Uitnodiging Eye Watch Security staat voor een betere preventie HAUZER PARTNERS open dag Geschakelde villa's in Horst PEEL EN MAAS Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 00 www.hauzer.com Ij"^ OBJECTEN IN VERKOOP BIJ HAUZER ZIJN TERUG TE VINDEN OP: WOONPLEINLIMBURG.NL, FUNDA.NL, JAAP.NL, HUISLIJN.NL, ZOEKALLEHUIZEN.NL, NIKI.NL, TEKOOPINLIMBURG.NL EN UITERAARD HAUZER.COM Deelnemers: natuurlijk vitaal Familie van der Staak-Arts, Ysselsteyn Zaterdag 22 november 2008 10.00-16.00 uur Kenmerken: Adres: Vraag naar de aantrekkelijke korting bij aankoop vóór 15 december a.s. Kom naar het Open Huis op zaterdag 22 november a.s. van io:oou tot n:oou aan de Pieter Belsstraat 60 te Horst! Janssen-oJong Het Venrayse beveiligings bedrijf erkend door het Ministerie van Justitie mag inmiddels zo'n 500 bedrij ven binnen deze regio tot zijn klanten rekenen. De wakende arend spreidt zijn vleugels uit over industrie terreinen de Hulst 1 en 2, de Blakt, de Brier, Keizersveld, Smakterheide en industrie terreinen Meerlo-Wanssum. Nu hét Venrayse beveiligings bedrijf zich gesetteld heeft op industrieterrein Keizers veld langs de A73 is het klaar voor nieuwe uit dagingen. "Er is gekozen voor een nieuwe strategie om nog sneller te kunnen opereren en inzetbaar te zijn voor onze opdrachtgevers en toekomstige opdracht gevers, die grotendeels in de omliggende industriegebie den gevestigd zijn", vertelt directeur Dave van de Laar. Met een explosieve groei is het bedrijf in korte tijd uitgegroeid tot een profes sioneel erkend beveiligings bedrijf binnen het Venrayse en telt Eye Watch Security inmiddels zo'n vijfentwintig gecertificeerde beveiligings medewerkers. "Wij mogen ons rekenen tot een van de betere partijen binnen deze regio, als het gaat om op en top beveiligen, surveilleren en/of bewaken. Deze fantas tische maar vooral krachtige groei hebben wij met name te danken aan onze goed getrainde en gecertificeerde beveiligingsmedewerkers. Maar we mogen vooral niet de steun en het in ons gestelde vertrouwen van al onze opdrachtgevers verge ten. Die maken met tevre denheid gebruik van onze diensten en goede service. Denk daarbij aan recep tie- en portiersdiensten, objectbewaking, mobiele surveillance en collectieve beveiliging op de bedrijven terreinen in Venray en Meerlo-Wanssum. Ook in de horeca en bij evenementen binnen de regio zijn wij sterk vertegenwoordigd." stelt Van de Laar "Steeds meer bedrijven in Venray en omgeving zien hun voordeel om zich aan te sluiten bij de surveillance- en bewakingsdiensten van Eye Watch Security Group. Doorlopend besluiten tal van ondernemers om gebruik te maken van de collectieve beveiliging die Eye Watch Security Group hun kan bieden. Ondernemers willen zich bezig houden met hun core business en niet met preventie of integrale veilig heid" vertelt directeur Van de Laar. Hoofdsurveillant Bruijs- ten vult hem aan "Door ons no-nonsens beleid en platte bedrijfsvoering kunnen ondernemers direct gebruik maken van onze diensten en hoeven zij zich nooit meer zorgen te maken over de veiligheid van hun terrei nen en eigendommen onze surveillanten zorgen voor dagelijkse patrouilles bij de aangesloten bedrijven en als er een alarm is zijn onze sur veillanten direct aanwezig". Van de Laar vervolgt: "Een van onze sterke punten is betrouwbaarheid. Wat je aanbiedt aan diensten moet je ook waar maken. Dit is vaak het knelpunt waarbij het bij veel grote bevei ligingsbedrijven fout gaat. Doordat zij vaak te massaal en productief te werk gaan, ontbreekt het vaak aan service en kwalitatief goed personeel. Vergelijk het maar met de ambachtelijke bakker en de grote supermarkten. Wij doen er alles aan om de wensen van de opdracht gever in vervulling te laten gaan. Nu dat wij al onze op drachten goed op de rit heb ben staan, en onze teamlei ders per project alles in hun grip hebben is het tijd om de rest van de bedrijven binnen het Venrayse en omgeving te overtuigen dat wij zeker niet onder doen voor hun huidige beveiliger. Wij kun nen zeer zeker een betere partij zijn voor al hun wensen op gebied van