De Schijnw) op: Dirk Brouvyef (SV Mer Anthony van Baal voorzitter TOP'27 Noud Janssen maakt seizoen af bij Venray Opnieuw bekerstunt Venray 2 Arbiter staakt in Tienray door hevige sneeuwval Venray moet cruciaal duel DESK winnen tegen •S^-Venray 1 Summa Topschutters] Klassement Sutnma Co PEEL EN MAAS Donderdag 27 november 2008 - Pagina 25 top inn town Voorzitter Keijzers: uit dip komen" 'We moeten samen Jaap Litjens hoofdtrainer Spits Niek van Lin zet TOP'27 op 2-0 voorsprong tegen FCV Volharding speelt topper tegen SVC 2000 Ruud Vermeer blijft bij Oost rum BVV'27 Bekerduel Oostrum afgelast (fejlJSII IlSUWill Kledingsponsors: Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie va^rPeel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w lijks een sparer, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurdu els die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspe ler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereni ging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De Schijnwerper: Dirk de Brouwer, linksbuiten van zesdeklas- ser SV Merselo. Naam: Dirk de Brouwer Leeftijd: 20 Woonplaats: SV Merselo Partner: vrijgezel Studie: administrateur Club: SV Merselo Positie: linksbuiten Hoogtepunt: kampioen met Merselo Cl Dieptepunt: heb ik nog niet gehad Beste trainer: Bonnie Rufutu en Ger Delauw Slechtste trainer: ze zijn allemaal wel goed Beste boek/tijdschrift: ik lees eigenlijk niet zo veel De beste film: actiefilms Andere hobby's: muziek maken, ik speel trompet, en snowboarden Lievelingseten: Italiaans Drank: biertje Mooiste vrouw: die zijn er veel, Doutzen Kroes als ik er een moet noemen Favoriete club: PSV Favoriete speler: Ibrahim Afellay Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Elsendorp Wie wordt laatste in jullie klasse?: Boerendonk :ke- de van Dirk de Brouwer redactie Venray-DESK 1-1 2-1 Montagnards-Leunen 0-2 1-1 Sparta'18-Swolgense Boys 0-1 1-1 TOP'27-VCH 2-1 1-1 Oostrum-SV United 3-0 1-0 Holthees-DEV Arcen 0-2 1-1 America-Y sselsteyn 1-0 1-1 BW27-RKDSO 0-1 2-2 Griend tsveen-S VOC01 3-0 2-0 Merselo-Sambeek 2-0 1-1 Sander Peeters (Ysselsteyn) voorspelde het eerder gestaakte duel Volharding- Wilhelmina'08, dat afgelopen zondag werd uitgespeeld, niet goed en blijft daar mee staan op zeven punten. Hij verdiende wel een voetbal voor de jeugdaf deling van zijn club, omdat Peel en Maas-redacteur Henk Lammen een puntje tekort kwam. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Ludo Gommans (Holthees)9 punten 4) Koen van Bree (SSS18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 6) Rob van Ooi (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn) 7 punten 7) Chris van Duijnhoven (Volharding)5 punten 8) Ward van Rijswick (TOP'27)4 punten 9) Steef Emons (Oostrum)* 3 punten Steef Emons heeft de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-Hapse Boys nog tegoed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Weinig veranderingen in beide klas sementen door het beperkte inhaal programma. In het individuele klas sement kwam Niek van Lin (TOP'27) Maatwerk in financiële zekerheid met zijn twee treffers tegen FCV wel de top vijf binnen Teamklassement 1) Volharding 26 2) Ysselsteyn 22 3) Oostrum 19 4) Venray 18 5) SSS'18 en SV United 16 7) Leunen 15 8)TOP'27 14 9) Holthees 12 10) SVOC'01 en Swolgense Boys 11 12) Merselo 10 13) BW'27 7 Individueel klassement 1) Chris van Duijnhoven (Volharding) 10 2) Tom Hendriks (Leunen) en Freek Thoone (SV Venray) 8 4) Stan van Raaij (SSS'18) 5) Chris Wilschut (Oostrum), Johan Vullings (Volharding), Geurt Clevers (SV