TC Venray lijdt tweede nederlaag Linda van Deurzen vier keer trefzeker Gelijkspel korfbal dames Oostrum Fraaie zege DES SVOC'01 weer titelkandidaat PEEL EN MAAS Donderdag 17 april 2008 - Pagina 26 Oranje Wit verslaat koploper WO Jeugdbowlen Bowling Venray Sjoelclub Venray Midgetgolfen De Peelkorf heel slecht Oranje Wit DES Suizende Vleugels Vierlingsbeek De Zwaluw Het Alvertje De Roerdomp SV Oostrum korfbal SKC'06 SV United korfbal De Peelkorf SVOC'01 korfbal SV Merselo korfbal Sportnieuws -info Caroline Michels probeert een tegenstandster te passeren. Na de 8-0 nederlaag op de eerste speeldag van de landelijke tennis- competitie heeft TC Venray afgelopen zondag de tweede nederlaag op rij geleden. Het lukte de ploeg van coach Twan Lensen niet de thuiswedstrijd tegen Bastion Baselaar om te zet ten in een overwinning. De ploeg uit Den Bosch bleek een maatje te groot en ging met een 6-2 overwinning aan de haal. De terugkeer van het eerste gemengde tennisteam van TC Venray in de tweede klasse van de landelijke tenniscompetitie verloopt vooralsnog niet voorspoedig. Na twee speelron den bekleed de ploeg de laatste plaats, een plek waar men vooraf niet hoopte te staan. "Helaas is de tegenstand dit jaar van een uitzonderlijk hoog niveau. Vooraf was bekend dat we het moei lijk zouden gaan krijgen, en dat we moesten strijden tegen degradatie, echter dat de verschillen zo groot zijn is toch enigszins teleurstellend", aldus speler Michiel Boers. "We geven ech ter niet op, volgende week wacht de derby met TC Venlo, en daar gaan we proberen met een zege huiswaarts te keren." Tegen Bastion Baselaar trapten, zoals gebruikelijk, de dames af met hun enkelspelen. Marleen Custers nam het daarin op tegen Anouk Dols en Carmen Ebus tegen Sandra Auwens. Voor beide Venrayse dames lagen er kansen en dat bleek ook wel in de eerste set. Hierin draaide beide par tijen uit op een tiebreak. Helaas wist Custers deze niet in haar voordeel te beslissen in tegenstelling tot haar teamgenote Ebus, die dat wel deed. In de tweede set was vervolgens het verzet van Custers gebroken en liep Dols uit naar 5-0. Custers pakte vervol gens nog wel 2 games maar kon daar mee de setwinst, en de nederlaag, niet voorkomen: 6-7 2-6. Carmen Ebus kon de goede lijn van het winnen van de eerste set wel een vervolg geven. Hoe wel de tweede set nipt verloren ging met 5-7, trok Ebus de derde set met 6- 2 naar zich toe. Het eerste punt in het nieuwe seizoen was daarmee behaald, en verdiend. In de herenenkelspelen die volgden was het aan Rob Luyben en Ruud Geurts om gelijke tred te houden met Bastion Baselaar, of beter nog, met een verrassende voorsprong de dubbelspelen in te gaan. Op papier echter geen makkelijke opgave. Het eerste herenenkelspel ging tussen Rob Luyben en Bosschenaar Rob vanThiel. De start van de partij was, vanuit Ven- ray's oogpunt, allesbehalve flitsend. In no time stond er 1-4 op het scorebord. Gelukkig kon Luyben het tij keren en de wedstrijd een spannend vervolg geven. De eerste set ging nog wel naar Van Thiel (4-6), maar in de tweede set trok Luyben, met bij vlagen heel goed tennis, de set verdiend naar zich toe (6-4). In de derde set ging het vijf games gelijk op, tot Luyben bij een 2- 3 achterstand pas op de plaats moest maken. De setwinst die volgde voor VanThiel (2-6) was verdiend en bracht Bastion Baselaar op een 1-2 voor sprong. Het tweede herenenkelspel ging tussen Ruud Geurts en het 18- jarige talent Michel Rutten. Geurts, die met zijn 35 jaar bijna 2x zo oud is dan zijn opponent, kon op voorhand zijn spreekwoordelijk borst nat maken. De eerste set ging echter zeer gelijk op en Geurts kon, met name door zijn goede service- en volleyspel, zijn opponent goed in bedwang houden. Echter op een 4-3 stand voor Rutten werd de ser- vicegame van