Kerstpresentatie Transparant Ton Engels de Medeplichtigen Sixtiesnight in De Witte Hoeve i Van Bach tot Zappa Kerst in Gryphus Uit de keuken van Venray Level 26 PEEL EN MAAS Donderdag 24 december 2009 - Pagina 19 Programma Schouwburg Venray Jeans 19, Back in Town!, Danny Malando het Malan- do Orkest met voormalig BZN- zangeres Carola Smit, de fami lievoorstelling/musical Pippi en de toneel-/komedievoor- stelling de Gelukkige Huis vrouw staan komende week op de agenda van Schouwburg Venray. Op zondag 27 december kan men de voorstelling Jeans 19, Back in Town! Bezoeken in Schouw burg Venray. Natuurlijk is Jeans Back in Town. Want wat zou het theater zijn zonder Jeans. Al meer dan twintig jaar een merknaam in de theaterwereld met altijd mooie, feestelijke, afwisselende en swin gende voorstellingen. Ook Jeans 19 wordt weer een feest worden, de ultieme feel good show. Na de recente, bijzonder positief ontvan gen shows Jeans 17 en Jeans 18 kan Jeans 19 gewoon niet uitblij ven. Aanvang 20.00 uur. Danny Malando Het Malando Orkest verzorgen op maandag 28 december vanaf 20.00 uur een optreden in de schouwburg. Kerstmis is bij uitstek de tijd om gezellig met vrienden bij elkaar te komen. Daarom hebben Danny Malando het Malando Orkest voormalig BZN-zangeres Carola Smit met haar vrienden Dick Plat en Jack Stroek uitgenodigd om samen met hen op te treden. Naast de mooiste kerstnummers zullen zowel Danny Malando als Carola Smit nieuwe nummers van hun eigen albums ten gehore brengen. De familievoorstelling/musi cal Pippi zet de boel op stelten! wordt op dinsdag 29 december om 13.00 uur en om 16.00 uur opgevoerd in de schouwburg in Venray. Wie kent Pippi Langkous niet, dat beresterke meisje uit Villa Kakelbont? In Pippi zet de boel op stelten! sleept Pippi haar buur kinderen Tommie en Annika mee in een nieuwe reeks wervelende avonturen. De spetterende lied jes zijn natuurlijk van Ivo de Wijs (liedteksten) en Ronny Mosuse (muziek). De allersterkste musical ooit! Een echte aanrader voor de hele familie. Op woensdag 30 december vanaf 20.00 uur kan men in Schouwburg Venray de toneel-/ komedievoorstelling de Geluk kige Huisvrouw bezoeken. Lea Meyer-Cornelissen, 'kak'madam uit Aerdenhout is een vrouw die schijnbaar alles heeft dat haar hartje begeert. Totdat de bevalling van de baby, die ze eigenlijk niet wilde, anders verloopt dan ze had gehoopt. Haar man, de jetset psy chiater Beau, probeert haar een reddingsboei toe te gooien voor Pipi zet de boel op stelten. ze verdrinkt in haar draaikolk vol emoties. De Gelukkige Huisvrouw is een aanrader voor alle vrouwen die niet iedere dag aan de ver wachtingen kunnen voldoen. En wellicht ook een aanrader voor alle mannen die de verwachtin gen niet iedere dag kunnen waar maken. Met Isa Hoes als de ONge lukkige huisvrouw en Marc Klein Essink in de rol van echtgenoot Beau. Op www.schouwburgven- ray.nl vindt men onder andere informatie over de actie Niet goed, Theater terug. De actie Decem bermaand, Muziekmaand duurt nog enkele dagen. Men maakt dus nog kans op een van de prijzen als men nu kaarten koopt voor een willekeurige muziekvoorstelling in het seizoen 2009/2010. De lijst met muziekvoorstellingen staat op de website. De tweede workshop en tevens eerste kerstpresentatie van Vocal Group Transparant uit Venray is afgerond. Trans parant, negen maanden gele den opgericht, staat onder lei ding van dirigent René Pisters en zijn partner en vocal coach Wilmy van der Helm. Het ledenaantal is inmiddels de honderd gepasseerd en het koor heeft zijn eerste reeks aan kerstoptredens afgerond. Als eerste was daar het optre den in Boukoul. In de kerk van dit dorpje bij Swalmen vond een generale repetitie plaats, waarbij drie koren en een harmonie wer den samengevoegd, die tot op dat moment steeds afzonderlijk had den gerepeteerd onder leiding van dirigent René Pisters. In uiter ste concentratie en in