Tweede zege volleybaldames Zware nederlaag Spio Jumpers'76 te laat wakker Manual verliest van zichzelf Knappe winst volleybalheren Golfclub Geijsteren wint teamtour Oranje Wit blijft puntloos Opnieuw winst De Peelkorf Vier treffers Fieke Kuenen SVOC'01 toont veerkracht Slecht DES verliest dik PEEL EN MAAS Donderdag 9 oktober 2008 - Pagina 27 SPIO wedstrijdzwemmen Het Alvertje Volleybal basisscholen Set Up PC St. Jan DES SV Merselo korfbal SV Oostrum korfbal Oranje Wit De Peelkorf SKC'06 SVOC'01 korfbal SV United korfbal Pex/HHC-AetiveRooy 1-3. Set standen: 24-26 25-19 13-25 21-25. De volleybaldames van ActiveR- ooy hebben ook het tweede duel in de promotieklasse in winst omgezet. Het uitduel tegen PEX/HCC in Horn werd met 1-3 gewonnen. De eerste set werd moeizaam met 24-26 in winst omgezet, terwijl de tweede set zelfs naar de thuisploeg ging. In de laatste twee sets herstelden de gasten zich prima en pakten de volle winst. Door de tweede zege op rij nestelen de Venrayse volleybaldames zich in de kopgroep van de promotieklasse. In het begin van de eerste set liep het al meteen niet lekker bij ActiveR- ooy. Door veel servicefouten kon de thuisploeg voorop lopen en een grote voorsprong creëren. Later in de set maakte Pex ook een aantal fouten waarvan de gasten kon den profiteren. Ook door het harde vechten van ActiveRooy konden de dames weer gelijk komen met Pex. Aan het einde van de set spande het erom maar de Venrayse dames won nen de eerste set. In de tweede set wist ActiveRooy uit te lopen naar een grote voorsprong. Hierna zakte het spel weer in en maakten de gasten een hoop onnodige fouten. Zo kwamen ze op een achterstand die niet meer kon worden ingehaald. Deze set ging dan ook naar de thuisploeg: 25-19. In de derde set bereikte ActiveR ooy, mede door goede aanvallen van Bianca van Dorrestein, een hoger niveau en maakte veel punten die nauwelijks verdedigd konden worden door de speelsters van Pex. Deze set werd dan ook makkelijk met 13-25 gewonnen. De laatste set verliep weer iets stroever, maar toch bleef de con centratie hoog aan Venrayse zijde. De pass kwam beter aan, de setups waren prima en die werden weer uitstekend afgemaakt. De set ging met 21-25 naar de gasten. Zaterdag 11 oktober spelen de vol leybaldames tegen Vludoc in Nuth. De Vennen-Spio 12-2. Doelpun ten Spio: Perry Brands en Geert Mommen. De waterpoloheren van Spio, uitko mend in de vierde klasse van de bond, leden zaterdagavond een royale 12-2 nederlaag in de uitwedstrijd tegen De Vennen. De gasten, met weinig wissel spelers, werden op alle fronten over klast door de ploeg uit Dongen. Spio werd vooral afgetroefd op conditie en inzet.Alleen Geert Mommen en Perry Brands wisten ieder een keer doel te treffen. De sterk verjongde thuisploeg begon uitstekend aan de wedstrijd. Spio werd meteen op eigen helft teruggedrongen en moest met leden ogen toezien hoe de Vennen al in de eerste periode met 2-0 op voorsprong kwam. In de tweede periode kregen de heren uit Venray via een strafworp de opgelegde kans hadden terug in de wedstrijd te komen. Met veel over tuiging schoot Perry Brands de 2-1 op het scorebord. De opleving voor Spio was van korte duur. Met een paar venijnige tempoversnellingen dron gen