De Schijnwernerop: Nico Rongen (TOP) moet stoppen Venray raakt verder achterop Volharding hard onderuit Pakt Venray weer een zege? Ysselsteyn klopt BVV'27 Degradatievoetbal in Tienray Leunen slecht uit winterstop Ven ray 1 ES Summa Topschutters] Klassement Suhtma G> Boek bestellen? Printwerk offerte? PEEL EN MAAS FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 14 februari 2008 - Pagina 19 top inn town SV TOP zondag te gast op sportpark De Wieën www.vandenmunckhof.nl www.vandenmunckhof.nl VV Holthees Peter Seuren: "Spelers beseften niet dat het vijf voor twaalf is" een abonnement waard Achilles lonkt naar Khalid Hlimi HVV Helmond krijgt punt terug Venray-supporters missen eerste helft Hoofdsponsors: Kledingsponsors: 'PORT 2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voeth^ü/'!Jl>k^007-2008 weLe- lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' var^^Nmateurve^Njging uit Se gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in d^chijnwe^^rs. Ook spH^rs vat SSS' 18,Volharding en Holthees worden in d^ubriek 'De schïJÏH^erper opSht/t de tand gevoeld. De gastspeler voorspeluifet als de voetbalkenners'^siiJjüJ 'n- rayse nieuwsblad ook nu weer de uitsjifgen van tien amateurduels die dat w( ek- end gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan int hij of zij een bal voor de jeugdjjroeling van zijn voetbalvereniging, die besc ïik- baar wordt gesteld door Spo^Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemers met hjrfn totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Peel en Mlfas doet mee om de eer. Zondag werd een inhaal iro- gramma afgewerktjümder Lomme (BW 27) wist met zijn voorspellingen ran acht afgelaste duSs van 2 december drie punten aan zijn eerder gescoorde pne punt toe te vt^en, maar verloor van de redactie (7 punten in totaal). De stanjjr 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 7 2) Maikel Wismans (SVOC'Ol) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys), Ruud Keijzers /en- ray) Arjan Kempen (Oostrum)en Sander Lomme (BW'27) 4 10) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Roes ten (SV United) 3 13) Paul Jeurissen (SV Ysselsteyn)*** 0 De voorspellingen van Coen Weijenberg (Holthees) van 11 november zijiJnog niet in de stand verwerkt, omdat het hele programma die dag werd afgelas Paul Jeurissen (Ysselsteyn) heeft het complete programma van 9 decet iber te goed. Ruud Keijzers (Venray) heeft nog drie afgelaste duels van het programma van 16 december te goed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. In het teamklassement kwam kop loper Swolgense Boys niet in actie en bleef staan op 36 doelpunten. SSS' 18 rukte door drie treffers tegen Blerick op naar een tweede plaats met 34 goals. In het individuele klassement ver stevigde Hakan Sazak zijn leidersposi tie door een keer te scoren. Hij gaat nu aan kop met vijftien doelpunten gevolgd door Robin Tissen (Swolgen se Boys) met elf treffers. Teamklassement 1) Swolgense Boys 36 2) SSS'18 34 3) Holthees 32 4)Leunen 30 5) Volharding enYsselsteyn 21 7) Venray 19 8) BW'27 16 9) Merselo 14 10) SV United 13 11) TOP'27 11 12) SVOC'Ol 8 13) Oostrum 7 Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) 15 2) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 3) Wout Janssen (SSS'18) en Tom Hen- drix (Leunen) 10 5) Bas Heijnen (Swolgense Boys) en Bas Joosten (SSS '18) 9 6) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 8 8) Freek Thoone (Venray) en Frits Lucassen (Leunen) 10) Luc Janssen (SSS'18), Frank