Luxor - Studio 1+2 - Select theaters Venray De ScheidingsWeg en kindercoaching Sint Jozef ïffim J.THEUWS VERZORGENDE IG (of gelijkwaardige opleiding) m/v Administratief Medewerker Inkoop Accountmanager Adecco Office Allround medewerker Varkensfokbedrijf (m/v) •1 Industrial PEEL EN MAAS Donderdag 20 november 2008 - Pagina 40 inninv Ruit kapot? bel dan GLAS-SERVICE yrbest inends gi Boerderijwinkel Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Kado- of eindeiaarsoakketten voor particulier en bedrijf TY GARNER In gesprek blijven na een echtscheiding Communiceren is heel belangrijk, vindt Hans Peeters, scheidingsbemiddelaar in Venlo. Hij weet welke gevolgen het heeft als de communicatie tussen partners vastloopt na een echtscheiding. "Voor de volwassenen is het vervelend, maar voor de kinderen nog erger. Soms verliezen zij daardoor het contact met een ouder of ze belanden in een loyaliteitsconflict." Het motiveerde de zesenveertigjarige een bureau op te zetten dat mensen steunt tijdens een scheidingsprocedure. Omdat de problematiek vaak complex is en om een individuele benadering vraagt, werkt hij samen met specialisten die juridische, financiële en emotionele vraagstukken oplossen. Hulp voor een vaste prijs Klanten die met De ScheidingsWeg in zee gaan, krijgen een zogenaamd scheidings pakket aangeboden voor een vaste prijs. Mensen krijgen daarmee ondersteuning op juridisch, fiscaal, financieel en emoti oneel gebied. Het einddoel is samen een echtscheidingsconvenant te onderteke nen. Het basispakket is in verschillende ta rieven beschikbaar, bijvoorbeeld voor mensen met of zonder kinderen en voor mensen met of zonder onderneming. De ene echtscheiding ligt ingewikkelder dan de andere. Bij de ene ontstaan de grootste problemen op het fiscale vlak, bij de andere op het emotionele. Bij het ene stel is de situatie in drie gesprekken duidelijk, een ander heeft er vijf gesprek ken voor nodig. "Mensen krijgen van mij de tijd die zij nodig hebben", zegt Hans Peeters. "Ik hou er bij het maken van afspraken altijd rekening mee, dat ik niet op de klok hoef te kijken, maar naar de mensen kan luisteren." Ouderschapsplan Zijn er kinderen bij de scheiding betrok ken dan maakt het ouderschapsplan onderdeel uit van het echtscheidings convenant. De overheid wil dat binnen afzienbare tijd verplicht stellen, maar De ScheidingsWeg biedt het nu al aan. Het ouderschapsplan komt tot stand door alle betrokkenen een stem te geven. Ouders kunnen indien zij dat wensen gebruik maken van een deskundig spel- therapeute en kindercoach. De kinderen voeren - soms deels in groepsverband, soms individueel - gesprekken met de kindercoach Ria Oomen. Zij kunnen er vertellen wat zij van de situatie vinden, waar zij tegen aan lopen en welk contact zij na de echtscheiding het liefste willen met hun ouders. Signaleert de Kindercoach Ria Oomen problemen bij de kinderen, dan kan zij eventueel vrijblijvend doorverwijzen naar verdere specialistische hulp. Vele vragen In dezelfde periode dat de kinderen begeleid worden, voert Hans Peeters meerdere gesprekken met de ouders. Deze gesprekken gaan over de kinderen, maar moeten ook helderheid geven over de juridische, fiscale en financiële proble men die bij deze scheiding spelen. Wat gebeurt er met de woning, hoe wordt het vermogen verdeeld, hoeveel alimentatie moet er worden betaald, heeft één of beide partijen recht op een toeslag van de overheid? Het zijn vragen die de deskun digen bij De ScheidingsWeg beantwoor den door het maken van berekeningen en het geven van voorlichting. "We kijken niet alleen naar de situatie op dit mo ment, maar ook naar de toekomst. Wij wijzen mensen er op dat zij zich moeten afvragen hoe lang zij denken financieel verantwoordelijk te zijn voor de kinderen. Is dat totdat de kinderen éénentwintig jaar worden of is de verwachting dat de kinderen gaan studeren. Fiscaalpakket Soms heeft een echtpaar niet genoeg aan de