Ook uitzendkrachten gaan met pensioen Fitnessrage bij Dansstudio Paul Janssen Vakkanjer Raayland eerste in Weert Wie wint de prijs 'sportvrouw van Venray'? Ingezonden BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub PEEL EN MAAS Donderdag 26 februari 2009 - Pagina 20 Op de bon Jeugdtennis Biljarten VOP/DWH Set Up BC 2002 RV BC Doublet BC Venray De Peelrunners Venloop Het Alvertje Mudhunters Winst tafeltennisheren DOS-Venray Roelanzia Het gebeurt niet vaak, zeker niet in deze regio. Maar het komt wel voor. Uitzendkrachten, in dienst van uitzendorganisaties, die de pensioengerechtigde leef tijd hebben. Gerard Snels uit Ven- ray is een van de eersten die dat overkomt. Snels is sinds 1994 in dienst van Adecco. "Ik kom oorspronkelijk uit het slagersvak en via diverse omzwer vingen en andere banen ben ik bij Ver- koeijen in Leunen terechtgekomen. Vervolgens ben ik vestigingsmanager van Dingemans in Venray gewor den, maar werd daar op een bepaald moment te oud gevonden. Ook privé had ik problemen en ik liep toen Monica Lucassen van Adecco tegen het lijf. Zij wist wel iets voor mij. Sindsdien ben ik via Adecco bij Xerox actief geweest. 27 februari is mijn laat ste werkdag", aldus Gerard. Dat Gerard Adecco als baas had en al die tijd bij Xerox werkte, is voor hem geen bezwaar geweest. "Ik heb bij Xerox gewerkt alsof dat mijn werk gever was. Daar werkte ik en daar zorgde ik ervoor dat de zaken altijd klopten." Xerox nam op dat moment geen vaste krachten meer aan maar was wel, getuige het lange dienstver band, tevreden met Gerard. Ik ben ooit wel eens door een ander bureau gevraagd om via hen bij Xerox te gaan werken. Daar ben ik niet op ingegaan. Ik had een goede relatie met de men sen van Adecco. Als er een keer iets niet klopte, dan werd dat altijd snel geregeld." Geert Dings, vestigingsmanager van Adecco in Venray, geeft aan dat er niet veel uitzendkrachten bij hen met pen sioen gaan. "Gerard is een van de 35 mensen die bij ons als uitzendkracht Gerard Snels (l.) wordt door Geert Dings van Adecco uitgezwaaid. in dienst zijn. Dat zijn jonge maar ook oudere mensen. Gerard is de eerste die met pensioen gaat. Het is op zich leuk dat we ook dergelijke mensen in dienst hebben. Uitzendwerk wordt meestal gerelateerd aan kortetermijn klussen maar Gerard is een sprekend voorbeeld van een lange-termijn -dienstverband." Na 27 februari gaat Gerard even wat rust nemen. "Even wennen aan het nieuwe ritme want er komt een einde aan de ploegendiensten die ik gedraaid heb. En daarna? Misschien hier en daar wat vrijwilligerswerk en misschien dat ik het tennis wel weer oppak. In een zwart gat zal ik niet vallen, daar ben ik een te gedreven baasje voor." In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te kor ten. De lengte van de brieven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Beste burgemeester, tot mijn, en ons genoegen lazen wij uw reactie op het artikel Artsen op de Bon. Wij waren reeds gestart met een petitie, maar tot onze tevredenheid stelden wij vast dat u eigenlijk hetzelfde voorstaat. Name lijk: goede, bereikbare spoedzorg voor patiënten in Venray. U vertelt in uw reactie dat bonnen die huisartsen oplopen bij spoedvisites verscheurd worden. Wij houden u maar al te graag aan deze belofte en beschouwen uw reactie in uw