Flitsende start bedrijvencompetitie tafeltennis Jeugd Red Stars presteert goed Onder Ons in het nieuw 'Merk Carrie Wegh' Hoofdsponsor badmintonclub Vijf G-judoka's in finale T Drukwerk offerte? I PEEL EN MAAS Donderdag 23 oktober 2008 - Pagina 27 SV Merselo korfbal SV United korfbal SKC'06 DES Biljarten VOP/DWH Tennisclub Oostrum www.vandenmunckhof.nl Biljart DOS Biljart Halfweg Biljartvereniging De Peel Biljartvereniging Roelanzia Bowlingvereniging Venray Jeugdbowlen fi MGC Venray Jumpers'76 De Peelrunners ATV Venray Uitslagen Merselo-De Peelkorf 5 welpen 4-0 Oranje Wit 2-Merselo welpen 1-0 SKC'06 Dl-Merselo Dl 2-0 Roka Bi-Oranje Wit B2 5-2 Oranje Wit Bl-De Eendracht BI 3-2 Oranje Wit A-DOT Al 19-8 Merselo-Winty 8-4 Vonckel Girls 2-Merselo 2 midw. 1-5 Programma zaterdag 25 oktober Merselo-De Peelkorf 7 welpen 13-30 Oranje Wit 3-Merselo welpen Merselo-SVO 1 F-pup 13-30 Uitslagen Odos 3-SV United 10-2 E-Jeugd SV United El-Gazelle El 3-0 F-Pupillen SV United-Des 0-6 Welpen Oranje Wit 2-SV United 2-2 Peelkorf 5-SV United 1-5 Programma zaterdag 25 oktober Welpen SV United-Oranje Wit 3 13-55 Peelkorf 7-SV United 1 14.45 Uitslagen D-jeugd SKC'06-Merselo 2-0 C-jeugd SKC'06-Odos 0-3 Midweek SKC'06-Vonckel girls 1-4 Midweek 2 SV Lottum-SKC'06 10-2 Programma zaterdag 25 oktober Welpen Peelkorf-SKC'06 13-30 SKC'06-Peelkorf 14.45 F-pupillen SKC'06-Peelkorf 13-30 F-pupillen 2 Peelkorf-SKC'06 13-30 Uitslagen Fortuna '74 B2-DES BI 4-1 ODIO D2-DES Dl 9-1 SV United-DES F1 0-6 DES senioren-Oostrum 4-3 Programma zaterdag 25 oktober SVO 2-DES F pupillen 13-30 Peelkorf 2-DES welpen 13-55 DES welpen-Peelkorf 14.45 Programma woensdag 29 oktober DES recreanten-Fortuna 20.00 De start van de bedrijvencompeti tie tafeltennis van Summa/Red Stars begon veelbelovend met veel leuke en spannende partijen. Zowel in de Hoofdklasse als in de le klasse werd weer verbeten gestreden om de pun ten. Omdat besloten is om beide Mas ses tegelijkertijd te laten spelen was het gezellig druk. Er waren een paar verrassende uitslagen te noteren in zowel de Hoofdklasse als in de le Masse. Tudor-Barto's Broodjes 4-6 Direct al een topwedstrijd in de Hoofdklasse tussen twee teams die niet veel voor elkaar onderdoen. TudorkopmanArno Schrivers had een moeilijk avondje. Hij begon tegen een goed getrainde Leo Manders uitste kend door de eerste game te winnen met 11-9 maar Manders vocht zich in de wedstrijd en trok de wedstrijd naar zich toe door in de laatste en vijfde game toe te slaan met 11-9. Schrivers was ook redelijk kansloos tegen een ontketende Dud Moss, die weer eens voor de verandering met nieuw mate riaal speelde. De niet geheel fitte Peter Bouw- mans begon slecht aan de wedstrijd maar herstelde zich heel goed door wel van Leo Manders en Ernst Bre- cheisen te winnen. Twan vanVegchel won ook van Brecheisen en zorgde dus voor één punt. Moss bleef deze In Hoorn hebben jeugdleden van Summa/Red Stars afgelopen weekeinde het tweede C-RangUjst- toernooi en het eerste B-Rang- lijsttoernooi met redelijk goede resultaten afgelegd. Zaterdag op het C-Ranglijsttoernooi bereikten twee van de drie deelnemers de hoofdronde en op zondag kwa men drie van de vijf in het hoofd ronde veld. Zaterdag trad aan bij de jongens junioren-C Clint Goumans. Coumans speelde een ongelukkige poule, ondanks technisch verzorgd spel. Hij plaatste