Venray verstevigt koppositie Niels Nielen terug bij Venray S^A/enray m Volharding dieper in degradatiezorgen De Schijnw op: Rick Rijswi Summa Topschutters] Klassement (0 Donderdag 3 april 2008 - Pagina 23 Oostrum en Leunen schieten niet veel op met 1-1 remise VV Holthees SSS'18 Supportersbus BVV'27 PEEL EN MAAS top inn town Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: JP0RT2000 Venray begint aan lastige serie van vier uitduels Sportnieuws -info Venijn derby in staart Leunen-middenhalf Thomas Litjens kopt de bal weg voordat Roy Willems (links) van Oostrum iets kan uitrichten. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS' 18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. Door een fraaie zesklapper tegen Sp. Irene staat SSS'18 weer onbedreigd aan kop in het teamklassement. De derdeklasser heeft 54 treffers, zeven meer dan nummer twee Swolgense Boys. In het individuele klassement kwamen de toppers, Hakan Sazak Uitslagen Holthees vet-Oostrum vet 1-4 BW'27-Holthees 0-3 Holthees 2-EWC 4 1-5 Meterik-Hegelsom 2-1 BW'27-Holthees 0-3 RKDSO-ACVW 4-1 America-Griendtsveen 0-4 Ysselsteyn-Merselo 0-2 Lottum-GFC'33 2-1 Programma zaterdag 5 april RKDSO vet-Holthees Programma zondag 6 april Holthees-Meterik 14.30 Oostrum 4-Holthees 2 10.30 Holthees 3-SVOC 4 11.30 (Holthees) en Bas Joosten (SSS'18), allebei tot scoren. Zij delen de koppo sitie met 19 punten. Teamklassement 1) SSS'18 54 2) Swolgense Boys 47 3) Holthees 46 4)Leunen 42 5) Venray 34 6) Volharding 26 7)Ysselsteyn 25 8) SV United en Merselo 22 10) BW'27 19 11) TOP'27 15 12) Oostrum 14 13) SVOC'01 11 Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) en Bas Joosten (SSS'18) 19 3) Tom Hendrix (Leunen) 17 4) Robin Tissen (Swolgense Boys) 14 5) KevinTissen (Swolgense Boys) 12 6) Wout Janssen en Luc Janssen (beiden SSS'18) 11 8) Freek Thoone (Venray) en Frits Lucassen (Leunen) 10 10) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 Uitslagen zondag 30 maart Sportclub Irene l-SSS'18 1 0-6 RKOSVAchates 2-SSST8 2 0-3 Venhorst 3-SSST8 3 2-0 SSS'18 4-SV United 0-3 SV Venray 8-SSST8 5 5-0 Dames SSS'18 1-Herptse Boys 1 1-2 SSS'18 2-SV Venray 3 1-5 Programma zondag 6 april SSS'18-SHH 14.30 SSS'18 2-Gemert 4 12.00 SSS'18 3-Excellent 2 10.30 EWC'46 2-SSST8 4 11.00 SSS'18 5-Volharding 5 10.00 Dames SV Venray l-SSS'18 1 11.30 Olympia'18 1-SSS' 18 2 10.00 Venray-Heerlen 3-0 (1-0). Doelpunten: 45+2. Wout Gom- mers 1-0; 63. Bob Crooij 2-0; 70. Rob Scholten 3-0. Scheidsrechter: Weijers (Oirsbeek). Toeschou wers: 450. Gele kaart: Freek Thoone (Venray), Harry Dijcks en Michael Frissen (Heerlen). SV Venray: Nabbe; Keijzers, Gee- nen, Scholten en Ooms; Snijders (80. Custers), Gommers, Crooij en Seijkens; Thoone en Hlimi (76. Van Bergen). Venray won zondag tegen Heer len zijn vijfde thuisduel op rij: 3- 0. Door de remise van de grootste titelconcurrent Groene Ster (1-1 tegen RIOS) verstevigde de ploeg van trainer Jan Poels zijn leiden de positie in de eerste klasse D. In de eerste helft viel er voor de toeschouwers weinig te genieten. Het spel was van een matig niveau en het laaggeklasseerde Heerlen hoefde niet onder te doen van de thuisclub. Ven ray acteerde zwak, was niet fel genoeg en de passing was slecht. Halverwege het eerste bedrijf kenden de rood-wit- ten een kleine opleving. Khalid Hlimi kopte op de paal en Luuk Snijders schoot vrij voor het doel over. Even later kon Snijders uithalen op de rand van de zestien maar de middenvelder raakte de bal maar half. In