artikel dan ook als een zwart-op-wit verklaring." Uw bewe ring dat het afgelopen jaar geen huis artsen zijn bekeurd, is echter onjuist. Wij vertrouwen er derhalve op, na uw verklaring, dat de boete van collega Prij teruggestort zal worden! Zelf heb ik geen boete gekregen, maar werd er, zoals u heeft kunnen lezen in het arti kel van twee weken geleden, alleen mee gedreigd door uw parkeerwach ter, ondanks mijn esculaap en uitleg! Een andere collega werd beboet na een reanimatie en deze boete is na een hoop rompslomp uiteindelijk ver scheurd. Deze hele affaire duidde niet bepaald op een coulante houding van uw gerechtelijk apparaat jegens huis artsen. Laten wij, om misverstanden in het vervolg te voorkomen, de zaken nu eens duidelijk regelen. In plaats van de boetes, vanaf nu, achteraf te gaan verscheuren, stellen wij voor om de boetes in het geheel niet uit te schrijven en de verspilling van tijd en papier te voorkomen! Door alle, in Venray werkzame huisartsen, een parkeerontheffing te verlenen voor spoedzorg, bespaart u zichzelf een hoop werk. Denkt u dan overigens ook even aan de in Venray werkzame verloskundigen...? Zoals u aangaf, kunnen wij huisartsen, een algemene parkeerontheffing aanvragen. Vanwe ge de hoge kosten heeft geen enkele huisarts in onze praktijk hiervoor gekozen. Wij kunnen het geld maar een keer per jaar uitgeven. Dus kopen wij liever braaf een kaartje bij een visite, zolang de spoedzorg maar fat soenlijk geregeld is! Niels van Oudheusden en col lega-huisartsen huisartsenpraktijk De Brieër TV Vierlingsbeek houdt op zon dag 8 maart van 10.00 tot 12.00 uur onder het motto 'Maak kennis met tennis' een gratis kijk- en doedag voor alle basisschoolkinderen uit Vierlings beek, Maashees, Groeningen, Holthees, Smakt en omgeving. De clinic wordt verzorgd door Ron van de Wouw, ten- nistrainer van Tennisschool Maascourt. Hij biedt de jeugd een gevarieerd pro gramma aan. De tennisclub vraagt de deelnemers om in tenniskleding naar het tennispark in Vierlingsbeek te komen. Rackets zijn beschikbaar, maar mogen natuurlijk ook meege bracht worden. Er worden tevens wat wedstrijden op touw gezet waarmee prijzen te winnen zijn. Verder kunnen de eigen leden tijdens deze bijeen komst hun spelerspas afhalen. Ouders en andere belangstellen zijn van harte welkom om te komen kijken en zich eventueel te laten informeren over tennis en/of de Vierlingsbeekse ten nisvereniging. Meer informatie is ook te vinden op de website van TV Vier lingsbeek: www.tvvierlingsbeek.nl. Zumba is een fitnessprogramma dat is gebaseerd op Latijns-Ameri kaanse dansen. Geïnspireerd op tra ditionele cumbia-, salsa-, samba- en merenguemuziek zijn de pulserend meeslepende Latijns-Amerikaanse rit mes gecombineerd met de favoriete 'red-hot' internationale dansstappen van zijn cliënten en Zumba-fitness (Spaans voor 'snel bewegen en plezier beleven') was geboren. Sinds de introductie is het een van de snelst groeiende, dans-fitness rages van Amerika geworden. Mensen, jong en oud, vallen voor de aanstekelijke Latijns-amerikaanse muziek en de makkelijk te volgen Dance-Moves. Zumba is dé nieuwe trend in merika en zet op dit moment voet op Europe se en nu ook op Nederlandse bodem. Fitness en dansen op meeslepende Zuid Amerikaanse ritmes. Probeer het nu zelf bij Dansstudio