X Beachvolleybal in Meerlo Expositie religieuze kunst in Tienray Sante Fe maakt jeeptour Ingezonden Herdenking in Meerlo Een jaarabonnement kost u slechts U^H^^H^^H_^^^HA*postcode5800-5899 PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 23 april 2009 - Pagina 11 Nieuw geuronderzoek wijst uit: "Paardenhouderij Litjens overtreedt geen enkele regel, maar dat wil niet zeggen dat er geen probleem is." Dat ant woordde burgemeester Joep Hahn maandagavond tijdens de raadsvergadering op kriti sche vragen van PK-raadslid Truus Knoops. Zoals bekend ligt Litjens al enkele jaren in de clinch met de eigenaren van de naastgelegen dagop vang De Lindehof in Wans- sum. Die vragen de gemeente om maatregelen, omdat ze al lange tijd last hebben van stank door opslag van mest in een open schuur. Litjens verzamelt daar de mest van zijn paarden op een kar op nog geen tien meter afstand van de dagopvang aan de Meerlose- weg. Volgens de eigenaren van De Lindehof is dat in strijd met de regels. Mest zou moeten wor den opgeslagen op een afstand van minstens 50 meter van hun zorginstelling. Maar net als de gemeente oordeelde de Raad van State onlangs dat er geen sprake is van mestopslag zoals dat wordt omschreven in de milieuregels. De paardenmest wordt namelijk drie keer per week op de kar verzameld en dezelfde dag nog afgevoerd. En ook uit een nieuw geuronderzoek van een door de gemeente via de provincie Lim burg ingeschakeld bureau blijkt dat de gemeente moeilijk maatre gelen tegen de paardenhouderij aan de Meerloseweg in Wanssum kan nemen, verklaarde Hahn. "Het is niet zo dat er niet gehandhaafd wordt, want dat doen we wel. Maar het is niet gemakkelijk om de stankoverlast ter plekke op te lossen. Want de paarden staan op vier, vijf meter afstand van de andere deur. Er is dus wel sprake van een geurprobleem, dat is door de situatie daar onvermijdelijk." Verder is het volgens Hahn zo dat paardenhouderij de oudste rechten bezit. Want dat bedrijf zit er al veel langer dan De Lindehof. "Er is geprobeerd om met een voudige maatregelen, bijvoorbeeld door de deuren dicht te houden en de mest drie keer per week af te voeren, de overlast te beperken. Maar dat helpt ook niet. Want hoe vaker je de mest afvoert, hoe vaker de buren overlast ervaren als de mestkar wegrijdt. De maatregelen helpen vanwege de hele korte afstand niet." Het is een lastig juri disch verhaal. "We zitten in een moeilijk parket", bekende Hahn. "Maar je kunt niet naar één kant wijzen. Wij zijn als gemeente wel medeverantwoordelijk, want wij hebben aan twee kanten vergun ningen verleend. De buren klagen over stankoverlast, maar Litjens heeft wél gewoon een vergunning voor het houden van dieren. Je kunt je wel afvragen hoe het kan dat zulke tegenstrijdige activitei ten zo dicht bij elkaar zitten. We gaan nu eerst met beide partijen aan tafel zitten. Want we hebben dat objectieve rapport niet voor niks laten maken." HANDHAVEN De gemeente zal zo goed mogelijk blijven handhaven, maar het lijkt erop dat de buren af en toe stankoverlast ook moeten accepteren."Dat kan toch niet", vond Knoops. "De milieuwet wordt al vier jaar overtreden. Er moeten definitief en per direct maatregelen worden genomen, want het gaat hier om kwetsbare groepen, mensen met een licha melijke en verstandelijke beper king. De gemeente heeft toch ook een zorgplicht? De buren houden zich niet aan de regels." Maar daar was Hahn het niet mee eens. "Dat is wel zo. Ze overtreden geen regels, maar er is wel een pro bleem. Ik zeg het nog maar een keer. We gaan nu nadenken over een vervolg en komen daarmee terug naar de raad. Maar ik zeg niet dat ik morgen de oplossing voor dit probleem heb." CDA-fractievoorzitter Rob van der Heijden kon zich vinden in de woorden van de burgemeester. "Ik wil me als raadslid niet