ïlNISSEN Casinomedewerker m/v Wil jij werken op evenementen? Stagehands BRAKELS ZN. Geef hem een dag om te vergeten. Uitzendburo MONDIAL FLAMINGO ff Assemblage Monteurs (m/v) Lassers (m/v) De wereld van DENKEN PEEL EN MAAS ALGEMEEN MEDEWERKER RIOLERINGEN PRAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN afdelingsmanager assistent-bedrijfsleider M/v Fulltime Flamingo Casino Horst 15 uur nnonnm FM events Wij maken uw oude bank of stoel weer als nieuw, dus niet alléén stofferen, maar ook verdere reparaties. Voor particulieren, maar ook voor kantoren en instellingen. Ook voor zelfbouwmeubels of caravaninterieurs. Tevens levering van meubelstoffen, skai, polyether en polyether kussens, voor als uw kussens te slap zijn, in iedere maat en dikte. En verder stofferingsbenodigdheden voor de doe-het-zelver. UW VAKKUNDIGE MEUBELSTOFFEERDER Heinz Moormannstraat 1d - 5831 AS Boxmeer - Tel. 0485-573909 John Deere John Deere Fabriek Horst B.V., Word donateur van stichting De Opkikker. Kijk op www.opkikker.nl KIKKER Jouw talent past Horst 077 - 398 24 14 Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst Ven ray 0478 - 531 431 Stationsweg 7e, 5802 AA Venray www.uitzendburomondial.nlinfo@uitzendburomondial.nl Donderdag 12 februari 2008 - Pagina 16 Stinissen Service is een bedrijf dat zich specialiseert binnen de riolerings branche. Een goede service en een hoogwaardige kwaliteit van diensten zorgt ervoor dat onze organisatie groeiende blijft. Om onze dienstverlening op een hoog niveau te houden zijn wij met spoed op zoek naar een: Functieomschrijving: - vakkundig oplossen van storingen calamiteiten aan alle soorten rioolstelsels - bereid zijn om consignatiediensten te draaien - in het bezit zijn van rijbewijs B, bij voorkeur met E - besturen van een (mini) graafmachine is een pré - uitvoeren van klein bouwkundige werkzaamheden - overleg voeren met rapporteren aan opdrachtgevers Wij bieden: - salaris evenredig naar leeftijd en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - volledig ingerichte servicebus - prettige werkkring en fijne collega's Sollicitaties met CV kunnen alleen schriftelijk of per mail gestuurd worden aan: Stinissen Rioolservice B.V., t.a.v. De heer R. Figo, Groethofstraat 915916 PA te Venlo of info@stinissen-service.nl DOEN Praxis Deurne zoekt een nieuwe collega. Iemand die enthousiast, flexibel en servicege- richt is. Die inzet en teamgeest toont en geïnte resseerd is in onze winkel. Kortom iemand op wiens denken en doen we kunnen vertrouwen. Als Afdelingsmanager ass. bedrijfsleider vorm je samen met andere managers het managementteam van een vestiging. Door jouw manier van leidinggeven kun je je team prima motiveren. Je optimaliseert je afdeling op commercieel niveau en regelt de plan ning en organisatie van het werk op je afde ling. Je beschikt over goede leidinggevende, communicatieve en organisatorische vaar digheden en hebt een uitstekend commer cieel inzicht. Je hebt minimaal een afgeronde MBO opleiding, bij voorkeur detailhandel. Praxis biedt je goede arbeidsvoorwaarden. Plus een ontspannen en plezierige werksfeer. Heb je er zin in? Stuur dan een brief met CV naar: Praxis Deurne T.a.v. De heerT. Hoes Stationsstraat I22 5751 HJ Deurne Mailen kan ook: y.fontaine@boerenbond-deurne.nl Flamingo Casino ontwikkelt en exploiteert hoogwaardige speelautomaten- casino 's en behoort met 13 vestigingen tot de landelijke top. Wij zoeken voor: Voor deze zelfstandige en afwisselende functie zoeken wij kandidaten