Paul Janssen. Een meeslepende latin aerobic dance workout! De les is makkelijk te volgen, geen ingewikkelde danspasjes en dus voor iedereen geschikt. Door de aan stekelijke salsa, flamenco en zelfs hip hop muziek is elke les weer een feest je. Je wordt er niet alleen vrolijk van, het is ook geen enkel probleem meer om de les vol te houden. Ondertussen werk je ook nog de nodige kilootjes weg. Zumba is ook een vetverbranden- de spierverstevigende workout. Met Zumba heeft u nooit het gevoel dat u bezig bent met een workout, omdat het zo leuk is! Een nieuwe manier dus om gewicht te verliezen, van die zwembandjes af te komen en het figuur te krijgen wat u altijd al wilde. Twee gratis Zumba-proeflessen wor den er op zaterdag 7 maart om 18.30 uur en zondag 8 maart om 10.00 uur gegeven bij Dansstudio Paul Janssen Veltumse Kleffen 62 in Venray. U kunt hieraan vrijblijvend deelnemen. De nieuwe Zumba Fitness-Clubs starten de week erna. Aanmelden voor deel name aan de reguliere Zumba Fitness Clubs is wel gewenst, want vol=vol! Ook op de andere leslocaties Bergen en Sevenum worden Zumba-workouts aangeboden. Voor meer informatie, telefoon 0478-510877, of kijk op www.dan- smetonsmee.nl Bij de regionale vakkanjerwedstrijd metaaltechniek in Weert heeft leer ling Joost Tissen uit klas Vk4b afdeling metaaltechniek van het Raayland Col lege beslag gelegd op de eerste plaats. De opdracht was het maken van een helikopter van diverse materialen en met diverse technieken (draaien/fre- Foto: Joost en zijn vader bij de onderdelen van de helikopter. zen/lassen). Joost werd van de tien deelnemende kandidaten in deze categorie eerste. Dat betekent dat hij naar de landelijke wedstrijd mag, die plaatsvindt medio maart in Breda. KNBB Kadercompetitie Halfweg verloor van VOP/dWh met 0-8. Ivo Engels 2 punten 200 car in 8 beur ten gem. 25.00 HS 67. Piet van Rengs 2 punten 150 car in 9 beurten gem. 16.67 HS 60. Jan Zanders 2 punten 150 car in 8 beurten gem. 18.75 HS 61. Leon Elbers 2 punten 130 car in 13 beurten gem. 10.00 HS 43. BBHV Libre A klasse OGO won van VOP/ DWH met 7-3. Het team moest buigen voor een sterke tegenstander Math Siebers 1 punt. Gem. 4.27 HS 22. Frans Bonants 2 punten Gem. 2.33 HS 11. Programma: 1-3 Libre t Topke-VOP/DWH 1 Jeugd KNBB. 1-3 Libre VOP/DWH 2-'t Klotske Jeugd KNBB. 4-3 Drie banden B1 de Pruuvers-VOP/ DWH KNBB. 4-3 Drie banden B2 de Vriendekring- VOP/DWH KNBB. 5-3 Libre C2 VOP/DWH-Maasbree KNBB. 6-3 Libre A klasse VOP/DWH-LBC BBHV. 6-3 Libre C Klasse VOP/DWH-'t Osten- riekske BBHV. Uitslag Set Up 4-Vollan'65 2 0-4 Programma zaterdag 28 maart AVC Eagles 2-Set Up 4 12.15 AVC Eagles-Set Up 3 19.00 Programma zondag 1 maart Set Up MC in Sevenum 11.30 Set Up Niv. 6 team 1 in Meerlo 12.00 Set Up Niv. 6 team 2 in Meerlo 14.00 Set Up Niv. 5 team 1 in Meerlo 12.00 Set Up Niv. 5 team 2 in Meerlo 12.00 Recreanten Heren Set Up-VC Meterik 10.00 Set Up 3-Aspargos 2 10.00 Set Up 4-Summa Peelpush 10.00 Programma woensdag 4 maart Dames BVC Holyoke 4-Set Up 3 21.00 Programma donderdag 5 maart Dames Set Up 4-Revoc/VCB 3 20.30 De vrije bridgecompetitie is in drie lijnen gespeeld. In de gele lijn was het sterkste paar het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 65.97 procent. De tweede plaats was voor het echtpaar Toos en Wim Ambro- sius