de twee de minuut van de extra tijd kon het Venrayse publiek toch juichen. Luuk Snijders nam een vrije trap vanaf de linkerflank die verlengd werd door de opgekomen Daan Geenen. Via doel- Niels Nielen (25) komt terug bij SV Venray. De doelman uit Oostrum is nu voor het derde jaar actief bij JVC Cuijk. "Ik wil weer dichterbij huis gaan voetballen", zegt Nielen die dit seizoen bij de hoofdklasser zijn basisplaats kwijtraakte aan Bart Wijnen. Nielen kwam in 2002 van VW naar Venray. In het seizoen 2004/05 behoorde hij tot de succesvolle ploeg die onder leiding van trainer Jan Pruijn het kampioenschap greep in de tweede klasse. De doelman stapte daarna over naar .JVC Cuijk. Vorig sei zoen beleefde hij zijn grootste succes bij de Brabanders die het kampioen schap grepen in de hoofdklasse B. Deze jaargang gaat het heel wat minder. Trainer Maarten van Vugt werd vanwege de slechte prestaties ontslagen. Inmiddels is .JVC weer opgeklommen naar de vijfde plek. "Ik begon als eerste keeper maar vanwege mijn werk heb ik wel eens trainingen moeten laten schieten. Ook op zondag heb ik er een keer niet bij kunnen zijn", vertelt Nielen die werk zaam is als assistent-bedrijfsleider bij Trendshop Megastore in Beuningen. "We hebben wel eens koopzondagen en twee keer per week, op donderdag en vrijdag, is het koopavond. Ik kan het zo regelen dat ik maar een avond per week hoef te werken. Dus ik kan twee keer komen trainen en op zon dag kan ik meestal ook wel iets rege len." Niels Nielen gaat op De Wieën de concurrentiestrijd aan met Peter Nabbe die hem in 2005 opvolgde. Bestuurslid Peter Rongen is blij met de terugkeer van Nielen. "Beide kee pers weten het van elkaar. Het is eer lijk gespeeld. Peter Nabbe blijft. Hij is bezig aan een sterk seizoen en hij wil het gevecht aangaan. Hetzelfde geldt voor Niels. Als Ales Jurcik ook blijft, dan beschikken we straks over drie superkeepers", zegt Rongen. man Debets belandde de bal voor de voeten van Wout Gommers die de 1-0 kon binnentikken. Een mooie opste ker zo vlak voor rust. Na de pauze stond een veel fanatie ker Venray op het veld. Heerlen werd vastgezet en de Zuid-Limburgers kwa men er niet meer aan te pas. In de 63e minuut een vrijwel iden tieke situatie als bij de 1-0. Vanaf zo'n dertig meter van het doel aan de zij lijn nam Luuk Snijders de vrije trap die door Bob Crooij onhoudbaar werd binnengekopt: 2-0. Zeven minuten later is het opnieuw raak en wederom uit een dood spelmoment. Ditmaal valt de treffer uit de corner van rechts van Marcel Seijkens. De kopsterke cen trumverdediger Rob Scholten weet er wel raad mee en het staat 3-0. Met wat meer geluk had Venray wel met 6-0 of 7-0 kunnen winnen. Heer len zat er op het eind helemaal door heen. Doelman Peter Nabbe kwam slechts een keer in de problemen toen hij ver zijn doel uitmoest om een defensief foutje te herstellen. De bal kwam bij een Heerlenaar terecht die van afstand een lob waagde terwijl Nabbe terugsnelde naar zijn domein. De bal vloog een meter over de lat. Freek Thoone, Khalid Hlimi, Wout Gommers en Tom van Bergen lieten kansen op een hogere score liggen. Arbiter Weijers toonde zich clement voor Heerlen toen een verdediger de doorgebroken Khalid Hlimi vlak bui ten de zestien neerlegde. De leidsman volstond met slechts geel. "Bovendien past Niels in ons streven om met zoveel mogelijk Venrayse jon gens te werken." Niels Nielen heeft in de afgelopen Cuijkse jaren steeds contact gehouden met Venray.'Tk kom de spelers nog regelmatig