baseren op halve informatie, gevoelens en geruchten. Ik wil pas op dit ver haal reageren als ik de informatie volledig heb gekregen." Tiende plek op Spa Francorchamps De Swolgense motorcoureur Kevin van Leuven is dit seizoen prima begonnen. Op Spa Francor champs eindigde hij afgelopen weekend op een tiende plek. De eerste ONK-race in Assen werd een week eerder afgesloten op een elfde plaats. Op Spa Francorchamps startte Van Leuven slecht. Maar vanaf een twintigste positie reed hij snel naar vier ronden. Toen de race na vier ronden werd stilgelegd, had hij al elf plaatsen goedgemaakt. De herstart verliep beter, hij maakte snelle rondetijden en finishte uit eindelijk als zevende. Nadat de tij den van de eerste en tweede race bij elkaar waren opgeteld, bleek Kevin van Leuven een tiende plek behaald te hebben. De Swolgenaar, die in zijn tweede jaar voor het Start-team uit Nieuwleusen rijdt, is voorgedragen door de KNMV Kevin van Leuven in actie op Francorchamps. Foto: Hero Drenth. en heeft een wildcard ontvangen voor het WK Superbikeweekend dat komend weekend van 24 t/m 26 april wordt verreden. Kevin van Leuven komt dan uit in de EK-klas- se Superstock 600, waar hij zich kan meten met de Europese top in deze zeer competitieve klasse. Uitmarkt in Horst Tientallen bedrijven op het gebied van toerisme en recre atie uit de gemeente Horst aan de Maas, Sevenum, Meerlo, Swolgen en Tienray organi seren op zondag 26 april een grote Toeristische Uitmarkt in en om de Mérthal in Horst. Tij dens deze koopzondag in het centrum van Horst willen ze inwoners laten horen, zien en proeven wat er dicht bij huis allemaal te beleven is. Tijdens de Toeristische Uitmarkt in Horst komen bezoekers alles te weten over wandelen en fietsen in Horst aan de Maas. Er zijn volop wandel- en fietsroutes verkrijg baar. Bezoekers kunnen informa tie verwachten over boottochten, sport en beauty arrangementen en culturele voorstellingen. Tij dens de Toeristische Uitmarkt is er informatie verkrijgbaar over tientallen campings, hotels en bed and breakfast accommodaties in de regio. KOOPZONDAG Verder presenteren musea, galeries, open tuinen, molens en aanbieders van groepsactiviteiten zich in de Mérthal in Horst. Naast informatie is er tijdens de Toeris tische Uitmarkt een heleboel te horen en te zien. Zo wordt er een echt theater opgebouwd waarin theater-, vertel en filmvoorstellin gen zijn te zien. De Toeristische Uitmarkt begint om 11.00 uur terwijl de winkels in het centrum van Horst vanaf 12.00 uur open zijn. De activiteiten in en rond de Mérthal en de koopzondag eindi gen om 17.00 uur. De toegang tot de Toeristische Uitmarkt is gratis. Het parkeren in het centrum van Horst eveneens. Oprichting Routebureau Noord- en Midden-Limburg Even enkele duizelingwek kende cijfers. Jaarlijks maken 1,8 miljoen fietsers gebruik van de recreatieve fietsroutes in Noord- en Midden-Limburg. Met z'n allen besteden die fiet sers een bedrag van ongeveer 13 miljoen euro. Daarmee is het fietstoerisme een econo mische factor van betekenis. Wil dat zo blijven, dan moet de kwaliteit van de routes gewaarborgd zijn. Mede daar om wordt er een Routebureau Noord- en Midden-Limburg ingesteld. De gemeenteraad van Horst aan de Maas ging dinsdag unaniem akkoord met de oprichting van het bureau. Noord- en Midden-Limburg heeft wat betreft fietsroutes een kwalitatieve voorsprong op de rest van Nederland. Nog wel, tenminste. Om die voorsprong te behouden, moeten alle zeilen worden bijgezet. Dat betekent dat kwaliteit en onderhoud van de routes nóg beter dienen te wor den. Daarvoor zijn volgens Advies bureau Brouwers, dat de materie in opdracht van de Regio Noord en Midden-Limburg onderzocht, twee dingen noodzakelijk. In de eerste plaats het digitaliseren van de routes. Dat maakt onderhoud