De Schijnwi op: SV United overtuigend naar zege SSS'18 verliest nipt Knappe zege Volharding Effectief Venray slaat op juiste momenten toe TOP'27 weet weer te winnen Jan Poels: "Een heerlijke overwinning" SAVenray m 1 Summa Topschutters] Klassement Sutnma r FLE> TRONICS (P PEEL EN MAAS Donderdag 16 oktober 2008 - Pagina 23 top inn town SV Venray Doelman Peter Nabbe excelleert ff milfoil |l Al Wil Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie van Peel eaAlaas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w ke lijks een speler, traint of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venny^n Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS' 18, Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper aan de taruLj^evoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van Venrays^iieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdaf deling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. In het verband met het beperkte beker- en inhaalprogramma is er deze week geen gast in onze rubriek. De redactie van Peel en Maas weet niet meer wat winnen is. Ook Willem Reijntjes (SV United) eiste met zijn voorspellingen de zege op. Reintjes behaalde acht punten tegenover zes van Henk Lammen van Peel en Maas. Onze gastvoorspeller verdient daar mee een bal voor de jeugdafdeling van SV United. In het voorlopige klassement staat hij gedeeld derde. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Koen van Bree (SSS18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 5) Rob van Ooi (Leunen) 7 punten 6) Chris van Duijnhoven (Volharding)5 punten de ran p...' het dat Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement is het onge meen spannend. SV United is met dertien treffers de nieuwe leider, Vol harding, Leunen, Oostrum en Yssel- Maatwerk in financiële zekerheid steyn delen met ieder twaalf goals de tweede plaats. In het individuele klassement blijft Tom Hendriks (Leunen) koploper met zeven doelpunten. Chris Wilschut kroop iets dichterbij en staat nu met vijf goals tweede. Teamklassement 1)SV United 13 2) Leunen, Ysselsteyn, Oostrum en Volharding 12 6) Venray 10 7) SSS'18 en Swolgense Boys 9 9) SVOC'01 enTOP'27 8 11) Merselo 12) Holthees 6 13) BW'27 4 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 2) Chris Wilschut (Oostrum) 5 3) Stan van Raaij (SSS'18), Freek Thoone (Venray), Jasper van Elferen (Volharding) en Geurt Clevers (SV United) 4. SV United-AC VW 5-2 (40). Doelpunten SV United: Geurt Cle vers (2x), Klaas van Arensbergen, Dion Reijnders en Roel Vissers. SV United had afgelopen zondag aan de eerste helft voldoende om de overwinning veilig te stellen te stellen tegen AC VW Met 'galavoetbal'zoals trainer Peter van Osch het noemde namen de blauwwitten bij de rust al een 4-0 voorsprong. Dat het uitein delijk geen monsterscore werd zat hem in het feit, dat United het in de tweede helft wel geloofde. Het werd uiteindelijk 5-2. Al na twee minuten deed zich de eerste kans voor United voor. Op links glipte Klaas van Arens bergen door de Venlose verdedeging, maar zijn schot ging net naast. De blauwwitten bleven het Venlose doel bestoken, maar konden aanvankelijk het net nog niet vinden. AC VW pro beerde met snelle counters het doel van United onder vuur te nemen, maar de defensie van de thuisploeg stond deze middag goed. In de 22e minuut kwam United aan de leiding. Uit