Paspoorten zaalvoetbal Biljartbonden: fusie geslaagd Indeling zaalvoetbal SV United naar De Wetteling PEEL EN MAAS Benefietsporter uit Wanssum zamelt met mountainbiketocht geld in voor goed doel MILJOEN EURO SPONSORACTIE Hicham Hlimi wil zijn zaalvoetbaldroom waarmaken eredivisie B eerste divisie D hoofdklasse E 'Liever zaalvoetbal dan VVV' Donderdag 4 september 2008 - Pagina 27 Rob Krebbers, één van de Duchenne Heroes De mountainbiketocht Duchen ne Heroes start op 14 september in het plaatsje Wiltz in Luxemburg en gaat via de Belgische Ardennen en de Duits-Belgische grens naar Limburg. Op 19 september strijkt het circus neer in Venray voor de slotetappe naar Nijmegen, een dag later. Eén van de deelnemers is Rob Krebbers (33) uit Wans sum. Hij wil samen met driehon derd andere benefïetsporters één miljoen euro bijeen fietsen om verder onderzoek naar de spier ziekte Duchenne te financieren. Zijn drijfveer is persoonlijk van aard: de broer van zijn zwager heeft Duchenne. De ziekte van Duchenne is een aan geboren en erfelijke aandoening van de spieren. Deze ongeneeslijke ziekte begint met kenmerken zoals later beginnen met lopen en moeite heb ben met traplopen. Daarbij is sprake van verminderde spierkracht in met name de bovenbenen en -armen en het uithoudingsvermogen is minder. In de loop van de jaren verzwakken de spieren meer. Als gevolg van de spierzwakte ontstaat stijfheid van de gewrichten en verzwakken de spieren van de ademhaling en het hart. De ziekte van Duchenne is nog niet te genezen. Er is geld nodig om verder onderzoek te bekostigen. Dat geld wordt ingezameld via diverse manieren, onder meer door het orga niseren van de Duchenne Heroes. Benefietsporters die deelnemen, halen via sponsoring geld op. De Duchenne Heroes is een zeven dagen lange mountainbiketocht die jaarlijks wordt gehouden. Rob Krebbers kwam de tocht bij toeval op het spoor. "Ik mountainbike al zo'n tien jaar en was vorig jaar via internet op zoek naar leuke wedstrijden. Bij toeval kwam ik de Duchenne Heroes mountain biketocht tegen. De broer van mijn zwager heeft de ziekte van Duchenne. Ik ontmoet hem geregeld en ik weet wat voor invloed deze ziekte op hem heeft. Eerder dacht men dat hij maar 18 zou worden, maar met de huidige (medische) technieken kan deze leef tijd worden verlengd en is het leven aangenamer. Ik weet dat Duchenne een vreselijke ziekte is, die op dit moment nog niet te genezen is en dat onderzoek heel belangrijk is. De Duchenne Heroes mountainbiketocht sprak me dan ook meteen aan, het raakte me persoonlijk. Ik heb de wed strijd in 2007 op de voet gevolgd en besloten om dit jaar mee te doen." In januari is hij begonnen met trai nen. "Tijdens de Duchenne Heroes rijden we zevenhonderd kilometer in zeven dagen. Zoiets heb ik nog nooit gedaan. Ik heb wel eens tochten gere den en af en toe zelfs aan een mara thon meegedaan, maar dit is daar niet mee te vergelijken. Een vriend van mij die aan triatlon doet, heeft me geholpen bij het opstellen van een trainingsprogramma. In het begin zat ik uren op de mountainbike, maar wel met een lage hartslag, zodat ik mijn conditie rustig kon opbouwen. Vanaf april train ik meer op interval en door te hardlopen werk ik aan mijn algeme ne conditie. Ik heb twee conditietes- ten gedaan en ik zag een enorme ver betering. Dat was voor mij een goede motivatie om verder te trainen." Rob Krebbers uit Wanssum wil samen met driehonderd andere benefietsporters één miljoen euro bijeen fietsen om verder onderzoek naar de spierziekte Duchenne te financieren. "Het fietsen is leuk, maar het gaat natuurlijk om de strijd tegen de ziekte van Duchenne. Deze ziekte is nog steeds niet te genezen. Er is veel onderzoek nodig en dat kost geld. Daarom ga ik naar vrienden en familie, maar ook