Open dagen Gemma Flora Open huis Total Body Beauty Care Kijkdag op de bouw Sponsorcontract Saarloos met Tom Coronel Finale Woon Event 2 Echtpaar Oirlo start uitvaartonderneming Patstelling in zaak over stank paardenhouderij Na zorg de Keizer Nominatie Personato Gunhoek vcjN Ap ook voor üw tuin PEEL EN MAAS Op zaterdag 1 en zondag 2 november houdt Bloem- sierkunst Gemma Flora open dagen in Wanssum. Belangstel lenden zijn van harte welkom in café de Jachthaven aan de Geijsterseweg 8 in Wanssum. Tijdens deze open dagen zal Gemma Vissers ze meenemen in de prachtige wereld van bloemsierkunst. Zo treffen de bezoekers een zeer uitgebreide expositie aan waarin bruidswerken, bloemstuk ken, grafwerken, kantoor-/show- roomaankleding, kerstaankleding, boeketten en andere voorbeelden van bloemsierkunst te zien zijn. Gemma Vissers vond na haar oplei ding als Vakbekwaam Bloemiste al snel dat het ook anders kon met de traditionele bloemsierkunst. De slogan 'Bloemen houden van men sen' had voor haar een hele ande re betekenis, en daarbij vond ze ook dat mensen die bloemen ont vangen of schenken, hun 'eigen' wensen daarin kenbaar moeten kunnen maken. Natuurlijk blijft een goed gebonden boeket mooi, maar het is niet echt persoonlijk of exclusief. Gemma houdt dan ook niet van al die massaproductie en besloot zes jaar geleden om als zelfstandig onderneemster verder te gaan. En met succes! Door goed te luisteren naar wat de mensen willen, wordt een creatief bloem stuk gemaakt dat daardoor ook meteen uniek is. "Met name een bruiloft of een begrafenis is zo persoonlijk, dat moet je terugzien in het bloemstuk", aldus Gemma. Gemma combineert de bloem sierkunst ook met zelfgemaakt beeldhouwwerk, en volgt momen teel de opleiding beeldhouwen aan de Academie voor Schone Kunsten in Arendonk België. Haar eerder gevolgde opleiding van binnenhuisarchitectuur komt haar prima van pas bij het inrich ten van huiskamers, kantoren en showrooms in combinatie met bloemwerken. Tevens kunnen de bezoekers tijdens de open dagen informatie krijgen over de workshops die Gemma zelf geeft. Tijdens de workshop maken ze dan zelf, aan de hand van enkele voorbeelden, een prachtig bloem werk waar ze weken van kunnen genieten. Ze ervaren zelf dat crea tief zijn met bloemen heel leuk en gezellig is. De open dagen op 1 en 2 novem ber zijn van 11.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie, telefoon: 0478-531696 of 06-25320962. Total Body Beauty Care, instituut voor huid- en con tourverbetering, houdt op zaterdag 1 november een open dag in het nieuwe beautycen ter aan Min. Charles Ruysstrat 6a in Venray. Marina Hendriks van Total Body Beauty Care, Instituut voor huid en contourverbetering, is inmid dels ruim negen jaar werkzaam als schoonheidsspecialiste en is met recht trots op haar nieuwe locatie. "Het is een compleet beautycen ter met een ontvangst, verkoop-/ presentatieruimte, (zonne-)dou- che en drie behandelruimtes", aldus Marina. Marina heeft zich de afgelopen jaren gespecialiseerd in huid- en contourverbetering, en gaat werken met het merk Rejuvi, dat excelleert op het terrein van huidverbetering. Huidverbetering gaat een flinke stap verder dan huidverzorging, hooggedoseerde en actieve ingrediënten zorgen ervoor dat snel een mooi resul taat bereikt kan worden (verfij nen van de huidstructuur, acne, pigmentvlekken, huidverjonging/ anti-aging, haaruitval en kaal heid). Persoonlijke lessen van Dr. Wade Cheng en Marie Evertson; de bedenkers en makers van de Rejuvi producten, hebben Marina op deze verdere verdieping in huidverbetering voorbereid. Reju vi heeft producten op het gebied van huid-, haar-, body-, zonne- en persoonlijke verzorging. Verder