Camp Schelbergen in ruimer jasje Waterreus bij Hofmans Cuijk 1 Gezond door de overgang Toon Hermans Huis VMT zoekt muzikanten Verste abonnees 50 jaar samen Bijdrage jeu-de- boulesbanen Roekehart voor pastoor Te Boekhorst C20,40 PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Sinds 1 januari is Tand- prothetische Praktijk Venray Camp Schelbergen verhuisd naar de Albionstraat 30a in Leunen. Het bedrijf was voor heen gevestigd in de Wieën- hof, maar kon daar niet verder uitbreiden. Harrie Schelbergen begon zo'n 30 jaar geleden van huis uit met zijn tandtechnisch laboratorium. Tien jaar geleden ging Harrie samen verder met Dieter Camp in de Wieënhof aan de Leunseweg. Bestond het werk in de beginjaren voornamelijk uit het aanmeten en vervaardigen van partiële en vol ledige protheses (kunstgebit, red.) en reparaties daaraan, tegenwoor dig is het werk meer gericht op implantaten. "Nu komt ongeveer 85% van de patiënten voor een implantaatprothesevertelt Marco Schelbergen. Marco is de zoon van Harrie en heeft sinds enkele jaren de activiteiten van zijn vader over genomen. "Bij implantaten wordt de prothese aan de kaak beves tigd, het zogenaamd "klikgebit". Zeer veel prothesedragers hebben, voornamelijk aan de onderkaak, weinig kaakbot. Vroeger moes ten deze mensen hierdoor met een loszittende prothese leven. Tegenwoordig is het, met een zeer kleine ingreep, mogelijk een vast zittende prothese te hebben. Wat de levensvreugde uiteraard weer verhoogd." Camp Schelbergen hebben voor het plaatsen van de implanta ten een samenwerking met tand- arts-implantoloog van Eil uit Gen nep, die één dag per week in de praktijk aanwezig is. Mensen kun nen dus direct bij Camp Schel bergen terecht. "Vaak is de drem pel om naar een tandarts te gaan vrij hoog. De ervaring leert dat mensen makkelijker bij een tand- prothetische praktijk naar binnen lopen. Wat patiënten ook belang rijk vinden is dat de eigen bijdrage voor een implantaatprothese lager is dan bij een "normale" prothese." Er heeft dus een grote verande ring plaatsgevonden in de werk zaamheden. Hiervoor was het ook belangrijk om uit te breiden en te moderniseren. Dit ook om patiën ten meer te kunnen bieden onder één dak. Wilt u meer te weten komen over implantaten. Bezoek dan op zaterdag 23 februari de informa tiedag over implantaten. De infor matiedag is op het nieuwe adres, Albionstraat 30a te Leunen tussen 10.00 en 15.00 uur. Afgelopen vrijdag heeft kee per Ronald Waterreus zichzelf laten fotograferen tussen de enorme collectie relaxfau teuils van Hofmans Cuijk. De sterspeler van onder meer PSV, Glasgow Rangers en het Nederlands Elftal doet het, na één seizoen bij de New York Red Bulls in Amerika, wat rustiger aan met zijn voetbalcarrière. Een goed moment om zich op zijn toekomst te oriënteren. Een relaxfauteuil van Hofmans biedt alle comfort om ontspannen over zijn loop baan na te denken. Voor deze keer ziet Waterreus af van een beloning: Hofmans Cuijk heeft toegezegd het volledige honorarium over te maken op de rekening van Stich ting Pantereus. Stichting Pantereus maakt zich samen met het Wereld Natuur Fonds sterk om de met uit sterven bedreigde Iberische lynx te beschermen. In de nabije toekomst kan ieder een het resultaat van deze foto sessie zien in de advertenties van Hofmans Cuijk. Reünie Zeevaartschool De Zeevaartschool Willem Barentz in Terschelling houdt op zaterdag 29 maart een reünie. Leerlingen van de jaren 1957 tot en met 1961 worden opgeroepen zich te melden bij H. van Kampen via telefoon 0032-13663870 of via e-mail Markamcaiway.nl. Mijn huisdier en ik MEE Noord en Midden Limburg houdt op donderdag 21 febru ari een themacafé in grand/café Maagdenberg inVenlo. Het thema café is een café waar mensen met een licht verstandelijke beperking bij elkaar komen om te praten over