Knap herstel DES Verlies korfbalsters Merselo Korfbalsters delen de punten Eerste punt voor Oranje Wit Verlies Swolgense Boys Arbiter eist de hoofdrol op A Sterk Oostrum wint SSS'18 effectief in derby r t i PEEL EN MAAS Donderdag 16 oktober 2008 - Pagina 26 Nederlaag basketbalsters Jumpers'76 Oranje Wit Domper voor De Peelkorf Volleybaldames stomen door Set Up Bowlen Venray DC De Piëlhaas De Peelkorf SVOC'01 korfbal Printwerk offerte? SVO korfbal SV United korfbal DES SKC'06 Abonnement PEEL EN MAAS? www.vandenmunckhof.nl van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl DES-HBSV 2 10-10 (5-5). Doel punten DES: Petra Branje, Sanne Rijbroek, Laura Lamers en Sanne Koopmans (allen 2x), Wendy Rou- wens en Eva Rijbroek. Na de nederlaag van vorige week werd het voor de dames van DES weer eens tijd om twee punten te pakken om op deze wijze de tweede plaats in de poule te kunnen behouden. HBSV 2, samen met DES op een gedeelde tweede plaats, nam echter een puntje mee naar Hout-Blerick: 10-10. De Vier- lingsbeekse korfbalsters begonnen vol goede moed aan de wedstrijd, maar wisten helaas niet de openingstreffer te scoren. In de tweede minuut scoor de HBSV de 0-1. Meteen daarna kreeg DES een strafworp en Petra Branje wist deze te verzilveren: 1-1. DES wist vervolgens op voorsprong te komen door een doorloopbal van Sanne Rij broek. Beide partijen waren goed aan elkaar gewaagd en HBSV scoorde ver volgens twee keer waardoor de gas ten opnieuw op voorsprong kwamen. Ook hier had DES weer een antwoord op. Er werd binnen korte tijd drie keer gescoord. Wendy Rouwens en Laura Lamers scoorden voor DES door middel van een doorloopbal en Sanne Koopmans door middel van een kort schot in het korfgebied. De thuisploeg wilde vervolgens de voorsprong te graag uitbreiden waardoor veel bal verlies werd geleden. HBSV wist de eerste helft nog twee maal de korf te treffen. De ruststand kwam daarmee uit op 5-5, wat duidelijk laat zien dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren. Na de rust was het weer HBSV dat het eerste doelpunt verzilverde en daardoor weer op voorsprong kwam. Ook hier had DES weer een antwoord op. De gelijkmaker werd aangetekend door Sanne Rijbroek door middel van een afstandschot: 6-6. Vervolgens scoorde HBSV tweemaal en kwam daarmee op twee doelpunten voor sprong. Sanne Koopmans wist dit verschil te verkleinen door middel van een kort schot in het korfgebied. Ook hier reageerde HBSV op door in de 24e minuut van de tweede helft de 7-9 te scoren. Hoewel het leek of dit verlies voor DES zou betekenen wisten de dames van DES zich in de daarop volgende twee minuten terug te knokken in de wedstrijd door doel punten van Petra Branje en Eva Rij broek. Zij scoorden door middel van een afstandschot en een kort schot in het korfgebied. Met nog twee minuten te spelen kreeg DES een strafworp, waardoor de thuisploeg de kans kreeg op voorsprong te komen. Sanne Koop mans wist hier echter niet uit te sco ren, maar Laura Lamers ving de bal af en wist de bal door de korf te gooien: 10-9. Helaas wist de verdediging van DES het niet helemaal dicht te hou den, waardoor HBSV in de slotsecon den de gelijkmaker kon scoren: 10-10. Hierna klonk het eindsignaal en beide ploegen nemen dus één puntje mee naar huis. Voor de toeschouwers was het een spannende wedstrijd om te zien. Zondag speelt DES de laatste wedstrijd tegen Oostrum om 13.00 