United), Niek van Lin (TOP'27) en Paul Jeurissen (Ysselsteyn) 5. Anthony van Baal is de nieuwe voorzitter van voetbalclub TOP'27. De Tienraynaar werd onlangs op de ledenvergadering gekozen als opvol ger van Kees van Lijssel. Van Baal is afkomstig uit Hilvarenbeek waar hij voetbalde bij Hilvaria. Hij is tevens voorzitter van de dorpsraad inTienray. Van Lijssel legde na zeven jaar de voorzittershamer neer. De komende jaren staan in het teken van de fusie met Swolgense Boys en het nieuwe sportpark. "Toen ik als voorzitter begon waren we al hiermee bezig". zegt Kees van Lijssel die niet wilde doorgaan totdat de fusie rond is. "Nee, want ik heb dit werk lang genoeg gedaan." Zijn opvolger Van Baal weet dat er straks veel gaat veranderen voor de club.Als de plannen doorgaan wordt het sportpark in Tienray verla ten en gaat TOP'27 op in de nieuwe fusievereniging. "Vooral voor de oude re leden zal het niet altijd makkelijk zijn", weet Anthony van Baal. "Daar naast hebben de ook te maken met de overgang naar de gemeente Horst aan de Maas in 2010. Er staat inderdaad heel wat te gebeuren." Noud Janssen vertrekt niet tus sentijds bij Venray. Na overleg met het bestuur heeft de assistent trainer besloten zijn contract, dat doorloopt tot aan het einde van dit seizoen, uit te dienen. Daar mee is de kortstondige flirt met zijn oude club Leunen weer van de baan. Door Henk Willemssen Volgens voorzitter Sjef Keijzers heeft het bestuur Noud Janssen niet per se aan zijn contract willen hou den. "Toen die berichten over Leunen kwamen, hebben we samen aan tafel gezeten", zegt Keijzers. "We kwamen al vrij snel tot de conclusie dat we samen het seizoen afmaken. Dat is voor iedereen de beste oplossing." Noud Janssen keerde dit seizoen terug bij Venray als assissent van hoofdtrainer Jan Poels. Daarvoor was Janssen zeven seizoenen hoofdtrainer bij SSS'18 (drie jaar) en Leunen (vier jaar). De Venraynaar bevalt het werk in de luwte niet zo goed en hij wil weer op eigen benen staan. Janssen zei zich overbodig te voelen bij Venray en hij stond open voor een tussentijds vertrek naar Leunen waar trainer Paul Cuppen was opgestapt. Sjef Keijzers spreekt tegen dat Janssen overbodig zou zijn. "Noud is wel degelijk van waarde voor Venray. Daarom hebben we hem ook terug gehaald. Hij heeft een nuttige rol te vervullen in het verdere verloop van de competitie. Noud was gevleid door de interesse van Leunen en hij heeft zich toen niet gerealiseerd dat hij nog een taak bij Venray te volbrengen heeft." Volgens de voorzitter zijn vooraf duidelijke afspraken gemaakt. "Noud heeft zijn kwaliteiten als teambuilder en voor het op scherp zetten van de groep. Hij heeft A gezegd en zal ook B zeggen. Daarvoor heeft hij ook het karakter. Om samen af te maken waar aan we zijn begonnen. Dat doen we allemaal in het belang van Venray." Afgelopen donderdag voor de trai ning staken spelers, trainers en een afvaardiging van het bestuur de kop pen bij elkaar. Volgens Keijzers was er behoefte aan een indringend gesprek. "Nee, het was zeker geen crisisberaad. Daar is geen sprake van. Maar het is wel nodig om zaken in een vroegtij dig stadium uit te spreken." Venray verloor de laatste vier wedstrijden. De nieuwkomer haalt niet meer het niveau van het begin van de compe titie. De ploeg staat voor twee belang rijke duels tegen DESK en Longa. De twee komende tegenstanders zijn lager geklasseerd dan Venray. "We hebben een open en eerlijk gesprek gehad waarin iedereen zijn zegje heeft gedaan. Er ligt een goede basis om verder te gaan en om uit de dip te komen", zegt Keijzers. "Het