Geurts gebroken en kon de Bosschenaar de set uitserveren: 3- 6. In de tweede set was het verweer van de Venrayse speler gebroken en liep zijn tegenstander eenvoudig uit naar 1-6. Vooraf aan de dubbelspelen hadTC Venray enkele tactische omzet tingen gedaan in de opstelling, om zo meer kans te maken op een overwin ning. Het damesdubbel werd gevormd Op de in Sittard gehouden Limburg se jeugdkampioenschappen bowlen zijn Lisa Jansen (meisjes junioren) en Richard Addae (aspiranten jongens) in de prijzen gevallen. Beiden haalden in hun categorie de zilveren medaille. Lisa Jansen werd tweede met een met een gemiddelde van 179,14 en 213 als hoogste game over zeven games achter de sterke winnares, de Maas trichtse Dominique Koevoets met 189,29 gemiddeld. Derde werd Els Alblas uit Heerlen (164,71). Monya Kuysters eindigde op de vierde plaats met 154,75 gemiddeld. Richard Addae speelde ook een sterke wedstrijd. Achter de ongenaakbare Brian Zille- kens (204,71 gem.) bezette hij fraai de tweede plaats met 184,29 gemid deld vóór Carlo Verwijlen (Sittard) met 172,86. Niels de la Roy, eveneens finalist eindigde met een gemiddelde van 161,57 als vijfde. Bij de jongens junioren behoorde Luke Verhoeven tot de favorieten, maar met een mooi gemiddelde van 194,29 en 215 als hoogste game viel hij zelfs net buiten het podium, achter superwinnaar en dus terecht algeheel Limburgs kampi oen Nicky Vogel (Sittard) met 212,86 gemiddeld. Alle zeven games wist hij 200 of hoger te scoren. Ook zijn club genoot Roy van Geertruy (197,71) en Mehmet Baksi uit Heerlen met 196,71 bleken helaas te sterk voor Luke. Wil lem Denissen (169,00) wist de finale niet te bereiken en werd achtste. Tenslotte hadden we ook nog twee pupillen bij de jongens, die voor hun kansen streden. Voor beiden was het hun eerste LK en werden daarmee weer een ervaring rijker. Roel Wólters begon sterk, en dat was voldoende voor een finaleplaats, waarin hij met een game van 156 een nieuwe per soonlijk record wist te vestigen. Met een gemiddelde van 126,29 sloot hij zijn eerste LK af op de ondankbare vierde plek, waar winnaar Jordi Put man uit Heerlen met een gemiddelde van 195,29 overtuigend de scepter zwaaide. Voor Quincy Vermeulen was het puur genieten geblazen en eindig de met 82,50 op de zevende plaats. Zaterdag wordt in Boekei de return van de uitwisseling gespeeld. De spe lers worden om 9.45 uur in de bow ling verwacht. voor Marleen Custers en Carmen Ebus, het herendubbel door Michiel Boers en Ruud Geurts. Laatstgenoem de speelde in plaats van Rob Luyben, die de plaats van Geurts innam in het gemengd dubbelspel. Custers en Ebus maakten er een spannend gevecht van tegen Auwens en Ghielis. De eerste set ging gelijk op en een tiebreak moest de beslissing brengen. Hierin kregen de Venrayse dames maar liefst drie setpoints, maar wisten deze niet te benutten. Een mentale tik die uiteinde lijk hard aan kwam, en die ze ook niet meer te boven zouden komen: 6-7 2-6. Geurts en Boers moesten het opne men tegen Van Thiel en Tiemessen. De tactische wijziging door Geurts te laten spelen moest zorgen voor meer servicedruk en power vanuit de base line. In de beginfase van de wedstrijd bleek de wijziging de vruchten af te werpen en was het een zeer gelijkop- gaande strijd. Uiteindelijk was slechts één servicebreak voldoende voor Bas tion Baselaar om de eerste set naar zich toe te trekken: 4-6. In de tweede set was het verzet aan Venrayse zijde gebroken en werden ook zij, net als de dames, op een 2-6 setstand getrakteerd. De gemengd dubbelspelen waren uit eindelijk de laatste kans voor de ploeg van coach Twan Lensen om niet weer met hele grote cijfers te verliezen. Het eerste gemengd dubbel gingen tussen Carmen Ebus en Rob Luyben, die voor het eerst samenspeelden, en Sandra Ghielis en