en beheer van de routes slagvaar diger, efficiënter en effectiever. De tweede aanbeveling van het adviesbureau is het instellen van een regionaal Routebureau. Dit moet de kwaliteit van de knoop puntenroutes bewaken en indien noodzakelijk verbeteren. Maar het Routebureau gaat ook promotie maken voor de routes en zich bezighouden met het maken van kaartmateriaal. Aan de voorgestelde kwaliteits impuls voor de Noord- en Mid- den-Limburgse fietsroutes zijn uiteraard kosten verbonden: 385 duizend euro - en met aftrek van de inkomsten 311 duizend euro. Alle Noord- en Midden-Limburgse gemeenten gaan daarom een bij drage van 48 cent per inwoner betalen voor het onderhoud van de routes. Dat is twee dubbeltjes meer dan tot dusver. Het extra geld gaat met name op aan de digitalisering van de routes en aan personeelskosten. Het Routebureau richt zich in de eerste plaats op de regionale knooppuntenroutes. De gemeen teraad van Horst aan de Maas, die afgelopen dinsdag unaniem instemde met de oprichting van het bureau, bepleitte dat het bureau zich daarnaast ook gaat bezighouden met onderhoud, beheer en digitalisering van de plaatselijke wandel- en fietsroutes. De verantwoordelijke wethouder, Leon Litjens (CDA), ondersteunde dit pleidooi van harte en zegde toe zich hiervoor sterk te zullen maken. Bloemschikken Groei Bloei houdt voorjaars workshops met als thema Lente- dans in een Krans. Tijdens deze workshops worden lentebloemen verwerkt in een krans. Als basis dient een gaaskrans op een schaal. De workshop vindt op maandag 27 april om 19.30 uur plaats bij St. Goar aan de Mgr. Jenniskensstraat 13a in Meerlo. Opgeven kan bij mevrouw Bea Dekkers via tele foonnummer (077)4652506. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben 30.000 euro beschikbaar gesteld voor de ontwikkelingskosten van het Wereldpaviljoen Flori- ade. Dat paviljoen wordt een voor ons land uniek educatief belevingscentrum voor ont wikkelingssamenwerking en mondiale vorming. Ook na de wereldtuinbouwtentoonstel ling blijft het centrum bestaan op Venlo Greenpark en wordt het bezocht door kinderen en jongeren uit heel Nederland en Nord Rhein Westfalen. Onder verantwoordelijkheid van deputé Odile Wolfs (PvdA) heeft het college dit besluit geno men. De organisatie rondom het Wereldpaviljoen weet zich verder gesteund door de grote interesse voor dit project van de Noord Limburgse deputés Ger Driessen (CDA, Horst), Bert Kersten (PvdA, Venray) en gouverneur Leon Fris sen. Hij ontvangt vrijdag in de hal van het Floriadekantoor het eer ste officiële bidboek, waarin staat omschreven wat het Wereldpavil joen allemaal inhoudt. Volgens de initiatienemers wordt daarin een zeer verrassend concept gelan ceerd. De provincie heeft aan de beschikking de voorwaarde gekop peld om ook bij andere partijen aan te kloppen. Inmiddels heeft de initiatiefgroep de Regio Venlo benaderd om eenzelfde bedrag beschikbaar te stellen. Dankzij de bijdrage van de provincie kan de initiatiefgroep een bidboek uitge ven en daarmee de boer op gaan om sponsoren te vinden om dit ruim drie miljoen euro kostende project te kunnen realiseren. Bovendien gaat binnenkort ook een architect aan het werk. Het idee van het wereldpaviljoen is ontstaan in de koker van de Stich ting Ontwikkelingssamenwerking Meerlo-Wanssum en werd al snel omarmd door de andere mondi ale groepen in Noord-Limburg en het COS Limburg. Ook de Regio Venlo, de vijf millenniumgemeen ten die de Floriade steunen, staan achter het idee van het Wereldpa viljoen. Tegelijk met het plan van het Wereldpaviljoen werden op initiatief van de burgemeester van Gennep, Marlies de Loo, de vijf gemeenten millenniumgemeen ten. Dat wil zeggen dat ze hun activiteiten zodanig aanpassen dat mede daardoor de acht mil lenniumdoelen in 2015 worden bereikt. Steun