Kampioenen TV Leunen- Veulen-Heide Kampioensteams TC Venray Theo van Elferen derde Frank van der Vleuten clubkampioen Mark Geurts tenniskampioen f De Acht van Horst Elf medailles voor jeugdatleten ATV Venray Li Eindelijk!!! VOETBAL ACADEMY PEEL EN MAAS www.voetbalacadeiviy.nl www.voetbalacademy.nl PEEL EN MAAS Donderdag 12 juni 2008 - Pagina 30 Personata dubbeltoernooi PC De Jumpers een abonnement waard Instuifwedstrijd ATV Venray De Peelrunner PC Nobel Paardensport Ysselsteyn De VoetbalAcademy voor kinderen van 6 t/m 13 jaar, uit de regio Noord-Limburg Techniek trainingen door professionals voor kinderen. Trainingen vinden plaats op vrijdag avond. Accommodatie van SV Venray Voor meer informatie kijk nu op r t 7 Tennisvereniging Leunen-Veulen- Heide heeft het tweede jaar lidmaat schap bij de KNLTB de voorjaars competitie met succes afgesloten. Het gemengd dubbel senioren team LVH 1 is kampioen geworden in de 3e klasse op de donderdagavond. Het team bestaande uit Catrien Lamers, Henriëtte Swinkels, Martha Lucassen, Jos Ermers, Gerrit Michels en Geert Litjens, is voor het tweede opvol gende jaar kampioen. De strijd in en tegen allemaal Brabantse teams was groot, en dus moest er voor elke game geknokt worden. Van de gespeelde wedstrijden zijn er twintig winnend afgesloten en maar vier verloren gegaan. In de 4e klasse is LVH 2 in zijn eerste jaar kampioen geworden. Met het maximaal aantal te behalen pun ten en door geen set af te staan is pro motie naar de 3e klasse een feit. Voor de laatste wedstrijd was het kampi oenschap al binnen, dit werd op de laatste speeldag groots gevierd door het team bestaande Yolanda en Geert Claessens, Lonneke Ermers, Jacky Ver voort en Gijs Gielens. Bij de oudere jeugd zijn twee ten- nisteams van TC Venray kampioen geworden. Ongeslagen kampioen werd het meisjesteam tot en met 12 jaar, bestaande uit Pien van Goinga, Nynke Lucassen, Amber Bloemen en Emy Theuws. Alleen Afferden wist enkele partijen van hen te winnen. Het team bestaande uit Rosa de Weert, Dorien van der Baan, Julia van der Heijden, Bram Mulder en Tom Kessels nam dit jaar voor het eerst deel aan de Tennisvereniging de Gagel uit Wanssum houdt van 30 juni tot en met 6 juli het Personato Dubbeltoer nooi 2008.Tennissers uit de regio zijn welkom zich in te schrijven voor dit jaarlijks terugkerende gezellige toer nooi. Zowel voor de prestatief inge stelde spelers als de recreanten zijn er altijd interessante wedstrijden. Vanaf 25 jaar kan iedereen inschrijven in alle categorieën en de categorieën 3 en 4 staan open voor alle leeftijden. Vooral spelers van de speelsterktes 3, 4 en 5 worden uitgedaagd in te schrij ven. Zeker is dit jaar dat veelvuldig finalist in de hoogste categorie, Elroy Janssen, dit jaar niet van de partij kan zijn. Janssen, directeur Personato, wer ving en selectie, tevens hoofdsponsor van dit toernooi, is helaas verhinderd. Verder is er een leuk prijzenpakket en het toernooi wordt op de slotdag afgesloten met een loterij onder alle aanwezigen waarbij jaarlijks een echte eyecatcher te winnen is. De finaledag wordt dit jaar muzikaal opgeluisterd door troubadour Peter van de Water uit Meerlo. Inschrijven kan via www. toernooi.nl. tot en met 17 juni. landelijke competitie in de 3e klasse. Er werden elke zondag acht wedstrij den gespeeld. De eerste tegenstanders werden met 8-0 verslagen zodat na de meivakantie de echte competitie pas begon. BRZ uit Beek was een heel sterke tegenstander maar werd met 5- 3 verslagen. Daarna volgde de uitwedstrijd