ff Afgeschreven? DE ROOYSE WISSEL van Gemert H] IHI Ixl IHl m XI Variatie in je werk? Enthousiaste schoonmaak(st)ers Maak werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. cuypers Technisch adviseur particulieren /JëttënJ Variant Eerste Automonteur PEEL EN MAAS L Forensisch Psychiatrisch Centrum .de-veranaermg Postbus 433 5800 AKVenray T (0478) 63 52 00 F (0478) 63 52 61 E iiifo@derooysewissel.nl www.voor-de-verandering.nu Als je in staat bent om méér in tbs-patiënten te zien dan wat ze misdaan hebben. Als je stevig bent, maar niet van beton. Als je zegt watje doet en doet watje zegt. Als je net zo goed met teleur stellingen kunt omgaan als met overwinningen. Als je direct kunt ingrijpen maar ook tot tien kunt tellen. Als je beseft dat successen uit het verleden geen garantie voor de toekomst zijn. Als je een mbo- of hbo-opleiding in de hulpverlening, zorg of welzijn achter de rug hebt en al enige ervaring hebt opgedaan. Alsje een baan wilt die er écht toe doet. Dan maak je nu werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. Meer weten? Solliciteren? Kijk op voor-de-verandering.nu. Werken bij de Rooyse Wissel. Voor de verandering. Verkoopadviseur Kantoormachines Verkoopadviseur Kantoor- en Projectinrichting Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt INSTALLATIEGROEP Mechanical Engineer m/v Vakantiekrachten MA/ What do you do? XEROX Manpower" Receptioniste Secretaresse Tekenaar Ontwerper M.W.Üi.l.lf electro diagnose-technicus Donderdag 5 juni 2008 - Pagina 22 1 A ALLES VOOR KANTOOR Martin Cuypers BV, gevestigd aan de A73 in Venray, voorziet actief in de vraag naar kantoorartikelen, kantoor- en projectinrichting en kantoormachines. Kenmerkend is het totaalpakket aan dienstverlening en service, waarmee de afgelopen 32 jaar een solide en groeiende klantenkring is opgebouwd. Afnemers van ons bevinden zich in het bedrijfsleven, non profit en overheid. Door sterke groei zijn we momenteel op zoek naar 2 enthousiaste collega's voor onze binnendienst: De functies: Ons "Alles Voor Kantoor" concept te adviseren en verkopen, met een sterke focus naar de betreffende productgroep Telefonische verkoop, showroom verkoop, uitwerken van offertes, verkoopadministratieve werkzaamheden, planning, after sales en service Samen met de Account Manager de relaties met bestaande klanten te onderhouden en verder uit te bouwen Jouw profiel: MBO werk- en denkniveau Goed ontwikkeld analytisch vermogen Bij voorkeur ervaring in de verkoop (B2B markt) Goede communicatieve- en contactuele vaardigheden en passend in ons enthousiaste team (team player) Klant- en servicegerichte houding Martin Cuypers BV biedt je alles wat je als echte verkoper kunt wensen, zowel qua werksfeer, productassortiment als marktpositie. Bovendien kun je rekenen op marktconforme arbeidsvoorwaarden en een stimulerende bonusregeling. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie en CV voorzien van een recente foto naar: Martin Cuypers BV, Postbus 248, 5800 AE Venray, t.a.v. Dhr. B. Everaerts. Op onze website www.martin-cuypers.nl vindt je onder de knop "ons team" en "vacatures" meer informatie betreffende deze uitdagende functies. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings-installaties bij particulieren, bedrijven en overheids-instellingen. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: Heb je interesse in installatie techniek en ben je in staat op een enthousiaste manier onze klanten te adviseren bij de aanschaf van een nieuwe cv-ketel of badkamer, dan ben jij de buitendienst medewerker die wij zoeken. Wij bieden je een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Voor info kun je bellen met Jack Brienen. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naarj.brienen@vangemertbv.nl. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon innovators in technical engineering GTE is een jong technisch ontwerpbureau dat haar klanten helpt om nieuwe en verbeterde producten te ontwikkelen. Wij zetten daarvoor onze kennis en ervaring met 3D ontwerp, constructie en productie techniek in. GTE heeft opdrachtgevers in markten als de factory automation, agribusiness, automotive, packaging en apparatenbouw. Wij zoeken een nieuwe collega voor de functie van: Als mechanical engineer werk je functionele ontwerpen uit tot gedetailleerde productietekeningen. Je levert een bijdrage aan het uiteindelijke product door jouw ideeën en adviezen in te brengen. Je produceert prototypes of begeleidt de productie ervan en voert testen uit. Als mechanical engineer krijg je de kans jezelf te ontwikkelen en door te groeien binnen ons bedrijf. Je beschikt over een werktuigbouwkundige opleiding op MBO of HBO niveau en bent thuis in CAD bijvoorkeur 3D CAD [Inventor], Wanneer je affiniteit hebt binnen de apparatenbouw beschouwen we dat als een pré. Daarnaast ben je een echte probleemoplosser, positief ingesteld, nauwgezet, leergierig en communicatievaardig. Je werkt graag zelf standig maar ook in teamverband. Reageren Als de functie je aanspreekt