zich in de troostronde en bereikte hierin de achtste finale waar in hij verloor van een speler uit Hilver sum. In de hoofdronde plaatste zich Steven Ge via een tweede plaats in de poule bij de jongens pupillen-C met wisselvallig spel. De ene keer speelde Steven te passief en vervolgens met aanvallend succesvol. De eerste tegen stander na de poule was een speler uit Amsterdam en deze werd geklopt via aanvallend spel, maar daarna was voor Steven iemand uit Alkmaar in de acht ste finale te sterk. Ook Miranda Jaspers plaatste zich via een tweede plaats in de poule voor de hoofdronde bij de meisjes kadetten-C, maar toen was het kruit verschoten. Zondag speelden de jeugd met een B-licentie en ook hier lieten de Venrayse spelers zien goed technisch te kunnen spelen en mee te kunnen met de rest van Nederland. Bij de jongens junioren hadden ze drie ijzers in het vuur en wel Tom en MaxThijssen naast Raoul Helmes met wisselend succes. Raoul speelde wel veel ballen terug, maar vergat op het beslissende moment te scoren en dus een plaats in de troostronde en daarna uitgeschakeld. Max Thijssen speelde grillig met dan goed aanvallend spel en vervol gens te verzuimen de zaak goed af te maken en in de eerste wedstrijd van de hoofdronde was het afgelo pen. Tom Thijssen plaatste zich ook in de hoofdronde en kwam toen via een drietal goede wedstrijden in de kwartfinale terecht om hier in een spectaculaire wedstrijd het onderspit te delven tegen een speler van Docos uit Delft. Judith Stoef plaatste zich bij de meisjes junioren-B voor het hoofd- veld, maar verloor in de eerste wed strijd tegen een actieve speelster uit Deventer. Annika Jenniskens speelde in de poule een wisselend spel, maar kon niet zich plaatsen voor de hoofd ronde van de meisjes pupillen-B. In de troostronde bereikte ze de ?-finale om hier te verliezen van een meisje uit Helden, maar possitief was het aanvallend spel met redelijk bewe gen. Komende zaterdag zijn er com petitiewedstrijden met onder andere heren en dames 1 thuis om 17.30 uur in tafeltenniscentrum Kiosk la in het Brukske. Om 13.00 uur spelen de jeugdteams en op zondag vinden de jeugdwedstrijden plaats in de hal voor plaatsing in de kwartfinale van de Nederlandse jeugdmeerkampen. Meer informatie staat op www.nttb. nl/redstars. KNBB Kadercompetitie.VOP/DWH won van 't Zwaantje met 8-0. Yvo Engels 11 beurten gem. 18.18 HS 84. Leon Eibers 22 beurten gem. 6.82 HS 43. Piet van Rengs 10 beurten Gem. 15.00HS 40. Jan Zanders 11 beurten gem. 11.82 HS 27. KNBB 3 Banden B 1 VOP/DWH won met 4-3 van 't Topke. Een zwaar bevochte overwinning met 1 punt verschil. Wilfried Godschalk 2 punten gem. 0.374 HS 3- Caspar Michels 2 punten gem. 0.508 HS 3-Jac Litjens gem. 0.600 HS 3. KNBB 3 Banden B 2 VOP/DWH tegen Amorti wert 5-2. Henk Hendriks 2 punten gem. 0,396 HS 3- Hans Schreurs 2 punten gem. 0.327 HS 2. Herman Veltrop tekende voor het extra punt gem. 0.404 HS 3. KNBB Libre C2 Klasse D'n Hook won met 7-0 van VOP/DWH. Het team werd met lege handen naar huis gestuurd. BBHV Libre A klasse VOP/DWH tegen 't Anker werd 6-3. Math Siebers 3 punten gem. 5.91 HS 32. Caspar Michels 2 punten gem. 2.241 HS 17. Jan Zanders stelde het extra punt veilig gem. 8.68 HS43. BBHV Libre C klasse De Ketsers wonnen met 11-2 van VOP/DWH.Theo Olde Daalhuis 1 punt uit het gem. ook was er een punt voor Maikel