'Helende handen' Fysiotherapie in beweging Jubilarissen AutoArena Tegelkachels bij de Stoffelhoeve Woon Event van start Open dag Dierendokters Tvn vanEssen§|i£)ptiek najaarsactie! Gunhoek BOSS GUESS genieten PEEL EN MAAS ook voor üw tuin JOOP! BOURGONDISCH PEEL EN MAAS Iedereen herkent het wel, een kwaaltje dat steeds weer de kop op steekt, de een heeft er soms last van de ander voor durend. Achteraf heb je vaak al meer seinen gekregen maar daar is meestal geen tijd voor. We leren het af om te luisteren naar wat ons lichaam ons te zeggen heeft, totdat het tijdstip is aangebroken dat we onszelf serieus gaan nemen. Hulp kan daarbij heel welkom zijn. Je eigen zelfhelende vermogen actief leren aanspreken en zijn werk laten doen, dat is de drijfveer en insteek van Martha Gommans, eigenaresse van natuurgeneeskun dige praktijk 'Helpende handen, Helende handen'. Martha heeft jaren ervaring opgedaan door middel van opleidingen en trai ningen, deze wil ze inzetten om u verder te helpen op uw pad van lichamelijke en spirituele ontwik keling. Terug naar uw eigen kern, weer voelen wat goed voor uw lijf en geest is, doorstroming en ont spanning, uw zelfhelende vermo gen dat zijn werk weer doet. De dingen doen die bij u passen en u voeden, zodat u weer met plezier het leven kunt leven. De sfeervolle praktijk straalt rust uit waardoor Stylist op bezoek bij Cor Paint Als het weer tijd is om de verf kwast in handen te nemen, is het maken van de juiste kleurkeuze en kleurcombinatie niet altijd even makkelijk. Kleuren hebben elk hun eigen karakter en sfeer, maar zijn er vaak ook in allerlei varian ten: variërend van grafietgrijs tot betongrijs of van mosgroen tot kikkergroen. Voor een persoonlij ke kleurmatch is er daarom op 11 oktober een speciale Histor-stylist te vinden bij verfspeciaalzaak Cor Paint aan de Pa terslaan 7, waar elke verfliefhebber terecht kan voor kleuradvies op maat. Kleur is heel persoonlijk. Met kleuren die voor jou iets betekenen, geef je betekenis aan je interieur. De His- tor stylist helpt jou bij het maken van de juiste kleurkeuze en geeft advies over kleurcombinaties, het effect en de ruimtelijke werking van kleur en de invloed van licht op kleur. Kun jij ook wel wat hulp gebruiken, kom dan op 11 okto ber voor persoonlijk advies. Kun je er helaas niet bij zijn? Voor meer informatie en tips kun je terecht op de website www.histor.nl.Voor meer informatie neem contact op met Cor Paint, Paterslaan 7 Venray. Al meer dan twintig jaar is de Stoffelhoeve, behalve op het gebied van sfeervol wonen, ook hét adres voor de aan schaf van een Zwitserse tegel kachel. Het betreft hier oude en antieke kachels die door de Stoffelhoeve op vakkundige wijze worden gerestaureerd en dan weer klaar zijn voor jaren lang stookplezier. De buitenkant bestaat uit een gietijzeren frame waarin de tegels gezet zijn. De binnenkant bestaat uit chamottestenen. Deze zijn vuurvast. Het vuur brandt op het laagste punt en de uitlaatpijp is meestal aan de bovenkant te vinden. De warme rookgassen worden door de kachel geleidt in het chamotte stenen rookgas kanaal dat labyrintvormig is. Dit labyrint kan vrij lang zijn. Als de rookgassen uiteindelijk de uit laatpijp bereiken hebben ze hun warmte maximaal aan de kachel u zich op uw gemak zult voelen. Dit is een optimale basis voor een goede en duurzame ontwikkeling van uw lichamelijke en spirituele ontwikkeling. Haar kennis die ze inzet, is ontstaan uit zeven jaar training en praktijkervaring in o.a. de opleiding natuurgeneeskunde, Magnetiseren, Therapeutic Touch en ander