Brands (Leunen), Ralf Wolters (BW'27) en Ronnie Bovee (Ysselsteyn) 6 Nico Rongen (28) is noodge dwongen moeten stoppen met voetballen. De aanvaller van vier deklasser TOP'27 kampt met slij- tages aan beide enkels. Afgelopen zomer onderging Ron gen nog een enkeloperatie in het zie kenhuis van Venlo. Hij hoopte na de winterstop zijn rentree op het voet balveld te kunnen maken. "In oktober ben ik weer begonnen met trainen maar ik kreeg opnieuw last. Niet alleen van mijn geopereerde enkel maar ook links kreeg ik klachten. Het blijkt slijtage te zijn", berust Nico Rongen. Hij kreeg van de specialist het dringende advies te stoppen met voetballen. "Dat advies heb ik opge volgd. Ik wil niet het risico lopen dat ik op mijn vijfendertigste niet meer zou kunnen lopen." Nico Rongen was afgelopen decen nium de beste Tienrayse voetballer. Hij speelde elf seizoenen in de hoofd macht en maakte de opmars van de zesde naar de vierde klasse mee. Vorig jaar speelde hij nog een uitstekend seizoen en had met dertien doelpun ten een groot aandeel in de promo tie. Tijdens de nacompetitiewedstrijd tegen Montagnards liep hij opnieuw een enkelblessure op. Rongen gaat niet verloren voor de voetbalclub. Hij is als assistent van Peter Seuren en als spitsentrainer aan de technische staf toegevoegd. "Ik ga dit nu een halfjaar doen en dat zie ik wel hoe het me bevalt." GSV'28-Venray 0-0. Scheidsrechter: Smeets (Meers- sen). Toeschouwers: 175. SV Venray: Nabbe; Troisfon- taine, Geenen, Scholten en Ooms; Keijzers, Gommers. Crooij (Van Bergen) en Seijkens; Hlimi en Thoone. Venray verloor uit bij GSV'28 twee kostbare punten in de titelstrijd in de eerste klasse D. Terwijl koploper Groene Ster diep in de blessuretijd een uiterst gelukkige 1-2 overwinning boekte in de topper tegen Someren. Groene Ster verdubbelde daardoor de voorsprong op Venray tot vier punten. Venray was in enkele oefenduels tijdens de winterpauze goed op dreef. Zo werd hoofdklasser Achilles'29 met 4-2 geklopt en werd Blerick met 6-0 aan de kant gezet. De roodwit- ten waren er zondag op gebrand om eindelijk eens de volle buit weg te halen in Genhout. Maar ook ditmaal lukte het niet. Op een erbarmelijk slecht veld bleef Venray op een teleur- stelllende 0-0 remise steken. Trainer Jan Poels had twee verrassingen in petto. Voor het eerst dit seizoen ver scheen Rob Scholten in de basis. Hij vormde samen met Daan Geenen het centrale duo waardoor Wout Gom mers opschoof naar de middenlinie. Scholten raakte in de voorbereiding geblesseerd en kwam voor de winter niet verder dan enkele invalbeurten. Nog verrassender was de comeback van Eric Troisfontaine die in okto ber 2006 zijn laatste wedstrijd in de hoofdmacht speelde. De 28-jarige ver dediger maakte zijn rentree als rechts back. Daardoor kon Ruud Keijzers de vacantie rechtshalfpositie innemen. Keijzers, van oorsprong een midden velder, werd dit seizoen noodgedwon gen naar de achterste linie gehaald. Sinds het wegvallen van Ivo van der Weerden, had Poels nog geen goede invulling kunnen vinden voor de posi tie rechts op het middenveld. Op het hobbelige knollenveld van GSV'28 kon van goed voetbal geen sprake zijn. De omstandigheden speelden de stugge thuisploeg in de kaart. Venray had wel een overwicht en creëerde ook enkele kansen. Maar de bal wilde maar niet goed vallen. De aanvallers Khalid Hlimi en Freek Thoone 'geno ten' dubbele bewaking en konden zich daardoor nauwelijks onderschei den. De beste kans was voor Ruud Keijzers die in kansrijke positie voor