is dui delijk dat we een paar wedstrijden niet goed hebben gepresteerd. Het probleem is dat we fouten maken die de tegenstander genadeloos afstraft. Dat heeft vooral met vertrouwen te maken. Daar hebben we het samen over gehad. Hoe we elkaar hierin kun nen ondersteunen." Volgens de voorzitter gaat er niets wezenlijks veranderen. "Nee, vorig jaar rond deze tijd zaten we ook in een mindere fase. En daar zijn we toch ook goed uitgekomen. Deze groep kan in de middenmoot van de hoofd klasse mee. De verschillen zijn klein. Twee keer winnen en je staat weer in de bovenste helft. Zondag tegen DESK gaan we de mouwen opstropen. Iedereen realiseert zich dat we nu de punten moeten pakken." Venray 2 begint zich te ont poppen als een ware cupfighter. In de derde ronde schakelde het Venrayse reserveteam zondag ver rassend tweedeklasser Venlosche Boys uit: 1-3. Venray 2 is nu door gedrongen tot de laatste 24 clubs in het bekertoernooi. Venlosche Boys is al het vijfde standaardteam dat sneuvelt tegen de Venraynaren. In de poulefase moes ten Resia (4-0), Heijen (2-0) en Swol gense Boys (3-1) er aan geloven. In de tweede ronde bleef Venray 2 overeind tegen de Helmondse vierdeklasser MULO (1-0). Trainer Ron Spruit hoopt in de vol gende ronde op een thuisduel tegen een aansprekende tegenstander. "Het zou mooi zijn als we een eerste- of tweedeklasser treffen. Als tweede elf tal krijgen we weinig publiciteit ook al spelen we in de reservehoofdklasse. In het bekertoernooi met standaard teams ligt het anders. Het zijn voor ons dan ook leuke duels." Dit seizoen nemen voor het eer ste reserveteams deel aan het 'grote' bekertoernooi. Venray 2 bereikte vorig jaar de halve finale bij de tweede elf tallen. Op grond van die prestatie ver diende het team een ticket. Saillant detail is dat Venray 1 al sneuvelde in de eerste ronde. "Wij hadden ook een veel makkelijkere indeling met een vierde-, een vijfde- en een zesdeklas- ser", vindt Spruit. "Venray 1 zou deze poule ook eenvoudig hebben gewon nen." Venray 2 kwam zondag inVenlo sterk voor de dag. De roodwitten had den voetballend het beste van het spel en wonnen ook de meeste duels. Venlosche Boys dacht op halve kracht wel een ronde verder te komen. Maar de tweedeklasser verslikte zich in de veel fellere Venrayse ploeg. Na een kwartier schoot Senid Kukuljac uit een afgeslagen vrije trap de 0-1 in de verste hoek. Venray 2 bleef domine ren en kreeg kansen. "We speelden ze soms helemaal weg", aldus Spruit. Na een corner van Venlosche Boys ontstond er een scrimmage voor het Venrayse doel. Uiteindelijk wisten de bezoekers uit te breken. Vanaf eigen helft zette Dave Hendriks koers naar het vijandelijke doel en hij rondde het keurig af: 0-2. Na de hervatting kwam de thuisploeg sterker opzetten. Het lukte Venray even niet meer de tegen stander vast te zetten op eigen helft. Nadat een Venrayse verdediger weg gleed profiteerde Venlosche Boys en verkleinde de achterstand: 1-2. Overi gens was het veld goed bespeelbaar. Pas in de slotminuten begon het har der te sneeuwen. Toen leidde Venray als met 1-3 door een knappe treffer van linkerspits Dave Hendrix. Een minpunt was de rode kaart die Jaap Litjens blijft minimaal tot aan de jaarwisseling hoofdtrainer van Leu nen. In het begin van de winterstop vindt een evaluatie plaats. Als die posi tief uitvalt, dan zal Litjens dit seizoen afmaken bij de vierdeklasser. Appie Weijs is al eerder aangesteld als assistent-trainer. Pieter Lucassen, eveneens oud-speler, is als klankbord toegevoegd aan de technische staf. Leunen speelt tot de winterstop nog vier