met 61.11 procent, gevolgd door gelegenheidspaar Clazien Baak en Math Keulards met 56.94 procent. In de rode lijn was het bridgepaar Hennie Röhrich en Jan van Casteren met 58.85 procent het beste. Tweede waren de dames Riek Bouten en Rie- neke de Weert met 57.81 procent. De dames Riet Dobbe en Jo Linders bezetten met 52.08 procent de derde plaats. In de groene lijn was er een gedeelde eerste plaats voor de dames Jo Hermans met Annie Marinus en Marie Kersten met Leo Thielen. Bei den waren goed voor 59.03 procent. De derde plaats was voor de dames Leonie Hendriks en Jacqueline Herm- kens met de mooie score van 56.94 procent. Op donderdag 5 maart begint de derde clubcompetitie. De laatste speelavond in de club viertallen bracht weinig verrassin gen in de top van het klassement. Het hoogst scorende viertal bestond uit Rob en Trees v.d. Beele met Tilly en Jan v.d. Heijden. Zij behaalden in totaal 199 IMP's, goed voor de eerste plaats in het eindklassement. Door het team Els Hendriks, Thea Biesels, Henk Penninx en Theo Jacobs werd 196 IMP's behaald, goed voor de tweede plaats. De derde plaats, met 190 IMP's, was voor het team Petra Heinekamp, Gerard Linssen met Annie en Onniek Karagozyan. In de gele lijn zijn de eerste plaats geëindigd Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven met 59 58 procent. Twee de waren Miny en Wiel Verhoeven met 56.25 procent en de derde plaats ging naar Maria Cuppen en Truus Buyssen met 54.58 procent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Paul Faas en Sip van Goinga met 66.25 procent. Een gedeelde tweede/derde plaats met 60.83 procent was er voor Ria en Kees van Son en Trudy Baltussen en Mientje Langenkamp. De vijfde avond in de derde ronde is afgewerkt en de beste in de gele lijn waren Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 61.46 pro cent. Tweede waren Bert en Nelly Vloet met 59.90 procent. Er was een gedeelde derde plek voor Hans Aerts met Jac Huijs en Riet Dobbe met Mien Keunen. Beiden behaalden 54.69 pro cent. In de rode lijn was het sterkste paar Irma Huijs en Adele van Leuken met 61.98 procent, gevolgd door Jac Spreeuwenberg en Jan van Sleeuwen met 56.77 procent. Frieda Kalkman met Thea Waterreus en Maria Vloet met Tony Jansen deelden de derde plaats met 53.13 procent. In de groe ne lijn waren Ricky Henckens en Leny Jansen met 67.38 procent de sterkste. Jac van Voorn en Piet Willems waren tweede met 51.39 procent, gevolgd door Lucy en Jan Kroef met 50 pro cent. Agnes Bloemen is in het zonnetje gezet vanwege het behalen van maar liefst 5000 meesterpunten. Een oor konde met speldje en een applaus waren meer dan verdiend. Verder is de eerste avond van het nieuwe competi- tieblok gespeeld. In de gele lijn waren Frans van Lieshout met Wim Manders de sterkste, gevolgd door Annette Paris met Mieke Stappers en Doke Verhe- ijen met Lou Gillissen. In de rode lijn lieten Jeanny met Hein Willemsen zien dat ze toch wel weer naar de gele lijn terug wilden. Frieda Rongen met Jan Voesten lieten zien niet voor niets te zijn gepromoveerd uit een lagere lijn. Emely Kuiper met Afko Schoonbeek werden keurig derde. In de laatste lijn tenslotte waren Agnes Bloemen met Jan Simons met afstand de beste. Hier waren de tweede en derde plaats voor Fieke Arrts met Miets Verstappen en