dan nodigen wij je uit je reactie vóór 19 juni 2008 te sturen naar GTE bv, Kraneveldweg B, 5961 GT Horst of infe@gte-engineering.nl Voor meer informatie over de functie kun je op werkdagen tussen 19.00-20.00 uur contact opnemen met Peter Geurts tel. 077 - 397 13 05. GTE bv Kraneveldweg 6, 5961 GT Horst Maak werk van je vakantie Wereldwijd bezorgt Manpower 312 mensen een baan. Per dag? Nee, per minuut! Elke dag opnieuw. Wanneer jij dus tijdens jouw vakantie op zoekt bent naar een spannende vakan tiejob, ben je bij ons aan het juiste adres. Een vakantiebaan is de ideale manier om wat extra geld te verdienen. Manpower zorgt dat je niet alleen snel aan het werk bent, maar ook nog eens veel lol zult beleven. De baan voor Xerox in Venray zijn we op zoek naar een groot aantal vakantie krachten voor de zomerperiode. De werkzaamheden binnen deze functie vinden plaats in het magazijn. Jij minimaal 18 jaar bereid om in 2 ploegendienst te werken bent 3 weken aaneensluitend beschikbaar. Wij afwisselende baan prettige werksfeer goede verdiensten. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09 venray.181@manpower.nl. www. man power, n I Het in Venray gevestigde bedrijf Inther Logistics Engineering B.Vrealiseert logistieke projecten in heel Europa US. Inther is een system integrator van logistieke automatiseringssystemen. Ten behoeve van het ontwerp van nieuwe interne logistieke processen en de optimalisatie van bestaande, creëren we een maatgesneden oplossing voor onze klanten. Hierbij staat de standaard logistieke automatiseringssuite Inther LC centraal. Onze projecten - bij veelal grote internationale klanten - voeren we van begin tot eind door: van initiële analyse en specificatie totpakketcustomisatie en software engineering. Daarna vinden installatie, training en in bedrijfname bij de klant on-site plaats. Inther kent een prettige, collegiale en informele werksfeer. Als medewerker van Inther ben je onderdeel van een enthousiast team en krijg je als individu veel ruimte voor eigen initiatief. Wij zoeken per direct enthousiaste collega's voor de volgende functies: Functieprofiel: Telefoon beantwoorden, ontvangen van bezoekers, verzorgen van correspondentie, gegevens invoeren en verdere bijkomende secretariële taken. Wij zoeken: Wij zijn op zoek naar een receptioniste/secretaresse om onze afdeling te versterken. Ben jij degene die zich aangetrokken voelt, voldoe je aan de volgende eisen en ben je in het bezit van de volgende eigenschappen: MBO werkniveau Goede gebruikerskennis van MS Word en MS Excel Belangrijke competenties: stressbestendig, dienstverlenend, geordend, flexibele instelling, representatief Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Functieprofiel: Tekenen van conceptuele layouts en het uitwerken van logistieke concepten in technische layouts. Wij zoeken: Wij zijn op zoek naar een tekenaar/ontwerper om onze afdeling te versterken. Ben jij degene die zich aangetrokken voelt, voldoe je aan de volgende eisen en ben je in het bezit van de volgende eigenschappen: HBO werk- en denkniveau Affiniteit met ontwerpen/tekenen Technisch inzicht Wij bieden: Een tijdelijk contract met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. De arbeidstijd bedraagt 32 - 40 uur per week voor receptioniste/telefoniste en 40 uur per week voor tekenaar/ontwerper. Marktconforme arbeidsvoorwaarden spreken voor zich. Spreekt ditje aan? Neem dan contact met ons op! Telefoon 0478-502575 e-mail sversleijen@nl.inthergroup.com of check onze website www.inthergroup.com. Geïnteresseerd Richt dan je sollicitatiebrief voorzien van C.V. aan: Jetten Otoskoop Beugenseweg 53a 5831 LR BOXMEER T.a.v. de heer T. van Vegchel Jetten Otoskoop, officieel dealer van Suzuki en Fiat personenauto's, is per direct op zoek naar een met APK-bevoegdheid Je belangrijkste taken zijn: >Het stellen van diagnoses en het opsporen van storingen >Onderhoud, reparatie en APK-keuringen >Het helpen van collega's bij vraagstukken en de communicatie met onze importeurs hierover. Je bent mede verantwoordelijk voor de kwaliteit van het geleverde werk, de aansturing van het team en de klanten-tevredenheid. Je vervangt de chef werkplaats bij diens afwezigheid. Jetten: autovakmensen sinds 1898 Schoonmaak Service bv Glaswas Service Facility Service bv Schriftelijke sollicitaties: werk@variantschoonmaakservice.nl of stuur uw schrijven naar Variant, postbus 249, 5750 AE Deurne Voor meer informatie: bel tijdens kantooruren Variant Deurne 0493 316 680 Variant is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het professioneel reinigen en onderhouden van bedrijfsruimten, openbare gelegenheden en woonprojecten. Voor een optimale service heeft Variant zich gesplitst in Schoonmaak Service, Glaswas Service en Facility Service. Op dit moment zijn wij op zoek naar: voor schoonmaak werkzaamheden in Venray Werktijden dagelijks van 18.00 - 19.45 uur www.otoskoop.nl Geïnteresseerd in deze uitdagende job in een dynamisch bedrijf Reageer dan snel

Peel en Maas | 2008 | | pagina 22