Brabanders gemakkelijk door de Spio verdediging. Nog dezelfde peri ode wisten ze de score tot 7-1 uit te breiden waardoor de wedstrijd al na twee partjes beslist was. De reste rende twee periodes hoefde de thuis ploeg niet veel anders te doen dan te profiteren van de fouten van Spio. Alleen Geert Mommen kon iets terug doen voor Spio, hij scoorde uit een man meer situatie. Door het verlies laat Spio meteen twee belangrijke punten liggen voor een goede klassering in de 4e klasse bond. Zaterdag ontvangt Spio de Schelde uit Terneuzen, een ploeg die vorig seizoen gedegradeerd is uit de derde klasse bond. Spio zal tegen de Schelde een taaie tegenstander heb ben maar deVenraynaren hebben dui delijk iets goed te maken na het zware verlies van afgelopen zaterdag. Den Dungk 2-Jumpers'76 71-61 Na de zege in de eerste wedstrijd staan de basketbalheren van Jum pers'76 weer met beide benen op de grond. Zaterdag werd de uitwedstrijd in de eerste klasse B, in Den Dungen tegen Den Dungk 2, verloren: 71-61. Jumpers liep vanaf het begin achter de feiten aan, keek zelfs even tegen een achterstand van dertig punten aan, maar wist in de slotfase dit gat nog aardig te dichten. Een vernede ring in de uitslag bleef de Venrayse ploeg bespaard. De thuisploeg nam al snel het initi atief door de opbouw van Jumpers'76 meteen onder druk te zetten waar door de gasten niet aan hun spel toe kwamen. Al snel werd er een gat van tien punten geslagen. In tegenstelling tot vorige week werd die niet zomaar omgebogen in een voorsprong. Jum pers was zoekende en leed veel bal verlies waar Den Dungen optimaal van profiteerde. Doordat de spelma kers van de thuisploeg rust kregen kon Jumper het gat weer enigszins dichten. Echter toen deze weer in het veld kwamen liep de achterstand op tot 30 punten. Diep in de tweede helft werden de mannen van coach Tristan Lammerts van Bueren dan toch einde lijk wakker. Door middel van een full- court press (wat Den Dungen in de eerste helft had gedaan) werd de een vernedering in de uitslag bespaard. Einduitslag 71-61. Zaterdag spelen de heren van Jum pers'76 een uit wedstrijd tegen Atta- cus 2 inVeghel. BSAC 2-Manual 26-21 (8-5). De handbalheren van Manual hebben in de 3e klasse A een 26/21 nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen BSAC 2 in Maasbree. Nadat de Venrayse ploeg vorige week de ope ningswedstrijd verloren had, was men gebrand om in Maasbree een goed resultaat te behalen. In de eer ste helft werd echter al snel duide lijk dat dit een moeilijke opgave zou gaan worden. Het was niet zozeer de tegenstander die beter was, maar meer het eigen spel dat ver onder de maat was. Bij een 4-1 achterstand leek het tij zich te keren. Door een aantal goede aanvallen kwamen de handbal heren terug tot 4-3, maar met de rust stond er toch weer een verschil van drie doelpunten op het scorebord: 8- 5. In de tweede helft moest Manual dit recht gaan zetten, maar in plaats van de rust te nemen en de aanvallen goed uit te spelen, renden de rood zwarten zichzelf voorbij. Halverwege de tweede helft stonden de Venrayna- ren met 17-10 achter en deze achter stand wisten zij niet meer in te halen. Na het laatste fluitsignaal stond er een 26-21 eindstand op het scorebord. Over twee weken