energetisch lichaams- werk, Cranisacraal-technieken, Brondenken, Gesprekstechniek, Voetreflex therapie, anatomie, fysiologie en psychopathologie zet ze in om u verder te helpen. De laatste tien jaar heeft ze naast haar praktijk, parttime gewerkt als activiteitenbegeleider in verpleeg huis Beukenrode. Daarvoor heeft ze enkele jaren ervaring opgedaan in de psychia trische, verstandelijk gehandicap tenzorg en als vrijwilligster bij organisaties met kinderen. Martha is aangesloten bij beroepsvereni ging BATC voor een mogelijke vergoeding door uw ziektekosten verzekering kijk op de site van uw zorgverzekeraar. Haar praktijk is gevestigd aan de dr. Kortmannweg 17, 5804 BB in Venray. Voor meer informatie www.h-h-h-h.nl, Mart ha Gommans tel. 0478-515323 of 06-14119019. Rob's Roadshow komt naar Venray Rob Verlinden, de bekend ste tuinman van Nederland, is weer op tournee. Met zijn Rob's Roadshow-truck bezoekt hij op 11 oktober Venray tij dens het Woon Event Fraay Venray. Op het Schouwburg plein geeft hij tuintips en beantwoordt hij alle groenvra- gen van het publiek. Rob Verlinden, presentator van het tv-programma De Tuinruimers van SBS6, is tijdens zijn Intratuin- tournee volop in actie te zien. Met zijn aanstekelijke enthousiasme, creativiteit en vakmanschap geeft hij gedurende een show van twee uur, tal van adviezen en inspireren de demonstraties op het gebied van planten. Normaliter staat de Roadshow- truck bij de plaatselijke Intratuin- vestiging. In Venray dus op het Schouwburgplein, maar u kunt die dag met het speciale zonne-ener- gietreintje tussen het centrum (Schouwburgplein) en Intratuin op en neer pendelen. Bovendien kunt u bij Intratuin ook nog eens gratis parkeren. Rob's Roadshow is van 14.00 tot 16.00 uur. afgegeven. De kachel straalt ver volgens de opgenomen warmte op een behaaglijke manier uit. De buitenkant wordt niet heet, maar aangenaam warm. Dat komt door de dikke steenmassa in de kachel. Die slaat de warmte op die binnen in de tot 900 graden warme vuur haard geproduceerd wordt. Die opslag van warmte is het kenmerk van deze kachels. Dit maakt deze kachels tot een van de beste en zuinigste kachels. Doordat de kachel niet zo heet wordt, kun je er gewoon lekker bij zitten, of zelfs soms tegen de kachel aan staan. Tegelkachels geven stralingswarmte, dit in tegenstelling tot veel gewone kachels die zogenaamde convec tie warmte produceren. Door con vectie warmte wordt veel lucht in beweging gezet en ontstaat ook meer stofvorming. De tegelkachels van de Stof felhoeve zijn echt bedoeld voor lokale verwarming van een kamer of de keuken. Ze kunnen geplaatst worden in allerlei huizen, van eeuwenoude gerestaureerde boerderijtjes tot in nieuwbouw- rijtjeshuizen. Als er maar een goede schoorsteen voorhanden is. De kwaliteit van de schoorsteen bepaalt mede je stookplezier. In de woonmaand oktober heeft de Stoffelhoeve een dobbel kortings actie. Bij aankoop van een kachel bepaalt het aantal gegooide ogen, de korting. Voor verdere informa tie zie www.stoffelhoeve.nl. De fysiotherapeut: de speci alist in beweging! U hebt wel licht deze slogan eens gehoord of gezien. Aan de Helfrich- straat 14a zijn de fysiothera peuten en acupuncturist hier op verschillende manieren mee bezig. De therapeuten op de Helfrich- straat proberen alle mensen met bewegingsproblemen te helpen. Factoren die storend zijn weg te nemen of juist met die beperken de factoren weer gaan bewegen. Ieder op zijn of haar eigen niveau. Denk hierbij bijvoorbeeld aan mensen met COPD-problemen, hart- en