uur op Sportpark Soetendaal in Vier lingsbeek. Merselo-Rietvogels 5-9 (3-2). Doelpunten Merselo: Anja van Dijek, Yvonne Koppes, Sanne van Els, Angela van Tilburg en Diana van der Duijn. Afgelopen zondag heeft Merselo wederom verzuimd om punten te halen, waardoor het rode lantaarndra ger blijven in poule B van de le klas se. De thuiswedstrijd tegen Rietvogels ging met 5-9 verloren. Merselo begon de wedstrijd fel en kwam na twee minuten op voor sprong door een benutte doorloopbal van Anja van Dijek. Enkele minuten daarna kwamen de Rietvogels weer op gelijke hoogte. In de periode daaropvolgend werden door beide partijen vele kansen gecreëerd, maar niet benut. Op het einde van de eerste helft, in de 25e minuut kwam Rietvo gels op voorsprong. Maar Merselo kon toch nog met een voorsprong de rust in gaan, door een mooi afstandsschot van Yvonne Koppes en een benutte strafworp van Sanne van Els. Een minuut voor rust kreeg Merselo nog een strafworp mee, maar die werd helaas gemist, waardoor de ruststand op 3-2 kwam te staan. Na de thee werd er goed gespeeld, mooi combinatiespel, door beide par tijen. Echter was Merselo vaak slor dig in zijn balbezit en maakte enkele overtredingen, waardoor Rietvogels een strafworp meekreeg, 3-3. In de 7e minuut na rust kreeg Rietvogels weer een strafworp mee van de overigens uitstekend fluitende scheidsrechter, 3-4. Merselo speelde echter fel en combineerde goed. In de 17e minuut bracht Angela van Tilburg Merselo weer op gelijke hoogte door een prachtig afstandsschot. In de minu ten daarna viel de concentratie bij Merselo helemaal weg en kon Rietvo gels binnen vijf minuten drie keer tot scoren komen.. De Merselose dames geloofden daarna niet meer in een goede afloop, waardoor Rietvogels de score uit kon breiden.. Merselo kon nog een keer tot scoren komen, maar Rietvogels sloot de wedstrijd winnend af met 5-9. Deze stand geeft een vertekenend beeld weer van deze spannende wedstrijd. Zondag staat de laatste wedstrijd van de eerste helft van de buitencom petitie op het programma. De wed strijd tegen Winty 1 (met wie Merselo de laatste plaats deelt) begint om 11.00 uur in Merselo. Eendracht-SV Oostrum 8-8 (6- 5). Doelpunten Oostrum: Carla Claessens (3x), Marieke Vollen- berg (2x), Fieke Kuenen, Susanne Ingepass en Dessie Jansen. In een spannende wedstrijd heb ben de korfbalsters van SV Oostrum en Eendracht de punten gedeeld: 8-8. Oostrum was het meest trefzeker in de eerste twintig minuten en kwam op een 2-5 voorsprong. De Eendracht liet zich echter niet kennen en had de overhand in de laatste tien minuten van de eerste helft. Oostrum speelde minder geconcentreerd en liet de Eendracht terugkomen in de wed strijd. Met vier rake afstandschoten ging Eendracht zelfs met een kleine voorsprong de rust in, 6-5. De tweede helft creëerden beide teams veel kansen maar liet de afwer king te wensen over. In de verdedi ging werd goed gespeeld en er werd in de tweede helft een stuk minder gescoord.Via twee afstandschoten van Marieke Vollenberg en Carla Claes sens kwam Oostrum in de laatste vijf minuten op een voorsprong, 7-8. Net voor tijd maakte Eendracht via een doorloopbal de gelijkmaker. Oostrum zette de laatste minuten alles op alles om de overwinning binnen te slepen en scoorde via Fieke Kuenen een zui ver doelpunt. De scheidsrechter dacht hier echter anders over en keurde het doelpunt af waardoor beide ploegen