De Schijnw) op: Luc (SVOCÜÏ Merselo-trainer voorlopig op non-actief Overtuigende zege Volharding I Tom van Bergen scoort 400e goal l<g|Bg UEU Kledingsponsors: Summa Topschutters] Klassement Sufnma j PEEL EN MAAS Donderdag 11 december 2008 - Pagina 28 top inn town ié SV Merselo SSS'18 SV United SVOC'01 pakt volle winst bij hekkensluiter BW'27 Zege op hekkensluiter Longa breekt negatieve reeks af VV Holthees BVV'27 SV Geijsteren Hoofdsponsors: FLE> TRONICS SPORT2000 De redactie van Peel en lijks een speler, traine^f ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray eirMeerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volhardingen Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper aan de tand g^oeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners het Venrays^iieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduel; dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdaf deling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De Schijnwerper: Luc Maas, linksbuiten van zesdeklasser SVOC'Ol. Naam: Luc Maas Leeftijd: 21 jaar Woonplaats: Oirlo Partner: vrijgezel Studie: De studie Sport, Gezondheid en Management in Nijmegen Club: SVOC'Ol Positie: linksbuiten Hoogtepunt: kampioenschap met de Al Dieptepunt: mislopen van het kampioenschap met deAl Beste trainer: Marcel Lenssen Slechtste trainer: nee, niet echt Beste boek/tijdschrift/krant:VI Beste film: Prison Break Andere hobby's: nee Lievelingseten: friet Drank: bier Mooiste vrouw: Hannah Verboom Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Michael Laudrup Favoriete vakantieland:Turkije Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Resia Wie wordt laatste in jullie klasse?: BW'27 Luc Maas redactie Venray-Gemert 2-1 3-1 Leunen-Swolgense Boys 1-0 1-1 Quick Boys-TOP'27 3-1 3-0 EWC'46-Holthees 2-1 1-1 DEVArcen-SV United 1-1 2-0 FCV-Oostrum 1-3 1-1 Griendtsveen-BW' 27 3-0 4-0 SVOC'Ol-Lottum 2-0 1-1 Y sselsteyn-Kronenberg 1-2 1-1 SIOL-Merselo 1-2 3-1 Jean Arts (BW'27) behaalde met zijn voorspellingen zes punten en scoorde daarmee beter dan redacteur Ron Koenen die bleef steken op drie punten. Bei den hebben nog wel het duel TOP'27-EWC'46, dat werd afgelast, tegoed. Arts staat voorlopig op de achtste plaats in het tussenklassement. Stand: 1Bas van Aken (S wolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Ludo Gommans (Holthees) 9 punten 4) Koen van Bree (SSS18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 6) Rob van Ooi (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn) 7 punten 8) Jean Arts (BW' 27)*** 6 punten 9) Chris van Duijnhoven (Volharding) 5 punten 10) Ward van Rijswick (TOP'27) 4 punten 11) Steef Emons (Oostrum)* 3 punten 12) Dirk de Brouwer (Merselo)** 1 punt. Steef Emons heeft de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-Hapse Boys nog tegoed. Dirk de Brouwer heeft nog vier afgelaste wedstrijden tegoed. Jean Arts (BW'27) heeft het afgelaste duelTOP'27-EWC'46 nog tegoed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk li Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl.In het teamklassement blijft Volhar ding koploper ondanks het feit dat de tweedeklasser afgelopen week end niet in actie kwam. Oostrum en Ysselsteyn delen met 22 treffers de tweede plaats. In het teamklassement blijft Volharding, dat afgelopen week end drie keer scoorde, koploper met 29 doelpunten. Oostrum volgt met 26 treffers voor hoofdklasser Venray met 25. In het individuele klassement is Tom Hendriks (Leunen) weer de nieuwe koploper. Met drie treffers afgelopen zondag nestelde Hendriks, die eerder al langere tijd de ranglijst aanvoerde, zich weer aan kop met elf doelpunten. Freek Thoone (Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) delen de tweede plaats met tien goals. Daarbij moet rechtgezet worden dat Freek Thoone vorige week ten onrechte drie treffers kreeg toebe deeld en met elf doelpunten aan kop ging. Thoone scoorde echter twee keer en staat nu op tien goals. Teamklassement 1) Volharding 29 2) Oostrum 26 3) Venray 25 4) Ysselsteyn 24 5) SSS'18 20 6) SV United en Leunen 19 8) Swolgense Boys en Holthees 18 10) TOP'27 14 11) SVOC'Ol 13 12) Merselo 11 13) BW'27 7 Individueel klassement 1Tom Hendriks (Leunen) 11 2) Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) 10 4) Stan van Raaij (SSS'18) 5) Ruud Custers (Oostrum) en Geurt Clevers (SV United) 6 7) Chris Wilschut (Oostrum), Johan Vullings en Jasper van Elferen (beiden Volharding), Niek van Lin (TOP'27), Paul Jeurissen (Ysselsteyn), Michiel Santegoeds (Holthees) en Tom van Bergen (Venray) 5. Uitslagen Merselo-Helenaveen 2-2 Merselo 2-SV Oostrum 3 2-0 Resia 3-Merselo 3 1-6 MerseloAiG-MeldersloAi i-i Hegelsom Bi-Merselo BiG i-2 Merselo-Melderslo veteranen 0-i Programma zaterdag 13 december SV Lottum Bl-Merselo BIG V.13.45 Merselo CIG-Stormvogels'28 Cl B.11.45 Merselo EIG-SVVenray E12 B.10.30 Merselo FIG-Kronenberg F1 B.9.30 Merselo F2G-HRC27 F2G B.8.30 Merselo F3G-America F2 B.8.30 Merselo vet-SW vet 17.00 Programma zondag 14 december SIOL-Merselo 14.30 Merselo 3-SVOC'Ol 4 11.00 Uitslagen SV Milsbeek-SSS' 18 SV Milsbeek 2-SSST8 2 SSS'18 4-DSV 3 SVS 2-SSST8 5 Dames SSS'18-SC 't Zand 2 SSS'18 2-SV Milsbeek 0-3 1-0 1-0 2-5 3-3 3-3 Programma zondag 14 december SSS'18-Sparta'25 14.30 SSS'18 2-DAW 2 12.00 SSS'18 3-Volharding 4 10.30 Volharding 5-SSST8 4 12.00 SSS'18 5-EWC46 4 10.00 Dames Sparta'25-SSS'18 12.00 Hegelsom-SSS'18 2 11.30 Het bestuur van Merselo heeft trainer Bonny Refwutu voorlopig op non-actief gesteld. De trainin gen worden overgenomen door de A-jeugdtrainers Eric Baten en Ger Roodbeen. De A-jeugd train de op dinsdag en donderdag al samen met de senioren. Op 30 november tijdens het duel Mer- selo-Sambeek raakte Refwutu in opspraak toen hij arbiter Chris Peters in het gezicht krabde. Door Henk Willemssen Afgelopen week bespraken het bestuur en de trainer uit Cuijk de situ atie. "Tot nader order is hij geschorst, in afwachting van de uitspraak van de KNVB", zegt penningmeester Harrie van Hoof. "De trainer accepteert het. Hij heeft er spijt van en hij kan zelf ook niet verklaren hoe dit incident heeft kunnen gebeuren."Het bestuur zoekt nog naar een tijdelijke coach naast elftalleider Harrie Litjens voor de wedstrijden op zondag. Refwutu is bezig aan zijn eerste seizoen bij de zesdeklasser. Hij heeft een con tract voor een jaar. "Op dit moment staan nog alle mogelijkheden open", zegt Van Hoof. "De trainer beviel bij iedereen goed. Er was een hoge opkomst op de trainingen en spelers die niet konden, meldden zich altijd keurig af. Niemand heeft dit ook zien aankomen."Bonny Refwutu zegt 'gruwelijk veel spijt' te hebben. "Ik ben 21 jaar trainer en heb nog nooit een reprimande van de KNVB gehad. Ondanks alles wat er langs de kant naar me wordt geroepen, omdat ik een donkere huidskleur heb. Ik heb er altijd boven gestaan. Wat er vorige week zondag is gebeurd, dat is heel erg. Ik heb steeds gedacht 'dit over komt me nooit'. En