NSG-atleten succesvol Ons Genoegen weer Nederlands kampioen Handboog schutters in actie Frans Denen wint NK veldlopen Motorcrossers Regio Venray Dames Oostrum in het nieuw Eerste prijs Silver Stars uwHu.ddvenfure renf.nl PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 3 april 2008 - Pagina 31 Allround Jeugd Cup in Ysselsteyn, Tienray en Grashoek Venrayse ambtenaar beste van Nederland Cii Drukwerk? www.vandenmunckhof.nl Peelrunners Jeugdbowlen ATV Venray Triatlon BC Venray BC 2002 RV BC Common Sense BC Doublet Bridgesoos De Kemphaan Bowling Venray Nieuws uit Venray en omgeving leest U in NSG-atleten van ATV Venray heb ben uitstekend gepresteerd tijdens Spring is in the air in Sittard, een jaar lijks terugkerend atletiekevenement voor atleten met een verstandelijke beperking. Het programma vermeldde onder meer 40 meter sprint, verspringen, kogelstoten en de hindernisbaan. De hindernisbaan bestond uit met een grote bal slalommen, over een kast deel springen, onder een hoge horde doorkruipen, rennend over een bank het evenwicht bewaren en tenslotte tussen de hoepels springen en sprin ten naar de finish. De atleten van ATV Venray weerden zich uitstekend en streden mee om de eerste plaat sen. Trainster Lisette Custers toonde zich content met de prestaties. "De trainingen werpen hun vruchten af. Technisch ziet het er goed uit en de atleten verbeteren zich nog steeds. En wat heel belangrijk is: ze hebben er veel lol in."Tot haar schrik zag Lisette Custers één van haar atleten flink ten val komen op de sprint. "Marleen had een goede start en een goede finish, maar net na de finishlijn sloeg ze haar enkel om. De EHBO heeft meteen hulp geboden, de enkel was behoor lijk dik. Ze zal even rust moeten hou den." De NSG-atleten van ATV Venray grossierden in eremetaal op de sprint. Narda en Richelle wonnen allebei brons, Nicole zilver en Stef won zelfs de sprint. Nicole eindigde als derde bij het verspringen, een knappe pres tatie. Voor de derde keer op rij brach ten de compoundschutters van handboogvereniging Ons Genoe gen de nationale titel mee naar Ysselsteyn. Drie keer gebeurde dit met een andere teamsamenstelling. Johan van Dongen en Mark Poels waren alle drie de keren van de partij. Was het vorig jaar de gisteren jarige junior Bas Ton- naer die het eerste team kwam ver sterken ten kostte van Jos van Wylick, nu was het senior Harrie Poels, die zich in het team schoot in de plaats van Michel Camps, jarenlang een vaste waarde in het team. Deze breedte in de top duidt ook meteen de kracht van de teams van Ons Genoegen aan. In Schijndel was er een tweede plaats na de kwalificatieronde van zestig pijlen achter het team van HBS Emmeloord. In de kwartfinale werd er gewonnen van de schutters uit Asten terwijl in de halve finale het team te sterk was voor het team van Fred. Hen drik uit Delft, 261 tegen 255 terwijl de andere halve finale werd gewonnen door Emmeloord tegen Waalre. In de finale werden de schutters van Emme loord met zilver terug naar de polder gestuurd. De Ysselsteyners pakten het goud met een punt verschil, 256 tegen 255 punten. Brons was er voor het team uit Delft. Verderop in Brabant werd het feest van Ons Genoegen compleet gemaakt door het recurveteam. In Middelbeers versloeg het team, bestaande uit jon gedame Carrie Wegh en de heren Ron van de Hoff, Gerard Koonings en Jos Hellegers, de Limburgers uit Reuver in de halve finale met 253 tegen 251. Reuver werd uiteindelijk derde. In de finale werd eeuwige rivaal Rozenjacht Baarschot met in hun gelederen oud- Ons Genoegenlid Berny Camps ruim verslagen met 254 tegen 243 punten. Frans Denen, ambtenaar in Venray, is vorige week woensdag in Katwijk voor de tweede maal Nederlands kampioen geworden bij het NK veldlopen voor ambte naren. Frans Denen is blij met zijn titel op de negen kilometer, maar vraagt zich eerlijkheidshalve wel af op welke plaats hij geëindigd zou zijn als er maar één