cv-servicemonteur Pakt u mee uit? Monteur Agri Lijst 1 jünniiir EftMANON Respectvol samenleven &optometrie Thuishulp Medewerker verkoop binnendienst Ruud Vosbeek Custers kunstgebitten www. ruudvosbeek. nl voor al het reinigen van uw kleding en gordijnen Stomerij Claessens Vrijwillige Thuishulp 15 jaar actief! Versleijen Vraag naar de voorwaarden Het einde van het jaar nadert. TIJD voor cadeautjes! Tot 31 december 2009 krijgt u van ons bij aanschaf van een complete bril een MERKHORLOGE VAN QUICKSILVER/ROXY TER WAARDE VAN 209,- Moderne kwaliteitsproducten voor een betaalbare prijs. PEEL EN MAAS Donderdag 12 november 2009 - Pagina 24 Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord-Limburg en Noord Oost Brabant. Wij zijn op zoek naar een ervaren m/v Werkzaamheden: Oplossen van storingen en onderhoudswerk Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. A Boomkwekerij De Hanenberg 9,5973 RM Lottum Tel.: 077-3661354 Fax: 077-3662882 E-mail: info@ruudvosbeek.nl Wil je met ons team de TOP bereiken? Voor invulling van een full time spilfunctie in onze dynamische en sterk seizoensgeoriënteerde boomkwekerij zoeken wij een: ROMMELMARKTJE zaterdag 21 november van 10 tot 17 uur Onze speerpunten Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. - Ben je flexibel, communicatief, klantgericht, commercieel en tegelijkertijd veelzijdig? - Kun je onze klanten te woord staan in het Nederlands, Engels of Duits? - Kun je samen met de teeltchef en de productiechef ervoor zorgen dat elke klant, ondanks alle drukte, bediend wordt met de snelheid die kenmerkend is voor Boomkwekerij Ruud Vosbeek B.V? - Ben je enthousiast en wil je een energiek team steunen dat streeft naar perfectie en altijd openstaat voor goede ideeën? Dan ben jij wellicht de collega die wij zoeken!!! Meer informatie over onze kwekerij en deze vacature vind je op: Voor eventuele vragen over deze functie en de invulling ervan neem gerust contact met ons op. Bel de KWF Kanker Infolijn H 0800-022 66 22 (gratis) Blijf niet rondlopen met uwvragen overkanke 60 het juiste adres: Merseloseweg 88, Venray, tel. 582471 ók Peter Winnen jHh_,V R I J W I L L I G E Vrijwilliger worden? Hulp nodig? COLLECTANTEN GEVRAAGD! 7 tlm 13 februari 2010 www.amnesty.nl/collecte of bel (020) 626 44 36 AMNESTY JL INTERNATIONAL 4J- week 46 adv.indd 24 5. Ton Teeuwen - Peeters Oostrum 7. Petra van Duijnhoven Venray 11-11-2009 16:15:42 van 10 particulieren. Mooi spul kleding op de Binnenplaats in Geysteren, Oostrumseweg 3a 0478-532519 Het CDA wil zich maximaal inspannen om te voorkomen dat basisscholen gesloten worden daar deze essentieel zijn voor de leefbaarheid in dorpen en wijken. Om de openbare orde beter te handhaven komt er meer "blauw"op straat: 5 extra wijkgerichte toezichthouders. Er wordt opnieuw gekeken naar de verbouwing van het gemeentehuis en de omvang van het personeelsbestand. Er worden maatregelen genomen om werkelozen zo snel mogelijk naar werk te leiden. De bestaande bedrijventerreinen worden doorontwikkeld en opgeknapt, de haven van Wanssum krijgt de mogelijkheid om te groeien. Versleijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en huisvesting voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de pluimvee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Monteren, installeren van en onderhoudswerk zaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Agri B.V., Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseweg 4, Oostrum (800 meter vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 „www.ttlcusters.nl Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Vrijwilligerswerk maakt je rijk www.vrijwilligerswerkvenray.nl - 0478-516995 2. Patrick van der Broeck Oirlo 6. Toon Loonen Heide 1. Gerda van Stelten - Houterman Venray jaar Samen voorop in de strijd Vincent houdt van Manon. Zij geeft nierpatiënten zoals hij toekomst. Word ook donateur. bni www.nierstichting.nl niec^m1ng Vrijwillige Thuishulp Noord-Limburg (onderdeel van de Zorgondersteuner) Postbus 218, 5800 AE Venray Telefoon: 077-3231130 E-mail: vrijwilligethuishulp@stnl.nl Web: www.dezorgondersteuner.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 24