'Mm&i Voor al uw rouwbloemwerk V!r W. HENBRIE Wi Tb eo /\rts J.THEUWS Sn- T uintratuin Langstraat 133, Schoonheidssalon Eveline Goumans en Sonja Buffart Uitvaartverzorging Droom je er ook van om een eigen bedrijf te starten? Ruit kapot? Sinds 1950 Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid Cor en cl,ruus Dhiy's-oan &nckeöort BRIENSVELD GRAFMONUMENTEN Mat Arts PEEL EN MAAS Donderdag 9 oktober 2008 - Pagina 31 bel dan GLAS-SERVICE Schildersbedrijf Glas Verf Behang MERSELOSEWEG 64 Tel. 0478-586888 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DVVenray YA *DEM Computeropleidingen Gerda Meesters Rabobank: de bank voor de startende ondernemer Persoonlijke begeleiding en advies bij uitvaart Rabobank Aanleg (gras) zoden Geysterseweg 29 5807 AT Oostrum Tel. 0478-581037 Uitvaartverzorging (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage U bent van harte welkom in de vernieuwde waar huidverbetering, hygiëne, rust en kwaliteit op hoog niveau staan. Gerrit Lemmens 6 september 1927 31 augustus 2008 Dienen geeft vreugde, dat hebben wij mogen ervaren bij het afscheid van onze zo dierbare Sjeng Sjeng Goumans Heel veel dank voor alle liefdevolle belangstelling Rietje, Pieter-Paul en Connie U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. /Vlarljbestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij £ljn dag en nackt Bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Franka Steele-Vlemmings Lenie van de Rijdt-Drabbels Trudi Clevers- van den Kerkhof t Teng van Meijel Yücel Mergen DANKBETUIGING Het heeft ons erg goed gedaan, zoveel warmte en medeleven te mogen ontvangen bij het overlijden van mijn man, onze papa en opa Gerard Pasker (Boer Gerard) Wij danken u hiervoor hartelijk. Wil Pasker-Nabuurs Kinderen en kleinkinderen Overloon, oktober 2008 Herman Plum Oda Beerkens Zus Gerrits-van Aarssen begrafenis en crematie onderneming 's Maandags de gehele^ dag geopend Jeannette Hiddes uitvaartverzorger Geef je nu reeds op voor de cursus: Basis PC-Gebruik Vervolg PC-Gebruik. 8 0478-571467 E3 info@Gerda-Meesters.nl www.Gerda-Meesters.nl Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen van harte bedanken, die op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen om van ons gouden huwelijk een grandioos feest te maken. Het werd dank zij u allen een onvergetelijke dag. Petra Duijkers (links op de foto) toont haar bedrijvenadviseur van de Rabobank (rechts) haar documentatie. Petra Duijkers startte onlangs haar eigen bedrijf in Blitterswijck'Uitvaart- verzorging Petra Duijkers'. Petra werkte jarenlang in de uitvaartverzorging. Zij miste hier echter het persoonlijke contact met de familieleden van de overledenen. De dood is immers erg complex en een verdrietige ervaring voor de familie die dan achterblijft. Petra zette de stap en startte haar eigen bedrijf, nu kan zij families optimaal begeleiden van A tot Z. Petra ervaart dat mensen het erg prettig vinden met een vrouwelijke uitvaart verzorger alle zaken rondom het overlijden van een dierbare door te nemen. Op de vraag of het niet moeilijk is om voortdurend met de dood geconfron teerd te worden, antwoordt Petra: "Als ik mijn werk doe, draait er als het ware een knop om, je wilt er zijn voor die familie. Dat is de passie voor het werk én mijn innerlijke kracht. Door eigen ervaring met dood, ziekte en verdriet kan ik hier goed mee omgaan." Zij koos daarom voor de slogan "Voor een waardevol afscheid en persoonlijke begeleiding". Rondom een overlijden komen veel factoren aan de orde waar men rekening mee moet houden. Petra wil de familieleden goed begeleiden en persoonlijk adviseren, echter uiteindelijk kiest de familie zelf hoe de uitvaart wordt uitgevoerd. Zo kiest een familie zelf of men de overledene thuis opbaart of laat opbaren in een rouwcentrum. Volgens Petra is thuisopbaring goed voor het verwer kingsproces, familieleden