Ivo Tiemessen. Hoewel de rally's leuk waren om naar te kijken, bleek de efficiëntie van de Bossche ploeg vele malen hoger. Vooral de dominantie aan het net van Tiemes sen bleek voor Ebus en Luyben te veel. De eindstand van 2-6 1-6 was dan ook verdiend. Het tweede gemengd dub belspel beloofde op voorhand meer succes te brengen voor Venray. Hierin nam het ervaren Venrayse duo Custers De wedstrijd van de avond in dele klasse van de Huisleague was die tussen koploper Sigma's/Cornelco en de naaste belager Nuva Keukens, die werd beslist in het voordeel van laatstgenoemd team, dat tevens door de 20-8 zege de leiding overnam. De derde plaats bleef in handen van Witlox/v.d. Boomen, dat mede dankzij Cyriel Winters, die zowel de hoogste game met 243 en de serie met 668 voor zijn rekening nam, een over tuigende overwinning boekte tegen Close Encounters, dat met 23.5-4.5 opzij werd gezet. De Scores liepen weer tegen een nederlaag op, nu tegen Hoeijmakers, dat met 18.5-9.5 een royale zege pakte. Hekkensluiter GGZ bleek de kat in het pakhuis, die rare sprongen kan maken met Cate ring de Buren als prooi; het werd 19- 9. Inge Lenssen toonde bij de dames weer vormbehoud en demonstreerde dat met haar hoogste game van 205 en hoogste serie van 552. Lijstaanvoerder Strikers/Groeipunt laat in de 2e klasse niemand de kaas van het brood eten en dat merkte Red Arrows aan den lijve, getuige de 23-5 uitslag. De Pinhunters zijn de laatste tijd ook in goeden doen en nu werd B.T. Noxon met 24-4 aan de zegekar gebonden. De achterstand werd zelfs een puntje kleiner en is nu nog elf punten. Plus van Dijck, op plaats drie, deelde de punten met La Mousse, dat de vierde plaats bezet. Ook de ont moeting tussen de nummers zeven en acht, Nitwits en Videotheek a la Carte, eindigde in een puntendeling.Linda Camps was de beste bij de damesmet haar 217-game en 618-serie, teerwijl bij de heren Leo van Rijt als beste tot 232 kwam in de game en Eric Bille- kens de hoogste serie met 594 op zijn naam bracht. De jongelingen van Bokual/Mijling 2 verdedigden hun leidende p[ositie met verve tegen de oudere garde van Bokual 1 met als uitslag 15-6. Num mer twee op de ranglijst, Proshop RBVenray, liet een lelijke steek val len door met 13-8 te verliezen van Sigma's/Cornelco,dat de derde posi tie verstevigde. De Joepies hadden via de 19-2 zege weinig moeite met staartploeg A.WI. Isolatie en ook B.T. Jamin scoorde er lustig op los tegen B.T. Noxon met dezelfde cijfers als resultaat. Nummer voorlaatst Kuijten Ass verraste Crash met 14-7. Bij de dames was Marlies Thijssen met haar 218-game en 586-serie de beste en Lars Lenssen hield de familie-eer hoog door een 256-game en 656-serie neer te zetten, een score, waar geen andere heer aan kwam. Koploper Strikezone laat er geen twijfel over bestaan, wie op dit moment het beste dubbel heeft in de Dubbelleague. Ze pakten 17 van de mogelijke 18 punten; het ene puntje was voor E.M.S. D.O.K. was ook goed op dreef en versloeg Wakers 1 met 16-2. Nummer drie, Sigma's/Cornelco had veel moeite met rode lantaarn drager Pinpoints, maar won toch nog net met 10-8. Klussers 1 bleven, op afstand, goed volgen door Wakers 2 met 14-4 te verslaan. Klussers 2 gaf via een 13.5-4.5 de voorlaatste plaats over aan tegenstander Lucky Strikes. Maria Minten eiste de eer op van beste dame met haar 168-game en 635-serie, terwijl Bart van Rens weer eens uit zijn slof schoot met een 237- game en 901-serie. Carmen Ebus in actie. en Boers het op tegen Anouk Dols en Michel Rutten. De ervaring zou uitein delijk de basis blijken te zijn voor een succesvolle uitvoering van deze wed strijd. Custers, die de eerste speeldag nog worstelde met haar vorm, liet in deze partij zien weer bijna terug te zijn op haar oude niveau. Uiteindelijk gaf de score van 6-2 6-3 