II WERKEN van Gemert van Gemert GGZ Ne-f zwana&r? mister KOOL'S Luxor Theater Venray Cv-monteur loodgieter Tapijtreiniging Meubelreiniging Vloeronderhoud Li] B J EVENEMENTEN... TEKENAAR WERKVOORBEREIDER ELEKTROTECHNIEK MONTEUR CV INSTALLATIETECHNIEK Calculator/ontwerper Installatietechniek Een zelfstandig werkend Kok m/v Medewerker bediening Gastheer/vrouw Personeelsconsulent m/v NIEUW!! Jovtv fa/n j& Gd&l&n. iL f Custers kunstgebitten^ Feestje, ongelukje of knoeipartij? Mister KOOL's maakt uw huis i weer vlekkenvrij* PEEL EN MAAS www.linq-events.nljobs@linq-events.nl Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt Wij zijn op zoek naar enthousiast horeca personeel MA/ voor een nieuw op te richten horecagelegenheid beneden de bioscoop in Venray. U heeft kennis van de horeca, ruime ervaring en u weet wat het is om op onregelmatige tijden te werken, dan zijn wij wellicht op zoek naar u! Tevens beschikt u over communicatieve sociale vaardigheden, en spreekt vloeiend algemeen beschaafd Nederlands. Wij hebben één fulltime functie als manager beschikbaar. (Uiteraard liggen de eisen voor deze functie aanzienlijk hoger) Meerdere parttime functies beschikbaar. U stuurt uw sollicitatie brief met toelichting en werkervaring naar Luxor Theater Venray Postbus 152 5800 AD Venray Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt Stationsweg 130c Oostrum voor o.a. meubels in diverse utvoeringen Tuin- en Serremeubelen van Wicker met kortingen van 100 tot 150 euro. Ook op internet: www.johnsmeubelkes.nl Mariet Vorstermans, tel. 077 - 463 27 58 Bel (0478) 56 97 50 voor meer informatie, of kijk op www.misterkools.nl Lid van Ondernemersorganisatie TZj Schoonmaak- Bedrijfsdiensten ECHT SCHOON IS EEN VAK APART Erkend door Stichting Waarborg tapijt- meubelreiniging Donderdag 20 november 2008 - Pagina 28 De Zorg boog zorg die verder gaat De Zorgboog groeit sterk in de regio Helmond. Daarom zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe collega's voor diverse functies, zoals verzorgende en verpleegkundige. Houd je van mensenwerk en wil je graag een leuke en uitdagende baan in de zorg? Aarzel niet! Kijk voor een actueel vacatureoverzicht en meer informatie op www.zorgboog.nl of bel: (0492) 348 404. Limbraco BV is een dynamisch opererend bedrijf met producten en diensten voor compost- en champignonbedrijven zowel nationaal als internationaal. Wij leveren turn-key oplossingen voor de bouw, machinebouw, computer- en klimaatsystemen. Wij bieden een interessante werkomgeving met veel afwisseling en mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling. In een omgeving waarin je kennis en ervaring kunt vergroten en kunt samenwerken met collega's vanuit verschillende disciplines. Voor onze afdeling panelenbouw zijn wij op zoek naar een fulltime tekenaar werkvoorbereider. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de engineering, het bestellen van de materialen en het verzorgen en/of aansturen van het tekenwerk. Hierbij houd je contact met opdrachtgevers, monteurs en leveranciers. Beschik jij over de eigenschappen om deze functie naar behoren uit te voeren dan hebben wij een uitdagende functie voor jou! Functie-eisen: - Een afgeronde MTS E opleiding (of gelijkwaardig). - Kennis van PLC besturingen. - Flexibele en gemotiveerde instelling. - Klant- en servicegerichte instelling. - Goede contactuele eigenschappen (ook in Engels en Duits). - Leeftijdindicatie 25-40 jaar. Wij bieden: - Een afwisselende baan met prettige werksfeer. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Mogelijkheden tot doorgroei binnen het bedrijf. Na een gedegen inwerkperiode ben je in staat om zelfstandig en in teamverband cv-, koel-, water-, stoom-, en luchtbehandelingsystemen te installeren in compost- en champignonbedrijven. Tevens draag je de verantwoording voor de inbedrijfname. Functie-eisen: - Ervaring als zelfstandig installatiemonteur. - Ervaring met autogeen en elektrisch lassen - Flexibele en gemotiveerde instelling. - Klant- en servicegerichte instelling. - Goede contactuele eigenschappen. - Leeftijdindicatie 20-40 jaar. Wij bieden: - Een afwisselende baan en prettige werksfeer. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Goede opleidingsmogelijkheden Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer M. Derkx of met de heer F. Cornelissen. Heb je interesse in een van deze functies, stuur dan een sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar: Limbraco BV T.a.v. Dh. M.P.M. Derkx Bremweg 2, 5961 NE Horst Telefoon 077-3983359 - E-mail m.derkx@limbraco.nl Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van werktuigbouwkundige- en elektrotechnische installaties bij particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Voor onze hoofdvestiging in Overloon zoeken wij een: Kernactiviteit van deze functie is het ontwerpen, begroten en calculeren van werktuigbouwkundige installatieprojecten ten behoeve van de [met name] woningbouw en utiliteit. Ben je flexibel ingesteld; kun je snel omschakelen in werkzaamheden en kun je zaken goed inschatten op prijs, prioriteit en belang dan ben jij de persoon die wij zoeken. Verder vinden wij klantvriendelijkheid en collegialiteit belangrijke eigenschappen voor onze nieuwe medewerkers. Gezien de zwaarte van de functie zijn wij op zoek naar iemand met een aantal jaren werkervaring. Voor meer informatie kun je bellen met Martijn van Gemert. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naar m.vangemert@vangemertbv.nl. Sollicitatiebrieven graag I sturen naar onderstaand adres. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon INSTALLATIEGROEP De Rooijerie is gevestigd midden in het centrum in een van de markantste panden van Venray namelijk het oude gemeentehuis. Het is een multifunctioneel horecabedrijf waarbij alle aspecten van de horeca aan bod komen. Wij vragen een: - in staat zijn om op meerdere niveaus te koken - enthousiasme, creativiteit en werklust belangrijker dan ervaring - een teamplayer - Enige restaurant ervaring en gerichte horecaopleiding gewenst. - Enthousiasme en gastgerichtheid belangrijker dan ervaring - Zowel parttime als fulltime is mogelijk Wij bieden een prettige werksfeer en een goed salaris in een zeer gemotiveerd team. Informatie te verkrijgen op Tel.: 0651356716 (Geert Pelzer) of Hans Holtackers (chef-kok 0478630725) Alleen schriftelijke sollicitaties, binnen 8 dagen, richten aan: Rooijerie t.a.v. Geert Pelzer, p/a Maasheseweg 27,5804 AA Venray Of mail: info@rooijerie.nl - www.rooijerie.nl Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings-installaties bij particulieren, bedrijven en overheids-instellingen. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: Wij zijn met name op zoek naar ervaren monteurs, maar ook gemotiveerde mensen met een werktuigbouwkundige achtergrond die graag in de installatie branche willen werken nodigen wij uit te solliciteren. Wij bieden je een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Voor info kun je bellen met Jack Brienen. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naar info@vangemertbv.nl. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon INSTALLATIEGROEP De GGZ Noord- en Midden-Limburg is voor de dienst P&O op zoek naar een: Centrum Roermond GGZ NML biedt in Noord- en Midden-Limburg op verschillende locaties een gespreid en geïntegreerd pakket van geestelijke gezondheidszorg voor volwassenen en ouderen. De instelling biedt ambulante en (poli)klinische zorg, deeltijdbehandeling en langdurige zorg. De zorgvraag van cliënten is daarbij het uitgangspunt. GGZ NML kent bovendien een meerdere mogelijkheden vooropleidingen in de psychiatrische zorg. Bij GGZ NML werken ca. 1600 medewerkers en 200 vrijwilligers in de zorg, terwijl ca. 400 medewerkers actief zijn bij de ondersteunende diensten. De functie Als personeelsconsulent werk je binnen de dienst P&O met een grote mate van zelfstandigheid ten behoeve van een of meerdere organisatie-onderdelen. Je adviseert op het brede P&O-terrein. Je ondersteunt het management van de organisatie-onderdelen bij de uitvoering van het personeels- en organisatiebeleid en voert hiertoe ook operationele taken uit. Je denkt mee en doet voorstellen over de ontwikkeling en uitvoering van het P&O-beleid binnen de organisatie-onderdelen en binnen de GGZ Noord- en Midden- Limburg als geheel. Uw profiel Je beschikt over een opleiding op HBO-niveau richting personeel en organisatie. Verder heb je aantoonbare ervaring opgedaan als personeelsconsulent. Je bent vakkundig en in staat om relaties op diverse niveaus binnen de organisatie op te bouwen en te onderhouden. Je bent klant- en service- gericht. Tot slot ben je pro-actief, flexibel, resultaatgericht en vasthoudend en voel je je thuis in een organisatie met professionals. Solliciteren? Deze vacature vind je op |zorg Ons aanbod Het betreft een functie voor bepaalde tijd met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd voor 24 uur gemiddeld per week. De functie is conform de CAO GGZ ingedeeld in FWG 55 en het salaris bedraagt -afhankelijk van opleiding en ervaring- maximaal €3.536,- bruto per maand (op basis van 36 uur per week). Daarnaast kun je kiezen uit een breed scala aan flexibele arbeids voorwaarden. Een eindejaarsuitkering maakt eveneens deel uit van de arbeidsvoorwaarden. Meer informatie Wil je meer weten? Neem dan contact op met E. Jansen, Personeelsconsulent, (0478) 52 77 61. Reageren: Je belangstelling voor deze vacature kun je, voor 4 december 2008, door middel van een schriftelijke sollicitatie kenbaar maken aan GGZ Noord- en Midden- Limburg, t.a.v. E. Jansen, personeelsconsulent of via ejansen-vermazeren@ggznml.nl. ■mburg In het begin van je zwangerschap zit in jouw urine het hCG-hoimoon. Daarmee kunnen we andere vrouwen helpen moeder te worden. Meld je aan of bel voor meer informatie gratis 0800 - 022 80 70 of je informatrice: Kijk ook op internet: www.moedersvoormoeders.nl Moeders voor Moeders is onderdeel van NV Organon Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseiueg 4, Oostrum (800 motor vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-581997 Fox. 0478-589335 ^oilu lu. ttlcusters.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 28