speelt het heren team van Manual een bekerwedstrijd in de Weert om 14.00 uur tegen Mars- na uit Meersen en gaan zij voor de eerste overwinning in dit seizoen. Civitas 3-Active Rooy 0-4. Set standen: 22-25, 24-26, 22-25, 22- 25. De volleybalheren van ActiveRooy hebben in de eerste klasse een afge tekende 0-4 zege behaald in het uit duel met Civitas 3. De Venrayse heren hadden het in alle sets niet makkelijk, in de tweede set kreeg het zelfs een setpoint tegen, maar konden toch de maximale score behalen. Met name Rik Wienen was zaterdag bijzonder effectief met zijn driemeter ballen. De Venrayse bezoekers gingen goed van start. Ze namen direct een voor sprong waardoor het spel gemakke lijk verliep. De mannen gaven Civitas echter de mogelijkheid om terug te komen in de set waardoor een time out noodzakelijk werd. Gelukkig pak ten de mannen hierna de draad weer op en werd de eerste set met 22-25 binnengehaald. De tweede set begon heel anders voor de mannen uit Ven ray. Direct in het begin van deze set stond er een achterstand op het score bord. Gelukkig kwamen de heren bij tijds bij positieven en werd de tweede set moeizaam met 24-26 gewonnen. De derde set kende eenzelfde verloop als de vorige, echter werd gemakkelij ker gewonnen met 22-25. De vierde set tenslotte, was een kopie van de eerste set waarin ook vanuit een voor sprong gespeeld werd. De mannen van ActiveRooy lieten zich in deze set niet meer verrassen en met opnieuw een setstand van 22-25 werd de over winning in Venray gevierd. Zaterdag 11 oktober staat de derby tegen MVC op het programma. Deze wedstrijd zal om 19.00 plaatsvinden in Maashees. De eerste wedstrijd in de vereni gingscompetitie is gezwommen. De opzet van deze competitie is dit sei zoen veranderd. Startgemeenschap Noord Limburg zwemt nu in de lande lijke B klasse en strijdt met 28 andere clubs om de beste plaatsen. Traditie getrouw heeft Noord-Limburg moeite om de competitie te starten. In het klassement eindigde de ploeg op een 19e plaats.Twee keer te vroeg overne men in een estafette leverde diskwa lificaties op en dat kost vele punten. Gelukkig zijn er ook goede tijden gezwommen. Minke Janssen zwom een limiet voor de Nederlandse kam pioenschappen. Op de 100 meter rug slag zwom zij een persoonlijk record en tikte aan in een tijd van 1.11.26. Een op de drie starts werd een per soonlijk record. De uitslagen: 100m schoolslag: 2. Bernadette Verstegen 1.22.20. 3. Kimberly Teunissen 1.25.10. 1. Geoff Ebskamp 1.14.95. 3. lelmer v Dijk 1.14.89. 200m schoolslag: 1. Minke Janssen 3.03.29.3. Daphne de Boer 3T7.33.1. Kasper van Dijk 2.37.10. 2.Alec Ebs kamp 2.50.57. 50m rugslag: 2. Kimberly Teunis sen 0.33 86. 3. Job van Duijnhoven 0.31.45. 100m rugslag: 1. Minke Janssen 1.11.26.1. Kasper van Dijk 1.06.89. 2. Alec Ebskmap 1.12.37. 200m rugslag: 1. Margot van Iersel 2.47.32. 1. Alex Bos 2.52.82. 2. Nick Wientjes 3.03.02. 100m vlinderslag: 1. Nick Wientjes 1.28.32.3.Alex Bos 1.30.73. 50m vrije slag: 3. Sarah Bos 0.36.53. Hugo van Iersel 0.36.43. 200m vrije slag: 2. Vera Hendriks 2.28.42.1. Geoff Ebskamp 2.05.33. 400m vrije slag: 3. Kimberly Teunis sen 5.02.86. 