ff VAN TILBURG tempo-team Manpower begrijpt dat we jouw ambitie niet aan banden moeten leggen! Mertens §®W€RKPl€K m ju|^ miÈ. OIDSEB LINNERIE rFEniïïTinEsmfi werknet Job XEROX Bedrijfsleider Onderhoudsmonteur 3 lasser Allround medewerker MA/ 1e MONTEUR/HOOFDMONTEUR 2e MONTEURHULPMONTEUR ELECTROTECHNIEK Werkelijk goed werk VACATURES UN What do you do? XEROX Manpower" 3 productiemedewerkers 3 plaatwerkers carrosserie constructiebankwerkers 3 leerling timmerman 3 interieurverzorgers 3 timmermannen 3 leerling metselaar 2 PEEL EN MAAS NU OOK: E-INSTALLATEUR VOLKSUNIVERSITEIT DOCENT(E) FRANS What do you do? HR Consultant MA/ Manpower* Proces Analist M/V What do you do? Manpower' sun-power GROEIKRACHT VOOR ONDERNEMERS een ervaren en betrouwbare toeleverancier voor de professionele tuinbouw BEZOEK ONZE SHOWROOM OP INDUSTRIETERREIN HOOGVELD! Vakantiekrachten M/V uitzendorganisatie verhuurt het van A tot Z (Fulltime/vast) u 11 u n u u u.i'ij 12 -• ";;V BED-, BAD- EN TAFELMODE Donderdag 26 juni 2008 - Pagina 12 Installatiebedrijf van Tilburg bestaat ruim 15 jaar en heeft zich als W-installateur sterk in de markt gepositioneerd. Anno 2008 is de tijd rijp om de klant een totaalpakket aan te bieden op het gebied van Installatietechniek. Daarom zijn wij voor onze nieuwe afdeling Electrotechniek op zoek naar: Wij bieden... Een functie waarin jouw ideeën ook tellen. Een functie waarbij je zelfstandig je eigen werken uitvoert en aanstuurt met de daarbij behorende vrijheid. Goede arbeidsvoorwaarden zowel primair als secundair. De voordelen van een stabiele organisatie en de vrijheid van een kleine afdeling. De afdeling zal aangestuurd worden door een hoofd v/d afdeling. Mogelijkheid tot het volgen van aanvullende cursussen/opleidingen Mooie werken in de utiliteitsbouw. Wij verwachten... Dat je ruime ervaring hebt en zelfstandig kunt werken en als assistent dat je affiniteiten hebt met het vak. Dat de 1e monteur/hoofdmonteur een collega-monteur kan aansturen. Ben jij die monteur die een nieuwe uitdaging zoekt en samen met ons de afdeling electrotechniek wil opzetten? Solliciteer dan en mail voor 19 juli je cv naar: loesOmvantilburg.nl of stuur naar: Installatiebedrijf van Tilburg, Venloseweg 70A, 5961 JD Horst. Zoekt op korte termijn een voor de Franse lessen voor volwassenen op maandag en/of dinsdagavond in Venray. Reacties graag voor 6 juli tel. 0478-580185 (ma. t/m do. 9.00-13.00 uur). LOGISTIEK Montagemedewerkers m/v gezocht voor ND Logistics in Venray. Wij zoeken gemotiveerde aanpakkers die snel kunnen starten. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het demonteren van diverse elektronische apparaten en het sorteren van onderdelen. Je werkt in dagdiensten. Ook zoeken wij heftruckchauffeurs in het bezit van een certificaat. Ben jij de persoon naar wie wij op zoek zijn? Neem dan snel contact op met Tempo -Team Werknet! Informatie: 0478 55 13 25, Maartje van Hunsel, Spurkterweg 65, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Contact Hanneke van Maren (077) 359 39 29 hanneke.van.maren@manpower.nl www.werkenbijmanpower.nl inhouse bij Océ Venlo Manpower is volop in beweging. We groeien in een razend tempo en daarom zoeken we mensen met ambitie en talent. Mensen die het heft in handen durven nemen en onze hoogwaardige dienstverlening kunnen waarmaken. Mensen ook, die in hun werk breedte én diepte zoeken. En die het leuk vinden om van mensenwerk hun baan te maken. Beschik jij overeen hbo-werk- en denkniveau en volop energie, kom dan snel naar Manpower. Wellicht ben jij binnenkort