 3 januari: Donckcross Someren Zie ook www.atvvenray.nl De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf het club lokaal aan de Tienrayseweg. De start is om 19.00 uur. Zaterdag 26 december: 't Ham de Witte Hel Horst. Vertrek 9.00 uur. Het verder schema staat op www.peelrunners.nl en iedereen is welkom een keer mee doen. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostrai- ning van 15.30 tot 17.00 uur, verza melen bij de parkeerplaats in de Scha- dijker Bossen. Zaterdag 26 december zijn er geen hardlooptrainingen. Uitslagen: Mescherbergloop 15 km. Wim Boonhof Maasbree 1:39:34 Agenda: 26 december Horst Inter Chalet Kasteelloop 10.45 uur 31 december Pfalzdorf Sylvester- loop 13.15 uur 1 januari Horst Nieuwjaarsduik 12.00 uur 3 januari Boekend Nieuwjaarsloop 10.30 uur. Weert IJzeren Man Volkslo pen 10.00 uur Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. Lake Valley verloor woensdag de uitwedstrijd in de eerste divisie D met 4-2 van Fermonia Boys 2. In het eerste kwartier kwamen beide subtoppers niet tot scoren. Het was Richard van de Kerkhof die met twee treffers voor een 0-2 ruststand zorgde. Na de pauze liet Lake Valley twee goede kansen op een derde treffer liggen. De thuisclub uit Roermond kwam steeds sterker opzetten en het Venrayse team werd in het defensief gedrongen. Fermonia Boys 2 wist de stand gelijk te trekken: 2-2. Een gele kaart voor Mehmet Gur- buz werd door de Roermondenaren uitgebuit: 3-2. Lake Valley slaagde er niet meer in de wedstrijd een andere wending te geven. In de slotfase viel nog de 4-2. Ondanks het verlies houdt het team van Paul Janssen uitzicht op de tweede plaats, die recht geeft op de nacompetitie voor promotie naar de eredivisie. Lake Valley hervat op woensdag 6 januari de training weer. Op vrijdag 15 januari is het eerste duel van de tweede competitiehelft, thuis tegen 't Kesjotje. Dan zullen ook voor het eerste de drie aanwinsten Sifedien Assouiki, Nordin Attouzin en Nelson de Kok te bewonderen zijn. SV Venray jeugdzaalvoetbal houdt op zondag 27 december een toer nooi voor veldvoetbalverenigingen. Dit toernooi is opgezet voor de E, D en C jeugd en wordt gehouden in de Raaijhal in Overloon. Het doel is jonge voetballers kennis te laten maken met zaalvoetbal en daarnaast een presta- tieve activiteit aan te bieden tijdens de winterstop. Er zijn prijzen te win nen voor de individuele talenten zoals beste speler, keeper van het toernooi. De beste speler krijgt ook een uitno diging om een aantal gratis trainingen mee te doen bij jeugdzaalvoetballers van SV Venray. Het deelnemersveld bestaat uit SV Ysselsteyn, SV Leunen, SV Oostrum, SV United, JVC (Cuijk), ZSV (zeilberg), Helmond Sport (BVO) en de jonge talenten van SV Venray. Het toernooi is opgezet in drie blok ken: 9.00-12.00 uur E-jeugd, 12.00 15.00 uur D-jeugd, 15.00-18.00 uur C-jeugd. Trainer Jan Poels heeft zijn contract met SV Venray met een seizoen ver lengd. Poels is nu bezig aan zijn vierde seizoen en was in 2006 opvolger van Jan Pruijn. Venraynaar Poels was eer der al vijf seizoenen werkzaam als hoofdtrainer bij de hoofdklasser, van 1994 tot en met 1999. Ook Ron Spruit heeft zijn contract met SV Venray met een jaar verlengd. Spruit, die eerder trainer was bij de dames, is bezig aan zijn eerste seizoen als coach van het tweede team. De 40-jarige Venraynaar Ruud Ver meer (nu nog trainer bij vijfdeklas- ser VV Oostrum) wordt met ingang van volgend seizoen trainer bij het Bergense Montagnards. Montagnards acteert in de vierde klasse en neemt na drie seizoenen afscheid van Marco Benneheij als trainer. Sportnieuws -info Dion Dreesens