K m Donderdag 10 september 2009 - Pagina 24 PEEL EN MAAS Winnaar krijgt een printer Voor het zevende jaar op rij houden Combi Dom Melskens in Venray en nieuwsblad Peel en Maas een fotowedstrijd. Dit jaar is er weer een publieksprijs aan de fotowedstrijd ver bonden. De lezer van Peel en Maas bepaalt welke inge zonden foto van 2009 de mooiste is. De winnaar van de publieksprijs krijgt een prachtige printer. Volgende week donderdag wordt in Peel en Maas de win naar van de vakjury bekend gemaakt. Theo Klabbers van Combi Dom Melskens en Ron Naam: Koenen van Peel en Maas bui gen zich de komende dagen over de vele inzendingen om uiteindelijk de winnaar te bepalen. "Het wordt beslist geen makkelijke opgave, want er zitten echt hele mooie foto's bij", aldus redacteur/fotograaf Ron Koenen van Peel en Maas. Wie de publieksprijs gaat win nen, ligt helemaal in handen van de lezers van Peel en Maas. Om alle ingezonden foto's in ons nieuwsblad te plaatsen, was een onbegonnen zaak. Daarom hebben Theo Klab bers en Ron Koenen een voor selectie gemaakt. Deze foto's staan prachtig in kleur op deze Adres: Plaats: Mijn keuze is foto nummer: Voor donderdag 17 september afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Hofstraat 6 in Venray. Opsturen kan natuurlijk ook naar: Van den Munckhof, postbus 1, 5800 AA Venray. pagina en dingen mee naar de publieksprijs. Uiteraard heb ben we geen namen bij de foto's vermeld, zodat u onbe vooroordeeld een keuze kunt maken voor de in uw ogen beste, mooiste of origineelste foto. Wat moet u doen? Heel eenvoudig. U kunt onderstaan de bon voor donderdag 17 sep tember afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Hof- straat 6 in Venray of bij Combi Dom Melskens aan de School straat 15 in Venray. Opsturen kan natuurlijk ook naar: Van den Munckhof, postbus 1, 5800 AA Venray. Op de bon vult u het nummer van uw keuze van de mooiste vakantiefoto van 2009 in. Het kan nog makkelijker door een email te sturen naar de redactie van Peel en Maas: redactie@vandenmunkhof.nl onder vermelding van publieks prijs vakantiefotowedstrijd vult u het nummer van uw keuze in. Let op: ieder emailadres mag slechts een keer mee doen!!!! Meerdere inzendin gen van hetzelfde emailadres worden niet meegeteld. De publieksprijs wordt uiteraard gewonnen door de vakantie foto met de meeste geldige stemmen.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 24