afstand zou zijn geweest. De lopers konden namelijk uit drie afstanden (6, 9 en 12 kilometer) kiezen, waardoor de goede lopers zich verspreiden over drie wed strijden. Het hardlopen (Frans is lid van de atletiekvereniging in Venray) doet Frans inmiddels al vele jaren en niet onverdienstelijk getuige de vele dozen met bekers. Een podium plaats zit er vaak wel in. Op het NK in Schoorl eindigde hij op de tiende plaats en op het NK cross op een der tiende plaats. Na zoveel jaren geniet hij nog steeds van het hardlopen. Hij loopt vijf tot zes keer per week, met een rustdag vaak op vrijdag. Vorig jaar kon hij niet meedoen aan de veldloop vanwege rugklachten. Tegenwoordig loopt hij vooral wedstrijden over de korte afstanden. "Ik heb met vallen en opstaan leren luisteren naar mijn lichaam en het lukt mij om gedoseerd te trainen. Juist als het erg lekker gaat, ligt vaak het gevaar op de loer. Die rustdag hou ik erin." Aanstaande zon dag start Frans op de 10 km bij de Venloop. Frans Denen houdt de vaart erin. Voor de tweede maal houden de jeugdtrainers in de regio Venlo - Horst - Venray een handboogtoer- nooi dat bestaat uit drie wedstrijden handboogschieten. Na het succes van vorig jaar, toen alleen deelname mogelijk was voor de leden uit de regio, willen de verenigingen de All round Jeugd Cup nu groter opzetten en meer jeugd kennis laten maken met de diverse handboogdisciplines. Er zijn drie totaal verschillende dis ciplines in het handboogschieten. Het evenement wordt zo georganiseerd dat de jeugd kennis kan maken met alle drie de disciplines: indoor 18 meter - veldwedstrijd van 10 - 35 meter en Fita-wedstrijd met 15-35 meter doelafstand. De eerste wed strijd vindt plaats op zaterdag 5 april bij Ons Genoegen in Ysselsteyn, waar een indoorwedstrijd met een doelaf stand van 18 meter wordt gehouden. De deelnemers schieten 2 x 24 pijlen. De tweede wedstrijd is een veldwed strijd, die op maandag 12 mei (tweede pinksterdag) wordt verschoten. De doelen staan dan opgesteld in het bos en in het veld en de afstanden zijn wisselend. De deelnemers, die in groepjes van vier schutters over het wedstrijdterrein lopen, schieten 12 x 3 pijlen. Deze wedstrijd vindt plaats in de Swolgense en Tienrayse bossen en word georganiseerd door 't Trefpunt in Tienray. De derde wed strijd is een Fita- wedstrijd, die op zaterdag 31 mei wordt verschoten. Bij deze wedstrijd staan de doelen vast Piet Tonnaer leert enkele jeugdige handboogschutters de fijne kneepjes van het vak. opgesteld op een afstand van 15 -20 en 35 meter. Op iedere afstand schie ten de deelnemers 24 pijlen. Deze wedstrijd wordt georganiseerd door OVU in Grashoek. Na deze drie wed strijden vind de prijsuitreiking plaats, elke leeftijdscategorie heeft een win naar. De wedstrijden staan open voor handboogsporters van 8-15 jaar, die lid zijn van een handboogsport vereniging in Nederland. Er kan een beperkt aantal sporters meedoen vol vol). Alle wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Opgave en informatie via email: ptonnaer@home.nl of via je eigen vereniging. Lekkert 'FAnkld Nadat de jeugdwedstrijd was afge last zag er even ook naar uit dat de nationale wedstrijd van zondag ook geen doorgang kon vinden. Vrijdags lag het circuit er redelijk bij, maar zaterdagsmorgens stond het blank en er werd met man en macht gewerkt om het overtollige water van de baan te krijgen. De baan lag er op de zon dagmorgen prima bij en zelfs scheen zelfs het zonnetje morgen. Echter dat was van korte duur en tijdens de le manche van junioren viel de regen even met bakken uit de hemel en ook tijdens de gehele 2e manches viel er regen, wat niet ten goede van de baan kwam. Maar de manches konden gelukkig afgewerkt worden en het laatste zijspan passeerde rond de klok van 17.30 uur de finishvlag. Voor deze wedstrijd hadden zich in totaal 216 rijders aangemeld, waar onder enkele rijders uit Duitsland en België. Zoals we