Hendrickx uit het gem. Programma: 1-11 VOP/DWH-De Tap perij/de Peel Kader KNBB. 2-11 De Vrien- dekring-VOP/DWHl Libre Jeugd, aanvang 11.00 uur. 2-11 VOP/DWH2-'t Blauwe Dorp Libre Jeugd, aanvang 11.00 uur. 5-11 Tegelen-VOP/DWH 3 Banden B 1 KNBB. 5-11 Inaborg-VOP/DWH 3 Banden B 2 KNBB. 6-11 VOP/DWH-Reuver Libre C 2 klasse KNBB. 7-11VOP/DWH-OGO Libre A Klasse BBHV. 7-11 VOP/DWH-'t Brugeind C Klasse BBHV. Voorafgaand aan de finaledag van de clubkampioenschappen is de tradi tionele fietstocht gehouden, 's Avonds was de feestavond met de uitslag en prijsuitreiking van de fietstocht. Op zondag is er gespeeld. De uitslagen: Dames enkel; 1Riny Simons. 2. Marian Noldus. 3. Elly Schoonderbeek. 4. Rita v.d. Elzen. Heren Enkel: 1. John v.d. Wijst. 2. Ton Clephas. 3. Theo de Beer. 4. Leo lenssen. Dames Dubbel; 1. Riny Simons en Marian Noldus. 2. Elly Schoonderbeek en Rita v.d. Elzen. 3. Henriëtte van Ber gen en Angelique Huys. 4. Dorrie de Beer en Gonny Wilms. Heren Dubbel; Ï.Theo v.d. Pas en Geert Kiinen. 2. Theo de Beer en Maarten Arts. 3. Ton Clephas en Leo Lenssen. 4.Ab op de Laak en Jacques v.d. Meijden. Mix; 1 John v.d. Wijst en Dorrie de Beer. 2. Ton Clephas en Gonny Wilms. 3. Riny Simons en Leo Lenssen. 4. Henriëtte van Bergen en Gerrit Hen drickx. Uitslagen BBHV: De Ketsers wonnen van Dos A-klasse met 10-2. Dos 2 verloor van het Kruuspunt D-klasse met 5-7. Dos 2 verloor met 4-5 van Dos 3-Band. KNBB: Dos verloor van Bascule C2 met 2-5. Dos had uit geen schijn van kans tegen De Ketsers. Leo Cuijpers en Jan Barents verdienden elk 1 punt vanwege het gemid delde. Dos 2 verloor thuis van Kruuspunt. Winstpartijen voor Carl de Bruijn, gem. 1,77 met 2 punten enWim Schillings, gem. 1,72 maar 3 punten. In het 3 band stond Dos 2 tegen Dos 1 op het progamma. Voor Dos 2 kwam alleen Carl de Bruijn tot winst. Gemiddeld 0,71 en 3 punten. Dos 2 ver diende wel het extra matchpunt.Voor Dos 1 kwamen, Jan Beekmans, gem. 0,37 met 2 punten en Huub van Rhee, gem. 0,46 met 3 punten, tot winst. In KNBB/verband ver loor het C2/team thuis tegen De Bascule. Bert Suilen, gem. 1,91 met 2 punten was de enige die zijn partij winnend afsloot. Programma BBHV: 29-10 Dos-EvSt. 3-B 29-10 Dos 2-Sna 3-B 30-10 Dos 2-Lbc 3 D-kl. KNBB: 30-10 Dos-Handboog C2 Kader: Halfweg won met 6-2 van Villa Nova. Eric Dericks 37.50 gem. Piet Volle- berg 22.22 gem. en Herman Robins 12.14 gemiddeld zorgden voor de winstpartijen. BI: De Jordaan won van Halfweg met 7-0. C2: Halfweg won met 7-0 van Reuver 03 A. Huub Cleven 11.33 gemiddeld speelde een sterke partij.Voor de overige overwin ningen zorgden Marcel Jansen met 3 00 gemiddeld en Jan Voesten met 2.17 gemid deld. Programma: 29-10 BI De Peel-Half- weg 30-10 C2 Halfweg-De Bascule De Peel Cl won van Den Hook met 5-2. Gerrit van Asten speelde een sterke partij. De hoogste serie was 132. Tonnie Poels moest invallen en liet zich van de goede kant zijn. Hij won en speelde 5.88 gem. met een serie van 30. De Sevewaeg won met 5-2 van De Peel C2. Alleen Twan Bac kus kon zijn partij winnend afsluiten. Hij maakte een serie van 38 en een van 23, en won met 8.18 gem. Den Tommes won met 7-5 van Roelan zia 2. Twan Backus winst met 4.66 gem. en een serie van 19, 3 punten. Miep Poels won met 1.28 gem., 2 punten. Roelanzia 3 won van OOO met 12-1. Wim Camps won met 3-14 gem. en een serie van 19, 3 