een punt overhielden aan de wed strijd. De basketbalsters van Jumpers'76 hebben de derde nederlaag op rij geleden. In en tegen Oirschot werd het 70-63 voor de thuisploeg. De gas ten waren slechts met vijf speelsters naar Oirschot afgereisd. Dit brak Jum pers'76 uiteindelijk op. De Venrayse basketbalsters waren speltechnisch beslist niet de mindere, maar moesten door het ontbreken van wisselspeel sters aan het einde toch een neder laag incasseren. Uitslagen BC Lieshout U16 2-U16 50-93 Oirschot-Dames 60-53 Programma zaterdag 18 oktober BV Rush U16 2-U16 17.15 Aalst-Waalre-U 2 2 18.15 Programma zondag 19 oktober Almonte U14 2-U14 12.30 Uitslagen ONA-OranjeWit 13-13 Avanti 3-OranjeWit 2 6-8 Oranj e Wit 3-De Treffers 2 4-6 Oranje Wit 4-0NA 3 4-2 Recreanten-Erica 4-2 Oranje Wit Al-SVSH Al 6-7 01ympiaAl-OranjeWitA2 10-5 Olympia Bl-OranjeWit BI 3-3 Oranje Wit B2-Swift B2 4-9 De Merels Cl-Oranje Wit Cl 3-4 Oranje Wit C2-De Merels C2 0-0 Oranje Wit Dl-Swift D2 1-2 KSV Dl-OranjeWit D2 10-2 Gazelle El-Oranje Wit El 0-3 Programma zaterdag 18 oktober De Merels Al-Oranje Wit Al 15.30 Oranje Wit A2-DOT Al 14.00 Oranje Wit BI-De Eendracht BI 15.30 Roka Bl-OranjeWit B2 13.00 Oranje Wit C2-HBSV C2 11.00 Oranje Wit D2-De Merels D2 12.30 Oranje Wit El-De Maaskorf El 10.00 Welpen 2-SV United 13.30 Welpen 2-Merselo 14.20 SVOC'01 2-Welpen3 13.55 Welpen 3-Peelkorf 6 14.45 Programma zondag 19 oktober BMC-OranjeWit 13.00 BMC 2-Oranje Wit 2 11.00 Oranje Wit 3-Gazelle 10.30 Programma woensdag 22 oktober DeWilma's 3-OranjeWit 4 20.00 DOT-Recreanten 20.00 Klimroos-De Peelkorf 7-5 (2-2). Doelpunten De Peelkorf: Nicole Tielen en Ellen Smits (beiden 2x) en Paula van Veghel. In de hoofdklasse B leed De Peel korf een onverwachte nederlaag tegen laagvlieger Klimroos: 7-5. De eerste helft werd afgesloten met een 2-2 stand, maar na de pauze liep de thuisploeg uit naar een voor sprong. Bij de Ysselsteynse korfbal sters ontbrak de overtuiging om nog langszij te komen. Door de nederlaag mist De Peelkorf voorlopig de aan sluiting met de top. Het was voor De Peelkorf vanaf de eerste minuut erg zoeken naar goed uitgespeelde kan sen. De eerste helft kwam Klimroos na vijftien minuten spelen op een 2-0 voorsprong. Pas ver in de eerste helft viel het eerste doelpunt voor de Peel korf. Er werd door beide ploegen wei nig gescoord, wat resulteerde in een stand bij rust van 2-2. Na rust kwam Klimroos al snel tot scoren en wist een voorsprong te pakken van twee punten. Bij de Peelkorf leek de strijd en overtuiging te ontbreken om deze wedstrijd te kunnen winnen. In de laatste fase van de wedstrijd werd het spel beter en leek de ploeg er weer in te geloven, maar het lukte niet meer om de door Klimroos opgebouwde voorsprong in te halen. De volleybaldames van ActiveR- ooy blijven winnen in de promo tieklasse. Het uit duel tegen Vludoc leverde zaterdagavond een 0-4 zege op. De eerste set werd nog moeizaam gewonnen, maar daarna wist de Ven rayse ploeg met mooie servicereek sen het spel naar zich toe te trekken. Met name Anne Vervoort en Susan v.d. Putten wisten zich met goed aanvals- spel bij de Venrayse volleybaldames te onderscheiden. Door de zege blijft ActiveRooy koploper in de promotie klasse. Uitslagen Heren Set Up-Aehilles Dames Set Up-VC Meterik 2 Set Up 2-VC Athos '70 2 Set Up 3-TSL Aetivita 3 Unicum-Set Up 4 Jeugd VC Kessel-Set Up BVC Holyoke-Set Up HVC-Set Up N6-2 