introduceert zij op deze dag de Intraceuticals (zuurstoftherapie), die vooral door popster Madonna bekend geworden is, en inmid dels door vele beroemde artiesten wordt gebruikt. Door het inbren gen van serums onder druk van zuurstof, wordt de huid gezon der, mooi strak en veerkrachtig. Deze producten-/behandelingen worden tijdens de open dag met diverse aanbiedingen aan u gepre senteerd. De open dag met door lopend demonstraties duurt van 10.00 uur tot 16.00 uur. Mocht u interesse hebben om een (deel)behandeling te onder gaan, neemt u dan contact op met Marina via telefoon (0478)515623. Total Body Beauty Care is gehuisvest op de Minister Charles Ruysstraat 6a in Venray en digitaal bereikbaar via www.totalbody- beautycare.nl Inmiddels wordt er flink gebouwd aan de Haviklaan in Ven ray. Aannemer Haegens uit Horst heeft vorige week het hoogste punt bereikt in nieuwbouwwijk Aan den Heuvel. In dit project worden acht twee onder een kap woningen met garage gebouwd en één vrijstaand geschakeld woon huis met garage. De opvallende bouwstijl in combinatie met de unieke ligging tegenover een bos- sage zorgt voor een eyecatcher in de woonwijk. De woningen hebben een royale inhoud van circa 550 m? en liggen op kavels vanaf 225 m?. Het gehele woon- programma is ruim van opzet en een vaste trap naar de tweede ver dieping maakt een vierde slaap kamer mogelijk. Zoekt u geen dertien in een dozijn woning, dan moet u beslist van deze gelegen heid gebruik maken en deze kans niet voorbij laten gaan. Zaterdag 1 november kunnen belangstel lenden tussen 11.00 en 14.00 uur een kijkje te nemen op het bouw terrein in de in aanbouw zijnde woningen. Saarloos Automotive Equi pment heeft een sponsorcon tract afgesloten met Neder lands bekendste autocoureur Tom Coronel. Tot eind 2010 is Coronel het gezicht van de succesvolle werkplaatsinrich ter uit Venray. Saarloos Automotive Equipment introduceerde recent de slogan Moving On. Dat staat voor dyna miek, en uit zich in een nieuwe, opvallende marktbenadering die autobedrijven bepaald niet zal ontgaan. Zo heeft het Moving On- team uit Venray voor de komende 2,5 jaar een samenwerking afge sloten met BN'erTom Coronel. De autocoureur, columnist en race analist is tot eind 2010 nadruk kelijk aanwezig in de campagnes van Saarloos. Coronel is momen teel succesvol in de FIA WTCC klasse en heeft een indrukwek kende erelijst op zijn naam staan. Daarnaast is hij actief in de media, onder meer met analyses van F1 races en presentaties van nieuwe automodellen. Sales- en marke tingmanager Bart van Oers van Saarloos Automotive Equipment: Als autobedrijven gaan investeren in nieuwe werkplaatsapparatuur, moet Saarloos top of mind zijn. De acties die we met Tom Coronel in gedachten hebben, gaat daar zeker voor zorgen. Tom Coronel is in de autobranche een gewaardeerde en bekende persoonlijkheid. Zijn karakter en openheid maken het mogelijk een bruisende campagne rondom hem op te zetten, met een persoonlijke inbreng. Ook gaat hij ons bij diverse campagnes en beurzen door het land ondersteu nen met zijn aanwezigheid. Tom Coronel gaat dus een prominente rol spelen in alle toekomstige marketinguitingen van Saarloos. Om de samenwerking kracht bij te zetten, prijkt het Saarloos-logo op Coronels kleding, helm en raceauto's. Samen met zijn broer Tim is hij ook deelnemer aan de beruchte Dakarrally die in janu ari 2009 opnieuw verreden wordt. Uiteraard zal het Saarloos-logo op Coronels Dakarauto niet ontbre ken! AT t Zaterdagmiddag kende het Woon Event een spetterende finale met de trekking van de loterij en de actie 'Laat de ballen maar vallen'. Op een overvol Schouwburgplein trok wethouder Patrick van der Broeck