van Gemert FOUTE van Gemert enthousiast horeca personeel Verkoeijen www.verkoeijen.nl GEVRAAGD tempo-team ANSSENI eerste monteur m/v Cv-monteur/ loodgieter SECRETARESSE RECEPTIONISTE Voelt beter Calculator/ontwerper Installatietechniek van Gooi ASSISTENT-ACCOUNTANT M/V werknet Reiki 1 cursus TIJDELIJKE WOONRUIMTE? L Van Laandart b.v. PEEL EN MAAS Verzorgenden Eerst Verantwoordelijk Verzorgenden Weekend- en Vakantiekrachten Zorg Activiteiten - begeleider Leerling Verzorgenden (BBL Niveau 3) HRM Adviseur Voor ouderen en chronisch zieken die zelfstandig wonen, maar die extra begeleiding overdag nodig hebben, heeft Zorgcentra Pantein speciale programma's met activiteiten en zorg. Is zelfstandig wonen niet meer mogelijk, dan kun nen mensen via ons een nieuw thuis vinden in de eigen vertrouwde omgeving. Wij bieden hulp waar nodig en willen graag dat bewoners zich thuisvoelen. Alleen met onze medewerkers kunnen we dat waarmaken. Voel jij je thuis in een open, respectvolle en vriendelijke werkomgeving en sluit één van de bovenstaande functies aan op jouw persoonlijke ambitie? Kijk dan voor de uitgebreide vacature-informatie op www.zorgcentrapantein.nl www.zorgcentrapantein.nl Autobedrijf Strijbosch Venray BV is op zoek naar wij zoeken iemand - met ruime werkervaring - in bezit van APK keuringspapieren - in bezit van monteursdiploma - die klantgericht kan werken - zonder 9 tot 5 mentaliteit - bereid zijn om cursussen te volgen Salariëring volgens cao. Solliciteren kan zowel schriftelijk als mondeling bij RENAULT Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. De Hulst 11, 5807 EW Venray Tel. 0478-589455 Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt zoekt uoor 20 uur per week een In deze veelzijdige functie ben je verantwoordelijk voor diverse taken op secretarieel gebied. Ook assisteer je de financiële administratie. Je hebt goede mondelinge communicatieve vaardigheden en je werkt gestructureerd. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en schrift is uitstekend, jouw Duitse en Engelse spreektaal is goed. Je hebt een service- en klantgerichte instelling. Tot slot kun je uitstekend plannen organiseren en beschik je over goede kennis van MS Office. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Forté Noord-West Europa BV ta.v. Bart Berends Geijsterseweg 11a, 5861 BKWanssum of via email aan: bart.berends@forte-nwe.com Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt Luxor Theater Venray Wij zijn op zoek naar m/v Luxor Theater Venray Postbus 152, 5800 AD Venray Partyservice Horsterweg 1a LEUNEN Telefoon: 0478-640405 Internet: www.verkoeijen.nl E-mail: info@verkoeijen.nl Speciaal voor kerst en oudjaar hebben we de mogelijkheid om zelf een diner samen te stel len; u kunt kiezen uit verschillende gerechten. Ook voor gourmetschotels, kerstbuffetjes en hapjes kunt u bij ons terecht. Zowel de actuele Kerst-prijslijst als de standaard prijslijst 2008 vindt U op onze website: Indien gewenst kunnen we u ook een papieren versie opsturen per post, hiervoor kunt u het beste telefonisch contact opnemen. Administratie- en Belastingadvieskantoor BV Een fulltime en/of parttime JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERKER voor vleesvarkensbedrijf Willems America BV Telefoon: 077-4641525 Werkelijk goed werk Boerderijwinkel Kado- of eindeiaarsnakketten voor particulier en bedrijf Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT? TE LICHT Neem HERBALIFE! f Cusïers kunstgebitten^ '/koel- en elektrotechniek Bedrijfskoeling Reparatie Onderhoud Airconditioning Pare de Witte Vennen, Oostrum Tel. 0478-511322 www.wittevennen.nl SAM Uw partner voor onder andere: Nu: <ZEori-npg bnedei^ Ooijenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-320 97 00 Telefax 077-463 21 44 E-mail info@vanleendertbv.nl Kijk ook eens op www.vanleendertbv.nl Donderdag 27 november 2008 - Pagina 12 Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings-installaties bij particulieren, bedrijven en overheids-instellingen. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: Wij zijn met name op zoek naar ervaren monteurs, maar ook gemotiveerde mensen met een werktuigbouwkundige achtergrond die graag in de installatie branche willen werken nodigen wij uit te solliciteren. Wij bieden je een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Voor info kun je bellen met Jack Brienen. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naarinfo@vangemertbv.nl. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon INSTALLATIEGROEP NOORD-WEST EUROPA BV Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van werktuigbouwkundige- en elektrotechnische installaties bij particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Voor onze hoofdvestiging in Overloon zoeken wij een: Kernactiviteit van deze functie is het ontwerpen, begroten en calculeren van werktuigbouwkundige installatieprojecten ten behoeve van de [met name] woningbouw en utiliteit. Ben je flexibel ingesteld; kun je snel omschakelen in werkzaamheden en kun je zaken goed inschatten op prijs, prioriteit en belang dan ben jij de persoon die wij zoeken. Verder vinden wij klantvriendelijkheid en collegialiteit belangrijke eigenschappen voor onze nieuwe medewerkers. Gezien de zwaarte van de functie zijn wij op zoek naar iemand met een aantal jaren werkervaring. Voor meer informatie kun je bellen met Martijn van Gemert. