Afscheid Twan de Wit Records voor Lisa en Dion Dreesens Jessie Wismans derde op NK Rob van der Pol beste darter Zilver voor Thijn Haverkort Welk team wint de prijs Sportploeg van Venray? Jeugdbowlen Het Alvertje PEEL EN MAAS Donderdag 12 maart 2009 - Pagina 28 Twan Wilmsen nieuwe voorzitter !.rj W A Rob van der Pol uit Tienray won op zondag 1 maart 2009 in sport- café 't Tumpke van zalencomplex 't Brugeind in Meerlo het zevende Mari - InfraSmart Meerlo-Wans- sum Dartstoernooi. Het inmiddels zeer populaire toernooi werd ook deze keer mede gesponsord door Mari -InfraSmart uit Wanssum en nieuwkomer Summa Adviesgroep uit Oirlo. Dit jaar streden maar liefst 43 fanatieke darters voor de laatste titel kampioen van Meerlo- Wanssum en de felbegeerde wis selbeker. De Mudhunters Schietvereniging De Roos De Peelrunners ATV Venray MGC Venray PC St. Jan Merselo PC De Jumpers PC Nobel Twan de Wit heeft tijdens de jaarvergadering op vrijdag 6 maart afscheid genomen als voor zitter van TV Ysselsteyn. Hij was achttien jaar voorzitter van TVY en heeft in zijn functie erg veel werk verzet voor de vereniging. Het bestuur en de leden gaven blijk van hun waardering door aan Twan de Wit het erevoorzit terschap te verlenen. De voorzit tershamer werd overgenomen door Twan Wilmsen. Twan Wilmsen gaf in de vergade ring duidelijk te kennen dat hij wel even had moeten nadenken voordat hij 'ja' zei op de vraag of hij voorzit ter wilde worden van de Ysselsteynse tennisclub. Het waren uiteindelijk niet de prachtige banen en het schitterende clubgebouw die de doorslag gaven. Het was de clubgeest van TVY, de onderlinge verbondenheid van de leden en het vele werk dat belange loos door iedereen geleverd wordt dat hem deed besluiten om 'ja' te zeggen. Ook aftredend waren de bestuurs leden Paul Litjens en Irene Peeters, die zich beiden jaren hebben ingezet voor de jeugd van TVY. De vereniging bestaat dit jaar dertig jaar. Dit jubile um wordt groots gevierd op zaterdag Aftredend voorzitter Twan de Wit (links) en nieuwe voorzitter Twan Wilmsen (rechts). 21 maart. 's Middags wordt begonnen met een tennisclinic voor de jeugdle den onder leiding van tennisschool Maascourt. De jeugd kan mooie prij zen winnen en als klap op de vuur pijl kunnen alle jeugdleden zoveel frietjes en snacks eten als ze willen. 's Avonds wordt het feest voortgezet om 20.00 uur met de officiële opening van de nieuwe tennisbanen. De banen worden geopend met een tennispartij tussen de oud-voorzitter Twan de Wit en de huidige voorzitter Twan Wilm- sen. Scheidsrechter is Patrick van den Broeck, wethouder van de gemeente Venray. Het feest wordt opgeluisterd door het muzikale duo B&B en Don Mulders. Zij zullen met hun geweldige muziek zorgen voor een avondvullend liveconcert. Ook voor de volwasse nen is er later op de avond een lekker frietje met snacks. Speciaal voor de viering van het dertigjarig bestaan heeft de feestcom missie nieuwe tennisvesten laten maken met een jubileumlogo. Alle leden hebben de mogelijkheid zo'n vest te bestellen. Aanmelden voor de feestdag kan nog steeds bij m.heetkamp@home.nl. Tijdens een driedaagse interna tionale wedstrijd in het olympisch zwembad te Wachtebeke in België hebben Lisa en Dion Dreesens van SG. Noord-Limburg SPIO voortreffe lijk gezwommen. Lisa Dreesens zwom op de 50 vlinder een nieuw Lim burgs record. Met een tijd van 28.61 seconden was ze 33 seconden sneller dan Mieke Veens van HZPC Horst in 2005. Daarnaast wist ze het Limburgs record op de 100 vlinder, dat al op haar naam stond, te verbeteren met een 0,5 seconde: 1.03.81 minuut. Op beide afstanden werd ze in de finale tweede. Indruk maakte Lisa Dreesens ook met de verbetering van het Limburgs record uit 1999, op de 200 wisselslag. Ze was ruim