Hermien Frankefort met Mariette Kuyer. Sportnieuws -info Wie wordt de sportman van Ven ray? Wie de sportvrouw? En welke sportploeg wordt uitgekozen tot de beste van Venray in 2008? Vra gen die zaterdag 14 maart worden beantwoord. Die avond vindt in hotel Asteria het Sportgala Venray Regio plaats. Als opmaat voor het sportfeest van het jaar stelt Peel Maas de genomineerden voor. Deze week de eerste aflevering: de drie genomineerde sportvrouwen die dingen naar de sportprijs: de handboogschutters Carrie Wegh en Wendy van Ool, en taekwon- doka Nadia Janssen. Op basis van welke prestaties ben je genomineerd voor de prijs Sportvrouw van Venray 2008? Carrie Wegh: "Dat kunnen er een heleboel zijn. Ik ben in 2008 onder meer Nederlands kampioen senioren indoor geworden, ik heb het Neder lands record senioren outdoor dub bele fita geschoten, het Nederlands record junioren outdoor dubbele fita en het Nederlands record juni oren outdoor enkele fita. Daarnaast ben ik als tweede geëindigd op het Nederlands kampioenschap senioren outdoor 2008 en derde op het Face to Face archery tournament senioren 2008. Verder ben ik met het team in 2008 Nederlands kampioen outdoor en indoor geworden, individueel Nederlands kampioen outdoor bij de junioren. Tot slot werd ik negende op het Wereldkampioenschap voor junio ren in 2008." Wendy van Ool: "In 2008 eindigde ik op het Nederlands kampioenschap 25 meter 1 pijl op de derde plaats. En in dat jaar werd ik rayonkampioen in dezelfde klasse." Nadia Janssen: "Ik ben tweede gewor den in Duitsland, kampioen in België, ik heb op 16 november 2008 mijn 2e dan behaald, en op diverse open Carrie Wegh is genomineerd voor de titel sportvrouw van het jaar 2008. kampioenschappen mooie resultaten geboekt. Op het NK in 2008 werd ik eerste met Breektesten en tweede met Tuls." Wat weet je van de andere geno mineerden? Carrie Wegh: "Heel eerlijk: ik weet welke sport ze doen, maar meer ook niet. Ik zit op dit moment in vwo 6, examenjaar dus. Hierdoor heb ik het erg druk met school, maar ook met 20 uur training in de week. Al met al heb ik helaas weinig tijd om bij te houden hoe sporters het hier in de regio doen. Wel jammer, maar ik heb het op het moment druk genoeg met mezelf." Wendy van Ool: "Volgens mij zijn het allebei zeer talentvolle jonge vrou wen, die hele mooie doelen hebben voor hun verdere topsportcarrière. Ze hebben in 2008 mooie prestaties neergezet." Nadia Janssen: "Ik weet eigenlijk alleen dat ze beide handboogschutters zijn. En dat Carrie Wegh in Jong Oranje zit en goede resultaten behaalt." Waarom vind je dat jij de prijs moet winnen? Carrie Wegh: "Ik weet niet of ik het beschouw als een prijs, ik zie het meer als een bekroning op het werk van de beste sporter dit jaar in de regio. Ik ben ervan overtuigd dat degene die de titel krijgt, het ook heeft verdiend. Ik weet dat ik alles heb gegeven en eruit heb proberen te halen wat erin zat." Wendy van Ool: "Ik vind eigenlijk hele maal niet dat ik die prijs moet winnen, want de prestaties van de andere twee dames gaan veel verder dan alleen op nationaal niveau. En dat mag zeker gewaardeerd worden, vind ik." Nadia Janssen: "Ik heb het zonder sponsors of andere compensatie ver geschopt. Ik heb het mooie ITF Tae kwondo onder de aandacht gebracht, ook al is het geen