wedstrijden. De club bezet momenteel de negende plaats in de vierde klasse G. De resultaten van de komende weken zullen bepalen of Leunen nog tussentijds op zoek gaat naar een andere hoofdtrainer. Er is gesproken met Noud Janssen maar die heeft besloten dit seizoen assi stent-trainer hii Ven ra v te hliiven Dave Hendriks, de maker van de 0-2, na de 1-3 nog opliep. Spruit: "Dave kwam wat onbesuisd in. Het was direct rood terwijl het zijn eerste over treding was. Dat was jammer want de wedstrijd was toen al gespeeld." Trainer Spruit had vooraf al gedacht dat een stunt mogelijk was. "Een eer ste elftal denkt er vaak lichter over als ze tegen een reserveteam moeten. Ik heb mijn spelers gezegd dat ze frank en vrij konden spelen. 'Laat maar zien wat je kunt', heb ik ze voorgehouden. Er zitten een aantal jongens bij die bij het eerste zijn afgevallen. Zij kunnen het niveau van de tweede klasse mak kelijk aan." Zo speelden Angelo van Mil, Eric Troisfontaine, Dave Hendrix en Bas Kusters mee. De volgende ronde wordt een tus- senronde waarin het aantal clubs wordt teruggebracht van 24 naar zes tien. De volgende bekerwedstrijden worden wellicht eind januari 2009 gespeeld. Sportnieuws -info TOP'27-FCV 2-0 (1-0). Doelpunten: 35. Niek van Lin 1-0; 46. Niek van Lin 2-0. Scheids rechter: Deenen (Blerick). Toe schouwers: 50. Bijzonderheid: Wedstrijd in de 49e minuut gestaakt vanwege hevige sneeuw val. TOP'27: Willems; Vervoort, Dave van Rijswick, Janssen en Ward van Rijswick; Van Essen, Tim van Rijswick, Rick van Rijswick en Goldschmidt; Van Lin en Kusters. Door Henk Willemssen Zondagmiddag om half drie kon er in Tienray worden afge trapt voor het duel TOP'27 tegen FCV in de vijfde klasse F. Terwijl de meeste wedstrijden in de regio waren afgelast, bleek het hoofd terrein van sportpark 't Hoogveld goed bespeelbaar. De sneeuwbui en die tegen half vier losbarstten, toverden het veld in een mum van tijd om in een sneeuwland schap. Arbiter Deenen blies al na drie minuten in de tweede helft de aftocht. Tot ongenoegen van FCV dat zojuist op een 2-0 achterstand was Terwijl het begint te sneeuwen ruimt TOP-verdediger Tim Vervoort de bal weg tussen twee FCV'ers. gezet. De Venlonaren vonden dat de leidsman helemaal niet meer aan het tweede bedrijf had mogen beginnen. "Met dit weer kun je niet voetbal len", verklaart scheidsrechter Deenen. "De lijnen waren al snel niet meer te zien en de spelers konden niet meer op been blijven. Dan houdt het op. Helaas." Dat beaamde TOP-voorstop- per Jan Janssen. "De sneeuw bleef tussen de noppen onder de schoenen vastzitten. Het werd zo een glijpartij. Het is terecht dat de scheidsrech ter staakt." Ook Niek van Lin, die op weg was matchwinnaar te worden, vond het een juiste beslissing. "Want het was meer schaatsen dan voetbal len geworden."Voor het kleedlokaal tuurde Ralph van Essen naar de ver laten, witte velden. "Het lijkt hier wel Siberië." FCV zal straks voor de derde keer de reis naar Tienray moeten onderne men. Op 9 november ging het duel niet door omdat er geen scheidsrech ter aanwezig was. Zondag werden er 48 minuten gevoetbald. Het restant van 42 minuten zal - bij een 2-0 stand - nog moeten worden uitgespeeld. Dat zal wellicht eind januari gebeuren want in 2008 zijn er geen inhaalzonda- gen meer gepland.Om half drie vielen de eerste sneeuwvlokken bij een tem peratuur van rond het vriespunt. De straffe wind joeg diagonaal over het veld. De Tienraynaren moesten tegen de wind intomen. Mare Kusters kon al in de eerste minuut uithalen maar FCV-doelman Ververgaert pakte de bal klemvast. Met