het doel opdook maar hij wist de GSV-doelman niet te passeren. Ook het Venrayse slotoffensief leverde niet meer het gewenste resultaat op. NWC-Volharding 4-0 (1-0). Volharding heeft de winterstop bijzonder slecht verteerd. Wonnen de roodwitten de laatste wedstrijd voor de break nog overtuigend tegen de toenmalige koploper HVCH (1-6, red.), in het eerste duel na de hervat ting van de competitie in Asten werd zondag kansloos met 4-0 verloren van Sinds 4 november mag Venray weer eens optreden voor eigen publiek. De wedstrijd tegen SV TOP is de eerste in een serie van drie thuisduels tegen Brabantse opponenten. Na TOP zijn Some ren (24 februari) en Blauw Geel (2 maart) te gast op sporpark De Wieën. Venray kan zich in de titelrace met Groene Ster geen puntenverlies meer permitteren. De laatste vier duels leverden slechts twee punten op voor de Venrayse ploeg terwijl Groene Ster de maximale score van twaalf punten behaalde. Venray, dat begin november de ranglijst aanvoerde met acht punten voorsprong, staat nu vier punten achter op Groene Ster. Zo snel kan het gaan. Het is nu zaak voor de manschappen van Jan Poels om de ex-hoofdklasser uit Heerlerheide niet verder te laten weglopen. De laatste competitiezege behaal den de roodwitten op 14 oktober thuis tegen RIOS (1-0). Het is dus hoog tijd voor een Venrayse overwinning. De uitwedstrijd in Oss werd op 9 sep tember royaal met 0-4 gewonnen. Dat was nog in de periode dat 'alles' mee zat bij de Venraynaren. Deze groot ste competitiewinst is geen enkele garantie voor een makkelijke zondag. Venray moet zo snel mogelijk uit het dal zien te klimmen. Anders wacht opnieuw de nacompetitie waarvoor de Venrayse ploeg al een ticket op zak heeft. Volharding komt in de tweede klasse H niet weg uit de onderste regi onen. Zondag wacht de cruciale thuis wedstrijd tegen hekkensluiter PSV'35. Om niet verder in degradatiegevaar te geraken, zullen de Vierlingsbekers de drie punten moeten pakken tegen de club uit Posterholt. Het zal evenwel niet gemakkelijk zijn want Volharding wordt momen teel geplaagd door veel schorsingen en blessures. SSS'18 kende een goede herstart in de derde klasse C. Terwijl de achter volgers Wittenhorst en Helden elkaar op 0-0 hielden, liep de Overloonse koploper verder uit door de 3-1 zege op Blerick. Zondag wacht de uitbeurt tegen het Brabantse Budel dat de vijfde plaats bezet. Leunen liet in de vierde klasse F de kans liggen om de koppositie over te nemen van HW Helmond. Door het 1-2 verlies tegen MVC'19 kwam een abrupt einde aan een mooie serie van vijf overwin ningen. Leunen miste niet alleen de geschorste libero Koen Gielens maar ook Frank Brands, die weinig tijd heeft om te trainen, is voorlopig niet inzetbaar. Dit betekent een behoorlij ke aderlating voor de oranjewitten die zondag op bezoek gaan bij SVEB. De club uit Broekhuizenvorst presteert met een vierde plaats opvallend goed. De thuisontmoeting eindigde eerder in O-O.TOP'27 krijgt subtopper Mifano op bezoek. De Tienraynaren hebben de hoop op klassenbehoud nog lang niet opgegeven. Dat geldt eveneens voor Oostrum dat voor de winter stop steeds beter begon te draaien. De laatste vier duels leverden acht punten op. Toch staat de ploeg van trainer Ruud Vermeer nog altijd onder de rode streep. Uit tegen Bavos hoopt de Oostrum de stijgende lijn door te trekken. In de vijfde klasse F gaat het ongeslagen Swolgense Boys zeer riant aan de leiding. Thuis tegen laagvlie ger Melderslo mogen de Swolgena- ren geen steek laten vallen. Onderin