van min. 25 jaar met een opleiding op LBO/MBO-niveau. U bent representatief servicegericht, bereid om in de weekend- en avonduren te werken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties per brief: Schoolstraat 2, 5961 EH Horst. Per mail horst@flamingocasino.nl of telefoon 077-3981866. t -» jtt-v tsv www.flamingocasino.nl - telefoon 077-3981866 PRO FM events, leverancier van personeel voor evenementen als festivals, concerten, dance-events, bedrijfsfeesten, beurzen en congressen, is op zoek naar gemotiveerde voor op- en afbouw werkzaamheden van licht, geluid, video, decor, podia en site. Je gaat werken op evenementen als Pinkpop, Defqon, André Rieu, Toppers in Concert, Mysteryland, Guus Meeuwis en nog veel meer! Ben iii: 18 jaar of ouder? Fulltime/parttime beschikbaar (op oproepbasisj? Altijd bereikbaar? Bereid om ook in het weekend of 's nachts te werken? Enthousiast? Een doorzetter en hou jij van aanpakken? Wil jij uitdagend en afwisselend werk met leuke collega's? Dan ben jij degene die wij zoeken! Ga snel naar www.Drofmevents.com en schrijf je in! PRO FM Events Spoorstraat 32, 5865 AH Tienray. Voor eventuele vragen kun je tijdens kantooruren bellen naar 06-155 99 002 of mail naar natascha@profmevents.com. Cre Active in events Met een omzet van meer dan US 24 miljard is Deere Company wereld wijd de grootste fabrikant van land bouwwerktuigen, die in meer dan 160 landen zaken doet en ongeveer 47.000 mensen in dienst heeft wereld wijd. John Deere Fabriek Horst B.V. is sinds 1998 een onderdeel van Deere Company en produceert in Horst gewasbeschermingsmachines. Zij heeft reeds bijna 60 jaar goede kennis en ervaring met spuittechnologie en de integratie van nieuwe technische ont wikkelingen. John Deere Fabriek Horst B.V. biedt momenteel werk aan ±120 personen. Voor de afdeling Assemblage zoeken wij flexibele: Werkzaamheden: - Diverse componenten of installaties voorbereiden en/of samenstellen volgens order en/of tekening. - Volgens order en/of tekening diverse componenten en onderdelen (o.a. electrisch, mechanisch, hydraulisch) op gewasbeschermings machine of unit monteren. - Controleren van de geassembleerde machine of unit. Profiel: - Wij hebben ruimte voor Assemblage Monteurs op zowel LBO- als MBO-niveau, richting techniek (niveau verkregen door opleiding of ervaring). - Kennis van hydrauliek en/of electro is een pré. Daarnaast zijn wij op zoek naar Werkzaamheden: - Producten volgens tekening en mal hechten en lassen (C02). - Controleren van gelaste materialen en eventueel narichten. Profiel: - De kennis dient naar inhoud en niveau gelijk te zijn aan VBO en zijn lascursussen vereist. Wilt u graag meer informatie? U kunt dan contact opnemen met de heer Van Doremaele op telefoon nummer 077 - 3979100, toestelnummer 273. Voor deze functies zal het salaris worden afgestemd op uw opleiding en ervaring en gelden er uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Metalektro. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, voorzien van een curriculum vitae, richten aan: t.a.v. Afdeling P&O Postbus 6006, 5960 AA Horst. Of email naar HRWZ@Johndeere.com De ziekenhuisopnames duren altijd te lang en de behande lingen vragen heel veel kracht Om nog maarte zwijgen over de impact op het gezin. Kortom, redenen genoeg om de langdurig en soms ernstig zieke kinderen in ieder geval één mooie dag te geven. Een Opkikkerdag om nooit te vergeten. Steun stichting De Opkikker.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 16