Kerstconcert Ons Genoegen Oirlo rvL WWW.VMK100JAAR.nl GGZ9S PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 17 december 2009 - Pagina 15 Vanwege het succes van vorig jaar brengen Danny Malando Het Malando Orkest ook dit jaar samen met Carola Smit (ex -BZN) een speciaal kerstprogramma in de theaters. Op maandag 28 december is de voorstelling in Schouwburg Venray. Aanvang 20.00 uur. De mooiste en bekend ste kerstliedjes zijn van nieuwe arrangementen voorzien in de bekende Malando-stijl. Het wordt een avond om mee te zingen of stil van te genieten. Ook komt er dit jaar een speciale kerst-cd uit met medewerking van Carola Smit. Op de cd Danny Malando het Malando Orkest Christmas songs ontbreken bekende klassie kers zoals Santa Claus is Coming to Town, Silent Night, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells en Happy New Year, die ook tijdens het kerstprogramma in de thea ters te horen zijn, natuurlijk niet. Informatie en kaartverkoop: Natio nale Theaterkassa 0900-9203. Kerstconcert in Overloon Fanfare Vriendenkring uit Overloon houdt op zondag 20 december vanaf 19.30 uur het kerstconcert Kerstklanken. Dit concert vindt plaats in de sfeervol versierde Theobaldus- kerk in Overloon. Aan dit concert werken mee fanfare Vriendenkring onder lei ding van Phil van Landeghem, het Boxmeers Vocaal Ensemble onder leiding van Ton v.d. Weem, pianist Geert Verhallen, zangeres Linda de Wit, Totzo! muziektheaterduo en een combo bestaande uit pianist Robert Lemmens, gitarist Jan Mels- sen en basgitarist Nico Jans. Het mannenkoor Boxmeers Vocaal Ensemble brengt een achttal kerstliederen, waarvan er enkele begeleid worden door de fanfare en pianist Geert Verhallen. Linda de Wit zingt al zolang ze zich kan herinneren. Haar opleiding heeft ze genoten aan de Academie voor Lichte Muziek in Lelystad. Ze heeft opgetreden met onder meer Frank Boeijen, Ernst Daniël Smid, Margriet Eshuijs en Nurlaila Karim en ze stond in diverse theaters, schouwburgen en stadions, waar onder het Gelredome. De Wit brengt, samen met de fanfare, onder meer de hit Hal lelujah ten gehore, en het Stille Nacht, Heilige Nacht met pianist Robert Lemmens. Totzo! is een muziektheaterduo bestaande uit Gijs Meijer en Joep van Leeuwen uit Overloon. Zij zijn ooit begon nen met eigen teksten op bestaan de muziek, maar de laatste jaren maken ze alleen nog eigen num mers met als thema Onze kijk op het leven. Hun grote doel is een eigen muziektheaterprogramma. In juni 2009 werd hun eerste cd gepresenteerd en een van de num mers op die cd, te weten Adem Door, is horen tijdens dit concert. Verder brengen ze het kerstliedje van Ernie en Bert uit Sesamstraat Ik ben een Kerstbal. Naast de nodige kerstmuziek brengt de fan fare zelf Rubicon van de Belgische componist Bert Appermont met zang van Walking with Heroes van de Engelse componist Paul Lovatt-Cooper en The Last Song van Ben Haemhouts. Paula Mels- sen speelt een solo op altsax in All I want for Christmas, bijgestaan door het combo met blazers. Na afloop wordt er in het gemeen schapshuis afscheid genomen van dirigent Phil van Landeghem, die in goed overleg besloten heeft om per 1 januari te stoppen bij de fan fare. Iedereen kan hem persoon lijk bedanken voor de jaren bij de vereniging. Kaartjes zijn te koop bij Salon Toine, Bakker Degen en Lies van Opbergen via telefoon (0478)641623. niet ontvangen? Bel 582877! Fanfare Holthees-Smakt geeft onder leiding van dirigent Wieke Hermsen haar jaarlijkse kerstcon cert op zondag 20 december in de Mariakapel in Holthees. Het wordt zoals altijd weer een echt kerstconcert, met vele bekende kerstliederen, in bekende en min der bekende arrangementen. Zo worden er een aantal kerstliede ren ten gehore gebracht door een saxofoonkwartet uit de fanfare. Verder verzorgt een koperkwintet een apart optreden. Het concert wordt geopend door de jongste leerlingen binnen de fanfare, de groep blokfluiters. Het kerstcon cert begint om 14.30 uur. Op het programma staan verder onder meer de volgende kerstarrange menten: A Jingle Bells Fantasy, Bruckner Chorale,The Little Drum mer Boy, Concerto Klezmerosso (voor saxofoonkwartet), Lulajze Jezunju (voor koperkwintet), A Spanish Christmas Carol, Dance of the Shepherds, We wish you a Merry