ml' oen JACOBS Werkvoorbereider Dakdekker/Chauffeur GEVRAAGD mEULEnDIJKS NEEM JIJ 'N KANSKAART OF PAK JE'T GELD? Parttime verkoper m/v 20-24 uur BBL-er/Jong talent NET MEISJE Jacobs Dakbedekkingen is op zoek naar een fulltime De meest veelzijdige dakbedekker in uw regio! Rühl VAKANTI 1 Timmerman Nieuwbouw Werkvoorbereider/Calculator XEROX Manpower* Dromen XEROX VACATURES Meewerkend voorman Fulltime medewerker champignonteelt Onderhoudsmonteur dakbedekkingen Jonge enthousiaste Verkoper (m) Assistent accountants (M/V) Haegens Molenaar PEEL EN MAAS Het zelfstandig verrichten van alle voorkomende timmerwerkzaamheden bij diverse nieuwbouwprojecten in de regio. Je onderhoudt contact met en rap porteert aan leidinggevende in verband met de uitvoering en voortgang van zijn werkzaamheden. Je onderhoudt contact met onder andere klanten en on deraannemers. We zoeken een kandidaat op LBO niveau, vakopleiding timme ren. Bij voorkeur aangevuld met WA-1. Het betreft een vaste baan, fulltime. Voor meer informatie over bovenstaande vacature kunt u contact opnemen met Monika Lucassen (monika.lucassen@adecco.nl) Marie-Anne Kuijpers (marie.anne.kuiipers@adecco.nl) Je stelt zelfstandig ramingen en inschrijfbegrotingen op en maakt een calcu latie van de kosten. Verzorgt prijsaanvragen, beoordeelt offertes en selecteert leveranciers en onderaannemers. Plant de werkzaamheden, stelt de werk- volgorde vast en stelt de werkplanning op. Stelt vast wat de benodigde materi alen zijn en draagt zorg voor de tijdige beschikbaarheid hiervan. Begeleidt, in samenwerking met de uitvoerder, financiële en technische zaken van het pro ject. Maakt een beoordeling en keuze van onderaannemers en leveranciers bij de uitbesteding van de werken. Calculeren, plannen en voorbereiden van de werkzaamheden van bouwverwerkingsprocessen. We zoeken een kandidaat op MBO niveau richting bouwkunde. Het betreft een vaste baan, fulltime. Voor meer informatie over bovenstaande vacature kunt u contact opnemen met Monika Lucassen (monika.lucassen@adecco.nl) Marie-Anne Kuijpers (marie.anne.kuijpers@adecco.nl) Industrial better work, better life adecco.nl Vakantiekrachten M/V What do you do? www.shoebyfashion.nl Service Coördinator M/V What do you do? Manpower" Vragen over epilepsie? 0900 - 821 24 11 inlichtingen: 06-22729445 sun-power Voor meer informatie kunt u bellen met Wendy Duijvesteijn 06-52658090 of bezoek de website op www.jacobs-dakbedekkingen.nl voor een uitgebreid profiel en (leerling, rijbewijs CE) AC Restaurant Venray Wij zoeken twee parttime medewerkers voor 20 a 25 uur per week! Ervaring in horeca werk is een pré Reacties liefët via e-mail: venray@autogrill.net Bellen mag ook0478-571040 Of kijk voor meer informatie op: www.ac.nl Voor onze sportzaak fulltime (ongeveer 35 uur) Mogelijkheid tot scholing. Uw reactie uitsluitend schriftelijk tot uiterlijk 28 juni naar: Kerkstraat 17 HORST 077-39817 58 Rühl Haegens Molenaar is een accountants-en belastingadvieskantoor met 80 medewerkers en gevestigd in Venray en Eindhoven. Voor onze vestigingen zijn wij op zoek naar Geef richting aan je eigen carrière! Rühl Haegens Molenaar is bij uitstek hèt kantoor waar accountancy- studenten ons vak in de breedste zin van het woord kunnen ervaren. Een gedegen interne opleiding met een goede begeleiding bij uitdagende klanten in het MKB garanderen een goed carrière perspectief. Wil je meer weten kijk op www.rhmweb.nl werken en groeien. Succes als resultaat www.rhmweb.nl - Eindhoven, t (040) 295 10 50 Venray, t (0478) 58 43 33 www.rhmweb.nl Donderdag 12 februari 2008 - Pagina 14 Adecco Venray Schoolstraat 29, 5801 BN Venray Telefoon (0478) 58 67 70 EmailVenray015@adecco.nl Maak werk van je vakantie Wereldwijd bezorgt Manpower 312 mensen een baan. Per dag? Nee, per minuut! Elke dag opnieuw. Wanneer jij dus tijdens jouw vakantie op zoekt bent naar een spannende vakan tiejob, ben je bij ons aan het juiste adres. Een vakantiebaan is de ideale manier om wat extra geld te verdienen. Manpower zorgt dat je niet alleen snel aan het werk bent, maar ook nog eens veel lol zult beleven. De baan Voor Xerox in Venray zijn we op zoek naar een groot aantal vakan tiekrachten in de zomerperiode. De werkzaamheden vinden plaats in het maga zijn.. Jij minimaal 18 jaar bereid om in 2 ploegendienst te werken bent 3 weken aaneensluitend beschikbaar. Wij afwisselende baan prettige werksfeer goede verdiensten. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09 venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl Shoeby Fashion is een succesvolle winkelformule in trendy dames- en herenmode. Jilly Mitch is het stoere en hippe kinderkledingconcept dat een eigen plaats heeft in de Shoeby Fashion store. Onze winkels zijn bekend om de gastvrijheid, de sterke uitstraling en de aanwezigheid van enthousiast en deskundig personeel. Daarnaast bieden wij steeds wisselende collecties met een uitstekende prijs/kwa liteitverhouding. Op dit moment zijn er 175 vestigingen in Nederland. Voor onze vestiging in Venray zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven Interesse? Stuur dan snel een brief voorzien van je cv en een pasfoto naar: Shoeby Fashion t.a.v. Ceciel Besjes. Middelweg 34, 5253 CA Nieuwkuijk. Of per e-mail: vacatures@shoebyfranchise.nl. Voor meer informatie kun je bellen naar tel. 073-51 1 80 1 9 of kijk op onze website De baan in deze uitdagende functie ben je ver antwoordelijk voor het aansturen van het logistieke omruiltraject van defecte machines en/of opties bin nen West-Europa. Jij MBO denk- en werkniveau kennis van het MS Office pakket (Oracle) pro-actief en initiatief rijk kennis van logistieke processen is een pre goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Wij een uitdagende baan in dagdienst 40 uur per week goede verdiensten mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl verschillende regi tussen 7 jul -17 a Bel Proteion Thuis EKRACHTEN (hulp in de huishouding}. u's in Noord-Limburg. Min. 2 weken beschikbaar ug. Min. Ieeftijd:17 jaar. Goede verdiensten, zorg Noord-Limburg (0478) 526 376. Kijk ook op www.thuiszorgnoordlimburg.nl voor onze andere vacatures. Bel de Epilepsie Infolijn (10 cent per minuut) voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen Nationaal Epilepsie Fonds GEVRAAGD om mee te helpen in de verkoop van oliebollen tijdens de Nijmeegse Kennis zaterdag 14 t/m 22 juni Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich kenmerkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Wij zijn op zoek naar: Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een meewerkend voorman. De werkzaamheden bestaan uit het oogsten en verzorgen van het (cherrytomaten) gewas. Salariëring is volgens CAO van de Glastuinbouw. Voor een champignonverwerkend bedrijf in Melderslo zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker. Het bedrijf snijdt de champignons machinaal en zoekt iemand die deze machine kan bedienen en kan onderhouden, technisch inzicht is dus vereist. Salariëring is volgens CAO paddenstoelen. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een onderhoudsmonteur. Je hebt ervaring met machinepark onderhoud. Je bent bereid om in 3 ploegen te werken, hebt (basis) kennis van de Engelse taal en je bent een teamplayer. Zoek jij een leuke baan met goede doorgroeimogelijkheden, met kans op een vaste aanstelling. Ook zijn wij op zoek naar: - Heftruckchauffeurs - Servicemonteur binnendienst (landbouw machines) - Assemblage monteurs (elektrisch, hydraulisch en mechanisch) - Leerling montage (deuren en ramen) - Lassers (MIG/MAG/TIG) Wil je meer weten over deze vacatures, of ben je op zoek naar een andere vacature? Kijk dan op onze website; www.sun-power.nl Uitzendgroep Sun-Power t.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E-mail: liesbeth@sun-power.nl Website: www.sun-power.nl St 9 !l UITZENDGROEP Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's! Flexibel inzetbaar van maandag t/m zondag. Werken in het leukste restaurant aan de A73 bij Venray. your professional sportshop Samenwerken met Rühl Haegens Molenaar dóet iets met onder nemers. Onze proactieve aanpak en gerichte adviezen dragen bij aan succesvolle bedrijfsresultaten van onze klanten. En dat blijkt niet alleen uit de cijfers. ACCOUNTANTS ADVISEURS

Peel en Maas | 2008 | | pagina 14