naar bedrijven, om sponsor geld te vragen. Het minimale sponsor bedrag om mee te doen aan de moun tainbiketocht is 2500 euro. Dat heb ik inmiddels al ruim bij elkaar, maar ik ga door. Ik verwacht tussen de 4000 en 4200 euro op te halen. In totaal zijn er zo'n driehonderd deelnemers en samen willen we één miljoen euro bijeen fietsen. Op dit moment staat de teller op zo'n 750.000 euro en ik heb er veel vertrouwen in dat we het mil joen echt gaan halen. Alle deelnemers zijn fanatiek bezig en een paar steken er bovenuit. Die organiseren spinning marathons, etentjes en zwemwedstrij den. Sommigen hebben al tienduizend euro opgehaald." Het vele trainen heeft een claim op zijn privéleven gelegd. "Een training duurt al snel een paar uur en dus blijft er weinig van de avonden over. Ik heb een tweeling van negentien maanden en door alle trainingen zie ik de twee meisjes minder dan dat ik soms zou willen. Zodra ze een fiets zien, zeggen ze al 'papa, papa', en dat is soms best confronterend. Het trainen is in de voorgaande maanden zwaar geweest voor lichaam en geest. De geplande zomervakantie in juli kwam mooi op tijd om even afstand te doen van het fietsen. Ook heb ik tijdens de vakantie mijn batterij opgeladen en nu ben ik goed gemotiveerd om verder te trai nen tot de start van de wedstrijd, op zondag 14 september." "De wedstrijd begint in Luxemburg en gaat via België en Duitsland naar Nijmegen. Gemiddeld rijden we hon derd kilometer per dag en slechts een zeer gering gedeelte van de route is geasfalteerd. We slapen veelal in tent jes op campings. De laatste overnach ting is in Oostrum, dus we fietsen bijna langs mijn huis. Ik ga er vanuit dat ik de zevenhonderd kilometer zal volhouden. Met mijn goede voorberei ding moet dat lukken. Mocht ik onver hoopt de finish niet halen, dan is de sponsoractie niet voor niets geweest. De sponsors betalen allen vooruit en de inzameling is onafhankelijk van het verloop van de wedstrijd. Maar ik ga er wel echt helemaal voor. Na al die trainingen zou het een enorme dom per zijn als ik de finish niet haal." "Of ik volgend jaar weer deelneem? Poeh, dat denk ik niet, daarvoor is de inbreuk op mijn gezinsleven te groot. Maar ik wil me wel blijven inzetten om de ziekte van Duchenne te bestrij den. Voor de broer van mijn zwager is het geld voor onderzoek waarschijn lijk te laat, maar voor al die andere mensen met Duchenne is er nog wel hoop. Ik hoop dat er met goed onder zoek uiteindelijk een middel tegen deze ziekte wordt gevonden." Meer informatie: www.robkreb- bers.nl en www.duchenneheroes.nl SV United heeft doel nog niet bereikt Jaren geleden sprak Hicham Hlimi (27) al vaak over zijn grote droom. Hij wilde met een eigen zaalvoetbalteam doorstoten naar de top. Hij zag overal talentvolle pleintjesvoetballers die nietwaren aangesloten bij een reguliere zaal voetbalclub. Hij beschouwde het als zijn missie deze jongens in een team onder te brengen en ze de fijne kneepjes van het zaalvoet bal bij te brengen. Hicham Hlimi heeft als veldvoetballer bij Ven ray, VW en Straelen al veel erva ring opgedaan. In de zaal speelde hij met het Helmondse Pet's Place in de eredivisie.Zijn eigen voetbal loopbaan zet hij op een laag pitje om zich volledig te richten op het coachen. Twee jaar geleden vond Hlimi met zijn team onderdak bij SV United in Meerlo. Alhoewel het allemaal Ven- rayse jongens zijn, bleek het lastig in Venray aansluiting te vinden. Als een komeet schoot SV United door van de tweede naar de hoofdklasse. Als het aan Hicham Hlimi ligt, dan is het pla fond nog niet in zicht. Zijn droom is pas werkelijkheid op het moment dat de eredivisie wordt bereikt. Of dit rea liteit is, dat zal het komende seizoen uitwijzen.Afgelopen periode is er flink getrokken aan enkele United-talenten