een goed genomen vrije schop van Tom Theeuwen was het Geurt Clevers, die de doelman van AC VW geen kans gaf. Na een half uur kwam United goed weg toen Herve da Silva uit een voor zet net naast kopte. Uit de rebound schoot United-spits Roel Vissers op de paal. Tom Smits, de doelman van Uni ted, redde vijf minuten voor de pauze knap, toen hij oog in oog kwam met Herve da Silva. In dezelfde minuut kwam United op een 2-0 voorsprong, toen Geurt Clevers de complete ver dediging van de gasten te snel af was. Met een sliding gleed hij de bal in het lege doel. Toen iedereen dacht, dat dit de ruststand zou worden sloeg Uni ted nog twee keer toe voor de pauze. In de 43e minuut tekende Klaas van Arensbergen voor 3-0 uit een voor zet van Roel Vissers. Op slag van rust kreeg United een strafschop toege kend na een overtreding op Freddy van de Munckhof. Dit buitenkansje liet Dion Reijnders zich niet ontne men en hij scoorde beheerst: 4-0. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze begon AC VW met een offensief en doelman Smits behoedde zijn team voor een tegengoal, toen Mohammed Sari vrij voor hem ver scheen. Na een uur spelen lukte het AC VW toch om tot scoren te komen. Het was Herve da Silva die met een afstandsschot doelman Smits kans loos liet: 4-1. Nog geen minuut later herstelde United de marge van vier doelpunten. Een slim balletje van Rick Tax werd door Roel Vissers knap afge rond: 5-1. In de 70e minuut wist AC VW zowaar voor de tweede keer te scoren. Een fraaie kopbal van Moham med Sari belandde over doelman Smits in het net: 5-2. Rick Tax schoot in de 88e minuut namens United nog op de paal. Dit was tevens het laatste wapenfeit, voordat de goed leidende scheidsrechter Janssen uit Sevenum voor het einde floot. Rhode-SSS'18 1-0 Op een bijveld leed SSS'18 in de uitwedstrijd tegen Rhode/r+b een 1-0 nederlaag. De inzet van de Overloners was hartverwarmend, maar dat was niet genoeg voor het eerste punt in een uitwedstrijd. Het weer in St. Oedenrode was prachtig maar het spel van beide teams liet te wensen over. Er werd fel en kort op de man gespeeld en vloei ende combinaties waren zeldzaam. Rhode dwong meer corners af en dat leidde in de 20e minuut tot het eerste echte gevaar. De beste kans kreeg Stan van Raaij drie minuten later op aan geven van Joey de Bouville, maar zijn schot was niet overtuigend genoeg en ging over de kruising. Tien minu ten later had Overloon geluk toen een schot uit de rebound via de bin nenkant paal weer het veld in sprong. De tweede helft werd Rhode sterker en de SSS-ers hadden moeite met uitverdedigen. In de 53e minuut had Overloon wederom geluk toen een prima schot van de beweeglijke Teun Latijnhouwers via de onderkant lat terugsprong. Weer twee minuten later verdween een goed schot van Wout Janssen over het Rhode doel en voor kwam SSS'18 laatste man Paul Janssen een doelpunt met een geweldige sli ding. Maar dit was uiteindelijk uitstel van executie. In de 63e minuut kende scheidsrechter Rhode een penalty toe nadat de spits in het strafschopgebied onderuit ging (geel voor Joey de Bou ville). Dit buitenkansje liet Marijn van de Wijdeven niet aan zich voorbijgaan en op zijn inzet was doelman Dekkers kansloos: 1-0. Met veel inzet en opportunisme probeerden de Overloners een beter resultaat uit de wacht te slepen en dat leidde in de 73e minuut tot een kans van Luc