pun ten. Frank Verbeek haalde ook 3 punten, hij won met 2.00 gem. Pieter-Jan Straatman ook winst, 2 punten met een gem. van 1.25. Mart van Ass winst met 1.82 gem., 3 punten. Roelanzia 4 won van Bos en Berg met 11-4. Hans Rongen haalde 1 punt voor het gemiddelde (2.21). Ruud Smolders 1.61 gem., Gerard Linders 1.29 gem. en Lenie Sanders 1.50 gem., wonnen hun par tij en haalden allemaal 3 ounten. avond ongeslagen en omdat Barto's ook het dubbel won, versloeg Barto's dus titelkandidaat Tudor met 6-4. Huggers Elektronika-Stroeken Electro 5-5 Beide elektronicateams speelden een leuke pot tafeltennis met span nende partijen. Vooral de partij tus sen Richard Larmene Huggers en de geslepen vos Fons Coppus Stroeken was zeer de moeite waard. De beslissing viel in de laatste game 13-11) in het voordeel van Richard Larmene, die zeer opgelucht maar vol daan de gelukwensen van Coppus in ontvangst nam. Richard bleef ongesla gen. Vader Frans kon helaas geen pot ten breken tegen het stugge team van Stroeken. Geert Huggers versloeg zeer verrassend good old Wijkie David die zijn avond niet had. Geert wist zelfs Ton Zieltjens haast op de knieen te brengen. Zieltjens ont snapte aan een nederlaag door pas in de allerlaatste game met 12-10 te win nen van Huggers. Uiteindelijk hielden beide partijen elkaar in evenwicht en eindigde deze wedstrijd verdiend in een gelijkspel. TempoTeam-JDS Bedrijfsauto matisering 10-0 Debutant in de hoofdklasse JDS had een ongelukkige start tegen het geroutineerde team van TempoTeam. Pieter Bellemakers verscheen sinds lange tijd weer achter de tafel na een vervelende blessure, doch moest na 1 partij afhaken omdat hij toch weer last kreeg van deze blessure en geen risico meer wilde nemen. Geert van Boven en Patrick Hen driks streden verbeten om de punten doch de routine en ook kwaliteit van TempoTeam was teveel voor de debu tant. John Bonants, Angelina Koenen en Nel Dorssers bleven ongeslagen in deze wedstrijd en staan dus door deze grote uitslag aan kop in de Hoofd- Masse. Adviesbureau VB C-NLW Groep 5-5 Beide teams in de le klasse deelden dus de punten maar dat ging niet zon der slag of stoot. Vooral de zeer ver rassende maar dikverdiende overwin ning van supersub Gerda van Bruggen bij VB&C op Jan van Gerven verdient de aandacht. Gerda schijnt veel baat te hebben bij de loopoefeningen van trainer Huub Thijssen, getuige haar goede spel. Thea v.d. Bosch had een offday. De gladde vloer door de hoge vochtigheid maakte haar onze ker, want zij bleef zonder winst deze avond. GelukMg was Ton Peeters wel in goede vorm en bleef hij ongesla gen. Franka Hendrix en Wilbert Jansen wonnen elk 2 partijen en dus bleef de stand in evenwicht. PlusMinus-After Fifty's 4-6 Ook de andere wedstrijd in de le Masse was spannend. Omdat Anne Say nog herstellende is van een nare val, heeft het team van Plus Minus een beroep gedaan op youngster Judith Stoef, die het uitstekend heeft gedaan. Judith won al haar partijen en zal zeker het team aan de nodige punten helpen. Zij moest alleen aan Janos Rozma- nics één game afstaan. Elly Coenen maakte het Erwin van Mill heel lastig en moest pas buigen in de vijfde game met 8-11. De andere debutant was Guus Oudenhoven bij After Fifty's en Guus wist heel netjes van Elly Coe nen te winnen maar verloor wel van Gusta Thijssen en Judith Stoef. Erwin en