gewend zijn van MSV Overloon was alles tot in de puntjes geregeld en niets werd aan het toeval overgelaten en MSV Overloon was dat ook dit tevreden dat deze wedstrijd dag goed verlopen was. Bij de MX 3 Inters was het Maarten van der Aa die op het circuit de Duivenbosch een 12e plek op zijn naam schrijven door in de manches op een 13e en een 9e plaats te worden afgevlagd en eindig de Marc Josephs op zijn thuiscircuit op een 13e stek en na een verbeten strijd wist hij een 12e en een 13e plek voor zich veilig te stellen. Bij de MX 2 Senioren moest Rick Simons de le manche wegens problemen staken en in de 2e manche eiste hij een 7e plek op om in het dagklassement de 13e plaats op zijn naam te schrijven. Een 14e plaats bij de MX 1 Junioren kwam in handen van Koen Eleldens door in de le manche op een 26e plek te ein digen en in de 2e manche werd hij de 7e man. Met een 21e en een 24e stek was voor Thijs Hubers voldoende om voor eigen publiek een 22e plaats in het dagklassement op te eisen en was de 33e plek voor Luuk Simons wegge legd. Hij wist in de manches op een 36e en een 27e plek te worden afge vlagd, terwijl Koen Pijpers met een 35e en een 36e plek 37e werd in het algemene klassement. Bij de Quads Nationaal eindigde Piet de Bruijn op een 13e en een 14e plek na het rijden van de manches wat hem op een 12e plaats deed belanden in het dagklas sement. Komend weekend is er zater dag een jeugdwedstrijd in Den Hout en zondag gaan de Nationale rijders strijden voor de punten. Het begint al aardig te lopen met de hulp voor de Powerman voor zon dag 20 april.Toch is er nog meer hulp nodig. Helpers mogen gratis meedoen met de Horster NightRun op zater dag 19 april. Men kan zich aanmel den via www.powerman.nl. Wie zich nog wil aanmelden voor het helpen op zondag 20 april kan dit doen via wieldinghs@hetnet.nl of bij Wiel via telefoon (0478)571805. Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdagavondtraining op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zater- dagochtenddamestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdag middag afwisselende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Meer informatie over de Powerman en Night Run staat op www.peelrun- ners.nl. De dertiende speeldag van de huisleague leverde geen schokkende gebeurtenissen op. Werkende Pins werkte tegen Flying Pins wel hard, maar kon het handicapverschil maar niet overbrugd krijgen, waardoor het toch een harde 4-24 nederlaag te slikken kreeg. Bij Werkende Pins was Patricia Camps met 178 465 de beste speelster en ook Ken Litjens scoorde boven zijn gemiddelde: 161 452. Bij winnaar Flying Pins was Wendy Camps de beste met 141 403 en deden Daisy Harms (127) en Thijs Verasdonck (139) ook een flinke duit in het winnende zakje. De Bal- lengooiers tegen Powerball leek op een wedstrijd van de eenling tegen de overmacht. De teamcaptain van De Ballengooiers Luke Verhoeven vocht voor wat hij waard was (hij was met 211 547 zelfs de beste speler van de dag), maar ook zijn ploeggenoten, waarbij ook Roel Wolters duidelijk boven zijn gemiddelde speelde, kon den het tij echter niet keren tegen een in de breedte sterker Powerball, waar vooral Lisa Jansen (met 187 495 de beste bij de meisjes) en Wil lem Denissen met 189 472 de dienst uitmaakten. Jolanda Camps had nog een fraaie 136 game in petto. Uitslag 8 - 20. Lijstaanvoerder Pinkillers maakte geen fout door ruim boven het eigen gemiddelde uit te stijgen en dat leverde een verdiende 23-5 overwinning op met Richard Addae (191 534) in de hoofdrol en een fraaie 149 game van Meivin Vermeu len. Op de veertiende speeldag startte De Ballengooiers onder leiding van de beste speler van de dag Luke Verhoe ven (202 542) tegen rode lantaarn drager Werkende Pins. Een uitstekend spelende Monya Kuysters (198 532) en Ken Litjens (169 468) plus een twee punten pakkende Jelle van Duu- ren leverde genoeg punten op om de wedstrijd met 19-9 