Nieuws van de Rabobank Een "veilige" hypotheek. LrvLnJ Jazeker. De Hypotheker. Wat uw woonwens ook is, Rabobank helpt u verder. BOUWBEDRIJF houtkachels inzethaarden VAN HOUDT Venray www.sfeerkwartet.nl Boxmeer Kunst in de Etalage Informatie kredietcrisis Winteravondlezing: kijkje in de trends van de toekomst Spaarfeest Profit Van onze aanbieding/ Het is tijd voor de Rabobank. (0478) 530 300 Woondecoraties Hofstraat 8 Op 25 okt. gaan de ballen vallen!!!! De authentieke kr>jtverf van A Wm Painting the Past mi ook ij ons Blitterswijck Castenray Geijsteren Heide Leunen Meerio Merselo Oirlo Oostrum Smakt Venray Veulen Vredepeel Wanssum Well Wellerlooi Ysselsteyn rme w//fnter met Rabobank verkrijgbaar!! ft PEEL EN MAAS Donderdag 23 oktober 2008 - Pagina 2 rtfeewefle Sluit nu uw hypotheek over naar de Rabobank en betaal geen notariskosten, geen taxatiekosten en u ontvangt 50% korting op de afsluitprovisie*. De openingstijden van onze kantoren zijn: WOONRUIMTE TE HUUR zowel nieuw als gebruikt warnt Maasheseweg 55 - 5804 AA Venray Tel. 06-10160777 info@bouwbedrijfvanhoudt.nl Veilig lenen... het is een actueel onder werp. De kredietcrisis waarmee de financiële wereld nu te kampen heeft, maakt veel mensen onzeker. Banken zijn terughoudender bij het verstrekken van kredieten en consumenten zijn voorzichtiger bij het aangaan van grote financiële verplichtingen. Dat geldt ook voor huizenkopers. Zij gaan op zoek naar een "veilige" hypotheek. En die is er, in de vorm van een hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie (NHG). In de eerste helft van dit jaar werden er veel meer hypotheken met NHG afgesloten. Het waren er maar liefst 27.000, tegen 23.000 vorig jaar. Deze cijfers zijn afkomstig van de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen, die garant staat voor de hypotheken met NHG. Het is een opvallende stijging, want in die periode werden er juist 10% minder huizen verkocht tot 265.000. Dat is de maximumprijs waarvoor NHG kan worden aangevraagd. Wat houdt NHG nu eigenlijk precies in? Bij hypotheken met NHG staat de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen garant voor de terugbetaling van het hypotheekbedrag aan de bank of verzekeraar bij wie jij je hypotheek hebt afgesloten. Stel dat je niet meer aan je hypotheekverplichtingen kunt voldoen door bijvoorbeeld werkloosheid of arbeids ongeschiktheid. Dan moet je je huis misschien wel verkopen. Als de verkoop opbrengst in dat geval lager is dan de resterende hypotheekschuld, dan betaalt het Waarborgfonds het tekort aan de hypotheekverstrekker. NHG heeft dus echt een vangnetfunctie. Het is duidelijk dat de hypotheekverstrekker bij hypotheken met NHG veel minder risico loopt. Daarom geven veel banken en verzekeraars een korting op de hypotheekrente als je een hypotheek met NHG hebt. Die rentekorting kan wel oplopen tot 0,5%! En dat scheelt per jaar dus veel geld! Als je in aanmerking wilt komen voor NHG, dan moet je wel aan een aantal voorwaarden voldoen. Zo mag het hypotheekbedrag waarvoor je NHG wilt aanvragen niet boven een bepaalde "kostengrens" komen. De kostengrens is het totaal van de koopsom plus de bijko mende kosten. Nu bedraagt de kosten grens 265.000. Ook wordt er altijd een taxatierapport gevraagd en mag je niet te veel, maar ook niet te weinig verdienen. Als je wilt weten of je in aanmerking komt voor een "veilige" hypotheek, dan kun je bij ons terecht. We kunnen je niet alleen alles ver tellen over de voorwaarden en de voorde len, we kunnen ook een hypotheek met NHG voor je aanvragen. Op onze website www.hypotheker.nl vind je nog veel meer informatie over dit onderwerp. Jurrien Jacob sen, franchisenemer De Hypotheker Venray Henseniusplein 8, (0478) 53 01 50 Rabobank De Rabo Woon Wens Weken van 22 september t/m 18 oktober 2008 Ronald Donders Degelijk gebouwd (1954) vrijstaand woonhuis, nabij Horst-centrum De Klussenier nu ook in Venray Rabobank Maashorst (077) 397 9574 Rabobank Peel Maas (077) 