grote saam horigheid werd er gerepeteerd, herhaald en aangepast totdat een tevreden lach op het gezicht van 'the leader' als eindsignaal kon dienen. Daags erna volgde in die zelfde kerk de lang verwachte uit voering. Het muzikale eerbetoon, dat Pisters in een volle kerk als afscheid van zijn harmonie Ami- citia ten deel viel, zal hem nog lang als ware muziek in de oren klinken. Voorafgaand aan de eigen kerstviering luisterde Transparant in De Witte Hoeve de kerstviering van de MS-vereniging op. Aanslui- tend vierde de groep haar eigen kerstviering in De Witte Hoeve in Venray. In een zaal, die tot op de laatste stoel gevuld was met vrienden, familie en kennissen, begon VGT aan een optreden op eigen terrein. Naast de optredens van het gehele koor in een viertal swingende gospels en een aan grijpende uitvoering van Wind of Change lieten ook enkele solisten zich van hun beste kant zien en horen. Zang en poëzie brachten afwisseling. Als begeleiding deze keer een kundig combo dat zich uitstekend bij het koor invoegde. Daags erna was er de kerstvie ring voor het personeel van de Rooyse Wissel in de Witte Hoeve. Daarnaast was er een optreden in Helden, waar Transparant de gezamenlijke kerstviering van het plaatselijke koor In Between samen met harmonie Amicitia mocht opluisteren. In grote saam horigheid genoten alle muzikan ten van de drie deelnemende muziekgezelschappen van het imponerende muziekspektakel dat op deze avond door hen zelf werd geproduceerd. Ook bij de receptie van het Venray's mannen koor was Tranparant afgelopen zondag van de partij om een sere nade te verzorgen. De eerste repe titie is op woensdag 13 januari om 19.00 uur met het gezamenlijk heffen van een glas op het nieuwe jaar. Ton Engels de Medeplichti gen staan op woensdag 30 decem ber op het podium van Cambri- nus in Horst. Engels en zijn band zijn gepokt en gemazeld met een rock-'n-rollhart, maar gaan met hun muziek gaat echter verder dan pure rock. Engels schept zowel tekstueel als muzikaal zijn eigen wereld en mede dankzij zijn uitstekende begeleiders krijgen zijn songs een gelaagdheid die in het the ater pas volledig tot zijn recht komt. Dat alles is goed te horen op de albums die Engels tot nu toe onder zijn eigen naam maakte. Na jaren werken met het virtu oze gitaarcombo Blowbeat, begint Engels' solocarrière pas echt in 1995 met het verschijnen van het dialectalbum Plat. In 2000 wordt dit veelbelovende debuut gevolgd door Wermer as Vandaag. Het in 2004 verschenen Welkom Bej De Minse mag worden beschouwd als een hoogtepunt. Met dit album bewijst Engels dat leeftijd er niet toe doet in muziek: de routinier speelt met de energie van een jonge hond en weet zichzelf als songwriter nog maar eens te over treffen. Engels' observaties van de doodgewone dingen des levens zijn scherp, geestig, ontroerend en persoonlijk. En dat alles verwoord in het dialect uit zijn geboorte streek, de Noord-Limburgse Peel. Een dialect dat al zingt uit zich zelf en, niet geheel onbelangrijk, prima verstaanbaar is voor 'Hol landers'. In zijn beslist toeganke lijke muziek zitten invloeden van vijftig jaar popgeschiedenis, maar altijd is daar weer die typische Engels-tic, die elke song weer net even anders maakt. Engels wordt begeleidt door gitarist Cor Mut- sers, bassist Eric Coenen en drum mer Arthur Lijten. Het concert begint om 20.30 uur. Voor meer informatie en reserveringen, tele foon (077)3983009 en www.cam- brinusconcerten.nl. Voor de negentiende keer wordt in de periode tussen Kerstmis en nieuwjaarsdag een Sixtiesnight gehouden in De Witte Hoeve in Venray. Dit jaar vindt de Sixtiesnight plaats op zondag 27 decem ber. Wat in 1990 in café De Volle Maan begon en in 1996 verder ging onder de naam Sixties Music Venray, is een traditie aan het wor den. Bezoekers uit alle delen van Nederland en daarbuiten heb ben de weg naar De Witte Hoeve gevonden tijdens de Sixtiesnights. Ook