beveiliging. Ook bieden wij collectieve beveiliging aan op gebied van service en prijzen, zodat wij zeer sterk staan binnen de beveiligingsmarkt. Er zijn zelfs verzekeringsmaat schappijen die een uitste kende korting geven op hun premies, indien bedrijven gebruik maken van onze faciliteiten". Eye Watch Security dringt de Venrayse ondernemer geen beveiliging op maar garan deert wel dat, als zij gebruik willen maken van hun bevei ligingsdiensten, dat zij een uitstekende preventie met vooral een goede service krijgen. "Eye Watch kijkt met precisie naar de bedrijven en gaat niet doelloos rondrijden en vanaf de weg surveilleren, wat vaak gebeurt bij diverse beveiligingsbedrijven. Onze beveiligers behandelen ie dere opdrachtgever individu eel, zodat er voldaan wordt aan de specifieke vragen van de opdrachtgever. Hierdoor onderscheiden wij ons van de collega-concurrenten. Onze zeer snelle reactietij den en flexibele inzet maakt ons bedrijf tot een kwalitatief sterk beveiligingsbedrijf. Of het nu gaat om surveillance, alarmopvolgingen, receptie portiersdiensten of ad-hoc diensten. De beveiligers van Eye Watch Security Group staan altijd voor elke uitda ging klaar". Eye Watch Security Group kan alle diensten aanbieden voor de ondernemer die toe is aan een betere preventie tegen de meest gunstige en aantrekkelijke tarieven. Voor referenties of meer informa tie over ons bedrijf zijn wij telefonisch bereikbaar via tel: 0478-640781 of via website: www. ey ewatchsec u rityg ro u pnet Donderdag 20 november 2008 - Pagina 6 Hauzer Verkoopgarantie9 100% zekerheid Broekhuizenvorst Molenweg 2 Fraai, in de winterbedding van de Maas gelegen, vrijstaande woonboerderij met kantoor/praktijkruimte. Perceel 2400 m2. Vraagprijs: 549.000,- k.k. Horst Rembrandtstraat 19 Nabij plantsoen en aan rand van centrum gelegen hoekwoning met garage en on derhoudsvrije tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray Beethovenstraat 11 Recent gerenoveerde en prima onderhou den drive-inn woning met inpandige ga rage en tuin. Luxe keuken en badkamer. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Sevenum Maasbreseweg 54 Vrijstaande woning met praktijkruimte, fraaie tuin, 4 slaapkamers, en moderne badkamer. Inhoud 535m3 perc. 482 m2. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Sevenum Grubbenvorsterweg 39 Geschakelde bungalow fraai vrij gelegen aan de rand van het dorp op een kavel van 929 m2. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Kronenberg Meerweg 12 Een zeer keurig onderhouden, ruim vrijst. landhuis met 4 slaapk., woonkamer met open haard, perceelsopp. 642 m2. Vraagprijs: 315.000,- k.k. Wellerlooi Geysselberg 19 Op unieke locatie gelegen recreatie split- level bungalow met uizicht op de maas. Met maarliefst 920 m2 perceelsopp. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Tienray Burg. van de Berghlaan 1 In dorpskern gel. uitgebouwd half- vrijstaand woonhuis met berging/atelier en tuin. Woonk., mod. keuken, 3 sl.kamers. Vraagprijs: 210.000,- k.k. Venray Wilhelmina Sangersstraat 13 Fraaie halfvrijstaand woonhuis met prach tige tuin, ruime woonkmr met gashaard, gelegen in Antoniusveld. Inh. 500 m3. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Tienray Swolgenseweg 10b Ruim opgezet halfvrijstaand woonhuis met tuinkamer en fraaie omheinde tuin met tuinhuisje en vijver/waterpartij. Vraagprijs: 232.500,- k.k. Broekhuizen Hoogstraat 8 Karakteristieke vrijst. woning met dubbele garage en fraai aangelegde grote tuin. Keurig onderh. en div. extra's. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Venray Kruidenlaan 201 Stijlvol halfvrijstaand woonhuis met ga rage, luxe keuken en fraai aangelegde tuin gelegen in de wijk "Landweert". Vraagprijs: 247.500,- k.k. Venray St. Antoniusstraat 18 Op loopafstand van het centrum gelegen, gemoderniseerde tussenwoning met ga rage en vrije ligging aan achterzijde. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Castenray Lollebeekweg 56 Ruim opgezet vrijstaand woonhuis met schuur, weiland en tuin. Mog. van praktijk aan huis etc. en voor dierenliefhebber. Vraagprijs: 448.000,- k.k. Venray Everestlaan 8 Vrij gelegen landhuis met royale tuin en geheel onderkeldert. Nabij bos en weilan den. Inclusief keukencheque! Vraagprijs: 479.000,- k.k. Venray De Heuvelaar 26 Hoekapp. 3e verd. Royale woonk. .prachtig uitzicht, mod. keuken, 2 slkmr, sep. berging en overdekte parkeerplaats, ca. 80 m2. Vraagprijs: 175.000,- k.k. Venray Franciscanerpoort 11 Nabij centrum gel. app. op 2e verd. met roy. balkon op westen, uitz. op vijverpartij, 2 slpkmrs, eigen berging en parkeerplek. Vraagprijs: 285.000,- k.k. Venray Klaproos 11 Nabij winkelvoorz., in de gewilde wijk Landweert gelegen, goed onderhouden tussenwoning met diepe achtertuin. Vraagprijs: 165.000,- k.k. Oirlo Haalakker 24 Zeer goed onderhouden halfvr.staande woning met garage, royale tuin en div. ter raspartijen. Perceelsgrootte 550 m2. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray Herderstasje 14 Goed onderhouden halfvrijstaand gescha kelde woning met royale tuin op het zui den, moderne keuken en ruime garage. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Meerlo Pastoor Janssenstraat 1 Vrijst. woning met mogelijkheid tot kan toor aan huis en voorzien van 2 badkamers en gelegen in een groene omgeving. Vraagprijs: 434.000,- k.k. Venray Moderatostraat 6 Half vrijstaande woning met garage, ruime tuin, gezellige houtkachel. Inhoud 450 m3. Perceel 246 m2. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Hegelsom Tongerloseweg 23 Landelijk gel. vrijstaand woonhuis met grote tuin en weide, perc. 2.510 m2. Prima onderhouden en v.v. diverse extra's. Vraagprijs: 379.000,- k.k. Venray Veltumse Kleffen 28 Ruime drive-in woning met gezellige tuin, 3 slaapkamers en gel. nabij winkelvoorzie ningen. Inhoud 420 m3 perc. 160 m2. Vraagprijs: 160.000,- k.k. Maashees Rieterweg 20 Rustig t.o. natuurgebied 't Vennetje en nabij de Maas gelegen vrijtstaande split- level woning met inpandige garage. Vraagprijs: 335.000,- k.k. Venray Penningkruid 95 Modern geschakeld whs met 5 slaapkmrsl, royaal dakterras, Fraaie ligging met ach terom. Perc. 265 m2, inh. 460 m3. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray Bazuinstraat 23 Rustig gelegen ruime tussenwoning in een prima staat, met garage, royale fraaie tuin en diverse malen gemoderniseerd. Vraagprijs: 167.500,- k.k. Vitelia Voeders, Oirlo Lely Center Venray, Heide Keijsers-Manders Installatietechniek, Ysselsteyn Van derVen Vloertechniek, Uden vd BrinkTechniek/www.stroverdeler.nl, Harskamp Rabobank Financiering en verzekering, Venray Accon AVM, Deurne Gebr. Reintjes loonw- grond/rioolw. - transp, Veulen Schoonwater Stalinrichting, Rips Veld-V-Beton Nederland, Mill CRV, Arnhem Gebrs. Aldenzee grond- sloopwerken, Deurne Rooijackers handelsonderneming BV.Veghel Aannemersbedrijf P. Martens, Ysselsteyn Handelsonderneming De Weert, Bakel Bouwkundig adviesburo Michels, Ysselsteyn Sloten BV (Sprayfo), Deventer Dierenartsenpraktijk Ysselsteyn, Ysselsteyn Silohandel Berkers, Ysselsteyn Campina, Zaltbommel Loonbedrijf Ysselsteyn, Ysselsteyn Agrilight, Monster Heemskerk, Hilvarenbeek 85 melkkoeien met bijbeh. jongvee nieuwe ligboxenstal 20 x 60 mtr 97 diepstrooiselboxen Automatisch instrooisysteem Potstal droogstaande koeien Iso lichtnoktype Holstein Agrilight verlichting Gecoate voergoot Flexibele keerband Rollerdoors in kopgevels Veld-V profielroosters Lely Melkrobot Familie van der Staak - Arts Puttenweg 110,5813 BD, Ysselsteyn Daar voel ik mij thuis! - Gelegen in het nieuwbouwplan "de Afhang" - Incl. vrijstaande garage/ berging - 3 Royale slaapkamers en een badkamer op de verdieping - Mogelijkheid voor extra slaapkamers, tweede badkamer en/of werkkamer op de zolder - Hoog afwerkingsniveau - Woninginhoud ca. 630m3 - Royale kavels vanaf 293m2 - Verkoopprijzen vanaf €309.000,- V.O.N. (excl. rentekosten) projectontwikkeling Rabo Vastgoed Rabobank TmrSH Makelaars\ BEËDIGDE MAKELAARS TAXATEURS O.Z. Tel: (077) 398 90 90 www.intermakelaars.com rel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen Tel: (0478) 636 922 www.carelfijen.nl ADVERTORIAL

Peel en Maas | 2008 | | pagina 6