308 9393 RabobankVenray (0478) 530 450 5teenstraat 104a Bij inlevering van een bal met ons logo krijgt u in de maand november 15% korting in onze winkel. Binnenwanden die herinneringen oproepen aan de klassieke interieurs van Engelse landhuizen en kastelen. Rustiek stijlvol, magr bovenal de garantie voor de warme sfeer in uw woning. Het kan, dankzij deze matte muurverven. Ze bevatten emulsies met'veel krijt. Dat maakt ze veel matter dan de gebruikelyke verven. Ze komen zachter over en zulleg J* niet gauw vervelen. Ze zijn gemakkelijk te verven, afwasbaar en overschilderbaar. De Hypotheker Rabobank Venray voor al uw vragen: Mail: info@venray.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl Kantoor Venray, Schouwburgplein 13 ma di t/m do vr 11.00- 17.00 uur 09.00-17.00 uur 09.00-19.00 uur Kantoor Wanssum, ma 13.00-17.00 uur Pastoorstraat 23 di t/m vr 09.00-12.00 uur 13.00-17.00 uur Geldautomaten: Leunen: Albionstraat 26, Meerio: Beatrixstraat 5a, Oirlo: Hoofdstraat 34a, Oostrum: Watermolenstraat la, Venray: Wilhelminastraat la, Wellerlooi: Kruisstraat la, Well: Papenbeek2, Ysselsteyn: Puttenweg 2. Chipknipoplader: Castenray: Matthiasstraat 2, Merselo: Grootdorp 99 Vanaf 1 december 2008 in Broekhuizenvorst halfvrijstaand woonhuis met garage en tuin. 4 slaapkamers, grote leefkeuken, ruime woonkamer, mooie badkamer. Huurtermijn 1 jaar. Info: 077-3209700 openingstijden: do,vr,za 10.00 u. - 1 7.00 u. tel: 0478-571978 Lollebeekweg 61 Castenray De kredietcrisis duurt voort en haalt nog telkens de voorpagina's. Wij begrijpen dat dit vragen oproept over uw bankzaken bij de Rabobank. Een antwoord op vele vragen hebben wij voor u op een rij gezet. U kunt daarvoor terecht op www.rabobank.nl Op 10 november organiseert Rabobank Venray weer een Winter avondlezing* voor haar leden. De wereld is volop in beweging. Welke bewegingen zijn belang rijk en gaan invloed op ons dagelijks leven hebben? Trendwatcher Adjiedj Bakas praat de leden helemaal bij over de nieuwste trends voorde komende jaren. Adjiedj Bakas is een boeiende, prikkelende, deskundige, humoristi sche, visionaire, entertainende trendwatcher. Hij koppelt kennis aan een grote dosis humor. Bent u lid van Rabobank Venray, dan heeft u de uitnodiging voor deze avond ontvangen bij het ledenmagazine Dichterbij. Heeft u interesse om deze lezing bij te wonen, dan kunt u mailen naarcommunicatie@venray.rabobank.nl. Een winteravondlezing is een bijeenkomst voor leden van Rabobank Venray, waarbij een gerenommeerde spreker vertelt over een interes sant thema. Voorgaande jaren ontvingen we bijvoorbeeld Maarten van Rossem, Floortje Dessing, Mare Cornelissen en Roel Janssen. Wilt u ook lid worden van Rabobank Venray? Meer informatie vindt u op www.rabobank.nl/venray. In de herfstvakantie organiseerde Rabobank Venray het spaarfeest voor kinderen tussen de Oen 12 jaar. Elk kind wat in de herfstvakantie-week geld kwam storten, mocht een cadeautje uitzoeken. Een ballonnenclown zorgde voor extra vermaak! Rabobank Venray doet mee aan het project'Kunst in de etalage'van Venray Centraal. Leden van de stichting Kunstwerk Plaats Venray stellen hun creaties beschikbaar om te exposeren in etalages en vitrines. In de etalage van Rabobank Venray hangt een prachtig schilderij van Vincent Engels. U kunt het schilderij nog bekijken tot en met 3 november. RabobankVenray Postbus 64 5800 AB Venray (0478) 530 300 info@venray.rabobank.nl www.rabobank.nl Veldenseweg 12 5914 ST Venlo Tel. 077-8515603, Mob. 06-54901300 r.donders@klussenier.nl www.ronalddonders.klussenier.nl Voorzien van garage, serre en tuin met veranda. Totaal perceel 550 m2, totale inhoud 560 m3. Kijkdagen op 15 en 16 november op afspraak. Telefoon 06-22893719. voor al uw klussen. o.a.: - Tegelwerk - Renovatie - Dakkapel - Onderhoud - Badkamer - Zonwering - Dakramen - Timmerwerk - Vloeren leggen Informeer noor de voorwaarden Woonideeën (max. 7 bal per klant.) J rtH

Peel en Maas | 2008 | | pagina 2