zoals Khalid Hlimi en Senid Kukuljac. Toch slaagde coach Hlimi erin zijn groep bij elkaar te houden. Het team is zelfs versterkt met de nieuwelingen Ilhan Polat, Mohamed El Ghoul en Esam Doudouh. Doelman Polat gaat de strijd aan met Souleyman Aoussar voor de plek onder de lat. Mohamed EI Ghoul (27) heeft een schorsing van vijf jaar uitgezeten na de trammelant op het veld bij HVV Helmond in 2003. Hij is de oudste speler. Venlonaar Esam Doudouh is afkomstig van Reu ver. "Esam is een linkspoot die sterk is aan de bal. Een brutaal mannetje die we goed kunnen gebruiken", zegt Hlimi die van plan is zich volledig op het coachen toe te leggen. Twee jaar geleden in de tweede klasse was hij met zijn ervaring een belangrijke pion in het team. In de loop van afgelopen seizoen verscheen hij steeds minder binnen de lijnen. "In de tweede klasse ging het coachen en spelen nog goed samen. Maar een niveau hoger wordt het steeds lastiger te combineren. Want je moet met twee dingen tege lijk bezig zijn", aldus Hlimi die hoopt dat hij eigenlijk overbodig wordt."Met Mohamed en Huseyin Tokat hebben we twee routiniers. Ze zijn ook bui ten het veld belangrijk. En de jonge honden zijn inmiddels ook twee jaar ouder en wijzer geworden. Nee, als het goed is zal ik dit jaar niet meer spelen. Zo krijgen de jongeren ook meer kansen. Alhoewel ik afgelopen zomer flink getraind heb om in con ditie te komen. Ik ga wel in een lager team voetballen. Om me helemaal toe te leggen op het coachen. Je kunt beter één ding goed doen dan twee dingen half." Hicham Hlimi is tevreden over de progressie die zijn spelers hebben geboekt. Toch is het in het afgelo pen seizoen een paar keer bijna uit de hand gelopen. Het bleek voor de spelers vaak moeilijk om in hectische omstandigheden het hoofd koel te houden. In de hoofdklasse weten de tegenstanders nog beter gebruik te maken van de zwakke plekken van de tegenstander. Het is voor SV Uni ted zaak zich niet het hoofd op hol te laten brengen met onnodige kaarten en tijdstraffen tot gevolg. Technisch zijn het allemaal prachtige voetballers maar op een hoger plan telt het men tale aspect steeds meer. Hlimi weet het als geen ander. Hij is er constant mee bezig om zijn frivole spelers binnen de teamdiscipline te houden. Zonder dat dit ten koste gaat van de creativi- Coach Hicham Hlimi: ""Wij willen ons ook in de hoofdklasse met mooi voetbal presenteren." teit en spelvreugde. "Ja, het kost vaak veel energie om de jonge honden in toom te houden. Maar ze zijn nu weer een stap verder. Ze krijgen vanzelf steeds meer routine. Het is van belang om tijdens de wedstrijd op de juiste momenten de rust te bewaren." SV United treft in de hoofdklasse enkele stugge en geroutineerde ploe gen. "Die kunnen zakelijk spelen en ze zijn geduldig. De grote fout die wij kunnen maken bij een 0-1 achter stand is om blind te blijven aanvallen. Dat zit er nu eenmaal in. Maar op dit niveau loopt dat verkeerd af en sta je zo met 0-3 achter. En als we een keer royaal voorstaan dan moeten we niet blijven drammen. Op zo'n moment moet je juist de rust bewaren en de bal rond laten gaan." Bovenal wil SV United zijn spel niet verloochenen. "Wij willen ons ook in de hoofdklasse met mooi voetbal presenteren. Het wordt ook zeker geen overgangsjaar. We gaan honderd procent voor het hoogst haalbare. Ik hoop dat we bij de eerste vier kunnen komen. Want ons volgende doel is de eerste divisie." SV VENRAY Thuiswedstrijd Vrijdag 20.45 uur in DeWetteling. Klassering vorig seizoen Kampioen in eerste divisie D. Coach Jos van Gerven en Gert-Jan Wismans (Venray) 3e seizoen. Nieuwe spelers Appie Benrida (Fermonia Boys), Jeroen de Block (Reuver), Gert-Jan Spee (Gallus/Café de Tijd), Vincent Buijssen, Joy Koenen en Koen Verlin den (eigen