II t FRRNSEN GERRITS PROCES-OPERATOR m/v projectmanager Atlantic telecom Momenteel zijn er drie vacatures VACATURES Heftruckchauffeur Schoonmaak medewerkster m/v Montagemedewerker PEEL EN MAAS Donderdag 30 oktober 2008 - Pagina 12 Fransen Gerrits is een middelgroot mengvoederbedrijf met als afzetgebied Zuid-Nederland. Het bedrijf is actief in rundvee, pluimvee en varkensvoeders welke in 4 moderne fabrieken worden gepro duceerd (De Rips, Erp, Balgoij, Handel). Fransen Gerrits beschikt tevens over een eigen op- en overslag in de haven van Óss en een eigen laboratorium ter controle op de kwaliteit. Uiteraard maakt deskundige advisering aan de afnemers een belangrijk onderdeel uit van de werkzaamheden van Fransen Gerrits met als doel ondersteuning bij de bedrijfsvoering en rendementverbetering bij haar afnemers. Fransen Gerrits heeft de ambitie om verder door te groeien en met de huidige moderne veehouder-onder- nemer zaken te doen op basis van kwaliteit, deskundigheid en betrouwbaarheid Ter uitbreiding van ons team zijn wij voor onze vestiging in De Rips en Erp op zoek naar: De proces-operator bestuurt en controleert het productieproces, van inname van de grondstoffen tot en met belading van de vrachtwagens. Daarbij wordt gewerkt volgens de procedures van ons kwaliteitshand boek (GMP+HACCP). Daarnaast verhelpt hij kleine technische storingen. Procesoperators werken in kleine teams met een grote zelfstandigheid. Wij vragen enthousiaste mensen met MBO-opleiding die van aanpakken weten en graag werken in teams. Goede communicatieve vaardigheden, nauwkeurig werken, flexibiliteit en gevoel voor techniek zijn belang rijke eigenschappen. Wij bieden: Een fulltime baan van 38 uren per week, in ploegendienst; Zeer afwisselend takenpakket; Een dynamische, informele en prettige werkomgeving; Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt het je aan om ons team te komen versterken, stuur of mail je sollicitatie dan naar: Fransen Gerrits BV t.a.v. afdeling P&O Postbus 30 5469 ZG Erp Email: pz@fransengerrits.nl Website: www.fransengerrits.nl Voor nadere informatie omtrent deze functie kun je contact opnemen met de heer W. de Wit, bedrijfsleider, tel.: 0413-213261. Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich kenmerkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Wij zijn op zoek naar: Voor een aantal bedrijven in de regio zijn wij op zoek naar enthousiaste heftruckchauffeurs. Een heftruck certificaat is een vereiste. Voor diverse bedrijven in de regio zijn wij op zoek naar schoonmaak medewerk(st)ers. We hebben werk van 6 uurtjes per week, tot 24 uur per week. Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een montagemedewerker. De kandidaat die wij zoeken is leergierig en wil de kneepjes van het vak leren. Het werk is zowel op locatie als in de werkplaats. Ook zijn wij op zoek naar: - Heftruckchauffeurs - Servicemonteur binnendienst (landbouwmachines) - Assemblage monteurs (elektrisch, hydraulisch en mechanisch) - Lassers (MIG/MAG/TIG) Wil je meer weten over deze vacatures, of ben je op zoek naar een andere vacature? Kijk dan op onze website; www.sun-power.nl Uitzendgroep Sun-Power t.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst Tel: 077-4720199 Email: liesbeth@sun-power.nl sun-power "gezocht" Je takenpakket bestaat uit: het verrichten van globale marktonderzoeken het uitvoeren van planologische, technische, commerciële en financiële haalbaarheidstudies het opstellen van programma's van eisen, kostenramingen, technische omschrijvingen en planningen het begeleiden van de technische planuitwerking van initiatieffase tot en met de aanbesteding, waaronder het coördineren van de werkzaam heden van alle bij de voorbereiding betrokken disciplines het mede namens de opdrachtgever aansturen, coördineren, en controleren van interne en externe adviseurs die betrokken zijn in het ontwikkel proces het bewaken van de voortgang, kosten en kwaliteit, het leiden van ontwerp teamvergaderingen, het voeren van de nodige correspondentie en adminis tratie gedurende het ontwerpproces het aanvragen dan wel coördineren van benodigde vergunningen het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en overheidsinstanties het verzorgen van de benodigde verslaglegging en correspondentie het functioneren als projectverantwoordelijke inzake administratie van urenbesteding, facturatie, offertes, meerwerk etc Verder ken je de markt, bouw je je eigen netwerk en acquireert hieruit nieuwe projecten. Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zoeken een gemotiveerde collega die op zoek is naar een afwisselende baan. Iemand die van aan pakken houdt en de ambitie heeft om samen met ons verder te groeien. Denk jij datje de benodigde capaciteiten hebt om deze functie op geheel eigen wijze inte vullen? Wij horen graag van je. Bezit jij, gezien je leeftijd, nog niet alle 10 genoemde vaardigheden, ook jouw reactie ontvangen we graag Mail je CV naar pb@salixbv.nl Voor verdere info over ons bedrijf, kijk op www.salixbv.nl Atlantic Telecom in Venray, de full service provider voor spraak- en datadiensten, is actief op de Nederlandse en Belgische zakelijke markt. We bieden klanten diensten die gekenmerkt worden door een functionele toegevoegde waarde met financiële beparingsmogelijkheid. Betrouwbaarheid, kwaliteit en stabiliteit staan hierin centraal om de continuïteit van de diensten te waarborgen. Om de continuïteit van ons bedrijf te waarborgen willen we dat ons personeel over dezelfde kenmerken beschikt. In vier jaar tijd zijn we gegroeid van tien naar veertig medewerkers. Door de groei zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe medewerkers voor de diverse afdelingen. Wij streven naar langdurige dienstverbanden. Voor de afdeling Sales Support zoeken wij een COMMERCIEEL MEDEWERKER SALES SUPPORT(M/V) Je functie: In deze veelzijdige commercieel-administratieve functie behandel je aanvragen vanaf het offertestadium tot aan de daadwerkelijke order. Daarnaast heb je veelvuldig telefonisch contact met prospects en klanten. Je maakt ze enthousiast voor alle mogelijkheden om via Atlantic de efficiency te verhogen en op telecommunicatiekosten te besparen. Je peilt hun behoeftes, maakt offertes en zet deze om tot orders. Je werkt nauw samen met je collega's van de afdelingen Customer Care en Sales en met externe dealers. Je profiel: Je hebt een administratieve of commerciële opleiding op minimaal MBO niveau. Je bent computervaardig en kunt goed overweg met Microsoft Office, in het bijzonder Excel. Je bent communicatief, enthousiast en pro-actief. Het spreekt je aan om met bedrijven over hun telecommunicatie te praten en daadwerkelijk te verkopen. Belangrijk is dat je administratief nauwkeurig en daadwerkelijk kwaliteitsgericht bent. Je woont bij voorkeur in de regio Venray. Voor de afdeling Customer Care zoeken wij een MEDEWERKER CUSTOMER CARE (M/V) Je functie: In deze veelzijdige spilfunctie heb je voortdurend contact met collega's en klanten. Het verwerken van orders is je dagelijks werk. Klanten kunnen bij je terecht met vragen over aansluitingen. Je zorgt ervoor dat deze snel en correct worden geholpen, door jezelf of door de juiste persoon binnen Atlantic. Je biedt goede service aan je relaties en je regelt en administreert telefoonaansluitingen. Je neemt hierin zelf initiatief en bent positief kritisch. Met behulp van een geautomatiseerde CRM verwerkje de orders. Je profiel: Je bent zowel commercieel als dienstverlenend ingesteld. Affiniteit met technologische ontwikkelingen of kennis van telecommunicatie is een pré. Je bent nauwgezet en prima in staat om probleemoplossend te werken. Je hebt een sterk analytisch vermogen, je bent veelzijdig en collegiaal. Je kunt goed overweg met een computer en beheerst Microsoft Office, in het bijzonder Access en Excel. Je woont bij voorkeur in de omgeving Venray. Je opleiding is MBO- of HBO commercieel en/of administratief, afgerond met een diploma. Voor de afdeling Accounting zoeken wij een ASSISTENT CONTROLLER (M/V) Je functie: In deze functie ben je voornamelijk bezig met numerieke informatie waarin het maken van financiële rapportages centraal staat. Maandelijks rapporteer je over resultaten en in samenspraak met de accountant stel je de jaarrekening op. Het uitwerken van budgetteringen en meerjarenplannen behoort ook tot je kerntaken. Bij piekdrukte of tijdelijke afwezigheid van collega's help je mee met overige administratieve werkzaamheden. Je profiel: Voor deze specialistische rekenfunctie vragen we een afgeronde economische opleiding op minimaal MBO+ niveau, bij voorkeur Heao Be of Accountancy. Je werkt op een Accountantskantoor of in het_ bedrijfsleven in een financiële functie en je zoekt een baan in je vakgebied bij een succesvol innovatief bedrijf. Ervaring in een complexe MS Excel omgeving is een must. Je bent bekend met databases en bij^ voorkeur ook met MS Access. Je bent sterk analytisch en rationeel ingesteld en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Persoonlijkheid: nauwkeurig, open, vriendelijk, inventief en sociaal. Atlantic biedt je een vaste baan in een succesvol en innovatief bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden. Je mag rekenen op leuke collega's, een prima werksfeer met goede mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Neem gerust een kijkje op onze website voor meer informatie, www.atlantic.nl Heb je interesse in een van de functies? Neem dan contact op met Kristel Clabbers, verantwoordelijk voor Personeelszaken binnen Atlantic Telecom uw rode lijn in telecom Noorderhof 24 I 5804 BV I Venray I Postbus 550 I 5800 AN I Venray I Tel: 0478 555 666 I Fax: 0478 555 661 I www.atlantic.nl I info@atlantic.nl UITZENDGROEP

Peel en Maas | 2008 | | pagina 12