dit jaar zijn er weer drie acts, waarvan er twee op herha ling komen. Dit op veler verzoek van de bezoekers van vorig jaar, namelijk The Dixie Aces, in com binatie met Rene Innemee, vertol ker van de sound of John Fogerty. Als laatste staat op de planken de Nederlandse Sixties- formatie met de ongebruikelijke naam: Giant Leap Rocketry. De formatie The Dixie Aces uit Limburgs viert in 2010 haar 25-jarig jubileum. De band staat onder leiding van Louis Smeets. De zoon van Bert Smeets is een van de betere gitaristen in Nederland en heeft ook al een aantal eigen composities op zijn naam staan. De band The Dixies neemt de bezoekers mee naar de jaren '50 en begin '60 met muziek van Elvis. Cliff Eddie Cochran en Ricky Nelson. Rene Innemee was in de jaren '70 al bekend met zijn band The Walkers, die in Neder land en België en Duitsland een vrij grote naam had. De bandleden scoorden hits met onder meer No Corn On The Brasos en O Lone Some Me. Deze avond wordt Innemee begeleid door de Dixies. Samen brengen ze nummers van The Dixie Aces. The Beatles, Stones, Hollies ,Mon- kees en Them. Kaarten reserveren kan via telefoon (0478)580624, (0478)581626, e-mail l-linders@ home.nl. Zie ook www.times- witch.web-log.nl. Tevens zijn er Sixties-arrangementen, met kaar ten, overnachting en ontbijt. Meer informatie is verkrijgbaar via tele foon (0478)581626. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij sigarenhuis Janssen aan de Grote Markt in Venray en bij De Witte Hoeve aan de Gasstraat in Venray. De zaal is open om 19.30 uur. Aan vang 20.00 uur. Expositie eXposure-Venray Fotogroep eXposure-Venray exposeert tot en met zondag 3 januari in het hoofdgebouw van de GGZ-Noord- en Midden- Lim burg aan de Stationsweg in Ven- ray. De tentoonstelling is in de weekeinden geopend van 13.00 tot 17.00 uur en tijdens werkda gen van 9.00 tot 17.00 uur. Eerste kerstdag is de expositie gesloten. Speculaasactie De jaarlijkse speculaasactie van het Citaverde College in Horst is een groot succes geworden. Er zijn door de leerlingen maar liefst 6510 pakken speculaas verkocht. Samen met de verkoop door de Stichting Nativitas e.a. gaat dit waarschijnlijk een opbrengst van ruim 30.000 euro opleveren. Dit bedrag gaat naar het door de school geadopteerde project van mama België op het eiland Flores in Indonesië. Het publiek in Cambrinus in Horst staat op zondag 27 decem ber een dubbelconcert te wachten, waarbij gitarist Cor Mutsers een centrale rol speelt. Het eerste con cert is een klassiek gitaarconcert door Chris Janssen en Cor Mut- sers. Beiden virtuoos op gitaar en verbonden door één passie bren gen ze een programma genaamd van Bach tot Zappa. Mutsers heeft zijn sporen als gitarist en zanger ruimschoots verdiend bij artiesten als Gerard van Maasakkers, Mathil- de Santing, Ilse DeLange, Lenny Kuhr, Toon Hermans en José Car- reras, maar ook bij Ton Engels en Jennemieke Snijders. Janssen is klassiek gitarist in hart en nieren met een voorliefde voor popu laire muziek. Het resultaat is een muzikaal huwelijk tussen klassiek en pop. Vol toewijding, aandacht voor detail en zorgvuldigheid. De basis voor dit verbond ontstond in Maastricht tijdens de studie aan het Conservatorium. Na dertig jaar vol muzikale ervaringen hebben Janssen en Mutsers anno 2009 de handen weer ineen geslagen. Op zoek naar de ultieme gitaarklank kwamen Janssen en Mutsers uit bij gitaren van de Duitse gitaar bouwers Towet Hanika. De instrumenten zijn in deze eeuw gebouwd. In het tweede concert neemt de stem een belangrijkere plaats in en presenteren Jenne- mieke Snijders en Mutsers hun programma Liedjes waar je stil van wordt. Snijders voegt haar stem bij die van Mutsers en het maakt voor haar weinig verschil of ze in een bescheiden woonkamer staat of op een reusachtig podium. Snij ders klinkt overal volkomen van zelfsprekend en haar intense stem geluid voelt direct