jeugd). Vertrokken Fred Jeuken (gestopt). Selectie Tim van den Bekerom, Appie Ben rida, Jeroen de Block, Frank Brands, Ruud Brands, Vincent Buijssen, Yilmaz Durgun, Nick van Hoek, Frank van Kempen, Joy Koenen, Thijs Lenders (keeper), Coen Lins- kens, Frits Lucassen, Martin Michels (keeper), Gijs Mooren, Dick Saame- na, Gert-Jan Spee, Mahbot Tahsini, Freek Thoone, Eric Troisfontaine en Koen Verlinden.. Verwachting Coach Jos van Gerven: "Meedraaien in de bovenste helft". T AKE VALLEY Thuiswedstrijd Vrijdag 21.30 uur in DeWetteling. Klassering vorig seizoen Vijfde plaats in hoofdklasse E en promotie. Coach Paul Janssen (Malden) 3e seizoen. Nieuwe spelers Mark Blenckers, Bas Fleuren en Daniël Peters (allen nieuw lid). Vertrokken Rob van Bree (FC Kroënekraan). Selectie Patrick Bergs (keeper), Mark Blenc kers, Sjoerd van der Coelen, Luciën Conjaerts, Bas Fleuren, Niels Herm- sen, Lennard Jansen, Bart Linders, Daniël Peters, Paul Rutten, Arjan Schatorjé (keeper), Ron Spruit en Ruud Vermeer. Verwachting Teamleider Jeroen van Stokkem:"We willen ons handhaven." SV UNITED Thuiswedstrijd Maandag 21.30 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Tweede plaats in eerste klasse A en promotie. Coach Hicham Hlimi (Venray) 3e seizoen. Nieuwe spelers Esam Doudouh (Reuver), Mohamed El Ghoul (na vijf jaar schorsing weer begonnen) en Ilhan Polat (Chabbab Hees). Vertrokken Niemand. Selectie Souleyman Aoussar (keeper), Esam Doudouh, Mohamed El Ghoul, Samir El Ghoul, Hicham Hlimi, Khalid Hlimi, Rachid Hlimi, Senid Kukuljac, Gregory Mardjani, Ilhan Polat (kee per) en Huseyin Tokat. Verwachting Coach Hicham Hlimi: "We gaan voor een plaats bij de bovenste vier." Het eerste team van SV United speelt komend seizoen zijn thuiswedstrijden in sporthal DeWetteling in Venray. De zaalvoetbalclub heeft zijn thuisbasis in Meerlo.Toch verlaat de hoofdmacht nu de Meerlose sporthal 't Brugeind. Ook de vrijdag als vaste speelavond moet de kersverse hoofdklasser loslaten. De KNVB wil dat alle hoofdklasseduels op maandag worden afgewerkt. SV United trapt af om 21.30 uur."We voetballen liever op vrijdag, maar we zijn verplicht naar de maandag te gaan", zegt coach Hicham Hlimi. "In overleg met de spe lers hebben we voor DeWetteling gekozen. Daar is toch meer ambiance.We hebben best veel publiek en dat kunnen we daar beter opvangen." Eerste divisie te hoog voor Lake Valley? Afgelopen seizoen wist Van der Coelen, met zijn traptechniek als sterk wapen, zestien maal te scoren. "Het waren meestal schoten van afstand. Maar het kan nog beter. Uit vrije trappen is meer rendement te halen. Alhoewel in de eerste divisie de ruim tes veel kleiner zullen zijn." Een jaar geleden koos de uit Well afkomstige Venraynaar voor de zaal. Na vijf jaar bij zowel EWC als Venray in het eerste elftal te hebben gespeeld. "Die keuze is mij goed bevallen. Alhoewel ik een paar maanden gele den wel weer getwijfeld heb. Ik heb contact gehad met trainer Jan Poels. Ik ben er een jaar uit geweest en zal op het veld weer van voor af aan moeten beginnen." EWC en Volharding toon den onlangs belangstelling. Veld en zaal combineren ziet hij niet zitten. "Als je een volledige baan hebt, dan is het niet te doen om vier keer per week te trainen en op vrijdag en zon dag competitie te spelen. Spelers die het wel doen, krijgen aan het eind van het seizoen toch een terugval. Vooral als je op twee fronten nog vol aan de bak moet." Toch heeft Van der Coelen het veld- voetbal nog niet uit zijn hoofd gezet. Maar komend seizoen is alles gericht op de zaal, waarin zijn club Lake Val ley een overlevingsstrijd voert tegen degradatie. "We gaan ons handhaven", zegt hij vastberaden. "Daarbij moe ten wij het vooral van ons collectief hebben." De club versterkte zich met Mark Blenckers, Daniël