Christmas en uiteraard Stil le Nacht. Wie dit concert wil mee maken, wordt verzocht dit tijdig kenbaar te maken bij de bekende reserveeradressen in Holthees, telefoon (0478)636480, en bij de telefoon (0478)636390. Opgeven de familie Ermers, Kapelstraat 3, familie Wijenberg, Gildestraat 6, kan ook via www.mariakapel.nl. Wie in ongedwongen sfeer wil genieten van kerstliederen, is van harte welkom tijdens het kerst concert op vrijdag 26 december van het Jonge Garde Koor uit Oirlo. Het koor staat onder leiding van Ad Voesten en probeert jaar lijks een bijzonder tintje mee te geven aan het concert. Ook dit jaar is er een intensieve samenwerking tussen zang en instrumenten waarbij de hobo en hoorn veelvuldig te horen zijn. Het concert begint om 16.30 uur en vindt plaats in de kerk in Oirlo. In combinatie met de kerst stal en het mogen aansteken van een kaarsje bij de kerststal, is dit concert bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen. Muziekvereniging Ons Genoe gen Oirlo houdt op zondag 20 december het jaarlijkse kerst concert in gemeenschapshuis De Linde in Oirlo. De ruim honderd muzikanten van de vereniging hebben een gevarieerd program ma ingestudeerd voor dit kerst concert. Er worden optredens verzorgd door de jeugddrumband, de drumband, de jeugdfanfare en de fanfare. Het concert wordt geopend door de jeugddrumband onder leiding van instructeur Bart Jeuken. Ongeveer een half jaar geleden is de jeugddrumband gestart en het kerstconcert is het eerste grote concert waar deze groep zich nu presenteert.Aanslui- tend gaat de drumband van Ons Genoegen het concert vervolgen. Ook deze groep staat onder lei ding van instructeur Bart Jeuken. De drumband brengt ook een pro gramma in kerstsfeer door veel verschillende slagwerkinstrumen- ten te gebruiken, waaronder ook melodisch slagwerk. Na de drum band is het de beurt aan de jeugd- fanfare onder leiding van dirigent Will Jacobs. Samen met enkele oudere muzikanten is de jeugd- fanfare in staat een goed klinkend kerstprogramma te brengen. Dat programma gaan zij ook nog spe len in de kerstviering van tweede kerstdag in de kerk van Oirlo. Het kerstconcert van Ons Genoegen wordt beëindigd met een optre den van de fanfare. Onder leiding van dirigent Geert Jacobs gaat de fanfare allerlei kerstnummers spelen in allerlei variaties, soms swing, soms Latin, soms heel gevoelig en soms heel traditioneel. De fanfare gaat ook spelen tijdens de kerstviering van 21.00 uur op kerstavond in de kerk van Oirlo. Iedereen is van harte welkom bij het kerstconcert. Het programma begint om 11.00 uur en duurt tot ongeveer 13.00 uur. Kerstwandeling in Geijsteren Ook dit jaar wordt door het Sint Willibrordusgilde uit Geijste- ren op tweede kerstdag zaterdag 26 december een kerstwandeling gehouden. Ieder jaar nemen zo'n 500 mensen deel aan deze activi teit op het Landgoed Geijsteren. In de route is bij De Rosmolen een pauzeplaats opgenomen waar de wandelaars koffie of warme chocomel kunnen nuttigen. Deze eeuwenoude watermolen is enkele jaren geleden volledig gerestaureerd en weer in gebruik genomen. De molen is tijdens de wande ling open voor het publiek. Hoe wel er op dat moment geen graan wordt gemalen, is het bezichti gen van het draaiende waterrad van deze molen zeker de moeite waard. In de route van dit jaar is tevens de eeuwenoude Sint Wil- liborduskapel opgenomen. Het begin- en eindpunt van de kerst wandeling is zaal de Kei aan de Nieuwlandsestraat in Geijsteren. Starten kan tussen 11.00 uur en 14.00 uur. De kosten voor deelna me bedragen 2,50 euro voor per sonen van 16 jaar en ouder. Jonge mensen van 11 tot 16 jaar betalen 2 euro en kinderen jonger dan 11 jaar mogen gratis deelnemen. VENRAY'S MANNENKOOR BEKIJK HET VENRAY'S MANNENKOOR OP TV LIMBURG Donderdag, vrijdag aankomend weekend Kerstprogramma met Carola Smit Kerstconcert Fanfare Holthees-Smakt vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Kerstconcert Jonge Garde Koor STICHTING 100 JAAR tv lim n u e g ZONDAG 20 DECEMBER 2009 VENRAY'S MANNENKOOR 100 JAAR Raedts Bouwbedrijf Z\^-f_jrV Bouwmij Janssen f Ontwikkeling Realisatie Noord en Midden Limburg ^industriële Club ^^ralIC 5 NELIPAK AC' regio Vènray MochineonderhoudProcesopfinulisale

Peel en Maas | 2009 | | pagina 15