aan het Wereldpavil- joen is daarvan een van de moge lijkheden. Ook het onderwijsveld in Noord-Limburg is enthousiast over de plannen van het Wereld paviljoen. Volgens het provinciaal bestuur past het plan van het Wereldpa viljoen binnen het provinciale speerpunt kennisontwikkeling en kennisverspreiding als het gaat om duurzame ontwikkelingen. Ook past het project binnen het beleidskader Cultuur van de provincie. Verder stimuleert het project de verdere ontwikke ling van de etnische culturen in Limburg en realiseert het project samenwerking met verschillende groepen. Ten slotte wordt via dit Wereldpaviljoen de verbinding tussen cultuur en cradle to cradle aangebracht. In 2009 houdt VC Set Up voor de tiende keer een beach- volleybaltoernooi. Dit jaar vindt het hoofdtoernooi, een open beachtoernooi, plaats op zaterdag 18 juli vanaf 14.00 uur. Na afloop, rond 20.00 uur, wordt de avond voorgezet onder het genot van een drankje en een barbecue. Inschrijven kan in diverse categorieën, van recreatief tot prestatief voor de meer geoefende spelers en speel sters. Vorig jaar is voor het eerst een start gemaakt met het bedrijfs- beachvolleybaltoernooi voor de regio Peel en Maas. Ook dit jaar vindt dat evenement weer plaats en wel op vrijdag 10 juli vanaf 18.30 uur. De organisatie is in samenwerking met VieCuriVitaal en de Vereniging Personeelsmana- gers Peel en Maas. Bedrijven kun nen zich inschrijven met maxi maal vijf teams en de strijd barst op 17 juli 2009 op het strand naast de sporthal in Meerlo weer los. Dit jaar wordt er een geheel nieuw toernooi aan het beachvol- leybaltoernooi toegevoegd: het jeugdbeachvolleybaltoernooi op zondag 12 juli. Het is een toernooi voor elke leeftijdscategorie, van niveau 1 tot en met niveau B. Er wordt gespeeld volgens de gewo ne Nevobo- spelregels, met enkele kleine uitzonderingen. De belang rijkste uitzondering is dat alle teams met vier kinderen in het speelveld beginnen, dus ook de C en B-jeugd. Kijk voor inschrij vingen en uitgebreide informatie op www.beachvolleybal.vcsetup. nl!! Alle toernooien worden mede mogelijk gemaakt door sport- en feestzalencomplex 't Brugeind in Meerlo. Michiel van Hout exposeert met religieuze kunst in Tien- ray. Voor deze tentoonstelling is, vanwege de Mariamaand, speciaal gekozen voor deze Noord-Limburg bedevaart plaats, die ook wel Klein Lour- des wordt genoemd. De werken zijn te zien in de expositieruimte naast de kerk, gelegen aan Kloosterstraat 1 in Tienray. Daar vindt op zaterdag avond 25 april de officiële ope ning plaats, na de heilige mis van 18.00 uur. De expositie duurt tot en met zondag 31 mei. Michiel van Hout is kunstenaar naast zijn deeltijdwerk als fotoredacteur en filmrecensent bij het Katholiek Nieuwsblad. Hij studeerde eerder cultuurwetenschappen aan de Universiteit Maastricht. Religie staat zowel qua sfeer als inhou delijke betekenis centraal in de meeste van zijn werken. De expo sitie toont een keuze uit de kunst werken met een religieus thema in diverse technieken. Er zijn ook enkele nieuwe werken te zien, die nog niet eerder op zijn website te zien zijn geweest. De meeste werken zijn te koop, de kleinere voor 300 euro, de grotere voor 500 euro. De expositieruimte is geopend iedere woensdag, zater dag en zondag van 14.00 tot en met 17.00 uur. Op Hemelvaartsdag is de ruimte open tussen 12.00 en 14.45 uur en tot een half uur na het Marialof. Verder is de tentoon stelling te bezoeken een half uur na iedere heilige mis en bij iedere bedevaart. Voor het precieze bede vaartsprogramma kunt u kijken op de website www.kleinlourdes. nl. Mocht u buiten deze reguliere openingstijden willen komen, dan kunt u contact opnemen met pas toor Verheggen via e-mail ruud. verheggen@home.nl of telefo nisch via telefoonnummer 0478 8691217. Voor