Janos wonnen elk twee partijen en met de winst in het dubbelspel voor After Fifty's wonnen zij nipt met 6-4 van de dames van PlusMinus. Biljartvereniging Ons Ons in Oirlo is door sponsors in het nieuw gesto ken. Op de foto ontvangt voorzitter Leo Alaerds het nieuwe tenue uit han den van de sponsoren Gerrit Bardoel (Café-cafétaria D'n Terp) en Carlos Sijbers (Siepdak Klus Service Handboogschutter Carrie Wegh en sportmarketingbureau Mixed Zone gaan samenwerken. Mixed Zone wil het 'merk Carrie Wegh' verder uitbou wen en vermarkten. Carrie Wegh is Nederlands grootste vrouwelijke talent bij het handboog- schieten. De Leunense, lid van Ons Genoegen Ysselsteyn, eindigde eerder deze maand bij het wereldkampioen schap voor junioren in het Turkse Antalya als negende en was met die prestatie de beste schutter uit Europa in haar categorie. De pas 17-jarige Carrie Wegh slaag de er dit jaar net niet in om zich te kwalificeren voor de Olympische Spe len in Beijing. Ze heeft nu haar zinnen gezet op de Spelen in 2012, in Lon den. In de tussenliggende periode wil ze haar positie op de wereldranglijst verder verbeteren. Met ingang van dit nieuwe speel seizoen is Bakkerij van Gassel, met vestigingen in Ysselsteyn, Landweert en Venray centrum, hoofdsponsor van Badmintonclub Venray. Sinds 2002 is Bakkerij van Gassel al als kledingsponsor verbonden aan deze vereniging. Bakkerij van Gas sel is een gerenommeerde bakkerij, die inmiddels ruim 25 jaar heerlijke ambachtelijke producten levert aan een groot publiek. Daarnaast zijn Geert en Loes, de trotse eigenaren, zich ook terdege bewust van de maat schappelijke rol van hun bedrijf. Daar van plukt ook Badmintonclub Venray reeds lang de vruchten. Badminton club Venray, is met meer dan 120 leden de grootste badmintonvereni ging in de regio. De jeugdafdeling telt ongeveer 60 aspiranten en junioren tussen 7 en 17 jaar. Dankzij een vrij willigerskorps neemt de vereniging dit seizoen met vijf teams deel aan de competitie van de Nederlandse Bad- mintonbond. In 2010 viert BC Venray het 35-jarig bestaan. Zie ook www. bcvenray.nl. Sportnieuws -info Rick Philipsen wint brons in Italië Tijdens het 19e internationale judotoernooi van Judoclub San- kaku in Bergamo in Italië slaagde Rick Philipsen van Judovereni ging Venray erin om in de klasse -40 kg de bronzen medaille te behalen. Al vele jaren is dit toernooi, met deelnemers uit zo'n twintig verschil lende landen, sterk bezet. Ook dit jaar waren veel judoka's in het Italiaanse Bergamo aanwezig om deel te nemen aan het Sankaku toernooi. Judovereni ging Venray nam zondag deel met drie leden van de wedstrijdselectie; Bas Philipsen -40 kg, Rick Philipsen -40 kg en Nic Goumans -45 kg. Bas Philipsen werd hij in de voorronden verslagen en uitgeschakeld voor eremetaal. Broer Rick Philipsen maakte en ster kere indruk door zijn eerste wedstrijd te winnen met ippon. In de volgende ronde moest ook hij zich echter gewonnen geven, waardoor hij via de verliezersronde alleen nog voor een derde plaats op het podium kon gaan. Hij was in goede doen en dit resulteer de nog in drie gewonnen wedstrijden, waarmee hij het toernooi afsloot met een welverdiende derde plaats. Nic Goumans kwam uit in de klasse -45 kg waarin hij de eerste wedstrijd onver diend verloor, daar hij de betere judo ka was. Hij slaagde er echter niet in om een