tegen. Toen ik vertrok heb ik tegen voorzitter Sjef Keijzers gezegd, dat ik het eerst aan Venray denk als ik een andere club ga zoeken. Het moment is nu daar. Na drie jaar heb ik het ook wel gezien bij .JVC. Het is toch een heel andere club dan Venray. Bij .JVC is het veel zakelij ker met veel spelers van buitenaf. Bij Venray is het allemaal wat gemoede lijker met meer jongens uit de omge ving die je ook buiten het voetballen nog wel eens tegenkomt. Ik kijk er dan ook naar uit om terug te komen." Bij JVC Cuijk vertrekt ook doelman Bart Wijnen, hij gaat naar eersteklasser SV TOP. Met Joris van der Cammen, hij komt over van zaterdaghoofdklasser Nivo Sparta, heeft .JVC een nieuwe keeper aangetrokken. Supporters worden op zondag 6 april in de gelegenheid gesteld gebruik te maken van de supporters bus naar de wedstrijd Rios'31 tegen SV Venray. Inschrijven kan in de kan tine of via info@swenray.nl. De bus vertrekt om 12.45 uur en de wedstrijd begint om 14.30 uur. Uitslagen BW'27 El-Kronenberg El 1-5 BW'27 Fl-Baarlo F1 5-0 RKSV FCV MF1/2-BW27 MF1/2 0-5 RKSV FCV MF1/2-BW27 MF1/2 0-4 Programma zaterdag 5 april GFC'33 Bl-BW'27 BI 13 30 Merefeldia Ml 1C2-BW27 Ml 1C1 12.15 BW'27 El-Melderslo E2 11.00 BW'27 Fl-Meterik F1 10.00 BW'27 MFl/2-Hegelsom MF1/211:00 Oostrum-Leunen 1-1 (0-0). Doelpunten: 81. Frits Lucas sen 0-1; 84. Chris Wilschut 1-1. Scheidsrechter: Verschuren (Mill). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Jelle van Tilburg, Bastian Bouwse- ma (Oostrum) en Roel Biezenaar (Leunen). Oostrum: Jeucken; Camps, Broeren, Willems en Frederix; Kessels, Bouwsema, Verheijen en Schlepers (60. Janssen); Custers en Van Tilburg (46. Wilschut). Leunen: Jeuken; Biezenaar, Koen Gielens, Van Ooi en Swin- kels (46. Van Lierop); Keijsers, Litjens en Roel Gielens; Hendriks, Lucassen en Guus Gielens (73. Van Hoek). Door Jan Leijsten Bij de derby Oostrum-Leunen in de vierde klasse F stond meer op het spel dan alleen de plaatselijke eer. Leunen strijdt mee om de titel terwijl Oostrum onderin de pun ten heel goed kan gebruiken. Het venijn zat in de staart en met de 1- 1 remise schieten beide clubs niet echt veel op. De staartclubs Sparta'18 enTOP'27 pakten eveneens een punt waardoor het degradatiespook nog niet uit Oostrum verdreven is. Daar kan de De ontknopingen naderen in het amateurvoetbal. Als het even meezit dan kan komende zon dag in Overloon en in Swolgen de champagne ontkurkt worden. SSS'18 is na het kampioenschap in de vierde klasse direct doorgesto ten naar de top van de derde klas se C. Voor het eerst in de negen tigjarige geschiedenis kunnen de Overloners de stap naar de tweede klasse maken. Het zal het jubile umfeest straks extra glans geven. SSS'18 moet thuis zien te winnen van runnerup SSH terwijl de nummer twee Helden in Budel punten moet verspelen. Dan kan zondag op sport park De Raay het kampioensfeest los barsten. Voetbalminded Overloon zal hopen dat de grote rivaal Volharding zich handhaaft in de tweede klasse H. Want dan staat komend seizoen alvast garant voor twee spetterende derby's. Voor zover valt na te gaan trof fen SSS'18 en Volharding elkaar nooit eerder in competitieverband. De Vier lingsbekers zullen alle zeilen moeten bijzetten om boven de rode streep te eindigen. Thuis tegen Susteren, dat twee plaatsen hoger staat, doet Volhar ding goede zaken als het drie punten pakt. Ook omdat de concurrenten Venlo enWilhelmina'08 elkaar treffen. Swolgense Boys onderneemt zon dag een nieuwe poging om de titel te