het windvoordeel namen de Venlonaren een veldover- wicht. Het hoger geklasseerde FCV liet de bal makkelijk rondgaan. De vijf tig toeschouwers die het winterweer trotseerden zagen dat FCV-spits Paul Mestrum een riante schietkans kreeg maar de bal ging royaal naast. Even later claimden de Venlonaren een strafschop na een handsbal van libero Dave van Rijswick op een gevaarlijke voorzet van linkerspits Lorenzo ten Brink. Arbiter Deenen zag er geen opzet in wuifde de protesten weg. Uit de daaropvolgende hoekschop belandde de afgeslagen bal bij Jeroen Timmermans die vanaf 25 meter schit terend uithaalde. De bal vloog richting de kruising maar met een fantastische redding voorkwam doelman Bram Wil lems een tegentreffer.De Venlonaren hielden het beste van het spel maar wisten niet meer echt gevaarlijk te worden. Dat gold ook voor de oranje- zwarten die weinig kansen kregen.Tot in de 35e minuut Mare Kusters vanaf links opende op Niek van Lin die door de defensie sloop en de voorzet doeltreffend afrondde. Goalie Mar tin Ververgaert was kansloos op de strakke schuiver: 1-0. Dit was tevens de ruststand .Alle toeschouwers zoch ten tijdens de pauze hun heil in de warme kantine. Door de ramen was al te zien dat het steeds harder begon te sneeuwen.Toch liet arbiter Deenen aftrappen voor het tweede bedrijf.Ter- wijl het publiek nog op weg was naar het speelveld, lag de 2-0 al in het net. Vanaf de aftrap sloegen de Tienrayna ren razendsnel toe. Rechtshalf Ralph van Essen kopte de bal naar voren. De Venlose defensie tastte en Niek van Lin profiteerde en schoot de 2-0 bin- nen.Twee minuten later riep leidsman Deenen de aanvoerders Tim van Rijs wick en Roel Verberk bij zich en kon digde het voortijdig einde aan. Venray staat voor twee cruci ale wedstrijden in de hoofdklasse B. Zondag is de nummer dertien DESK te gast op sportpark De Wieën. Een week later gaat de Ven rayse ploeg in Tilburg op bezoek bij hekkensluiter Longa. Deze twee duels zouden zes punten moeten opleveren. Dan staat het team van trainer Jan Poels weer royaal in de middenmoot. Want zo klein zijn de verschillen aan de onderkant van de ranglijst. Punten pakken luidt nu het devies. Want na tien speelronden ziet het ernaar uit dat er flink wat punten (minimaal dertig) nodig zijn om boven de rode streep te eindigen. Met tien uit tien ligt Venray niet op schema. Daar kan de komende weken snel veran dering in komen. Tegenstander DESK zit in het zelfde schuitje. De ploeg uit Kaatsheuvel verloor net als Venray de laatste vier duels. Ook de Brabanders smachten naar de ommekeer om uit de benarde positie te komen. Na tien duels kan de conclusie getrokken worden dat de hoofdklasse beduidend sterker is dan voorheen. Venray moet op de tenen lopen om aan te haken bij het hoge niveau. Opvallend is dat de twee nieuwko mers Venray en Longa onderin staan. DESK promoveerde een jaar eerder en heeft het ook lastig. Vorig seizoen eindigde de club uit Kaatsheuvel nog als zevende. De ploeg van trainer Kees van Loon heeft zich flink versterkt. Zoals met de ervaren ex-prof Robert Fuchs van RKC en spits Jelle Hakkert die terugkeerde van Schijndel. Toch blijkt dit geen garantie voor een hoge positie. Want vrijwel alle hoofdklas sers hebben afgelopen zomer flink geïnvesteerd in hun selecties. Vooral om straks de sprong naar de nieuwe topklasse te kunnen maken. Venray en Deurne zijn de enige uitzonderingen. Deurne hield het kampioenselftal vrijwel intact en dacht die prestatie te kunnen evena ren. Dat bleek een misvatting. Deurne heeft evenveel punten als Venray dat zich per saldo evenmin