score op het bord te krijgen, Doordat hij op het eind van de wed strijd nog een kleine (onverdiende) straf tegen kreeg, verloor hij zijn wed strijd, zodat ook hij zich moest terug vechten via de verliezers ronde, om nog voor eremetaal in aanmerMng te komen. Nic Goumans slaagde er nog wel in om in de verliezersronde twee wedstrijden te winnen, maar moest zich hierna gewonnen geven, zodat ook voor hem het toernooi ten einde was. Aanstaande zondag zijn de judo ka's weer aanwezig op het Wintertijd- toernooi van Judovereniging Bergen. Rick Philipsen leverde met zijn derde plaats een prachtige prestatie in Italië. In de Trioleague nestelde zich een nieu we koploper aan de top en wel Proshop RBVenray, dat B.T. Jamin geen enkel punt toestond, want het werd 21 - 0. De lei ding werd mede veroorzaakt door de vrije avond, die Bokual/Mijling mocht genie ten, dat nu de tweede plaats bezet. V.I.P., dat ook prima uitzichten had op een der topplaatsen, liet een behoorlijke steek val len door met 4 - 17 te verliezen van het verrassende B.T. A.W.I. Isolatie.. Nutrivisie bleef met 16 - 5 baas over de Pinhunters, die de vierde plaats aan Nutrivisie moes ten laten. De Joepies, zeer wisselvallig dit seizoen, proefden weer eens het zoet der overwinning door Menhirs met 15 - 6 te verslaan. Crash was met 6.5 - 14.5 de min dere van Sigma's/Cornelco en B.T. Noxon wees met 16.5 - 4.5 Plus van Dijck terug. Joke van Rens was bij de dames de beste in de game met 211 en Fien Jenniskens was dat in de serie met 564. Bij de heren scoorde Ben van Rens met 238 de hoog ste game en Martijn Magermans met 642 de hoogste serie. Ook in de Dubbelleague een nieuwe leider, maar wel een, die al meer de koppositie heeft bekleed. Na een 13-5 zege op Sigma's/Cornelco via een inhaalwedstrijd werd op de regulier speel avond Pinpoints met liefst 17-1 van de baan geveegd. D.O.K. had, als we de uit slag mogen geloven, veel moeite met New Company, maar de 11 - 7 winst betekende toch het behoud van de tweede plaats. Sigma's/Cornelco herstelde zich via een 16-2 zege op Lucky Strikes en staat nu derde. Kuijten kon zich E.M.S. niet van het lijf houden en moest een 9-9 gelijkspel toestaan. Ook de Dutch-Thai Combination had het erg moeilijk tegen Klussers 1dat uiteindelijk met 10-8 aan het langste eind trok. De beste dame was weer eens Dariya Willekens met een 195-game en 675-serie. Eric Wong zette een nieuw seizoenrecord game neer bij de heren met 254 terwijl de hoogste serie ging naar Bart van Rens met 84. In de huisleague heeft Pinpakkers haar leidende positie weten te verster ken door een ruime 25-3 victorie op Lucky Pins. Grote gangmakers waren RichardAddae, die met een serie van 490 de hoogste serie van de dag liet note ren, en Bram Tromp, die met een game van 143 tevens een nieuwe persoonlijk record wist te bewerkstelligen. Beiden haalden tevens een driepunter binnen, waardoor hun directe tegenstanders met lege handen achterbleven. De enige spe ler bij Lucky Pins, die nog enige tegen stand van betekenis leverde was Meivin Vermeulen (157 416). Power Pins trad aan tegen Rocket Pins en deed dat niet slecht door met 18-10 aan de winnen de hand te blijven. Niels de la Roy was hier de man van de wedstrijd met 180 480. De 180-game was tevens de hoog ste game van de dag. Bij het verliezende Rocket Pins was Thijs Verasdonck de enige