ff m j IHVIER mmi lion d'or enthousiaste collega AB Limburg I ROEKENBOSCH CNC-DRAAIER EN (LEERLING) CNC-FREZER cv-servicemonteur een ervaren loodgieter/installatiemonteur What do you do? xerox Manpower" Dit is nog eens een leuke vacature! Chauffeur buiktransport Vitelia ,1VOEDERS interieurbouw •Allround Meubelmaker(s) Werkvoorbereider(s) Projectleider(s) Hallo, ben jij degene, die ons komt assisteren in 't weekend? KEUKEN 9a1af 17 JAAR BEDIENING VANAF 17 JAAR AFWAS YhVANAF 16 JAAR Wij zijn op zoek naar een voor in de bediening. WildBird Foods Ltd PEEL EN MAAS Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, ventilatie koeling, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en utiliteit in Noord-Limburg en Oost Brabant. Wij zijn op zoek naar een m/v voor het opsporen van storingen en onderhoudswerk Tevens zijn wij op zoek naar: Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com Export administrator MA/ Medewerker pluimveehouderij (Heide - Venray) WERKPLAATS MEDEWERKER Wij vragen minimaal vijfjaar ervaring, een gezonde werkhouding en liefde voor het vak. Wij bieden een prettige werksfeer, mooie projecten en ouderwetse collegialiteit. Informatie: Ton Huybens 0485-321 1 35 of via info@devier.nl De Vier - Het Riet 1 3 - 5431 NL Cuijk Telefoon 0485-321135 - Fax 0485-320017 Wij zijn op zoek naar enthousiastelingen in de: Solliciteer per mail of Blief t.a.v. Marian Gorree. info@roekenbosch.com www.roekenbosch.com Ooijenseweg 16 5863 AM Blitterswijck Tel. 0478-531843 MACHINE-METAAL-INDUSTRIE B.V. Werken in een leuk team. Goede arbeidsvoorwaarden. Mooie werktijden. Het gaat hier om een fulltime vacature. Heb je interesse dan graag contact opnemen met onderstaand telefoonnummer. Graag binnen 5 dagen reageren. Lion D'or lunchroom brasserie PGtGr StoKs Tel. 0478-582630 - Mobiel 06-25070820 ervaren meewerkend voorman (magazijn voorman) en twee allround magazijnmedewerkers Donderdag 4 september 2008 - Pagina 10 1 Contact Manpower Venray Hofstraat 9 (0478) 51 09 09 venray. 181 @man power.nl www.manpower.nl De baan zelfstandig opmaken van export documenten, ver zorgen, opvolgen en/of controleren van de volledige en financiële afwikkeling van zendingen naar diverse bestemmingen. Jij MBO werk-en denkniveau stressbestendig en flexibel in hectische werkomgeving goede kennis in woord en geschrift van Nederlandse en Engelse taal kennis van franse taal is een pre geen must. Wij Manpower biedt een afwisselende baan binnen een interna tionale omgeving. AB Limburg is gespecia liseerd in het aanne men, uitzenden en de tacheren van arbeidskrachten. Met de wortels in de agrarische sector is AB Limburg A een no-nonsense orga nisatie die weet van aanpakken. Een organi satie met bijna veertig jaar ervaring in het aanbieden van flexibele hulp. Naast het agrari sche werkvlak zijn wij ook actief in de hove niersbranche, grond- weg- en waterbouw, verwerking van agrari sche produkten, over heid en logistiek. Wij zijn op zoek naar een kandidaat voor de vacature van: voor het nieuwe leghennenbedrijf van de fam. Claessens Het betreft een nieuw gebouwde 2 etage scharrelstal. De stal is voorzien van de nieuwste technieken om de werkzaamheden zo goed mogelijk te optimaliseren. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van de leghennen en alle daarbij voorkomende werkzaamheden. We zoeken een medewerker die: enthousiast, gemotiveerd en gedreven is affiniteit en ervaring heeft met de pluimveehouderij en aspiratie heeft tot verdere ontwikkeling in deze sector - die op korte termijn inzetbaar is voor het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden in de pluimveehouderij bereid is om in overleg ook weekenddiensten te werken We bieden: Onze medewerkers zijn ondergebracht in de verschillende geledin gen van AB Limburg: Agrarische Bedrijfsver- zorging, AB-Detach en AB-Service. Door actief personeelsbeleid be schikt AB Limburg over een team medewerkers die goed scoren bij le den en klanten. een gevarieerde en zelfstandige functie-inhoud een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid prima beloning en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Dierhouderij Voor meer informatie m.b.t. deze vacature kunt u contact opnemen met de heer J. Claessens, T. 06-50492327, of Roel Simons T. 06-20968539. Reacties op deze vacature kunt u richten aan AB Limburg T.a.v. Roel Simons Postbus 1013 6040 KA Herten-Roermond Tel: 0475-352030 Fax:0475-352040 e-mail: rsimons@ablimburg.nl Kijk ook op onze internetsite www.ablimburg.nl Voor Mush. Comb, in Horst zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker. Mush. Comb, is een internationaal handels- en productie bedrijf