Nieuws van de Rabobank De Hypotheker heeft een beter aanbod dan je bank. i Jazeker. De Hypotheker. r Kan houdt BRAKELS ZN. Uitnodiging voor dé Rabobank Ledenbijeenkomst. BOUWBEDRIJF (0478) 530 300 Qjuino Spreker op de leden bijeenkomst: Nicolette Mak \/erkorte agenda opening adering - Uotu\en vong denraad Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank coolste financiële merk Het is tijd voor de Rabobank. Waarom een hypotheek bij de Rabobank? Hobbyshop Nellie Snellen vof GROTE HOBBYMANIFESTATIE _J EU KEN PEEL EN MAAS Donderdag 26 februari 2009 - Pagina 2 Op 23 maart 2009 organiseren wij weer onze jaarlijkse ledenbijeenkomst. Wij zorgen dat het weer een mooie avond wordt. De Rabobank Ledenbijeenkomst De Rabobank Ledenbijeenkomst is veel meer dan een vergadering. Daarom noemen we het ook geen ledenvergadering meer. Op deze avond praten wij u bij over de ontwikkelingen bij Rabobank Venray. Daarnaast zorgen wij voor een interessante spreker. Na afloop kunt u bijpraten met andere leden of medewerkers van onze bank. Een leuke avond dus! De spreker! Als spreker hebben we Nicolette Mak uitgenodigd. Nicolette Mak is een onderneemster met lef. In 1997 is ze begonnen als drankenproducent. Twee jaar later heeft Nicolette Valid Express opgericht, een koeriersdienst uitgevoerd door mensen met een lastig lichaam (fysiek gehandicapt/chronisch ziek). Het jongste bedrijf van Nicolette is Valid Mushroom, een champignonkwekerij die wordt gerund door mensen met een lastig lichaam in Roemenië. Met andere woorden: als Nicolette onrecht ziet, komt ze meteen in actie! Daarover vertelt ze graag meer! Meer informatie over Nicolette Mak is te vinden op www.rabobank.nl/venray Uitnodiging Leden ontvangen in de eerste week van maart voor deze bijeenkomst een uitnodiging. De openingstijden van onze kantoren zijn: Kantoor Wanssum, 13.00 - 17.00 uur 09.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur Bent u lid van Rabobank Venray? Dan nodigen we u van harte uit voor Dé Rabobank Venray Ledenbijeenkomst op 23 maart 2009. U bent welkom vanaf 19.30 uur in de Schouwburg in Venray. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De bijeenkomst bestaat uit een korte vergadering gevolgd door een interessante spreker. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering en de overige relevante stukken liggen voor leden van de afdeling vanaf 3 maart ter inzage op ons kantoor in Venray, Schouwburgplein 13. De afdelingscommissies Benoeming tede abobankVenray 1 ontwringen D-W\dend _lnf0 over hetCoope^e v Rabobank De Rabobank is het meest coole financiële merk van Neder land. Dat vinden 3.000 Nederlandse consumenten en een vakjury. De bank staat na Apple en de HEMA op de derde plek in een ranglijst van CoolBrands. Vertrouwen uitstralen Anouk Pappers van CoolBrands weet wel waarom de Rabo bank zo goed scoort. "Gedurende de hele krediet- en bank crisis heeft deze bank vertrouwen uitgestraald. Ze zijn op een positieve manier in het nieuws en dat ziet de consument. Het met-beide-benen-op-de-grond-imago heeft de bank over eind gehouden." Wow-factor Hoe je het coolste wordt, heeft volgens Pappers alles te ma ken met het hebben van een wow-factor. "Plus een onder scheidend design, een goed verhaal en je moet de gevestigde orde durven uitdagen." Coolste merken van Nederland: 1 Apple 5 Nike 2 HEMA 6 Albert Heijn 3 Rabobank 7 Philips 4 Heineken 8 Google 9 Douwe Egberts 10 Audi Het zijn turbulente tijden. Wereldwijd is er sprake van een grote economische crisis. Toch hoort u weinig over de Rabobank, sterker nog: Aan de Rabobank is opnieuw de triple A status toegekend, dat wil zeggen dat wij u de grootst mogelijke zekerheid bieden. Durf ik nog wel een huis te kopen? Er wordt gezegd dat 'de' banken terughoudender zijn met het verstrekken van financieringen. Dat geldt niet voor de Rabobank. Wij financieren alleen als dat voor u verantwoord is, zodat u in de toekomst niet in financiële problemen komt. Ons beleid is dat wij een goede balans zoeken tussen uw inkomsten en het bedrag dat u wenst te financieren. Ons beleid was misschien niet altijd het soepelste, maar in deze woelige tijden wordt pas echt duidelijk waarom. Veel keuze op de woningmarkt Er staan erg veel woningen te koop en de periode dat een woning te koop staat, is beduidend langer geworden. Als koper heeft u het voor het zeggen. Er is heel veel keuze en er kan weer onderhandeld worden. Solide investering Een eigen woning is een prachtig bezit, niet alleen voor het woongenot maar ook omdat het een solide investe ring is. De ontwikkeling van de huizenprijzen is altijd sterker