De Schijnwj op: Ward van Rijswick (TOR*27) SSS'18 krijgt te weinig Volharding- Wilhelmina'08 gestaakt 1 Summa Topschutters] Klassement Sufnma Co FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 13 november 2008 - Pagina 22 top inn town SV Ysselsteyn Koen Ooms: "Wij hebben de ploeg om uit dip te komen" (fejlJSII IlSUWill Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: 'PORT2000 :ke- de van De redactie vaj^eel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding en Holthees wor den in de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspe- ler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurdu els die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspe- ler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereni ging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Ward van Rijswick vanTOP'27. Naam: Ward van Rijswick Leeftijd: 24 Woonplaats:Tienray Partner: Mijn vriendin Sabina Beroep: Ik werk als bakker bij bakkersland in Sevenum Club:TOP'27 Positie: Linksback Hoogtepunt: Het kampioenschap met deAl vanWittenhorst en de twee kampioenschappen met TOP Dieptepunt: De degradatie uit de vierde klasse Beste trainer: Peter Seuren Slechtste trainer: Marcel Hovens Beste boek/tijdschrift: De Guggenheimer-trilogie De beste film: Lock, stock and two smoking barrels Andere hobby's: Uitgaan Lievelingseten: Pizza Drank: Bier Mooiste vrouw: Sandra Bullock Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Dennis Bergkamp' Favoriete vakantieland: Nederland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Quick Boys Wie wordt laatste in jullie klasse?: Holthees Ward redactie Schijndel-Venray 1-2 1-1 SSS' 18-Volharding 1-1 1-6 Leunen-Hapse Boys 2-0 2-2 Swolgense Boys-Venhorst 2-1 1-1 Quick Boys-Oostrum 2-0 2-2 DEV Arcen-TOP' 27 1-3 2-1 FCV-Holthees 2-0 3-1 United-Belfeldia 0-3 1-3 S VOC01 -Kronenberg 0-2 1-3 Meterik-BW'27 2-0 2-1 Sander Peeters (Ysselsteyn) sprokkelde met zijn voorspellingen zeven punten bij elkaar tegenover Peel en Maas-redacteur Henk Lammen vijf. Beiden hebben nog een duel tegoed, want het duel Volharding-Wilhelmina'08 werd bij een 2-1 stand in het voordeel van de thuisploeg gestaakt, omdat de scheidsrechter een blessure opliep. Peeters staat voorlopig gedeeld zesde in het klassement. Stand: 1Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Ludo Gommans (Holthees) 9 punten 4) Koen van Bree (SSS '18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 6) Rob van Ooi (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn)** 7 punten 7) Chris van Duijnhoven (Volharding) 5 punten 8) Steef Emons (Oostrum)* 3 punten Steef Emons heeft de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-Hapse Boys nog tegoed. Sander Peeters heeft het gestaakte duel Volharding-Wilhelmina'08 nog tegoed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Jj Maatwerk In financiële Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Volhar ding aan kop met 23 treffers gevolgd door Ysselsteyn (20) en Oostrum (18). In het individuele klassement is er een nieuwe koploper. Chris van Duijnho ven (Volharding) was opnieuw trefze ker en staat nu met negen doelpunten aan kop. De onttroonde ranglijstaan voerder Tom Hendriks (Leunen) volgt met acht goals op de tweede plaats. Teamklassement 1) Volharding 23 2) Ysselsteyn 20 3) Oostrum 18 4) SSS'18 16 5) Venray, Leunen en SV United 15 8)TOP'27 en SVOC'01 11 10) Merselo en Swolgense Boys 10 12) Holthees 8 13) BW'27 7 Individueel klassement 1) Chris van Duijnhoven (Volharding)9 2) Tom Hendriks (Leunen) 8 3) Freek Thoone (SV Venray) en Stan van Raaij (SSS' 18) 5) Chris Wilschut (Oostrum), Johan Vullings (Volharding) en Paul Jeuris- sen (Y sselsteyn) 5 Uitslagen Ysselsteyn Bl-SSE BI 1-5 Stiphout Vooruit Cl-Ysselsteyn Cl 1-0 Ysselsteyn C2G-Liessel C2 1-7 