heel duidelijk de verhoudingen weer en zorgde het Venrayse duo toch nog voor een klein beetje blijdschap aan het einde van de overwegend teleurstellende dag. Zondag neemt TC Venray het op tegen TC Venlo, dat in de eerste twee wedstrijden slechts vier punten ver zamelde. Kortom, mogelijkheden voor TC Venray. De wedstrijd begint om 10.00 uur op Tennispark Schaapsdijk. Afgelopen zaterdag werd in Barne- veld het NK individueel van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoelbond gehouden. In de Veluwehal waren 190 sjoelbakken opgesteld en werd er gestreden om de Nederlandse titel. Van Sjoelclub Venray nam Paul Bouten deel aan het NK. Hij behaalde een 24e plaats in de klasse G met een gemid delde van 114,2. Ook was er naast het NK ook een open toernooi georga niseerd, met deelname van vier sjoe- lers van Sjoelclub Venray. In de klasse F werd Harrie Rongen 5e met een gemiddelde van 119,9, ook in de klas se F kwam Mimi Jansen op een 23e plaats met een gemiddelde vanl 11,9. In de klasse I behaalde Regien San ders een 5e plaats met een gemiddel de van 103,8, en in de klasse K kwam Wim Pijnenburg op een 7e plek terecht met een gemiddelde van 88,9. De districtskampioenschappen mid getgolfen, die zaterdag in Geldrop en zondag in Nuth zijn gehouden, heeft slechts één medaille opgeleverd. Jan Engels behaalde de zilveren medaille, omdat hij in het combinatieklasse ment over twee dagen als tweede was geëindigd. Zaterdag in Geldrop op afdeling 1 was hij de enige Venrayse deelnemer en werd daar verdienstelijk vijfde (133 slagen) met slechts zeven slagen achter de thuisspelende winnaar Hans van derAa, die 126 slagen liet noteren. Hij werd geflankeerd door Willem van Disseldorp (Oirschot) met 128 slagen en good old Pierre Gubbels van Heeze, die na een barrage die zijn tegenstrever Jan van Gisbergen uit Oirschot naar de vierde plaats ver wees, nadat beiden de reguliere vier ronden op 131 slagen hadden afgeslo ten. Op zondag in Nuth op afdeling 2 was Venray met zeven deelnemers ver tegenwoordigd, maar helaas viel nie mand in de prijzen. Bij de heren seni oren won Hans van der Aa opnieuw, nu met 102 slagen, gevolgd door de thuisspelende Hans Ploem (109) en Ad Hoedjes met 111 slagen. Jan Engels werd hier vierde met 112 slagen, Har rie Lenssen zesde met 117, Jan Litjens achtste met 119, Gerrit Janssen met 121 en Leo Wilms eindigde op de twaalfde plek. Bij de dames senioren was Bets Wilms de hoogst eindigende en viel met 130 slagen als vierde net buiten het podium. In het combinatie klassement werd Hans van derAa dan ook duidelijk winnaar met 228 slagen, op ruime afstand gevolgd door Jan Engels met 245 en Jack Hugers van Eindhoven met 256 slagen. Bij de heren waren het de goed spe lende Ton Hendriks (84) en koploper Gerrit Vermeulen (86), die de volle buit (6 - 0) op de tweede speeldag binnenhaalden door respectievelijk Annie Litjens en Fieke van Ham ruim te kloppen. De beste score kwam echter op naam van Huub Straat man, die slechts 77 slagen nodig had, maar toch een ronde (29 - 28) moest prijsgeven tegen Miet Clevers, waar door Huub met 4-2 aan het langste eind trok. Gerrit Janssen (81) en Jan Engels (83) boekten beiden 5-1 winst tegen achtereenvolgens Karei van Ham en Bets Wilms. De overige uitslagen eindigden allemaal in 4 - 2, te weten Truus van Dijk tegen Theo Litjens, Jo Litjens tegen Piet van der Eist, Jan Litjens tegen Leo Wilms en Pierre Dean tegen Henk van Leeuwen. De laagste ronde (24 slagen) bij de heren scoorden Huub Straatman en Gerrit Janssen. Bij de dames was de laagste ronde (28) voor Miet Clevers en Bets Wilms, terwijl Bets Wilms met 94 slagen de beste speelster was. In het klassement bij de heren veroverde Ton Hendriks met 3,5 punten de kop positie ten koste van Gerrit Vermeu len, die nu met 4,5 punten