vechten de fusieclubs SV United en SVOC'Ol voor lijfsbehoud. SVOC'Ol krijgt de nummer vier Belfeldia op bezoek. Daaraan bewaart de ploeg van Marcel Lenssen slechte herinne ringen. Want op 9 september werd SVOC'Ol nog met 10-0 afgeschoten in Belfeld. SV United is naar de voor laatste plaats afgezakt. Zondag wacht de belangrijke derby thuis tegen Resia dat twee punten meer heeft. Holthees heeft in de zesde klasse E een stapje terug moeten doen in de titelstrijd. De blauwwitten spelen voor eigen publiek de immer beladen derby tegen Merselo. Bij winst kan Holthees goede zaken doen want de topper AC VW-Griendtsveen staat op het programma. Ysselsteyn vertoeft in de langgerekte middenmoot waarin de verschillen uiterst klein zijn. DeYssel- steyners gaan zondag op bezoek bij Meterik. BW'27, dat de rode lantaarn in handen heeft gekregen, ontvangt middenmoter America Ysselsteyn-BW27 2-1 (0-1). Doelpunten Ysselsteyn: Jeroen Sanders en Phill Versteegen Ysselsteyn heeft tegen BW27 uit Blitterswijk een verdiende 2-1 over winning behaald en daarmee aanslui ting behouden met de grauwe mid denmoot. Ondanks de slechte reeks net voor de winterstop kan de ploeg nog steeds naar boven kijken. Yssel steyn begon goed aan de wedstrijd en nam vanaf het begin het initiatief maar het was Blitterswijk dat na zeven minuten de score opende uit een snel uitgevoerde counter en de ver voor zijn doel staande Ysselsteyn- keeper werd met een prachtig schot verslagen en was kansloos. Na deze vroege tegentreffer was de thuisploeg duidelijk van slag en vocht meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander want BW stelde deze middag weinig voor. Mede gezien dit feit was het des te droeviger om te zien dat Ysselsteyn daar niet van kon profiteren. Vlak voor rust begon het weer wat beter te lopen bij de thuisploeg en er waren zowaar enkele kleine kansjes op de gelijkmaker. De rust ging echter toch in met een 0-1 achterstand. Na de thee had Ysselsteyn de accu weer opgela den en trok vol goede moed ten aan val. De thuisploeg legde al gauw de zwakte van BW bloot en na een aan- tal kansen was het uiteindelijk Jeroen Sanders die met een hard schot in de 50e minuut de goed keepende BW doelman kansloos liet. Hierna bleef Ysselsteyn domineren en het enige dat Ysselsteyn deze middag verweten mag worden, is dat men slordig was in de afwerking. Het duurde tot de 80e minuut toen Phill Versteegen uit een prachtige aanval de verdiende 2-1 binnenschoot. Hierna waren er verschillende mogelijkheden op een grotere score en ook BW kreeg nog een goede kans maar beide keepers toonde in deze fase hun kunnen en zo eindigde deze wedstrijd in een ver diende overwinning voorYsselsteyn. Volgende week wacht de derby in en tegen America dat in de stand op gelijke hoogte staat met Ysselsteyn. de nieuwe ranglijstaanvoerder NWC. Speelde Volharding tegen HVCH zijn beste wedstrijd van het seizoen, tegen NWC veruit zijn slechtste met als resultaat de grootste nederlaag tot nu toe. Onder het toeziend oog van oud-burgemeester Hans Dittner van Vierlingsbeek -tegenwoordig woon achtig in Asten- leverde Volharding een regelrechte wanprestatie. Tegen de povere werkploeg NWC -het zegt veel over het niveau in de tweede klasse H dit jaar dat deze ploeg inmid dels bovenaan staat- kon Volharding weliswaar als excuus aanvoeren dat er liefst zeven spelers om uiteenlopende redenen op het appèl ontbraken, maar desondanks stond er op het oog toch nog een aardige basiself. Van samen hangend voetbal kwam echter nauwe