de prijswinnaars van de loterij. De hoofdprijs, een woonmetamorfose ter waarde van 5000 euro, werd gewon nen door Yvon Schenkels, die, zeer toepasselijk, net een nieuw huis had gekocht. Naast de hoofdprijs werden nog enkele andere prijzen verloot. Spectaculair was de actie 'Laat de ballen maar vallen'. Vanuit een hoogwerker werden in totaal 6200 ballen naar beleden gegooid, waar het talrijk aanwezig publiek de bal len kon vangen. Die ballen kunnen ze bij ondernemers inruilen voor een aardige attentie of een korting. De organisatie kijkt zeer tevreden terug. "Als je zo n overvol plein ziet, dan weet je waar je het voor doet", aldus Huub Janssen van de organisatie. "Als je dan ook nog eens bedenkt dat er zaterdag bijna 14.000 loten zijn ingeleverd om mee te kunnen doen aan de lote rij, dan mogen we zeer tevreden zijn." Venray stond de hele maand oktober in het teken van wonen Yvon Schenkels won de hoofd prijs: een woonmetamorfose ter waarde van 5000 euro. met een open huizen route, trend- watching en een nieuwbouwfair. Afgelopen zaterdag stond geheel in het teken van 'De kunst van het wonen', waaraan ook het Oda- park, het GGZ-museum, 't Freule- keshuuus en de Kunstwerkplaats deelnamen. In Oirlo verzorgen Els en Dré Duijf al vele jaren de avondwake bij sterfgevallen. Deze ervaring, en hun eigen belevingen bij het overlijden van familieleden en vrienden, waren voor hen de motivatie om zelf een uitvaartonderne ming te starten. Het Oirlose echtpaar speelde al langer met het idee om een uit vaartondernemer te starten. Els is al jarenlang actief in de gezond heidszorg. Momenteel is ze prak tijkondersteuner bij een huisart senpraktijk in Ysselsteyn. Daar zal ze ook blijven werken. Dré werkte tot en met 30 juni bij Flextronics en was een van de laatsten die bij het bedrijf ontslagen werd. Met die wetenschap startten Els en Dré met het opzetten van Uitvaarton- dernening Duijf. "Door de avond- wakes groeide onze motivatie om in de uitvaartzorg te gaan werken. Ook als we van eigen dierbaren afscheid moesten nemen, gaf het ons een goed gevoel anderen tot steun te zijn"vertelt Dré. AFSCHEID Samen met Els en een team van zeven uitvaartverzorgers streeft Dré ernaar om die zorg te bieden die de overledene en de nabestaanden voor ogen hadden. "Een afscheid is meestal de best- bewaarde herinnering. We doen het daarom zo persoonlijk moge lijk. Daarnaast zien wij het als een uitdaging om mogelijkheden en vernieuwingen rondom het afscheid te creëren. Met ons jonge en gemotiveerde team met een visie die past in deze tijd gaat dat ongetwijfeld lukken." Voor meer informatie, tel. 0478- 571442. De eigenaren van dagopvang De Lindehof in Wanssum kla gen al jaren over stank van de naastgelegen paardenhoude rij Litjens. Maar de gemeente ontkent dat glashard en wei gert daarom op te treden. De Raad van State moet aan deze patstelling een einde maken. Woensdag maakten eigenaren F. Geertshuis en A. Hermsen bij de Raad bezwaar tegen de weigering van de gemeente om maatregelen te nemen. Een gemeentelijke controle begin vorig jaar bracht aan het licht dat Litjens de verwerking van paardenmest niet goed verzorgde. Toen werd ook met de gemeente afgesproken dat de mest drie keer per week moet worden afgevoerd, nadat die is verzameld op een kar. Sindsdien zijn er zeker 20 contro les geweest, zegt een woordvoer ster, en telkens bleek dat er geen sprake is van stank. Optreden tegen de paardenhouderij vanwe ge verkeerde opslag van de mest is ook niet aan de orde, aldus de gemeente. Vanwege het feit dat de mest nu drie keer per week wordt afgevoerd, is er geen sprake meer van een mestopslag. Opmerkelijk is wel dat de gemeente in haar voorschriften