Venray koploper na ruime zege Nicole Tielen vloert koploper Rosolo TC Venray kan laatste strohalm niet pakken MGC Venray KATOENEN i *2. sWks Corridor Mode Tafeltennissers niet op podium Dure nederlaag SVOC'01 Anja van Dijck uitblinkster HET IS ECHT WAAR!!! KONING "V van i?p<ENd (AN 12-17 uur SPECTACULARE PRIJSAANBIEDING STRETCH BAND/RIEM NORMAAL 39.95 PEEL EN MAAS Dinsdag 29 april 2008 - Pagina 19 Het Alvertje Bowling Venray PC Nobel DES SV Oostrum korfbal SV United korfbal Volleybaltoernooi Oranje Wit oppermachtig De Peelkorf SV Merselo korfbal met ytCfh erft/ karakter Sportnieuws -info Ellen Smits (met bal) won afgelopen zondag knap van koploper Rosolo 2 en blijft daarmee met De Peelkorf in de strijd om promotie naar de topklasse. Venray-Deurne 12-1 (5-0). Doel punten Venray: Jeroen Wijnho ven (4x), Jules Dorren (3x), Freek Alkemade en Leon Schellens (bei den 2x) en Maurice Holla (lx). Venray heeft dit weekend gekre gen waar het zo'n recht op heeft. Na een ruime 12-1 zege op Deurne staan de hockeyheren drie punten los van achtervolger Venlo. De nummer twee heeft echter nog een inhaalwedstrijd, waarmee ze op gelijke hoogte kunnen komen met de Venraynaren. Afgelopen zondag was het nummer laatst Deurne dat op bezoek kwam bij Venray. Eerder dit seizoen wisten de hockeyheren in een oefenwedstrijd met maar liefst 19-0 te winnen van Deurne. Echter waren de omstan digheden ditmaal zwaarder. In een benauwd klimaat kende Venray een stroeve start. Pas na ruim tien minuten was het de trefzekere spits Jules Dor ren die zijn ploeg op een voorsprong bracht. Een pass werd door hem bij de achterlijn goed gecontroleerd, waarna hij met een strak schot via de paal wist te scoren: 1-0. Een tweede maal werd de doelman van Deurne verrast, toen wederom Dorren zich vrijspeel de en scoorde. Een voorzet van Freek Alkemade lag aan de basis van deze 2-0. Alkemade is al weken een enorm belangrijke pion op het Venrayse mid denveld. Deze technisch completere versie van Dirk Kuyt is wekelijks van grote waarde voor Venray. Hij verzet In een rechtstreeks degradatieduel met Rapiditas uit Nijmegen heeft het eerste gemengde tennisteam van TC Venray een confronterende 6-2 nederlaag geleden. Hoewel een 4-4 eindstand ook tot de mogelijkheden behoorde, viel het kwartje de verkeer de kant op. Door de nederlaag bezet de ploeg van coach Twan Lensen, met nog drie speelronden te gaan, de laat ste plaats op de ranglijst. Met duels voor de boeg tegen de nummer 1 en 2, de schier onoverbrugbare afstand tot de veilige plaatsen in het ach terhoofd gehouden, lijkt degradatie onvermijdelijk. De twee punten die Venray afgelo pen zondag wist te behalen kwamen beide op naam van kopvrouw Mar leen Custers. In het enkelspel rekende zij in een 2,5-uur durende strijd af met De derde wedstrijd van de Bonds- competitie speelde in Eindhoven af onder zeer zonnige omstandigheden. Zoals we eigenlijk al langer gewend zijn is Geldrop 3 weer eens een klasse apart en dat bleek dus ook weer in het Eindhovense. Alle vier ronden waren de scores onder de honderd (94 - 92 - 96 - 95 377), waardoor ze weer verder uitliepen in de stand. Venray 1 was naast Geldrop 3 het enige team dat, weliswaar maar één ronde, een keer onder de 100-grens bleef en dat was in de tweede omloop, toen er een score werd gerealiseerd van 98 slagen. Er werd gestart met een score van 110 slagen, waar zelfs vier teams onder wisten te duiken, Geldrop 3, Eindho ven 1 (101), Oirschot en Geldrop 4, beiden 104 slagen. Jan Engels (24) en Gerrit Vermeulen (25) scoorden deze op niveau. In de tweede ronde, met 23 voor Harrie Lenssen en 24 slagen voor zowel Jan Engels als Huub Straat man, eindigde