100m wisselslag: 2. Naomi Euwes 1.31.07. Tijdens de winterperiode, van 15 oktober tot 1 april, mag er door alle leden worden gevist in de jeugdvijver van het Wanssums Ven. Vanaf diezelfde datum mag er ook worden gevist aan de zuid- en westkant van de jachtha ven in Wanssum. De vierde wedstrijd om de lentekoning voor de korte hen gels is gewonnen door Martien Voer- mans. 2 Bert van den Hoogenhof. 3. Math Houwen. 4. Erich Hain en Huub Reijnders. De derde wedstrijd om de lentekoning voor de lange hengels is vanwege de slechte weersomstandig heden afgelast. Deze wedstrijd wordt komende zondag gevist waarna op 19 oktober de laatste wedstrijd is. Op zaterdag 11 oktober is de vijfde en laatste wedstrijd om de herfstkoning voor de korte hengels. Op dezelfde dag wordt er in het Leukermeer ook een koppelwedstrijd gehouden door De Snutters uit Well. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur en de num mers kunnen worden afgehaald vanaf 10.00 uur. Op zondag 12 oktober is de derde wedstrijd om de herfstkoning voor lange hengels. Beide herfstko- ningwedstrijden worden gevist in vij ver 2 en wel van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst en loting om 7.00 uur. Opgeven kan tot uiterlijk de donder dag voorafgaande aan de wedstrijden 20.00 uur bij Henk Theeuwen, via telefoon 0478-571311. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tele foon (077)3662920. Zie ook www. hsvhetalvertje.nl. Het jeugdteam van Golfclub Geijsteren is kampioen van Lim burg geworden in de NGF team- tourcompetitie. Het team bestaan de uit zes spelers (Klaas te Strake, Edzard Janssen, Alexander Brou wer, Diderick de Greef, Lei Mole- mans en Sander van Lanen) in de leeftijd van 14 tot 17 jaar was na een spannende eindstrijd niet meer in te halen door hun tegen standers van formaat. Er werd gespeeld in een volledige competitieronde van negen wedstrij den, verdeeld over de mooiste golfba nen van Limburg De uiteindelijke winnaars strijden om het landelijke kampioenschap, dat wordt gehouden op zondag 12 oktober op de baan vanAnderstijn in Maarssen. Voor de jeugdspelers van Golfclub Geijsteren een enorme uitdaging om hun talenten op landelijk niveau te etaleren. De komende trainingen zullen dan ook volop in het teken staan van deze fantastische finale. Het jeugdteam van Golfclub Geijsteren v.l.n.r. Lei Molemans, Klaas ter Stake, Edzard Janssens, Diderick de Greef Alexander Brouwer en Sander van Lanen. De Venrayse voorronde van het basisscholenvolleybaltoernooi wordt op donderdag 16 oktober voor de 15e keer gehouden. Twintig teams, bestaande uit kinderen van groep 5 en/of 6 van diverse basisscholen uit de regio Venray nemen hieraan deel. Het toernooi biedt buiten de wed strijdjes ook andere uitdagende spel elementen waarin de verschillende teams tegen maar juist ook met elkaar op een sportieve en gezellige manier samenwerken. Het uiteindelijke doel is naast het beleven van een actieve dag, een afvaardiging namens deze regio naar de kampioenschappen in Panningen te sturen. 