lijks iets terecht. De eerste helft ging nog redelijk gelijk op. Het spelniveau was van beide kanten zeer matig. Voor de beide doelen gebeurde bijzonder weinig, de kansen waren op de vin gers van één hand te tellen. Na een half uur spelen kwam de thuisclub op voorsprong door een doelpunt van Ralf van Oosterhout: 1-0. Na rust zakte Volharding steeds verder weg. Alsof de personele problemen bij de Beke- naren al niet groot genoeg waren viel ook Roel Gerrits nog geblesseerd uit en tot overmaat van ramp pakte Rob Branje ook nog zijn vierde gele kaart, waardoor hij volgende week in de zeer belangrijke thuiswedstrijd tegen hekkensluiter PSV'35 zal ontbreken. NWC had geen boodschap aan de Vierlingsbeekse ellende en strooide nog wat meer zout in de wonden van de Soetendaalbewoners. Na een klein uur spelen poeierde Abdoel Il-Ah-Bazi van een meter of 35 de bal langs de verbouwereerde Volharding-goalie Daan de Bruin: 2-0. Deze fantastische spits is het grote wapen van NWC, dat verder bestaat uit hardwerkende spe lers en voornamelijk de lange bal han teert. Ook in Vierlingsbeek scoorde Bazi tijdens de seizoensopening al een weergaloos doelpunt. Na Bazi's treffer liet Volharding zich gewillig naar de slachtbank leiden. Enige lichtpuntje bij de roodwitten was het debuut van de 18-jarige A-junior Serge Verstraaten die zelfs nog dichtbij een treffer was. NWC voerde de score uiteindelijk nog op naar 4-0. Tien minuten voor tijd veroorzaakte Joost Janssen eerst een strafschop die benut werd door wie anders dan Abdoel Il-Ah-Bazi (3-0) en in de laatste minuut bepaalde Patrick Maas de eindstand op een geenszins geflatteerde 4-0. Uitslagen Griendtsveen-Holthees 2-1 Holthees 3-Volharding 7 1-3 America-RKDSO 1-0 Ysselsteyn-BW"27 2-1 GFC'33-Meterik 1-0 Merselo-Hegelsom 1-1 SV Lottum-AC VW 1-3 Griendtsveen-Holthees 2-1 Programma zondag 17 februari Holthees-Merselo 14.30 Holthees 2-SVEB 4 11.30 EWC 3-Holthees 3 10.30 Sportnieuws -info TOP'27-Bavos 0-1 (0-0). Doelpunt: 53. Jan Verberkt 0- 1. Scheidsrechter: Bus (Venray). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Niek van Lin (TOP'27) en Ton van den Broek (Bavos). TOP'27: Willems; Janssen, Hei dens, Pingen (67. Kusters) en Tim van Rijswick; Van Essen (67. Ver voort), Rick van Rijswick, Knoops en Ward van Rijswick; Van Lin en Goldschmidt. Door Henk Willemssen TOP'27 heeft door de 0-1 neder laag tegen Bavos de rode lantaarn vaster in handen gekregen in de vierde klasse F. Voor de aftrap overheerste het optimisme in het Tienrayse kamp. De oranjezwar- ten hopen door een sterke tweede competitiehelft het vierdeklasser schap veilig te stellen. Dat opti misme kreeg een flinke knauw. Niet alleen door het 0-1 verlies maar vooral het povere optreden baart zorgen. Trainer Peter Seuren is na afloop zwaar teleurgesteld. Voordat hij een reactie geeft, wil hij eerst zijn spelers in het kleedlokaal toespreken. Met Bavos-doelman Denny Meulendijks mist de bal maar TOP-aanvaller Kevin Goldschmidt (links) kan niet profiteren. gebogen hoofd sjokken de Tienray naren naar binnen. Als allerlaatste de ontgoochelde aanvoerder Tim van Rijswick die het shirt over zijn hoofd heeft getrokken. Na een poosje gaat de deur weer open. Rob Janssen komt als eerste naar buiten om een sigaretje te roken. Daarna volgt Peter Seuren. "De spelers beseften niet dat het vijf voor twaalf is. Willen we ons handhaven, dan zullen we er toch meer voor moe ten doen. Dinsdag wil ik het daar met de groep eens rustig over hebben. We hebben in de winterpauze