pakken in de vijfde klasse F.Afgelopen weekeinde in Meerlo moesten de rood zwarten genoegen nemen met een 1-1 remise. "Jammer genoeg", zegt trainer Henk de Bijl. "Dan moet het zondag thuis tegen DEV Arcen maar gebeu ren. Alhoewel het niet gemakkelijk zal zijn. DEV zal zich niet zomaar gewon nen geven. En we zijn ook afhankelijk van Quick Boys." De Venlonaren zagen hun duel uit bij Montagnards - bij een achterstand van 2-1 - gestaakt. Indien dit ook de eindstand wordt, dan heeft Swolgense Boys in de laatste vier duels al aan één punt genoeg voor de titel. De uitspraak van de tuchtcommissie zal evenwel niet op stel en sprong bekend zijn. Een tegenvaller voor zondag is het ontbreken van Martijn Christians en Kevin Tissen. Beiden kre gen tegen SV LTnited de gele kaart en ze zijn geschorst.Venray ligt aardig op titelkoers in de eerste klasse D.Trainer Jan Poels kan al wekenlang over een fraaie periodetitel niets aan verande ren. Toch biedt het vertoonde spel, zeker in de eerste 45 minuten, reden tot optimisme. Zij het dat de num mer twee Leunen niet op zijn sterkst aantrad. Joris van Lierop, die de hele week ziek was geweest, begon op de bank en Rob van Ooi ontbrak van wege schoolverplichtingen. Bij de thuisploeg ontbraken de geblesseer de doelman Ralph Kessels (lies) en de geschorste Arjan Kempen op het appèl. Rob Jeucken verdedigde voor de twee keer het doel. De eerste keer was thuis bij de blamage (0-7) tegen IVO. "Rob heeft dus nog wat tegoed van zijn ploegmaats die hem toen in de steek lieten", vond trainer Ruud Vermeer. Oostrum-linksachter Frank Frederix rukte op langs de lijn en gaf een zui vere voorzet op Jelle vanTilbrug. Maar kletsnatte ballen zijn niet het favoriete speeltuig van Jelle die aan inzet geen gebrek toonde. Een tackle van achte ren op zijn bewaker Ruud van Ooi moest hij met geel bekopen. Oostrum, met veel balbezit en gesteund door een solide defensie, wierp de schroom van zich af. Een vrije trap van Frank Frederix belandde pardoes op de lat. De thuisclub vertoefde wel veel op de vijandelijke helft maar door te wei- vaste formatie beschikken.Vooral voor eigen publiek komen de rood-witten goed voor de dag. Buitenshuis zijn de prestaties een stuk minder. De laat ste vier uitwedstrijden werden niet gewonnen. Voor de Venrayse koploper breken nu de cruciale weken aan met vier loodzware uitontmoetingen tegen achtereenvolgens RIOS, Panningen, Vinkenslag en Groene Ster. Zondag wacht de uitbeurt op sportpark In de Bandert in Echt. Tegen RIOS is Venray in het verleden nooit zo succesvol geweest. De tegenstander verkeert in degradatiegevaar en heeft zich tijdens de winterstop versterkt om het vege lijf te redden. Venray zal vol aan de bak moeten om de drie punten mee naar Rhode-Volharding 2-0 (0-0). De gifbeker lijkt voor Volharding dit seizoen helemaal leeg te moeten. Op bezoek bij de nieuwe koploper Rhode/r+b leden de roodwitten een uiterst ongelukkige nederlaag: 2-0. Doordat de overige uitslagen ook nog eens zeer negatief uitpakten voor de Vierlingsbekenaren staat de equipe van André Cornelissen nu vijf verlies- punten van een veilige plek met nog slechts vier duels te gaan. Zonder de geschorsten Rob Branje en Hendrik Ermers begon Volharding aan het duel tegen Rhode. De roodwitten startten tegen Rhode met de twee spitsen Jaap de Vlam en Chris van Duijnho- ven en met HuseyinTokat (die in de basis debuteerde, red.) daarachter wat betekende dat zowel Mark Blenckers als topscorer Erik Ermers op de bank zaten. De