spreekt van het ver zamelen van de mest op een kar achter gesloten schuurdeuren. In de praktijk komt daar niets van terecht, omdat de kar te groot is, waardoor de deuren van de schuur niet dicht kunnen. En daar zit volgens de buren nu juist het probleem, want de mestkar staat op nauwelijks 10 meter van hun woning. Nog opmerkelijker volgens Geertshuis is dat de burgemeester onlangs tijdens een bezoek aan De Lindehof een opmerking maakte over stank. Maar zijn gemeente woordvoerster sprak dit woensdag tegen. Voorzitter W Hammerstein van de Raad van State constateer de nog een opmerkelijke zaak. Zo zou volgens de voorschriften de mest op flinke afstand van omwo nenden moeten worden opgesla gen of worden verzameld in een dichte container. Maar de gemeen te vond het daarentegen juist goed dat verzamelen op de mestkar half in de openlucht voldoende is. De gemeentewoordvoerster kon niet verklaren waarom is afgeweken van de voorschriften. Volgens Hammerstein zou opslag van de mest in een dichte container toch de oplossing kunnen zijn. Maar omdat Litjens woensdag niet ver scheen bij de Raad, kon dit niet meteen worden geregeld. De uitspraak volgt over zes weken. Beroving Op een fietspad achter de Kla rinetstraat in Venray zijn maandag twee mannen van hun portemon nee beroofd. De eerste beroving vond tussen 18:00 uur en 18:15 uur plaats. Daarbij werd een 33- jarige man uit Venray beroofd toen hij richting de Spinetstraat fietste. Omstreeks 22:15 uur vond de tweede beroving plaats. Daarvan werd een 50-jarige man uit Venray het slachtoffer, eveneens toen hij over het fietspad fietste. De poli tie onderzoekt de zaken en komt graag in contact met getuigen. bezoek onze site: www.gunhoek.nl Venray De Hoveniers 0478-571800 Personato in Venray is een van 127 Nederlandse bedrij ven die strijden om de titel van beste groeibedrijf. Port- 4Growth maakt op 18 novem ber de winnaars bekend van de (Young) High Growth Awards 2008. Personato is een van de negen tien bedrijven uit het zuiden van het land die voor de High Growth Awarts in aanmerking komt. "Natuurlijk moet je het zien als een momentopname. Maar na een bezoek van een delegatie van de organisatie is de nominatie een feit", aldus Jeroen Tijing van Perso nato. In 2002 startte Elroy Jansen in een klein pand aan de Juliana- singel met Personato Werving Selectie. Nu geeft de jonge Venray- se ondernemer leiding aan meer dan 30 medewerkers en is zijn werkgebied uitgegroeid tot geheel zuidoost Nederland. Port4Growth - platform voor groeibedrijven - organiseert deze verkiezing om snelgroeiende bedrijven te erken nen voor hun groeiprestaties. Zij doet dit samen met haar partners PricewaterhouseCoopers, Rabo bank en het vakblad voor onder nemers Bizz. Bij de beoordeling weegt de kwaliteit van de groei zwaarder dan de cijfers alleen. Daarmee onderscheidt (Young) High Growth Awards zich van andere verkiezingen. Een bedrijf wordt bijvoorbeeld ook beoor deeld op het ondernemersprofiel, de voorbeeldfunctie of de rol van strategie in het groeiproces. Inte ressant is het perspectief van deze snelgroeiende bedrijven onder de huidige economische vooruitzich ten. Volgens Joop de Jong, direc teur Port4Growth, is het opvallend BC Doublet De laatste zitting in blok 1 van de parencompetitie gespeeld. In de A-lijn speelden dertien paren. De hoogste score was met 62.90 procent voor Henk Penninx en Theo Jakobs.Tweede waren Corrie Hartong en Jan Heinekamp met 57.60 procent en de derde plaats was voor Ethel Hilhorst en Jeanne van Haren met 56.58 procent. In de B-lijn werd door tien paren gestreden. Hier was de hoogste score voor Mariet Volleberg en Nelly Jenneskens met 64.58 pro cent. Tweede waren