tegen Grubbenvorst en deze wisten ze met 7-1 te winnen. De laatste compe titiedag werd er tegen Venlo gespeeld, drie punten waren genoeg maar na de enkels stond het 1-3 in het voordeel van Venlo. Gelukkig beschikte Ven ray over goede dubbels en mixen en gaven ze geen punt meer uit handen. Met een laatste 5-3 overwinning was het kampioenschap dik verdiend. In Meerlo is een driedaags ruiter- festijn gehouden. Dit was tevens een selectiewedstrijd. De zussen Jeurissen wonnen beiden een categorie. Kat ja Jeurissen won de categorie L met Roadster in een snelle tijd. Iris Jeuris sen won de categorie M met Tirana. Verder won ze nog een achtste prijs met Vidola in de categorie L. Verder behaalden de zussen een tweede prijs, kat ja met Valenco in de categorie L en Iris in e categorie M met Tirana. In categorie L sleepte Iris nog een elfde prijs binnen met Vidola. Sporthal Boshoven in Weert was onlangs het strijdtoneel van de Neder landse kampioenschappen tafeltennis voor mensen met een beperking. De jubilerende vereniging GSW onder streepte het 25-jarig bestaan met de organisatie van dit evenement. Na de opening door de wethouder van sportzaken brandde de sportieve strijd los. De afvaardiging van veer tien tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. probeerde een graantje uit de prij- zenpot mee te pikken. Dit viel even wel niet mee.Alle verwoede pogingen ten spijt om zich in de strijd om de ereplaatsen te mengen overleefden slechts vier tafeltennissers de eerste voorronde. Alleen Theo van Elferen wist in de 6e klasse door te dringen tot de kwartfinales. Daarin eindigde hij na een vermoeiende strijd uitein delijk op een derde plaats. Ook in het dubbelspel wisten Koen Heideveld en Jan van Gerven en Maria Wilmsen en Marie-LouiseTheeuwen niet tot de volgende ronde door te dringen. Iede re deelnemer kreeg een oorkonde. De tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. behaalden de volgende wedstrijd- punten: Klasse 2 Jan van Gerven 2 wedstrijd- punten. Klasse 3 Koen Heideveld 9 wedstrijdpunten. Klasse 4 Maria Wilm sen 17 wedstrijdpunten. Marie-Louise Theeuwen 11 wedstrijdpunten, Jan Theeuwen 7 wedstrijdpunten. Klasse 5 Sandy Aalders 14 wedstrijd punten. Ankie Muysers 11 wedstrijd punten. Eline Jacobs 5 wedstrijdpun ten. Leo Reintjes 1 wedstrijdpunt. Klasse 6 Theo van Elferen 26 wed strijdpunten. Giel Vërhaegen 12 wedstrijdpunten. Marüe Vervoort 9 wedstrijdpunten. Harrie Jacobs 7 wedstrijdpunten. Ron Custers 2 wed strijdpunten. Afgelopen zaterdag waren de clubkampioenschappen van tafelten nisvereniging Summa/Red Stars voor de senioren en de jeugd goed voor enkele verrassende uitslagen. In de eerste jeugdronde werden de spelers en speelsters gemixed. Zij moesten zich zien te kwalificeren voor de A-, B- en C-categorie. De winnaars in die categorieën waren als volgt: Jongens A, 1) Tom Thijssen en 2) Mustafa Ali; jongens B, 1) Maarten Peters en 2) Steven Ge; jongens C, 1) Simin Jacobs en Ruben de Francesco Meisjes A, 1) Britt Houwen en 2) Lynn Martens; meisjes B 1) Loes Mar tens en 2) Lotte Jacobs; meisjes C 1) Lisa Ge en 2) Lotte Martens. Bij de senioren waren helaas de dames en de recreanten slecht ver tegenwoordigd. Zoals gewoonlijk op de clubkampioenschappen was de onderlinge strijd voor de titel weer enerverend en spannend om de titel van Peter Frey over te nemen. In de poules speelden ook vijf jeugdspelers, waarvan uiteindelijk alleen Mustafa Ali zich plaatste voor de B-groep. Na de poulewedstrijden moest Peter Frey aantreden