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naar m.vangemert@vangemertbv.nl. Sollicitatiebrieven graag sturen naar onderstaand adres. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon INSTALLATIEGROEP voor een nieuw op te richten horecagelegenheid beneden de bioscoop in Venray. U heeft kennis van de horeca, ruime ervaring en u weet wat het is om op onregelmatige tijden te werken, dan zijn wij wellicht op zoek naar u! Tevens beschikt u over communicatieve sociale vaardighe den, en spreekt vloeiend algemeen beschaafd Nederlands. Wij hebben één fulltime functie als bedrijfleider beschikbaar. (Uiteraard liggen de eisen voor deze functie aanzienlijk hoger) Meerdere parttime functies beschikbaar. U stuurt uw sollicitatie brief met toelichting en werkervaring naar <w Wij zijn een advieskantoor die zich richt op midden en klein bedrijven. Wij zijn op zoek naar iemand die ons assisteert met: Zelfstandig verwerken van financiële administraties, samenstellen van jaarrekeningen, verzorgen van omzet-, en loonbelasting aangiftes, verzorgen van aangifte inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting, contacten onderhouden met relaties, en Belastingdienst en het verzorgen van de loonadministratie, Wegens uitbreiding van onze klantenkring zijn wij op zoek naar: Functie eisen: MBO-HBO niveau, mensen met ervaring krijgen voorkeur voor deze zeer afwisselende baan. Lijkt het jou een uitdaging om ons team te komen versterken schrijf naar onderstaand adres. Voor eventuele toelichting kunt u ons altijd bellen. Administratie- en Belastingadvieskantoor van Gooi B.V. Patersstraat 2a, 5801 AV Venray Tel. 0478-588281 Fax. 0478-636548 Email: pvgool@pvangool.nl LOGISTIEK Orderpickers m/v voor ND Logistics inVenray.Je werkzaamheden bestaan uit het orderpicken, inpakken en controleren van bestellingen.Je werkt in een magazijn met promotiekleding.Je bent flexibel en vindt het leuk om één of meerdere dagen per week te werken. Het werk vindt plaats in verschoven dagdienst. Hierbij zijn nu ook mogelijkheden voor diensten onder schooltijd. Heb je interesse in deze leuke logistieke baan, neem dan snel contact op voor een rondleiding. Informatie: 0478 55 13 25, Maartje van Hunsel, Spurkterweg 65, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Cadeautje aan jezelf!! In de decembermaand zijn we vaak op zoek naar cadeautjes voor anderen. Geef voor de verande ring jezelf eens een cadeautje in de vorm van een Reiki 1 cursus! Wat is Reiki? Reiki is levensenergie én een weg om jezelf te ontwikkelen. Waarom een Reiki cursus? Reiki kun je toepassen bij bijv. slapeloosheid, piekeren, als je spanning voelt of moeilijk emoties kunt uiten of als je gewoon niet lekker in je vel zit. Je geeft jezelf Reiki door je handen op je lichaam te leggen, zo kun je zaken makkelijker loslaten. Wat leer je? Je leert o.a. hoe je Reiki voor jezelf en anderen kunt gebruiken. Je kunt de cursus individueel en in kleine groep volgen. Je kunt de cursus in overleg starten. Dus beginnen als het jou uitkomt!!!! Binnen de praktijk kun je ook een Reiki 2 cursus doen en/of kiezen voor Reikibehandelingen of andere therapieën. Reikibehandelingen en andere therapieën worden vergoed afhankelijk van je polisvoorwaarden. Voor meer info bel of mail naar: Petra Ewalts Praktijk voor psychotherapie,counseling training Lid VIT-therapeuten Wanssum 0478-532356 welkom@praktijkewalts.info www.praktijkewalts.info Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Lorbaan 1 Veulen tel. 0473 550653 Openingstijden ma, dido en vrijdag van I 3.00 u. tot 18.00 u. zaterdag van 9.00 u. tot 16.00 u. Gourmetten?? Wij verzorgen dit graag voor u. Voor info of bestellen: tel/fax 0478 550653 of mail: infounlattcland.nu. Van 28 nov. Tot 5 dec, kunnen kinderen een gratis wortel afhalen voor het paard van Sinterklaas. Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirlos0tu0g 4, Oostrum (800 motor vanat NS station Venray) Tol.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 ^wwiifttlcustorsm^^ HORST, TEL. 0478-579025 www.janssenkoeltechniek.nl Op zoek naar Nog enkele Scandinavische chalets en luxe oeverwoningen beschikbaar per direct. Venrayseweg 94 - Horst - 077-3983009 Zondag 30 november nieuwe belofte van de Rockacademie aanvang 16.00 uur entree 5,- Zie voor meer concertinfo elders in dit blad en www.cambrinusconcerten.r meer dan 100 soorten zand en (sier)grind containers voor diverse doeleinden met een inhoud van 6 t/m 30 m3 afvoeren van diverse afval transport van (bouw)materialen met containerauto met kraan diverse (internationaal transport

Peel en Maas | 2008 | | pagina 12