Germaine de Ruyter en Marianne van Beek met een percentage van 58.85, gevolgd door Janny Jungslager en Sjef de Vocht met 54.69 procent. Naast de competitiewedstrijd is er ook geviertald. In de eerste klasse Noord leed Doublet 1 thuis tegen De Bok 5 een nederlaag met 14- 17 WP's. In de derde klasse Noord speelde Doublet 3 thuis tegen De Bok 14. De uitslag was 23-7 WP's. BC Harten Drie De eerste zitting van de tweede ronde om het clubkampioen schap is gespeeld. In geel was er een gedeelde eerste plaats met 60.42 procent voor Aike van Glabbeek met Truus Kusters en Peter Kooien met Jeu Steeghs. De tweede plaats was voor Gonnie van de Pas en Tonnie van Vegchel met 59-38 procent. Hans Aerts en Jac Huijs bezetten de derde plaats met 57.08 procent. In rood waren Herma Darmstadt en Carolina Wik- kers de beste met 60.42 procent, gevolgd door Mien Kuenen en Toon Stiphout met 58.68 procent. Derde waren Jos van Soest en Wim Vervuurt met 56.94 procent. Don derdag is de tweede zitting van de tweede ronde. Afmelden kan alleen via telefoon 06-41376556. Bridgesoos De Kemphaan De eerste laddercompetitie is gespeeld. In oranje was de eerste plaats met 62,50 procent voor Jan Janssen en Frans Mertens. Met 61 procent bezetten Jos Linders en Anton Volleberg de tweede plaats en derde met 58,75 procent waren Joke Peeters en Gemma van Win kel. In groen waren de winnaars met 69,44 procent Wil Tacken en Jeanne Korsmit. Truus Michels en Ilse Tummers waren goed voor de tweede plaats met 61,81 procent, gevolgd door Francien Haegens en Tilly Reintjes met 61,31 procent. NRBC De eerste ronde van de nieuwe competitie is gespeeld. In de gele lijn waren Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen de eerste met een score van 61,25 procent, gevolgd door Jos Manders en Jac Meeusen met 55,42 procent. Derde waren Theo Jakobs en Jan Stiphout met 54,58 procent. In de rode lijn waren Wiel Stoffels en Carolina Wikkers eerste met 62,15 procent. Tweede waren Wies Appels en Marga Steemers met 61,11 procent en Margriet Mater en Hans Koopman eindig den als derde met 60,76 procent. In de groene lijn tenslotte werden Gerry Daniels en Annie Simons eerste met 60,94 procent, gevolgd door Henk van Bergen en Lydia Thijssen met 56,25 procent en derde werden hier Herma Darm stadt enAdri de Klerk met 53,13 procent. dat de kredietcrisis voor een groot deel voorbij lijkt te gaan aan snel groeiende bedrijven. "In het hui dige economische klimaat zijn de succesverhalen van snelgroeiende bedrijven uiterst leerzaam. Onder de genomineerden zijn bedrijven die aangeven dat de kredietcrisis hen juist kansen biedt. Bijvoor beeld omdat zij oplossingen heb ben bedacht die werkprocessen van hun klanten efficiënter en kwalitatief beter maken. Of omdat hun duurzame of anticyclische bedrijfsvoering beter bestand is tegen veranderende marktomstan digheden." Groeibedrijven zijn van belang voor de Nederlandse eco nomie. Onderzoek van het Minis terie van Economische Zaken toonde eerder aan dat groeibe drijven zorgen voor één derde deel van de economische groei. Een groeibedrijf is een bedrijf dat minimaal vijf jaar bestaat, tien of meer medewerkers heeft en drie jaar aantoonbaar groeit. Dit zijn de bedrijven waarvoor de High Growth Awards in het leven zijn geroepen. Voor bedrijven die min der dan vijf jaar bestaan, maar wel zeer snel groeien, zijn er de Young High Growth Awards. BC Common Sense De vijfde laddercompetitie is afgewerkt. In geel was de eerste plaats met 65,97 procent voor Toine Tiggeloven en Jeanne Kors mit. Tweede met 61,11 procent waren Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven, gevolgd door Riet Dobbe en Cor van Elzakker met 57,64 procent. In