ZSV D2-Ysselsteyn DIG 3-7 Ysselsteyn D2-Someren D6 4-1 Someren D7-Ysselsteyn D3G 5-1 Someren E2-Ysselsteyn El 4-7 Ysselsteyn E2-Deurne E3 0-11 Ysselsteyn E3-Helenaveen El 3-0 ONDO E3-Ysselsteyn E4 7-0 BAVOS E4G-Ysselsteyn E5 13-1 Sv United Fleo-Ysselsteyn F1 10-1 Helmondia F4-Ysselsteyn F2 0-0 Ysselsteyn F3-SJW F3 3-3 HRC'27 MFl-2-Ysselsteyn MF1-2 6-10 Programma zaterdag 15 november Ysselsteyn Al-SomerenA2 15.00 ASV'33 Bl-Ysselsteyn BI 14.30 Ysselsteyn Cl-ELI Cl 14.00 Mierlo Hout C5-Ysselsteyn C2 13-00 Ysselsteyn D1G-NWC D2 12.15 Liessel D2-Ysselsteyn D2 12.15 Ysselsteyn D3G-Rood Wit'62 D7 12.15 Ysselsteyn El-ZSV E2 9.00 Ysselsteyn E2-Mulo E3 9-00 ZSV E6-Ysselsteyn E3 10.30 Ysselsteyn E4-Someren E10 9-00 Deurne E7-Ysselsteyn E5 10.30 Mierlo Hout F2-Ysselsteyn F1 9-15 Olympia Boys Fl-Ysselsteyn F2 9-30 Ysselsteyn F3-Bavos F4G 10.15 Ysselsteyn MFl-2-Volharding MF1-2 11.00 Ysselsteyn MF3-4-Meterik MF1-3 10.00 Uitslagen SV Lottum-Ysselsteyn 1-3 Ysselsteyn 2-DEV Areen 2 1-2 Constantia 2-Ysselsteyn 3 2-0 TOP'27 3-Ysselsteyn 4 5-2 Ysselsteyn 5-Neerkandia 4 1-3 SJW-veteranen 2-5 Programma zaterdag 15 november Veteranen-SV Venray 15.30 Programma zondag 16 november Ysselsteyn-GFC'33 14.30 Meterik 2-Ysselsteyn 2 11.00 Ysselsteyn 3-SV United 3 13-00 Ysselsteyn 4-Wittenhorst 9 11.00 Hegelsom 4-Ysselsteyn 5 10.30. SVC 2000-SSS'18 2-2 (0-0). Doel punten SSS'18: Stan van Raay en Teun van Bree Waar voor de wedstrijd SSS'18 voor een punt tegen koploper SVC 2000 getekend had, was er achteraf teleur stelling dat er geen drie punten mee terug naar Overloon genomen kon den worden. Na een 0-2 voorsprong eindigde de wedstrijd in 2-2 en hier mee was SVC het meest tevreden. Het aftasten tussen beide teams duurde zeker vijftien minuten en beide doelmannen hadden nog niet hoeven optreden. In de 17e minuut bleef SVC met veel kunst en vlieg werk overeind, nadat Joey de Bouville doelman De Winter op de proef stelde en de afvallende bal twee keer werd geblokkeerd. De eerste kans voor SVC kwam in de 22e minuut, maar het schot was recht op doelman Bram Dekkers die daarmee wel raad wist. Vijf minuten later ontsnapte SSS'18 aan een achterstand toen een klutsbal via een Overloon verdediger corner ging. Overloon bleef dreigender en in de 40e minuut werd een schot van Luc Janssen door de SVC doelman gestopt. Het gaf de gasten een goed gevoel voor de tweede helft. De eer ste minuut van de tweede helft was SVC dreigend, maar daarna was het SSS'18 dat de kansen creëerde. In de 50e minuut was een inzet van Joey de Bouville net te zacht en een minuut later moest doelman De Winter opnieuw handelend optreden om een achterstand van SVC te voorkomen. In de 57e minuut had hij echter geen antwoord op een prachtige kop bal van Stan van Raay op een voorzet van Coen van Bree: 0-1Drie minuten later leek de wedstrijd gelopen, toen Teun van Bree -op aangeven van Wout Janssen- de 0-2 liet aantekenen. In de 67e minuut werd het weer een wedstrijd toen scheidsrechter Govers SVC een penalty toekende. Die werd door John Burhenne met enig fortuin in een doelpunt omgezet: 1-2. Tussen de 75e en 80e minuut kre gen de Overloners diverse kansen om op een beslissende voorsprong te komen, waarbij de beste kans voor Paul Joosten was maar vrij voor doel ging zijn bal net naast. En voetbalwet ten komen uit, als je zelf niet scoort doet de tegenstander dat en in de 86e minuut kopte SVC invaller Marijn Thissen de gelijkmaker achter doel man Dekkers en leverde een prima prestatie van de Overloners slechts een punt op. Volharding-Wilhelmina'08 2- 1 (2-1). Doelpunten Volharding: Chris van Duijnhoven en Nico Mihoglu (e.d.) Bijzonderheid: de wedstrijd werd in de 63e minuut gestaakt vanwege een blessure van scheidsrechter Hartjes uit Wehl. De wedstrijd wordt waar schijnlijk