Janssen maar Rhode-doel- man Van Gerwen maakte deze kans onschadelijk. Rhode ging mee in het spel van SSS'18 maar kwam niet meer in grote problemen. Al met al was de overwinning -gezien de kansen- niet onverdiend. Venlosche Boys-Volharding 2- 4 (1-1). Doelpunten Volharding: Jesper van Elferen, Ben Verberkt, Chris van Duijnhoven en Erik Hubers. Volharding heeft andermaal de volle winst binnengehaald in de uit wedstrijd tegen Venlosche Boys: 2-4. Een knappe zege omdat de roodwit- ten aan de Aide wielerbaan sedert mensenheugenis niet meer konden winnen. De overwinning was verdiend, Vol harding toonde deze middag ander maal over een sterk collectief te beschikken. Met doelpunten van een zeer hoog gehalte. In de 9e minuut juichte de Volharding aanhang reeds toen een fraaie pass van Roel Gerrits de bal bij Mark Blenckers deed belan den. Die zag zijn inzet diagonaal tegen de binnenkant van de paal belanden en vervolgens weer terug in het veld springen. Het bleek slechts uitstel van executie want exact een minuut later was het 0-1 toen Cris van Duijnhoven een weergaloze solo begon, de achter lijn bereikte en onberispelijk voortrok op Jesper van Elferen. De topspeci alist kopte snoeihard binnen Maar toen Ben Verberkt echter in de 20e minuut de bal foutief uitverdedigde, was het voor de gevaarlijke Etienne Verhofstadt een koud kunstje om zijn ploeg langzij te brengen: 1-1. Dat was ook de ruststand. Na de thee kwam bij Volharding Johan Vullings voor Erik Ermers binnen de lijnen. Vullings trok zijn eerste bal fraai voor, maar de inzet van Roel Gerrits was te zacht om gevaar te stichten. Ben Verberkt liet vervolgens met een schot van zeker 40 meter onhoudbaar de 1-2 aanteke nen en maakte zo zijn fout uit de eer ste helft meer dan goed. Volharding kroop niet in de verdediging en bleef gevaar stichten. De voorsprong werd uitgebouwd in de 68e minuut toen Chris van Duijnhoven een corner op maat door Mark Blenckers genomen perfect binnenkopte: 1-3. Even later moest Ben Verberkt,na een ongeluk kige botsing met zijn doelman Erik Hubers het veld verlaten en werd vervangen door andere Sambekenaar, Serge Verstraaten. Het zoveelste talent uit de eigen jeugdopleiding, die dit sei zoen zijn debuut maakt in de hoofd macht. Maar de Boys kwamen terug toen een zeer fraai staaltje voetbal in de 80e minuut werd afgerond door Serdar Yuksal. De gastheren drongen aan, maar in 94e minuut kreeg Johan Vullings eindelijk loon naar wer ken, door een verre uittrap van Erik Hubers met een sublieme curve bin nen te schieten. Door dit resultaat is Volharding naar de tweede plaats opgeklommen. Uitslagen FC Geleen Zuid Al-SWenray Al 3-3 Blauw Geel"38 Bl-SWenray BI 1-5 Volharding C3G-SWenray C6 8-1 MVC'19 Dl-SWenray Dl 0-6 SWenray D2-MVC19 D2 5-1 SWenray D3-Milsbeek D2 8-1 Ysselsteyn D2G-SWenray D4 1-0 RESIA D2COG-SWenray D5 4-5 VW'03 El-SWenray El 2-0 SWenray E2-WV03 E2 3-2 Bleriek E2-SWenray E3 4-6 Wittenhorst E2-SWenray E4 8-0 SWenray E5-RESIA E2CO 9-5 SWenray E6-MVC19 E3 6-4 Meterik E2-SWenray E7 1-9 SWenray E8-SV United E2 2-11 SWenray El 1-Merselo E1G 1-8 RESIA E3COG-SWenray E12 11-5 SWenray Fl-HBSV F1 2-0 IVO F2-SWenray F2 0-12 Vitesse'08 F3-SWenray F6 2-0 SWenray F8-SV United F3CO 0-8 SWenray F10-SWenray F12 1-3 MVC'19 F5-SWenray Fll 0-4 Volharding F4-SWenray F14 1-6 SWenray F15-SV Oostrum F4 6-0 SWenray JG1-SIOLJG1 1-3 Programma