twee seconden snel ler dan indertijd Miranda Bosma van Mosa uit Venlo zwom: 2.22.53 minuut. Op dit onderdeel werd ze met een Lisa en Dion Dreesens waren goed op dreef in België. ruime voorsprong eerste in de finale. Dion Dreesens wist te imponeren op de 100 vrij. De 15- jarige wist het Limburgs record te realiseren bij de jeugd t/m 18 jaar. Met zijn tijd van 0.53.77 minuten zwom hij bijna een seconde sneller dan het voorgaande record uit 2002, dat op naam stond van Sander Verlinden van RZ uit Roer mond. Daarnaast toonde hij met een tijd van 1.56.28 minuten vormbehoud op de limiet voor het Europees kampi oenschap junioren. Op de 400 meter bleef hij met een tijd van 4.10.61 minuten nog ruim twee seconden boven de gestelde limiet. Op de 50 vrij (25.05), 50 vlinder (26.99) en de 100 vlinder (1.00.42) zwom hij een persoonlijk record. In totaal ging hij met maar liefst zes keer goud naar huis. ïer.SMP-^CHTEII Judoka Jessie Wismans uit Venray werd afgelopen zaterdag derde op de Nederlandse kampioenschappen tot 17 jaar. De eerste partij won ze tegen Cyntia Schellingerhout op ippon door een mooie armklem. Christel Keijner kwam in de tweede ronde al snel met een yugo achter te staan en Jessie won ook deze partij. De halve finale tegen Lilo, haar rivaal, verloor de Ven- rayse judoka op ippon na een utchi mata van Lilo. Voor brons moest Wismans zich weer helemaal oppeppen, want ze was voor de titel gegaan. In de strijd om de derde plaats won de jonge Ven- rayse uiteindelijk met een yugo van Leonie Kuntzel. De eerste ronde verliep vrij rustig, mede door het grote aantal vrijlotin- gen. Door een gunstige loting in de tweede ronde ontliepen de favorieten elkaar. In deze ronde was meteen te zien wie dit jaar aanspraak zou kun nen maken op de titel. Joost Bruijsten moest het in deze ronde opnemen tegen Roel van de Pasch, beiden afkomstig uit Meerlo. Roel won deze partij nipt met 3-2. Ivo Hoeijmakers, de winnaar van het vorig jaar, had in deze ronde zeer veel moeite met Mike Breedveld, lid van vereniging DC 't Tumpke Meerlo. Ivo gooide bij een 2-2 stand net zijn dubbel iets beter dan Mike, waardoor Ivo zich voor de kwartfinale plaatste. Verder plaatsten Davy van Vught, Marcel Gielens, Rob van der Pol en Peter Hoeijmakers (allen afkomstig uit Tienray), evenals Fred Pijpers uit Wanssum, Roel van de Pasch en de verrassende Mart van der Elsen (beiden afkomstig uit Meerlo) zich voor de kwartfinale van de win naarsronde. In de eerste halve finale won Rob van der Pol overtuigend met 4-1 van Marcel Gielens, waarbij Rob nog eens de hoogste uitgooi van 128 liet noteren en zich plaatste als favo riet voor de finale. De ander halve finale ging tussen titelverdediger Ivo Hoeijmakers en Peter Cox. Ondanks het feit dat Ivo gedu rende het toernooi al drie maal 180 had gegooid, moest hij zijn meerdere erkennen in Peter Cox, die met 4-2 won en zich voor de tweede achter eenvolgende keer plaatste voor de finale van het Meerlo-Wanssum darts- toernooi. Voor de strijd om de derde plaats speelde Ivo Hoeijmakers tegen Marcel Gielens. Ivo was de klap van de uitschakeling voor de finale nog niet te boven en verloor kansloos met 3-0 van Marcel Gielens. Marcel nam deze keer dus revanche op zichzelf, omdat hij in 2008 als favoriet in de eerste ronde uitgeschakeld werd. De finale werd dit jaar een Tienray onderonsje. Blijkbaar had Peter Cox al zijn kruid verschoten. Het werd een walk-over van Rob van der Pol. Rob won de finale over tuigend met 6-0 en gunde Peter Cox niet eens een kans om een leg te win nen. Hij nam de felbegeerde wisselbe ker voor de eerste keer in het bestaan mee naar Tienray. Tevens legde Rob beslag op de beker voor de hoogste uitgooi. De eerste halve finale van de verliezersronde werd