juist goed getraind en in de oefenduels tegen United en Quick Boys liep het veel beter. Vandaag was er niets van terug te zien."TOP'27 was op Dave van Rijs wick (enkelblessure) na weer com pleet. De belangen voor beide ploe gen waren groot. De angst om niet te verliezen overheerste. Bavos had een licht veldoverwicht en miste na een kwartier een dikke kans. De bal vloog rakelings voorlangs het doel van Bram Willems. TOP'27 speelde te angstig. De middenlinie kwam nauwelijks over de middellijn heen waardoor het spitsenduo Niek van Lin-Kevin Gold schmidt veel te veel op een eiland stond. Het leek wel of de Tienrayna ren niet durfden aan te sluiten. Na het aarzelende begin kwam de thuisploeg beter in de wedstrijd. Het leverde twee spaarzame mogelijkheden op. De eerste ontstond nadat Kevin Gold schmidt de bal veroverde en daardoor ruimte kreeg op rechts. Maar zijn pass op de meegelopen Ward van Rijswick was niet zuiver waardoor de kans ver keken was. Even later ondernam Niek van Lin met buitenkant voet een doel poging maar de bal zeilde voorlangs het gapende doel. Het degradatieduel werd alsmaar rommeliger met overtredingen over en weer. Pal voor rust liet Bram Wil lems, gehinderd door de laagstaande zon, een hoge bal los. Libero Rob Hei dens blokkeerde het schot en uit de rebound vloog de bal rakelings naast tot opluchting van de thuisclub. Ook het begin van het tweede bedrijf was voor de tegenstander uit Bakel. Na acht minuten velden de Bra banders het vonnis. TOP'27 verpruts te rond de middellijn een vrije trap waarna Bavos snel kon uitbreken. Het lag achterin bij de Tienraynaren even helemaal open. Doelman Bram Wil lems kwam twijfelachtig uit waardoor Jan Verberkt de bal in het verlaten doel kon schuiven: 0-1 Halverwege de tweede helft paste Seuren een dubbele wissel toe. Tim Vervoort verving de tegenvallende rechtshalf Ralph van Essen. En spits Mare Kusters loste voorstopper Cyril Pingen af. De thuisploeg probeerde de nederlaag af te wenden maar het ging allesbehalve overtuigend. Een serie vrije trappen rond de zestien werden door Rob Heidens en Tom Knoops niet op waarde geschat. Uitgespeelde kansen kwamen er helemaal niet. Het Tienrayse 'offensief' werd afgesloten door twee wanhoopsschoten van Knoops. "Dit was voor ons dé kans om aansluting te krijgen. Die hebben we niet gepakt", concludeerde Peter Seuren. "We geven Bavos zo de drie punten mee. De gehele wedstrijd liep het niet. Ook het slotoffensief stelde niet veel voor met een paar verloren ballen. Maar er is nog geen man over boord. We zullen nu wel snel punten moeten gaan pakken." Leunen-MVC'19 1-2 (0-1). Doel punt Leunen: Tom Hendriks Leunen bewees zichzelf afgelo pen zondag een slechte dienst door met 1 - 2 te verliezen van runner-up MVC '19. Aan de nederlaag viel niets af te dingen. Het was de verdienste van doelman Gijs Jeuken dat de wed strijd tot het einde toe spannend bleef omdat hij weigerde te capituleren voor de vele kansen van de thuis ploeg. Onder fantastische weersom standigheden had de koploper van de vierde klasse F een complete offday. Passes kwamen niet aan en nagenoeg alle ballen verdwenen in het eerste part van de wedstrijd over een van de zijlijnen. MVC deed het niet veel beter, maar toonde na zo'n tien minuten haar aanvallende aspiraties: de doorge broken speler legde prima af op Rick Haenen die over het doel schoot.Twee minuten later stuitte Frank Haenen op doelman Jeuken en schoot Jeroen Cox uit de herkansing voorlangs. In deze fase van de wedstrijd werd