door trainer André Corne lissen gekozen strategie pakte goed uit met als gevolg een prima eerste helft van Volharding, dat allerminst onderdeed voor de titelkandidaat Rhode. Chris van Duijnhoven was na een kleine twintig minuten dichtbij de openingstreffer maar uit de draai schoot hij in de handen van de Rhode- nig snelheid en het ontbreken van de dieptepass leverde het verder weinig gevaar op. De Leunse aanvaller Frits Lucassen zat stevig in de tang bij de verdedigers Bram Broeren en Frank Frederix. Daar door was de weg naar topschutterTom Hendriks afgesneden. De Oostrumse achterhoede dan geen kind aan de Ysselsteynse spits die totaal geïso leerd een onbegonnen strijd voerde. Hier werd de gestopte Frank Brands, hij kon niet meer komen trainen, met zijn passing node gemist. Toch kwamen de oranje-witten na de pauze strijdbaar uit het kleedlokaal. Bij een fel schot van Tom Hendriks zat Rob Jeucken in de goede hoek. Vlak daarna draaide Hendriks kort weg bij Roy Willems en zijn schot leverde een corner op. Oostrum wachtte niet lang met het antwoord. Aan de hand van de ingevallen Chris Wilschut - dit talent heeft in de jeugd niets meer te zoeken, laat staan te leren - hing een Oostrumse voorsprong in de lucht. Ruud Custers vond de op links vrij staande Rik Schlepers die de bal ech ter maar half raakte. De duels werden feller waarbij de sportiviteitsgrens niet werd overschreden. Custers passte op Wilschut maar doelman Gijs Jeuken redde. Daarna brak een betere Leunse huis te nemen. In de vierde klasse F zag Leunen koploper HW Helmond weer verder weglopen. De marge bedraagt nu drie punten. Leunen speelt zondag thuis tegen hekkensluiter TOP'27. De Tienraynaren vechten voor de laatste strohalm om degradatie nog te ont lopen. Oostrum, dat opschoof naar de negende plaats, speelt een heel belangrijk duel. De manschappen van trainer Ruud Vermeer gaan op bezoek bij de nummer tien IVO dat een punt minder, maar ook nog een duel tegoed heeft. Oostrum heeft ook nog wat recht te zetten van de smadelijke 0-7 thuisnederlaag tegen de Veldenaren. In de vijfde klasse F kan SV LInited koploper Swolgense Boys een handje keeper Ronald van Gerwen. Even later moest Daan de Bruin aan de andere kant gestrekt naar de hoek bij een schuiver van Jeroen van Wijdeven. In de tegenaanval zag HuseyinTokat zijn schot tot hoekschop getikt door Van Gerwen na fraai voorbereidend werk van Chris van Duijnhoven. Daarna werd Jaap de Vlam nog gestuit door Van Gerwen na wederom een vloei ende aanval via Chris van Duijnhoven en Huseyin Tokat. De grensrechter van Rhode deed na een half uur ook nog een duit in het zakje door Jaap de Vlam -die vrij op de goal af kon gaan- volkomen onterecht af te vlag gen. Sander Oudenhoven schoot ook nog in het zijnet. In de laatste minuut van de eerste helft sloeg het noodlot weer eens toe voor Volharding. Stef van Asten vloerde de doorgebroken Harm Vissers (topscorer in de tweede klasse H, red.) en moest met rood naar de kant. De wedstrijd werd door de rode kaart van Van Asten meteen om zeep geholpen, zeker toen André Cornelissen daarop in de rust ook nog besloot de uitstekend spelende Tokat te offeren voor een meer verdedigend denkende speler in de persoon van fase aan. Guus Gielens kon na een hoekschop twee keer inschieten maar ook Rob Jeucken verdedigde zijn doel voortreffelijk. Toen niemand het meer verwacht te, vielen er toch nog doelpunten. De zo solide Oostrum-libero Bram Broeren leed ongelukkig balverlies. Frits Lucassen