Venray 1 als tweede achter Geldrop 3. Jan Engels (23) en Harrie Lenssen (24) waren ook de gangmakers in de derde ronde, maar het Venrayse team moest toch een 106-score accepteren en dat leverde in deze ronde de vijfde plek op. In de laatste ronde kwam men zelfs met 107 slagen terug, ondanks de 24 van Jan Engels en de 25 van Gerrit Vermeulen wekelijks vele meters om zowel ver dediging als aanval te ondersteunen. De score werd na een half uur ver der uitgebreid tot 3-0 toen Leon Schel lens met een geniepig schot scoorde. De verdedigers van Deurne werden verrast toen aanvoerder Schellens knap het net wist te vinden. Dezelfde Schellens was verantwoordelijk voor de volgende goal.Toen hij twee verde digers had uitgespeeld, speelde hij de bal naar Alkemade. Deze liep de cirkel in en sloeg de bal snoeihard in de verre hoek: 4-0. Vlak voor de rust was Venray nog eenmaal trefzeker. Wijn hoven verschalkte de doelman van Deurne en zorgde voor de 5-0 rust stand. Tijdens de rust konden de hoc keyheren even hun dorst lessen, waar de temperatuur de grootste tegen stander leek. Voor de wedstrijd was besproken dat de hockeyheren mini maal met dubbele cijfers wilden win nen. Dit in verband met het doelsaldo. Na de rust kwam Venray flitsender uit de startblokken. Binnen vijf minuten wist Wijnhoven zijn tweede doelpunt van de wedstrijd te maken. Even later werd de eer van Deurne gered toen ze met een knappe backhand de 6-1 wisten te scoren. Meer dan deze ople ving bleek slechts een illusie voor Deurne. Het was enkele minuten later Wijnhoven die met zijn derde tref fer de stand wist te brengen op 7-1. Venray wist het doel weer te vinden en dat was terug te zien in de wed strijd. Niet veel later viel er weer een EUen Lelij (7-6 6-2) en aan de zijde van haar dubbelpartner Carmen Ebus wist Custers te zegevieren over Ellen Lelij en Floor Hinten (6-3 6-2). Custers, die matig aan de competitie begon, laat de laatste weken bij vlagen heel goed tennis zien en is de enige speler aan Venrayse zijde die heeft aangetoond het niveau van de tweede klasse aan te kunnen. In de overige enkel- en dub belspelpartijen waren er uiteindelijk weinig kansen op succes voor Venray. Hoewel het een degradatieduel betrof was vanaf de eerste bal duidelijk dat Rapiditas over meer kwaliteit beschik te. Slechts in de gemengd dubbelspe len ontspon zich een spannende strijd waarin beide ploegen aan mekaar gewaagd waren. Het was duidelijk dat de Venrayse equipe de spreekwoorde lijke eer wilde redden en graag een 4- en de 26 van Huub Straatman. Deson danks leverde deze score de derde plaats in deze ronde op, achter Gel drop 3 en het vandaag sterk voor de dag komende Oirschot-team, dat 106 slagen nodig had. Jan Engels was met 95 slagen Venrays beste speler. Venray 2 startte zwakjes met een score van 124 slagen en wist alleen Eindho ven 2 achter zich te houden, dus de zevende plek was hun deel. De Ven rayse reserves kwamen achter sterk terug met scores van 111,113 en 110 slagen, wat hun in alle drie ronden de zesde plaats opleverde. Ton Hendriks was in dit team de gevierde man met 108 slagen en 24 als laagste ronde. De uitslag van de derde speeldag was als volgt: Geldrop 3 met 377 slagen, gevolgd door Eindhoven 1 (417). Oir schot (418), Venray 1 (421), Geldrop 4 (429), Zicht Nirve (454), Venray 2 (458) en Eindhoven 2 met 493 sla gen. Koploper blijft Geldrop 3 met 23 punten op vijf punten gevolgd door het verrassende Oirschot (18). Ven ray 1 zakte een plaatsje naar de derde plaats en heeft nu 17 punten. Eindho ven 1 volgt met 14,5, Zicht Nirve met 14, Geldrop 4 met 10,5, Venray 2 met 8 en Eindhoven 2 is met 3 punten hekkensluiter. Zondag 4 