vertrouwd. Van heel dichtbij klinkend legt ze met heldere stem een warme deken van geluid over de dag en speelt daarbij de begeleidende bas. Dit concert begint om 16.00 uur. Voor meer informatie en reserveringen telefoon (077)3983009 en www. cambrinusconcerten.nl. Agenda De Locht In Streekmuseum De Locht in Melderslo kan men op zaterdag 26 december genieten van de collec ties en de kerstversiering binnen en buiten het museum. Zondag 27 december kan iedereen mee zingen met het dameskoor van Melderslo. Maandag 28 december vertoont Jan Bruinen zijn dia's van de natuur en het landschap. Dinsdag 29 december is de bin nenplaats van het museum 's avonds feeëriek verlicht en bak ken de bakkers in het bakhuuske de bekende nieuwjaarsplatsen. Vanaf 19.30 uur is er een optre den door folkmuziekgroep Alices Restaurant. Woensdag 30 decem ber vertoont Jan Bruinen, op veler verzoek, nogmaals zijn natuur- en landschapsdia's. Vanaf 19.30 uur wordt het geheel omlijst met een optreden van de bekende zang groep Knus. 50+ Wandelen WSV De Natuurvrienden Mer- selo houdt op maandag 28 decem ber een groepswandeling van tien kilometer. De start is om 13.30 uur in Den Hoek, Grootdorp 99 bij de sportvelden. Het clublokaal is om 13.00 uur open. Er is een wagen- rust. Wandeling Het Toon Hermans Huis Venlo houdt op woensdag 6 januari, onder begeleiding van enkele medewerkers van het Toon Her mans Huis Venlo en een gids van het Limburgs Landschap, een wandeling in natuurgebied de Ravenvennen. Er is gelegenheid tot het drinken van een kop kof fie of thee. Bijeenkomst en vertrek om 13.30 uur bij de Familiekerk aan de Belletablestraat in Venlo of om 14.00 uur bij de Spikweien in Lomm. Opgeven kan via tele foonnummer (077)3211433 of via e-mail info@toonhermanshuis- venlo.nl. Indien nodig kan vervoer geregeld worden. Denk aan goede schoenen. Wandeling Overloonse Duinen IVN De Maasvallei houdt op zon dag 17 januari een excursie in de Overloonse Duinen. De start is om 14.00 uur vanaf de parkeerplaats van recreatieterrein Het Schaart- ven. De wandeling duurt onge veer twee uur. De Overloonse bos sen zijn ongeveer 300 ha groot en in bezit van gemeente Boxmeer. Kenmerkend voor het gebied zijn bos, enkele kleine heideveldjes, stuifduinen en het Schaartven. Bijzonder in het gebied is dat de jeneverbes er voorkomt. Van oor sprong is het een productiebos. Nu is het beleid- en beheerplan van de gemeente Boxmeer om het bos om te vormen tot een gevari eerd bos met een hoge natuur- en belevingswaarde. Hoe men dat realiseert wordt tijdens de wan deling uitgelegd. Naast vele wan delpaden is er afgelopen zomer een verhard fietspad door de bos sen aangelegd. Aan het fietspad is er een uitkijktoren van 25 meter hoogte geplaatst. Na het beklim men van 127 treden is dit het hoogste punt van de wandeling met een prachtig vergezicht. Voor nadere informatie kan men con tact opnemen met C. Hendriks via telefoon (0485)381821. Expositie Anne Kunen en Mieke van Uden uit Geijsteren exposeren hun gezamenlijke beelden bij Juwelier Henri Camps en Camps Optiek aan de Grotestraat te Venray. Niet Goed, Theater Terug! De theaters in Limburg hou den op zaterdag 2 januari voor de tweede keer de actie Niet Goed, Theater Terug!. Iedereen heeft het vast wel eens meegemaakt dat een cadeau van de feestdagen niet echt in de smaak valt of dat de ontvanger het cadeau al heeft. In plaats van het dan naar de winkel terug te brengen, kan het cadeau ingeruild worden bij Schouwburg Venray tegen theaterkaarten. De opbrengst van 2 januari gaat naar de voedselbank. Vorig jaar is deze actie voor het eerst gehouden. Op zaterdag 3 januari kon iedereen zijn of haar cadeau inruilen. Dit is zo'n succes geweest dat de thea ters in Noord-Holland en Friesland de actie dit jaar overnemen. BiblioNu Grijp deze kans! Word lid en bespaar op het budget. Wie op de hoogte wil blijven, lekker wil lezen, nieuwe