meer informatie over de kunstenaar en zijn werken kunt u terecht op zijn website: www.michielvanhout.nl. Op 4 mei 2009 maakt een van de laatste vliegende Lancaster - bommenwerper uit de Tweede wereldoorlog een rondvlucht langs bestaande monumenten uit die periode in Limburg. Het nieu we Lancastermonument in Meer- lo is in deze route opgenomen en op 4 mei zal het vliegtuig met het stereotiepe motorgeluid om 14.45 uur boven deze plaats verschij nen. Ook Santa Fe de vereniging met als doelstelling het in stand houden van historische militaire voertuigen uit de periode 1940 - 1945, is bij de herdenking van de partij. Een aantal voertuigen van de vereniging maakt voorafgaand aan de fly-pass een tocht langs monumenten die gedeeltelijk ook in de routes van de jeeptour zijn opgenomen. Deze voertuigen verzamelen om 10.00 uur op de markt in Sevenum en vertrekken om 10.30 uur voor deze tocht. Rond 14.00 uur arriveren ze in Meerlo. Bij de opening van het monument in Meerlo in 2008 was ook Jack Trend, de radiotelegrafist en enige van de zevenkoppige bemanning van de Lancaster die de crash overleefde. Na terugkeer in Engeland maakte hij spontaan een geldbedrag over en Geert Kunen, Santa Fe-lid uit Meterik, moest hiervoor een bestemming vinden. Een gedeelte van dit bedrag wordt gebruikt voor de aanschaf van bloemstukken, die tijdens deze tocht worden neerge legd bij de monumenten in Seve- num (oorlogsmonument), Kronen berg Jeu Hoeijmakers America Griendtsveenseweg Overloon Lucky Seventh bij Liberty Park Venray Loobeek en in Meerlo (Lancastermonument Voor meer informatie zie www. santafe-online.nl en www.jeep- tour.nl. niet ontvangen? Bel 582877! L_J In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Nabben Swolgen te koop Daar sta je dan als jonge enthou siaste ondernemer. Robert Nab- ben, de jonge eigenaar van het bedrijf Nabben Verhuur Evene mentenwagens in Swolgen, heeft het bord 'te koop' voor het bedrijf geplaatst. Met tranen in zijn ogen. Zijn goedlopend bedrijf moet weg! Robert Nabben uit Swolgen runt samen met zijn vader George een goedlopend bedrijf: Nabben Verhuur Evenementenwagens in de buurtschap Gun te Swolgen. Vader George startte het bedrijf in de Meerlose Hoofdstraat. En met succes. De ruimte achter zijn huis was al snel te klein om de evenementenwagens een plek te geven. En zo gebeurde het dat er geregeld van die grote witte eve nementenwagens (toiletwagens, frituurwagens e.d.) op de Hoofd straat geparkeerd stonden. Fraai is anders en dat begreep Nabben ook wel. Er werden oplossingen gezocht om het groeiende bedrijf van Nabben een betere plek te geven. Bijvoorbeeld op of bij een Industrieterrein. En toen ging er van alles mis. De gemeente kon de beloftes niet waar maken en Nab- ben zat met de gebakken peren. Totdat een voormalige champig nonkwekerij in de buurt schap Gun te Swolgen vrijkwam. Geor ge en Robert kochten het en ver plaatsten hun bedrijf naar die plek met goedkeuring van gemeente en provincie. Een prachtig bedrijf ontstond. Zijn evenementenwa- gens staan in de hele provincie en zelfs daarbuiten. Het bedrijf ligt er keurig aangekleed en verzorgd bij. En nu heeft Robert een bord in de tuin geplaatst: 'Te Koop'. Buren hebben bezwaren en de Raad van State tikte vervolgens gemeente en provincie op de vingers. Het bedrijf is in Swolgen gevestigd in strijd met de regels, zegt de Raad van State. Hij moet vertrekken, zo niet dan krijgt hij een boete van 100.000 euro opgelegd. Ik erger me groen en geel als ik lees over deze zaak. Hoe een jonge ondernemer het werken onmo gelijk wordt gemaakt. Nabben wordt van het kastje naar de muur gestuurd en uiteindelijk staat hij met lege handen. Het zwaard van Damocles hangt boven het hoofd van Robert Nabben. De net opnieuw aangetreden CDA- wethouder Derikx heeft