mei wordt in Venray de vierde wedstrijd gespeeld op Servaashof.Aanvang 10.00 uur. treffer. De 8-1 van technicus Maurice Holla was er één om in te lijsten. Koen Staal wist Holla te bereiken, waar de technicus vervolgens schitterend de bal in de kruising wist te slaan. Een grote kans werd even later onbenut gelaten toen gelegenheidsmiddenvel der Cloudt een teamgenoot in stelling wist te brengen. Via Schellens werd aanvaller Wijnhoven bereikt, die ech ter nog niet zijn vierde doelpunt van de wedstrijd kon laten aantekenen. De 9-1 van Dorren leek de laatste tref fer te zijn voor Venray deze wedstrijd. Ondanks dat het alweer zijn 26ste tref fer van het seizoen was, leek het beste bij Venray eraf te zijn. Echter bleek de laatste minuten het tegendeel waar te zijn. Eerst wist 'man of the match' Alkemade de dubbele cijfers op het scorebord te krijgen. Niet veel later wist Alkemade de vrijstaande Schel lens te vinden, die met een hard laag schot de 11-1 scoorde. Het slotstuk was voor allrounder Wijnhoven, die met zijn vierde van de middag de eindstand bracht op 12-1. Met deze ruime en verdiende over winning heeft Venray belangrijke pun ten gepakt, maar tevens gewerkt aan het doelsaldo. Drie wedstrijden voor het einde heeft Venray nog volop kans op de titel. Wanneer Venray haar eigen wedstrijden weet te winnen, is het kampioenschap een feit bij elk punt verlies van achtervolger Venlo. De eerstvolgende wedstrijd is in en tegen Mill. 4 eindstand uit het vuur wilde slepen. In beide mixpartijen moest de eerste set beslist worden door een tiebreak. Nadat zowel Carmen Ebus en Ruud Geurts als ook Marleen Custers en Michiel Boers hierin diverse setpoints hadden gemist, ging de winst uitein delijk, in beide partijen, naar Rapiditas. Deze mentale dreun kwamen de Ven rayse koppels niet meer te boven, en zichtbaar aangeslagen ging in beide duels de tweede set met 2-6 naar de formatie uit Nijmegen. Eindstand: 2-6. De komende twee weken wordt er, in verband met feestdagen, geen pro gramma afgewerkt. Op 18 mei wordt de competitie hervat en dan speelt TC Venray een thuisduel tegen de nummer zes van de ranglijst, Geldrop Banen. Aanvang 10.30 uur op Sport parkvlakwater. Bij de vijfdorpenwedstrijd in Venray behaalde Jan Sanders de tweede en Antoon Langenkamp de derde plaats. Bij de derde wed strijd om de lentekoning hadden de vissen, ondanks het mooie len teweer, weinig trek. Van de zestien vissers konden er na de wedstrijd maar zes vissers vis aanbieden bij de weging. Harrie Kanning wist deze wedstrijd te winnen. Hier door is hij nu leider in het tus- senklassement met 4 punten, met in zijn kielzog vier vissers met 7 punten. Uitslag: 1. Harrie Kan ning. 2. Martien Voermans. 3. Will Berden. 4. Ton Deenen. 5. Sjaak Dekkers. Op zondag 4 mei is de vierde en laatste wedstrijd om de lentekoning voor lange hengels. Er wordt gevist in vijver 2. Bijeenkomst uiterlijk 7.00 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Op woensdag 7 mei is de derde wedstrijd uit de 50-plus competitie. De bijeen komst daarvoor is om 11.00 uur en er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Er wordt gevist in vijver 2. Aanmel ding voor deze wedstrijden, uiterlijk de donderdag voorafgaande, tot 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men terecht bij Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Het was onlangs voor de drie hoogstgeplaatste teams in de le klas se van de Huisleague een zwarte dag, want zowel koploper Nuva Keukens als de nummers twee en drie, Sig- ma's/Cornelco en Witlox/v.d. Boomen kwamen niet tot winst. Nuva Keukens moest met 20- 8 de zege laten aan het slotlicht op de ranglijst GGZ, dat