het slap spelende Leunen op alle fronten afgetroefd door een gretiger MVC. In de 30e minuut schrok Ron van den Kerkhof zo van de plotselinge kans die hij kreeg dat Jeuken wederom de inzet kon stoppen. In de 40e minuut gebeurde het onvermijdelijke: een ongelukkige handsbal van Roel Bie- zenaar in het strafschopgebied werd Khalid Hlimi staat in de belangstel ling van hoofdklasser Achilles'29. De snelle aanvaller van SV Venray maakte indruk tijdens twee oefenduels tegen de Groesbeekse club. In augustus klopte Venray de hoofdklasser met 4- 1 en scoorde Hlimi viermaal. Vorige maand won de Venrayse eersteklasser opnieuw (4-2) en ditmaal trof Hlimi twee keer doel. Het twintigjarige talent krijgt binnenkort een gesprek met Achilles'29. "Ik wil zo hoog moge lijk voetballen", zegt Hlimi. "Als wij dit jaar niet naar de hoofdklasse promo veren, dan is de kans groot dat ik ver trek. Maar het liefste wil ik met Venray op het hoogste niveau spelen." door de prima leidende scheidsrech ter van Haren uit Overloon zwaar bestraft. De toegekende penalty werd onberispelijk ingeschoten door Rick Haenen: 0-1. Hiermee was tevens de ruststand bepaald. Na rust tastte invaller-doelman Roy van der Sterren van MVC mis op een voorzet van Roel Biezenaar. De bal werd door Leunen topscorer Tom Hendriks eenvoudig gepromoveerd tot doelpunt. Lang leek het erop dat de thuisploeg de 1-1 stand toch nog over de streep kon trekken. Invaller Mark Wijhers dacht hier echter anders over. Nadat hij Ron van den Kerkhof zag missen besloot hij zelf het doel van de thuis ploeg onder vuur te nemen. Bijzonder sneu voor Gijs Jeuken, de absolute uitblinker van de wedstrijd, was dat het gemakkelijk houdbaar rollertje in de 90e minuut door een kluitje in het veld zomaar het doel in stuiterde en MVC verdiend aan de volle winst hielp. Leunen zal zondag uit bij SVEB uit een ander vaatje moeten tappen wil het mee blijven doen om de prij zen. HW Helmond, de koploper in de vierde klasse F, heeft in hoger beroep een iets lichtere straf gekregen. De KNVB had in eerste instantie drie winstpunten in mindering gebracht. Hiervan krijgt HW nu weer één punt terug. De overige straffen blijven onveran derd. Op 30 september werd het duel SVEB-HW Helmond in de zeventigste minuut gestaakt door arbiter Bus uit Venray bij een 3-3 stand. De leidsman werd bedreigd door de trainer en spe lers van de Helmondse club. HW krijgt een boete van 400 euro, 2 punten in mindering en een proef tijd van twee jaar. Wegens schuld aan het staken en bedreigingen is het eerste elftal voorwaardelijk uit de competitie genomen. Dit betekent dat bij ieder volgend incident HW onherroepelijk uit de stand wordt geschrapt.Trainer Hans Meeuwsen en speler M. Yahia werden tien wedstrij den geschorst. Martien van Schijndel en Heino Westerlaken kregen een uit sluiting van acht duels. Deze straffen zijn door de commissie van beroep allemaal bevestigd. De resterende twintig minuten moeten nog worden uitgespeeld. Het ging zondag weer eens mis met de supportersbus van SV Venray. Ruim twintig trouwe aanhangers wilden hun club vergezellen naar de uitwedstrijd tegen GSV'28. Maar opnieuw kwam de bus, van een Poolse onderneming, niet opdagen. Het lange wachten werd uiteindelijk wel beloond. Want om 13-50 uur ver scheen de bus toch bij clublokaal D'n Boggerd. Enkelen waren toen al naar huis gegaan. Onder wie correspondent Gerrit Janssen waardoor de luisteraars van Omroep Venray het radioverslag moesten missen. Pas tijdens de rust reed de supportersbus