de tweede plaats bezet vóór de al behoorlijk op achterstand liggende Pierre Dean met 10 punten. Ook bij de dames wisse ling van de wacht. De van de derde plaats afkomende Truus van Dijk mag zich de nieuwe koploper noemen met 12,5 punten. Miet Clevers handhaafde zich moet 14 punten als tweede en Bets Wilms klom naar de derde plek met 19,5 punten, maar heeft nog een inhaalwedstrijd tegoed. Zondag wordt de tweede wedstrijd van de Bondscompetitie gespeeld op de banen van Zicht Nirve in Nuth. De vertrektijd wordt donderdag bekend gemaakt. ONA-De Peelkorf 8-2 (4-0). Doelpunten De Peelkorf: Kim Kusters en Mayke van Ass. De korfbalsters van De Peelkorf zijn de tweede helft van de buitencom petitie teleurstellend gestart. Tegen laagvlieger ONA werd een royale 8-2 nederlaag geleden. De Peelkorf speel de een wel heel erg slechte wedstrijd tegen ONA. Niet omdat het aanvals- spel slecht was, maar omdat er slechts twee maal gescoord werd. ONA nam in de eerste helft vrij snel de voor sprong. ONA kreeg een paar kansen en kwam zo op 4-0 voorsprong. In tegenstelling tot de Peelkorf, dat veel kansen creëerde, maar in de eerste helft geen enkel doelpunt kon scoren. In de tweede helft leek het tij even te keren,na een doelpunt van Kim Kus ters. Helaas kon de knop niet worden omgezet. De Peelkorf had afgelopen zondag de grootste tegenstander aan zichzelf en moest zonder punten naar huis terugkeren. Uitslagen Oranje Wit-WO 11-7 Oranje Wit 2-Fortuna '74 4-8 Oranje Wit 4-ZSV 3 10-1 DOT-Recreanten 10-3 De Treffers Al-Oranje Wit A2 5-3 Oranje Wit Bl-ZSV BI 6-4 Oranje Wit B2-HBSV BI 1-1 Lottum Cl-OranjeWit C2 4-1 Oranje Wit E1 -Swift El 2-0 Swift E2-Oranje Wit E2 2-2 Pup.F (welpen l)-Peelkorf 2 0-1 Welpen 3-Peelkorf 5 0-0 Peelkorf 3-Welpen 3 0-0 Programma zaterdag 19 april Oranje Wit Al-SCMH Al 15.30 Wittenhorst Al-Oranje Wit A2 14.00 Oranj e Wit B1 -Olympia BI 14.00 KSV Bl-Oranje Wit B2 13.00 SVOC '01 C2-Oranje Wit Cl 12.30 ONA Dl-Oranje Wit Dl 11.00 Oranje Wit El-HBSV El 11.00 Oranje Wit E2-Gazelle El 10.00 Peelkorf 1-Welpen 2 1330 Welpen 2-SVOC '01 14.45 Programma zondag 20 april NDZW-Oranje Wit 13.00 ONA 2-OranjeWit 2 10.30 Oranj e Wit 3-Kraanvogels 2 11.00 Programma woensdag 23 april Pup.F (welpen 1)-SV United 18.30 Oranje Wit 4-DOS 2 20.00 Uitslagen Eendracht-DES 7-10 DES recreanten-DIOSA 1-1 Be Quick Al-DES Al 16-7 De Horst A2-DESA2 3-8 DES Bl-TOG BI 0-6 DES Cl-Emos Cl 3-0 Heumen El-DES El ai MerseloW2-DES Welpen a2 SV United W2-DES Welpen 1-3 Programma zaterdag 19 april Klimroos Al-DES Al 15.30 SVOC'01 B2-DES BI 13.45 Eendracht Dl-DES Dl 11.00 Programma zondag 20 april DES-Spes 10.30 Uitslag wedvlucht Lessines (acht deelnemers, 245 duiven): 1,2,3 en 11 Reynders-Cuypers 4,6,12,13,15,18,19,22,23 en 24 5,7,8,9,16,17,20 en 21 M.v.Boekel 10 E. Deenen, 14 C. de Hoog, 25. Peter Waals. Uitslag: 1. J. Voesten; 2, 4, 7, 13 W Bouten; 3,9 M. Voesten en dochter; 5. L. Snijders; 6, 22 Chr. Gerrits; 8, 12 A. Sijbers; 10, 14, 24 N. van Hoof; 16, 20 P Loonen; 17, 19 van Haren-Stiphout; 18, 23 H. Litjens; 21 Comb. Verdellen; 25 C. vanVught. Op zaterdag 19 april zijn er, tussen 10.00 en 16.00 uur, in vijver 1 en 2 van het Wanssums Ven slechts een beperkt aantal visplaatsen voor de recreatieve vissen en de karpervisser beschikbaar vanwege de individuele wedstrijd die de wedstrijdcommissie dan organiseert. Uitslag tweede wedstrijd van de lentekoning: 1. Toon Langenkamp 3480 gram 2. Sjaak Dekkers 2020 gram 3. Harrie Kanning 1890 gram 4. Peter Cuppen 960 gram 5. Wiel Ver- berkt 330 gram. Op zaterdag 19 april organiseert HSV het Alvertje Oostrum een indivi duele wedstrijd in vijvercomplex het Wanssums Ven. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur en de nummers kunnen worden afgehaald vanaf 10.00 uur aan de vijver. Het inschrijfgeld bedraagt 7,- en de prijzen (1 op 3) bestaan uit levensmiddelenpakketten. Op zondag 20 april is de eerste wedstrijd uit de 5-dorpenserie. Deze wedstrijd wordt gevist in de visvijver aan de Ballonzuil in Venray. Bijeen komst uiterlijk 7.00 uur en vissen van tot 11.30 uur. Aanmelding voor deze wedstrijden, uiterlijk de donderdag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen tel. 0478-571311. Op donderdag 24 april is de derde trainingsavond van het jeugdteam. Wegens gebrek aan aanmeldingen kan onze jeugdcursus 2008 helaas niet doorgaan. Op 5 juli worden weer de voorse lecties Idassieke hengel gehouden voor het Nederlandse kampioenschap in Limburg. Deze wedstrijd wordt gevist in het Juliana kanaal tussen Illikhoven richting Roosteren. De wedstrijd voorselectie voor de vrije hengel is op 28 juni Maasbracht en er wordt gevist in de Maas. Voor deze wedstrijden kan men zich opgeven tot 5 mei bij de secre taris. Bij opgave is men verplicht het inschrijfgeld van deze wedstrijd met een te voldoen. Voor meer informatie secretaris H.Hendriks Pastoor v/d Gaetstraat 48 Venray, telefoon 0478- 582994. 19 april individuele wedstrijd bij het Alvertje op de visvijver., 20 april eerste vijfdorpen op visvijver De Bal lonzuil, de hele visvijver is van 06.00 tot 11.30 uur afgesloten voor deze wedstrijd, 23 april eerste wedstrijd zomeravond competitie, bijeenkomst 18.00 uur aan de visvijver Oranje Wit-WO 11-7 (5-3). Doelpunten Oranje Wit: Linda van Deurzen (4x), Loes Kateman (3x), Linda Houben en Petra van der Haghen (beiden 2x), In de eerste wedstrijd van het twee de deel van de buitencompetitie heeft Oranje Wit kostbare punten behaald door met 11-7 te winnen van koplo per WO. In een buitengewoon goede wedstrijd lieten de korfbalmeiden van Oranje Wit zien dat het spelen in teamverband de belangrijkste schakel is in het behalen van de winst. Petra van der Haghen bracht de thuisploeg direct op voorsprong door een slim DOS-SV Oostrum 6-6 (1-2). Doelpunten Oostrum: Carla Claes- sens en Abbey Vollenberg (beiden 2x), Serena Luijkx en May van Rooij. De tweede helft van de buiten competitie in de 2e klasse zijn de korfbaldames van SV Oostrum begon nen met een gelijkspel tegen DOS uit Asten. In een spannende wedstrijd waarin beide teams gelijk tegen elkaar opgingen werd het 6-6. Aan Oostrum- se kant speelden drie gastspelers mee waaronder twee aspiranten van wege een aantal afmeldingen. In de eerste helft moesten beide teams in het spel komen en werden er vooral aan Oostrumse kant veel kansen gecreëerd. De afronding liet echter te wensen over waardoor Oostrum, via doelpunten van Serena Luijkx en Carla Claessens, met een schamele 1-2 voorsprong de rust in ging. Aan beide Uitslagen SVO 2-OranjeWit 3 1-0 SVO 2-Peelkorf 2 3-0 SV United-SVO 2 0-1 Oostrum E2-De Merels 1-1 Oostrum Dl-SVSH 6-4 DOT-Oostrum aspiranten 5-2 Midweek Oostrum-United 16-4 DOS-Oostrum 6-6 Programma zaterdag 19 april Oostrum Cl-DOS C2 12.00 Oostrum Dl-DOT Dl 10.00 De Peelkorf El-Oostrum El 10.00 OostrumEl-Swift 12.30 Zondag 20 januari De Treffers 2-Oostrum 10.30 Woensdag 23 april Lottum 3-Oostrum 2 20.00 Uitslagen Lottum Mid-SKC'06 8-1 Rust Roest D3-SKC06 Dl 6-2 SKC'06 El-VIOS El 10-0 SKC'06 Fl-PeelkorfFl 0-13 SVOC'01 W2-SKC06 W2 0-1 Peelkorf W4-SKC06W2 0-4 SKC'06 Wl-SV United W1 3-1 SKC'06 W2-SV United W2 4-1 Programma zaterdag 19 januari HBSV B1-SKC06 BI 18.45 Klimop D1-SKC06 Dl 11.00 SDDL El-SKC'06 El 09.30 SVOC W1-SKC06W1 13.15 SKC'06 Wl-PeelkorfW2 15.10 SKC'06 W2-MerseloWl 13.55 SVO W1-SKC06 W2 14.45 Programma woensdag 23 april SKC'06 Mid-SV United 20.15 Uitslagen Oostrum 2-SV United 14-4 kansje onder de korf af te ronden. Ook het tweede doelpunt schreef ze op haar naam, via een mooi afstandsschot werd het 2-0. WO had vervolgens zeker een aantal mooie kansen, maar