duchtig aan het proberen is aan degra datie te ontsnappen. Het nummer twee, Sigma's/Cornelco, werd met 21 - 7 verslagen door Catering de Buren en nummer drie, Witlox/v.d. Boomen ging met 19-9 onderuit tegen de Scores.. Toch bleven de eerste drie posities in handen van de verliezende teams. Het Hoeijmakersteam hielp GGZ een beetje door Close Encoun ters met 24-4 terug te wijzen, waar door er enige hoop is ontstaan bij GGZ, omdat de achterstand nu nog maar 43 punten bedraagt. De vraag is of dat nog te overbruggen is. Bij de dames was Maria Cleven de beste in de serie met 175 en Nicole Peters de hoogstscorende in de serie met 487. Bij de heren scoorde Mickey Binde- walt met 236dehoogste game en Hay Joosten met 642 de hoogste serie. In de 2e klasse was de match van de dag die tussen runner-up Pinhunters en koploper Strikers/Groeipunt. Deze strijd werd overtuigend gewonnen door de Pinhunters, die vla een 231 - 7 overwinning tevens de leiding over namen en nu met 11 punten voor sprong afstevenen op promotie naar de eerste klasse, na een eenjarig ver blijf in deze 2e klasse.Plus van Dijck behield via een 20-8 overwinning op de Nitwits de 3e plaats in handen en La Mousse bleef vierde door hek kensluiter Videotheek a la Carte met 20 - 8 te overtroeven. Plaats vijf bleef voor B.T. Noxon, dat nummer zes, Red Arrows nipt met 15-13 klopte. Paula Jansen bleek met een 205-game en 539-serie de beste bij de dames ter wijl die eer4 bij de heren toekwam aan Tim van Houdt, die een game van 214 en een serie van 548 neerzette. In de Trioleague stevent Bokual/Mij- ling 2 rechtstreeks op de titel af en nu moest Proshop RBVenray, derde op de ranglijst, er met liefst 20-1 aan gelo ven. Het Sigma's/Cornelco trio blijft goed achtervolgen en was met 19-2 baas over Nutrivisie. Rode lantaarn drager A.WI. Isolatie zorgde voor een stuntje door Crash met 15-6 aan de verkeerde kant van de score te laten. Bokual/Mijling 1 hield de vierde plaats vast met een overwinning op Pinhun ters met 16 - 5. De Joepies moesten met 13-8 hun meerdere erkennen in het lager geplaatste B.T. Noxon trio en Plus van Dijck boekte een regelma tige overwinning met 12.5 - 8.5 op Kuijten Ass. Inge Lenssen was weer eens de beste bij de dames met haar 214-game en 603-serie en Bart van Rens was dat bij de heren met zijn 256-game en 687-serie. In de Dubbel- league heeft D.O.K. de aanval ingezet tegen koploper Strikezone, dat zelf wel won, maar met kleine cijfers, 10 - 8, tegen Sigma's/Cornelco, maar D.O.K. pakte verschrikkelijk uit tegen Klussers 2, dat maar een puntje wist te bemachtigen tegen D.O.K. twintig. Op 5 mei valt de beslissing of Strike zone, dat 4 puntjes voorsprong heeft, of D.O.K. de titel grijpt. Klussers 1 en wakers 1 bleven met dezelfde cijfers, 13 - 5, de meerdere van respectie velijk E.M.S. en Lucky Strikes, terwijl Pinpoints en Wakers 2 de punten deelden, 9-9. bij de dames blonk de veel trainende Yvonne van der Wolf uit met haar 229 - game en 707- serie en bij de heren bleef Bart van Rens maar 9 pins verwijderd van het seizoensrecord van Lars Lenssen met zijn 279, maar hij verbeterde wel het serierecord en bracht het op 957, een gemiddelde van ruim 239 per game over vier games. Tijdens wedstrijden in Merselo mochten de zusjes van Rijck allebei een eerste prijs mee naar huis nemen. Luca de Rijck reed haar Hollanda S in de klasse CM1 en behaalde hierbij 189 punten. Klinte de Rijck reed haar Omira in de klasse DEZ2 en behaalde 273 punten. Loes Reijnders werd met haar paard Vidos eerste met maar liefst 215 punten. Dit was tevens de hoogste dagscore. Biance Enders behaalde met haar paard Zolena een tweede prijs met 209 punten in de