tegen Frank van der Vleuten in de A-groep. Frey verde digde zich met verve, maar moest uiteindelijk toch de winst aan Van der Vleuten laten. De halve finale was het spannendste in de A-groep en hierin toonden Van der Vleuten en Robert van de Bosch zich de sterkste. Vooral de winst van Van de Bosch op Ronald Bogaard in de vijfde game was van een goed gehalte. In de finale trok Frank van der Vleuten aan het langste einde en pakte de clubtitel. In de B- groep werd Mustafa Ali uitgeschakeld na een voorsprong in de vijfde game door Erik Verblakt. In de finale kwa men terecht Arie van der Giessen en youngster Erik van de Munckhof. Van der Giessen toonde aan nog steeds een goede wedstrijdmentaliteit te hebben. In drie vlotte games werd hij winnaar van de B-groep. Komende zaterdag vindt in het Venrayse tafelten- niscentrum de Final Four plaats om de NTTB-beker. Bij de dames en de heren beginnen om 11.00 uur de halve fina les. De beste teams van Nederland uit de eredivisie, die zich geplaatst hebben hiervoor komen naar Venray. De deelnemende teams bij de heren zijn Open line Wësta,AA-Drink Fey- enoord, Pecos en Messchenschnidt Pallets en bij de dames Open Line Westa, AA-Drink Feyenoord, TOGB en Messchenschmidt Pallets. I Na zijn derde Limburgse titel bij de jongens wist Mark Geurts van TV de Gagel uit Wanssum, nu ook beslag te leggen op het kampioenschap van Regio Zuid-Nederland voor jongens tot en met twaalf jaar.Tijdens dat toer nooi strijden de beste twaalf spelers vanuit de verschillende districten om de titel. De finaledag was op het tennisbolwerk van Bastion Baselaar in Den Bosch. Gedurende het toer nooi heeft Geurts slechts acht games aan de verschillende tegenstanders hoeven af te staan. Nadat hij de eer ste wedstrijd met 6-1, 6-1 gewonnen had stond Nando Olivier als volgende opponent klaar. Drie weken daarvoor had hij Geurts tot een zware drie set ter gedwongen in de Limburgse finale. Hoewel de stand van 6-2, 6-1 anders doet vermoeden, werd het een fraaie wedstrijd met vele mooie rally's die vaak door Geurts winnend afgesloten werden. Dat bleek ook weer in de finale. Hoewel zijn tegenstander Max van Asten uit Asten mooie punten sloeg kon hij Geurts geen moment uit zijn evenwicht brengen. Met 6-3, 6-0 werd de overwinning binnenge haald. De voorbereidingen van Geurts zijn nu gericht op de landelijke K2 en K3 toernooien. Daarvoor speelt hij een aantal open toernooien in Lim burg, waaronder die van Venray en Venlo. Ook andere Noord-Limburgse spelers wisten de laatste vier te berei ken. Floris Boers en Bram Martijn uit Grubbenvorst werden respectievelijk tweede en vierde bij de jongens tot en met veertien jaar. Manon van Erp legde beslag op de vierde plaats bij de meisjes tot en met 16. Lopersgroep De Peelrunners houdt op vrijdagavond 20 juni voor de zesde maal De Acht van Horst. Deze hard loopwedstrijd, bedoeld voor wedstrij datleten en recreatieve lopers, maakt onderdeel uit van het ING Bank Mid denlimburgs Avondloopcriterium 2008. De Acht van Horst is de zesde wedstrijd van de in totaal zeven cri terium wedstrijden. De start en finish zijn bij de Atletiekbaan van De Peel runners gelegen in recreatiepark Kas- teelse Bossen in Horst. Het parcours, over half verharde- en asfaltpaden voert door dit bosrijke recreatiege bied. Inschrijven kan vanaf 18.00 uur bij de atletiekbaan van De Peelrun ners gelegen aan de Tienrayseweg in Horst. Er kan een wedstrijd over 5 kilometer of 10 kilometer gelopen worden. Daarnaast is er voor de jeugd de mogelijkheid 1000 meter of 2500 meter te lopen. Het programma ziet er als het volgt uit: 19 00 uur: 1.000 m. jongens en meisjes t/m 12 jaar; 19.10 uur: 2.500 m. jongens en meisjes 13 t/ m 17 jaar; 19.30 uur: 5.000 m. Catego rieën: vrouwen t/m 34 jaar, vrouwen 35 t/m 39 jaar, vrouwen 40 t/m 44 jaar, vrouwen 45 t/m 49 jaar, vrouwen 50 t/m 54 jaar en vrouwen vanaf 55 jaar. Mannen: neosenioren 18 t/m 23 jaar, mannen recreanten. 