4-0 1-3 1-3 3-2 4-0 0-4 -4 0-4 4-0 4-0 4-0 0-4 Uitslagen Set Up-Flamingos's'56 5 Dames Set Up-Civitas Summa Peelpush 4-Set Up 2 Achilles 2-Set Up 3 Set Up 4-Argos 2 Jeugd Set Up MB-Olsredlem HVC N6-Set Up N6 ActiveRooy N6l-Set Up N6 Set Up N5-Hovoc Set Up N5-AV Flash SVAspargos N4-4-Set Up N4-6 SVAspargos N4-6-Set Up N4-6 Recreanten Anti Akti Team-Set Up HR1 3-1 Set Up DR-Aspargos 0-4 Programma donderdag 9 oktober Dames Set Up 3-VC Velden 2 20.30 Programma zaterdag 11 oktober Heren Set Up-Achilles 17.00 Dames Set Up-VC Meterik 2 19.00 Set Up 2-VCAthos '70 2 17.00 Set Up 3-TSLActivita 3 19.00 Unicum-Set Up 4 16.00 Programma zondag 12 oktober Jeugd VC Kessel MC-Set Up MC 12.30 BVC Holyoke MC-Set Up MC 14.45 Heren Recreanten Summa Peelpush 3-Set Up 3 10.30 De kringkampioenschappen voor pony's en paarden zijn in Lottum gehouden. Michelle Clermonts werd bij het springen DB kampioen. Met 56 punten voor stijl mocht zij de ereron- de leiden. Sannah Kreuzer mocht met 69 5 punten de ereronden bij de bixie leiden. Dit deed ze met Boyke. Verder reed Kreuzer dressuur in de klasse BB. Hiervoor kreeg zij 190 punten en daarmee werd ze derde. Ester van Dongen behaalde met Wiona 198 punten de kampioenslint bij de paarden dressuur in de klasse L2. Brigette Kreuzer werd in de klasse Z2 met Tsarina kringkampioen met 458 punten. Als springruiter werd Ingrid Willems met haar paard Whis per vijfde in de klasse B. Uitslagen DES welpen-Peelkorf 3 0-1 DES welpen-Oranje Wit 0-6 DES Fl-SKC 2 3-2 DESA1-ODIOA2 13-4 DES Bl-De Horst B2 3-9 ODIO C2-DES Cl 1-4 Playing Girls D1-DES D1 2-4 De Treffers 2-DES senioren 9-3 Eendracht-DES 2 senioren 4-4 Programma zaterdag 11 oktober SVOC'01 A2-DES Al 15.30 DES Bl-Playing Girls BI 12.30 DES Cl-ODIO C2 11.00 DES Dl-De Peelkorf D2 9.45 Programma zondag 12 oktober DES-HBSV 2 13.00 DES 2-Miko'76 1 10.30 Uitslagen Merselo-SKC'06 F-pup 0-1 Erica Dl-Merselo Dl 7-0 Oranje Wit Cl-DOS Cl 2-3 Oranje Wit B2-01ympia B2 4-7 Oranje Wit Bl-De Peelkorf B2 3-0 Vonckel GirlsAl-OranjeWit A2 3-5 Merselo 2-De Merels 2 midw. 1-12 Programma zaterdag 11 oktober SVOC'Ol-Merselo F-pup 13.30 Merselo Dl-De Treffers Dl 11.00 De Merels Cl-Olympia BI 14.00 Oranje Wit B2-Swift B2 14.00 Olympia Bl-OranjeWit BI 13 30 01ympiaAl-OranjeWitA2 15.00 Programma zondag 12 oktober Merselo-Rietvogels 11.00 Programma woensdag 15 oktober Merselo 2-Wittenhorst midw. 20.00. Uitslagen Midweekdames Oostrum-ROKA 6-7 Pupillen F2 SVO 2-SV United 0-0 Oostrum Cl-Oranje Wit C2 5-0 MKV Cl-Oostrum C2 0-0 SV Lottum Dl-Oostrum Dl 2-0 Oostrum El-SVOC 01 El 3-3 Oostrum-Gazelle 6-8 Programma zaterdag 11 oktober Pupillen F1 SVO-Peelkorf 13 30 Sportnieuws -info r Oranje Wit-Flamingo's 7-12 (5- 6). Doelpunten Oranje Wit: Kris- tie Ambrosius en Linda Houben (beiden 2x), Rian Derikx, Linda van Deurzen en Kim Hendrix. De korfbalsters van Oranje Wit blij ven puntloos. Ook zondag verloor de ploeg uit Leunen weer in de hoofd klasse A. Thuis werd het 7-12 in het voordeel van Flamingo's. Oranje Wit begon het duel met een goede aanval, maar de gasten wisten Linda Houben scoorde twee keer team opnieuw een nederlaag leed, als eerste te scoren. Ook de 0-2 kwam op naam van de Flamingo's. Hierna scoorde Rian Derikx voor Oranje Wit de 1-2, maar ook daarna scoorde het in deze fase van de wedstrijd sterke Flamingo's nogmaals twee keer: 1- 4. Oranje Wit vocht zich hierna toch weer terug in de wedstrijd en via twee afstandschoten van Kim Hen drix en Kristie Ambrosius werd de achterstand weer verkleind tot maar kon niet voorkomen dat haar slechts