onderwerpen die hen bezig houden, deze keer is dat 'mijn huisdier en ik'. Wie heeft er een huisdier en waarom? En wat komt er allemaal kijken bij het houden van een huisdier? Dit zijn een paar vragen die aan bod komen. Er worden toneelstukjes opgevoerd om het thema in te leiden, maar bezoe kers komen vooral zelf aan het woord. Zij kunnen vragen stellen aan een deskundige, iemand die veel over het onderwerp weet. Het themacafé, dat eens per twee maanden plaatsvindt, is bedoeld voor alle mensen met een licht verstandelijke handicap vanaf 18 jaar. Aanmelden is niet nodig. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en duurt tot 21.30 uur. Voor meer informatie kan men contact opne men met Manon Clarke van MEE Noord en Midden Limburg via telefoonnummer (077)3961515. Limburgse Jagers In legerplaats De Harskamp in Harskamp wordt op woens dag 24 april door de Stichting Regiment Limburgse Jagers een reünie gehouden voor oud-leden, beroeps en dienstplichtig van de Demonstratiecompagnie die van 1951 tot 1975 in het Kazcplx Kra nenburg-Zuid in Harderwijk was gelegerd. Opgeven kan via www. Limburgejagers.nl. of schriftelijk aan Reüniecomité Demcie, Uien- pas 3,6825 ED in Arnhem. Wandelen In Nationaal Park De Maasdui nen in Wellerlooi zijn wandel routes uitgezet. Ook worden er regelmatig excursies gehouden. Op zondag 17 februari start om 14.00 uur een excursie vanaf de parkeerplaats Op den Hamer aan de Tweistedenerweg in Wellerlooi. De tocht duurt ongeveer twee uur.Thema van de wandeling is de winter. Kijk voor meer informatie op www.nationaalparkmaasdui- nen.nl. Concert blaaskapel Blaaskapel Die Fröhlichen Rübensammler uit Leunen en het Seniorenorkest Venray e.o. verzor gen op zondag 17 februari van 11.30 tot 13.15 uur een zondag ochtendconcert in Schouwburg Venray. Beide kapellen maken voor het merendeel Egerlander en Tsjechische muziek. De overgang is een belangrijke fase in het leven van de vrouw. Alle vrouwen krijgen hier rond hun 50e levensjaar mee te maken. Kenmerkend zijn klachten zoals opvliegers, wisselende stemmin gen en hevig transpireren. Hoe ontstaan deze klachten en wat kan men er zelf aan doen? Deze en vele andere vragen worden beantwoord tijdens de voorlich tingsavond Gezond door de over gang op maandag 25 februari in gemeenschapshuis De Brink in Leunen. Het menopauzeteam van het Maasziekenhuis, dat bestaat uit een gynaecoloog, menopauzever- pleegkundige, diëtist, seksuologe en fysiotherapeut, geeft informa tie en praktische tips over de peri ode van de overgang. Aan onder werpen als voeding en beweging tijdens de overgang wordt uitge breid aandacht besteed. Tijdens de pauze is de informatiemarkt geopend, waar informatie wordt aangeboden over 'alternatieve' behandelmogelijkheden. Aan het einde van de avond is het moge lijk om vragen te stellen aan het menopauzeteam. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot onge veer 22.00 uur. Vanaf 19-30 uur kan men de bijbehorende infor matiemarkt bezoeken.Aanmelden kan via www.maasziekenhuis- pantein.nl. of bij het Maaszieken huis, dagelijks tussen 11.00 tot 12.00 uur via telefoonnummer (0485)567203. Het Toon Hermans Huis Venlo geniet bekendheid bij velen in de regio Noord-Limburg als open centrum voor iedereen die met kanker te maken heeft. Men kan er vijf dagen per week binnenlo pen voor een moment van rust of een goed gesprek. Het huis biedt een scala aan activiteiten waaraan men kan deelnemen. Vanuit deze invalshoek gaat het Toon Hermans huis 'inloopmomenten' houden voor prostaatkankerpatiënten en hun naasten. Op iedere derde donderdag van de maand van 14.30 tot 16.30 uur staat het huis open voor mensen met prostaat kanker en uiteraard ook andere belangstellenden die mogelijk in enigerlei vorm met prostaatkan ker te maken hebben. Zij kunnen elkaar in een ongedwongen