toch gebeurt het. Ik ben even uitgeflipt. Het is niet goed te praten." Refwutu zegt dat ook tegen Sambeek 'allerlei verwensingen' naar zijn hoofd zijn geslingerd vanuit het publiek. Ook speelde op de achter grond een privé kwestie mee. "Zater dag hebben we een neef van mijn vrouw begraven. Hij overleed plotse ling na een hersenbloeding. Dat grijpt je aan en dan kijk je toch even anders tegen het leven aan. Dat speelde zon dag ook steeds door mijn hoofd. Ik ben ook maar een mens."Refwutu accepteert de straf van de club. "Ik besef dat ik veel mensen het plezier in het voetballen heb ontnomen. De impact is groot voor zowel de club als de spelers. Ik heb vier maanden met heel veel plezier bij Merselo gewerkt. Nu heb ik de club in diskrediet gebracht. Mensen van Merselo ston den achter me en ze steunden me ."De trainer uit Cuijk is werkzaam bij Frans Maas, tegenwoordig DSy in Venlo. "Mijn collega's snappen het ook niet. Ik ga altijd fluitend naar mijn werk en ben er de vriendelijkheid zelve. Zo kennen ze mij helemaal niet.'De tucht- commissie van de KNVB zal wellicht een fikse straf uitspreken. Het moles teren van een scheidsrechter wordt de dader meestal zwaar aangerekend. Refwutu heeft zijn bevindingen op papier gezet en naar de voetbalbond gestuurd. "Het is nu afwachten. Ik zal een poos niet in de dug-out mogen zitten. Dan moet ik accepteren. Hoe moeilijk het ook is want ik ben een echt voetbaldier. Daarom hoop dat ik wel trainingen mag blijven geven. Dat is mijn lust en mijn leven. Op het veld staan en mijn spelers proberen beter te maken. We waren bij Merselo heel goed bezig met een erg jonge groep. En dan wordt het abrupt verstoord door zo'n stomme actie van mij." PSV'35-Volharding 0-3 (0-0). Doelpunten Volharding: Rob Branje, Jasper van Elferen en Johan Speijeken. Volharding behaalde in de tweede klasse H een overtuigende overwin ning op bezoek bij RS.V35 uit Pos- terholt. De roodwitten versloegen de koploper in de tweede periode in eigen huis met ruime cijfers: 0-3. Door deze zege blijft Volharding keu rig derde in de tweede klasse H op slechts één en twee punten van de andere topploegen van het moment SVC2000 en Sparta'25.Dat Volharding zo fors zou gaan winnen, daar zag het in de eerste helft nog niet naar uit. Door twee voorzichtige ploegen viel er voor beide goals aanvankelijk wei nig te genieten. Daarbij kwam dat trai ner Stephan Sijbers van Volharding al snel in de wedstrijd behoorlijk moest improviseren. Eerstejaarssenior Serge Verstraaten begon voor het eerst in de basis (hij verving de geblesseerde Johan Vullings), maar hij moest zich na een klein kwartier alweer laten vervangen met een op het oog zware hamstringblessure. De Sambeekenaar inVierlingsbeekse dienst ontdeed zich van zijn directe tegenstander en wilde de bal in volle sprint voorzetten op de geheel vrijstaande Jasper van Elferen, maar voordat hij het leder kon trap pen ging Verstraaten kermend van de pijn tegen het gras. Nermin Hamzic kwam voor de ongelukkige aanvaller in het veld en dat leidde tot een drie tal omzettingen bij de gasten. Vooral eer de organisatie bij Volharding weer enigszins op orde was floot arbiter Hoeben uit Blerick voor het rustsig- naal. De enige echt grote kans in de eerste helft was voor de thuisclub. Na 26 minuten spelen schoot Lars Kurvers namens PSV'35 tegen de bin nenkant van de paal.Na de thee was er maar één team dat voetbalde en dat waren de bezoekers uit Vierlings beek. Vijf minuten na de