tijdschriften wil lenen, gebruik wil maken van internet, bekroonde films en documentaires wil zien, kan voor dit alles terecht bij de bibliotheek. De service van de bibliotheek is enorm uitgebreid door de com puter. Van huis uit is het mogelijk om materialen te verlengen en te reserveren. Miljoenen boeken en cd's uit de collecties van alle Nederlandse bibliotheken zijn beschikbaar via een druk op de knop. Afgeschreven materialen worden doorlopend aangeboden tegen een aantrekkelijke prijs. In de vestiging Venray vindt nog tot Kerstmis een boekenmarkt plaats. Met de speciale aanbieding van tien boeken voor vijf euro. Bibli- oNu biedt haar lezers de keuze uit diverse abonnementen tegen een redelijk tarief. Jongeren tot achttien jaar krijgen een gratis lidmaatschap. Leden van BiblioNu kunnen met hun pas terecht bij alle vestigingen van BiblioNu in de regio. Loop eens binnen bij de bibliotheek om kennis te nemen van het uitgebreide aanbod. Op www.biblionu.nl staan de ope ningstijden van de vestigingen. Donderdag 24 en 31 december sluit de bibliotheek om 16.00 uur. Discodance classics Café 't Podium staat zaterdag 26 december in het teken van de Discodance classics. Vanaf 22.00 uur laat dj Bart Coppus hits uit de 70's, 80's en 90's voorbij komen. Coppus heeft jarenlange ervaring in het vinden van de juiste plaatjes op het juiste moment en bouwt daarmee iedere keer weer een groot feest. De grote successen die hij in de regio met de LandiDan- diDildoDixoSoundParade heeft beleefd, zijn niet onopgemerkt gebleven. Beleef tweede kerstdag de tijd en discosound van de jaren 70, 80 en 90 opnieuw. Meer infor matie:www.podiumvenray.nl. Oliebollenactie Evenals de voorgaande 45 jaren gaan vrijwilligers van de Jeugd Ontspanning Clubs (JOC) uit Vierlingsbeek en Groeningen weer oliebollen bakken voor de gemeenschap van beide dorpen. De vrijwilligers hebben huis aan huis in Vierlingsbeek en Groe ningen bestellingen opgehaald, waarna de oliebollen op donder dag 31 december worden thuis bezorgd. Mocht men de vrijwilli gers gemist hebben dan kan men oliebollen bestellen via telefoon (0478)631802. Daarnaast worden er in de Plus supermarkt, en als het weer het toelaat, bij het pont- veer in Vierlingsbeek ook oliebol len verkocht door vrijwilligers van het JOC. De gehele opbrengst komt ten goede aan de jeugd en jongerenclubs die aangesloten zijn bij het JOC. Tijdens de kerstdagen zijn er volop activiteiten in en bij jonge rencentrum Gryphus in Vierlings beek. De wandelclub houdt een kerstwandeling op zaterdag 26 december. Inschrijven om 13.30 uur. Verder is er een concert door Hidden Agenda. Dit kerstconcert wordt verzorgd door Bart-Jan Baartmans. Voor de zeventiende keer op rij is deze Boxmeerse sna- renplukker te gast met de kerst en ook dit jaar neemt BJ weer een aantal gasten mee: gitarist Eric Devries, bassist Gerald van Beu- ningen en drummer Sjoerd van Bommel. Een gouden combinatie die luistert naar de naam Hidden Agenda. Het ensemble brengt rootsrock, americana, rhythm blues en rock roll. Op het menu staan zowel Baartmans als Devries, maar ook bijvoorbeeld JJ Cale, Steve Earle, Eric Clapton en Van Morrison. Aanvang 17.00 uur. Op zondag 27 december is er de talkshow Uut ut köpke van Jeu. Dit is een talkshow vol actuali teit en amusement voor en door Vierlingsbeek en Groeningen. Het leven van alledag belichaamd door diverse gasten. Gesprekken over politiek, sport, werk, cultuur, hobby's en andere dingen die de dorpsgenoten interesseren. De inhoud van het programma is te vinden op www.gryphus.nl. Zaal open 20.00 uur en aanvang 20.30 uur. Dinsdag 29 december video I Tube, youtube: The best of. De avond wordt een kleurrijke selec tie getoond van leuke, bizarre ofwel gekke filmpjes, Aanvang 21.00 uur. De Filmmarathon wordt gehouden op woensdag 30 december. Vanaf 19.00 uur draaien in twee zalen zes speelfilms op een grootbeeld scherm. Dit