Nederlands kampioen Dion Dreesens van SG. Noord-Lim burg behaalde tijdens de Nederlandse kampioenschappen zwemmen korte baan in Amsterdam goud op de 200 en 400 meter vrije slag bij de jeugd tot 18 jaar en brons op de 100 vrij. Met zijn tijd van 1.51.53 imponeerde hij vooral de Nederlandse jeugd. Dion Dreesens wist in de B-finale zijn tijd op de 200 vrij nog verder aan te scherpen naar 1.50.99 en zit daarmee op schema Dion en Lisa Dreesens waren succesvol tijdens het NK in Amsterdam. voor de limiet van de Jeugd Olympi sche Spelen in Singapore 2010. All in werd hij op de 200 meter tiende bij de heren. Op de 400 meter vrije slag zwom hij 3 58.53 en was daarmee vijfde all in bij de heren. Zowel de 200 meter als de 400 meter zijn Limburgse jeugdrecords voor jongens. Clubge noot Kasper van Dijk uit Bergen won het brons bij de jeugd op de 100 meter schoolslag in een nieuw persoonlijk record van 1.04.91. Op de 50 meter schoolslag miste hij net het brons, met een tijd van 30.56 werd hij vierde bij de jeugd. De 18 jarige Lisa Dreesens was goed in vorm en wist zich twee keer in de A-finale te plaatsen en zwom daarbij twee Limburgse records. De 100 vlinder in 1.02.01 was goed voor de vierde plaats en de 200 wisselslag in 2.17.07 leverde eveneens een fraaie vierde plaats op bij de dames open klas. Tijdens deze wedstrijd waren opval lend veel buitenlandse deelnemers aanwezig. Nederland had dan ook een primeur door de eerste nationale kam pioenschappen te organiseren waar de snelle pakken verboden zijn en de kle ding weer ouderwets textiel is. Drie topspelers melden zich bij Lake Valley Lake Valley krijgt na 1 janu ari 2010 de beschikking over drie topzaalvoetballers. Sifedien Assouiki, Nordin Attouzin en Nel son de Kok zijn drie welkome versterkingen voor de Venrayse eerstedivisionist. Assouki en De Kok komen over van de Belgische club ZVK Proost Lier, dat uitkomt in de eerste nationale. "Dit is fan tastisch voor ons", zegt bestuurs lid Jeroen van Stokkem. "Het zijn drie echte toppers. Een geweldige kwaliteitsimpuls halverwege het seizoen." Door Henk Willemssen Eigenlijk zijn de drie aanwinsten de afgelopen weken zomaar komen aanwaaien. Het begon met Nordin Attouzin (27) die zich via speler Mehmet Gurbuz meldde bij Lake Val ley. Attouzin voetbalde eerder op het hoogste niveau bij Malabata en KW. Vanwege een blessure heeft hij dit sei zoen nog niet gespeeld. Op het veld traint hij mee bij eersteklasser SV TOP, waarvoor ook Mehmet Gurbuz uit komt. Attouzin liet weten op zoek te zijn naar een zaalvoetbalclub, waarna Gurbuz hem warm maakte voor Lake Valley. In zijn kielzog meldde zich daarna ook Sifedien Assouiki (21), die afge lopen vrijdag zijn laatste competitie duel speelde voor Troost Lier. Assouiki, voormalig speler van Bunga Melati, was de verre reizen naar België beu. Tijdens de winterpauze is er een transferperiode waarvan hij graag gebruik wil maken. De Belgische club staat voorlaatste in de eerste nationale en verkeert in degradatiegevaar. Hij trainde samen met zijn maat Attou- zin al een paar keer mee. Om alles geheim te houden heeft Lake Valley getraind in de sporthal van de kazer ne in Weert. Als klap op de vuurpijl kreeg Jeroen van Stokkem twee weken geleden een telefoontje van Nelson de Kok. Ook hij wilde graag naar Lake Valley komen. "Hij had geen zin om als enige Nederlandse speler nog bij Lier te blij ven. Dit is geweldig voor ons", zegt Van Stokkem. "Soms moeten we stad en land afzoeken naar versterkingen, nu krijgen we ze zomaar in de schoot geworpen. De jongens konden het verre reizen niet meer opbrengen. Ze wonen alle drie in