ook een Tien- rays onderonsje. Leon Logister ver sloeg Roel Hoeijmakers met 3-0. De tweede halve finale won Luc Heijnen uit Swolgen met 3-1 van Wouter Gar deniers uit Blitterswijck, die later de derde plaats van de verliezersronde voor zich opeiste. In de finale won Leon Logister overtuigend met 4-1 van Luc Heijnen. Tienray liet dit jaar zien dat de grote dartstalenten uit hun dorp komen, door zowel de winnaarsronde als ook de verliezersronde te winnen. De prijs voor de beste dame ging dit jaar naar Joyce Gijsbers uit Meerlo. De organi satie heeft besloten dat het jaarlijks terugkerende dartstoernooi, ook na de opsplitsing van de gemeente Meer- lo-Wanssum, wordt voortgezet onder de naam Oud-Meerlo-Wanssum Darts- toernooi. Vijf Mudhunters hebben zich gewaagd aan de 100 kilometertocht van Mill. De senioren deden de 60 kilometervariant met goed succes. De jeugd waagde zich aan de 20 kilo meter. Een groep thuisblijvers maakte een rit in de regio en ze kwamen met 45 km op de teller thuis. Voor komen de week staat een van de laatste toch ten op het programma. Dat is de tocht in Boxmeer. Daarna zijn de tochten voor het winterseizoen afgelopen en moeten de Mudhunters wachten tot 30 april voor een tocht in Horst. De Mudhunters, gaan qua leeftijd op dit moment van 8 tot vooraan in de 60. Men mag vier keer gratis deelne men en daarna beslissen of men lid wil worden. Ga voor informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: 15-3 vertrek 8.30 uur per auto voor een tocht in Boxmeer 25 of 50 km. en vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Venray. 17-3 spinningtraining vanaf 20.00 uur bij sportschool Dynamic. 24-3 algemene ledenvergadering. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. De algemene ledenvergadering wordt op maandag 23 maart vanaf 20.00 uur gehouden in café/zaal Back in Time in Oostrum. Alle leden zijn welkom. Voorlopige vispassen 2009 zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij van de Ligt Allicht in Wanssum. Op www.hsvhe- talvertje.nl. staan de contributiebedra gen voor 2009. Voor vragen en infor matie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opne men met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@ hsvhetalvertje.nl. De Roos is kampioen geworden in de tweede klasse KLSB. De Roos versloeg Velden met 783 tegen 767 punten. Door deze overwinning is De Roos ongeslagen kampioen gewor den in de tweede klasse van de KLSB. Met nog twee wedstrijden te gaan en een voorsprong van 8 punten is het kampioenschap dus binnen. Hoogste schutter was J. van Ass. Het kampi oensteam bestaat uit J. van Ass, H. Her mans, P. Martens en J. van Soest. TÊÊM Thijn Haverkort van gymnastiekver eniging St. Christoffel in Venray heeft in Hellendoorn tijdens de kwartfinale turnen meerkamp zilver gewonnen. Haverkort kwam uit in de eerste divi sie van het heren turnen, leeftijdscate gorie pupillen en is begonnen aan de eerste ronde van het NK. Op zaterdag 28 maart wordt de tweede wedstrijd gehouden in Alphen aan den Rijn. Het resultaat van beide wedstrijden is bepalend voor plaat sing in de halve finale NK. Sportnieuws -info Wie wordt de sportman van Venray? Wie de sportvrouw? En welke sportploeg wordt uitge kozen tot de beste van Venray in 2008? Vragen die zaterdag l4 maart worden beantwoord. Die avond vindt in hotel Asteria het Sportgala Venray Regio plaats. Als opmaat voor het sportfeest van het jaar stelt Peel en Maas de genomineerden voor. Deze week de derde en laatste aflevering: de drie genomineerde sportploegen die dingen naar de sportprijs: het recurveteam van Ons Genoegen, de voetballers van SV Venray en de tafeltennissters van Red Stars. Op basis van welke prestaties is het team genomineerd voor de prijs Sportploeg van