Olympisch erken de sport. Het ITF Taekwondo houdt overal ter wereld EK's en WK's. Ik wil proberen ITF Taekwondo onder de aandacht te brengen, omdat het tra ditionele taekwondo net zo spectacu lair is als het Olympisch taekwondo. Ik heb in het buitenland mooie resul taten behaald en dat zonder enige sponsoring. Een jaar lang ben ik zelfs zo actief geweest met taekwondo, dat ik er een studievertraging door heb opgelopen. Voor mij is taekwondo meer dan een sport: het is en blijft een manier van leven." Wat is jouw grote sportieve doel voor 2009? Carrie Wegh: "Een medaille halen op de wereldkampioenschappen in Ame rika dit jaar. Een uitdagend doel, zeker omdat ik dit jaar mijn vwo opleiding goed wil afronden. Na dit jaar wil gaan studeren in combinatie met sporten en dat doe ik intern op het nationaal sportcentrum Papendal in Arnhem." Wendy van Ool: "Aangezien ik nu 14 weken zwanger ben van ons tweede kind, is mijn sportieve doel voor 2009 deelnemen aan het NK, terwijl ik dan hoogzwanger zal zijn. Weer een heel andere ervaring, lijkt mij. Ik doe mee, mits mijn gezondheid dat toelaat natuurlijk." Nadia Janssen: "Mijn doel is mij tech nisch te ontwikkelen, wedstrijden te doen en me te verdiepen in het coachen. Ik wil mezelf blijven verbe teren." Hoe zou jij een bijdrage willen leveren aan of een rol willen spe len bij de Special Olympics, die in 2010 ook in Venray worden gehouden? Carrie Wegh: "Allereerst vind ik het een heel goed initiatief dat Venray de Special Olympics mede organiseert. Ik zou het leuk vinden om ook deze sporters kennis te laten maken met de handboogsport, omdat iedereen het kan leren." Wendy van Ool: "Ik zou best een steentje willen bijdragen aan het eve nement. En dan maakt het niet zoveel uit wat ik zou moeten doen." Nadia Janssen: "Ik heb gehoord dat er ook demonstraties worden gegeven. Dat lijkt me leuk om te doen." Wat zal je niet missen als je ooit stopt met topsport? Carrie Wegh: "Geen idee, daar houd ik me op dit moment nog niet echt mee bezig. Hopelijk hoef ik daar voorlopig ook nog niet over na te denken. Ik wil eerst mijn doelen bereiken en daarna, over een jaar of 10, mag je me het nog een keer vragen." Wendy van Ool: "Aangezien ik al ben gestopt met topsport en ik nu alleen nog sport voor mijn plezier, is deze vraag niet zo moeilijk te beantwoor den: de conditietrainingen en het con tact met sommige mensen. De condi tietrainingen waren hard nodig, maar wel af en toe zwaar. En wat je merkt als je stopt met topsport, is dat je ook snel contacten verliest. Dan merk je pas echt bij welke mensen niet alleen je prestaties tellen, maar ook persoon achter die prestaties." Nadia Janssen: "De stress en het gedoe met reizen. Ik heb geen eigen ver voersmiddel, of je moet mijn aftandse studentenfiets meerekenen. Bonds- trainingen vinden vooral plaats in het noorden van het land, in Houten of Alphen a/d Rijn, en dat op zondag. Wedstrijden vielen het afgelopen jaar vrijwel altijd tijdens tentamenperio des, wat de nodige stress opleverde." In de schadijker bossen in de Mete- rik wordt op zaterdag 28 februari een Nordic walking tocht gehouden. Vertrek vanaf het clubgebouw aan de Kasteelse baan om 9.15 uur. Om 9.00 uur is de start vanaf de parkeerplaats aan de schadijker bossen. Iedereen is welkom. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag dames training van 9.00 tot 10.00 uur, Kas- tiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisse lende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Uitslagen 25ste Orthense Trimloop: Dames 12 km.: Ria van den Munckhof, Horst 01:06:42 Heren 21,1 km.Cor Janssen Horst 01:30:06 Agenda: 1-3 Venlo Berden Voorjaarsloop 11.50 uur 1-3 Weert IJzerenman volkslopen 10.00 uur 7-3 Nettetal Winterlauf serie14.45 uur 22-3 Venlo Venloop 12.00 uur Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. De voorinschrijving voor de ING Venloop 2009 in Venlo sluit op vrijdag 27 februari. Een maand voor aanvang van dit atletiekspektakel ligt het aan tal aanmeldingen ruim 30 procent boven dat van vorig jaar. De organisa tie verwacht daarom dit jaar de grens van 7000 deelnemers te doorbreken. Naast 1000 jeugdlopers en 2500 10 kilometerrenners worden er 3500 deelnemers verwacht aan de start van het koningsnummer, de halve stadsmarathon door Venlo. Omdat het parcours bij de start is aangepast, zijn deze aantallen geen probleem meer. De provinciale zender L1 gaat aan dacht besteden aan de Venloop. L1 zendt op zondag 22 maart vanaf 14.00 uur live beelden uit van het professio nele deelnemersveld. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op maandag 23 maart in clublokaal café-zaal Back in Time in Oostrum. De vergadering begint om 20.00 uur. Op vrijdag 6 maart houden de karpervissers hun jaarlijkse verga dering om de plannen te bespreken. Na deze vergadering vindt de prijsuit reiking van de wedstrijden van 2008 plaats. Elke karpervisser is van harte welkom. De vergadering wordt gehou den in Back in Time. Aanvang 20.00 uur. De voorlopige vispassen 2009 zijn verkrijgbaar bij de verkooppunten. Op www.hsvhetalvertje.nl. vindt men de contributiebedragen voor 2009. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje.nl. Er was een goede opkomst op zon dag voor een ronde Venray en omstre ken gereden. Bosonderhoud maakt het op sommige plaatsen wat moeilij ker begaanbaar, maar met een lagere versnelling komen de Mudhunters er wel doorheen. Voor komende zondag wordt er weer iets harder gereden en ook worden er dan meer kilometers gemaakt. De liefhebbers kunnen per fiets op en neer en dan 45 km rijden. Op 8 maart is er een tocht in Mill van 20, 40, 60, 80, 100 en 120 km. De Mudhunters, gaan qua leeftijd op dit moment van 8 tot vooraan in de 60. Met een aantal fanatieke dames is de vereniging compleet en zo is er elk weekend weer een groep van 15 tot vaak wel 25 Mudhunters actief. Om goed te kunnen proberen mag men vier keer gratis deelnemen en daarna beslissen of men lid wil worden. Kijk voor informatie op www.mudhun- ters.nl. Agenda: Zondag 1 maart, vertrek 8.30 uur per fiets en 8.45 per auto voor een tocht in Melderslo 35- 45 km. Vertrek 9.00 per fiets voor een ronde Venray. 30 tot 40 km. Dinsdagavond spinningtraining 20.00 uur bij sportschool Dynamic. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. Tegen SVE uit Utrecht hebben de tafeltennisheren van Summa/ Red Stars een 10-0 zege geboekt. De wedstrijd liet zien vele goede balwisselingen en een goed niveau met de nodige spannende vijf gamers. Zo begonnen de heren Frank van der Vleuten, Ronald Bogaard en Patrick Zwiers met een 3-0 voor sprong aan het dubbelspel. In dit dubbel kregen Frank en Patrick de Utrechtse tegenstanders ook met strijd naar een nederlaag gespeeld. Nu volgde een reeks van wedstrijden met scherpe balwisselingen en goed opgezette aanvallen welke leiden tot punten. Na een strijd van zo'n vier uur stond er voor heren 1 een 10-0 zege op het scorebord en dit was zeer goed en een waardige revanche op de nederlaag van de vorige week in Rotterdam. In Nijmegen speelden de jeugdleden met een B- en C-licentie hun vierde Ranglijsttoernooi en met succes, want op de zaterdag bij de C- licenties wisten de meisjes Lynn Mar tens en Miranda Jaspers in de prijzen te vallen. Dit gebeurde bij de meisjes Kadetten waar Lynn Martens zich in de finale wist te spelen van de hoofd ronde en hier haar tegenstandster uit Oss het nakijken gaf en dus winnares van dit toernooi en een B-licentie. Miranda Jaspers plaatste zich voor de finale van de troostronde en ook hier was Miranda te sterk voor een meisje uit Enschede en dus werd ze even eens eerste. Bij de B-licenties op zon dag waren de resultaten redelijk, maar ze konden beter en laten we dit dan doen in Schiedam op 2 mei. Komende zaterdag vindt de derde ronde van de competitie plaats en op zondag wordt in Blerick het derde toernooi van de Limburgse Jeugdmasters gespeeld.Wie meer wil zien of weten van tafeltennis is welkom in het Tafeltenniscentrum in het Brukske aan de Kiosk 1a in Ven- ray, door de week vanaf 18.00 uur en op zaterdag vanaf 13.00 uur. Zie ook www.nttb.nl/redstars. BBHV: Dos-Pomerans A-klasse 3-4 Bbc'65 2-Dos 2 D-klasse 13-2 Dos-Sna 2 3-Band 3-7 Dos 2-EvSt. 3-Band 4-7 Dos kwam, door omstandigheden, tekort tegen Pomerans. Alleen Jan Barents, gem. 3,40 en met 2 punten kon zijn partij winnend afsluiten. Wel werd het extra matchpunt nog behaald. Dos 2 ging kansloos ten onder tegen de koploper Bbc'65 2. Henk Kamerman, gem. 1,89 en Frits v.d. Waerden, gem. 1,12 behaalde elk 1 punt vanwege hun gemiddelde. In het 3-band leed het eerste team een nederlaag tegen Sna 2. Jan Beekmans, gem. 0,46 was de enige die zijn partij won met 2 punten. Huub van Rhee, gem. 0,42 was nog goed voor 1 punt vanwege zijn gemiddelde. Dos 2 tenslotte verloor ook van EvSt. Math Siebers, gem. 0,48 won zijn partij met 3 punten. Ton van Gaalen, gem. 0,30 verdiende 1 punt vanwege zijn gemid delde. Programma: BBHV: 2-3 Sna-Dos 2 3-B. 4-3 EvSt.-Dos 3-B. 5-3 Dos 2-Ogo 3 D-kl. 6-3 Obk 2-Dos A-kl. KNBB: Jordaan-Dos C2 Roelanzia won met 6-5 van OBK 2. Rob Teunissen speelde weer een goede partij, hij won met 4.67 gem. en een serie van 23 (3 punten). Wim Camps won met 2.75 gem. (2 punten). Roelan zia 2 verloor met 5-4 van de Ev/Steeg. Wim Camps 2.46 gem. en Miep Poels 1.16 gem. wonnen hun partij. Roelan- zia 3 won met 9-4 van de koploper. Frank Verbeek speelde een sterke par tij, hij won met 2.52 gem. (3 punten). Miep Poels won met 1.14 (2 punten). Mart van Ass winst met 1.73 gem. (3 punten). Roelanzia 4 won met 8-6 van Boems Jeu. Ruud Smolders haalde 3 punten met een gem. van 1.76. Gerard Linders haalde 1 punt voor het gem. Lenie Sanders winst met 1.17, goed voor 3 punten. Roelanzia 4 verloor met 13-2 van Top 63. Ruud Smolders 2.27 gem. en Gerard Linder 1.40 gem. haal den allebei een punt voor het gem.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 20