20.10 uur: 10.000 m. Categorieën: mannen seni oren t/m 34 jaar, mannen 35 t/m 39 jaar, mannen 40 t/m 44 jaar, mannen 45 t/m 49 jaar, mannen 50 t/m 54 jaar, mannen 55 t/m 59 jaar, mannen vanaf 60 jaar. Elke deelnemer die de wed strijd uitloopt ontvang een attentie, daarnaast zijn er per klasse geldprij zen te verdienen voor de eerste drie aankomende. De Peelrunners rekenen op driehonderd inschrijvingen uit de regio en de Duitse grensstreek. Inlich tingen zijn verkrijgbaar bij Huub Raas- sens via telefoon (077)3983311. Zie ook www.peelrunners.nl. Sportnieuws -info Straatbasketbal in Venray Venray is op zaterdag 14 juni omge toverd tot een waar basketbalparadijs. Voor de derde maal op rij vindt deze dag de 3-on-3 Basketbal Challenge plaats.Wat begon als een activiteit van wege het dertigjarige jubileum van de Venrayse basketbalclub Jumpers'76, is inmiddels uitgegroeid tot een waar festijn waarbij basketbal en entertain ment centraal staan. Met dit jaar een recordaantal deel nemers is één van de doelen van de organisatie behaald; het toernooi elk In het centrum van Venray staat op 14 juni het straatbasketbal centraal. jaar naar een hoger niveau te bren gen. Vanaf 9 30 uur gaan deelnemers vanaf 8 tot 20 jaar in teams van drie spelers het tegen elkaar opnemen. Straatbasketball is een sport waarbij er gespeeld wordt op slechts een bas ket op een klein veld van tien bij tien meter. Elke score is één punt en het gaat erom welk team de beste skills' en de vetste 'moves' in huis heeft en hiermee de aandacht op zich vestigt. Ook mag er bij straatbasketball het element show en entertainment niet ontbreken. Dit jaar pakt de organisa tie dan ook uit met onder andere de dj's van de Matrixx Magixx uit Nij megen en vette streetdance. Bij de Nijmeegse eredivisie ploeg staat show en entertainment, naast het basketbal, elke wedstrijd centraal. Verder zijn er Streetdance performances van Dance Masters Janssen uit Venray en het uit Eindhoven afkomstige Bruce Dance Factory, 's Middags gaan de heren en damesteams vanaf 20 jaar bepalen welk team er beschikt over de beste streetballers van de 3-on-3 basketball challenge 2008. Beide poules zijn dit jaar sterk bezet met deelname uit geheel Neder land. Als het deze dag slecht weer is wordt het toernooi gehouden in sporthal De Wetteling. Dit wordt tijdig bekendmaakt via www.basketballchal- lenge.nl. Tijdens de Limburgse baankampi- oenschappen atletiek die in Kerkrade werden gehouden, hebben de c/d junioren van ATV Venray in totaal elf medailles behaald. Sandra Kleuskens meisjes D, won twee gouden en een zilveren medaille. Limburgs kampi oene werd zij bij het verspringen met een sprong van 4.34 meter en bij het kogelstoten met een worp van 10.32 m. In de finale van de 60 meter werd zij tweede in een tijd van 8.36 secon de en dit was slechts eenhonderdste langzamer dan de winnares. Lisanne Elshof, eveneens meisje D, behaalde een zilveren plak op 60 m horden en werd derde op de 1000 meter in een tijd van 3.29.83 min. Bij de jongens D behaalde Jesper Vrouwenvelder de titel bij het kogelstoten met een worp