een doelpunt. De gasten had den hun antwoord meteen klaar en met twee doelpunten op rij liepen ze uit naar een 3-6 tussenstand. Nog voor de pauze bracht de thuisploeg de spanning weer helemaal terug. Twee afstandschoten van Linda van Deurzen en Linda Houben waren raak en brachten een 5-6 ruststand op het scorebord. Na de thee ging Oranje Wit vol zelfvertrouwen op jacht naar de gelijkmaker. Kristie Ambrosius wist dan ook snel de gelijkmaker te scoren via een doorloopbal. De thuisploeg was op dit moment van de wedstrijd lekker aan het ballen maar verzuimde te scoren. Flamingo's deed dit wel, er vielen dan ook in korte tijd heel wat doelpunten. Uiteindelijk wist Flamingo's de score tot 6-12 op te voeren. Linda Houben wist uiteindelijk nog een doelpunt voor Oranje Wit te scoren en de eindstand op 7-12 te brengen. De Peelkorf-Korloo 9-8 (4-4). Doelpunten De Peelkorf: Moniek Peters (3x), Mayke van Ass en Kim Kusters (beiden 2x), Linda Verlijsdonk, Ellen Smits en Nicole Tielen. De korfbalsters van de Peelkorf wonnen zondag in de hoofdklasse B nipt van Korloo. In Ysselsteyn werd het 9-8 (rust 4-4) in het voordeel van de thuisploeg. De twee ploegen waren aan elkaar gewaagd, maar uiteindelijk trok de Peelkorf terecht aan het lang ste eind. De Peelkorf behaald een moei zame, maar belangrijke overwinning op tegenstander Korloo. Om de aan sluiting met de nummer een in de competitie te behouden, moest deze wedstrijd gewonnen worden. Het creëren van kansen verliep de eer ste helft moeizaam. De Peelkorf had moeite met het achterverdedigen en het fysieke spel van Korloo. Hoewel de thuisploeg steeds een punt voor sprong wist te pakken, bleef Korloo volgen en dat resulteerde in een stand bij rust van 4-4. In de tweede helft nam Korloo het stokje over en pakte door een strafworp en een afstand schot een voorsprong van twee pun ten. De Peelkorf revancheerde zich en halverwege de tweede helft trok Moniek Peters de stand door twee achtereenvolgende schoten weer gelijk. In de laatste fase van de wed strijd werd er door beide ploegen weinig gescoord. Uiteindelijk was het de Peelkorf dat de wedstrijd naar zich toe wist te trekken en daarmee twee belangrijke punten binnen haalde. SV Oostrum-Gazelle 6-8 (5-6). Doelpunten Oostrum: Fieke Kue nen (4x), Mieke Stam en Hilde Verhoeven. In een stormachtige wedstrijd heb ben de korfbalsters van SV Oostrum niet kunnen winnen van de koplo per in de tweede klasse A, Gazelle: 6-8. De ploeg uit Oostrum kwam erg goed uit de startblokken en stond na vijf minuten op een 2-0 voorsprong door twee doelpunten van Fieke Kue nen. Gazelle liet Oostrum echter niet verder uitlopen, want met twee rake afstandschoten trokken de gasten de stand gelijk. Vanwege de harde wind en regen had de Oostrumse ploeg opdracht gekregen om vooral op de doorbraak te spelen en niet op het schot. Via Mieke Stam en wederom Fieke Kuenen kwam Oostrum weer op een voorsprong van twee doel punten. De ploeg uit Zuid-Limburg kreeg het laatste kwartier van de eer ste helft de beste kansen en kon weer dichterbij komen. Via Hilde Verhoeven kon Oostrum de voorsprong van twee doelpunten nog even behouden, maar Gazelle ging door drie doelpunten toch met een voorsprong de rust in, 5-6. In de tweede helft