Athos-Set Up N6-2 Recreanten Summa Peelpush 3-Set Up HR3 Olsredlem 2-Set Up HR4 VC Pansign 3-Set Up DR4 Programma zondag 19 oktober Heren Recreanten Set Up-VC Velden Set Up 2-ActiveRooy 2 Set Up 4-Vokon 2 Programma donderdag 23 okt. Dames Set Up 2-VC Asterix 2-3 4-0 4-0 0-4 2-3 1-2 1-2 0-4 0-4 2-3 3-1 4-0 10.00 10.00 10.00 20.30 In de le klasse van de Huisleague behield het Hoeijmakersteam de lei ding, maar moest met 15 - 12 zijn meerdere erkennen in Close Encoun ters. De Pinhunters vonden twee neder lagen op rij wel genoeg en walsten nu met liefst 27-1 over Sigma's/Cornel- co en stegen met een achterstand van 5.5 punt naar de tweede plaats, ook al, doordat Nuva Keukens tegen hun angstgegner niet verder kwam dan een 18-10 nederlaag. Ook Witlox- v.d. Boomen kreeg weinig kans tegen Strikers/Groeipunt, dat met 21-7 aan het langste eind trok. De Nuva-boys Jaap Jongejan en Ben van Rens waren met resp. 249 in de game en 619 in de serie de besten bij de mannen en Inge Lenssen was weer eens de beste dame met haar 233-game en 557-serie. In de 2e klasse hebben de Nitwits zich weer aan de kop genesteld door zelf royaal met 24 - 4 te winnen van Cate ring de Buren, terwijl naaste belager La Mousse een misstap beging tegen de Red Arrows, die de wedstrijd met 19-9 naar zich toe trokken. Plus van Dijek blijft op afstand het tweetal aan de kop volgen door Ver rijdt Groenvoorziening te verslaan met 18 - 10. GGZ deed heel goede zaken. Er werd niet alleen met 23 - 5 gewonnen van BT Noxon, maar de sprong op de ranglijst van 7 naar 4 was misschien wel zeker zo belang rijk. Leo Jansen was met zijn 225-game weer de beste heer in deze klasse, terwijl de serie met 576 een prooi werd voor Bert Tax. Bij de dames liet Marlies Thijssen de meeste pins sneu velen met een game van 210 en een serie van 569. In de Trioleague had het Pinhunterstrio een vrije avond en zag daardoor liefst drie teams aan zich voorbij gaan. Bokual/Mijling, geen vreemde aan de top van deze league, nam de leiding via een 18.5-2.5 zege op BT Jamin over. VIP werd de nieuwe NDZW-Oranje Wit 13-13 (7-3). Doelpunten Oranje Wit: Kim Hendrix en Petra van der Hag- hen (beiden 3x), Linda Houben en Rian Derikx (beiden 2x), Linda van Deurzen, Loes Kateman en Caroline Michels. De korfbalsters van Oranje Wit heb ben zondag in de uitwedstrijd tegen ONA in Overasselt het eerste puntje behaald in de hoofdklasse A. In Vlij men werd het na een 7-3 stand bij rust uiteindelijk 13-13. Na een snelle 7-1 achterstand toonde Oranje Wit enorm veel veerkracht. Met name in de tweede helft speelde de Leunse ploeg uitstekend en kwam dikver diend langszij. Kim Hendrix opende de score in de wedstrijd door een goed genomen vrije worp. Hier reageerde ONA met een op en scoorde snel de gelijkma ker. Oranje Wit kreeg goede kansen, maar het lukte op dit moment in de wedstrijd niet om te scoren. Verde digend had Oranje Wit het de eerste helft niet gemakkelijk en ONA maakte hier goed gebruik van. Na 25 minuten stond er 7-1 op het scorebord in het voordeel van de thuisploeg. Maar nog tweede door hun winst op The Men hirs met 15 - 6 en ook Proshop steeg door met dezelfde cijfers te winnen van Crash. De Joepies zakten verder terug door de nederlaag met 12-9 tegen BT Noxon. De middenmootdu- els tussen BT AWI Isolatie en Sigma's/ Cornelco en Plus van Dijek en Nutri- visie eindigden beide in 14 - 7.Twan Claessens was met