van 8.79 meter. Voorts werd Jesper tweede bij discus (21.61 meter) Maar ten Witvliet behaalde brons bij kogel stoten (7.89 meter). In de categorie meisjes C behaalde Suzan Stevens de Limburgse titel bij het hoogspringen met haar sprong over 1.55 meter. Daarmee evenaarde zij het clubre cord. Suzan werd ook nog derde bij het kogelstoten met een worp van 10.03 meter. Joris Terhaag werd Lim burgs kampioen bij de jongens C op het onderdeel verspringen met een sprong van 4.98 meter. De jongens pupillen van ATV Ven ray hebben in Weert de tweede com petitiewedstrijd afgesloten met een derde plaats voor de jongens en een vijfde plaats bij de meisjes. De jongens zijn geplaatst voor de gebiedsfinale. Het is nog onduidelijk of het pun tentotaal van de meisjes voldoende is om toegelaten te worden tot de gebiedsfinale. De jongensploeg heeft de gebiedsfinale hoofdzakelijk afge dwongen door een ploegprestatie. Bij de meisjes behaalden Femke Rien- sema en Mijke Gijsen door hun eerste en tweede plaats op de meerkamp veel punten voor de ploeg. De gebiedsfinale wordt 6 septem ber in Sittard gehouden. Er wordt op dinsdag 17 juni een instuifwedstrijd gehouden voor A/B junioren en senioren. De aanvang is om 19.00 uur. Inschrijven is mogelijk op wedstrijddag tot een half uur voor de aanvang van betreffend onderdeel. Op programma staan 100 en 200 meter sprint, verspringen, kogelstoten en speerwerpen. Er is elektronische tijdwaarneming. In verband met het jeugdkamp, vervalt de baantraining voor de pupillen op zaterdag 14 juni. Op 24 en 26 juni wordt in het kort uitleg gegeven over de structuur van ATV en de plaats daarin van de Lopersgroepen/Triatlongroep. Verder worden alle trainingsmogelijkheden per doelgroep aan gegeven. Voor de senioren is het op beide dagen om 19.00 uur voorafgaande aan de trai ning. De papiercontainer is geplaatst aan de Weg in den Berg en is iedere zaterdag geopend van 9.00 tot 12.00 uur. De trainingen zijn als volgt: Pupil len: Woensdag baan 18.00-19.00 uur. Zaterdag baan 11.00-12.15 uur. C/D junioren: Maandag baan 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren: Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00- 20.30 uur. Zondag 10.00-12.00 uur. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur Donderdag 18.30-20.00 uur. Zater dag baan 15.30-17.00 uur. NSG-atleten donderdag 18.30-19.30 uur. Lopers- groep/alle niveaus: Dinsdag (start atle tiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donder dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: (0478)585522. Informatie bij de trainers of telefoon (0478)588217. Zie ook www.atletiek- venray.nl Ledenadministratietelefoon (0478)582842. Agenda: 13 juni Stramproy Steinakker- loop (avondloopcriterium) 17 juni Venray Instuif avondwedstrij den AB jun en senioren Triatlon De veteranen grossieren in podiumplekken op NK's. Vorige week was het Frank Timmermans die een podiumplek behaalde op het NK-MD in Nieuwkoop, deze week beklom Johan Snijders het podium bij het NK- OD voor militairen. Uitslagen: NK Militairen in Dronten: OD Triatlon: Johan Snijders 2e H40, 2.07.32. Kwart Triatlon Hengelo: Mar- tien Dupont 2.13.25. Triatlon Terhe- ijden (0,5-20-5) HeremTim Reintjes 5e: 1.01.46: MaikelWismans 8e :1.02.57. Dames: Mirthe Neüssen: le 1.04.31: Pim Scheres, 5e 1.09.41. Op 24 en 26 juni wordt in het kort uit leg gegeven over de structuur vanATV en de plaats daarin van de Lopersgroe pen/Triatlongroep. Verder worden alle trainingsmogelijkheden per doel groep aan gegeven. Voor de