hervatting miste Chris van Duijnhoven nog een dot van een kans -hij schoot vrij voor PSV-goalie Coen Götzen rakelings naast na een perfecte dieptepass van Roel Gerrits-, maar na een klein uur spelen was het wel raak. Een weerga loze actie van Chris van Duijnhoven leidde tot een corner, die door Mark Blenckers precies op het hoofd van de aanstormende Rob Branje werd geplaatst. De uitblinkende aanvoer der van Volharding kopte steenhard de 0-1 binnen. Acht minuten later was opnieuw Mark Blenckers de aan gever bij de 0-2. Nu werd de voorzet van de kleine spelmaker afgewerkt door Jasper van Elferen, opnieuw met het hoofd. Volharding kreeg steeds meer ruimte van de thuisclub, maar Chris van Duijnhoven faalde opnieuw alleen voor Götzen en Jasper van Elfe- ren's inzet met de knie ging maar net langs de verkeerde kant van de paal. Ver in blessuretijd stelde Chris van Duijnhoven Johan Speijeken in staat om de eindstand te bepalen op 0-3. Uitslagen SV United M/B-SV United W SV United-RKSV FCV SV United 2-VOS 3 SV Oostrum 2-SV United 3 SV Oostrum 6-SV United 4 Volharding 6-SV United 5 SV United da.-Stormvogels'28 da. SV United Bleo-Montagnards BI SV United Cleo-Wittenhorst Cl Stormvogels Bl-SV United BI co SV United C3co-SVOC'01 C2 Arcen D3gco-SV United D3gco Resia Elgco-SV United Elco SV United E2co-Venray E2 Melderslo E3-SV United E3co SV United E4co-Venray E15 SV United Flco-Venray F1 Programma vrijdag 12 december Futsal SV United 3-Gallus 5 20 Programma zaterdag 13 december Futsal SV Venray 7-SV United 2 16 MVCT9C1-SV United Clco 13 HBSV C3-SV United C2co 12 GFC'33 Dl-SV United Dlco 11 SV United D3gco-America D2 9 Venlos. Boys E3-SV United E2 10 Hegelsom E2-SV United E3co 9 SV United Flco-SSS'18 F1 9 SV United F2co-Spcl.Irene F4 9 Sparta'18 F5g-SV United F3co 9 SV United F4co-Oostrum F4 11 SV United F5co-SVOC'01 F3 11 SV United F6co-Melderslo F4 10 Programma zondag 14 december DEVArcen-SV United 14 DEV Arcen 2-SV United 2 12 SV United 3-Stormvogels'28 2 9 SV United 4-Excellent 3 10 SV United 5-Sambeek 3 12 SV Milsbeek da.-SV United da. 9 Programma maandag 15 december Futsal FC Tumudo-SV United 20 De Peel 3-SV United 3 21 2-1 1-2 0-1 7-2 0-3 4-0 4-1 2-1 0-3 1-3 4-0 8-0 0-8 -11 9-0 4-3 1-0 00 00 00 00 00 00 00 45 30 30 00 00 00 00 30 30 30 30 30 30 .30 00 Sportnieuws -info Geploeter in de kelder BW'27-SVOC'Ol 0-2 (0-1). Doelpunten: 12. Luc Maas 0-1; 85- Koen Versteegen 0-2. Scheidsrechter: Grens (Gennep). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Constantijn Jeuken, Niels Hen- drix (BW'27) en Roy van de Ven (SVOC'Ol). BW'27: Rutten; Franssen, Tis- sen, Aerts en Hendrickx; Niels Hendrix, Ralf Hendrix, Ralph Wolters en Linskens (41. Ramon Wolters); Thiesen (46. Stijn Hen driks) en Jeuken. SVOC'Ol: Freek Steeghs; Clas sens (22. Niek Strijbos), Roy van de Ven, Jenneskens (79. Bas Maas) en Dirk van de Ven; Wilms, Tom Strijbos, Wismans en Luc Maas (67. Versteegen); Dinghs en Erwin Steeghs. Door Henk Willemssen SVOC'Ol pakt zondag de volle buit in Blitterswijck: 0-2. BW'27, de hekkensluiter in de zesde klas se E, wacht nog altijd op de eerste seizoenszege. Ook tegen de degradant uit Oirlo-Castenray zit het de geel zwarten niet mee. Toch blijven de Blitterswijckers vol goede moed. "De bal wilde vandaag net niet goed vallen", zegt doelman Marco Rutten die al 43 treffers incasseer de. "Maar we geven het niet op. Er komen nog wedstrijden genoeg waarin wij punten kunnen pak ken." Erwin Steeghs van SVOC'Ol ruimt