klasse B dressuur. Marlou Bergmans startte haar paard Toscarinoe in de klasse Ml dressuur en behaalde een zesde prijs met 190 punten. Nadine Daniels startte met haar pony Sigge in de klasse DB dressuur en nam een derde prijs met 195 punten mee naar huis. Marloes Verrattingen is met haar paard Viona D naar Maalbroek geweest en behaalde een vierde prijs met 183 punten. Peelkorf-Rosolo 2 10-8 (5-3)- Doelpunten De Peelkorf: Nicole Tielen (4x), Mayke van Ass (3x), Loes Eibers, Marianne Potten en Kim Kusters Mede dankzij vier treffers van Nico le Tielen hebben de korfbaldames van De Peelkorf koploper Rosolo 2 versla gen: 10-8. De gasten uit Reusel waren bij winst kampioen geworden in de hoofdklasse A. De thuisploeg wenste echter geen medewerking te verlenen aan het Bladella-SVOC'Ol 6-5 (3-4). Doelpunten SVOC'01: Anke Wen- nekers, Joan Willemssen, Kim Dircks, Debbie Wismans en Linda Claessens. In de strijd om de titel in de over gangsklasse A hebben de korfbalda mes van SVOC'01 een dure nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen Bla- della: 6-5. De gasten gingen uitstekend van start en namen zelfs een 0-3 voor sprong. Bij de rust leidde SVOC'01 nog met 3-4, maar werd na de pauze gevloerd door drie treffers op rij van de thuisploeg. Met in het achterhoofd dat de bereikte doelstelling van dit seizoen; klassenbehoud, was gereali seerd zou SVOC'01 afgelopen zondag vrijuit kunnen spelen. Het tegendeel was waar, want het feit dat de tricolo res nog steeds volop meedraaien in de titelstrijd bracht extra spanning met zich mee. Bladella wist vijf minuten lang aan te vallen en kans op kans te creëren, echter werd er niet gescoord. Toen de SVOC-aanval eindelijk de bal had, was het Anke Wennekers die de gasten meteen op een 0-1 voorsprong zette. Korte daarop wist Joan Willems- Afgelopen weekend werden in Helmond voor de 25e maal de Nederlandse jeugdkampioenschap pen tafeltennis gehouden en dit was tevens de laatste maal in Helmond Van Summa/Red Stars namen hieraan deel op de zaterdag twee meisjes en vijf jongens bij de B-licenties en op de zondag slechts een meisje bij deA- licentie spelers. De resultaten waren redelijk te noemen met bij de B-spe- lers vier jongens in de hoofdronde. Bij de jongens junioren speelden Ernest Cruijsberg, Raoul Helmes, Mustafa Ali en Tom Thijssen en van deze junio ren plaatsten zich in de hoofdronde Ernest, Mustafa en Tom. In de eerste ronde van het hoofdveld wonnen ze alle drie hun wedstrijd, waarbij Ernest hard moest werken voor de overwin ning. In de achtste finale had het lot bepaald dat Ernest en Mustafa tegen elkaar moesten spelen en in een goede en enerverende wedstrijd, die zeer het aankijken waard was, zege vierde Mustafa en bereikte hiermee de kwartfinale. In het duel tegen een speler uit Eindhoven van Flash kwam Mustafa op een 2-0 voorsprong in games. In de derde game ging het spel op en neer en werd de stand 10-10 bereikt. In de daaropvolgende strijd om de gamewinst sloeg de jongen op matchpoint voor Mustafo in een nood- slag een sorrybal en uiteindelijk werd deze game door hem gewonnen. In de daarop volgende twee games speelde Mustafa goed maar niet meer scherp genoeg en kon hij zich niet plaatsen feestje van de gasten. De score werd geopend met een doelpunt van Roso lo in de tweede minuut van de wed strijd. Nadat er ruim tien minuten niet gescoord werd, maakte de Peelkorf de gelijkmaker. Er werd gewisseld van vak en functie. Het nieuwe aanvalsvak van de Peelkorf kon de voorsprong pak ken met de 2-1 en 3-1. In deze eerste helft gingen de ploegen redelijk gelijk op. Rosolo kon de score weer gelijk sen uit een kleine kans de stand zelfs op 0-2 te