zaterdag 18 oktober SWenray A4-RKDSOA1CO a. 15.00 VCH Bl-SWenray B4 v. 12.45 SWenray Cl-Mierlo Hout Cl a. 11.30 Someren C2-SWenray C2 v. 12.00 Estria MllCl-SWenray C9M v. 13.15 SWenray D2 4tegen4toernooi Venray a. 10.00 SWenray D3 4tegen4toern.Venray a. 10.00 SWenray D6 4tegen4toern.Venray a. 10.00 SWenray D9 4tegen4toern. MVC'19 v. 9-00 SWenray El 4tegen4toern. IVO v. 9-00 SWenray E2 4tegen4toern. Melders.v. 9-00 SWenray E3 4tegen4toern. Melders.v. 9-00 SWenray E5 4tegen4toern. Melders.v. 9-00 SWenray E6 4tegen4toern. MVC'19 v. 9-00 SWenray E8 4tegen4toern. MVC'19 v. 9-00 SWenray E9 4tegen4toern. HRC'27 v. 9-00 SWenray E13 4tegen4toer. HRC'27 v. 9-00 SWenray E14 4tegen4toern. Melder, v.9.00 SWenray E15 4tegen4toern. Melder, v.9.00 SWenray F1 4tegen4toernooi IVO v. 9-00 SWenray F3 4tegen4toernooi IVO v. 9-00 SWenray F8 4tegen4toern. Merselo v. 9-00 SWenray F12 4tegen4toern. Mersel. v. 9-00 SWenray Mini F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen SVVenray-Dijkse Boys 2-0 Venlosche Boys 2-SV Venray 2 2-3 SWenray 3-Leunen 3 4-1 SV Oostrum 2-SV Venray 4 3-5 SWenray 5-Merselo 2 6-2 DEV Arcen 3-SV Venray 6 5-4 Volharding 6-SV Venray 7 1-10 SV Oostrum 6-SV Venray 8 1-1 SVOC '01 3-SV Venray 9 4-4 SWenray 10-Leunen 6 2-4 Neerkandia 4-SV Venray 11 13-3 Dames SSS '18-SV Venray 2-0 SWenray 2-Venhorst 1-1 SWenray 3-Toxandria 5-0 SWenray 4-GFC '33 2-9 Programma zaterdag 18 oktober Dames SC 't Zand-SV Venray 14.45 Programma zondag 19 oktober Elsendorp 2-SV Venray 7 11.00 Programma dinsdag 21 oktober SWenray 2-MULO 20.00 Sportnieuws -info Venray-Dijkse Boys 2-0 (1-0). Doelpunten: 44. Bas Joosten 1- 0; 66. Freek Thoone 2-0. Scheids rechter: Ifrandi (Waddinxveen). Toeschouwers: 850. Gele kaart: Tom van Bergen, Bas Joosten, Bob Crooij, Peter Nabbe (Venray) en Maurice Verberne (Dijkse Boys). SWenray: Nabbe; Troisfontaine (70. Van MU), Geenen, Keijzers en Ooms; Van Bergen (87. Snijders), Gommers, Crooij (63. Hlimi) en Custers; Joosten en Thoone. Door Henk Willemssen "We zijn een luizenploeg gewor den", glunderde trainer Jan Poels na afloop van de knappe 2-0 thuis overwinning op Dijkse Boys in de hoofdklasse B. Ruim achthonderd toeschouwers zagen op de Wieën een sterke Helmondse ploeg die maar niet tot scoren kwam. Dat was vooral de verdienste van de uitmuntend keepende Peter Nabbe die met enkele katachtige reflexen de Helmonders tot wan hoop dreef. Venray daarentegen toonde zich uiterst effectief en sloeg op de juiste momenten toe. Zoals in de 44e minuut. De thuis ploeg wankelde richting het rustsig- naal maar Dijkse Boys verzuimde de knock-out uit de delen. En toen viel de treffer geheel tegen de verhouding in aan de overzijde. Freek Thoone ging op links op avontuur en haalde de achterlijn. Hij had een afgemeten De Venrayse libero Daan Geenen in de clinch met de Helmondse doelman Toon van Veen. Het was een weerzien van de oud-ploeggenoten van Geldrop. voorzet in huis die door Bas Joos ten perfect werd binnen gekopt: 1-0. Het was de eerste treffer in Venrayse dienst van de Overloonse topschutter. En tevens een heel belangrijke zo vlak voor het rustsignaal. Dijkse Boys heeft grootse plannen en wil straks naar de nieuwe top- divisie toe. Er werden liefst twaalf versterkingen van heinde en ver bin nengehaald. Zoals de uit Maastricht afkomstige spits Robby Lutgens die bij Vinkenslag aan de lopende band