uitgespeeld op zondag 23 november Voor aanvang van de wedstrijd werd er een minuut stilte in acht genomen vanwege het overlijden van erelid Theo van den Heuvel; Volharding speel de daarom met rouwbanden. De wedstrijd tussen Volharding en Wilhelmina'08 werd afgelopen zondag niet uitgespeeld. In de 63e minuut kon scheidsrechter Hartjes uit Wehl bij een 2-1 stand in het voor deel van Volharding niet meer verder vanwege een spierblessure in de kuit, waarna hij het duel moest staken. Het restant van de wedstrijd wordt nu waarschijnlijk op zondag 23 novem ber uitgespeeld. Volharding had een mooie slag kunnen slaan vandaag, immers de rest van de uitslagen waren allemaal in het voordeel van de roodwitten. Ondanks het feit dat de tussenstand tegen Wilhelmina'08 niet kan wor den meegenomen in de stand, staan de Vierlingsbekenaren nog altijd op een keurige derde plek op de rang lijst en dat met de derby tegen SSS'18 (dat zeer knap met 2-2 gelijkspeelde bij koploper SVC 2000) van zondag voor de boeg. Net als de afgelopen weken speelde Volharding in de eer ste helft weer fraai combinatievoetbal. Met name het eerste half uur was het aanzien meer dan waard. De thuisclub vergat echter om het duel al snel te beslissen. Chris van Duijnhoven zag zijn inzet van de lijn gehaald, Johan Vullings schoot uit de draai de paal, Jasper van Elferen zag zijn kopbal eveneens tegen de paal belanden, de rebound van Sander Oudenhoven verdween over het doel, Roel Gerrits zag zijn schot overgetikt worden door de SVC-goalie en Ben Verberkt zag zijn poeier geblokt. Volstrekt tegen de verhouding in kwamen de gasten vervolgens op voorsprong. In de 27e minuut raakte Maikel Evers eerst de lat en de terugspringende bal werd daarna door clubtopscorer Marinho Vyent via Rob Branje binnengescho ten: 0-1. Volharding toonde veerkracht en boog de achterstand binnen zeven minuten om in een voorsprong. Eerst werden de roodwitten geholpen door Wilhelmina-speler Nico Mihoglu die zo vriendelijk was om de bal achter zijn eigen doelman te schieten na een fraaie vooractie van Johan Vullings (1- 1). Daarna was het de beurt aan wie anders dan Chris van Duijnhoven, die een corner van Mark Blenckers bij de tweede paal bekeken binnenkopte (2-1), zijn negende treffer van het sei zoen. In de tweede helft begon Volhar ding niet scherp genoeg, waardoor Wilhelmina-aanvoerder Thomas Witjes al vrij snel voor de gelijkmaker had kunnen zorgen, maar zijn kopbal ver dween tot opluchting van Volharding net naast de goal. In de tegenaanval had Volharding een penalty moeten krijgen toen Johan Vullings duidelijk gevloerd werd in de zestien, maar arbiter Hartjes wilde van geen straf schop weten. Weer twee minuten later moest Volharding-keeper Erik Hubers tot tweemaal toe handelend optre den bij inzetten van Marinho Vyent. Daarna was in de 63e minuut de koek noodgedwongen op, aangezien leids man Hartjes het vanwege een bles sure voor gezien moest houden. Sportnieuws -info Derde verlies op rij voor zwak Venray Venray-Papendrecht 1-3 (0-2). Doelpunten: 36. Samir Achar- rat 0-1; 38. Robert-Jan de Vos 0-2; 48. Giovanni Klaverweide 0-3; 82. Freek Thoone (strafschop) 1-3. Scheidsrechter: Heusschen (Bla- del). Toeschouwers: 650. Rode kaart: 83. Jay Luciano (na twee keer geel). Gele kaart: Angelo van Mil, Wout Gommers, Peter Nabbe (Venray), Samir Acharrat en Chaib Azaimi (Papendrecht). Venray: Nabbe; Keijzers, Gee- nen, Van Mil (46. Mardjani) en Ooms; Snijders (46. Hlimi), Gom mers, Crooij en Custers (70. Hen- drikx); Joosten en Thoone. Door Jan Leijsten De mooie hoofdklasserentree is helemaal weggeëbd. Stond Ven ray zondag voor aanvang tegen Papendrecht nog stevig in de middenmoot, na de 1-3 nederlaag - het derde verlies op rij - zijn de roodwitten in de lagere regionen beland. Een positie