senioren is het op beide dagen om 19.00 uur voorafgaande aan de training. Voor de Triatlon jeugd en hun ouders op 26 juni om 20.00 uur.Trainingen: Donder dag: Lopen Atletiekbaan Venray: 19.00- 20.45 uur: senioren 18.30- 19.45 uur. Jeugd Zaterdag: 15.00 uur: jeugd en senioren Lopen: vertrek bij Peter Scheres (Gastendonkstr 19, Horst). Zondag: 9.00 uur Zwemmen Sprank: 10.15 uur Fietsen: duurtocht op ATB vanaf de Sprank. Dinsdag: 19.15-20.15 Zwemmen Sprank. Agenda: 13 juni: Avondloopcriterium Stram proy (www.degrenslaupers.nl) 14 juni: Zwemloop Reuver 14 juni: Tri Eindhoven 20 juni: Avondloopcriterium Horst (www.peelrunners.nl) 20 en 21 juni:Triatlon Stein Nieuws doorgeven via e-mail info@passion4sport.nl of telefoon (077)3985235 of 06-54283879. Infor matie over ATV Venray e-mail info@ twenray.nl of telefoon (0478)511545 of info@atletiekvenray.nl. Zie ook www.atletiekvenray.nl of www.twen- ray.nl ATV Venray houdt op dinsdag 17 juni een instuifwedstrijd voor baanatletiek met elektronische tijdwaarneming. De wedstrijden worden gehouden op de kunststofaccommodatie aan de Sport- laan in Venray en beginnen om 19.00 uur. Aanmelden kan tot vrijdag 13 juni via info@atletiekvenray.nl. en op de wedstrijddag tot een half uur voor aan vang van betreffend onderdeel. Op het programma staan de sprintnummers 100 en 200 meter, verspringen en de werpnummers speer en kogel. Het volledige programma staat op www. atletiekvenray.nl Het wordt een inter nationale wedstrijd want behalve de deelname van regioatleten en leden ATV Venray, geven ook een drietal Zuid-Afrikaanse atleten acte de presen ce. Hieronder bevinden zich een atleet met de persoonlijke besttijd van 10.55 seconde op de 100 meter en een twee tal dames met persoonlijke prestaties boven de 6 meter bij het verspringen. Deze atleten verblijven op moment in Nederland om deel te nemen aan een aantal wedstrijden. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag avondtraining op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdagochtend dames training van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiël se Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Wëdstrijduitslagen staan op www.peelrunners.nl. Tijdens een wedstrijd in Meerlo, tevens een selectie voor de regiokam pioenschappen, won Bianca Enders de tweede proef met haar paard Zole- na in de klasse B dressuur met een topscore van 215 punten. Loes Reijnders mocht twee prijzen mee naar huis nemen. Ze startte haar paard Vidos in de klasse B dressuur en behaalde in de eerste proef een derdde prijs met 192 punten en in de tweede proef een vijfde prijs met 201 punten. Stephanie Muijsers bracht haar paard Withny uit in de klasse LI dressuur en behaalde een vierde prijs met 213 punten. Enkele amazones hebben deel genomen aan een SGW wedstrijd in Tongere in België. In de klasse L behaalde Kim Egelmeers de derde plaats met Lady Chelsea en in dezelf de klasse behaalde Natascha Mennen met Unymphet de vijfde plaats. Sabine Franken behaalde in de klasse M een tiende plaats met Tenda. In Meerlo is de tweede selectiewedstrijd ver eden. In de klasse B-dressuur werd Irene Potten met Jupiter zesde. In de klasse B-springen behaalde Stan op het Veld met Heritage Celine Z een tweede plaats en Natascha Mennen werd zevende met Unymphet. Tamara Klaassen werd met Vencie dertiende in de klasse L-springen. Stan op het Veld werd zesde in de klasse M-sprin- gen met Heritage Sanessa. *5 LIMBURG - -VOETBAL IN SPEL GrafischeBron

Peel en Maas | 2008 | | pagina 30