sfeer ontmoeten en ervaringen uitwis selen. Het Toon Hermans huis aan de Nieuwstraat in Venlo houdt deze middag in samenwerking met de patiëntenvereniging Stich ting Contactgroep Prostaatkanker (SCP). Namens de SCP is er ook een vertegenwoordiger aanwezig om mee van gedachten te wis selen, waarbij bezoekers dan ook nader kunnen kennismaken met de activiteiten van de SCP. De vol gende bijeenkomst is op donder dag 21 februari. Aanmelden voor deze inloopmo menten is niet nodig. Voor nadere informatie kan men contact opne men met het Toon Hermans huis via telefoon (077)3211433- Ook op www.toonhermanshuisvenlo. nl. vindt men de nodige informa tie. De twaalfde editie van Venray Muzikaal Totaal (VMT) komt er weer aan. Op vrijdag 27 juni is het namelijk weer zover en staat het centrum van Venray de hele dag in het teken van muziek. Om wederom te zorgen voor een goede muzikale avond is de organisatie van VMT op zoek naar lokale muzikanten. Ook dit jaar verwacht de organisatie van VMT weer vele inschrijvingen van muzikanten van fanfares, big bands, (gospel)koren, rockbands, close harmony en smartlappen. Muzikanten die eerder op VMT hebben gestaan ontvangen deze week een brief ter inschrijving in de brievenbus. Wie geen brief heeft ontvangen, maar wel graag wil optreden op VMT 2008, kan dit artikel zien als een oproep tot inschrijving. Naast de vele muzi kale optredens op de podia en door de winkelstraten biedt VMT ook weer een avond late night shopping. De winkels in het cen trum zijn namelijk tot 23.00 uur geopend zijn. Vele leden van Ven ray Centraal komen met speciale Late night shopping acties om het feest compleet te maken. Ondanks het feit dat de muzikanten van VMT geen financiële vergoeding krijgen, groeit het aantal geïnteres seerde deelnemers nog ieder jaar. Wie ook graag alleen of met een gezelschap deel wil uitmaken van VMT kan een inschrijfformulier opvragen bij venraymuzikaalto- taal@home.nl. De inschrijvingen moeten binnen zijn voor 1 april. De redactie van Peel en Maas ontving onlangs enkele foto's van de viering van het vijftig jarig huwelijksfeest van Theo (83) en Nora van Houdt (83) op 19 januari 20007. Op zich niet zo bijzonder, gou den bruidsparen hebben we wel vaker in de krant staan, ware het niet dat Theo en Nora in Nieuw- Zeeland wonen en de verste abon nees van Peel en Maas zijn. De foto's zijn van de familie Van Berlo uit Venray, die het krasse echtpaar in Nieuw-Zeeland persoonlijk ging feliciteren met het bereiken Open huis computerlokaal De Werkgroep Computercur sussen voor Senioren houdt op vrijdag 15 februari van 15.00 tot 17.30 uur open huis voor allerlei computercursussen in het com puterlokaal in De Kemphaan in Venray. Wie wil weten welke cur sussen in De Kemphaan worden aangeboden en een kijkje wil nemen in het vernieuwde com puterlokaal is van harte welkom. Docenten proberen deze middag een idee te geven van de vele mogelijkheden met de computer. van hun 'gouden' mijlpaal. "We hebben vele Venrayse groetjes voor deze mensen meegenomen en zijn de hele avond op het feest geweest. Wij moesten van deze oud-Venraynaren vele groeten aan Peel en Maas doorgeven", laat L. van Berlo de redactie weten. Al jarenlang gaat er elke week per post een exemplaar van Peel en Maas naar het andere eind van de wereld.Theo en Nora van Houdt wonen in het Nieuw-Zeelandse Ranui (in de buurt vanAuckland). Kinderkledingbeurs Peuterspeelzaal Robbedoes in Oirlo houdt op zondag 2 maart een tweedehands beurs voor kin derkleding (maat 74 tot en met 164) in gemeenschapshuis De Linde in Oirlo. Wie zomerkleding te koop wil aanbieden met een maximum van vijftig stuks, kan contact opnemen met een van de volgende telefoonnummers: (0478)571780, (0478)690058 of (0478)571030. Informatie over het aanleveren is te vinden op