benutte die niet. De Hapertse ploeg verdedigde goed in de ballijn, en de aanval van Oranje Wit verspeelde hier door een aantal malen de bal. Loes Kateman profiteerde echter uitein delijk via een doorloopbal. Maar WO knokte flink en kwam terug tot 3-2. Linda van Deurzen, zij scoorde maar liefst vier maal, scoorde van achter de kanten werd ook nog een strafworp gemist. In de tweede helft schakelde DOS een tandje bij en kwam de thuisploeg op een 3-2 voorsprong. Via een doel punt van Abbey Vollenberg kwam Oostrum gelijk, maar DOS scoorde in dezelfde minuut alweer een tegen doelpunt. Oostrum dreigde de contro le over de wedstrijd te verliezen want via een strafworp kon DOS de voor sprong vergroten tot 5-3. De ploeg uit Oostrum knokte zich goed terug in de wedstrijd en kwam via doelpunten van May van Rooij en Abbey Vollen berg weer tot 5-5.Twee minuten voor tijd kreeg Oostrum een strafworp mee, 5-6, en leken de gasten met de volle winst naar huis te gaan. Aan de andere kant kreeg DOS in de laatste minuut echter ook een strafworp mee en verzilverde deze ook: 6-6. Beide ploegen hielden een verdiend punt over. Uitslagen De Peelkorf Al-Spes (M) Al 7-5 De Peelkorf A2-DOT 7-3 De Peelkorf Bl-Flash BI 5-2 De Peelkorf Cl-Altior Cl 3-3 DOS (A) C2-De Peelkorf C3 2-3 De Peelkorf C2-Gazelle Cl 1-0 Peelkorf C3-DOT (V) Cl 6-3 MKV D 1-De Peelkorf D1 4-2 ODOS Dl-De Peelkorf D2 1-4 SVSH El-De Peelkorf El 2-0 SKC'06 1-Peelkorf F 1 0-13 Oranje Wit l-PeelkorfF2 0-2 SVO 2-Welpen 3 3-0 Welpen 3-Oranje Wit 3 0-0 Welpen 6-SV United 2 4-0 Welpen 6-Merselo 2 0-3 Merselo 1-Welpen 4 1-0 Welpen 4-SKC'06 2 0-4 Programma zaterdag 19 april De Peelkorf Al-De Wilma's Al 15.30 De Peelkorf Bl-Swift (V) BI 12.30 De Peelkorf C1 -Swift (V) Cl 1.00 De Peelkorf C3-De Merels Cl 14.00 Klimop (A) Cl-De Peelkorf C2 12.30 De Peelkorf D2-Swift (V) D2 10.00 De Peelkorf El-Oostrum El 10.00 De Peelkorf F1-Merselo 1 13 30 Welpen 1-OranjeWit 2 13.30 Welpen 2-Welpen 1 14.20 SKC '06 1-Welpen 2 15.10 Welpen 4-SVOl 13.30 SVOC'01 2-Welpen4 14.20 Uitslagen ONA-De Peelkorf 8-2 Prinses Irene-de Peelkorf 2 14-4 De Peelkorf 4-SVOC'Ol 3 8-6 De Peelkorf 5-SVOC 5-9 Programma zondag 20 april Swift 2-de Peelkorf 13.00 De Treffers-de Peelkorf 2 13 .00 De Peelkorf 3-Vitesse 10.30 Programma woensdag 23 april ROKA-de Peelkorf 5 20.00 De Peelkorf 6-Vonckel Girls 20.00 De Treffers-Recreanten 20.00. korf. Met een 5-3 stand in de rust lag de hele wedstrijd nog open. Na rust was het opnieuw Linda van Deurzen die doel trof en zij bracht haar ploeg op vier doelpunten voorsprong. WO was in de tweede helft meer trefzeker en scoorde via twee doorloopballen en twee strafworpen. Hierdoor stond de stand weer gelijk. Beide ploegen hadden vervolgens kansen, maar de verdediging van Oranje Wit hield stand door elkaar in het vak goed te ondersteunen. Rian Derikx en Kris- tie Ambrosius waren fel op de bal en De Eendracht-DES 7-10 (6-4). Doelpunten DES: Petra Branje en Sanne Rijbroek (beiden 3x), Marloes Broeren (2x), Wendy Kuijpers en Wendy Rouwens. De korfbaldames van DES hebben een fraaie zege behaald in de eerste wedstrijd van de tweede helft van de buitencompetitie. Op bezoek bij Eendracht werd met 7-10 gewonnen. In het begin van de wedstrijd kreeg DES al snel een doelpunt van de thuis ploeg om de oren. De reactie van DES volgde vrijwel meteen. Beide partijen gingen in de eerste helft dan ook gelijk op, waarbij de gasten zeker niet de steun van de scheidsrechter had den. De fysiek spelende thuisploeg SVOC'Ol-ZSV 13-6 (5-4) Doel punten SVOC'01: Linda Claessens en Debbie Wismans (beiden 4x), Loes Hellegers, Noortje Philipsen, Yvonne Classens, Astrid Classens en Joan Willemssen. SVOC'01 heeft in de overgangs klasse A uitstekende zaken gedaan door een 13-6 zege op ZSV Door deze zege van Oranje Wit op