versterkte. De routiniers Rob Scholten en Mar cel Seijkens stopten. Scholten zou Jan Poels achterin momenteel heel goed kunnen gebruiken om het defensieve lek te dichten. Van de nieuwelingen staan alleen Bas Joosten (SSS'18) en Angelo van Mil (Helmond Sport) regelmatig in de basis. Net zoals in het betaalde voetbal bepaalt voortaan ook in de hoofdklasse de omvang van de portemonnee de positie op de rang lijst. Venray en DESK troffen elkaar tus sen 1982 en 1992 zestien keer in de hoofdklasse. Venray won zes keer, zes maal werd het een gelijkspel en DESK won vier keer. Ruim zestien jaar geleden, op 3 mei 1992, troffen beide clubs elkaar voor het laatst. Venray won toen met 1-5 van het reeds gede gradeerde DESK. Jan Poels opende de score, René van Dijck maakte vervol gens een hattrick en Stephan Sijbers bracht de stand op 1-5. Bij Venray keert zondag aanvoerder Wout Gom- mers terug van een schorsing. Volharding speelt voor eigen publiek de topper tegen SVC 2000 in de tweede klasse H. De Roermondse ploeg was tot voor kort de onbetwiste alleenheerser maar de laatste weken liet SVC 2000 enkele steken vallen. Daardoor kon Volharding, dat in de lift zit, tot op twee punten komen. SSS'18 sluit de eerste competitiehelft af met de uitwedstrijd tegen subtopper NWC in Asten. De Overloners staan tiende. Deze plek betekent op het einde van de rit het spelen van nacompetitie om lijfsbehoud tegen periodekampioenen uit de derde klasse. In de vierde klasse G gaat Leunen op bezoek bij Montagnards. Het is zeven seizoenen geleden dat beide clubs elkaar voor het laatst troffen. Op 7 oktober 2001 won de ploeg uit Ber gen met 1-3 in Leunen. Het uitduel op 24 maart 2002 eindigde in 2-2. Mon tagnards werd dat jaar kampioen in de vierde klasse en Leunen eindigde als derde. In het verleden kwamen de rivalen elkaar vaak tegen in de top van de vierde klasse. Swolgense Boys speelt in Sevenum tegen Sparta' 18 dat voorlaatste staat. Sparta'18 pakt de laatste weken veel punten en voor de Swolgenaren is het zaak afstand te houden tot de degradatiezone. In de vijfde klasse F staat de derby Oostrum-SV United op het program ma. Het duel tussen de nummers vier en acht.TOP'27 krijgt VCH op bezoek. Beide clubs staan in de middenmoot. De nummer tien Holthees probeert thuis tegen DEV Arcen weer een punt te sprokkelen. Ysselsteyn speelt in de zesde klasse E de peelderby in en tegen America. De ploeg van trainer David Wijnands hoopt de stijgende lijn door te trek ken. Degradant SVOC'01 moet voor lopig genoegen nemen met een bescheiden positie in de midden moot. De fusieclub gaat op bezoek bij Griendtsveen. BW'27 speelt thuis het staartduel tegen RKDSO met als inzet de rode lantaarn. Merselo ontvangt in de zesde klasse F Sambeek. Ruud Vermeer heeft zijn contract met Oostrum voor een jaar verlengd. De voetbaltrainer uit America is bezig aan zijn tweede seizoen bij de vijfde- klasser. Ook Karei Deckers, hoofdjeugdtrai ner en assistenttrainer, blijft komend seizoen werkzaam op sportpark De Spar. Hij tekende in 2007 al een con tract voor twee jaar. Programma zaterdag 29 november SVOC Vet-SV United/BW'27 Vet Programma zondag 30 november BW'27-RKDSO 14.30 BW'27 2-Stormvogels 4 11.00 BW'27 DA1-ONDO DA1 11.00 Vijfdeklasser Oostrum speelde afgelopen zondag niet in de derde bekerronde. Het duel in en tegen der deklasser Helden werd afgelast. De voetbaldames van Oostrum kwamen eveneens niet in actie. Het inhaalduel tegen SVVenray 2 werd ook afgelast. fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte.Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 25