zijn 247-game en 652-serie de beste heer en Fien Jennis- kens met haar 207-game en 569-serie de beste dame. In de Dubbelleague is het DOK-duo doorgedrongen tot de eerste plaats door Pinpoints te ver pletteren met 18 - 0. Het Kuijtenduo was bijzonde goed op dreef, want de 16-2 overwinning op Klussers 1 mag er zijn en Kuijten staat nu twee de. De Dutch-Thai Combination is ook goed bezig en stuurde Klussers 2 met een 15-3 nederlaag naar huis. New Company bleef met 11-7 baas over E.M.S. De wedstrijd tussen Strikezone en Sigma's/Cornelco is uitgesteld. Bij de heren was Mickey Bindewalt met 220 de beste in de game en Bart van Rens met 815 in de serie. Bij de dames scoorde Carien Donders met 178 de hoogste game; de hoogste serie kwam met 677 op naam van Dariya Willekens. voor de rust werd deze achterstand verkleind door mooie afstandschoten van Loes Kateman en Kim Hendrix. Na de thee begon Oranje Wit met een sterk aan de tweede helft. Petra van der Haghen en Linda Houben wisten de achterstand nog verder te verkleinen door twee mooie kansen onder de korf. Met nog twee doelpun ten achterstand (7-5) kreeg Oranje Wit steeds meer vertrouwen in de wedstrijd. ONA liet dit echter niet over zich heenkomen en scoorde ook weer twee keer achter elkaar. Oranje Wit kwam op het goede moment weer helemaal terug in de wedstrijd. Petra van der Haghen scoorde haar tweede treffer via een korte kans en Rian Derikx maakte een mooi afstandschot. Mede door de sterke verdediging van Oranje Wit, waar onder Kristie Ambrosius die enkele ballen goed wist te onderscheppen, kon Oranje Wit dit spel volhouden. Er werden maar liefst drie afstandscho ten kort na elkaar erin gegooid door Linda van Deurzen, Caroline Michels en wederom Rian Derikx. Oranje Wit stond nu met een doelpunt voor op ONA, maar door drie treffers achter elkaar pakte de thuisploeg weer een voorsprong. Met nog tien minuten te spelen stond er een 12-10 tussenstand op het scorebord. Het sterk spelende Oranje Wit bleef doorvechten en kon de achterstand voor de derde keer in de wedstrijd ombuigen naar een klei ne voorsprong van een doelpunt door ook drie keer achter elkaar te scoren. Deze doelpunten kwamen op naam van Petra van der Haghen, Linda Hou ben en wederom Kim Hendrix. Helaas lukte het ONA ook nog om een keer te scoren en moest Oranje Wit dus de punten delen: 13-13. Zondag sluit Oranje Wit de eerste helft van de veldcompetitie af tegen BMC in Berlicum. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 18 oktober vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Inschrij ven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde; 1. Peter van de Berg. 2. Ruud Tijssen. 3. Paul Hendrix. 4. Johan van Hoof. 5. Coby Janssen. 6. Danny Korsten. 7. Crit van Hoof. Verliezersronde; 1. Marcel Ooster- wijk. 2. Lou Janssen. 3. Geert van Hoof. 4. Gerard de Bruijn. 5. Ela Oosterwijk. 6. Marcella van Gelder. 