welke actief is in meer dan 40 landen wereldwijd. Wij zijn op zoek naar een Enkele van onze sterke punten zijn: Prettige werksfeer Bedrijf waarin je mee mag denken Bedrijf waar je mening telt Sterk in agrarische sector Graag zouden wij ook jouw sterke punten te weten komen. Dus stuur een e-mail met je CV! Belangrijk voor ons is datje de basis bezit van metaal werkzaamheden, dit kan zich uiten in diploma's en/of werkervaring. Wij zoeken een gemotiveerde allrounder die graag constructie werk doet, combinaties met mechaniek, reparatie en onderhoud mogelijk. Heb je interesse, stuur je sollicitatie inclusief CV voor 19 september naar: Mush. Comb., Stationsstraat 147, 5963 AA Horst. E-mailen kan ook naar: info mushroommachinery.com. Contactpersoon: Roel van Tilburg Tel. 077-3983929 Vitelia ,vo De functie houdt in dat je mengvoeders en grondstoffen gaat laden en lossen. Werktijden zijn in dagdienst met bereid heid tot het maken van overuren. Wij zoeken iemand die in bezit is van rijbewijs C, E en een chauf feursdiploma. Een klantvriendelijke en flexi bele instelling is gewenst. Wij bieden een afwisselende en zelfstandige baan in een prettige, informele werksfeer. Beloning volgens de CAO graan be- en verwerkende bedrijven en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Peter Janssenweg 11 5813 BR Ysselsteyn T: 0478-541 541 I: www.vitelia.nl Heb je interesse? Stuur dan een brief of bel met: Vitelia Voeders BV, Postbus 5030,5800 t.a.v. Daphne Jeuken. Tel: 0478 - 541 541 E-mail: daphnejeuken@vitelia.nl I GA, Venray I 141 natuurlijk vitaal - A AAI LIL. KL6I ALk'ANI Machine-Metaal-Industrie B.V. te Venray is een dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in hoogwaardige verspaningstechnieken. MMI beschikt over een modem machinepark, bestaande uit conventionele draai- en freesmachines en computergestuurde CNC bewerkingseenheden. MMI kent een uitstekende reputatie en werkt volgens de hoogste kwaliteitseisen. MMI is werkzaam als toeleverancier voor diverse multinationals in zowel binnen- als buitenland. Kwaliteit en vakmanschap zijn sleutelwoorden binnen ons bedrijf. Wij zijn momenteel op zoek naar een: Ervaring in een soortgelijke functie is wenselijk. Het zelfstandig instellen en/of pro grammeren van computergestuurde draaibanken of bewerkingscentra is een pré. Verder dient u bereid te zijn tot het werken in 2 ploegendienst. Wij bieden: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie. Een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Uiteraard bieden we de mogelijkheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Interesse? Spreekt de functie je aan, stuur dan een sollicitatiebrief naar Postbus 32, 5800 AA te Venray of e-mail naar info@mmivenray.nl. Nadere informatie kan ingewonnen worden bij Dhr. J. Kleuskens bereikbaar onder nummer 0478-582055. Jfi/sicAso o/??s - CJ Wildbird Foods Ltd./Vivara is gespecialiseerd in de ontwikkeling en verkoop van natuurbeschermingsproducten, zoals vogelvoer, voeder huisjes en nestkasten. Zij verkoopt haar producten via de handel en via postorder in 7 Europese landen. De verpakking en distributie vindt plaats vanuit ons magazijn in Vierlingsbeek. Per direct zijn wij op zoek naar een: Het betreft drie fulltime functies (40 uur per week) voor langere tijd met uitzicht op een vast dienstverband. Als meewerkend voorman ben je verantwoordelijk voor de coördinatie en organisatie van coderings- en ompakwerkzaamheden bij inkomende en reeds aanwezige goederen. Je bewaakt dit proces door zelf aanwezig te zijn op de vloer en waar nodig instructie te verlenen en zelf mee aan te pakken. Een heftruckcertificaat is niet vereist. Je denkt probleemoplossend, bent pragmatisch en in staat overzicht te houden onder druk. Je beschikt over een goed logistiek inzicht en hebt ervaring met automatiseringssystemen. Je bent in staat fouten en/of ver schillen snel te constateren en daarop in te springen. Tevens beheers je de Engelse taal redelijk in woord en geschrift. De allround magazijnmedewerkers voeren de coderings- en ompak werkzaamheden uit onder leiding van de meewerkend voorman, maar kunnen ook elders in het magazijn worden ingezet om orders te pieken en verzendklaar te maken, voorraden te tellen etc. Een heftruckcertificaat is niet vereist. Ben jij de flexibele en gedreven kracht die wij zoeken, stuur dan je CV bij voorkeur per e-mail naar marjo.vandijk@vivara.nl of per post naar CJ Wildbird Foods Ltd., Postbus 5068, 5800 GB Venray. Voor meer informatie over de functies kun je terecht bij Jeroen Swinkels, via e-mail: jeroen.swinkels@vivara.nl of telefonisch 06-29050974.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 10