http// oirlo.dorpenvenray.nl/robbedoes. De verdeelsleutel is 70 procent voor de aanbieder en 30 procent voor de peuterspeelzaal. De beurs duurt van 10.30 tot 12.00 uur. Het lukte ze niet. De wethou ders Leo Beterams (PK) en Dic kie Minken (PvdA) slaagden er maandagavond tijdens de raadsvergadering niet in om de oppositiepartijen GP'94 en CDA te overtuigen. De oppo sitie bleef verbolgen over het extra budget van 80.000 euro dat nodig is voor het aanstel len van een externe manager die het hele proces rondom het zogeheten Leefplein in Meerlo in goede banen moet leiden. Want regeren is voor uitzien, zo stelden de woord voerders van zowel CDA als GP'94, die het voorstel van de hand wezen. Veel gevolgen had die 'nee' overigens niet. Want PK Meerlo- Wanssum en PvdA steunden het voorstel wel. Alhoewel ook beide coalitiepartijen niet erg te spreken waren over de gang van zaken. "Dit verdient niet de schoonheidsprijs"verklaarde frac tievoorzitter Theo Francken (PK), die ook vond dat het extra bedrag in eerdere voorstellen meegeno men had moeten worden. Maar om de voortgang niet te frustre ren, en omdat duidelijk is dat in het gemeentehuis een gebrek is aan mankracht en deskundigheid op dit gebied, keurde zowel PK als PvdA het voorstel goed. Wethouder Leo Beterams ver klaarde bij het begin van de dis cussie net als in de commissie dat de gemeente Meerlo-Wanssum over te weinig formatie en exper tise beschikt voor het begeleiden van het proces. Ook legde hij nog maals uit dat het eerder beschik baar gestelde budget van 575.000 euro van de gemeente specifiek bedoeld is voor de realisatie van de nieuwbouw voor basisschool Megelsheim (500.000 euro) en het medisch cluster (75.000 euro) op het Leefplein. Nu het onder zoeken van de haalbaarheid van het megaproject is afgesloten en alle partijen hebben aangegeven te willen gaan voor het project, is het tijd om aan stap twee te gaan werken: de organisatiestructuur rondom het project. En daarvoor is een manager nodig om het pro ces te sturen, te bewaken en te begeleiden. Tot nu toe trok het sectorhoofd Burgerzaken van de gemeente deze kar, maar hij kan deze taak niet uit blijven uitvoe ren omdat dit volgens het college ten koste gaat van zijn rol als sec torhoofd. De gemeente maakte onlangs de keuze om extern een oplossing te zoeken en heeft daarvoor het bureau Nibach in de arm genomen, dat ook het proces rondom de brede scholen coördi neerde. Maar CDA en GP'94 ble ven van mening dat de gemeente onnodig voor deze extra kosten moet opdraaien en dat het bedrag van 80.000 euro eerder gemeld had moet worden. "De financiële kaders die we in mei 2007 hebben vastgesteld waren hard en maxi maal", stelde GP-fractievoorzitter Frans Kerstjens. "Wat staat ons in de toekomst nog te wachten?", zo vroeg raadslid Ger Verstraelen (CDA) zich af. De oppositiepartij en bleven ook maandagavond van mening dat bijvoorbeeld Wonen Venray prima voor een procesma- Ouderenvereniging Sint Leonar- dus KBO Wanssum heeft onlangs van het Skanfonds een bijdrage van 2.500 euro toegezegd gekre gen voor de aanleg van enkele jeu- de-boulesbanen nabij de kerk in de dorpskern van Wanssum. Tot dusverre werd in het 'parkje' achter de kerk het jeu-de-boulen onder zeer sobere omstandighe den beoefend. Het aantal beoe fenaars van dit spel is de laatste jaren flink gegroeid. Vooral ook omdat het een leuke en gezonde manier is om elkaar te ontmoeten en in beweging te blijven. Gezien de toegenomen interesse en de wens om op deze plek in de toe komst 'wedstrijden' te houden, werd het plan opgevat om achter de kerk enkele echte jeu-de-bou- lesbanen aan te laten leggen. Ook enkele andere fondsen hebben al een bijdrage toegezegd. Binnen kort wordt overgegaan met de aanleg van de banen. Het Roekehart is bedoeld voor mensen die zich bijzonder ver dienstelijk maken