zijn: Boy A (John Crowley Groot-Brittannië 2007 106 min), Gomorra (Matteo Gar- rone Italië 2008 137 min), Into The Wild (Sean Penn Verenigde Staten 2007 148 min), The Rea der (Stephen Daldry Verenigde Staten/Duitsland 2008 124 min), Slumdog Millionaire (Danny Boyle, Loveleen Tandan Groot- Brittannië 120 min) en Inglouri- ous Basterds (Quentin Tarantino Verenigde Staten/Duitsland 2009 153 min). Meer informatie over deze films is te vinden op www. gryphus.nl. Aanvang 19.00 uur. Op donderdag 31 december wordt de disco Oud of Nieuw gehouden. Afscheid nemen van het vorige jaar en gezamenlijk op weg gaan naar het volgende. In de traditio nele omgeving van champagne, oliebollen en beste wensen trak teren de dj's van dienst op een muzikaal vuurwerk van hits uit de laatste dertig jaar. De zaal gaat open om 22.30 uur. Meer informa tie over dit kerstpakket is te vin den op www.gryphus.nl. Dit voorjaar ging keukencen trum Peter Nellen op zoek naar authentieke en nieuwe Venrayse gerechten. Met als missie klanten te prikkelen om meer dagelijks te koken met producten uit de streek. Samen met VVV-Venray en Van den Munckhof is het bedrijf de zoektocht gestart. Met hulp van maar liefst zestien streek- producenten en drie topkoks (André Duijghuisen, Jan Cremers en Bertus Liefting) is het boek gerealiseerd. Het streekgerechten- kookboek Uit de keuken van Ven- ray leert de lezer heerlijk koken met verse producten uit de eigen streek. Kruiden uit Wellerlooi, rozenolie uit Lottum, paddenstoe len uit Horst: ingrediënten waar mee het landelijke eten de tafel siert. Ter gelegenheid van de intro ductie van het kookboek vond zaterdag de aftrap plaats tijdens een feestelijke bijeenkomst in de showroom van keukencentrum Peter Nellen. Er kon geproefd worden van verse streekproduc ten en streekgerechten die door de koks waren bereid. Tevens was het streekgerechtenkookboek te koop voor 9,95 euro. Wellicht een leuk idee voor een kerstcadeau? Het kookboek Uit de keuken van Venray heeft vijf hoofdingrediën ten waaromheen meerdere streek producten toegepast worden. De hoofdproducten zijn ingedeeld in: varkensvlees, wagyuvlees, forel/meerval, geitenkaas/rozen en rabarber/blauwe bessen. Nieuwsgierig naar wat Venray eet? U vindt het in dit streekgerech- tenkookboek Uit de keuken van Venray. Het kookboek is te koop bij VVV-Venray, boekhandel Van den Munckhof en keukencentrum Peter Nellen. Boekrecensie in Peel en Maas Moordenaars kunnen wor den ingedeeld in 25 catego rieën, beginnend bij Level 1 met de naïeve opportunist, tot de best georganiseerde serie moordenaar op Level 25. Er is echter één killer die zelfs het profiel van Level 25 over stijgt: Sqweegel. Sqweegel is in zijn eentje Level 26. Hij is eng, doodeng. Sqweegel heeft in 23 jaar meer dan 50 mensen in 6 landen ver moord. Een geheime FBI-eenheid is belast met de taak hem op te sporen én te voorkomen dat de media erover berichten. De enige die hem ooit te pakken heeft gekregen, is teamleider Steve Dark, maar Dark heeft ontslag genomen. Na wat zijn gezin is aangedaan, neemt niemand hem dat kwalijk. Als Sqweegel na twee jaar weer van zich laat horen, kan de een heid het niet zo gemakkelijk meer stilhouden. Het slachtoffer heeft connecties met het WIte Huis. Er worden resultaten geëist, resulta ten die het team nooit zal behalen zonder Steve Dark. Hij is de enige hoop die ze hebben. ANTHONY E. ZUIKER Anthony E. Zuiker is de beden ker en uitvoerend producent van CSI, 's werelds best bekeken tele visieserie, en heeft de video's op level26.com geregisseerd. Duane Swierczynski was tijdschriftre dacteur voor onder andere Men's Health, schrijft zowel fictie als non-fictie en heeft diverse Marvel comics op zijn naam staan. Level 25 is te koop bij boekhandel Van den Munckhof. Prijs: 1995 euro. Jeans, Carola en Pippi Seriemoordenaars worden geboren EN DUANE SWIERCZYNSKI

Peel en Maas | 2009 | | pagina 19