winnend af te sluiten. Monya Kuysters zorgde met haar 532 voor een nieuw PR over drie games en haar 198-game was de hoog ste van de dag bij de meisjes. Conse quenties voor de stand had dit niet, want Werkende Pins heeft nog aan achterstand van 35,5 punten op het als vierde geklasseerde De Ballengooi ers. Pinkillers boekte een royale en verdiende 25-3 zege op een matig spelend Flying Pins, waar Daisy Harms (2) en Wendy Camps (1) voor de enige punten voor hun team wisten te verdienen. Beste man bij winnaar Pinkillers was Richard Addae (178 476), waarbij ook Kilian Martens met een driepunter voor een prima ver rassing zorgde. Powerball nam het op tegen hun eigen gemiddelde en dat en dat ging hen goed af, want de uitslag 27-1 spreekt boekdelen. Lisa Jan sen was niet alleen de beste van haar team, haar serie van 533 was de hoog ste serie bij de meisjes. In de stand kwam de leiderspositie van Pinkillers niet in gevaar (265 punten). Powerball (239 punten) heeft als tweede weer een ruime voorsprong op Flying Pins, dat nu 209 punten heeft. Aanstaande zaterdag wordt in Maastricht de zevende en laatste Jeugd Trio League Limburg gespeeld. De bijeenkomst in de bowling is om 8.15 uur. De overige leden spelen Harrie Claessens-League om 11.15 uur. De voorjaarsvergadering is op vrij dag 11 april vanaf 19.30 uur. In deze vergadering komen ondermeer aan de orde de vaststelling van nieuwe Statuten en Huishoudelijk Reglement en de onthulling van het nieuwe ver enigingslogo. Dit als gevolg van het opgaan van TV Regio Venray in ATV Venray. Ook vinden de jaarlijkse Pres- tatieprijs en Aanmoedigingsprijzen 2007 en de uitreiking van de Wiel Michiels Waarderingsprijs plaats. Ver der staan op de agenda de vaststelling van de jaarrekening 2007 en verslag kascontrolecommissie. Op 1 april is er een beginnersgroep hardlopen gestart. Deelneming aan de begin nersgroep is bestemd voor mannen en vrouwen boven de achttien jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. De trainin gen worden in groepsverband onder ervaren begeleiding uitgevoerd. Ook wordt aandacht besteed aan kleding, schoeisel, voeding en looptechnie ken. Deelname voor de eerste vier weken is gratis. Aanmelden en infor matie via info@atletiekvenray.nl of via de heer Ger Verstegen via telefoon (0478)580352 of via Anja Gooren via telefoon (0478)589486. Op zaterdag 5 april vervalt de training voor de pupillen wegens de Quattro-meeting in Helmond. Vanaf donderdag 3 april traint de NSG-groep weer op de atle tiekbaan van 18.30 tot 19.30 uur. De trainingen: Pupillen: Woensdag zaal 18.00-19.00 uur. Zaterdag baan 11.00-12.15 uur, C/D junioren: Maan dag baan 19.00-20.30 uur. Donderdag: baan 19.00-20.30 uur.A/B en senioren: Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donder dag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 15.30-17.00 uur. NSG-atleten: Donderdag 18.30-19.30 uur. Lopers- groep/alle niveaus. Dinsdag (start atle tiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donder dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Zie ook www. atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer van ATV Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/krui sing Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 5 april Helmond Quatro-meeting pups en c/d junioren 13 april Deurne Uurloop en uurloop 13 apri Venray Zwemloop 19 aprilVenray le competitie c/d jun. Trainingen: Donderdag: Lopen Atletiekbaan Venray: 19.00-20.45 uur Senioren, 18.30- 19.45 uur Jeugd. Zaterdag: 15.00 uur: Jeugd en senio ren Lopen:vertrek bij Peter Scheres, Gastendonkstr 19 in Horst. Zondag 9.00 uur Zwemmen Sprank, 10.15 uur fietsen: Duurtocht op ATB vanaf De Sprank. Dinsdag 19.15 tot 20.15 uur zwemmen Sprank. Nieuws door geven via e-mail info@passion4sport. nl. of telefoon (077)3985235 of 06- 54283879. Informatie overATVVenray via e-mail info@twenray.nl., telefoon (0478)511545, info@atletiekvenray. nl. Zie