€350. A O prodeoiT Bedrijfsleider Biovergisting Ysselsteyn Offsetdrukker O grafisch centrum horst Sandd J KANTER PRECISIE PLAATWERKER VAKBEKWAAM LASSER NIVEAU 2-3 LEERLING PLAATWERKER KNIPPER mjsen/granico OPERATOR FOOD Peelrand H iti [ij lij Üii f a Tflll 0478 568846 (80-100% m/v) Postbezorgers Chauffeurs Voor de vestiging Sorteerders in Venray od W feed PEEL EN MAAS HOLTHEES, SLEYBERGWEG 4 www.funda.nl Activiteitenprofiel Belangrijkste competenties Opleiding, ervaring e.d. Arbeidsvoorwaarden Solliciteren? F0 in 3-ploegendienst Donderdag 14 februari 2008 - Pagina 10 Op een landelijk vrijgelegen locatie aan de rand van de bebouwde kom van het dorp Holthees (gemeente Boxmeer), ligt dit vrij staand agrarisch bedrijvencomplex op een perceel van maar liefst ca. 1,2 ha! Het object is geheel omheind met hekwerk en bestaat uit een volledig onderkelderd en uitgebouwd vrijstaand woonhuis (1975) van ca. 800 m3 met daarbij ca. 2000 m2 aan multifuncti oneel te gebruiken bijgebouwen. Vraagprijs: 695.000,- k.k. WANSSUM, MEERLOSEBAAN 23 l9| WANSSUM, GEYSTERSEWEG 11 Vraagprijs: 398.000.- k.k. Dit perfect onderhouden, volledig onderkel derd, vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage en berging beschikt over een inhoud van ca. 775 m3 en is gelegen op een kavel van ca. 495 m2. MEERLO, HOOFDSTRAAT 20 Vraagprijs: op aanvraag Dit zeer degelijk gebouwde, multifunctionele vrijstaand woonhuis biedt naast verbazing wekkend veel ruimte de mogelijkheid om op de royale kavel (ca. 970 m2) een 2e woning dan wel bedrijfshal te realiseren. VEN RAY, WILH. SANGERSSTRAAT 75 Richtprijs: 485.000.- k.k. Één van de meest karakteristieke panden van de regio is gelegen aan een doorgaande weg in het historische centrum van het kerkdorp Meerlo. Dit unieke object is gelegen op een royale kavel van ca. 1250 m2 en heeft een inhoud van maar Liefst ca. 1900 m3! Bungalow Venray, Belle van Zuylenstraat 2 Vraagprijs: 399.000,- k.k. @1 Halfvrijstaand Venray, Wilhelminastraat 43 Vraagprijs: 369.000,- k.k. @1 Wonen/Werken Oostrum/Venray, Stationsweg 138B Vraagprijs: 635.000,- k.k. Vraagprijs: 399.000.- k.k. TE KOOP TE HUUR Aan een doodlopende straat in de jonge wijk Antoniusveld gelegen, modern en onder architectuur gebouwd, ruim en zeer luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met inpandige garage, fraaie achtertuin en vrije achterom. Vrijstaand Oostrum, Buitenhof 8 Vraagprijs: 405.000,- k.k. Wanssum, De Cuijperstraat 51 Vraagprijs: op aanvraag Venray, Oude Oostrumseweg 26 Vraagprijs: op aanvraag Venray, Wilhelminastraat 41 Vraagprijs: 389.000,- k.k. Meer informatie over deze panden kunt u vinden op: www.peeirand.com VENRAY, STRUBENLAAN 2 LEUNEN, ALBIONSTRAAT 11A c Vraagprijs: 459.000.- k.k. Dit jong onder architectuur (Colsen) gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare royale garage, 5 slaapkamers en een fraai aangelegde diepe achtertuin is gelegen op een royale kavel van maar Liefst 770 m2 aan de doorgaande weg in het kerk dorp Leunen. Het pand heeft een royaal Leefoppervlak en is van alle gemakken voor- VENRAY, RAADHUISSTRAAT 2 Vraagprijs: 839.000.- k.k. Op een bijzondere locatie in villawijk "Vlakwater" gelegen schitterende, exclusieve vrijstaande villa met grote inpandige garage en het volledige woonprogramma op de begane grond. Deze exclusieve woning ken merkt zich door de Luxe afwerking, voldoende ruimte en de rustige Ligging nabij het cen trum van Venray, het ziekenhuis en een prachtig natuurgebied. De aansluiting op de autosnelweg A-73 is binnen enkele minuten te bereiken, waardoor zowel Nijmegen als Venlo binnen 45 minuten met de auto bereikbaar zijn. MAASHEES, W| PAST. SWINKELSSTRAAT 22 Prijzen op aanvraag In het "Poelshuis", een Rijksmonument mid den in het centrum van Venray, worden 5 "fraaye" appartementen "in stijl" gereali seerd. Vraagprijs: 479.000.