de bal weg voordat BW-aanvaller Con stantijn Jeuken gevaarlijk kan worden. De uit Geijsteren afkomstige doel man staat na afloop nog even na te praten met een handvol supporters uit zijn dorp. "Tegen Hegelsom en Ysselsteyn waren zij er ook en toen pakten we telkens een punt. Helaas lukte het vandaag niet",berust Rutten. Trainer Math Denissen moet het met beperkte middelen zien te rooien. De geblesseerde verdediger Sander Lomme is niet inzetbaar. Er gloort hoop want er komen enkele aanstor mende talenten aan die de Blitterswij- ckse club een nieuwe impuls kunnen geven. Het hoofdterrein op sportpark 't Hoogveld lijkt onder een stralend winterzonnetje uitstekend bespeel baar. Maar schijnt bedriegt gezien de vele glijpartijen. De derby tussen de nummers twaalf en zeven kent een levendig begin. SVOC'er Sander Dinghs mag ondanks het vlagsignaal doorgaan maar hij twij felt even en verprutst de kans. Drie minuten later de allermooiste aanval van de wedstrijd. BW-rechtsachter Mike Franssen verovert de bal en rukt op langs de zijlijn. Hij geeft een loep zuivere voorzet op Sjoerd Thiesen die even fraai koppend scoort.Toch telt de treffer niet. Want SVOC-grensrechter Cor Sommers vlagt dubieus voor bui tenspel en leidsman Grens neemt het signaal over. De Blitterswijckers zijn woedend. "Het was absoluut geen bui tenspel", meent Sjoerd Thiesen. "Toen die voorzet kwam, moest ik nog ach ter mijn tegenstander vandaan komen. Ik snap niet dat die man vlagde. Hij zal wel in de zon gekeken hebben." Ook goalie Rutten baalt. "Vooral omdat we een paar minuten later op achterstand komen. Dan lopen we alweer achter de feiten aan." Vier minuten later kan rechtermiddenvelder Niek Wilms vrij opkomen. Zijn schot wordt door Mike Franssen nog van de doellijn gehaald waarna het voor Luc Maas een koud kunstje is de 0-1 binnen te schieten. Na het aardige begin zakt het duel naar een bedenkelijk niveau. Aan inzet geen gebrek maar de twee ploeteren de teams slagen er nauwelijks in een fatsoenlijke aanval op te zetten. Van ex-vijfdeklasser SVOC'Ol mag toch meer verwacht worden. Aanvoerder Tom Strijbos is de enige die zich aan de malaise onttrekt. Hij steekt met kop en schouders boven de rest uit. Maar Strijbos kan in zijn eentje het zwalkende SVOC niet op sleeptouw nemen. De ervaren trainer Marcel Lenssen staat nu anderhalf jaar aan het roer bij de fusieclub. Hij kan geen beroep doen op Paul Büddiger (werk), Gijs Dinghs (verblijf in Australië), Bart Emonts (geschorst) en Arjan Tijs- sen (hersenschudding). Verdedigend steekt het redelijk in elkaar maar aan vallend is het onder de maat. Ondanks de tegenvallende resultaten ziet Lens sen progressie. "De groep is veel meer een eenheid geworden", vindt de trainer."Dat zie je terug op de trainin gen. Ze hebben veel voor elkaar over. Dat is toch de basis. Het scoren en de resultaten komen dan vanzelf wel. We zijn nu nog niet zo ver. Alhoewel buitenstaanders daar wel eens anders over denken. Ik houd het er maar op dat zij er weinig kijk op hebben." Na de thee neemt de thuisploeg steeds meer risico's. Libero René Tis- sen schuift op naar voren. Uit een voorzet van Constantijn Jeuken treft invaller Stijn Hendriks de paal. Som mers vlagt opnieuw voor buitenspel maar ditmaal negeert de leidsman het. De SVOC-vlagger heeft het inmiddels helemaal verbruid bij het thuispu bliek. BW verhoogt de druk. In het rommelige duel heeft leidsman Grens niet overal goed het oog in. Vooral Ralf Hendrix voelt zich