koploper WO is ook SVOC'01 weer helemaal terug in de titelstrijd. De eerste vijf minu ten leken verdacht veel op het vorige duel; want opnieuw keek SVOC'01 tegen een 0-3 achterstand aan. Deb bie Wismans wist de thuisploeg weer enigszins terug te brengen in de wed strijd (1-3), maar ook nu weer liep Uitslagen SVOC-ZSV 13-6 SVOC 2-de Treffers 2 8-3 Peelkorf 4-SVOC 3 8-6 Midweek De Peelkorf 5-SVOC 4 5-9 Recreanten HBSV-SVOC 8-4 SVOCAl-Odio-Al 4-3 Prins. Irene-Bl-SVOC BI 7-4 Odio B2-SVOC B2 4-1 Olympia Cl-SVOC Cl 2-6 De Merels Cl-SVOC C2 7-0 SVOC Dl-Eendracht D 6-1 De Eendracht Dl-SVOC D2 10-1 ROKA El-SVOC El 0-3 SVOC Fl-SV United 2-1 Programma zaterdag 19 januari SVOCAl-Korfrakkers 2 15.00 Odio BI-SVOC BI 14.00 SVOC B2-DES BI 13.45 SVOC C2-OranjeWitCl 12.30 SVOC D2-Wittenhorst Dl 11.00 Welpen 1-SKC06 1 13.55 Oranje Wit 2-Welpen 1 14.45 Welpen 2-Peelkorf 4 14.20 Merselo 1-Welpen 2 15.10 Programma zondag 20 april SVOC-Geko 13.00 SVOC 2-Gazelle 10.30 SVOC 3-KSV 11.00 Programma woensdag 23 april Midweek SVOC 4-ODOS 3 20.00 uur gaven WO geen kans. Linda Houben maakte haar twee belangrijke doel punten van grote afstand. Bij WO liep het scoren vervolgens spaak, en Caro line Michels onderschepte een aan tal keer goed de bal. Daardoor kreeg het aanvalsvak meer kansen en Linda van Deurzen scoorde nogmaals. Loes Kateman scoorde het laatste doelpunt, mede doordat Inge Smits de bal mooi mee gaf. De thuisploeg mag trots zijn op deze punten, maar staat maar met slechts een puntje voorsprong op SVOC'01 en WO aan kop in de over gangsklasse A. Zondag staat het duel tegen NDZW uit op het programma. profiteerde hier optimaal van en gin gen met een 6-4 voorsprong rusten. In de pauze werd in de kleedka mer van DES vooral gehamerd op de concentratie en rustiger te spelen. Die opdracht werd in het tweede bedrijf omgezet in daden. De Vierlingsbeekse korfbalsters gingen op jacht naar de gelijkmaker en binnen de kortste keren stond een 7-7 stand op het sco rebord. De gasten drukten vervolgens door en liepen zelfs uit naar een com fortabele 7-10 voorsprong. Die voor delige marge gaf DES in de slotminu ten niet meer uit handen en boekte daarmee een knappe zege. Zondag speelt DES op eigen veld tegen Spes 3.Aanvang 10.30 uur. ZSV uit naar 1-4. Dit kwam met name door aarzelend spel van de tricolores. Het werd tijd voor de thuisploeg om het eigen spelletje te gaan spelen. In de verdediging was het zaak om op de ballijn te zitten om het zo de tegen stander moeilijk te maken. Het ver trouwen groeide aan SVOC'Ol-zijde gedurende de eerste helft. Ze kwa men dan ook mooi terug en kort voor rust wisten ze zelfs het voortouw te nemen (5-4). Na rust werd het zelfvertrouwen alleen maar groter en dit resulteerde dan ook in menige doelpogingen en doelpunten. ZSV kon de thuisploeg niet meer bijbenen en de gasten had den totaal de grip op de wedstrijd verloren. Met een 13-6 eindstand kon SVOC'01 zeer tevreden zijn. Door deze winst deelt SVOC'01 momen teel een tweede plaats met WO en de Merels. Oranje Wit staat bovenaan met een puntje meer. Zondag speelt SVOC'01 opnieuw thuis, nu tegen Geko. Uitslagen Merselo-De Peelkorf 4 welpen 1-0 Merselo 2-DES 1 welpen 0-2 Peelkorf 6-Merselo 2 welpen 0-3 Merselo Dl-Erica Dl 0-0 Lottum Cl-Oranje Wit C2 4-1 Oranje Wit B2-HBSV BI 1-1 OranjeWit Bl-ZSV BI 6-4 De Treffers Al-OranjeWitA2 5-3 Merselo-De Treffers 4-7 Merselo 2-De Peelkorft 6 midw. 7-12 Programma zaterdag 19 april SKC'06 2-Merselo welpen 13.55 Merselo-SVOC '01 2 welpen De Peelkorf-Merselo F-pup. 13 30 De Maaskorf Dl-Merselo Dl 11.00 KSV Bl-Oranje Wit B2 13.00 OranjeWit Bl-Olympia BI 14.00 Wittenhorst Al-Oranje Wit A2 14.00 Programma zondag 20 april Merselo-MKV 11.00 Programma woensdag 23 april Wittenhorst-Merselo 2 midw. 20.00 O

Peel en Maas | 2008 | | pagina 26