wel een van onze nieuwe Consultants. Wat doet een Consultant Werving Selectie bij Manpower? Als HR consultant ben jij de schakel tussen de klant en kandidaten. Je voert de dagelijkse communicatie met je contactpersonen en flexwerkers. Je bent zelfstandig verantwoordelijk van werving tot administratie en beheert je eigen operatie bij de opdrachtgever. Je voert onder andere evaluatie - en beoordelingsgesprekken met. Als adviseur voor de opdrachtgever ben je van onderscheidende meerwaarde. Wie ben jij? Je hebt hbo werk- en denkniveau, hebt een pro-actieve houding en een commerciële instelling. Je hebt een flexibele houding met lange termijn visie en voelt je lekker in een hectische omgeving. Je kunt goed georga niseerd werken, hebt uitstekende contactuele eigenschappen en bent een eerlijk en een open persoonlijk heid. Wat biedt Manpower? Manpower is een zeer ambitieuze, wereldwijde organisatie. We hebben een open en ondernemende cultuur die veel ruimte biedt aan zelfstandigheid. Je carrièremogelijkheden kun je ontwikkelen in ons unieke Talent Development Programma en jouw salaris bepaal je dus grotendeels zelf. De baan in deze functie optimaliseer je het proces voor betaling en controle van de logistieke kosten. Tevens documenteer je de vernieuwde processen en train je de medewerkers. Je draagt er zorg voor dat de account payable vernieuwde processen voldoen aan sox standaarden. Jij afgeronde hbo-opleiding (economie/logistiek/ bedrijfskunde) 1 jaar ervaring in een financiële omge ving analytisch, precies en kennis van accounting informatie systemen, bij voorkeur van oracle oplos singen kennis van de Microsoft Office applicaties Word Excel Access Powerpoint kennis van de Engelse taal. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich kenmerkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Wij zijn op zoek naar: Voor een bedrijf in Horst zijn wij op zoek naar een bedrijfsleider. De werkzaamheden liggen o.a. in het opstellen en controleren van de productie- en personeelsplanning, het aansturen en leidinggeven aan productiepersoneel en kwaliteitsbewaking. Ervaring als leidinggevende in een productieomgeving is een vereiste, bij voorkeur in de champignonindustrie voedingsindustrie. Je hebt een opleiding gevolgd op minimaal mbo niveau bij voorkeur in de agrarische sector. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een onderhoudsmonteur. Je hebt ervaring met machinepark onderhoud. Je bent bereid om in 3 ploegen te werken, hebt (basis) kennis van de Engelse taal en je bent een teamplayer. Zoek jij een leuke baan met goede doorgroeimogelijkheden, met kans op een vaste aanstelling. Ook zijn wij op zoek naar: - Heftruckchauffeurs - Servicemonteur binnendienst (landbouw machines) - Assemblage monteurs (elektrisch, hydraulisch en mechanisch) - Leerling montage (deuren en ramen) - Lassers (MIG/MAG/TIG) Wil je meer weten over deze vacatures, of ben je op zoek naar een andere vacature? Kijk dan op onze website: www.sun-power.nl Uitzendgroep Sun-Power T.