waarvan Ven ray, dat het niet van vechtvoetbal moet hebben, beter ver weg kan blijven. De ontmoeting Venray-Papendrecht was nog een onbeschreven blad in de historie van beide clubs. Het begon al onder een ongunstig gesternte. Scheidsrechter Heusschen blesseerde Venray-aa, van Papendr aller Bas Joosten (links) strijdt om de bal met zijn opponent zich tijdens de warmingup. Venray- verzorger Hay Beurskens moest er aan te pas komen om de leidsman fit aan de aftrap te krijgen. Pas om 14.39 uur klonk het beginsignaal. Goed voorbeeld doet goed volgen. Want het werd al spoedig een blessurefestival Het begon in de tweede minuut met linksachter Koen Ooms die na een kwartier nog een keer de man met de waterzak nodig had. Tussendoor was Angelo van Mil al op consult geweest. Gevoetbald werd er ook, en stevig zelfs.Angelo van Mil merkte als eerste dat Heusschen de tolerantiegrens laag hield. De voorstopper kreeg al in de vierde minuut geel te zien. Het spel golfde op en neer met veel balwis selingen. Een combinatie over meer dan drie stations viel nauwelijks te bespeuren. "Vanaf het begin deugde onze instelling niet", zei Koen Ooms na afloop. De verdediger wilde zelfs na twee blessurebehandelingen niet van wijken weten. Freek Thoone opereerde veelal vanaf de linkerflank. Hij glipte voor een keer langs twee Zuid-Hollanders maar ondervond dat de derde er een teveel was. Aanvoerder Wout Gom mers knalde van achttien meter over. Halverwege Thoone mooi op Bas Joos ten die net buiten de zestien werd gestuit. Het gevolg was een directe vrije trap die door Bob Crooij, weer terug na zijn schouderblessure, rake lings naast geschoten werd. Ondanks de vele onderbrekingen bleef het aanvankelijk een aardig kijkspel. Temeer de gasten zich niet ingroeven. De 1-4 cornerstand na een half uur zei genoeg. Rechtsachter Ruud Keijzers had zijn handen meer dan vol aan de handige Jay Luciano die niet ver vanaf de achterlijn de bal voortrok. Samir Acharrat kon de bal straffeloos vrij intikken: 0-1. Papen drecht kwam twee minuten later al aan haar tweede treffer toen Robert- Jan de Vos met binnenkant voet Peter Nabbe verschalkte: 0-2. Venray voetbalde steeds meer tegen zichzelf en zag dat de tegenstander de zijkanten ijzersterk bezet hield. En ook door het midden was er geen doorkomen aan. De Zuid-Hollanders mochten bij vlagen hun intimideren de speelwijze tonen. Toch had Venray bij de tweede corner vlak voor rust met een beetje geluk kunnen scoren. Maar Freek Thoone gleed de trap van Luuk Snijders naast. Het was een van de weinige keren dat Thoone de bal niet bij de tegenstander inleverde. Trainer Jan Poels paste tijdens de rust een dubbele wissel toe. Snijders en Van Mil bleven in het kleedlokaal achter ten faveure van Khalid Hlimi en Gregory Mardjani. Alle goede bedoelingen van het tweede bedrijf werden al na drie minuten de grond ingeboord. Ruud Keijzers, het talent ging met zijn maats kopje onder, trapte finaal over de bal waarna Gio vanni Ada voor het doel Giovanni Kla verweide vond die alle tijd en ruimte kreeg om 0-3 te scoren. Nu nam Thoone zijn verantwoor delijkheid en hij haalde de bal zelfs achterin op. Hij soleerde en trok de bal voor bij de tweede paal waar Bas Joosten over kopte. Met nog acht minuten op de klok maakte Papendrecht-verdediger Stian van Gameren hands in een duel met Freek Thoone die zelf de strafschop benutte: 1-3. Het was tevens de eind stand die pas ver na half vijf werd bereikt. Koen Ooms was een van de betere SW'ers. "We kunnen duide lijk beter dan dat we vandaag heb ben laten zien. We speelden ook heel ongelukkig. Het heeft met vertrouwen te maken. Maar we hebben een groep die uit deze dip kan komen." Elftalleider Eric Claes verklaarde: "Het verlies is veroorzaakt door grote persoonlijke fouten." Jan Poels rea