vaatziekten, overgewicht, zwangerschap, sportblessures, (chronische) rug- en/of nekklach- ten.Voor alle klachten zijn er in de praktijk voor fysiotherapie en acu punctuur gespecialiseerde fysio therapeuten werkzaam. Er zijn nu drie sportfysiotherapeuten werk zaam. Zo kan er gegarandeerd worden, dat sporters binnen 24 uur na een blessure gezien wor den door een sportfysiotherapeut. "Voor een sporter is tijd erg kost baar. Hoe eerder ze geholpen wor den, hoe sneller ze weer hun sport kunnen oppakken", aldus Jan van den Berg,(sport)fysiotherapeut. Er is een nauwe samenwerking met trainers en verzorgers van ver schillende sportverenigingen in en rond Venray. "Door een goede communicatie en korte lijnen zorgen we voor een snelle en ade quate behandeling van geblesseer den. Dit komt de prestaties van een heel team ten goede", geeft Brendan Rijsdijk aan. "De samen werking met de heren 1 van SV Venray is hier een goed voorbeeld van." Ook is er een fysiotherapeute BC 2002 RV De derde laddercompetitie is afgewerkt. In de gele lijn was het echtpaar Toos en Wim Ambrosius het beste met 65,83 procent. Er was een gedeelde tweede plaats voor de dames Annie Clermonts en Mia Koopman en het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen met 55 procent. In de rode lijn was er een gedeelde eerste plaats voor het bridgepaar Hans Koopman en Margriet Mater en de dames Door- tje van Melick en Annemie Vossen met 57.50 procent. Derde waren de heren Hans van Oosterhout en Frans Smits met 55.33 procent. Overloonse Bridgeclub Op de vierde competitieavond waren de beste in de gele lijn Bert en Nelly Vloet met 60.94 procent. Hans Aerts en Jac Huijs bezetten de tweede plaats met 60.52 pro cent. Derde met 56.77 procent waren Thera en Jan van Gaal. In de rode lijn was het sterkste paar Antoinette Coppus enThea Peters met 64.06 procent, gevolgd door Teun Willems en Hein Tak met 63-13 procent. Nellie Basten en Marie Kersten bezetten de derde plaats met 56.67 procent. In de groene lijn scoorden Irma Huijs en Adele van Leuken het hoogst met 63-33 procent. Tweede waren Jo Kok en Johanna Manders met 61.57 procent. Derde waren Liny van den Heuvel enThea Waterreus met 60 procent. Het Woon Event Fraay Ven ray is vrijdagmiddag specta culair van start gegaan. Vanuit een brandweerwagen vielen 500 pingpongballen naar bene den. Een actie die de opmaat is voor een maand lang alles over wonen in Venray. Dit jaar wordt in Venray voor de eerste keer het Woon Event georganiseerd. Zaterdag 4 oktober stond in het teken van de Open Huizen route waarbij belangstel lenden een kijkje konden nemen in bijna 200 woningen in Venray om zo de keuze van een nieuwe woning te vergemakkelijken. Aan staand weekeinde staat in het teken van trendwatchen. Trend-, woon- en doe-het-zelf-winkels houden open huis en zetten het thema wonen in een speciaal dag licht. Diverse woonwinkels beste den deze dag extra aandacht aan de advisering binnenshuis. In en werkzaam, die gespecialiseerd is in bekken(bodem) problematiek. "Ook voor zwangere vrouwen is het erg belangrijk dat er vol doende bewogen word, mits ver antwoord.", volgens Silvia Janssen. Zij geeft sinds begin september zwangerschapsfitness. Verder is Petra Bus gespecialiseerd in het behandelen van COPD-patiën- ten. Vivian Hellegers werkt onder andere met personen met claudi- catio (etalagebenen) en Cees van Leeuwen is acupuncturist. Hij werkt veel samen, in het begelei den van mensen die met overge wicht kampen en pijn hebben in het lichaam.. Maar ook behandelt hij mensen die willen stoppen met roken, die stofwisselingspro blemen problemen hebben