- k.k. Dit opvallend royaal vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare dubbele garage is gesitueerd op een kavel van 729 m_ aan de rand van het dorp Maashees. Het pand is opgeleverd in 1998 en voorzien van al het hedendaags wooncomfort wat bij dit type woonhuis verwacht mag worden. wonen NVM*WONEN Makelaardij ~elrand^h°eUWÜtWm"! vastgoed gecertificeerd Renokas B.V. zoekt een enthousiaste L.B.O./ M.B.O.-schoolverlater die ons team komt versterken. De functie is gericht op constructiebewerking van o.a. aluminium serres, raamkozijnen e.d.. Wij bieden je: - uitdagende technische binnen- en buitenprojecten - opleidingsmogelijkheden - salaris en voorwaarden op niveau - mogelijkheid tot vast dienstverband Ben je geïnteresseerd? Wij ontvangen graag je sollicitatie met uitgebreide C.V.. Digitale sollicitatie kun je versturen naar s.degraaf@renokas.nl Voor meer info kun je bellen naar S. de Graaf telefoon 0478- 55 43 03. RenokasB.V. De Hulst 16 5807 EW Oostrum-Venray 0478-554300 duurzame energie met rendement Prodeon B.V. is een bedrijf dat actief is in de wereld van duurzame energie. Momenteel heeft zij zes windtur bines, één biovergistingsinstallatie en zes stortgasinstallaties in gebruik. Met 10 enthousiaste medewerkers wordt gewerkt aan de ontwikkeling, bouw en exploitatie van installaties voor duurzame energieopwekking (groene stroom) binnen Nederland. De organisatie is nog relatief 'jong' en heeft vanaf de start een sterke groei doorgemaakt. Er wordt binnen de organisatie veel waarde gehecht aan plezier, vrijheid, verantwoordelijkheid en flexibiliteit. Het kantoor is gevestigd in Zwolle. De installaties staan verspreid over geheel Nederland. Naast de in gebruik zijnde installaties heeft Prodeon nog enkele projecten in ontwikkeling, waaronder een tweede biovergistingsinstallatie in Drenthe. Voor meer informatie zie www.prodeon.nl. Biovergisting Ysselsteyn NV is een zelfstandige onderneming die middels biovergisting groene stroom produ ceert voor circa 5000 huishoudens, Prodeon is mede eigenaar van deze onderneming en als directievoerder verantwoordelijk voor de exploitatie. Het beheren van een biovergistingsinstallatie is een continue proces dat 365 dagen per jaar 24 uur per dag draait. De reguliere werkzaamheden op locatie worden door de operationeel beheerder en de bedrijfsleider op werkdagen uitgevoerd. Bij calamiteiten die niet op afstand kunnen worden opgelost, zullen ook 's avonds of in het weekend werkzaamheden verricht moeten worden. De bedrijfsleider en operationeel beheerder op de locatie worden op het gebied van de techniek en biomassa/logistiek ondersteund door verschillende collega's van Prodeon en externe specialisten. Het rendabel beheren van de installatie vraagt een zorgvuldige afstemming tussen de techniek, biomassa/logistiek en het biologische vergistingsproces. Voor de biovergistingsinstallatie in Limburg (Ysselsteyn) is Prodeon op zoek naar een Doel van de (in ontwikkeling zijnde) functie Bijdragen aan maximalisering van energieproductie tegen optimale kosten voor het onderhoud en beheer van de biogasinstallaties in Ysselsteyn. Verantwoordelijk voor: Locatiebeheer, waaronder personele bezetting op de locatie, toegang, veiligheid, schoonhouden locatie, onderhoud, bonnenadministratie, monstername en afhandeling, kwaliteitsverbetering, contactpersoon voor buurt en bevoegd gezag (handhaving), etc. Laden en lossen biomassa en toevoerdosering (samen met de operationeel