Peters en Bas Fleuren, die al eerder voor Lake Valley uitkwam. Daniël Peters is eveneens afkomstig uit Well. In 2002 maakte hij samen met Van der Coelen de over stap naar Venray. Nu worden ze weer herenigd in de zaal. Vorig jaar in de hoofdklasse reikte debutant Lake Valley niet verder dan de middenmoot. Half maart waren de Venraynaren al uitgespeeld. Het laatste duel tegen hekkensluiter Fortuna'71 is nooit meer gespeeld. Sjoerd van der Coelen ergert zich aan de handelwijze van de KNVB. "Onze club heeft er genoeg achteraan gezeten. Als we die wedstrijd hadden gewonnen, waren we vijfde geworden. We wisten dat er promotieplaatsen vrijkwamen. Achter af is het toch nog goedgekomen. Maar het kan toch niet dat in de hoofd klasse teams gewoon niet op komen dagen, zoals Reuver en Fortuna. De KNVB moet veel strikter de regels hanteren en die clubs aanpakken." De promotie van Lake Valley werd in het zaalvoetbalwereldje met gemengde gevoelens ontvangen. Van der Coelen heeft de negatieve reacties ook gehoord."Het zou zelfs omkoping zijn.Ach, ik denkt dat het vooral jaloe zie is. We zijn volgens de regels gepro moveerd. Dan is het toch normaal dat wij daar gebruik van maken." Lake Valley is om twee redenen blij van de hoofdklasse verlost te zijn. In plaats van maandag wordt nu vrijdag weer de vaste speeldag. Daarnaast treffen ze geen reserveteams meer. Want die zorgen in de hoofdklasse voor een vertekend beeld. Tweede teams mogen vijftien wedstrijden lang spelers van de hoofdmacht inzet ten. Zo haalde Lake Valley tegen TV/ Sportijn 2 om die reden slechts één punt. "Als we echt tegen hun tweede hadden gespeeld, dan hadden we zes punten van TV/Sportijn gepakt. Maar het is een regel waar die clubs gebruik van maken. Ik ben ook blij dat we niet meer op maandag spelen. We trainen op woensdag en dat past veel beter met een wedstrijd op vrijdag. De dag erna is iedereen vrij. Dat geeft meer rust." SV Venray, het voormalige TV/Spor tijn, hengelde onlangs naar twee spe lers van Lake Valley. Aanvoerder Niels Hermsen en Sjoerd van der Coelen. Hermsen toonde geen enkele inte resse. Van der Coelen ging wel praten. "Want ik wil graag zo hoog moge lijk spelen. Ik heb een goed gesprek gehad met Jos van Gerven en Gert-Jan Wismans. Na een week bedenktijd heb ik afgezegd. Want ik had niet het vertrouwen dat ze me echt graag wil den hebben. Ik had het gevoel dat ik voor de breedte zou worden gehaald. Ik zaalvoetbal ook nog te kort om in de eredivisie iets extra's te kunnen brengen." Afgelopen seizoen was zijn eerste volledige jaar in competitieverband. Daarvoor was hij oproepkracht en in zijn EWC-tijd zaalvoetbalde hij in de wilde competitie in het land van Cuijk. "Ik heb afgelopen jaar veel geleerd. Vooral op tactisch gebied heb ik veel opgestoken van Paul Janssen. Ook qua behendigheid ben ik voor uit gegaan. Zaalvoetbal is leuk, vooral ook omdat iedereen kan scoren."Toch ligt de toekomst van Van der Coelen op het veld. Als trainer welteverstaan. Hij doorliep het CIOS in Sittard. Daar haalde hij de diploma's trainer-coach II en III. Hij was twee jaar jeugdtrainer bij Helmond Sport maar kan dat van wege zijn werk bij ArboNet in Venlo niet meer doen. "Ik trainde de Dl en was assistent bij de BI. Ze trainen om Sjoerd van der Coelen: "We gaan ons handhaven." half zes en dat is helaas niet te halen." Over een paar jaar wil hij voor trainer- coach I gaan. "Dat kost een vrije dag in de week. Dan moet je op maandag naar Arnhem en een stageplaats bij een profclub regelen. Ik ga het ooit doen, want ik wil later als trainer aan de slag." Sjoerd van der Coelen heeft sinds een paar maanden een nieuwe baan als accountmanager bij ArboNed in Venlo. Een leuke bijkomstigheid is dat ArboNed lid is van de business club van VW De