speler van deze wedstrijd, die een driepunter wist te scoren. In de stand bouwt Pinpakkers de voorsprong ut en gaat nu met 65 punten op kop. Door de grote nederlaag zakte Lucky Pins met 33,5 punten naar de derde plaats en wist Rocket Pins door het kleinere ver lies zelfs Lucky Pins te passeren en staat nu tweede met 37,5 punten. Ondanks de zege van Power Pins, blijft dit team vierde met 32 punten, maar de achter stand op Lucky Pins bedraagt nog maar 1,5 punt. In de Harrie Claessens League wist Carmen Dabrowski maar liefst drie maal haar PR te verbeteren en bracht dit uiteindelijk op 99 pins. Ook Bram Tromp en Quincy Vermeulen deden goede zaken met respectievelijk 127 en 118 als hoogste game. Der hoogste game van de dag werd gescoord door Roel Wolters met een game van 190. In de stand wist Quincy Vermeulen Kilian Martens van de kop te verdringen en gaat nu met 146 punten aan de leiding. Kilian Martens moet nu de tweede plaats delen met de oprukkende Bram Tromp. Beiden heb ben 110 punten. Roel Wolters bezet met 55 punten de derde plaats. Aanstaande zaterdag wordt de vierde speeldag van de huisleague gespeeld om 11.15 uur. In België is een groot internationaal g-judotoernooi gehouden. Van Sport instituut Verhagen uit Venray deden acht judoka's mee. Ze streden in diver se Massen mee om het eremetaal. Rob de Bakker en Jasper Holtackers waren duidelijk de sterkste in hun klasse. De Bakker die in de Masse 4 draai onder de 34 kilo won zijn partijen allemaal met ippon. In de finale moest hij tegen clubgenoot Deniz Arts. Ook hij maakte meteen indruk met zijn eerste partij, in deze partij maakte hij een schouderworp. Jasper Holtackers was ook in zijn klasse de sterkste. Hij won Op de foto de prijswinnaars en Arthur Claassen die de Duitser Douma in een houdgreep heeft. zijn partijen met overmacht. Jasper gaat vanaf nu in de hoogste eerste klasse meedoen, dit zijn de sterkste judoka's. Casper Peeters draait in de derde Masse onder de 40 Mlo. Hij is net overgestapt naar een hogere klasse en kon alleen in de finale net niet winnen. Arthur Claassen judoot in de 4e klasse onder de 80 kilo hij verloor zijn eerste partij maar wist zich weer helemaal terug te knokken. Hij versloeg een paar Duitsers en een paar Belgen. En met als resultaat een mooie tweede plaats. Rolstoeler Kick Bos werd in de Ne Waze Masse (judo op de grond) derde. Ook voor Maickel Classens was er een derde plaats en Rene Glied had een zware poule met judoka's uit Duitsland en België hij draait in de hoogste klasse tot 90 Mlo. Hij werd in deze Masse derde. Het vol gende toernooi is op 9 november in Baarlo. Daar doen zestien judoka's aan mee. Op het Twents Open, dat in Borner- broek plaatsvond, heeft Jan Engels bij de heren seniorenA verrassend beslag weten te leggen op de 2e plaats met 90 slagen. Hij moest alleen Ep Peere boom van het organiserende 't Maat- veld met 89 slagen voor zich dulden. De derde podiumplaats was voor Arnold Hartjes ('t Valkhof/Nijmegen) met 94 slagen. Bij de heren senioren B deden drie leden mee. Theo Litjens bleek hier meet 111 slagen Venrays beste te zijn en eindigde hiermee als elfde achter winnaar Arnold Hagen (97 slagen), Aart Tijhuis (MGC Twen te) met 99 slagen en Frits Markerink ('t Maatveld) met 100 slagen. Jan van Dijk werd veertiende met 115 slagen en Henk van Leeuwen ein digde één