ook www.atletiekvenray.nl. of www.twenray.nl. De voetbaldames van SV Oostrum Oostrum komt uit in de derde klasse zijn helemaal in het nieuw gestoken van het damesvoetbal en neemt een door Taxi vanAbswoude uit Oostrum. positie in de middenmoot in. Tijdens het danstoernooi in Haps behaalde de groep Silver Stars van dansvereniging De Peeldancers uit Ysselsteyn een eerste plaats in de categorie junioren garde, vrije klasse met 249 punten. De meiden zijn door deze mooie prestatie niet ver van promotie naar de sportklasse. De Magie Stars behaal den een derde plaats met 241 punten in de categorie junioren modern vrije De groep Silver Stars. klasse. Ook de Dancing Stars behaal den een tweede plaats met 282 pun ten in de categorie sport hoofdklasse. Ze zijn daardoor in de race om Neder lands kampioen te worden en zijn gekwalificeerd voor de Europese kam pioenschappen. Kimberley Xhofleer behaalde in Haps een derde plaats met 276 punten in de categorie solo jeugd sportklasse. Ellen Zanders behaalde een derde plaats met 277 punten in de categorie solo hoofdklasse. De Nederlandse kampioenschappen wor den gehouden op zaterdag 5 april en zondag 6 april in Velp. De Europese kampioenschappen vinden plaats in Son en Breugel op 26 en 27 april. Wie danseressen wil zien optreden, is welkom op de presentatieavond op woensdag 9 april in zaal Forest in Ysselsteyn. Van 18.30 tot 19.30 uur gaan alle solo's en groepen optreden. Wie belangstelling heeft voor dansen en lenig en ritmisch is kan zich ook opgeven voor een proeftraining op dinsdag 15 of woensdagl6 april. Meer informatie hierover wordt verstrekt op de presentatieavond of is aan te vragen via telefoon (0478)542204 of (0478)541379. Met nog een competitieavond te gaan zijn de kaarten in de gele en groene lijn waarschijnlijk wel geschud. Edith Ottenheim met Ron van Gaal en Herma Darmstadt met Caroline Wik- kers wisten weer een overwinning te boeken en hebben nu een bijna niet te overbruggen voorsprong op de achtervolgers. In de rode lijn zijn nog wel zes paren die op de laatste avond met een goede score uiteindelijk eer ste kunnen worden. In de gele lijn waren de tweede en derde plek voor Frans van Lieshout met Wim Manders en Jeanny men Hein Willemsen. In de rode lijn waren de topplaatsen voor Greetje Gleien met Miep Tepas, Eme- lie Kuiper met Afko Schoonbeek en Marthy met Hans van Pelt. In groen kwamen de handen flink op elkaar voor Nelly Coenen met Toos van Haren die slechts een half procent te kort kwamen voor een eerste plaats. Adri de Klerk met Theo Collin werden hier derde. Donderdagavond wordt het vierde competitieblok afgesloten. De tweede zitting van de derde clubcompetitieronde is afgewerkt. Op de eerste plaats eindigden de heren Hans van Oosterhout en Gerard de Beijer met 58,50 procent. De tweede plaats was voor de dames Clazien Baak en Annie van den Munckhof met 57.33 procent, gevolgd door de dames Annie Clermonts en Mia Koop man met 56,17 procent. In de rode lijn was het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen de beste met 63,80 procent. De tweede plek ging naar de dames Doortje van Melick en Annemie Vossen met 61.67 procent, terwijl het echtpaar Joke en Henk van Heumen deze keer de derde plaats bezette met 59,11 procent. Donder dag is de derde zitting van de derde clubcompetitieronde. Door het grote aantal afmeldingen is er in een lijn van zestien paren gespeeld. De winnaars met 62,80 procent waren de heer Linders en mevrouw Korsmit. Tweede met 61,31 procent waren de dames Hordijk en Tummers. Derde met 56,55 procent waren mevrouw Tacken en de heer Verheijen. Dit was de laatste avond van de competitie. Volgende week beginnen de clubkampioenschappen. Het laatste blok van dit seizoen, blok 3, is gestart. De A-lijn wordt aan gevoerd door Ans van Hooft en Trudy Jeurissen. Zij scoorden 60.12 procent. Tweede waren Corrie Hartong met Jan Heinekamp met een percentage van 58.63. Op