Alfa Groep 't 1/eujte DE ROOYSE WISSEL Vrijwillige Thuishulp 15 jaar actief! Uitzen MONDI K L E E V EJN m Werkvoorbereider Elektronica monteur (m/v) VERKOOP MEDEWERKER Gezocht: bibliothecaris Thuishulp AW Vrijwilliger worden? Hulp nodig? MEDEWERKERS BINNENDIENST m/v ENTHOUSIASTE MEDEWERK(STER)ER Gevraagd Enthousiaste óók Peter Winnen, Dé zorg ondersteuner bij u in de buurt De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. Lt/VSKEIMS MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST JACHTBOUW-MEUBELMAKER www. uitzendburomondialnl PEEL EN MAAS Donderdag 17 januari 2008 - Pagina 26 Uw adres voor al uw Feesten, Bruiloften, Partijen, Vergaderingen. Cafe-Zaal GEVRAAGD om ons team in de bediening te versterken Ervaring niet noodzakelijk Sollicitaties naar café-zaal t Veule" T.a.v. Dhr. Antonie T hielen Veulenseweg 49 5814AB Veulen (M/V) vanaf 20 jaar Wij zijn op zoek naar een vlotte actieve medewerker, die met beide benen op de grond staat en gemotiveerd is. Die in een klein team kan werken, en van lekker eten houdt. Iemand die het van nature leuk vindt om gasten te helpen. Iemand die hoge eisen aan zichzelf stelt, leergie rig en niet snel uit het veld geslagen is. Ong. 24 uur per week reageren bij voorkeur per e-mail: info@dekaaskenner.nl Forensisch Psychiatrisch Centrum f- - I —V RIjWILLIGE Vrijwillige Thuishulp Noord-Limburg (onderdeel van de Zorgondersteuner) Postbus 218, 5800 AE Venray Telefoon: 0478-526262 E-mail: vrijwilligethuishulp@stnl.nl Web: www.dezorgondersteuner.nl Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijkopwww.nierstichting.nl NIERSTICHTING GIRO 88000 Bij Linskens Shipyard wordt aan het vak jachtbouwer een eigen tijdse invulling gegeven. De Catfish Catcruiser en Supercruiser- jachten, welke door Vripack Yachting zijn ontworpen, worden in eigen beheer van casco tot volledig eindproduct geproduceerd. De exclusiviteit van onze interieurs maakt elk jacht uniek. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een en een Als medewerker technische dienst beschikt u over ruime ervaring op elk technisch vlak en een zelf standige werkhouding. De scheepsbouwtechniek is volop in ontwikkeling en omvat alle denkbare facetten van techniek. Onze werf biedt u een scala van uitdagingen om uw technische kennis en kunde toe te passen. Als jachtbouw meubelmaker beschikt u over de gave "dat wat de ogen zien de handen kunnen maken" .Tevens beschikt u over ruime ervaring in het meubelmakervak en legt u de lat hoog bij het afwerking niveau. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging waarin kwaliteit en creativiteit tot uiting kunnen komen, dan is deze functie een unieke kans. Wij bieden een prettige werksfeer en een goede salariëring. Mocht u nieuwsgierig zijn geworden kijk dan ook eens op www.linskensshipyard.com voor een totaal overzicht van ons bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Linskens Shipyard b.v., t.a.v. P. Linskens Geijsterseweg 10, 5861 BL Wanssum Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing Dringend gezocht: Assemblagemonteurs die ervaring hebben met pneumatiek, hydrauliek en elektrotechniek voor het maken van o.a. spuit- armen voor spuitmachines Commerciële uitdaging geboden, op het gebied van installa tietechniek (regio Venlo) Ervaren stratenmakers (regio Venray) Operator in team voor verwerking mengvoeders, 2 ploegen Medewerker vetplantenteelt (medio maart) 2 Onderhoudsschilders met ervaring (uitzicht op een vaste baan, regio Venray) Storingsmonteur in de water-zuiveringsinstallatiebranche Én voor 3 leuke banen op distributiegebied