helpen vaak zelf mee om hun dierbare overledene op te baren. Petra beschikt zelf over alle opbaarmaterialen en maakt daar waar wenselijk afspraken met rouwcentra in de regio Bergen-Venray. Dat is tevens de regio waarin zij actief is. Petra woonde voorheen in Broekhuizenvorst en bankierde dus al jaren bij de Rabobank. Ook na haar verhuizing naar Blitterswijck koos zij ervoor om bij de Rabobank te blijven bankieren. Zij heeft vertrouwen in haar huisbankier en bracht dus ook haar bedrijf onder bij deze bank. Petra: "De adviseurs zorgen voor actuele informatie over mogelijkheden en kosten van diverse producten en denken ook actief mee met de startende ondernemer." Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.petraduijkers.nl Telefonisch is ze bereikbaar op (0478) 533 226/06-23611350 voor melding overlijden. Ook voor verdere vragen kunt u altijd contact met haar opnemen. Je eerste succes als startende ondernemer: 25% korting op verzekeringen.* Als je eenmaal de beslissing hebt genomen om voor jezelf te beginnen, wil je ook zo snel mogelijk aan de slag. Juist dan moeten je bankzaken je niet in de weg zitten, maar verder helpen. Met het Rabo OndernemersPakket maak je als ondernemer echt een vliegende start. Zo krijg je naast 25% korting op verzekeringen, korting op betalingsverkeer gedurende twee jaar en extra korting op Rabo Mobiel.* Dan heb je je eerste succes als startende ondernemer meteen binnen. *Kijk voor de voorwaarden op www.rabobank.nl/starten Droom je er ook over om een bedrijf te starten? Maak dan snel een afspraak met één van onze adviseurs. Samen gaan we op zoek naar de gepaste vorm van bankieren. ^/creijdt groenvoorziening Sr hoveniersbedrijf! TOT Al. F. LEEG VERKOOP Kinderdagverblijf Marga Bonants Arkstraat 27 Venray Op zaterdag 11 oktober van 11.00 uur tot 15.00 uur. het groene warenhuis Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen-Venray www. briensveldnl 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 O W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 GESPECIALISEERD IN DEFINITIEVE HAARREDUCTIE D.M.V. MEDCOS-IPL (SNEL, PIJNLOOS, EFFICIËNT) ELECTR ONTHAREN Laurahof 9 Venray info afspraak op tel. 0478-511279 LidANBOS-VO+spec. Vergoeding mogelijk via zorgverzekering Huidverjonging d.m.v. skinrejuvenation VERWIjDERING STEELWRATjES COUPEROSE DANKBETUIGING Zes weken geleden hebben wij heel plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve papa, trotse opa en zorgzame man Ysselsteyn, 29 juli 1944 t Venray, 26 augustus 2008-10-05 Voor ons kwam deze 26e augustus als een schok. De dagen daarna passeerden als een roes. Het verlies is nog moeilijk te aanvaarden. De ontelbare hoeveelheid brieven en kaarten, de vele telefoontjes, de huisbezoeken, de warme aandacht, de mooie bloemstukken, en de aanwezigheid van zoveel mensen in de kerk, bevestigen, hoe geliefd Gerrit moet zijn geweest en wat hij betekende voor velen. Al deze blijken van medeleven betekenden veel voor ons; het was als een warme deken om ons heen en daarvoor zijn wij dankbaar. In het bijzonder bedanken wij kapelaan Crasbom, rector Cöp, zangkoor het Zonnelied en onze nichtjes Monique en Willy Janssen voor de mooie muzikale begeleiding bij het afscheid van papa. Sannie Isabelle, Julie, Pieter Ghislaine en Tom De zeswekendienst zal gehouden worden op zaterdag 11 oktober om 19.15 uur in de Grote Kerk te Venray. Als tranen een trap konden bouwen En herinneringen een brug Dan klommen we hoog de hemel in En brachten je mee terug Isabelle en Ghislaine www.tkeoarts.com lnfo@tkeoarts.com DANKBETUIGING Hartverwannend was de aanwezigheid van zove- len tijdens de uitvaart van mijn man, onze lieve vader en schoonvader en superopa Hartverwannend zijn ook de schriftelijke reacties, de telefoontjes, de bloemen. Uw medeleven geeft ons kracht verder te gaan. Hiervoor willen wij u allen hartelijk