adviezen op fiscaal gebied, zij willen meer praktische hulp. Bijvoorbeeld omdat de scheiding fiscaal erg ingewikkeld ligt, of omdat een of beide partners weinig affiniteit heeft met het onderwerp. De ScheidingsWeg kan deze mensen in con tact brengen met een fiscalist of fiscaal jurist. Hiermee krijgen zij, naast advies, daadwerkelijk hulp. Bijvoorbeeld bij het invullen van de aangifte- en inkomstenbe lasting, het ontvangen van de voorlopige teruggave en het aanvragen van toesla gen waar een werkende alleenstaande moeder soms recht op heeft. Wilt u meer informatie of een afspraak maken? Bel met 077-3523359 of 06-53264978 Of kijk op onze website www.scheidingsweg.nl (24 - 28 uur per week) VOOR DE VERPLEEGAFDELING. Voor een van onze relaties in Venray zijn we op zoek naar een administra tief medewerker inkoop. In deze functie zorg je voor het opstellen en aan vragen van offertes, je onderhoudt contacten met leveranciers, verleent ondersteuning aan de inkopers bij de administratieve inkoopactiviteiten en bewaakt de uitstaande inkooporders, je houdt het leveranciersbestand up-to-date, controleert inkoop orders en orderbevestigingen en verwerkt deze in het besturingssysteem. Je bent in het bezit van een administra tieve opleiding en beschikt over goed communicatieve vaardigheden in zowel de Nederlandse taal als ook de Duitse en Engels taal. Het gaat om een baan van minimaal 32 uur per week met contractmogelijkheden. Voor een van onze relaties in Venray zijn we op zoek naar een accountma nager. In deze functie identificeer en benader je potentiële nieuwe klan ten en je inventariseert hun behoeften. Je komt tot concrete oplossingen en legt alle afspraken in een projectovereenkomst vast. Je stelt offertes op en je voert de onderhandelingen over prijzen, kwaliteit, voorwaarden etc. Je bent een ambitieus en gedreven persoon met een pro actieve in stelling op HBO werk- en denkniveau. Je bezit overtuigingskracht en kan aan de hand van doelstellingen en richtlijnen zelfstandig opereren. Een technische opleiding of werkervaring met plaatwerk is een pré. Het gaat om een fulltime baan met contractmogelijkheden. Voor meer informatie over bovenstaande vacatures kunt u contact opne men met Erica Coenders (erica.coenders@adecco.nl) en/of Désirée van Helmond (desiree.van.helmond@adecco.nl). better work, better life adecco.nl Vi Voor een varkensvermeerderingsbedrijf in de buurt van Venray zijn wij op zoek naar een allround medewerker. Je taken bestaan uit alle voorkomen de werkzaamheden op een vermeerderingsbedrijf zoals het voeren van de dieren, verder ga je werkzaamheden op het land en diverse onderhouds werkzaamheden verrichten. Ook de verzorging van de biggen hoort bij de taken, waarbij geassisteerd moet worden bij het castreren, knippen van de tandjes en couperen van de staartjes. Er moet natuurlijk ook schoonge maakt worden, maar je bent niet bezig met het uitspuiten van de stallen. Ervaring is geen must, motivatie des te meer. Het betreft een fulltime functie in dagdienst met uitzicht op een contract, bij goed functioneren. Voor meer informatie over bovenstaande vacature kun je contact opne men met Ingrid Roosch (ingrid.roosch@adecco.nl) better work, better life adecco.nl Voor al uw senioren meubels zoals ledikanten, kleinere eethoeken, bankstellen, relaxfauteuils met sta-op hulp enz. bent u bij ons op het juiste adres. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen in Liessel t.o. de Molen Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Jt Schildersbedrijf Glas Verf Behang MERSELOSEWEG 64 Tel. 0478-586888 's Maandags de gehele dag geopend Donderdag 20.15 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 18.45-21.30 u Maandag t/m Woensdag 20.15 u Première Nederland BODY OF LIES Hoge verwachtingen worden waargemaakt door het "Dream- team" van Ridley Scott met Russel Crowe en Di Caprio, in een spannende triller over de oorlog tegen het terrorisme in het Midden-Oosten. kijkwijzer: 16 jaar, I Donderdag 20.15 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 16.00-18.45-21.30 u Maandag t/m Woensdag 20.15 u Luxor Studio 1 2 Select Theaters in Venray Donderdag 20.15 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 16.00-18.45-21.30 u Maandag t/m Woensdag 20.15 u Première Nederland MADAGASCAR 2 In een nieuw avontuur verlaten Alex de leeuw en zijn vrienden Madagascar en belanden ze in de jungle van Afrika, waar Alex zijn familie ontmoet. (Originele Versie) kijkwijzer: 6 jaar, 3e overweldigende week QUANTUM OF SOLACE Spannender, heftiger en harder dan ooit te voren slaat 007 terug om wraak te nemen op zijn vermoorde geliefde Vesper. Eigenlijk is Bond 22 de langste achtervolging aller tijden. De film opent slechts een paar momenten na het slot van Casino Royale en dendert verder zonder u ook maar één moment rust te gunnen om weer op adem te komen! kijkwijzer: 12 jaar, Programma van 20 t/m 26 november 2008 Donderdag 20.00 u Vrijdag en Zaterdag 21.30 u Zondag 18.30 u Maandag t/m Woensdag 20.00 u 6e schitterende week BRIDE FLIGHT Met dit geslaagde drama solliciteert Ben Sombogaart opnieuw naareen Oscarnominatie. Twee generaties Nederlands acteertalent laten zich van hun beste kant zien. Het resultaat is een mooi en ontroerend verhaal over hoe het leven ons niet altijd brengt wat we verlangen. kijkwijzer: 12 jaar, Vrijdag en Zaterdag 18.45 u Zondag 21.30 u 7e super komische week MY BEST FRIEND'S GIRL danecook katehudson jascnbïggs alecbaldwin Van de makers van American Pie een nieuwe super komische romantische komedie waarin Jason Biggs zijn beste vriend vraagt of die zich wil misdragen tegenover zijn ex, Kate Hudson, zodat ze hem terug wil. Uiteraard met alle gevolgen van dien... kijkwijzer: 12 jaar, Telefoon reservering 0478 513890 tijdens openingsuren Zaterdag 14.15 u Zaterdag 14.15 u Zaterdag 14.15 u Zondag 13.30-16.00 u Zondag 13.30 u Zondag 13.30 u Woensdag 14.15 u Woensdag 14.15 u Woensdag 14.15 u In een nieuw avontuur verlaten Alex de leeuw en zijn vrienden Madagascar en belanden ze in de jungle van Afrika, waar Alex zijn familie ontmoet. kijkwijzer: 6 jaar, Derde verfilming naar een boek van Carry Slee, waarin de jonge Paco met een schuldgevoel kampt over het verlies van zijn vader. kijkwijzer: 6 jaar, De bewoners van Het HuisAnubis gaan op schoolreisje, maar dat wordt bruut verstoord door iets onverklaarbaars. Kan iedereen zijn zonde overwinnen en door gaan tot het bittere eind? Een spannend avontuur voor jong en oud. kijkwijzer: 6 jaar, Zaterdag 14.15 u Zondag 13.30-16.00 u Woensdag 14.15 u (Nederlands Gesproken) 7e week SINTERKLAAS HET GEHEIM VAN HET GROTE BOEK Een spannend avontuur waarin de gemene Dr. Brein wil dat Sinterklaas stopt met zijn werk zodat zij er met het Grote Boek vandoor kan gaan. Lukt het de Pieten dit spannende avontuur tot een goed einde te brengen en het Grote Boek van Sinterklaas voor 5 december veilig te stellen? kijkwijzer: alle leeftijden Het reserveren van kaarten is mogelijk op telefoonnummer: 0478-513890 dagelijks tijdens openingstijden, en via internet op www.luxorvenray.nl! Eenmalig registreren en u kunt reserveren waneer u maar wilt! Telefonisch zijn wij tijdens bereikbaar: Maandag t/m Donderdag van 19.30 t/m 22.00 u Vrijdag en Zaterdag van 18.00 tot 22.00 u. Zondag van 13.00 tot 22.00 u. Gereserveerde kaarten dienen uiterlijk twintig minuten voor aanvang van de film te zijn afgehaald. Zo niet, behouden wij het recht de reservering te laten vervallen, www.luxorvenray.nl Vanaf nu is zowel telefonisch als Internet reserveren gratis, wij vragen u wel duidelijk uw reserveringsnummer door te geven en de kaarten op tijd af te halen! Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 550653 Openingstijden ma, di, do en vrijdag van 13.00 u. tot 18.00 u. zaterdag van 7.00 u. tot 16.00 u. Gourmetten?? Wij verzorgen dit graag voor u. Voor info of bestellen: tel/fax 0478 550653 of mail: infoanlattelainl.nu. Van 28 nov. Tot 5 dec, kunnen kinderen een gratis wortel afhalen voor het paard van Sinterklaas. Venrayseweg 94 - Horst - 077-3983009 Zondag 23 november Engelse bluesgitarist in stijl Fleetwood Mac aanvang 16.00 uur entree 5,- Zie voor meer concertinfo elders in dit blad en www.cambrinusconcerten.r ADVERTORIAL Zorgcentrum Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimcde woon- en werksfeer voor zowel bewoners cds personeel. Het Zorgcentrum levert Zorg op Maat aan 61 bewoners, een substitutieproject en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijdelijke opname en dagverzorging. Het Zorgcentrum Sint Jozef is op zoek naar een Functie-inhoud: Draagt bij aan het welzijn, wonen en zorg, aan bewoners in een 24-uurs zorgsysteem. Verricht voorkomende handelingen, waartoe op basis van genoten opleiding en/of bekwaamheid bevoegdheid verkregen is. Begeleidt, stimuleert en assisteert de bewoners bij ADL activiteiten. Verricht alle voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Draagt zorg voor het uitvoeren van het diensten- en behandelplan. Draagt zorg voor een goede rapportage en overdracht en houdt het zorgdossier bij. Voert in samenspraak met de coördinator zorg begeleidingstaken uit t.b.v. de bewoners en hun relaties. Functie-eisen: Beschikt over vakkennis minimaal op niveau 3 verzorgende IG. Affiniteit met psychogeriatrische cliënten. Ervaring in het werken op een verpleegafdeling, waarbij, vanuit visie op kleinschaligheid, belevingsgericht gewerkt wordt. Binnen gegeven richtlijnen zelfstandig kunnen werken. Goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-VVT. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij G.Glaassens,teamleider verpleegafdeling tel. 077-4667817of bij J. Hoebers-Scheffers, Manager Zorg- en Dienstverlening tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve U vóór 26 november te richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef, Kapelkesweg 1, 5768 AW Meijel. Marketing Communicator Voor een bedrijf in Boxmeer zijn wij op zoek naar een communicatie talent zowel in het Nederlands als in het Engels die tevens uitblinkt in creativiteit. Je moet stevig in je schoenen staan en uitdagingen aan durven te gaan. Je hebt veel externe contacten en bent redactioneel erg sterk. Je weet de juiste informatie vanuit de organisatie te verwerven en bent in staat deze technische productinformatie te vertalen naar inhoudelijke commerciële kopij. Heb jij een afgeronde opleiding HBO Communicatie en minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie dan zijn wij op zoek naar jou. Vestigingsmanager/Recruiter Voor een bedrijf in Venray zijn wij op zoek naar een commercieel talent die de ambitie heeft om zichzelf en het bedrijf verder te ontwikkelen. Je bent sterk in het oplossen van recruitmentvraagstukken en kunt vanuit je arbeidsmarktkennis de juiste personen plaatsen op de juiste plek. Je hebt veel externe contacten met opdrachtgevers en weet dit netwerk uit te breiden. Tevens heb je voldoende mensenkennis en kennis van de technische markt om mee te denken over HR capaciteitsvraagstukken en oplossingen aan te dragen. Heb jij een MBO/HBO opleiding afgerond in de techniek of P&O en enige jaren ervaring in een technisch/commerciële functie of recruitmentfunctie, dan ben jij de persoon waar wij dringend naar opzoek zijn. S Horst 077-398 24 14 Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst S Venray 0478 - 531 431 Stationsweg 7e, 5802 AA Venray www.mondialbv.cominfo@mondialbv.com Adecco Venray Schoolstraat 29, 5801 BN Venray Telefoon (0478) 58 67 70 EmailVenray015@adecco.nl Adecco Venray Schoolstraat 29, 5801 BN Venray Telefoon (0478) 58 67 70 EmailVenray015@adecco.nl EKAIPIE (Nederlands Gesproken) 8e week RADELOOS (Nederlands Gesproken) 7e spannende week ANUBIS (EN HET PAD DER 7 ZONDEN) Vanaf oktober in de bioscoop

Peel en Maas | 2008 | | pagina 40