geerde teleurgesteld. "We lieten ons de kaas van het brood eten. Tot de 3- 6 tegen JVC Cuijk liep het goed. Maar nu is de vorm er even niet." SSS'18 en Volharding kijken uit naar voetbalderby Sportpark De Raaij is zondag het strijdtoneel van de Brabantse derby SSS'18 tegen Volharding. Het is voor het eerst dat de buur dorpen elkaar in competitiever band treffen. Dé derby tussen 'Loon' en 'Beek' werpt al het gehe le seizoen zijn schaduw vooruit. Al vanaf het moment dat de KNVB midden in de zomer het program ma bekendmaakte. Op zondag 16 november is het eindelijk zover. De trainers John Thijssen (SSS'18) en Stephan Sijbers (Volharding) blikken vooruit. Door Henk Willemssen Thijssen en Sijbers hebben iets met elkaar gemeen. Ze zijn beiden 37, volgden het CIOS, zitten boordevol ambities en staan nog aan het begin van hun trainersloopbaan. Het gaat ze momenteel in de tweede klasse H voor de wind. Volharding rekent af met enkele magere jaren terwijl, debutant SSS'18 verrassend veel pun ten pakt.Aanvankelijk leverden alleen de thuisduels succes op voor de Over loners. Maar de recente 1-4 op PSV'35 en de 2-2 bij de sterke koploper SVC 2000 tonen een stijgende vorm aan. Dat heeft ook Stephan Sijbers opge merkt. "Dit zijn resultaten die aanspre ken. We zullen zondag zeker niet op onze sloffen winnen in Overloon. SSS is een tegenstander van formaat." John Thijssen baalt ondanks de puike prestatie nog een beetje van de 2-2 in Roermond. "We stonden met 0- 2 voor en de gelijkmaker viel pas in de 94e minuut. Daarvoor verzuimden wij de genadeklap uit te delen, door de 1-3 niet te scoren. Het was een aan trekkelijke wedstrijd, waarin wij zelfs het beste van het spel hadden." Voor Thijssen is het een bijzondere derby. Want de geboren Vierlingsbe ker werd groot bij Volharding. Daar zette hij zijn eerste schreden op het voetbalveld en hij begon er zijn trai nerscarrière. "Inderdaad Volharding is mijn club. Daar liggen mijn roots. De derby leeft in Overloon enorm.Al vele weken lang. Ik hoef mijn groep echt niet te motiveren. Het is een derby met sentimenten. Ik ben benieuwd hoe mijn spelers met de druk omgaan." Het is toch vreemd dat twee buurdorpen op vijf kilometer afstand, elkaar nog nooit troffen in de com petitie. De tijd is daarvoor toch lang genoeg geweest. Want SSS is opge richt in 1918 en Volharding in 1914. De Vierlingsbekers koesteren een veel rijker verleden dan Overloon, dat pas in 1983 het afdelingsvoetbal ontsteeg. Beide clubs floreren. SSS'18 wist het verlies van routinier Geert-Jan Drab- bels en topscorer Bas Joosten - beiden vertrokken naar Venray - ogenschijn lijk makkelijk op te vangen. Thijssen kende de aanvallers Joey de Bouville (SIOL) en Stan van Raaij (DSV) uit zijn JVC-tijd. Daarnaast kwamen Serge van den Berg (Woezik) en Jan Verheijen (Oostrum) naar sportpark De Raaij. Alhoewel de laatste twee aanwinsten geblesseerd zijn. Verheijen liep op zijn werk een armblessure op en is weer bijna fit. Van den Berg raakte zondag tijdens de warming-up geblesseerd aan zijn hamstrings. Zijn vervanger Mark Verbeek deed zo goed in het centrum, dat Thijssen hem wellicht zal laten staan. "Ons spel vertoont een stijgende lijn. De jonge, gretige groep wordt snel volwassen", vindt Thijssen. "We trainen om de andere week zelfs drie keer. Zo raken we sneller gewend aan het hogere niveau. We zitten goed in ons ritme. Niet alleen qua resultaat, maar ook qua veldspel. We hanteren een hoge balcirculatie, zoeken de zijkanten op en creëren steeds veel kansen." Door de opmerkelijke presta ties past SSS'18 de rol van underdog niet meer. Alhoewel Volharding hoger op de ranglijst staat en een grotere voetbalnaam heeft. Een paar kilome ter verderop verdient ook Stephan Sijbers een pluim. Met een op papier zwakkere selectie presteert