Venray 2008? Ons Genoegen: "Ons Recurveteam is Nederlands kampioen geworden in de Ereklasse: dit is de hoogste klasse op nationaal niveau." SV Venray: "SV Venray Heren 1 is in het seizoen 2007-2008 kampioen geworden in de 1ste klasse en gepro moveerd naar de hoofdklasse van het veldvoetbal." Red Stars: "Het behalen van het kam pioenschap in de 1ste divisie." Wat weten jullie van de andere genomineerde teams? Ons Genoegen: "We hebben ons er niet zo mee bezig gehouden, maar we weten dat SV Venray in 2008 goed heeft gepresteerd. En Red Stars zijn we al vaker tegengekomen op het Sportgala, als team of individueel. Het feit dat deze beide teams ook zijn genomineerd, zegt al genoeg." SV Venray: "Dat wat er in de media is geschreven tot op heden. Wij hebben ons hier verder niet specifiek in ver diept." Red Stars: "We weten dat SV Venray kampioen is geworden in de 1ste klasse en is gepromoveerd naar de hoofdklasse, waarin de club in het verleden al eens heeft gespeeld. En we weten dat Jan Poels de trainer is. De schutters van Ons Genoegen strij den al jarenlang mee om de titel van sportploeg van het jaar. Diverse leden van Ons Genoegen zijn op landelijk, Europees en wereldniveau actief en succesvol." Waarom vindt het team dat zij de prijs moet winnen? Ons Genoegen: "Dit is het tweede jaar op rij dat we deze titel pakken in de hoogste klasse, voor ons is het topniveau bereikt. En dit twee keer presteren is gezien de tegenstand een geweldige prestatie, zeker als je bedenkt dat dit team maar een korte periode met elkaar schiet en een team vormt. Je moet mentaal sterk in je schoenen staan en elkaar goed aanvul len bij deze sport." SV Venray: "Het team heeft in het sei zoen 2007-2008 laten zien hoe sterk zij als team is en dat ze een eenheid vormt. Dit, in combinatie met het goede spel, heeft gemaakt dat de mannen kampioen zijn geworden. Als extra beloning - de kers op de taart - vinden wij dat SV Venray dit jaar sportploeg van het jaar moet worden. De hoofdmoot van het team bestaat uit Venrayse jongens en dat is op dit niveau heel bijzonder." Red Stars: "Al vele jaren is ons 1ste team genomineerd geweest, maar nog nooit uitgeroepen tot sportploeg van het jaar. Red Stars heeft vele jaren in de Eredivisie gespeeld met eigen kweek." Wat is het grote sportieve doel van het team voor 2009? Ons Genoegen: "We willen natuurlijk proberen deze titel wederom te pak ken, al zal dit dan wel in een andere samenstelling zijn in verband met de blessure van Ron van der Hoff." SV Venray: "Handhaven in de hoofd klasse." Red Stars: "Handhaven in de 1ste divi sie met een geheel nieuw team en binnen enkele jaren met aanvulling van nieuw, jong talent wederom de stap naar de Eredivisie maken." Hoe zou het team een bijdrage wil len leveren aan of een rol willen spelen bij de Special Olympics, die in 2010 ook in Venray worden gehouden? Ons Genoegen: "Als onze sport beoe fend gaat worden op de Special Olym pics, willen we graag laten zien wat handboogschieten inhoudt en dat het voor iedereen een leuke sport kan zijn die ook voor iedereen toegankelijk is." SV Venray: "Wij hebben begrepen dat het onderdeel voetbal in 2010 niet in Venray zal plaatsvinden. Hierdoor zal de bijdrage vanuit SV Venray van geringe orde zijn." Red Stars: "Bijvoorbeeld door een demonstratiewedstrijd te spelen tegen deelnemers van de Special Olympics." Er wordt een Nordic walking tocht gelopen op zaterdag 14 maart vanaf 9.00 uur bij de Kastielse Baan in Horst. Iedereen is welkom dus kom gerust een keer mee doen. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zater dag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Uitslag Winterlaufserie Nettetal: 15 km: Wiel Dings, Castenray 1:05:17. Wim Jacobs, Merselo 1:06:10. Agenda: 22-3 Venlo Venloop 12.00 uur. Wedstrijduitslagen staan op www.peelrunners.nl. De NSG-groep, de ABCD-junioren en senioren trainen weer volledig op de baan. Op maandag 23 maart vanaf 19,30 uur wordt er een informatiebij eenkomst gehouden in het clubhuis voor alle juryleden. In deze bijeen komst wordt aandacht besteed aan komende baanseizoen, wijzigingen wedstrijdreglement, info over Special Olympics. Wie op 29 maart wil mee helpen bij de zwemloop kan zich opgeven bij Franci Reintjes. Programma: 22-3 Venloop Venlo 29-3 Zwemloop Venray 29-3 Quattro-meeting Deurne Trainingen: Pupillen woensdag zaal (De Weert) 18.00-19.00 uur. Zaterdag bos 10.00-11.15 uur. C/D junioren: Maandag baan 19.00-20.30 uur. Don derdag baan 18.30-20.00 uur. A/B en senioren: Dinsdag baan 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zon dag 10.00-12.00 uur. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag baan 15.30-17.00 uur. NSG-atleten: Donderdag baan 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegen heid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercon tainer, geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen, Kulut- weg. Zie voor meer informatie www. atvvenray.nl. Op de zesde speeldag van de Jeugd Trio League Limburg die in Maas tricht is gehouden heeft Venray slecht één schamel puntje weten binnen te halen, waardoor het uit de top drie wegzakte. Het wedstrijdprogramma kende voor Venray ook alleen maar de sterkste tegenstanders, vooral lijstaan voerder Sittard en Heerlen 2 gaan de Venraynaren al het hele seizoen voor af. Bovendien moest het Venrayse team ook nog eens twee belangrijke spe lers missen. In de eerste partij tegen de landskampioen uit Sittard werd in de eerste game nog wel aardig tegen gas geboden, maar de tegenstand was helaas voor de onzen te groot. In de tweede game zakte het team naar een bedenkelijk niveau en kon dus alleen maar achter de feiten aanhobbelen, waardoor er een kansloze nederlaag werd geleden. Runner-up Heerlen 2 was de volgende opponent en dit was een wedstrijd van twee uitersten. Werd de eerste game nog met 112 pins verloren, de tweede game ging zowaar naar Venray 1 met 84 pins verschil, waardoor de wedstrijd met 1 - 2 werd verloren. Lisa Jansen speelde hier een hoofdrol door haar game van 214 en een gemiddelde van 195. De laatste wedstrijd was tegen Maastricht 1 en de laatste game tegen Heerlen 2 bood in ieder geval hoop op meer. Maar helaas ging de wedstrijd als een nachtkaars uit. Het was niet zozeer de sterkte van het Maastrichtse team, maar meer het eigen falen, dat de hen de das om deed: 0 - 3. Beste speelster was Lisa Jansen met 169,16 gemiddeld. Venray 2, dat dit seizoen slechts één punt wist te vergaren. startte tegen de reserves van Sittard en hoewel dit de de beste wedstrijd was, leverde dit de minste punten op: 0 - 3. Melvin Ver meulen speelde hier toch een sterke wedstrijd met 150,5 gemiddelde maar zijn teamgenoten konden jammer genoeg het juiste spoor niet vinden. Nu waren de Maastrichtse reserves onze tegenstander. Leverde de eer ste game nog 27 pins verlies op, de tweede game ging met 38 pins naar Venray 2, dat met deze game hun pun- tenaantal van deze competitie wist te verdubbelen. Sterker nog de wedstrijd werd zelfs met 2 - 1 gewonnen (11 pins). Grote man was hier Jelle van Duuren met een game van 142. Heer len was de laatste tegenstander en aanvankelijk leek er niets aan de hand en werd ook de eerste game in winst omgezet, maar daarna was de accu blijkbaar leeg, want het lukte niet meer zoals voorheen en daardoor gin de laatste wedstrijd met 1 - 2 verloren. Melvin Vermeulen was de beste speler met 137,20 gemiddeld. Sittard 1 gaat onverminderd door richting kampi oenschap, nu met 52 punten, Heerlen 2 