brengen. Debbie Wismans scoorde met een doorloopbal de veel belovende 0-3. Bladella, dat zeer fysiek korfbalde, knokte zich letterlijk en figuurlijk terug tot 2-3. Voor rust was het Kim Dircks die met een afstand schot de gasten nog op 2-4 zette. Nog voor het laatste fluitsignaal in de eer ste helft klonk, kwam de thuisploeg terug tot 3-4. In de tweede helft was de spirit bij de gasten ver te zoeken. Bladella profiteerde optimaal van de inzinking bij de gasten en nam met drie treffers op rij een 6-4 voorsprong. Tien minuten voor tijd wist Linda Claessens een afstandschot te benut ten en leek het even of dat de gasten nog een keer terug kwamen. SVOC'01 bleef echter moeite hebben met het creëren van kansen en het benut ten er van. Verder dan de 6-5 kwam SVOC'01 niet meer, een bittere pil in de strijd om het kampioenschap. Zondag gaat SVOC'01 op bezoek bij koploper WO, dat met een puntje voorsprong op OranjeWit en twee op SVOC'01 de ranglijst aanvoert in de overgangsklasse A. voor de halve finale. Tom Thijssen sneuvelde ook in de achtste finale. Bij de jongens kadetten was Max Thijssen de enige deelnemer en ook hij plaatste zich in de hoofdronde vla een eerste plaats in de poule door alle wedstrijden te winnen. In de achtste finale verloor Max in vier games meer van zichzelf dan van de tegenstander, want in de eerste twee games creëer de Max bij een stand van 10-8 in zijn voordeel telkens twee keer een sco ringskans. Die wist hij niet te benut ten met een 0-2 achterstand in games tot gevolg. De derde game werd op duidelijke wijze gewonnen, maar uit eindelijk viel in de vierde game het doek voor hem. De overige spelers speelden in de troostronde geen rol van betekenis. Op zondag speelde alleen Britt Hou wen bij de meisjes junioren mee. In de poule kwam ze slechts tot een keer winst en speelde verder geen rol van betekenis. In de afdelingshoofdklasse speelde afgelopen zaterdag thuis Heren 3 tegen Sittard voor een plaats in de finale van de afdeling voor een plaas in de derde divisie en vla een 5-2 stand werd de finale gehaald. De eerste wed strijd in Sittard was reeds door Heren 3 met 6-4 gewonnen en dus waren de vijf punten voldoende om de finale te gaan spelen tegen Heerlen. Zaterdag speelt dames 1 in Oss om 17.00 uur de eerste promotiewed strijd tegen SKF 1 uitVeenendaal voor een plaats in de eredivisie. trekken, 3-3. Nicole Tielen bracht de Peelkorf weer op voorsprong met een velddoelpunt en een strafworp. Met een stand van 5-3 op het score bord werd het rustsignaal gegeven. In de tweede helft bleven de ploegen aan elkaar gewaagd. Rosolo kon een aantal keren het doelpuntenverschil verkleinen,maar de Peelkorf wist de rest van de wedstrijd de opgebouwde voorsprong te behouden. Op de juiste De Peelkorf 2-Merselo 7-10 (2- 3). Doelpunten Merselo: Anja van Dijck (4x), Petra Maassen (2x), Nikky Zegers, Yvonne Koppes en Angela van Tilburg. De korfbaldames van Merselo heb ben de derby tegen De Peelkorf 2 gewonnen. In Ysselsteyn werd het 7- 10 na een 2-3 ruststand. In de eerste helft gingen beide partijen gelijk op, maar na de pauze kon Merselo een gaatje slaan en de winst pakken. Door deze zege is Merselo bijna zeker van lijfsbehoud in de eerste klasse C. Merselo begon matig en kreeg bin nen vijf minuten een achterstand van 1-0 te verwerken. In de 25 minuten daarna boog Merselo deze achter stand om in een 1-3 voorsprong door Uitslagen Flamingo's 3-Senioren 1 3-7 Al-JesAl 2-11 Bl-SVO Bi 2-6 NAS Cl-Cl 2-5 Dl-SVOC'Ol Dl 1-0 El-Heumen El 3-1 DES Welpen 1-Merselo 1-2 DES Welpen 1-JES 2-11 Uitslagen Midweekdames Lottum-Oostrum 9-9 Welpen2 SVO 2-Peelkorf 5 1-1 OranjeWit 3-SVO 2 0-1 Pupillen El Oostrum-DOT 