7. Josephine Janssen. De hoogste finish was met 120 punten voor Coby Janssen. Swolgense Boys-Vitesse Gennep 1-2 (0-2). Doelpunt Swolgense Boys: Joop Martens. Swolgense Boys heeft ook zijn derde thuiswedstrijd met 1-2 verlo ren. Deze keer was Vitesse duidelijk te sterk voor de Boys. Al vanaf de eer ste minuut werd de thuisploeg onder druk gezet. Met verschillende mooie aanvallen zette Vitesse druk op het Swolgense doel. De spelers van Swol- gen stonden erbij en keken er naar. Het was dan ook niet verwonderlijk dat het na vijftien minuten 0-1 werd door een hakballetje van Jimmy Brons, de kleine topscorer van de ploeg uit Gennep. Enkele minuten later werd het zelfs 0-2 door een prachtig diago naal schot van spits Sijmen de Greef, via de binnenkant van de paal ging de bal tegen het netje. De thuisploeg was rijp voor de sloop,maar gelukkig bleef het 2-0 tot aan de rust. Na de pauze een heel ander spelbeeld. Swolgense Boys begon nu wel te knokken en al snel kreeg invaller Joop Martens een kans, het schot ging echter voorlangs. De wedstrijd werd nu een echte strijd. Halverwege de tweede helft kreeg Swolgense Boys een vrije trap. Joop Martens ging erachter staan en krulde de bal prachtig in de kruising. Direct hierna kreeg Martens zelfs twee kansen op 2-2 maar hij kon het net niet meer vinden. De krachten van de thuisploeg raakten hierna op en alleen de grabbelende Vitesse-doel- man zorgde daarna nog voor span ning. Al met al een terechte overwin ning voor Vitesse. Sportnieuws -info NDZW-SVOC'Ol 10-10 (6-6). Doelpunten SVOC'01: Debbie Wis- mans (4x), Yvonne Classens (2x), Kelly Wismans, Anke Wennekers, Linda Claessens en Kim Direks. In de overgangsklasse A pakte SVOC'01 in Vlijmen een puntje tegen NDZW: 10-10 (rust 6-6). Het was vooral een fysieke wedstrijd waarin de thuisploeg de boventoon voerde. SVOC'01 moest mee in het spelletje van NDZW, maar wist uiteindelijk wel overeind te blijven en een puntje te pakken. Het duel werd vanaf de eerste minuut bepaald door het harde spel Debbie Wismans scoorde vier keer, maar kon niet voorkomen dat haar ploeg niet de volle winst wist te behalen (archieffoto Peel en Maas). van de thuisploeg, waartegen de scheidsrechter niet of nauwelijks optrad. In een fysieke wedstrijd weer den de gasten zich kranig en namen voor de pauze zelfs een voorsprong. Door dubieuze beslissingen van de leidsman kon SVOC'01 niet verder uitlopen, sterker nog, voor de pauze kwam de thuisploeg zelfs op gelijke hoogte: 6-6. Toen na de rust SVOC '01 twee keer scoorde binnen een minuut en na zes minuten er een drie doelpun ten voorsprong werd genomen, leek het toch dat de gasten de winst mee naar huis zouden nemen. Ook nu was er buiten de scheidsrechter gerekend. Een zuiver doelpunt werd afgekeurd en twee strafworpen werden SVOC'01 onthouden, waarbij aan de andere kant NDZW een vrije worp kreeg en een keer scoorde via een onterecht toegekende strafworp. Toen vijf minuten voor tijd en een voorsprong van een doelpunt voor de gasten de scheidsrechter de pot stillegde om beide aanvoersters toe te spreken, was het hek echt van de dam. Ieder fysiek contact zou tot een vrije worp of een strafworp leiden. NDZW kreeg daarop een vrije worp en wist daaruit te scoren. Ook SVOC '01 kreeg een vrije worp die net niet gescoord werd. Meteen daarna werd een zelfde over treding gemaakt, waardoor SVOC '01 een strafworp verwachtte. De scheidsrechter dacht hier anders over waardoor een 10-10 eindstand op het scorebord verscheen. Beide ploegen waren tevreden over het puntje, maar allerminst over de verrichtingen van de scheidsrechter. Uitslagen Klimroos-De Peelkorf 7-5 Klimroos 2-De Peelkorf 2 8-5 De Peelkorf 3-Kraanvogels 6-6 De Peelkorf 4-De Horst 4 8-6 De Peelkorf 6-De Horst 4 10-0 Recreanten-Blue Stars 4-5 Programma zondag 19 oktober DDW-De Peelkorf 13.00 De Horst 2-De Peelkorf 2 13.00 SVOC'01 3-De Peelkorf 3 11.00 Vios 2-De