of hebben gemaakt voor Blitterswijck. Dit jaar is het Roekehart toegekend aan pastoor Hans te Boekhorst. In september 1997 werd de uit Hilvarenbeek afkomstige Te Boek horst geïnstalleerd als pastoor van Blitterswijck en Wanssum. In september 2005 kwam daar Castenray als derde parochie bij. Hans te Boekhorst was daarvoor acht jaar kapelaan in Nederweert. Hij nam zijn intrek in de paro chiewoning in Blitterswijck als opvolger van J. Holtus die er van 1980 tot 1996 pastoor was. In de afgelopen tien jaar heeft hij een sterke band opgebouwd met de dorpen Blitterswijck en Wanssum. Zondag nam hij officieel afscheid van zijn drie parochies en op 17 februari wordt hij geïnstalleerd in Heythuysen. In al die jaren heb ben de inwoners van Blitterswijck hebben goed leren kennen en waarderen. Bij veel verenigingen was hij een graag geziene gast. Als blijk van dank en waardering voor zijn inzet voor de gemeenschap besloot het bestuur van carnavals- Pastoor Te Boekhorst ontvangt het Roekehart. vereniging de Ruuk Hans te Boek horst te onderscheiden met het Roekehart. nager kan zorgen. Maar daar waren Minken en Beterams het niet mee eens."Want het is belangrijk dat de gemeente de regie voert, omdat de partners allemaal hun eigen belan gen hebben. Dit bedrag is legitiem en noodzakelijk"verklaarde Min ken. Wonen Venray heeft volgens Minken al een manager aange steld voor het project. "Maar die gaat over het gebouw, de stenen, het ontwerp. Wonen Venray heeft zijn verantwoordelijk daarin reeds genomen." En Beterams: "Dit gaat om afstemming en coördinatie: wij proberen van een plus een drie maken." Maar de oppositie partijen bleven bij hun standpunt, waardoor het voorstel met een nipte meerderheid (zeven tegen zes) werd aangenomen. DICHTERBIJ HAAKT AF Zoals bekend staat het licht op groen voor het plan Leefplein Meerlo. De politiek stemde enkele maanden geleden tijdens de raads vergadering unaniem in met de voortgang van het megaproject. Op verzoek van de gemeente Meerlo-Wanssum werkte woning- bouwcoöperatie Wonen Venray het idee uit om bij sport - en feestzalencomplex 't Brugeind aan de Leeuwerik meerdere voorzie ningen samen te brengen op een zogeheten Leefplein. In de brede school krijgen meerdere instellin gen een plek, zoals kinderdagver blijf, peuterspeelzaal, bibliotheek steunpunt en basisschool. De partners die samen werken aan de brede school zijn Stichting Peu terspeelzalen Meerlo-Wanssum, Dynamiek Scholengroep, Samen Sterk in Kinderopvang (SSK), Jeugdgezondheidszorg (JGZ) en Bibliotheek Meerlo-Wanssum. Duidelijk is dat Stichting Dichter bij, dat mensen met een verstan delijke beperking, hun ouders en verwanten ondersteunt, inmiddels is afgehaakt. "Maar dat is absoluut niet de belangrijkste partner, dit heeft verder geen financiële con sequenties", vertelde wethouder Minken. In het plan in de nieuwe wijk Burgveld III wordt de brede school gecombineerd met een multifunctioneel medisch cen trum met onder meer huisarts, apotheek en verloskundige zorg. Verder komen op de centrale plek aan de Leeuwerik onder meer woningen voor ouderen. Het is de bedoeling de gemeenschapsruim te ook open te stellen voor andere senioren uit de gemeente. In het midden van het Leefplein moet een parkeerterrein komen dat gemeenschappelijk gebruikt gaat worden. Het totale prijskaartje dat aan het Leefplein hangt, bedraagt circa 12 miljoen euro. De gemeen te Meerlo-Wanssum betaalt zelf 1,3 miljoen euro. De rest van het bedrag wordt getaald door de andere instanties en uit subsidies. Beurs kinderkleding Het bestuur van Stichting D'n Speulbóngerd houdt op zondag 9 maart van 10.30 tot 12.30 uur een tweedehands kinderkleding beurs voor voorjaars- en zomer kleding in 't Pastoêrsweike, Bos weg 5 te Swolgen. Kleding vanaf maat 80 t/m 176 kan aangeboden worden. De verdeelsleutel