2-2 Pupillen E2 Gazelle-Oostrum 0-13 Pupillen D SWIFT-Oostrum 21-2 Aspiranten De Merels-Oostrum 5-1 Senioren 1 Oostrum-SVOC 7-4 Uitslagen Senioren Mid SKC '06-SV United 1 3-4 F-Pupillen SV United 1-Peelkorf 2 0-3 Welpen 1 SV United 1-Oranje Wit 3 3-0 Peelkorf 3-SV United 1 1-0 Welpen 2 Merselo 2-SV United 2 4-0 SV United 2-Peelkorf 6 0-4 Programma zaterdag 3 mei Welpen 1 SV United 1-Peelkorf 3 13.55 Oranje Wit 3-SV United 1 14.45 Op Hemelvaartsdag, donderdag 1 mei, houdt Volleybalvereniging Sporti- vo uit Overloon haar jaarlijkse buiten volleybaltoernooi. Dit toernooi vindt voor de 25e keer plaats. Het toernooi zal worden gespeeld op de voetbalvel den van sportpark De Raay. De entree is bij de Sporthal De Raayhal. Naast het traditionele volleybaltoernooi zijn er ook andere mogelijkheden. Voor de allerkleinste is het minivolleybaltoer- nooi georganiseerd. Daarnaast is er ook weer het voetvolleytoernooi. Na afloop van de wedstrijden zal er fees telijke muziek uit de boxen over het sportveld en het terras klinken. En tot slot zullen ze de dag afsluiten met een heerlijke barbecue. momenten werd er gescoord en Roso lo kon niet dichter naderen dan één doelpunt verschil. Het was een mooie wedstrijd waarin gevarieerd aanvals- spel te zien was. Coach Erwin Dijkstra was dan ook tevreden over zijn ploeg: "We hebben als collectief uitstekend gespeeld en de dames hebben de opdrachten goed uitgevoerd. Door deze zege worden we bijna zeker tweede en kunnen we ons opmaken voor promotie/degrada- tiewedstrijden naar de topklasse." doelpunten van Nikky Zegers en Anja van Dijck (2x). Drie minuten voor rust scoorde De Peelkorf, zodat de ruststand op 2-3 kwam te staan. In de tweede helft was Merselo duidelijk de sterkere en kwam binnen tien minu ten op een 2-7 voorsprong door doel punten van uitblinkster Anja van Dijck en Petra Maassen (beiden 2x). Daarna zakte Merselo echter, zoals vaker dit seizoen, terug en liet De Peelkorf telkens weer terug in de wedstrijd komen. Toch kwam Merselo geen een keer echt in gevaar en behaalde met een eindstand van 7-10 een dikver diende overwinning. Pas op zondag 18 mei speelt Mer selo zijn volgende wedstrijd, uit tegen de Vonckel Girls. Oranje Wit-De Merels 10-3 (8- 2). Doelpunten Oranje Wit: Rian Derikx (3x), Linda Houben (2x), Linda van Deurzen, Inge Smits, Loes Kateman, Petra van der Hag- hen en Kristie Ambrosius. In de overgangsklasse A hebben de korfbalsters van OranjeWit een royale 10-3 zege behaald op De Merels. In de eerste helft was OranjeWit opper machtig en liep uit naar een ruime 8-2 ruststand. Na de pauze schakelde de thuisploeg een tandje terug en bespaarde De Merels een afgang. De treffers kwamen op naam van Rian Derikx (3x), Linda Houben (2x), Linda van Deurzen, Inge Smits, Loes Kate man, Petra van der Haghen en Kristie Ambrosius. Uitslagen Oranje Wit (L) 4-DOS (A) 2 9-12 Lottum-Recreanten wit 3-3 Pup.F (welpen 1)-SV United 1 0-0 Programma zaterdag 3 mei Welpen 3-SV United 1 14.45 Programma donderdag 8 mei Emos Al-Oranje Wit (L) Al 1930 ZSV 1-OranjeWit (L) 1 20.00 Programma zaterdag 3 mei SV United 1-Welpen 3 14.20 Welpen 3-Welpen 5 15.10 Programma dinsdag 6 mei Peelkorf Bl/Cl-Cluster Maas en Waal 18.45 Programma donderdag 8 mei Peelkorf A2-MKV Al 19.00 Uitslagen Merselo 2-SV United 2 welpen 2 4-0 DES 1-Merselo 2 welpen 2 1-2 De Peelkorf D2-Merselo Dl D-pupl-15 OranjeWit C2-Lottum Cl asp.C2 6-9 OranjeWit B2-Klimop B2 asp.B2 2-8 ZSV Bl-OranjeWit BI asp.Bl 4-5 OranjeWitA2-DeTreffersAl jun.A2 6-9 De Peelkorf 1-Merselo 1 sen. 7-10 Wittenhorst 1-Merselo 2 midw. 8-4 MNTALIN Is Grotestraat 32, 5801 BH Venray, Tel. 0478-586387

Peel en Maas | 2008 | | pagina 19