kA #t Ptepvrteshuis Amba CUPPEN Creatieve Software Ontwikkelaars Voetbalplaatjes sparen bij Albert Heijn in Venray k CENTRUMMANAGER venray centraal BEN JIJ EEN ECHTE CO-CREATOR? Custers kunstgebitten Boerderijwinkel VACATURES Enthousiaste productie medewerkers Assistent bedrijfsleider Administratief medewerker M/V Wij vragen: Verder biedt VSN: Het betreft een aanstelling voor gemiddeld circa 24 uur per week. PEEL EN MAAS Donderdag 22 januari 2009 - Pagina 12 Solliciteer dan nu bij Keijsers interior projects LEERLING SPUITER ALLROUND INTERIEURBOUWER Aanbiedingen geldig van 22 t/m 28 januari 2009 Van €2,35 VOOT 1,95 van 7,40 Voor 6,25 van 1,45 Voor 0,95 mexicano's 5 stuks van 4,50 Voor 3,25 Van ti,2D Voor 9,95 van €5.30 Voor 4,25 nieuw in ons assortiment mini gebak, party soesjes, mini donuts, eclairs, domino's,kersen room en chocoladetaartje probeer nu met 20% korting Reparaties klaar terwijl u wacht. Groente Fruit Streekproducten Resepsie jubelaris, prins of boerebruudspaar? Mit 'n streekpakket as kedoo hedde 't moj vur mekaar! Lijstenmakerij Kunsthandel a li to bed rijf AUTOMONTEUR/AUTOTECHNICUS m/v sun-power En hij niet? ledereen heeft recht op aidsremmers Albert Heijn laat nostalgie herleven met voetbalplaatjes en prachtig verzamelalbum Venray, januari 2009 - Vanaf maandag 19 januari krijgen klanten bij Albert Heijn in Ven ray bij elke 10 boodschappen een zakje met vijf Eredivisie voetbalplaatjes cadeau en kun nen zo alle 270 sterren van de Eredivisie sparen. De voet balplaatjes waarop deze voet balhelden figureren, krijgen bovendien een plaats in een prachtig vormgegeven verza- melalbum. Met deze bijzondere actie blaast Albert Heijn een klassiek en beproefd concept nieuw leven in. Niet alleen de plaatjes zijn mooi vormgegeven, óók het ver- zamelalbum ziet er prachtig uit. De pagina's zijn vormgegeven als voetbalclubkamers, waarin de afbeeldingen van de sporthelden een plaats krijgen en aandacht wordt besteed aan de historie van de achttien clubs uit Eredivisie. 'De komende drie weken is de winkel volledig in voetbalsferen aangekleed' aldus supermarktma nager Marcin van Gerven. 'Maar ook daarna krijgen klanten nog voetbalplaatjes bij elke 10 aan boodschappen. De actie loopt door tot en met 8 maart'. Wie het verzamelalbum vol wil krijgen, zal ook flink moeten rui len. Dan is het extra handig als verzamelaars kunnen laten weten welke plaatjes ze nog missen. Om het sparen en ruilen makkelijker te maken kan iedereen terecht op www.ah.nl/eredivisie om daar alle informatie over de actie te vinden en de in totaal 270 voetbalplaatjes te downloaden. Door ontbrekende plaatjes aan vrienden en beken den te mailen met de vraag of ze die spelers dubbel hebben, kunnen fans hun verzameling makkelijker completeren. Maar de te downloa den plaatjes zijn ook als screen- saver of achtergrond op Hyves te gebruiken. Albert Heijn in Venray is geopend op: maandag tot en met woensdag van 8 tot 20:00 uur, donderdag en vrijdag van 8 tot 21:00 uur en zaterdag van 8 tot 20:00 uur. Tel. 0478-589575 interior projects Keijsers interior projects in Horst behoort tot de top drie spelers op de markt van interieurbouwers. Zowel in Nederland als daarbuiten realiseren wij toonaange vende interieurs voor retail, musea, utiliteit en horeca. Dat doen wij in nauwe samenwerking met klanten, architecten en interieurdesigners. Kwaliteit, flexibiliteit, snelheid en daadkracht maken Keijsers interior projects tot de 'ultimate co-creator'. Kijk voor meer informatie en reeds gerealiseerde projecten op www.keijsers.nl. Op korte termijn willen wij ons team van co-creators uitbreiden met een: De functie: Assisteren van de (allround) spuiter en andere werknemers van de spuiterij. Onder begeleiding van een spuiter, bewerk je meubels en onderdelen tot de gewenste lakafwerking, binnen de opgestelde planning en het opgesteld budget. Voorwaarde is wel dat je een relevante basis beroepsopleiding volgt via de beroepsbegeleidende leerweg of dat je bereid bent tot het volgen van het interne opleidingstraject. De functie: Je verwerkt plaatmaterialen, kunststoffen en massief hout tot meubels en maatinterieurs. Je bent in staat om deze werkzaamheden zelfstandig uit te voeren en ook aanverwante taken te verzorgen. Je hebt door je aantoonbare ervaring en vakmanschap oog voor kwaliteit en duurzaamheid. Je hebt daarnaast uitgebreide kennis van materialen en methodes. Ook ben je in staat om op basis van werktekeningen, interieuronderdelen in elkaar te zetten. Tevens ben je collegiaal, pro-actief en flexibel. Wij bieden jou: Een zelfstandige baan binnen een gerenommeerde, gezonde en stabiele organisatie. Volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen in ons vakgebied en voldoende doorgroei mogelijkheden. Je maakt onderdeel uit van een leuk team met gedreven collega's. Prima salaris en uitstekende secundaire en tertiaire arbeidsvoorwaarden. Heb je geen 8 tot 5-mentaliteit, interesse in één van de bovenstaande functies en wil je graag met volle overgave in een uitdagend bedrijf werken? Neem dan contact op met Marja van der Velden: 077-397 4100. Je kunt ook een email sturen naar: m.velden@keijsers.nl. Bekijk ook: www.keijsers.nl Horst a/d Maas Amsterdam Bochnia DEURNESEWEG 134 YSSELSTEYN TEL:0478 - 541513 Prijswijzigingen en/of zetfouten vearbehouden Weiten maaltijden 400 gr kip wiener schnitzel 4 stuks kip of varkens sate par siuk ad V. galavan kip cordon bleu friki iKg ham kaas souffle's 10 stuks Ruime parkeerplaats Openingstijden Maandag: 13.00 -18.00 uur Dinsdag tfm Vrijdag: 05.00 -12.00 uur en van: 13.00 -18.00 uur Zaterdag: 09,00-17,00 uur Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseweg 4, Oostrum (800 meter vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 www.ttlcusters.nl ^wi Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 5506S3 Openingstijden ma, dl, do en vrijdag van 13.00 u. tot 18.00 uur zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. Bakkerij of slagerij producten bestellen Tel/fax: 0478 550653, mail: info@platteland.nu Amba heeft een nieuwe schilderwerken van verschillende schilders in huis. De nieuwste schilderijen van onder andere Johannes Eerdmans, Jochem de Graaf, Annie Munsters en natuurlijk Jan Maessen zijn allen te vinden bij Amba. Kom een keer langs in de kunsthandel om ze te bekijken! Patersstraat 24a in Venray 0478-589695 of www.amba-online.com Sterk in zoeken naar geschikt vrijwilligerswerk www.vrijwilligerswerkvenray.nl is op zoek naar een jonge, enthousiaste, fulltime Functie-eisen: - diploma automonteur - APK keurmeesterbevoegdheid is een pré - in bezit van rijbewijs B - zelfstandig werkend Arbeidsvoorwaarden: - afwisselende baan met veel zelfstandigheid - salaris passend bij de zwaarte van de functie Voor meer informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met Frank Cuppen, 0478 - 514053, of stuur uw brief met CV voor 10 februari naar: Autobedrijf Cuppen Zuivelweg 2d 5809 EA Leunen info@autobedrijfcuppen.nl www.autobedrijfcuppen.nl Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich kenmerkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Wij zijn op zoek naar: Voor een bedrijf in Horst zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor het in- en ompakken van levensmiddelen. Het werk is in dagdienst en voor minimaal een half jaar. Je werkt in een jong, gezellig team, met prima arbeidsvoorwaarden. Voor een komkommerkwekerij in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een assistent bedrijfsleider. Ervaring in de glastuinbouw is een pré. Het werk is voor lange tijd, met kans op een vaste aanstelling. Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een administratief medewerker /ster voor de urenadministratie en de gehele financiële afdeling. Sta jij stevig in je schoenen en heb jij een afgeronde opleiding op minimaal MBO niveau. Reageer dan snel. Ook zijn wij op zoek naar: - Heftruckchauffeurs - Schoonmaak medewerkers - Assemblage monteurs (elektrisch, hydraulisch en mechanisch) - Leerling montage (deuren en ramen) - Lassers (MIG/MAG/TIG) Wil je meer weten over deze vacatures, of ben je op zoek naar een andere vacature? Kijk dan op onze website www.sun-power.nl Uitzendgroep Sun-Power T.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E-mail: liesbeth@sun-power.nl Website: www.sun-power.nl UITZENDGROEP UtlM Ill VSN Systemen BV is een jong dynamisch bedrijf waarin 60 medewerkers deBechnlk ontwikkelen en onderhouden voor enkele internationale Telecom operatoPIPWij ontwikkelen zowel hardware als software geheel in eigen huis. Met behulp van onze technieken zijn deze operators actief op de traditionele telefoniemarkt en inmiddels ook succesvol op de nieuwe markt voor internettelefonie. Vanwege de groei van het netwerk en de wens van onze klanten om snel met oplossingen te komen, zijn we voor ons software ontwikkel team op zoek naar creatieve software ontwikkelaars. VSN Systemen BV Keizersveld 83 5803 AP Venray Nederland T: +31 (0)478 555 000 F: +31 (0)478 589 563 E: vacature@vsnsystemen.nl Jij bent er als software ontwikkelaar verantwoor delijk voor de wensen van de klanten technisch te realiseren. Hierbij streeft VSN ernaar om alle netwerk kritische componenten zelf te ontwikkelen. Je kunt je voorstellen dat de werkterreinen, problemen en oplossingen daardoor erg breed en diep