bedanken. Diana Arts-de Haas Guido en Hafida Mi rel la V en Janny en Nona Vol ongeloof bereikte ons het droevige bericht dat op 26 september plotseling is overleden onze zus, schoon zus en tante in de leeftijd van 59 jaar. De crematie heeft op 7 oktober plaats gevonden te Sleaford-Linconshire. Engeland Familie Steele Familie Turner-Vlemmings Venray Familie Vlemmings Correspondentie aches: Kardinaal van Rossumstraat 34, 5802 MD Venray 21 oktober 2007 21 oktober 2008 Er is alweer een jaar voorbij Het doet nog altijd zoveel pijn Een vrouw vol liefde en spontaan Is veel te vroeg van ons heengegaan Die mooie herinneringen zijn gebleven En geeft ons de kracht om verder te leven Dank aan allen die het afgelopen jaar een steun voor ons waren. De eerste jaardienst voor is zondag 19 oktober om 9.30 uur te Hegelsom. Wiel van Rijdt Angela en Harrie Michelle en Bov Patricia en Maurice Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Trudi was een toegewijde vrijwilliger die in diverse functies actief is geweest voor SV Venray. Haar en thousiasme en haar positieve houding zijn voor ons allen een voorbeeld. Wij wensen Ron, Frank en Nikki, Ralf en familie veel sterkte voor de toekomst Bestuur, leden en vrijwilligers SV Venray Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom, op 84-jarige leeftijd. weduwenaar van Dien Arts Mount Brydges, Canada 30-09 2008 14-10-2004 14-10-2008 Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde. Bianca, Rick, Karlijn en Fleur Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten be leven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, ons pap en opa echtgenoot van Nellie Plum-Gooren Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Ysselsteyn: Nellie Venray: Marlijn en Danielle Gennep: Patrik en Jolanda Feslie Ysselsteyn: Robert t Ysselsteyn: Dennie 7 oktober 2008 van Montfortstraat 13, 5813 CJ Ysselsteyn lb U kunt afscheid nemen van Heiman in het uitvaartcen trum van DEFA, Merseloseweg 130 (naast Medisch Centrum VieCuri) te Venray, op vrijdag 10 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De avondwake is vrijdag 10 oktober om 19.00 uur in de H. Odakerk, Fovinckplein te Ysselsteyn. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 11 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium Ber kendonk, Meanderlaan 1 te Helmond - Brouwhuis. Bij de avondwake en de afscheidsdienst is er gelegen heid tot schriftelijk condoleren. O da blijft O da zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar eens clan komt de dag clat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Venray 8 augustus 1943 t 7 oktober 2008 Zussen Zwagers en schoonzus Neven en nichten Cone spondentieadre s Annie van Enckevort-Beerkens Kempweg 29, 5801 VL Venray Wij hebben Oda voor het laatst in ons midden tijdens de uitvaartdienst op vrijdag 10 oktober om 14.00 uur in de St. Petrus' Bandenkerk (Grote Kerk) van Venray, waarna wij haai' begeleiden naai' het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo-Blerick. De avondwake is donderdag 9 oktober om 19.00 uur in het Vincentiushuis, Heuvelstraat 7 te Venray. Oda is in het uitvaartcentrum naast het ziekenhuis van Venray, waai' u donderdag van 18.00 tot 18.45 uur af scheid van haai' kunt nemen. Algemene en enige kennisgeving. Op 3 oktober overleed op 85 jarige leeftijd zacht en kalm onze lieve Oma en Moeder, Sinds 1981 weduwe van Piet Genits Meerlo: Marianne en Sraar Peters Anne-Marie en Bas Piet en Kim Hein (in herinnering) Rheden: Marieke en Guus Rutten Ruben en Charlotte David en Sabine Tienray: Paul en Wilma Genits Piet Thijs en Eva Feunen: Fons en Ria Genits Bart en Marieke Freek Maud en Jeffrey Fiz en Mark Ma heeft een fantastisch laatste levensjaar gehad op "de Terp" in Beukenrode. Het was Ma's wens om in besloten kring gecremeerd te worden.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 31