scoorde. Clubvoetballers zoals de broers Tonny en Wiliam van de Wete ring, Freeck Winckens en Said Yahia waren overbodig geworden op sport park Berckendonk. Het kwartet ver kaste naar stadgenoot Rood Wit'62. Dijkse Boys heeft geen jeugd, vier seniorenteams, weinig publiek en een accommodatie van een vierdeklasser. Maar er blijken genoeg geldschieters te zijn om het Helmondse sprookje waar te maken. Door het onverwachte verlies in Venray raakte Dijkse Boys echter op het tweede plan en dat kwam hard aan bij de ambitieuze club. Venray kende een aardige openingsfase. Een inzet van Freek Thoone werd door linksachter Edwin van Houts van de doellijn getrapt. Na tien minuten incas seerde Tom van Bergen een terechte gele prent toen hij te laat inkwam in het duel met Van Houts. Het was alweer de vierde van dit seizoen voor Van Bergen die daardoor de topper tegen JVC Cuijk moet missen. Uit een steekpass van Van Bergen kreeg Thoone vrije doortocht over rechts. Hij vond in het centrum Bob Crooij die zich de kaas van het brood liet eten door twee felle verdedigers. Langzamerhand keerde de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers. Ven ray leed een paar keer dom balverlies en dan was het direct razend gevaar lijk. Eric Troisfontaine had het als rechts achter heel lastig tegenAmos Letwory (ex-Helmond Sport) die op links voor veel dreiging zorgde. Uit een voorzet van Letwory leek Robby Lutgens de 0-1 binnen te koppen. Met een mira culeuze redding hield Peter Nabbe de Limburgse spits van zijn eerste treffer af. Binnen het halfuur dook Enis Gene vrij voor het doel op maar wederom redde Nabbe uitstekend. Zoals hij ook een schot van Taoufik Amezi- ane, overgekomen van Spakenburg, onschadelijk maakte. Venray had het moeilijk, gaf te veel ruimte weg en kwam er niet meer uit. Daar wisten de balvaardige gasten wel raad mee. Enis Gene probeerde het eens van afstand maar via de vingertoppen van Peter Nabbe scheerde de bal over de lat. Troisfontaine leed gevaarlijk balverlies en Robby Lutgens had de 0-1 op zijn schoen. Venray mazzelde dat de bal rakelings voorlangs ging. En toen brak de bevrijdende 44e minuut. Sportpark De Wieën en de wedstrijd stonden volledig op zijn kop. Na de hervatting bleef de Helmondse stormloop uit. Er kwamen kansen voor Thoone, Crooij en Bas Joosten die zijn schuiver door de 40-jarige sluitpost Toon van Veen uit de hoek gehaald zag. Aan de overkant sloop Robby Lutgens door het centrum maar de solide libero Daan Geenen greep kordaat in. Opval lend was achterin het sterke spel van Ruud Keijzers die als voorstopper toch op een onwennige positie stond. Maar het jonge talent hield zich uit stekend staande. Uit een hoekschop miste Abdes Assouiki koppend net het doel. Na ruim een uur paste Jan Poels een gouden wissel toe. Khalid Hlimi loste de moegestreden Bob Crooij af. Bij zijn eerste balcontact troefde Hlimi aanvoerderYusef Altunel af. Hlimi verzond een splijtende diep tepass op Freek Thoone die zijn bewa ker Van Houts uitkapte. Thoone hield de spanning er nog even in en schoot toen beheerst de 2-0 binnen. Uitzin nige vreugde op de tribunes en op en rond de Venrayse bank. Die mokerslag kwam de sterrenploeg van Dijkse Boys niet meer te boven. De rood- witten hielden de wedstrijd in een stevige greep. De bezoekers werden nog één keer gevaarlijk toen Abdes Assouiki vrije doortocht kreeg. Met