beloofd alles op alles te zetten om een andere plek te vinden. Hij voegde daar meteen aan toe dat het een lastig dossier is en dat het moei lijk wordt om het hele bedrijf te kunnen verplaatsen. De gemeente voelt zich, volgens de wethouder, moreel verplicht. Dat klinkt mooi. Ook in de gemeenteraad kreeg Nabben bijval. De mededeling van de wethouder en de bijval in de raad moeten omgezet worden in daadkracht. Nabben moet wor den geholpen. Linksom of rechts om! Desnoods gaan we met het hele dorp de straat op om deze eis kracht bij te zetten! René Poels, Meerlo Tijdens de Nationale Herden king op maandag 4 mei worden ook in Meerlo alle Nederlandse burgers en militairen herdacht die zijn omgekomen sinds het uitbre ken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredes missies. In Meerlo wordt speciaal stilgestaan bij de zes Britse solda ten die omkwamen bij de crash met hun Lancaster in de nacht van 12 op 13 juni 1944 op De Hees te Meerlo. Een originele oude Britse Lan caster-bommenwerper komt maandag 4 mei boven het monu ment aan De Hees een eresa luut brengen. Dat gebeurt door de mannen en vrouwen van The Batlle of Britian Memorial Flight. De dorpsraad van Meerlo heeft samen met het Lancaster Vogelmarkt Vogelvereniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o. houdt op zondag 26 april de maandelijkse vogelmarkt. Op deze vogelmarkt kan iedereen vogels kopen maar ook zelf verkopen. Op de markt zijn tevens diverse vogelhande laren aanwezig. Ook kan men op de markt terecht voor alle vogel benodigdheden zoals vogelvoer en nestkastjes. De markt wordt gehouden in sport- en feestzalen- complex 't Brugeind in Meerlo en duurt van 9.30 tot 12.00 uur. Dui ven en kwartels worden niet toe gelaten. Voor verdere informatie kan men zich in verbinding stellen met M. van Osch, telefoonnummer (0478)531221. Comité een kleine herdenking georganiseerd. Deze wordt overi gens ook bijgewoond door oude legervoertuigen van Sante Fé en hun bemanning. Dorpsraad en comité nodigen alle inwoners en andere geïnteresseerden uit om bij deze korte herdenking aan wezig te zijn. Voor autoverkeer is De Heesweg gedurende de plech tigheid afgesloten. Aanvang van de herdenking is maandag 4 mei om 14.15 uur. Het programma begint met een openingswoord door Arnold Holl (Lancasterco mité Meerlo), gevolgd door een gebed van pastoor Ruud Ver heggen (parochie Joannes de Doper). Daarna wordt de Last Post gespeeld door Piet Timmer mans, gevolgd door twee minuten stilte. Voor de bloemlegging is er een doedelzakintermezzo doedel zak door Edgard Scheffrahn. Het Lancaster Comité en de dorpsraad Meerlo leggen bloemen, samen met de leden van Sante Fé. Daar na is er voor iedereen die dat wil de gelegenheid om een bloemetje te leggen bij dit monument. Rond 14.45 uur verwacht de organisatie de oude Lancaster met een fly- pass boven het monument. Sluiting gemeentehuis Op 30 april en 5 mei is het gemeentehuis in Meerlo gesloten. Voor het doen van aangiften van geboorten en overlijden kunt u terecht op 1 mei en 4 mei van 9.00 - 12.00 uur. De afdeling is bereikbaar via telefoonnummer (0478) 69 92 30. 'Paardenhouderij overtreedt regels niet' Kevin van Leuven: wildcard voor WK »S3ai£a?5J - Kwaliteitsimpuls fietsroutes Ja Ik word tot wederopzegging abonnee van Peel en Maas en word zo wekelijks geïnformeerd over al het nieuws uit Venray en Meerlo-Wanssum. Naam: Adres: Postcode Woonplaats: Tevens machtig ik de administratie van Peel en Maas om een keer per jaar het abonnementsgeld van mijn bank- of girorekening af te halen. handtekening: Stuur deze bon op naar Antwoordnummer 13, 5800 VB Venray (postzegel NIET nodig) Meerlo-Wanssum Provincie stimuleert Wereldpaviljoen vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Bankreknr.:

Peel en Maas | 2009 | | pagina 11