Venraynaar was uit verkoren om namens zijn werkgever alle thuisduels van WV in stadion De Koel te bezoeken. Als groot voet balliefhebber vond hij het prachtig, totdat hij hoorde dat zijn zaalvoet balclub Lake Valley onverwacht naar de eerste divisie was gepromoveerd. In plaats van maandag is nu vrijdag de vaste speeldag. Het enthousiasme van Sjoerd sloeg direct om. "Naar VW gaan is hartstikke leuk, maar zelf voetballen nog leuker. Dat wil ik niet missen. Gelukkig heb ik nu met een collega kunnen regelen dat we om de beurt gaan. Waardoor ik er in de zaal twee of drie keer niet bij kan zijn. Dat is nog te overzien." Na een succesvol verlopen derde seizoen gaat de biljartcompetitie voor de verenigingen aangesloten bij de biljartbond Horst-Venray weer van start. Er mag worden gesteld dat de fusie tussen de biljartbonden van Horst en Venray geslaagd is. De leden zijn de nieuwe bond trouw geble ven. In het competitiejaar 2008-2009 nemen er 84 teams deel aan de com petitie libre en zes teams aan de drie bandencompetitie. Dit is een kleine afname van vier teams. De teams zijn onderverdeeld in acht klassen. In de A-klasse speelt men minimaal 65 caramboles, de beste spelers spelen hier kader en maken dan maximaal 270 caramboles in 20 beurten. In de B-klasse maakt men 50 caramboles in 25 beurten. In de C-klasse speelt men 25 beurten met een minimum van 40 caramboles. In de D-klasse maakt men 30 caramboles in 25 beurten. In de E-klasse maakt men 25 caramboles in 25 beurten. In de F-klasse maakt men 20 caramboles in 25 beurten. In de G-klasse maakt men 15 carambo les in 25 beurten en tenslotte in het driebanden maakt men minimaal 13 caramboles over 50 beurten. De beste driebanders spelen boven een gemid deld. Bij de biljartbond Horst-Venray zijn 36 verenigingen aangesloten met in totaal vijfhonderd leden. Voor deze leden worden na deze competitie nog de persoonlijke kampioenschappen gehouden. Verenigingen die informatie willen kunnen kijken op www.biljartbond- horst-venray.nl. Twee jaar op rij promoveren zonder kampioen te worden. Plot seling staat Lake Valley in de eer ste divisie. Doordat andere hoofd klassers weigerden op landelijk niveau uit te komen, mocht Lake Valley de stap omhoog maken. Het tekent de ambities dat de club deze buitenkans met beide han den aangrijpt. Voor Sjoerd van der Coelen (28) is komend seizoen opnieuw een belangrijke rol weg gelegd. Hij zal achterin heel wat verdedigend werk krijgen op te knappen, terwijl er ook doelpun ten van hem worden verwacht. Eredivisie B Amicitia (Heel) CFE/VDL Groep 2 (Eindhoven) DZS/TeamTruva (Dordrecht) ESZWTotelos (Eindhoven) FSG/Ben Mesters (Heerlen) FVW (Weert) Multicult/Opera (Den Haag) OACN Boys (Spijkenisse) Rijswijk/Argos (Rijswijk) SK/Bunga Melati (Goirle) SV Venray (Venray) Verest Sport (Valkenswaard) Eerste divisie D Arcan (Maastricht) Bende'92 (Landgraaf) FV Dreamers (Geleen) Fermonia Boys (Roermond) 't Kesjotje (Swalmen) Koutenveld (Brunssum) Lake Valley (Venray) ODVYerna (Maastricht) ZW Roerdalen (Melick) De Sjötter (Maastricht) TFH/Omnisport (Helmond) ZWM/Campus (Berg enTerblijt) Hoofdklasse E Amicitia 2 (Montfort) FC Geleen Zuid (Geleen) FCH (Heerlen) Fermonia Boys 2 (Roermond) FSG/Ben Mesters 2 (Heerlen) FVW 2 (Weert) De Gastronoom (Neer) Haelen (Horn) De Kilo (Berg enTerblijt) Schaesberg (Landgraaf) FCTumudo (Maastricht) SV United (Venray) ZWVaals (Vaals) SV Venray 2 (Venray) Eerste klasse A Beringe (Helden) 't Brökske (Nederweert) BZW (Swalmen) FVW 3 (Weert) Gallus/Café de Tijd (Venray) Klein Arsenal (Helmond) ZW Leunen (Venray) Panningen (Helden) Reuver (Reuver) TFH/Omnisport 2 (Helmond) Tornado (Swalmen) Venrode (Venray) SV Venray 3 (Venray) ZVCO (Overloon) aUfHENW£ HERQfï

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27