Tilburg. Over de snelweg zijn ze binnen een uur in Venray." Nelson de Kok (23) is een erkend straatvoetballer met een geweldige techniek. De balvirtuoos wordt veel gevraagd voor clinics en panna- demonstraties tijdens open dagen. De Kok speelde nog met Frank en Ruud Brands samen bij SK Konica in de ere divisie. Het trio zal niet voor niets bij Lake Valley komen zaalvoetballen. "Dat klopt, ze krijgen uiteraard een ver goeding", zegt Van Stokkem. "Maar het bedrag valt reuze mee. Ik heb die jon gens ook direct gezegd, als jullie den ken 1000 euro per maand te krijgen dan vergeet het maar. Het past alle maal binnen ons financieel plaatje." Lake Valley heeft tevens bedongen dat ze minimaal anderhalf jaar blijven. "Ja, want we hebben er weinig aan als ze aan het eind van het seizoen weer vertrekken.We willen graag promove ren naar de eredivisie. Daar kunnen zij een grote bijdrage aan leveren. In de top moeten de allerbeste spelen", zegt Van Stokkem. Afgelopen donderdag hebben Assouiki en De Kok de overschrij vingspapieren getekend. Attouzin is al speelgerechtigd. Lake Valley is niet alleen afhankelijk van medewerking van de KNVB maar ook van de Belgi sche voetbalbond, die beide spelers moet vrijgeven. Als alles meerzit dan zijn de aanwinsten vanaf 1 januari inzetbaar. Het trio zal debuteren op vrijdag 15 januari in de thuiswedstrijd tegen 't Kesjotje. "De eerste kennisma king is de jongens goed bevallen. Ze voelen zich welkom maar ze moeten qua niveau en financiën wel een stap terug doen. Daar hopen ze bij ons voetbalplezier voor terug te krijgen", aldus Van Stokkem. Vorige week woensdag ging voor Wout op 't Veld uit Leunen een grote wens in vervulling. Samen met zijn ouders en schoolvriendin Mirthe was hij die dag speciale VIP-gast bij de Amsterdamse voetbalclub Ajax. De wens werd verzorgd door stichting FC Robinstijn en werd mede mogelijk gemaakt door wenssponsor Taxi Ver- straaten uit Venray. Vroeg was het wel. Om 07.45 uur werd Wout door de taxi van Ver- straaten opgehaald. Een spannende rit voor groot Ajax-fan Wout. Met zijn allen in een grote bus naar de Amster dam Arena; met papa, mama, Mirthe en namens FC Robinstijn Pieter van Bus sel en Geert-Jan Drabbels. Een rondlei ding door zijn favoriete stadion, een meet and great, een Europa League spelersshirt van Robbie Wielaert en een tour door het Ajax-museum. Wout keek zijn ogen uit: 'al die mooie glimmende bekers, wanneer heeft Ajax die allemaal gewonnen? En van welke materialen zijn al die bekers gemaaktWout straalde van oor tot oor. Hij mocht ook met al zijn grote voetbalhelden op de foto, inclu sief trainer Martin Jol. Allemaal namen ze de tijd en krabbelden ze hun hand tekening op het Ajax-shirt van Wout. Zo werd het voor Wout een dag om nooit meer te vergetenDe wens van Wout was ook de officiële aftrap voor stichting FC Robinstijn. Een half jaar geleden werd de stichting officieel opgericht door initiatiefne mer Pieter van Bussel uit Deurne. De stichting vervult voetbal-gerelateerde kinderwensen en organiseert diverse voetbalactiviteiten voor kinderen van 5 tot 18 jaar oud. Bij alle activiteiten wordt FC Robinstijn ondersteund door talrijke profvoetballers uit de Ere- en Eerste Divisie, zoals Dirk Mar cellis, Jan Vertonghen, Keisuke Honda en Wout Brama. Voor een uitgebreid verslag van de wensdag van Wout of voor meer informatie over stich ting FC Robinstijn kunt u terecht op www.robinstijn.nl. M MEMBERS VAN S Venray Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timer Hirsi Europe BV Time2Paint Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs

Peel en Maas | 2009 | | pagina 23