of die problemen hebben op mentale vlak. Het team is onlangs nog ver sterkt door Wilbert Roelofs, die na zijn studie fysiotherapie, nog begonnen is met psychologie te studeren en dit in de behandelin gen die hij doet als fysiotherapeut integreert. Natuurlijk zijn alle the rapeuten geschoold en ervaren in het behandelen van allerhande problemen in het lichaam, die te maken hebben met bewegen. Maar ook op het voorkomen van problemen leggen de therapeuten de praktijk aan de Helfrichstraat sterk de nadruk. Dit komt niet alleen tot uiting in de behandelin gen en de adviezen die mee gege ven worden aan alle patiënten, maar ook aan de fysiofitness, die op grote schaal bedreven wordt in de trainingsruimte in de prak tijk. Deze fysiofitness kan, zowel in groepsverband, alsook zelfstan dig beoefend worden, maar altijd onder begeleiding of onder toe ziend oog van een fysiotherapeut. BC Harten Drie De vijfde competitieavond is gespeeld. In de A-lijn waren de heren Sjef Fiers en Wim Manders de beste met 59,17 procent.Twee- de waren de dames Van Glabbeek en Van der Slik met 55.83 procent. De derde plaats werd gedeeld door Mien Kuenen met Toon Stip hout en Jean van Haren met Antoi nette Schaeffers met 55 procent. In de B-lijn eindigde het echtpaar Nollen met 68.99 procent als eerste. Tweede was het echtpaar Wientjens met 62.43 procent en de derde plaats werd ingenomen door Corry Borssen en Ciska Voss met 58.16 procent. Maandag wordt de zesde competitieavond in de eerste ronde gespeeld. BC Doublet De vierde zitting van blok 1 van de eerste parencompetitie is gespeeld. In de A-lijn speel den twaalf paren. Het beste paar bestond uit Greetje Brantjes en Jos van Rens. Zij behaalden 62.92 procent. Tweede waren Hanneke Martens en Mary Reinhoud met 55.42 procent, gevolgd door Cor- rie Hartong en Jan Heinekamp met een score van 54.17 procent. De B-lijn bestond uit tien paren en werd aangevoerd door Antoinette Schaeffers en Clazien Baak met een score van 61.98 procent. De tweede plaats ging naar Annelies Rooijakkers en Gerard Linssen met 59-38 procent en Jan en Tilly van der Heijden waren derde met 56.25 procent. om de winkels zullen diverse acti viteiten plaatsvinden. Op die dag zal in Venray ook een treintje rij den. Dit treintje, dat rijdt op zonne- energie, zal bezoekers van Venray vervoeren tussen het centrum (Schouwburgplein en Intratuin (waar men gratis kan parkeren). De deelnemende ondernemers zijn: Stoks Meubelen, Jac. Theuws, Frans Lemmers woninginrichting, Thomassen Interieurs, De Stoffel hoeve, DecokayTudor, 't Kabinet je, Sfeerkwartet, Intratuin, Knus Kinderlifestyle, Doemarkt Stevens, Fixet en Cor Paint. Die middag is er ook Rob's Roadshow. De bekende televisie tuinman Rob Verlinden zal met zijn roadshow op het Schouw burgplein staan. Met zijn aansteke lijke enthousiasme, creativiteit en vakmanschap geeft hij gedurende een show van twee uur, tal van adviezen en inspirerende demon straties op het gebied van planten. Drie jubilarissen van AutoA rena en Autoschadecenter Venlo werden vorige week tij dens een feestelijk receptie in het zonnetje gezet. De mede werkers waren allen maar liefst allen 40 jaar in dienst bij de onderneming. Een van hen is Wil Thoone uit Leunen. De andere jubilarissen waren Jeu Derkx uit Broekhuizenvorst en Louis Naus uit Egchel. Wil Thoone is op 5 augustus 1968 in dienst getreden. Hij start te als leerling magazijn medewer ker in Venlo. Begin jaren zeventig is Wil bij vestiging in Venray gaan werken waar hij later als maga zijnchef het complete magazijn beheerde. De enorme