was te merken dat beide teams vermoeid waren door de harde wind en regen. Er werd langzamer en slordiger gespeeld. De aanvallen duurden erg lang, maar er ontstonden weinig kansen aan beide kanten. Het bleef spannend omdat Gazelle de voorsprong niet kon uit breiden en de Oostrumse aanval bleef lang aan de bal. Er werd echter niet meer gescoord aan Oostrumse kant en in de laatste minuut scoorde Gazel le met een afstandschot de 6-8. SVOC'Ol-Astrantia 7-5 (2-4). Doelpunten SVOC'01: Kelly Wis- mans (3), Klaartje Philipsen, Deb bie Wismans, Anke Wennekers en Linda Claessens. De korfbalsters van SVOC'01 won nen zondag in de overgangsklasse A verdiend met 7-5 vanAstrantia. Na een ruststand van 2-4 in het voordeel van de gasten, kwam SVOC'01 in de twee de helft sterk terug. De thuisploeg wist de achterstand toch nog om te buigen in een 7-5 zege. Dat korfbal een zomersport is werd afgelopen zondag in Oirlo weer duidelijk aangetoond. Een tactisch geschuif ontspon zich voor de toch in grote getale opgekomen toeschou wers. Zwaar achterverdedigen was de opdracht die beide ploegen mee gekregen hadden. Hierdoor werd het tempo uit de wedstrijd gehaald en was er grote strijd te zien in het innemen van de goede afvangpositie. SVOC '01 kwam hierbij als beste uit de startblokken en kwam dan ook met 1-0 voor na vijf minuten. Vanaf toen ging SVOC '01 meer tegen zich zelf spelen dan nodig was. De verkeerde keuzes werden gemaakt waardoor er slechts spora disch gevaar gesticht kon worden. Astrantia wist voor de rust vier keer te scoren en daardoor stond er een 2-4 ruststand op het bord. Na de rust wist SVOC '01 wel de juiste keuzes te maken en werd er vijf keer gescoord. Ook verdedigend was de zaak veel beter op orde. Hierdoor kon Astrantia na de rust slechts een keer scoren. Hierdoor won SVOC '01 uiteindelijk zeer verdiend met 7-5. De Treffers 2-DES 9-3 (5-1). Doelpunten DES: Petra Branje, Wendy Kuijpers en Marloes Broe- ren. De korfbalsters van DES zijn in de uitwedstrijd tegen De Treffers 2 tegen een 9-3 nederlaag aangelopen. In de beginfase van de wedstrijd creëerden beide partijen verschillende mooie kansen. Het enige verschil was dat de ballen van De Treffers er wel in vielen en die van DES niet. De dames van DES keken al gauw tegen een 4-0 ach terstand aan. Dit kwam de motivatie van de gas ten niet ten goede. DES kwam via een benutte vrije worp van Marloes Broe- ren nog voor de pauze terug tot 4-1, maar wist deze stijgende lijn niet door te zetten. De Treffers wist nog voor de rust een doelpuntje mee te pakken en brachten de ruststand op 5-1. De tweede helft begon goed voor DES. Petra Branje wist al snel te sco ren met een mooie doorloopbal: 5-2. Daarna was het weer de beurt aan de thuisploeg die met twee treffers de voorsprong vergrootte naar 7-2. Met een wegtrekbal gaf de jarige Wendy Kuijpers zichzelf een heus verjaar dagscadeautje: 7-3. Daarmee was de koek op voor DES. De schoten waren te kort en werden goed verdedigd en ook de combina ties verliepen allerminst vloeiend. De Treffers deed er nog een schepje bovenop en bracht met twee treffers de eindstand op 9-3. Zondag speelt DES om 13.00 uur op sportpark Soetendaal in Vierlings beek het thuisduel tegen HBSV 2. Oostrum Cl-HBSV