zijn. Jij bent bij VSN niet alleen verantwoordelijk voor een kleine deeloplossing van een project maar altijd van A tot Z betrokken bij het grote geheel waardoor je altijd zeer direct resultaat ziet van je eigen werk. HBO werk- en denkniveau Ervaring met C++, kennis van Visual Studio is een pré. Het vermogen om je snel nieuwe technieken eigen te maken Goede communicatieve eigenschappen Affiniteit met telecommunicatie Omdat we beseffen dat we heel wat van je vragen, zetten we daar ook iets tegenover: Geen detacheringsbaan met iedere keer een andere werkomgeving en elke dag kilometers file, maar werken in een vast informeel team met enthousiaste collega's waarin je jezelf op een professionele manier kunt ontwikkelen. Omdat we snel moeten kunnen reageren op de wensen van onze klanten hebben we een platte organisatie waarin de communicatielijnen kort en efficiënt zijn. Een marktconform salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Een goede pensioenvoorziening, geheel betaald door de werkgever. Ruimte voor zelfontplooiing. Veel ruimte voor je eigen creativiteit en manier van werken. Wil je meer informatie of direct reageren, neem dan contact op met Wanda Pieterse, Manager Software Development, 0478-555000. Je sollicitatie met CV kun je sturen naar: vacature@vsnsystemen.nl met als onderwerp "vacature creatieve software ontwikkelaar" t.a.v. Wanda Pieterse. Acquisitie op basis van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Wedden dat er bij de 120 vacatures een voor jou bij zit? www.vrijwilligerswerkvenray.nl Waarom hij wel? giro 8957Maids fonds ZOLANG HET AIDSVIRUS ACTIEF IS, ZIJN WIJ DAT OOK (ADVERTORIAL) ch VACATURES centrumondernemers venray De Vereniging Venray Centraal (centrumondernemers Venray) richt, in vervolg op de invoering van een heffing op reclame per 1/1/2009, een nieuwe Stichting Venray Centraal op. De Stichting i.o. is te beschouwen als de 'werkgroep' van de Vereniging. Doelstelling van de Stichting Venray Centraal i.o.: Het economisch functioneren van het centrum van Venray te waarborgen en te verbeteren door de uitvoering van een aantal taken, te weten: - De promotie en marketing van het centrum, de stimulering en/of financiering en coördinatie van evenementen en activiteiten en de organisatie van collectieve consumentenacties. - De aantrekkelijkheid van het verblijfsgebied in het centrum te stimuleren door te investeren in een sfeervolle aankleding van het centrum. - De ontwikkeling van plannen en beleid en de uitvoering van activiteiten en werkzaamheden die de collectieve belangen van de ondernemers in het centrum dienen en die in het jaarplan zijn opgenomen. - De communicatie tussen de ondernemers onderling en de ondernemers en hun belangenorganisaties zodanig gestalte geven dat de betrokkenheid bij het economisch functioneren van het centrum wordt versterkt. Bij de uitvoering van bovenstaande wil de Stichting Venray Centraal i.o. zich graag laten assisteren door een aan te stellen: Taakomschrijving: - Het fungeren als coördinator tussen alle actieve (ondernemers-)organisaties en de initiatieven die in het centrum plaats vinden. - In opdracht van het bestuur het uitvoeren van het jaarplan en hij/zij voert in dat kader overleg met de gemeente Venray, ondernemers(-organisaties) en overige betrokkenen. - De centrummanager stelt in overleg het jaarplan voor het nieuwe jaar op, presenteert dit bij de ondernemers(- organisaties) en zorgt voor een breed draagvlak voor de plannen en ideeën bij de ondernemers in het centrum. - Hij/zij communiceert continu met het bestuur van de stichting, centrumondernemers en organisaties over de bereikte resultaten en de voortgang van de werkzaamheden. - De door het bestuur van de stichting in te stellen commissies worden door de centrummanager breed ondersteund bij hun bezigheden. Profiel: - Enthousiast en betrokken man/vrouw die er voor gaat! - Bij voorkeur een persoon die bekend is met Venray en het centrum. - Ondernemerservaring. - Onderlegd op economisch, financieel en sociaal vlak. - Communicatief ingesteld. - Overtuigingskracht en doorzettingsvermogen. Informatie: Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Mr. Rob Julicher, voorzitter van de Vereniging Venray Centraal., tel. 06 - 53 64 82 22 Sollicitatie: Deze kunt u uiterlijk binnen 14 dagen schriftelijk richten aan Venray Centraal, ter attentie van de sollicitatiecommissie, Postbus 197, 5800 AD Venray of per mail naar info@venraycentraal.nl Bij de sollicitatieprocedure wordt Bakker Buursink Project- Organisatiemanagement betrokken. Stichting Venray Centraal i.o. WEEK 04 adv.indd 12 21-01-2009 17:37:32

Peel en Maas | 2009 | | pagina 12