plaatsje lager met één slag meet. Bij de teams eindigde Venray met 432 slagen op de achtste plaats, 't Maatveld was met 366 slagen veel sterker dan landskampioen Appelscha met 397 en 't Maatveld II met 400 slagen. Op de tweede speeldag van de indoorcompetitie werd het hele Massement weer overhoop gehaald en kregen dan ook twee nieuwe lei ders te zien. Gerrit Vermeulen bleek ditmaal met 52 slagen de sterkste bij de heren en Bets Wilms speelde met 59 slagen een zeer sterke wedstrijd en werd bij de dames dan ook dik ver diend dagwinnares. De leiders van de vorige speeldag konden hun niveau niet handhaven en werden dan ook voorbijgestreefd. Bij de heren nam Gerrit Janssen de regie over van Piet van der Eist met een verbetering van 7,32 procent. Theo Litjens rukte op naar de tweede plaats met 4,43 pro cent en Piet van der Eist bezet met 2,49 procent plaats drie, net voor Leo Wilms met 2,45 procent. Annie Lit jens nam het roer over van Fieke van Ham en gaat nu met een verbetering van 1,32 procent aan de leiding. Door haar dagzege Mom Bets Wilms naar de tweede plaats met -0,25 procent, terwijl Fieke van Ham als derde met -1,07 procent al een aardige voor sprong heeft opgebouwd op de rest van de dames. Uitslagen Aalst-Waalre-U22 48-51 BV Rush U16-2-U16 49-96 Almonte U14-2-U14 42-46 Programma zaterdag 25 oktober EBCB U14-U14 16.15 Aalst-Waalre Akros U16-2-U 16 17.00 De Nordic walking-trainingen starten op zaterdag 1 november vanaf 9-00 uur op de Kastiëlse Baan. Trainingen: Dinsdag baantraining 19-00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag baantraining 19-00 uur Kasti ëlse Baan. Zaterdag baantraining 9-00 uur Kastiëlse Baan. Heuveltraining 16.00 uur Schadijkse Bossen. Programma: 25-10 Nettetal Halve marathon 26-10 Etten-Leur Marathon Brabant 26-10 Blerick Bridge to bridgeloop Uitslag TUI Marathon Palma de Mallorca: Wiel Dinghs 3:52:41. Zie ook www.peelrunners.nl. Atletiek Marathon Amsterdam: Tonnie van der Donk 3:58:56 Halve Marathon Amsterdam: Gerda Peeters 1:51:39 Aanmelden voor deelname aan de Limbracrosscompetitie kan via info@ atletiekvenray.nl. of www.atletiekvenray. nl. De trainingen: woensdag zaal (De Weert) 18.00-19.00 uur. Zaterdag bos 10.00-11.15 uur. C/D junioren: Maan dag zaal (De Weert) 18.00-19.00 uur. Donderdag baan 19.00-20.30 uur. A/B en senioren: Dinsdag 19-00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondag 10.00-12.00 uur. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Don derdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag baan 15.30-17.00 uur. NSG-atleten: Donder dag 18.30-19-30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19 00-20.30 uur. Donderdag (start atle tiekbaan) 19 00-20.30 uur. De baantrai- ningen worden op de kunststofatletiek baan gehouden (Sportpark De Wieën). Zie ook www.atletiekvenray.nl. Agenda: 26 oktober Weert IJzeren Manloop (LimBracross) Triatlon Uitslag Off-road duathlon LanMaar:VeraWismans le DlO.Veerle Nelissen le D12.Mieke Rein- tjes 2e D12.Imke v.d. Munckhof 4e D12. Mirthe Nelissen le D14. MaikelWismans le H14.20 km Parijs:Johan Snijders 152e 1:15:42. EindMassement Duatlon Circuit 2008: Jo Klerken 5e H55 Programma: 25 oktober Off-road Duatlon Weert 26 oktober Limbra-cross Weert (Ijze ren man) Zie www.twenray.nl. en www. atletiekvenray.nl.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27