C2 14.30 Oostrum C2-Flamingo's Cl 13.15 Gazelle Dl-Oostrum Dl 11.00 De Peelkorf El-Oostrum El 10.00 Programma zondag 12 oktober De Eendracht-Oostrum 10.30 Programma woensdag 15 oktober Midweek Oostrum 2-Swift 4 20.00 Uitslagen Oranje Wit-Flamingo's 7-13 Oranje Wit 2-NDZW 2 10-8 HBSV 2-OranjeWit 3 6-3 Vonckel GirlsAl-OranjeWitA2 3-5 Oranje Wit Bl-De Peelkorf B2 3-0 Oranje Wit B2-01ympia B2 4-7 Oranje Wit Cl-DOS Cl 2-3 Oostrum Cl-Oranje Wit C2 5-0 SKC'06 Dl-OranjeWit Dl 1-5 United E 1-Oranje Wit E1 0-2 Welpen-Peelkorf 4 1-1 DES-Welpen 0-7 Programma zaterdag 11 oktober Oranje Wit Al-SVSH Al 15.30 01ympiaAl-OranjeWitA2 15.00 Olympia Bl-Oranje Wit BI 13 30 Oranje Wit B2-Swift B2 14.00 De Merels Cl-Oranje Wit Cl 14.00 Oranje Wit C2-De Merels C2 10.30 Oranje Wit Dl-Swift D2 12.30 KSV Dl-Oranje Wit D2 10.00 Gazelle El-Oranje Wit El 10.00 Programma zondag 12 oktober ONA-OranjeWit 13.00 Avanti 3-Oranje Wit 2 11.00 Oranj e Wit 3-De Treffers 2 11.00 Uitslagen De Korfrakkers Bl-De Peelkorf BI 3-4 Oranje Wit Bl-De Peelkorf B2 3-0 HBSV Cl-De Peelkorf Cl 3-3 Diosa Cl-De Peelkorf C2 0-12 SDDL Cl -De Peelkorf C3 1-2 De Peelkorf Dl-SVOC 01 Dl 1-12 De Peelkorf D2-Heumen D1 0-6 SV Lottum El-De Peelkorf El 3-0 SKC '06-Welpen 2 1-4 Welpen-S VOC '01 0-0 SKC'06-Welpen 4-0 SVOC '01-Welpen 2 2-1 Oranj e Wit-Welpen 4 1-1 Welpen 4-Wëlpen 3 1-0 Programma zaterdag 11 oktober De Peelkorf B 1-Be Quick BI 15.30 De Peelkorf B2-HBSV BI 14.15 De Peelkorf C2-Eendracht Cl 11.30 ONACl-De Peelkorf C3 14.00 ODIO Dl-De Peelkorf Dl 12.45 DES Dl-De Peelkorf D2 9.45 De Peelkorf El-Oostrum El 10.00 SVO-Peelkorf F1 13.30 Uitslagen De Peelkorf-Korloo 9-8 De Peelkorf-Diosa 12-7 De Peelkorf 2-Flamingo's 2 2-8 Midako-De Peelkorf 3 5-2 De Peelkorf 5-Miko'76 3 7-8 Quick up-De Peelkorf 6 7-5 Programma zondag 12 oktober Klimroos-De Peelkorf 13.00 Klimroos 2-De Peelkorf 2 11.00 De Peelkorf 3-Kraanvogels 12.00 De Peelkorf 4-De Horst 4 10.30 Programma woensdag 15 oktober SVOC'01 4-De Peelkorf 5 20.00 Uitslagen Welpen SKC '06-Peelkorf 2 1-4 SKC '06-Peelkorf 4-0 F-pupillen 1 Merselo-SKC '06 0-1 F-pupillen 2 DES-SKC '06 3-2 D-jeugd SKC '06-Oranje Wit 1-5 C-jeugd SKC '06-Lottum 2-2 Midweek 2 Odos-SKC'06 11-3 Programma zaterdag 11 oktober D-jeugd Olympia-SKC '06 11.00 C-jeugd KSV-SKC '06 11.30 Programma woensdag 15 oktober SKC '06-Vonckel Girls 20.00 Midweek 2 Lottum-SKC '06 20.00 Uitslagen SVOCAl-AltiorAl 8-4 SVOC-Flamingo's 8-9 SVOC A2-Klimop Al 10-3 Emos Bl-SVOC BI 4-15 SVOC-Astrantia 7-5 SVOC Cl-Spes Cl 3-3 SVOC 2-Astrantia 2 6-4 SVO Cl-SVOC C2 6-2 Kraanvogels-SVOC 3 5-1 Peelkorf Dl-SVOC Dl 1-12 VIOS D2-SVOC D2 3-1 SVOC 4-Wilma's 3 7-8 SVOC Fl-SVO F1 1-0 Peelkorf-Wëlpen 0-0 Welpen-Peelkorf 2 1-1 DOT-SVOC 9-4 Programma donderdag 9 oktober SVOC BI-Flamingo's BI 18.45 Programma zaterdag 11 oktober JESA1-SVOCA1 15.30 SVOCA2-DESA1 15.30 SVOC C2-Odio Cl 12.45 SVOC Dl-HBSV Dl 11.30 ONA Dl-SVOC D2 11.30 SVOC El-Swift El 10.00 SVOC Fl-MerseloFl 13.30 Programma zondag 12 oktober NDZW-SVOC 13.00 SCMH 3-SVOC 2 10.30 Uitslagen Midweek SV United-Swift 4 0-19 E-Jeugd SV United E-Oranje Wit 0-2 F-Pupillen SVO 2-SV United 0-0 Programma zaterdag 11 oktober De Maaskorf-SV United El 9.00

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27