betrokken heid van Wil bleek altijd uit de alertheid waarop hij de omzet- gegevens van iedere afnemer in beeld had. Jeu Derikx is eveneens begonnen op 5 augustus 1968 als leerling Volkswagen monteur in Venlo. Jeu heeft in zijn loopbaan bij diverse vestigingen van de AutoArena gewerkt. Na de start in Venlo heeft hij ook voor de vesti ging in Panningen gewerkt waar na hij weer terugkeerde in Venlo. De laatste jaren werkt Jeu als auto monteur en APK keurmeester in Venray. Eerst aan de Leunseweg en NRBC De vierde zitting van de eer ste competitie voor het nieuwe seizoen is gespeeld. In de gele lijn bezetten Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen de eerste plaats met 64,58 procent. Op de tweede plaats werd beslag gelegd door Tilly en Jan van der Heijden met 59,58 procent en als derde eindigden Henk van Bergen en Cor Oostveen met 58,33 procent. In de rode lijn waren Thea van den Berg en Siem Leijen eerste met 59,90 procent. Er was een gedeelde tweede plaats voor de paren Marie Kersten met Char lotte Olieslagers en Ber Poels met Marijn Schaeffer met 56,77 pro cent. In de groene lijn waren de winnaars Bella Huisman en Wim Schoonhoven met 60,42 procent, gevolgd door Marion Heetkamp en Jo Fleurkens met 57,50 pro cent. Derde waren Bernie Cree- mers en Jeanine van Rijswijck met 55,42 procent. BC Common Sense De derde laddercompetitie is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 71,35 procent voor Toine Tiggeloven en Jeanne Kors- mit, gevolgd door Bets Bistervels en Hugo van der Windt met 56,25 procent. De derde plaats was met 54,19 procent voor Adele van Leu ken en Irma Huijs. In rood waren de winnaars met 57,54 procent Wil Tacken en Martien Verheijen. De tweede plaats was met 56,94 procent voor Thea Lamers en Piet Linders, gevolgd door Leny en Jos Arts met 54,36 procent. Wijnen voorzien van temperatuurmeter Bij PLUS 'verschieten de wijnen sinds kort van kleur'. En bepaald niet van schaamte, want PLUS werd onlangs in de Wijnalma nak 2009 van de bekende wijn schrijvers Harold Hamersma en Hubrecht Duijker uitgeroepen tot de Beste Wijnsupermarkt van Nederland. Voor de vijfde keer alweer: een unieke prestatie! Eveneens uniek is een andere primeur van PLUS op wijngebied: Volteo. Een serie van drie Spaanse rode Sterwijnen, waarvan het eti ket is voorzien van een tempera- tuurindicator. Deze geeft aan of de wijn op de optimale temperatuur wordt uitgeschonken. 'Serveren op kamertemperatuur' is vaak het advies bij rode wijnen. Niet zelden blijkt dat een te grove graadmeter, met name daar waar de kamertemperatuur aan de hoge kant is. Wanneer de Volteo-wijnen nog te warm zijn voor consump tie, geeft het etiket dit aan door rood op te kleuren. Heeft de wijn eenmaal haar optimale tempera tuur bereikt (bijvoorbeeld door de fles even in de koelkast, kelder of buiten te zetten), dan verschiet de kleur van het etiket van rood naar blauw. Zo hoeft niemand zijn of haar rode wijn vanaf nu dus nog te warm te drinken.Ter kennisma king zijn de Volteo-wijnen van 29 september t/m 11 oktober extra voordelig geprijsd bij PLUS! Op de foto v.l.n.r.Jeu DerkxWil Thoone, Louis Naus. sinds enkele weken is deVenrayse vestiging verhuisd naar een nieuw pand op Keizersveld. Jeu werkt nu vanuit een gloednieuwe werk plaats voorzien van de nieuwste en modernste voorzieningen. Ook Louis Nauss is op 5 augus tus 1968 begonnen, maar dan bij de vestiging in Panningen als leer ling automonteur. In 1971 ging hij bij de vestiging in Venlo wer ken als automonteur. Na enkele jaren begon hij zijn carrière bij het schadebedrijf