de ex-Ven- raynaar opmerkelijk goed. Het vertrek van Jaap de Vlam en Huseyin Tokat is uit eigen gelederen opgevangen. Vorig seizoen streden de Vierlingsbe kers nog tegen de degradatie. Nu zijn de roodwitten terug te vinden in de top. Toch verliep de voorbereiding stroef. "We zijn overgeschakeld naar een meer aanvallend systeem", zegt Sijbers. "Het heeft even geduurd, maar het werpt nu zijn vruchten af. De jonge spelers pikken het goed op. Vorig seizoen was het te defensief. Ik ben een trainer met een andere visie dan mijn voorganger (André Cornelissen, red.). Ik denk altijd aan vallend. We worden steeds beter en dat zie je aan de resultaten." Het 'dieptepunt' bereikte Volharding op 14 september. Het tweede competitie duel uit bij NWC ging roemloos met 4-0 verloren. Libero Gijs Ermers, een van de weinige routiniers, liep een rode kaart op en werd voor liefst zes duels geschorst. "Het ging toen hele maal mis", zegt Stephan Sijbers, die uit het tweede elftal Frank Ohoilulin op pikte. "Die jongen is veel geblesseerd geweest maar hij heeft de positie van laatste man tot volle tevreden heid overgenomen", zegt Sijbers. Zo goed zelfs dat Gijs Ermers - toch een monument in Vierlingsbeek - zondag wellicht op de bank begint. Hij heeft zijn straf uitgezeten. "Er is inderdaad weinig reden om te wisselen. Ik ben wel blij dat steeds meer spelers aan het terugkomen zijn. Er komt steeds meer concurrentie, en dat is goed." Chris van Duijnhoven is zo'n speler die helemaal is opgeleefd. Vorig jaar bleef de teller op vijf treffers steken. Nu heeft de vleugelspits er al negen in liggen. "Chris krijgt aanvallend alle vrijheid. Hij moet lekker voetballen en doen en laten wat hij wil. We zijn een team waarin spelers dingen voor elkaar oplossen", aldus trainer Sijbers. Ex-Venrayspits Johan Vullings is ondanks het getob met zijn knie ook weer op de terugweg. Net als Van Duijnhoven scoort Vullings de laatste weken aan de lopende band. "Johan kan door die knie geen twee keer per week trainen. Want dan is hij zondags niet fit", zegt Sijbers. Op dinsdag traint Vullings daarom niet met de groep mee. Hij loopt uit, fietst wat en laat zich verzor gen. "Hij heeft een zware knieblessure gehad. Maar hij is weer dreigend en scoort weer", constateert de trainer tot zijn tevredenheid. De positie op de ranglijst zegt bij een rasechte derby helemaal niets, roepen de twee trainers in koor. "Bij een derby gelden andere wetten", weet Sijbers. "SSS wil de grote broer Volharding een hak zetten. En wij wil len 'Loon' op zijn plaats zetten. Deze derby heeft een extra lading. Het leeft enorm en dat is alleen maar mooi. Ik verwacht zondag veel publiek, veel sfeer en het zal er flink aan toe gaan." SSS'18 verschijnt boordevol vertrou wen aan de aftrap. De club is thuis al een jaar ongeslagen. "De ploegen ont lopen elkaar niet veel", denkt Thijssen. "Maar vergeet niet dat ik geen enkele speler heb met ervaring in de tweede klasse. Het wordt zondag een duel op zich. Er spelen allerlei sentimenten." De vermoedelijke opstellingen zijn: SSS'18: Dekkers; Coen Janssen, Paul Janssen, Verbeek en Muijsers;Teun van Bree, Wout Janssen en Koen van Bree; De Bouville, Van Raaij en Luc Janssen. Volharding: Hubers; Oudenhoven, Branje, Ohoilulin en Hamzic; Gerrits, Blenckers en Verberkt; Vullings, Van Elferen en Van Duijnhoven. •S^-Venray fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. if B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal Autowijk Keizi Autoschade V De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. vijk Keizersveld e Venray o accountants en belastingadviseurs BlAlS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., H Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte.Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 22