ZET MOEDER BLOEMETJES DE Calculator/Werkvoorbereider Voor al uw rouwbloemwerk V?r W. HENDRIKS Goemans QlHuaarizorg EXTRA GEOPEND: li intratuin Langstraat 133, MOND De wereld van werk COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER BINNENDIENST WEERUZON J Sir zondag 11 mei en maandag 12 mei van 11-17 uur N BRIENSVELD Henk en Riek Hendriks-Claessens GRAFMONUMENTEN Grad en Annie Claessens-Spreeuwenberg Functie-eisen: PEEL EN MAAS Doevelaar Haarmode Yssekteyn dameskapper (kapster) Doevelaar Haarmode Groenteplanten; zoals kool, sla, prei en selderijplanten. Geënte tomaat en komkom merplanten, paprika, pepers en courget-planten. Potgronden acrildoek. Op woensdag gesloten M v/d Beuken Deumeseweg 17 Griendtsveen Tel,: 0493529529 b.g.g. 0493529216 http://home.planet.nl/~beuke573/ Sinds 1950 gevestigd te Venray en Bergen 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid Venray, Langstraat 133, tel. 0478-588585 www.intratuin.nl Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV Vitale functie in het hart van het bedrijf \~s Uitvaartverzorging Allerliefste Julia, U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. A/lartjbestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij £ijn dag en nackt bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 www.tkeoarts.com info@tkeoarts.com Lieve Julia, Sjaak Claessens Jouw talent past bij Uitzendburo Mondial, richt zich o.a. op de volgende sectoren: bouw, techniek, logistiek, administratief en dienstverlening. Binnen ons team zijn wij per direct op zoek naar een Zowel parttime als fulltime invulling mogelijk. Een vaste aanstelling behoort tot de mogelijkheden, bij goed en functiebreed functioneren. - Vakkennis Uitzendbranche verkregen door opleiding en/of werkervaring is een pré - Uitstekende beheersing van de nederlandse taal in woord en geschrift - Pro-actieve werkhouding - Accuratesse - Rijbewijs B - Kennis van de duitse taal is een pré Opleiding: - Minimaal MBO - diploma - Volgen van interne vakgerichte opleiding is mogelijk 8 Horst 077 - 398 24 14 8 Venray 0478 - 531 431 www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst Stationsweg 7e, 5802 AA Venray info@uitzendburomondial.nl Sjaak Claessens DANKBETUIGING Nog steeds vol ongeloof en heel onwerkelijk, al wordt het steeds echter, dat miene Geert, özze Pap en ollie Geert Nellie Coppis ïfien, en Mien de Laat Mooi vakwerk op maat! begrafenis en crematie oncf erneming Donderdag 8 mei 2008 - Pagina 39 ikkm Smuu zoekt een tijdelijke zelfstandig werkende i.v.m. zwangerschap part-time ±20 uur voor een periode van juli/aug. t/m nov. 2008 Voor meer informatie t.a.v. Antoinet 0478-640101 Ysselsteyn ■voM^cuuj 8 mei werd Ik 21 jCUW Proficiat vast Hoep, TaAiti en Noma Wilbert Ooemans YA IDEII li intratuin Aannemersbedrijf Jan Peters bestaat inmiddels 29 jaar. Het is gevestigd te Horst en gespecialiseerd in de utiliteitsbouw. Het bedrijf telt ongeveer 25 medewerkers en heeft een stevige positie in haar regionale markt. Wie met Aannemersbedrijf Jan Peters werkt, weet dat hij kwaliteit en stiptheid in huis haalt. Tengevolge van de groeiende orderportefeuille, willen we in contact komen met kandidaten (M/V) voor de functie: U werkt samen met onze projectbegeleiders en bent projectmatig verantwoordelijk voor: Offertes die op tijd weggaan en een goede kans van slagen hebben Continuering van de lage faalkosten op de bouw Het goed op orde zijn van het meer- en minderwerk. Het is een zelfstandige functie. U bezoekt ook regelmatig de bouwplaats. U houdt zich bezig met taken als calculatie, inkoop en offrering. U heeft hiertoe direct contact met onderaannemers. Tevens gaat u over de feitelijke werkvoorbereiding. Zoals wij ons u voorstellen, heeft u 5 a 10 jaar ervaring als calculator werkvoorbereider in bij voorkeur de utiliteitsbouw. Is deze opgedaan in een middelgroot bouwbedrijf, dan is dit een pre. Uw opleiding is MTS/HTS- bouwkunde. U bent thuis in auto-CAD en kunt goed met de programma's van Microsoft omgaan. U heeft een uitstekend probleemoplossend vermogen, bent uiteraard accuraat en werkt graag samen. U denkt en werkt als een ondernemer. U rapporteert rechtstreeks, gevraagd en ongevraagd aan de directeur. Wilt u van herkenbaar toegevoegde waarde en ook invloed zijn? Dan is dit een niet te missen kans! De onderlinge sfeer is prettig en collegiaal. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Wilt u met uw collega-projectbegeleiders het complete aannemersbedrijf laten draaien? Reageer dan snel en stuur of mail uw brief met C.V. naar Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom B.V., t.a.v. de heer Jan Vullings. Het postadres is Expeditiestraat 5, 5961 PX HORST; het e-mail adres info@janpetershorst.nl. Mocht u eerst willen bellen, het telefoonnummer van Aannemersbedrijf Jan Peters is 077-3984096. het groene warenhuis Tel. 0478-588585 f uitvaartverzorging _Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Een jaar is voorbij Juultje, meisje, we missen je nog steeds heel erg. Opa en Oma Bergen DANKBETUIGING Wij willen langs deze weg iedereen bedanken, voor alle handjes, kaartjes, wensen, cadeautjes. Kortom: iedereen die op enerlei wijze heeft bijgedragen, om onze robijnen huwelijksdag onvergetelijk te maken. Het was geweldig!! Vlakdijk 4 5824 HL Overloon Q n (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst telefoon 077 398 70 99 ik zou met je willen voetballen ik zou met je willen kletsen ik zou met je willen spelen ik zou met je willen knuffelen Juultje, ik mis je zo. Dikke kus voor jou en Toddepop, van je grote neef Mees Michel en Jeske Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. René en Graziëlla Huybers Bij deze willen wij iedereen hartelijk bedanken die hebben meegewerkt om ons 50-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag te maken. Het was grandioos, ook dankzij het mooie weer. De Laterije 1 Venray Deze ongelijke strijd heeji hij met al zijn krachten niet kunnen winnen. Bij deze geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, oom en neef, Hij overleed, voorzien van het II. Sacrament der Zieken, in de leeftijd van 52 jaar. Castenray, Toon en Tinie Claessens-Thiesen Jos en Laura Marian en Roel Yvonne Venray, Maria en Henk Oudenhoven-Claessens Marieke en Patrick Jens, Tijn Rob en Jessie Venray, Riek en Jan Basten-Claessens Aukje en Jos Niels en Aleksandra Pleuni Ysselsteyn, Bertie en Wim Vergeldt-Claessens Roel Karin Leonie en Dirk Leon Venray, Piet en Margo Claessens-van Gerven Steffan Ralf Venray, Nel en Henk van Waayenburg-Claessens Rian Moniek Kim Castenray, Jos en Marja Claessens-Peeters Ilse Mark Venray, 30 april 2008 Correspondentieadres St. Servatiusweg 6,5803 AD Venray De uitvaartdienst en crematie hebben op 5 mei j.l. plaatsgevonden. Zijn urn zal te zijner tijd bijgeplaatst worden in het graf van zijn ouders. Langs deze weg willen wij de medewerkers van het UMC St. Radboud en in het bijzonder de afdeling hematologie hartelijk danken. er niet meer is. Graag willen wij iedereen bedanken voor de hulp, steun, het medeleven, het troosten, kaarten, bloe men, handen, schouders, telefoontjes, enz. Door de mooie woorden, muziek, zang en vele mensen tijdens de avondwake en de afscheids- dienst was de laatste bijeenkomst met en voor Geert heel bijzonder. Bedankt hiervoor. Ans Voesten, Sanne, Gijs en Met, Evi Op zaterdag 10 mei om 19.00 uur zal de zesweken- dienst plaatsvinden in de kerk te Oirlo. Langs deze weg stellen wij u er van in kennis, dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Familie Coppis Venlo, 29 april 2008 Corr.adres: Laagheidehof 28 5804 XC Venray De uitvaartdienst heeft plaats gevonden op zaterdag 3 mei 2008, waarna de crematie heeft plaatsgevonden in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Blerick. DANKBETUIGING Namens mijn ouders, onze Opa en Oma Willen wij iedereen bedanken voor de onvergetelijke dag tijdens hun 50-jarig huwelijksfeest. Een prachtige Heilige Mis, verzorgd door kapelaan Crasborn en het ouderenkoor; de mooie versiering, de vele kaarten, bloemen, serenade en persoonlijke gelukswensen waren over weldigend. Ook de uitstekende verzorging door Roelanzia en het orkest, hebben er toe bijgedragen dat wij terug kunnen kijken op een fantastisch feest. Het was in één woord: GEWELDIG!! Nogmaals, iedereen BEDANKT. Marian en Theo Willem - Ruud - Jeroen - Meline Jeannette Hiddes uitvaartverzorger ALUMINIUM KUNSTSTOF Onze ramen en deuren voldoen aan de strengste eisen m.b.t. mechanische eigenschappen, weerbestendigheid en gebruiks waarde. En zijn leverbaar in vele types en kleuren. Maar kijkt u eerst eens rustig rond in onze showroom. Al meer dan 25 jaar ervaring! Linnenstraat 10, Horst 077 - 398 40 44 info@weeruzon.nl, www.weeruzon.nl Openingstijden: ma. t/m vr. 9.00 tot 12.30 uur en 13.30 tot 18.00 uur zat. 9.30 tot 13.00 uur.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 39