als plaatwerker, destijds was het schadebedrijf nog ondergebracht bij het auto bedrijf in Venlo. Vanaf 1987 werd het schadebedrijf zelfstandig. Autoschadecenter Venlo werd de nieuwe naam en verhuisde naar de Celsiusweg in Venlo. Louis is nog steeds werkzaam bij het scha debedrijf als plaatwerker. Familie, vrienden, collega's en andere genodigden hebben de jubilarissen afgelopen vrijdag kunnen feliciteren tijdens een feestelijk receptie die hen werd aangeboden door AutoArena en Autoschadecenter Venlo. De onderneming bedankt de jubilaris sen voor hun voortreffelijke inzet van al die jaren. BC Venray Nog een avond ladderen, daarna wordt de indeling gemaakt van de drie speelgroepen voor de volgen de periode. De verschillen aan kop van de ranglijst zijn nog erg klein, zodat nog niet duidelijk is wie de eerste winnaars van dit seizoen zijn. In de groene lijn werden Nel lie Coenen met Toos van Haren keurig eerste, en na Riet Blok met Fonny Kousemaker plaatsten zich op de derde plaats Dien Houben met Leen Linders. De rode lijn was eveneens een damesaangele genheid. Tineke Meurs met Marga Steemers, Willenden Cunnen met Jeanne Hoogeveen en Herma Darmstadt met Caroline Wikkers vormden hier het bovenste trio. In de gele lijn waren de winnaars Jaqueline vd. Slik met Ron van gaal, gevolgd door Annie Rottge- ring met Toos Willems. Maria met Ger van Boekei completeerden de top drie. BC Klavertje Vier De tweede ronde van de zomer competitie is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 63,33 pro cent voor Jeanne Korsmit en Jeu Steeghs. Tweede met 60,83 pro cent waren Marijke van de Boom enAike van Glabbeek en de derde plaats was met 59,17 procent voor Leny Jenniskens en Tiny van Goinga. In groen werd de eerste plaats met 66,67 procent gedeeld door Paul Faas met Sip van Goinga en Ko Sturm en Truus Michels. Derde met 56,60 procent waren Annie van Bindsbergen en Leny van Klink. Winteractie bij Weer U Zon Weer U Zon aan de Linnenstraat in Horst levert al weer bijna 30 jaar vakwerk in aluminium- en kunststofsystemen voor nieuw bouw en renovatie. Wie nu nieu we kozijnen aanschaft, ontvangt een speciale korting, alleen geldig tijdens deze speciale koopzondag op 12 oktober. De markt voor kunststof- en alu- miniumkozijnen is de laatste jaren sterk gegroeid. Dit heeft diverse redenen: kunststof- en aluminium- kozijnen hebben een lange levens duur en vergen weinig onder houd. Daarnaast bieden ze, zeker in combinatie met hoog rende ment glas, een uitstekende isolatie waardoor een flinke besparing op de energiekosten wordt gereali seerd. Bovendien geniet men van een aanzienlijke geluidsisolatie. Aluminium- en kunststofkozijnen voldoen volledig aan de Europese normen voor inbraakveiligheid en daarmee ook aan het politiekeur merk Veilig Wonen. Dat betekent dat naast de kwaliteit van het hang- en sluitwerk met name de kwaliteit van het kozijn zelf en de vakkundige montage ervan een cruciale rol spelen. Kwaliteit en vakmanschap staan bij Weer-U- Zon op de eerste plaats. Kozijnen van Weer U Zon zijn geproduceerd onder KOMO met productcertificaat en daarnaast nog voorzien van een SKG-keur- merk. Weer U Zon biedt dan ook een garantie van tien jaar op de materialen. Naast kozijnen kan men bij Weer U Zon ook terecht voor serres en veranda's, ramen en deuren, rolluiken en zonwe ringen. Weer-U-Zon, Linnenstraat 10, Horst, tel. 077-3984044, www. weer-u-zon.nl De open dag van Dierendok ters Venray is goed bezocht. Ruim duizend belangstellenden namen een kijkje achter de schermen van de nieuwe dierenkliniek aan de Stationsweg