beheerder) Biogasproductie (toevoerdosering, doorlooptijden, temperatuurregeling, etc.) en bedrijfsvoering van de drooginstallatie voor het digestaat (restproduct na vergisting) (samen met de operationeel beheerder) Coördinatie van en/of uitvoering storingsopvolging buiten de reguliere werktijden (samen met de operationeel beheerder) Vastlegging geplande werkzaamheden en zorgen voor de opvolging en uitvoering daarvan Monitoren en pro-actief aansturen (technisch) beheer- en onderhoudsbedrijven (Laten) monitoren technische performance van de installaties Rapportage over de performance van installaties en onderhoudsbedrijven Analyse en (mede)bepalen oplossingsrichtingen in probleemsituaties Ondersteunend (niet verantwoordelijk): Faciliteren van de volgende processen: 1. Beschikbaarheid installaties (vergisting, warmtekrachtinstallaties/gasmotoren, droger) 2. Inkoop, logistiek, administratie en control (menuoptimalisatie, inkoop planning, levering, facturatie en betaling, rapportages) 3. Overig procesbeheer (elektriciteit en warmte rendement) Kostencontrole en -bewaking Ontwikkelen en realiseren van (technische logistieke) optimalisaties Plannen, Voortgangscontrole, Probleemanalyse, Communicatieve vaardigheden, Kwaliteitsgericht, Resultaatgericht Mbo-opleiding, bijvoorbeeld MTS, MAS of Levensmiddelentechnologie Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in bij voorkeur meerdere functiegebieden, zoals agrarisch, energieproductie, continue processen, technisch beheer. Praktisch ingesteld ('handen uit de mouwen' mentaliteit) Woonachtig in de omgeving van Ysselsteyn De Bedrijfsleider rapporteert aan de technisch directeur van Biovergisting Ysselsteyn NV. Prodeon zoekt gemotiveerde mensen die met een lange termijn perspectief voor Prodeon willen werken. De bedrijfsfilosofie van Prodeon is er op gericht het werk zo te organiseren dat iedereen op 80%-basis zijn werk kan doen (het leven bestaat uit meer dan werken), wat niet wil zeggen dat er niet op 100%-basis gewerkt kan worden. Naast de cultuur (vrijheid, verantwoordelijkheid en flexibiliteit) en leuke collega's worden goede arbeidsvoorwaarden geboden waaronder een winstdelingsregeling en de mogelijkheid om te participeren. U kunt uw brief met C.V. voor 3 maart 2008 per email (f.vanmarle@prodeon.nl) sturen naar Frank van Marle (Personeelszaken). Een assessment kan deel uit maken van de procedure. Het 1ste sollicitatiegesprek zal plaatsvinden op woensdag 7 maart in Zwolle. Cox Metaal bv in Venray maakt plaatwerkproducten en samenstellingen in metaal. Het productieproces is flexibel georganiseerd, waardoor klanten bij Cox Metaal terecht kunnen voor prototypebouw en fabricage van kleine series en samen stellingen. De vakmensen van Cox hebben afwisselend en licht werk. Voor plaat werkers is Cox Metaal hierdoor een bedrijf met fijn werk. Wij zoeken momenteel drie nieuwe medewerkers (m/v): voor speciaal cnc kantwerk Je bent een ervaren precisie plaatwerker. Je beheerst het CNC kanten, bijvoorbeeld aan Safan of Amada machines. Het dunnere plaatwerken tot ongeveer 3 mm is wat je zoekt. Kleine series en prototype werk heeft je voorkeur. 