de derde plaats eindig den Joep Vaessen met Mia v.h. Reve met 57.74 procent. In de B-lijn was de hoogste score voor Ingrid de Vocht met Annie v.d. Munckhof met 64.58 procent, gevolgd door Rieny Mom men en Lilian Linders met 60.42 pro cent. De derde plaats werd bezet door Jan Kleeven met Nellie Bexkens met 59.72 procent. De elfde laddercompetitie is gespeeld. In oranje waren de win naars met 59,22 procent de dames Van de Mortel en Van Winkel, gevolgd door de heren Janssen en Mertens met 58,68 procent. De derde plaats was met 57,29 procent voor het echt paar Oudenhoven. In groen ging de eerste plaats met 58,50 procent naar de dames Koningstem en Verschuiten. Tweede met 57,08 procent waren de dames Hesen en Hermans. Derde waren de dames Darmstadt en Wik- kers met 56,25 orocent. In de eerste klasse van de huis league zorgde het wispelturige Sco resteam voor een verrassing door koploper Sigma's/Cornelco een 19 - 9 nederlaag toe te brengen. Nuva keukens profiteerde van de misstap van de leider door met 19 5 - 8.5 baas te blijven over het Hoeijmakerskwar- tet en bracht de achterstand terug tot 15 punten. Witlox/v.d. Boomen had geen medelijden met het diep onder aan bungelende GGZ, want het werd 23-5 voor eerstgenoemd team. De strijd tussen Catering de Buren en Close Encounters was uiterst span nend en werd uiteindelijk met het kleinst mogelijk verschil beslist in het voordeel van het De Burenteam met 14.5-13.5 Marijke den Burger was met 227 de beste dame in de game, terwijl Inge Lenssen met 583 de serie voor haar rekening nam. Bij de heren was de Nuva Keukens-speler Ben van Rens de uitblinker met zijn 258-game en 730-serie. In de tweede klasse van de Huisleague liep lijstaanvoerder Stri- kers/Groeipunt via een 23-5 zege op de Nitwits wat verder weg van de achtervolgers; Plus van Dijck trok met 18 - 10 aan het langste eind tegen B.T. Noxon en bleef tweede en ook de Pinhunters maakten geen fout tegen La Mousse waardoor de Pinhunters 19 punten aan hun totaal konden toe voegen. Ook Red Arrows had weinig te vrezen van staartlicht Videotheek a la Carte getuige de 20 - 8 uitslag. Fien Jenniskens had de bowlingdag van haar leven, want een 279-game en 681-serie scoor je niet iedere dag, Beide prestaties waren dan ook sei zoensrecords. Bij de heren was René van Holstein met 226 de beste in de game terwijl Eric Wong die eer opeis te voor de hoogste serie: 579. In de Trioleague had leider Bokual/Mijling 2 het erg moeilijk tegen Sigma's/Cor nelco, maar bleef overeind met een 11 -10 overwinning. Proshop RBVenray werd door staartploeg KuijtenAss. van de winst afgehouden. De Kuijten-man- nen wonnen met 13 - 8.. De 4e plaats van Bokual/Mijling 1 kwam wel niet in gevaar, maar hekkensluiter A.WI Isolatie pakte met 11-10 toch de winst al hielp dat op de ranglijst niets. B.T. Noxon walste met 19-2 over het hoger geplaatste Plus van Dijck en Crash en Pinhunters wonnen met dezelfde cijfers, 14-7 van respectie velijk B.T. Jamin en Nutrivisie.. Inge Lenssen verbeterde het seizoens record in de game en bracht het op 259. Ook de serie kwam met 612 op haar naam. Bij de heren scoorde René Clephas met 234 de hoogste game en Mickey Bindewalt met 586 de hoog ste serie. De dubbelleague heeft een nieuwe leider want de koploper tot dan toe morste alle mogelijke punten tegen rode lantaarndrager Pinpoints. Het werd liefst 18-0 voor die Pin points. De leiding werd overgeno men door D.O.K.,dat EMS met 15-3 bowlingles gaf. Sigma's/Cornelco blijft goed volgen via een 12-6 overwin ning op Klussers 1. Wakers 1 bleef dui delijk overeind tegen Klussers 2; daar was de uitslag 13 - 5 en Lucky Strikes was met 10-8 net iets beter dan Wakers 2. D.O.K.-speler Bart van Rens voerde de boventoon bij de heren met een 268-game en 943-serie, een nieuw seizoensrecord. Bij de dames was Paula Janssen met haar 218-game en 761-serie de beste.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 31