de parkeerplaats op van het klei ne sportpark van Genhout bij Beek. Het duurde even voordat de louter Pools sprekende chauffeur de eindbestemming had gevonden. Een troost was dat de aanhang geen treffers had gemist. SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Jenniskens Installatie B.V. SUMMA Advies Groep B.V. Jewagas B.V., Wanssum AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Julicher en Meijer Advocaten Wethouder L. Heidens Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn GOLDEN MEMBERS: K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Art.com Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden De Lekkernij-'tAnker, Merselo Eu rosh utters Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Flextronics Maessen Bedrijven GGZ Groep Makelaardij Carel Fijen van Haren Autobedrijven B.V. Manders Automation Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Mari, Wanssum Martin Cuijpers Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Mister Kool's, Wanssum NLW Groep Nelipak B.V. Notariskantoren Venray Numac Nederland B.V. Verkeersschool Nottelman OTTO Work Force B.V. Pansign Communicatie Peka Kroef B.V. PDS Products Personato Werving Selectie Van der Putt Advocaten Rabobank, Venray Peelrand Makelaardij B.V. Vie Curi Vitaal MEMBERS: PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. De Aanpak Bouwservice B.V. Ricor Damesmode en Herenmode ABN/AMRO Bank Rocom Telecommunicatie B.V. Adecco Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V/Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Avydo accountants en belastingadviseurs BIAIS Research Technology SO Expo Sport 2000 Bax Financieel Advies B.V. Steenhandel Kusters Bol Accountants, Venray De Swing B.V. Restaurant, America Boomers Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Tandartsenpraktijk Venray Ten Brinke Hekwerken Thuijls Beheer B.V. BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Toverland Cocosoft Tempo-Team Uitzendbureau Communicatiehuis Centennial Thetru B.V. Contour, Accountants en Belastingadviseurs Thomassen Interieurs BV Cornelco Safety Turning Technic B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers Taxi Touringcar Geerets, Wanssum DatZitt Horeca Projectmeubilair Taxi Twan Peeters Deloitte AccountantsVenlo Verstraaten Business Travel Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Uitzendburo Mondial Derksen Dienstverlening VB&C Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen 2VM Make laars/2Cou nt Electro Martens Installatie B.V. Verspreidingsburo Periodiek Elektro Van Gogh B.V. Volantis - Hollman Adviseurs ERWOLAR B.V. Websdesign Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Wejebe Blitterswijck B.V. FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Wellness and Sports Feenstra Warmte Totaal Zorg Partycentrum "De Witte Hoeve" Fortis Bank, Venray WIK0 Investments Gamma, Venray Wiertz Personeelsdiensten Van Gansewinkel B.V. Wonen Venray Gilde BT Vrienden SV Venray van Grinsven Drukkers, Venlo Addit BV Healthcare Group, Venlo Feestcafé de Koets Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Golfcomplex De Golfhorst Hotel Asteria Manders Verhuur ING Bank, Venray Munckhof reizen, Horst Interstyling B.V. Intratuin, Venray Nachtcafé Allabonneur Sport Lavit Invent Personeel en Organisatie Taxatiebureau Dirkx van Soest Jacobs Dakbedekkingen Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Janssen Venray Stucadoors B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2008 | | pagina 19