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E-mail: liesbeth@sun-power.nl Website: www.sun-power.nl UITZENDGROEP Biologische Gewasbescherming Chemische Gewasbescherming Meststoffen en Substraat Gereedschap en Techniek Persoonlijke Beschermingsmiddelen Werkkleding en schoeisel Potten/Trays, Folie, Zaden Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 uur Zaterdag 8.30-12.00 uur Handelstraat 6, 5961 PV Horst T 077-399 91 11, F 077-399 91 99 I www.mertens-agro.nl Maak werk van je vakantie Wereldwijd bezorgt Manpower 312 mensen een baan. Per dag? Nee, per minuut! Elke dag opnieuw. Wanneer jij dus tijdens jouw vakantie op zoekt bent naar een spannende vakan tiejob, ben je bij ons aan het juiste adres. Een vakantiebaan is de ideale manier om wat extra geld te verdienen. Manpower zorgt datje niet alleen snel aan het werk bent, maar ook nog eens veel lo! zult beleven. De baan Voor Xerox in Venray zijn we op zoek naar een groot aantal vakan tiekrachten in de zomerperiode. De werkzaamheden vinden plaats in het maga zijn.. Jij minimaal 18 jaar bereid om in 2 ploegendienst te werken bent 3 weken aaneensluitend beschikbaar. Wij afwisselende baan prettige werksfeer goede verdiensten. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09 venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl Wij zoeken per direct: (Engelssprekend) parttime fulltime Ji Y Venrayseweg 89, 5961 AE HORST E info@werk-plek.nl T 077-3980066 F 077-3989021 W www.werk-plek.nl Verhuurbedrijf Lumar is een bedrijf dat sinds 1985 actief is in de verhuur van een ongekend groot assortiment professionele machines, gereedschappen, hulpmiddelen en voorzieningen voor de Bouw, Industrie, Doe-het-zetver en de Party- Evenementenverhuur. Door de enorme groei van onze activiteiten zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de volgende functie: Voor onze vestiging in Horst zijn wij op zoek naar: Fu nctieomschrijvi ng - Laden en lossen van artikelen - Controleren van retour gekomen artikelen en kleine reparaties hieraan - Schoonmaken van machines, kantoorunits, sanitairunits etc. - Orderpicken en de administratieve afhandeling hiervan - Alle voorkomende terrein- en magazijnwerkzaamheden - Incidenteel bezorgen en of ophalen van (verhuurde) materialen bij onze relaties - Mede zorg dragen voor een representatieve uitstraling van het filiaal Uw profiel: - MBO werk- en denkniveau - Gevoel voor techniek - Servicegericht, flexibel, zelfstandig, gemotiveerd - Nauwkeurig - Geen "08.00 tot 17.00 uur" mentaliteit - Rijbewijs B, C, E - Leeftijd vanaf 22 jaar Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Marcel Janssen onder telefoonnummer 077-3976130 Uw sollicitatie CV kunt u richten aan: Verhuurbedrijf Lumar B.V. Dhr. Marcel Janssen Energiestraat 4, 5961 PT Horst of mail via info@lumar.nl De Linnerie is een jonge, groeiende winkelketen gespecialiseerd in bed-, bad- en tafelmode. Voor ons filiaal in Venray zijn wij op zoek naar een part-time verkoopmedewerk(st)er (voor 20-25 uur per week. Uiteraard zal het merendeel van deze uren in het weekend vallen). Indien u over een grote dosis enthousiasme beschikt, zelfstandig en in teamverband kunt werken, het leuk vindt om met klanten om te gaan en woonachtig bent in Venray of directe omgeving, dan zien wij uw reactie met belangstelling tegemoet. De Linnerie biedt u een prima baan in een prettige werksfeer, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze baan u aan, stuur dan binnen 7 dagen uw sollicitatie c.v. (voorzien van pasfoto) naar De Linnerie, Postbus 682, 5400 AR, Uden ter attentie van Shirley van den Bosch. Ook kunt u uw sollicitatie c.v. pasfoto e-mailen naar: info@delinnerie.nl De formule kenmerkt en onderscheidt zich dooreen ruim assortiment waarin de bekende merken zijn vertegenwoordigd, aangevuld met een sterke eigen collectie. De Linnerie is een gezellige sfeervolle winkel waar klant vriendelijkheid, service en persoonlijk advies absoluut op nummer één staan! Den Bosch Eindhoven Helmond Oosterhout Uden Venray Waalwijk Weert

Peel en Maas | 2008 | | pagina 12