benadeeld. "Scheids, heb je soms wat tegen me", roept de BW-middenvelder als hij weer geen vrije trap mee krijgt. Niels Hendrix neemt het voor zijn tweeling broer op en hij krijgt prompt de gele kaart. Constantijn Jeuken kan op het doel afstormen maar zijn schot vliegt naast. Aan de overzijde is het even later wel raak. De jonge invaller Koen Versteegen schiet een voorzet vanaf rechts via de hand van Marco Rutten binnen: 0-2. "We gaven steeds meer ruimte weg en dan kun je wachten op een tegentreffer", zegt Rutten. "We krijgen de doelpunten te makkelijk tegen. Alhoewel ik het vandaag niet echt druk heb gehad." Tom van Bergen scoorde zon dag in de uitwedstrijd tegen Longa het vierhonderdste doelpunt in de hoofdklasse voor Venray. Met zijn tweede treffer (uit een strafschop), waardoor Venray op 0-3 kwam, bereikte Van Bergen de mijlpaal. De allereerste treffer in de hoofdklasse werd gescoord op 12 september 1982 toen Venray uit tegen Limburgia zijn debuut maakte op het hoogste niveau. Wim Cuppen scoorde de enige en winnende goal: 0-1. Het honderdste doelpunt kwam op naam van Noud Janssen. Dat gebeurde op 4 oktober 1987 in de thuiswedstrijd tegen EHC die in 2- 2 eindigde. Ruim twee jaar later kon Vernieuwd Venray haalt fors uit Venray al de tweehonderdste treffer bejubelen. Leon Vievermans opende op 19 november 1989 de score in het met 3-0 gewonnen duel tegen Wilhel- mina'08. Het driehonderdste doelpunt viel weer tweeënhalf]aar later. Op 3 mei 1992 won Venray met 1-5 bij DESK. De vijfde en laatste treffer was tevens de driehonderdste. Dit jubileumdoel- punt werd gescoord door Stephan Sij bers. Tussen 1995 en 2008 bleef Ven ray verstoken van hoofdklassevoetbal waardoor de vierhonderdste goal dik zestien jaar op zich liet wachten. Komende zondag speelt Venray thuis tegen Gemert zijn 297e wed strijd in de hoofdklasse. Longa-Venray 1-4 (0-2). Doelpunten: 23. Luuk Snijders 0-1; 29. Tom van Bergen 0-2; 52. Tom van Bergen (strafschop) 0-3; 55. Senid Kukuljac 0-4; 91. Gijs de Groof 1-4. Scheidsrechter: Phie- lix (Zeewolde). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Angelo van Mil en Remy van Mierlo (Venray). SV Venray: Jurcik; Van Mierlo (46. Keijzers), Ooms, Van Mil en Custers; Van Bergen (70. Hlimi), Gommers, Snijders en Hendrix (84. Kusters); Joosten en Kukul jac. Door Jan Leijsten Venray won in Tilburg het kel derduel in de hoofdklasse B met 1-4 van het zwakke Longa. De hek kensluiter veroverde slechts twee schamele puntjes en toch was het een plek hoger staande Venray er niet gerust op. Trainer Jan Poels kon immers niet beschikken over de geblesseerde Daan Geenen en de geschorsten Bob Crooij en Freek Thoone. Toch was het voor Poels geen beletsel nog een vierde wissel door te voeren. Ales Jurcik kreeg in het doel de voorkeur boven Peter Nabbe die zijn grote vorm is kwijtgeraakt. Naast de zelfvertrouwen uitstralende Tsjechische doelman waren ook Hans Custers, Dave Hendrix en zeker Senid Kukuljac waardige vervangers. Longa-spits Piet Adams zette al meteen de toon in het degradatieduel door Hans Custers aan de zijlijn bik kelhard te stoppen. Het antwoord van Venray volgde snel door een schuiver van Senid Kukuljac die cen timeters naast ging. De ver uitgeko men Longa-doelmanAlex van Roessel maakte hands en kwam alleen met een vrije trap tegen goed weg. Nog geen minuut later leidde Venray. Uit een secure bal van Dave HenHendrix dook Luuk Snijders attent de diepte in en hij scoorde koelbloedig de ope