Peelkorf 4 10.30 Programma woensdag 22 oktober De Peelkorf 5-Heumen 2 20.00 Emos 5-De Peelkorf 6 20.00 Korfrakkers-De Peelkorf 20.00 Uitslagen De Peelkorf Bl-Be Quick BI 6-1 De Peelkorf B2-HBSV B1 0-6 De Peelkorf C2-Eendracht Cl 18-0 ONA Cl-De Peelkorf C3 15-2 ODIO D 1-De Peelkorf D1 8-0 DES D 1-De Peelkorf D2 2-3 De Peelkorf El-Oostrum El 1-2 Programma zaterdag 18 oktober De Peelkorf Bl-SVOC'01 BI 15.30 DOS BI-De Peelkorf B2 14.00 De Peelkorf Cl-Rosolo C2 12.45 De Peelkorf C3-De Horst C2 10.15 SpesDl-De Peelkorf Dl 12.30 De Peelkorf D2-Playing Girls Dl 10.00 Swift El-De Peelkorf El 10.00 Peelkorf F2-SVO 2 13.30 Merselo-Welpen 5 13.55 Welpen 5-SV United 14.45 Welpen 7-Welpen 6 13.30 Welpen 7-SVOC '01 2 14.20 Oranje Wit 3-Welpen 6 14.45 Uitslagen JESA1-SVOCA1 10-8 NDZW-SVOC 10-10 SVOCA2-DESA1 2-7 SCMH 3-SVOC 2 9-6 SVOC Bl-Flaming BI 5-4 SVOC C2-Odio Cl 0-4 Miko76 3-SVOC 4 6-4 SVOC Dl-HBSV Dl 6-4 ONA Dl-SVOC D2 12-1 SVOC-De Merels 1-8 SVOC F1-Merselo F1 1-0 Programma zaterdag 18 oktober SVOCAl-SwiftAl 15.30 Odio A2-SVOC A2 14.00 De Peelkorf Bl-SVOC BI 15.30 SVOC Cl-Swift Cl 12.45 De Horst Cl-SVOC C2 10.15 De Merels Dl-SVOC Dl 12.30 SVOC D2-Diosa Dl 11.00 Peelkorf 5-Welpen 2 13.55 Welpen 2-Oranje Wit 2 14.45 Programma zondag 19 oktober Corridor-SVOC 13.00 Altior 3-SVOC 2 10.30 SVOC 3-de Peelkorf 3 11.00 Uitslagen F1 SVO-Peelkorf 0-4 Cl Oostrum Cl-HBSV C2 4-0 C2 Oostrum C2-Flamingo's Cl 1-2 Dl Gazelle Dl-Oostrum Dl 4-8 E1 De Peelkorf El-OostrumEl 1-2 De Eendracht-Oostrum 8-8 Programma zaterdag 18 oktober Pupillen F2Ysselsteyn-SVO 2 13.30 De Merels C2-Oostrum Cl 14.00 Aspiranten DOS C2-Oostrum C211.30 Pupillen Oostrum Dl-Roka Dl 12.00 Pupillen Oostrum El-HBSV El 11.00 Programma zondag 19 oktober Senioren DES-Oostrum 13.00 Programma woensdag 22 oktober Midweekdames United-Oostrum 2 20.00 Uitslag E- Jeugd De Maaskorf-SV United 1-2 Programma zaterdag 18 oktober E-Jeugd SV United El-Gazelle El 14.00 F-Pupillen SV United-Des 13.30 Welpen Oranje Wit 2-SV United 13.30 Peelkorf 5-SV United 14.45 Uitslagen D-jeugd Olympia-SKC '06 8-1 C-jeugd KSV-SKC '06 3-1 Midweek Wittenhorst-SKC'06 14-3 Midweek 2 SKC'06-Oostrum 6-13 Programma zaterdag 18 oktober D-jeugd SKC '06-Merselo 10.30 C-jeugd SKC '06-Odos 12.00 Programma woensdag 22 oktober Midweek 2 SKC '06-Roka 20.00 Uitslagen Astrantia-DES recreanten SVOC '01-DESA1 DES BI-Playing Girls BI DES Cl-ODIO C2 DES Dl-De Peelkorf 2 5-3 2-7 1-5 2-5 2-3 Programma zaterdag 18 oktober Fortuna '74 B2-DES BI 10.30 ODIO D2-DES Dl 12.00 SV United 1-DES F1 13.30 Programma zondag 19 oktober DES senioren-Oostrum 13.00 Programm woensdag 22 oktober DES recreanten-NAS 20.00 Oostrum-Gemert 3-1 (2-0). Doelpunten Oostrum: Jessie Pel- zer (2x) en Lori Peeters. De voetbaldames van Oostrum mochten in de derde klasse B weer eens het zoet van een overwinning smaken. Gemert werd met een 3-1 (2-0) nederlaag naar huis gestuurd. Voor de pauze kwam de thuisploeg op een 2-0 voorsprong door treffers van Jessie Pelzer en Lori Peeters. Met haar tweede treffer besliste Pelzer na de rust het duel definitief. Pas tien minuten voor tijd wisten de gasten uit gemert de eretreffer te scoren. Oostrum begon serieus aan de wedstrijd en dat resulteerde in een licht veldoverwicht en de eerste kan sen. Yvonne Verhoeven was met drie heel gevaarlijke vrije trappen dan ook dicht bij een openingstreffer, helaas stuitte de bal die de onderkant