profiteerde, trof de paal maar scoorde in twee instantie toch de 0-1. Het was nauwelijks verdiend, maar de Leunse vreugde was er niet minder om. Drie minuten later een uittrap van Rob Jeucken waarmee twee invallers iets heel goeds deden. Stan Janssen gaf een wegdraaiende pass op Chris Wilschut die de 1-1 bin nenschoot. Leunen zette nog een keer aan voor het slotoffensief maar het was juist Oostrum dat nog het dichtst bij de winst kwam. De knal van Ruud Custers werd echter door keeper Gijs Jeuken onschadelijk gemaakt. "Leunen had voor rust weinig te vertellen", zei Ruud Vermeer. "Chris Wilschut bracht inderdaad lijn en vaart in het spel. Hij wil zelf nog graag in de jeugd spelen. Komend seizoen gaat hij in Breda stu deren. Het moet van hemzelf uitko men om in het eerste te voetballen." Leunen-trainer Jack Maas had geen vrede met de uitslag. "Dit is een slecht resultaat voor ons. We hadden te wei nig antwoord op het veel agressievere spel van Oostrum. We creëerden ook veel te weinig kansen." helpen door een goed resultaat te behalen uit bij Quick Boys. Trainer Henk Theelen vindt dat zijn club niet teveel naar beneden moet kijken maar de blik juist omhoog moet richten. SV LInited staat vier punten los van de degradatiezone. De nummer laatst SVOC'01 ontvangt EWC dat net boven de rode streep staat. In de zesde klasse E staat de topper Holthees-Meterik op het programma. Holthees is bezig aan een sterke serie en won de laatste vijf duels op rij. Ysselsteyn speelt binnen vier dagen twee uitwedstrijden. Don derdag tegen Griendtsveen en zondag tegen GFC'33. Merselo krijgt America op bezoek en BW'27 speelt uit tegen AC VW. Tom Theeuwen, daarmee duidelijk aangevend voor een punt te gaan. Het gewenste punt kwam er niet. Na precies een uur spelen schoot Harm Vissers de bal vanuit een onmogelijke hoek stijf in de winkelhaak achter de kansloze Daan de Bruin: 1-0. Gelijk daarop ging Volharding één-op-één spelen, aanvaller Erik Ermers verving zijn broer verdediger Gijs. Volharding ging met een man minder vervolgens vol overgave voor de gelijkmaker, maar het zat de roodwitten zoals zo vaak al dit seizoen weer eens niet mee. Jaap de Vlam leek op weg naar de gelijkmaker, maar hij werd gestuit door een Rhode-verdediger. Een pegel van Tom Theeuwen raakte onderweg per ongeluk een Rhodens hoofd en andermaal een schandalig vlagsignaal van de Rhode-grensrechter ontregelde een prima aanval van de bezoekers. Toen Chris van Duijnhoven zeven minuten voor rust ook nog ongeluk kig uitgleed op het zeer zware veld en opnieuw Harm Vissers er in de coun ter 2-0 van maakte was Volharding helemaal uitgeteld en bleef het voor de zoveelste keer dit seizoen aan de verkeerde kant van de score. RIOS31 -S V Venray SSS'18-SHH IVO-Oostrum Leunen-TOP'27 SVOC'01-EWC Quick Boys-SV United Swolgense Boys-DEVArcen ACVW-BW'27 Holthees-Meterik Merselo-America Rick 0-2 1-1 3-1 1-2 2-2 3-0 4-1 6-0 0-2 0-0 redactie 1-2 2-0 2-1 3-1 1-1 3-1 2-0 3-1 1-1 1-3 Jelle van Tilburg (Oostrum) scoorde met zijn voorspellingen maar liefst acht punten. Echter niet genoeg voor de dagzege, want redacteur Henk Lammen was met tien punten opnieuw uitstekend op dreef. Met acht punten deelt Van Til burg de tweede plaats in de stand met Gijs Jeuken (Leunen). De stand: 1) Patrick van Kempen (Volharding) 9 2) Jelle van Tilburg (Oostrum) en Gijs Jeuken (Leunen) 8 4)Tim van Rijswick (TOP'27) 5) Maikel Wismans (SVOC'01) 6 6) Wout Janssen (SSS'18), Paul Jeurissen (Ysselsteyn) *,Mark Blenckers (Volhar