een geweldige redding onderstreepte Peter Nabbe zijn klasse. Hij was zon dag werkelijk niet te passeren. Holthees-TOP'27 0-1 (0-1). Doel punt TOP'27: Kevin Goldsehmidt TOP '27 heeft zijn tweede overwin ning in de klasse 5F behaald. In en tegen Holthees werd het 0-1 door een doelpunt van Kevin Goldsehmidt. Om de aansluiting met de middenmoot te handhaven, was een overwinning voor beide teams van belang. Lange tijd leek het er op of het op een doel puntloos duel zou eindigen. De eer ste helft waren de teams aan elkaar gewaagd. Veel gevaar werd er echter niet gesticht, omdat beide defensies een uitstekende dag hadden. Enkele malen lukte het de oran jemannen de zestien te penetreren, waar soms een lichte overtreding nodig was om de spitsen te stuiten. Tot ongenoegen van de Tienraynaren nam scheidsrechter Peijmen uit Stam- proy andere beslissingen, die weer tot frustratie leidde bij spelers en in groten getale meegereisde publiek. Na de thee liet Top merken toch met drie punten naar Tienray terug te willen keren. Ook de door trainer Winkel- hag van Holthees ingebrachte Hakan Sazak kon daar geen verandering in brengen. Holthees speelde met teveel lange ballen en bij Tienray werd er met vla gen wat beter gecombineerd. De enige fout in de verdediging deze dag werd gemaakt door Holthees. Een lange bal werd per abuis voor het eigen doel gekopt waar Kevin Goldsehmidt zeven minuten voor het eindsignaal met een mooi schot het nets wist te vinden. Holthees probeerde nog terug te komen, maar de Tienrayse verde diging met de goed spelende Dave van Rijswick en keeper Bram Willems stonden dat niet toe. Enkele zenuwslopende minuten later floot de arbiter voor het einde. Volgende week mogen de Toppers een dagje rust nemen waarna de week erop Belfeldia op bezoek komt. Het weerzien met de hoofdklas se is Venray tot nu toe uitstekend bevallen. Ook de derde thuiswed strijd werd weer druk bezocht, door zo'n 850 toeschouwers. Tegen het favoriete Dijkse Boys haalden de rood-witten de eerste thuiszege (2-0) binnen. Het succes smaakt naar meer. Venray kijkt al reikhalzend uit naar zaterdag 25 oktober (19-30 uur) als koploper JVC Cuijk te gast is op De Wieën. Trainer Jan Poels glorieerde na afloop. De spanning viel duidelijk van hem af. Na vier gelijke spelen was zijn ploeg toe aan een zege. "Een heerlijke overwinning", genoot Poels die direct op zijn sluitpost Nabbe afstapte. "Peter, fantastisch gekeept", complimenteerde de trainer zijn uit blinker. Het verbaasde Jan Poels dat Dijkse Boys zo behoudend aan de aftrap verscheen. Zo zat topschutter Bouarfa Yahioui op de bank en was spits Robby Lutgens een eenzame frontsoldaat. Aanvoerder Yunes Altu nel was meer achterin te vinden dan op het middenveld. "Blijkbaar had den ze toch angst voor ons", verklaart de Venray-trainer. Bij de thuisploeg keerde linksachter Koen Ooms terug van zijn blessure. Dat ging ten koste van Luuk Snijders die zijn basisplaats kwijtraakte. Wellicht dat hij tegen .JVC Cuijk terugkeert als rechtshalf, want Tom van Bergen is dan geschorst. De ex-prof van VW en MW moet trou wens een enkeloperatie ondergaan om een zwevend stukje bot te laten verwijderen. "Tom kan er goed mee doorspelen", vertelt Jan Poels. "Maar hij moet het een keer laten doen. Het herstel vergt vier tot acht weken. We moeten even kijken wanneer de ope ratie het beste uitkomt."Het spel