ningstreffer: 0-1. De bezoekers gingen door en de Tilburgers hielden vaak met kunst- en vliegwerk stand. Zij het voor even. Nog voor het halfuur ver lengde Tom van Bergen de vrije trap van Luuk Snijders koppend tot een doelpunt: 0-2. Longa, met weinig voetballend ver mogen, gooide het over een andere boeg en ging pittiger de duels in. Dat nam de onervaren rechtsachter Remy van Mierlo volkomen onnodig over met een overtreding op de Tilburgse helft: geel.Trainer Jan Poels koesterde de voorsprong en maande zijn spit sen niet te ver te blijven hangen. De wit-zwarten kwamen niet verder dan twee schoten van spits Adams zodat Venray probleemloos het rustsignaal haalde. Vlak voor de thee maakte Remy van Mierlo, met al geel op zak, een gewaagde overtreding op Tony Raaijmakers. Een reden temeer voor Poels om na rust Ruud Keijzers de rechtsbackpositie te laten innemen. Keijzers beschaamde met zijn dege lijke spel het vertrouwen niet. Doordat de zwakte van Longa steeds duidelijker aan de oppervlakte kwam, was het duel tussen de nieuw komers in de hoofdklasse al in de 52e minuut beslist. De veel meters makende Bas Joosten werd binnen de zestien onreglementair gevloerd door aanvoerder Maikel Sterrenburg: strafschop. Normaal een klusje voor Freek Thoone die er dit seizoen al zes benutte. Ditmaal plaatste Tom van Ber gen, blakend van zelfvertrouwen, zich achter de bal. De ex-prof verzilverde de penalty feilloos (0-3) tot genoegen van Thoone die langs de kant goed keurend toekeek. Nu kon zelfs teamspeler Bas Joos ten tot twee maal toe voor zijn kans gaan. De Overloner, zo trefzeker in de derde klasse, schoot vrijstaand tegen doelman Van Roessel op. Een paar minuten later een mooie aanval via Keijzers en Wout Gommers die Joos ten opnieuw niet wist af te ronden. Het is leergeld op een hoger niveau dat de wilskrachtige Joosten nog wel eens zal uitbetalen. De balvaste Senid Kukuljac speelde als een routinier en bekroonde zijn sterke wedstrijd met de vierde treffer. "Ik ben blij dat ik weer eens een basisplaats kreeg. Het ging best goed", luidde zijn beschei den commentaar. Organisator Wout Gommers, die zag dat het wel goed zat, wilde ook een doelpuntje meepikken. Echter tot twee keer toe zocht de aanvoerder het doel te hoog. Longa kon door de nalatende concentratie in deVenrayse gelederen nog wat terug doen. Na twee gemiste kansen was het Gijs de Groof die in de blessuretijd de eretref- fer liet aantekenen: 1-4. Uitslagen Holthees-VCH 3-1 Holthees 2-Geijsteren 0-4 HRC 3-Holthees 3 9-0 SV United-FCV 1-2 Belfeldia-DEV-Areen 0-2 Holthees-VCH 3-1 Melderslo-Quiek boys 2-2 Oostrum-AC VW 4-2 Programma zaterdag 13 december Swolgense Boy vet-Holthees vet Programma zondag 14 december EWC-Holthees 14.30 Holthees 3-Oostrum 6 11.00 Uitslagen SV United/BW'27 Veteranen-SV United WanssumVet 2-1 BW'27-SVOC'Ol 0-2 BW'27 2-Oostrum 4 3-3 Programma zondag 14 december Griendstveen-BW'27 14.30 BW'27 DA 1-Melderslo DA1 11.00 Programma zondag 14 december Geij steren-Milsbeek 5 11.00 •Sx A/en ra y SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com Bavaria/ Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Melaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. Hamilton Hofmans T; Inalfa Roof Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BIAIS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Weiebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wilms Bestratingen, Venray Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 28