ding) en Marcel Rooijmans 5 10) Coen Wijenberg (Holthees), Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swol gense Boys), Ruud Keijzers (Venray) Arjan Kempen (Oostrum) en Sander Lomme (BW'27) 4 16) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Voes- ten (SV United) 3 Paul Jeurissen (Ysselsteyn) heeft de uitslag van de wedstrijd BW'27-America nog te goed. Ruud Keijzers (Venray) heeft de uitslagen van drie afgelaste duels van het programma van 16 december te goed. Gijs Jeuken (Leunen) heeft de uitslagen van vier afgelaste duels van het pro gramma van 16 maart nog te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Flextronics GGZ Groep van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. "ving 8 Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Boomers Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Cocosoft Communicatiehuis/ Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektra Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Gamma, Venray Van Ganse winkel B.V. Gilde BT van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Interstyling B.V. Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Ma ri, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peel rand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt loos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Twan Peeters Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Verstraaten Business Travel 2VM Makelaars/2Count Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wiertz Personeelsdiensten Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Feestcafé de Koets Golfcomplex De Golfhorst Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Nachtcafé Allabonneur Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group Wijnhuis Venray Kan de vlag uit in Overloon en Swolgen? De redactie van Peel e«Maas zet ook in het voetbalseizoen 2007-2008 lijks een speler, traino^f ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venra^^i Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volhardjifg en Holthees worden in de rubriek 'De schijnwerper aan de tant^fevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners het Venrju^e nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduel; dat weraend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler b dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalverenij die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein inVe iray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige zen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week: Rick van Rijswick (TOP'27). Naam: Rick van Rijswick Leeftijd: 26 Geboren in:Tienray Woonplaats:Tienray Vriendin: ja, sinds een week met Eve lien Dinghs uit Castenray Kinderen: nee Werk/studie: ik studeer psychologie aan de Universiteit van Nijmegen Club:TOP Positie: mid-mid Hoogtepunt: alle promoties met TOP Dieptepunt: ik zou het niet weten Vorige clubs: geen Beste trainer: Cor Heidens Slechtste trainer: Marcel Hovens Grootste ergernis: vroeg opstaan Beste boek/tijdschrift: de Guggenheimer-trilogie van Herman Brusselmans Beste film: Pulp Fiction Andere hobby's: uitgaan Lievelingseten: Italiaans Drank: bier Mooiste vrouw: actrice Jessica Biel Opwindend: mooie vrouwen Favoriete tv-programma: Bottom Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Van Persie Favoriete vakantieland: België Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Helmond Wie wordt laatste in jullie klasse?: Sparta

Peel en Maas | 2008 | | pagina 23