in Venray. De bezoekers werden getrakteerd op een feestelijke middag met diverse activiteiten. In de kliniek konden ze uitgebreid rondkijken in de nieuwe behandelruimtes, operatiekamer en röntgenruimte. Op het pleintje voor de nieuwe kliniek was de Dierenambulance Limburg-Noord aanwezig en wer den diverse demonstraties ver zorgd. Zo trok de demonstratie Doggy Dance zondagmiddag veel bekijks. Verder was er ook ruime aandacht voor de presentatie door Stichting Hulphond en de gehoorzaamheidsles van Kynolo- genclub Venray. Verder beleefden de bezoekers een primeur. Aan de Stationsweg 119 gingen voor het eerst de deuren open van Die- renkappers, de gespecialiseerde trim- en wassalon van Dierendok ters. Men kan bij Dierenkappers terecht voor de vachtverzorging van diverse diersoorten door Pluk-de-herfst op Het Aardbeienland In de herfstvakantie kunnen de fijnproevers, de lekkerbekken en de snoepkonten ontzettend veel beleven op Het Aardbeienland, maar natuurlijk moeten ook de handen uit de mouwen. Het is niet alleen héél veel proeven, maar ook spelen, knutselen, ravotten, plukken, kijken, ruiken, kortom een heel aardbeien- activitei ten scenario voor een geslaagde herfstvakantiedag, zowel voor uzelf als voor uw kinderen. Het Aardbeienland wil dus op een sportieve wijze de veelzijdigheid en de smaak van de stralende en gezonde aardbeien onder de aan dacht brengen. Een specifieke jamproeverij laat bijvoorbeeld 40 potten vol met spannende en zeer uiteenlopende aardbeien combi naties zien. Misschien moet u even aan het idee wennen, maar aard beien worden hier ook bekroond met onder andere kruiden en spe cerijen. Zoet en kruidig kunnen elkaar versterken. De keus zal van de ene in de andere smaakverras- sing vallen. Op de smaakparade is natuurlijk, zoals gezegd ook ruim te voor de jongste genieters. Op Het Aardbeienland schijnt meestal de zon, maar ook bij minder goed weer wordt "het lekkerste dagje uit" niet gecanceld! Weer of geen weer, natuurlijk staat de aardbei enprinses en de zomerkoninkjes in aardbeienkostuum voor alle bezoekers klaar voor een smakelij ke verrassing! Kijk ook op www. aardbeienland.nl en print de kor tingsbonnen uit Een kijkje in de trimsalon. rijksgediplomeerde trimsters. Zij verzorgden tijdens de open dag demonstraties op het gebied van trimmen en het schoonmaken van gebitjes. Naast het pand van Die renkappers was een uitgebreide diereninformatiemarkt aanwezig. Daar waren onder andere een die- renportretfotograaf, dieetvoeder- leverancier Sanimed en de Klein- dieren Sportvereniging Venray aanwezig. Deze club had speciaal voor de aanwezige kinderen een konijnen- en caviaspeelhoek inge- richt.Tijdens de open dag werden ook de drie prijswinnaars van de fotowedstrijd bekendgemaakt. Zij hadden de leukste digitale foto van hun huisdier(en) ingezonden en mochten hiervan een prachti ge uitvergroting op canvas in ont vangst nemen. De winnaar van de eerste prijs ontvangt bovendien een periode gratis voer gespon sord door Hill's. Daarnaast moch ten alle bezoekers aan de open dag van Dierendokters Venray een leuke attentie mee naar huis nemen. bezoek onze site: www.gunhoek.nl Venray De Hoveniers 0478-571m ZEISS VDQUE GUCCI optometrie dankzij onze Donderdag 9 oktober 2008 - Pagina 9 een abonnement waard Schoolstraat 24 5801 BP Venray Tel. 0478 51 2567 www.vanessenoptiek.nl HUGO BOSS TOMMY 3 HILFIGER JAGUAR EYEWEAR Fbi n Ralph Laurkn SWEDISH SPORT Optometristen VERENIGING NEDERLAND Moderne kwaliteitsproducten voor een betaalbare prijs. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 9