is geweest dan de ontwikkeling van de koop kracht. En woningen zijn steeds meer realistisch geprijsd. Hypotheek-APK Ook voor een goed advies over uw huidige hypotheek kunt u bij ons terecht. De Rabobank geeft u een eerlijk advies of het oversluiten van uw hypotheek interessant is. Wat doet de Rabobank voor mij? De Rabobank heeft gedurende de Woonwens Weken van 15 maart tot 15 april heel veel voordeel voor u in petto. Wij nemen namelijk de notaris- en taxatiekosten én de helft van de afsluitkosten voor onze rekening! Bel ons voor een oriënterend gesprek op (0478) 530 300 Rabobank Blitterswijck Castenray Geijsteren Heide Leunen Meerlo Merselo Oirlo Oostrum Smakt Venray Veulen Vredepeel Wanssum Well Wellerlooi Ysselsteyn Venray, Henseniusplein 8, (0478) 53 01 50 www.hypotheker.nl TE HUUR IN DE REGIO HORST LOODSRUIMTE 500 M2 Geconditioneerd en goed bereikbaar. Meer info: 077-3209700 Computeropleidingen Gerda Meesters Markt 23, Sevenum snellen Tel. 077-4672267 ■"''"''■""l Webshop: www.nelliesnellen.com ZONDAG 1 maart a.s. organiseert Nellie Snellen weer een in Cultureel Centrum "De Wingerd" te Sevenum Ruim dertig landelijk bekende auteurs en demonstratrices presenteren hier weer diverse technieken en -producten van het komende creatieve voorjaar. Tijdens de Hobbymanifestatie is onze winkel aan de Markt 23 geopend! De Hobbymanifestatie is van 10:00 tot 16:30 uur. Bij verschillende demonstraties kunt u gebruikmaken van leuke aanbiedingen die namens ons worden aangeboden. De entree is vrij. BEZOEK OOK ONZE ÉÉN EURO KRAAM! In de Wingerd is een speciale voorziening voor rolstoelhouders. Cultureel Centrum "De Wingerd" ligt op de hoek Maasbreeseweg - Den Eigen. voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen Maasheseweg 55 - 5804 AA Venray Tel. 06-10160777 info@bouwbedrijfvanhoudt.nl OPEN HUIS ZATERDAG 07-03-2009, TUSSEN 14.00 - 15.00 UUR Wij maken uw oude bank of stoel weer als nieuw, dus niet alléén stofferen, maar ook verdere reparaties. Voor particulieren, maar ook voor kantoren en instellingen. Ook voor zelfbouwmeubels of caravaninterieurs. Tevens levering van meubelstoffen, skai, polyether en polyether kussens, voor als uw kussens te slap zijn, in iedere maat en dikte. En verder stofferingsbenodigdheden voor de doe-het-zelver. UW VAKKUNDIGE MEUBELSTOFFEERDER Heinz Moormannstraat 1d - 5831 AS Boxmeer Tel. 0485-573909 - www.brakels.nl Rabobank Venray voor al uw vragen: Mail: info@venray.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl Kantoor Venray, Schouwburgplein 13 ma di t/m do vr 11.00 - 17.00 uur 09.00 - 17.00 uur 09.00 - 19.00 uur Pastoorstraat 23 ma di t/m vr Geldautomaten: Leunen: Albionstraat 26, Meerlo: Beatrixstraat 5a, Oirlo: Hoofdstraat 34a, Oostrum: Watermolenstraat 1a, Venray: Wilhelminastraat 1a, Wellerlooi: Kruisstraat 1a, Well: Papenbeek 2, Ysselsteyn: Puttenweg 2. Chipknipoplader: Castenray: Matthiasstraat 2, Merselo: Grootdorp 99 Coöperatieve Rabo bank Ven ray U.A. gevestigd te Venray Rabobank Venray Postbus 64 5800 AB Venray (0478) 530 300 info@venray.rabobank.nl www.rabobank.nl Loopt je rentevaste periode af? r De Hypotheker Als straks de rentevaste periode van je hypotheek afloopt, ontvang je als het goed is een nieuwe offerte van je bank. Je zult merken dat je nieuwe rente een stuk hoger ligt dan je oude. Hoger ook dan noodzakelijk. Bij bestaande klanten gooien banken er namelijk heel vaak wat rente bovenop, omdat ze ervan uit gaan dat je toch wel bij ze blijft. Kom daarom, voordat je ook maar iets tekent, langs bij De Hypotheker. Daar doen ze drie dingen: ze checken de offerte, kijken of de hypo theek nog bij je situatie past, en doen een aanbod dat gunstiger voor je uitvalt dan dat van je bank. Hypotheek adviseur TlHI'lUÜI m Geef je nu op voor de cursus: Basis PC-Gebruik of voor de Vervolg PC-Gebruik Start: Donderdagavond 5 maart Woensdagmiddag 4 maart 8 0478-571467 www.Gerda-Meesters.nl NELLIE ELEKTROTECHNIEK Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 \K Nieuwbouw appartementen op de 1e verdieping gelegen in het centrum van America. Het complex is v.v. liftinstallatie en bergingen. Het appartement heeft een ruime indeling met een balkon aan de achterzijde, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en douchecabine en aparte CV-ruimte met wasmachineaan sluiting. De berging bevindt zich in de kelder. Koopprijs vanaf 217.600,-- v.o.n. MAAS en PEEL Regiokantoor Venlo-Venray Venrayseweg 16b 5961 AG Horst 077-3985757 www.maasenpeel.nl Meer dan 175 aanbiedingen op maasenpeel.nl week 09 adv.indd 2 25-02-2009 16:07:35

Peel en Maas | 2009 | | pagina 2