kan nog aardig aanklampen met 46 punten en Maastricht 1 wist Venray 1 (30 punten) te passeren en staat nu derde met 34 punten. Venray 2 blijft de achtste en laatste plaats bezetten, nu met 4 punten. Aanstaande zaterdag is er de return van de uitwisseling met Mill in Mill. De bijeenkomst in de bowling is om 8.45 uur. Voor de ove rige leden is er geen bowlen. Jan van Dijk is verrassend winnaar geworden van de indoorwisseltrofee. Deze trofee is voor die speler, die over twee extra ronden zijn of haar gemid delde van het afgelopen indoorsei- zoen het meeste verbetert. Van Dijk bleek over deze twee ronden het beste te renderen, want met zijn score van 58 slagen, dook hij 12,47 procent onder zijn competitiegemiddelde van 33,13 en werd daarmee verdiend win naar. Favoriet Henk van Leeuwen bleef met zijn score van 57 slagen steken op een verbetering van 9,53 procent. Het podium werd gecompleteerd door Jan Engels, die met 49 slagen de beste speler van de dag was en met 8,69 procent onder zijn competitie gemiddelde van 26,83 wist te duiken. Bets Wilms was met de vierde plaats de beste dame met 6,20 procent, Leo Wilms werd vijfde met 1,46 procent en de laatste speler, die zich wist te verbeteren was Piet van der Elst met 0,77 procent als zesde. Voor Van Dijk betekende het zijn tweede titel, want in 2007 won hij de trofee ook al. Tij dens door voorlaatste speeldag win tercompetitie bij Duno in Doorwerth is Engels winnaar geworden met een uitstekende score van 67 slagen (23-23-21) en klom daarmee naar de negende plaats en om op de slotdag als tiende te eindigen in het eindklas sement, die gewonnen werd door de thuisspelende Wilbert van Helmond. Ellen van Dijck is met Weldlady en Power naar Lottum geweest. Ze behaalde in de klasse L1 dressuur een tweede prijs met Weldlady en met Power behaalde zij een tweede prijs met 219 punten. Petra van Dijck in naar Berlicum geweest. Zij startte Unbelivia in de klasse L springen en behaalde de eerste prijs. Rick Janssen ging met zijn paard Rio de Janeiro naar Asten. Hij deed mee aan de puis sance springen. Hij moest met vier andere combinaties een hindernis van twee meter overwinnen. Janssen en Rio de Janeiro kwamen als enige foutloos aan de overkant. Dus behaal den ze de eerste prijs. Verder is Rick Janssen naar Roggel geweest met zijn paarden Time Out, Ups en Solana. Met deze paarden reed hij in de 1.15m. Hij behaalde met Solana de tweede plaats, met Time Out behaalde hij een vijfde plaats en met Ups een tiende plaats. De zussen Jeurissen hebben deel genomen aan een springwedstrijd in Roggel. Beiden behaalden een derde prijs. Katja Jeurissen won deze prijs met haar paard Roadster in de catego rie M en Iris Jeurissen won met Tirana in de categorie Z. Verder behaalde Iris Jeurissen nog een vierde prijs met Vidola in de categorie M. In Lottum is een dressuurwedstrijd voor de paarden gehouden. In de klasse L1 behaalde Bianca Enders met Zolena een eerste prijs met 206 pun ten. Loes Reijnders behaalde in deze rubriek met Vidos de derde prijs met 199 punten. Jaimy Muijsers won met Archibald in de klasse B de eerste prijs met 202 punten. Esther Goumans met Lancia behaalde in deze rubriek de derde prijs met 195 punten. Stepha nie Muijsers behaalde met Withny in de klasse L1 de derde prijs met 188 punten. In Uden is een dressuurwed- strijd voor pony's gehouden. Luca de rijck en pony Dempsy Diamond Star wonnen de klasse DM2 met 194 pun ten. Marloes van Rattingen heeft met paard Viona D twee proeven gereden in Ewijk. Deze werden beloond met de eerste prijs met 199 punten en de derde prijs 191 punten. Het vier tal heeft in Berghem met de kür op muziek de twee plaats behaald met een totaal van 66.59 procent. .irnurxi

Peel en Maas | 2009 | | pagina 28