80% van het werk is CNC kanten, voor het overige wordt je afwisselend ingezet. allrounder voor mig-mag en tig laswerk Je bent een echte lasser. Het liefst werk je aan kleinere series en prototypes, waar veel afwisseling bij komt kijken. Je kunt goed vanaf tekening werken en hebt ervaring met MIG-MAG en TIG lassen. Je bent bekend met de materialen aluminium, RVS en staal. Je bent nauwkeurig en kwaliteitsbewust. leerling of omscholer in de metaal Wil je wat anders in de metaal of kom je van het ROC? Dan kun je bij ons aan de slag. Wij bieden een opleidingsbaan met toekomstzekerheid. Je maakt kennis met alle voorbewerkingen, met name het knippen. Onder begeleiding van het bedrijf en school kun je ons vak leren en verder doorgroeien. Wij bieden onze medewerkers toekomstzekerheid, regelmaat en vrije tijd met een vaste baan in dagdienst en goed inkomen volgens cao. Een fijne werksfeer en goede werkomstandigheden vinden we erg belangrijk. De werkweek is 40 uur met 13 adv dagen. Van onze medewerkers verwachten wij: - collegialiteit en inzet voor het bedrijf - nauwkeurigheid en interesse in fijnmetaal - zelfstandigheid en mondelinge beheersing van het Nederlands. - opleiding op LTS VMBO niveau. - woonachtig binnen 30 km van Venray Geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief met CV aan Rob Cox, Smakterweg 27, 5804 AE VENRAY E-mail: rob.cox@coxmetaal.nl. Voor meer informatie kun je Rob Cox bellen: 0478-5 10562. De sollicitatieprocedure wordt begeleid door J. Lenssen van Invent in Boxmeer. Je kunt ook hem bellen, nummer 06-533 I 3838 of 0485-576264. -O 3 a. JÉ 3 ■o ifc O -Q O) o Grafisch Centrum Horst is een onderneming waar klanten terecht kunnen voor al hun marketing/ communicatie- en grafimedia vraagstukken. GCH offset is de oorsprong en het hart van Grafisch Centrum Horst. De business-unit beschikt over de modernste apparatuur. Maar dat is niet genoeg voor een perfect product. Daarvoor zijn goed opgeleide en gemotiveerde specialisten voor nodig. Mensen die in staat zijn om het maximale uit een drukprocédé te halen waarbij 'fingerspitsen- gefuhl' onmisbaar is voor een optimaal resultaat. Ter versterking van ons team zoeken wij een met 'fingerspitzengefuhl' voor de werkzaamheden aan de Heidelberg SM 52 tweekleurenpers. Wij zoeken een kandidaat met enige ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden een salaris en voorwaarden conform de grafische CAO. Sollicitaties met CV kunnen gericht worden aan: Grafisch Centrum Horst t.a.v. de heer L. Smedts Postbus 6074 5960 AB HORST Of per e-mail: laurent@gch.nl Voor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u ook met bovenstaande persoon contact opnemen via telefoonnummer 077 3961350. Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. Sandd zoekt: flexibel inzetbaar goede fysiekeconditie rij'bewij's B (chauffeurs) op contractbasis Werkdagen en -tijden in overleg. Neem contact op met Sandd via: Geïnteresseerd? Bel snel voor meer informatie! 0800 - 7263328 (gratis) of kijk op www.sandd.nl Deze functie staat open voor alle kandidaten (m/v) van 18 jaar en ouder Nijsen/Granico Food for Feed heeft 65 werknemers en produceert al 70 jaar diervoeders voor varkens, rundvee en hobbydieren. Daarbij verwerkt ze rest- en retourproducten uit de levensmiddelenindustrie tot hoogwaardige grondstoffen voor diervoeders. Deze combinatie van diervoederproductie en het verwerken van rest- en retourproducten op één locatie is uniek in Nederland. Het laatste jaar heeft Nijsen/Granico een stevige groei gerealiseerd. Ter versterking van de afdeling food zoeken wij een fulltime: Kandidaten dienen technisch inzicht te hebben, in teamverband te kunnen werken en te beschikken overeen groot verantwoordelijkheidgevoel. Verder zijn ze zelfstan dig en stressbestendig en durven initiatief te nemen. Een opleiding op minimaal LTS D-niveau is vereist. Een heftruckdiploma is niet noodzakelijk, ervaring is wel gewenst. Heb je interesse in deze vacature, neem dan contact op met Nijsen/Granico B.V., Veulenseweg 20, 5814 AC Veulen, telefoonnr.: 0478-552909. Je kunt vragen naar Peter Smets. www.nijsen-granico.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 10