van de lat raakte net de verkeerde kant op. Na een half uur spelen kreeg Jes sie Pelzer een goede steekpass van Lori Peeters en maakte dat beheerst af door de 1-0 te scoren. Gemert kreeg wel enkele kleine kansjes en kwam zelfs een maal oog in oog met de kee per van Oostrum maar die wist haar doel goed schoon te houden. In de 44e minuut ging Lynn van Kessel er met de bal van door aan de rechterkant en haalde de achterlijn én kon de bal ook nog eens perfect afleveren bij de goed meegelopen Lori Peeters die door de verdediging alleen werd gelaten. Lori kon dan ook gemakkelijk de 2-0 maken. Na de rust zetten de dames van Oostrum het goede spel voort en creëerden dan ook weer verschillende mogelijkhe den om de scoren uit te breiden. De sterk spelende Brandy van Dijek gaf in de 70e minuut een goede pass op Jessie Pelzer die de laatste vrouw van Gemert alle hoeken van het veld liet zien door haar tot drie keer toe uit te kappen om vervolgens de bal weer in het net te schieten. In de 80e minuut maakte Gemert de eretreffer door uit een vrije trap van ongeveer twintig meter te scoren. De goed keepende Sharon van de Kerkhof raakte de bal nog wel maar de bal was te hard en te zuiver om hem helemaal te keren. In die slotminuten werd Gemert wel wat sterker maar was niet bij machte om nog gevaarlijk te worden doordat de verdediging van Oostrum weer als een muur stond. Zondag spelen de dames van Oostrum uit tegen zesdeklasser Spar- ta'25 dames 2 voor de beker.Aanvang 11.00 uur. SSS'18-SV Venray 2-0 (1-0) Doel punten SSS'18: Willeke Bens en Kim Faassen. Voor het eerste in lange tijd trok SSS' 18 in de vrouwenderby tegen SV Venray aan het langste eind. Het wist de drie punten in Overloon te hou den: 2-0. De afgelopen jaren was Venray de betere in onderling treffen en wist het vaakst te winnen. Ook voor aanvang van deze wedstrijd stond de ploeg vanAb Meeuwissen er beter voor dan de Overloonse vrouwen. Toch was het Overloon dat uit de startblokken schoot, want de eerste de beste aanval leidde al na vier minuten tot een doel punt, toen de rechtsbuiten een duel won en de bal kon voorzetten. De meegelopen Willeke Bens kon een voudig binnentikken. Venray schrok wakker en trok langzamerhand het initiatief naar zich toe. Dit leidde er toe dat Venray veel meer balbezit had dan Overloon, maar echt gevaarlijk werden de Limburgers te weinig. De bal rolde te weinig en de eindpass was vaak te slordig. Toch kregen ze wel een aantal uitgespeelde kansen, maar het lukte met name Judith Rou- wenhorst en Rinske Reijnders niet om die te verzilveren. Overloon liet een aantal malen zien over een mes scherpe counter te bezitten, maar echt gevaarlijk werden zij niet meer in de eerste helft. Na de rust bleefVenray zoeken naar een doelpunt. Opnieuw was het met name Judith Rouwen- horst die een aantal mogelijkheden kreeg voor de aansluitingstreffer. Venray drong steeds meer aan, maar gaf daardoor ook meer ruimte weg. Tien minuten voor tijd leidde dit er toe dat de razendsnelle Kim Faassen diep weg gestuurd kon worden. Oog in oog met keepster Linsey Philipsen faalde zij niet. En zo kreeg Venray niet voor het eerst dit seizoen een lesje in efficiëntie, want het stond opnieuw na een wedstrijd waarin het een veld overwicht had, met lege handen. Zaterdag speelt Venray een beker wedstrijd in Tilburg tegen SC 't Zand.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 26