rood waren de winnaars met 60,42 procent Wil Tacken en Martien Verheijen. De tweede plek ging naar Sara Hor dijk en Ilse Tummers met 58,33 procent. Derde met 52,97 procent waren Leny en Jos Arts. BC 2002 RV De eerste zitting van de eerste clubcompetitie is gespeeld. De winnaars in de gele lijn waren de heren Toon den Brok en Math Keulards met 58.75 procent. De tweede plaats was voor de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 55.42 procent. Het echtpaar Toos en Wim Ambrosius behaalde met 55 procent de derde plaats. In rood speelden Tony Jansen en Annie Selder de sterren van de hemel en werden eerste met 67.83 procent. Een tweede plaats met 58.58 procent was er voor het bridgepaar Thea van den Berg en Siem Leyen. Derde waren de dames Loes Engel en Alie ter Schegget met 55,67 procent. Overloonse Bridgeclub De laatste avond in de eerste ronde is gespeeld. De beste in de gele lijn waren Jacqueline van de Slik en Toon den Brok met 62.50 procent. Ricky Henckens en Riet Muermans bezetten de tweede plaats met 55.21 procent, gevolgd door Harry en Riet Willems met 54.69 procent. In de rode lijn was het sterkste paar Riet Aarts en Frie da Kalkman met 71.53 procent. Tweede met 54.86 procent waren Kees en Ria van Son. Nellie Basten en Marie Kersten waren met 53-47 procent goed voor de derde plek. In de groene lijn waren Jo Kok en Johanna Manders de winnaars met 63-19 procent, gevolgd door Irma Huijs en Adele van Leuken met 55.56 procent. De derde plek werd in beslag genomen door Jos van de Pas en Gerrit Weijs met 53-47 procent. BC Venray Maar liefst 46 paren speelden in een volle zaal de eerste competi tieavond in de drie reguliere lijnen. De hoogste score werd behaald in de gele lijn door Frans van Lies hout met Wim Manders met maar liefst 72.57 procent. De nummers twee en drie waren Ger Keizers met Wim Teunissen en Ans van Hooft met Janny Jungslager. In de rode lijn waren de onderlinge ver schillen in de top wat kleiner. Fran Bender en Andre Poels waren hier de besten, gevolgd door Marijke Meijer met Wim Verschuijten. De kleinste verschillen waren er in de groene lijn waarin Gerrit Boekholt en Herman Verheijen een drietal achtervolgers net voor konden blijven. De gedeelde tweede plaats was voor Rieky Claessens met Mia van der Heijden,Adri de Klerk met Therese Schaeffers en Bella Huis man met Wim van Schoonhoven. BC Klavertje Vier In de gele lijn eindigden Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven op de eerste plaats met 60.63 pro cent. Tweede waren Betty Janssen en Toos Smits met 58.13 procent en de derde plaats was voor Jan Stiphout en Martien Verheyen met 55 procent. In groen waren Ko Sturm en Henk de Vries de beste met 61.11 procent, gevolgd door Annie en Door van Kempen met 57.99 procent. Derde warenTruus Michels en Jan Tiggeloven met 56.60 procent. Ook werd er van avond geviertald. Klavertje Vier 1 verloor van Cuyck 5 met 13 tegen 17 en Klavertje Vier 2 won met 21 tegen 9 van Cuyck 8. Donderdag 30 oktober 2008 - Pagina 11 Wij bieden de keizerlijke zorg die u zoekt: - Mens en zorgvraag staan centraal - Optimale multidisciplinaire samenwerking - Gevarieerde reguliere en aanvullende zorg - Afspraken mogelijk buiten kantoortijden - Erkend door ziektekosten verzekeraars GEZONDE ZAKEN Diëtist en orthomoleculair therapeut 0478-511777 Dokterspraktijk en ortho moleculair arts 06-17358872 Fysiotherapie 0478-560012 Logopedie 0478-585885 Psychiatrie en psychotherapie Medisch Fitness 0478-851111 06-28311603 Oefentherapie Cesar 0478-515101 Osteopathie 0478-631000 Podologie 0478-513823 Preventiecentrum 06-57559794 www.zorgdekeizer.nl Keizersveld 9 5803 AM Venray

Peel en Maas | 2008 | | pagina 11