is 70% voor de aanbieder en 30% voor de speeltuin. Mensen die kinderkle ding te koop aan willen bieden, kunnen contact opnemen met de organisatie via een van de vol gende telefoonnummers: 692874, 690000 of 692598. CDA bezoekt haven Vrijdag 22 februari van 14.00 - 16.00 uur brengt het CDA een werkbezoek aan de haven in Wanssum. Centraal tijdens deze bijeenkomst staat een presenta tie over het project Het Nieuwe Wanssum. Wat is nu de stand van zaken en wat staat er de komende jaren te gebeuren? Alle geïnteresseerde CDA-leden van Venray en Meerlo-Wanssum zijn hiervoor uitgenodigd. Het CDA is te gast in de kan tine van Geelen Beton aan de Geijsterseweg 12a. Opgeven via wmplitjens@hetnet.nl. Mantelzorgers In de brief die mantelzorgers vorige week hebben ontvangen staat abusievelijk gemeld dat op 15 februari een voorlichtingsbij eenkomst wordt georganiseerd over PCB. Dit moet echter zijn op maandag 25 februari. Plaats en tijdstip zijn correct weergegeven. Aanmelden bij het steunpunt voor deze bijeenkomst, inclusief melding van gebruik van rolstoel of scootmobiel, blijft noodzakelijk in verband met de indeling van de zaal. Indien u vragen heeft of opmer kingen over mantelzorgondersteu ning of een persoonlijk gesprek wenst, kunt u contact opnemen met Synthese, het steunpunt Mantelzorg Horst, Bemmelstraat 2, Horst, telefoon 077-3978500 of via de website www.synthese.nl. U kunt ook rechtstreeks met een medewerker van het steunpunt mailen: R.vanEijk@synthese.nl Buurt Wanssum niet in hoger beroep De bewoners van de Post- baan en Beemdweg in Wans sum gaan niet in hoger beroep bij de Raad van State in Den Haag. Wel gaat de buurt mas saal planschadeclaims indie nen bij de gemeente Meer lo-Wanssum. Dat verklaart woordvoerder Jan Lensen. Zoals bekend wees de recht bank in Roermond half decem ber 2008 de bezwaren van de bewoners tegen onder meer de vrijstelling en de verleende bouwvergunning aan project ontwikkelaar Theo Vissers uit Wanssum van de hand. De rechter komt tot de conclu sie dat de bouwaanvraag aan alle wettelijke eisen voldoet. Wél kan de rechter begrip opbrengen voor de gevoelens van de bezwaarma kers, die het vreemd vinden dat er woningen tussen de Postbaan en Beemdweg worden gebouwd, terwijl ze in het verleden van de gemeente altijd te horen kregen dat de gronden niet zouden wor den verkocht. Dat dit standpunt is veranderd, is volgens de rech ter echter een 'politieke aange legenheid'. Tegen de voor hen teleurstellende uitspraak van de rechtbank in Roermond konden de buurtbewoners binnen zes weken in hoger beroep gaan bij de Raad van State in Den Haag. Nu ze dat niet hebben gedaan, is de vrijstelling onherroepelijk en kan de bouw van vijftien woningen in de nieuwbouwwijk definitief van start gaan. Op de bon De politie heeft zondagmiddag omstreeks 15:40 uur een 20-jarige man uit Wanssum op de Meerlo- sebaan in Wanssum bekeurd voor het onverzekerd rijden op een motor zonder rijbewijs en het rijden zonder kenteken. Surveil lerende agenten zagen de man op de openbare weg rijden met een crossmotor zonder kenteken. De man wist in eerste instantie te ontkomen, maar werd op de Meer- losebaan alsnog aangehouden en bekeurd. Een jaarabonnement kost u slechts TO1BBT!ad:l.!.g^T=T=l Naam: Donderdag 14 februari 2008 - Pagina 11 een abonnement waard Meerlo-Wanssum Oppositie tegen extra budget voor Leefplein Ik word tot wederopzegging abonnee van Peel en Maas en word zo wekelijks geïnformeerd over al het nieuws uit Venray en Meerlo-Wanssum. Adres: Postcode Woonplaats: Tevens machtig ik de administratie van Peel en Maas om een keer per jaar het abonnementsgeld van mijn bank- of girorekening af te halen. handtekening: Bankreknr. Stuur deze bon op naar Antwoordnummer 13, 5800 VB Venray (postzegel NIET nodig)

Peel en Maas | 2008 | | pagina 11