van Dijkse Boys oogde traag. Maar dat ver anderde vliegensvlug als Venray eens balverlies leed. "En dat gebeurde voor rust te vaak. We hebben ook te weinig gebruik gemaakt van onze snelheid voorin. Na de pauze hadden we het tactisch beter voor elkaar", vond Poels. De achilleshiel van Dijkse Boys is het cen trum van verdediging met de gelouter de klasbakken Roland van der Linden (36) en Maurice Verberne (37). Tel daar de 40-jarige doelman Toon van Veen nog bij. Voor de snelle Venrayse voorwaartsen Freek Thoone en Bas Joosten (beiden 23) was er wellicht meer te halen geweest in het hart van de vijandelijke afweer. Daar doelde Jan Poels ook op.Dijkse Boys speelt weliswaar voor het tweede jaar in de hoofdklasse, de meeste spelers gaan al heel wat langer mee op het hoogste niveau. En dat was op het veld te mer- ken.Venray had het geluk dat het keer op keer goed weg kwam.De 0-1 was de eerste hoofdklassetreffer van Bas Joosten. "Inderdaad een bevrijdend doelpunt", zei de donkere Overloner na afloop. "Ik ben niet zo groot en ik scoor dan ook niet zo vaak met het hoofd. Maar de voorzet van Freek viel precies goed. Ik kon net voor mijn tegenstander komen en raak koppen. Eindelijk scoor ik voor mijn nieuwe club. Daarvoor ben ik ook gehaald door Venray. En ik wil dolgraag laten zien dat ik het nog kan."Vorig seizoen bij SSS'18 in de derde klasse legde hij er 24 in. Door een lange vakantie miste Joosten de eerste drie weken van de voorbereiding. Pas op 21 augustus sloot hij bij de groep aan. "Het is wel te merken dat het niveau veel hoger is. Het gaat allemaal een stuk sneller dan ik gewend was. En ik heb natuur lijk een achterstand opgelopen omdat ik later begonnen ben. Ik zit nu op 90 procent van mijn kunnen. Die laatste 10 procent komen er ook nog bij", zegt hij vastberaden. Jan Poels analyseerde na afloop de wedstrijd. "Het is geen schande dat we door een sterke ploeg achteruit worden gedrongen. We mogen Peter Nabbe dankbaar zijn dat hij ons er doorheen sleepte. Hij heeft werkelijk grandioos gekeept."En dan de twee doelpunten. Ze vielen op twee o zo belangrijke momenten: de 44e en de 66e minuut. Poels: "Ja, we hebben van daag een optimaal rendement gehaald. Inderdaad op de juiste momenten hebben we toegeslagen. In plaats van een 1-0 voorsprong hadden we voor rust ook achter kunnen staan. Dan ga je toch heel anders het kleedlokaal in. Na de pauze stond het beter. Verdedi gend zijn we sterk. De spelers toon den een uitstekende wedstrijdmenta liteit. We zijn nog steeds ongeslagen. We mogen toch wel spreken van een zeer geslaagde start. Het wordt over twee weken een geweldige 'clash' tegen JVC." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. if B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal Autowijk Keizi Autoschade V De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. vijk Keizersveld e Venray o accountants en belastingadviseurs BlAlS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. m Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. rie Uitmarkt s Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren S0 Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign 3 Blitterswijck B.V. s and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Feestcafé de Koets Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group We je be Blit Wellness ai

Peel en Maas | 2008 | | pagina 23