bel je nü Uitzendburo Mondial of kijk je op ons online vacature aanbod! (m/v) Van DerHff Machines Ysselsteyn MONTEUR Alfa Groep Verspreidingen is een onderdeel van de Alfa Groep Holding. Alfa Groep Verspreidingen verzorgt de distributie van huis aan huisbladen en folders in opdracht van derden. Om gestalte te geven aan de verwachte groei van Alfa Groep Verspreidingen zijn wij, voor ons kantoor in Horst, op zoek naar De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor het verwerken van offertes, orders en after sales en het assisteren van de Accountmanagers bij het verrichten van acquisitiewerkzaamheden en relatiebeheer. Tot je taken behoren onder andere het te woord staan van klanten, het maken van offertes, het nabellen van gemaakte offertes, het verwerken van opdrachten in het order- en voorraadsysteem, orders in het ordersysteem klaarzetten voor facturatie, het up to date houden van het klantenbestand, het onderhouden van contacten met klanten en de buitendienst over lopende opdrachten, het assisteren van de Accountmanager bij het verrichten van acquisitiewerkzaamheden en relatiebeheer. Tevens neem je bezorgklachten aan en koppel je oplossingen terug aan klanten. Plaats binnen de organisatie De Medewerker Binnendienst rapporteert aan de Manager Noord. Je profiel Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau; Je hebt ervaring op het gebied van klanten contacten; Je beschikt over een klantgerichte houden en inlevingsvermogen; Je beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden; Je bent actief en zelfstandig; maar ook snel en accuraat; Je hebt ervaring in het gebruik van computers, met name het Microsoft Office pakket; Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Geïnteresseerd? Neem voor vragen en aanvullende informatie contact op met Loek Gielen, Manager Zuid, op telefoonnummer 06 - 51385257. Je sollicitatie Als jij de juiste persoon voor deze functie bent, dan verzoeken wij je een sollicitatiebrief, voor zien van een curriculum vitae, vóór 26 januari 2008 te richten aan Alfa groep Verspreidingen, Postbus 6160, 5960 AD Horst, t.a.v. L. Gielen. Je kunt ook per e-mail reageren: l.gielen@alfa-groep.nl onder vermelding van "Vacature HAH". De Rooyse Wissel is een forensisch psychiatrisch centrum waar 229 tbs-patiënten worden behandeld. De kliniek bevindt zich in Oostrum bij Venray. Daarnaast zijn er behandelafdelingen in de penitentiaire inrichtingen in Grave en Maastricht. Ook forensisch psychiatrische polikliniek de Horst in Tegelen en Maastricht maakt deel uit van FPC de Rooyse Wissel. Bij de Rooyse Wissel werken 500 professionals. De stafafdeling Beleid Onderzoek bestaat uit een aantal specialisten en draagt, door middel van beleids ontwikkeling, -advisering en -implementatie op de terreinen van kwaliteit, communicatie en juridische vraagstukken, bij aan de kwaliteits- en deskundigheids bevordering van behandelafdelingen en ondersteunende diensten. Daarnaast wordt binnen de afdeling weten schappelijk onderzoek verricht. Onze afdeling Beleid Onderzoek willen wij versterken met een bibliothecaris (18 uur per week). Sleutelwoorden: relevante hbo-opleiding en werkervaring uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk accuratesse, oplettendheid en zelfstandigheid CAO-GGZ schaal 50 Meer weten? Solliciteren? Ga naar www.deroovsewissel.nl of neem contact op met Forensisch Psychiatrisch Centrum De Rooyse Wissel Afdeling P&O Postbus 433 5800 AK Venray Telefoon (0478) 63 52 00 E-mail: personeelszaken.drw@dji.minjus.nl Voor inhoudelijke vragen kunt u contact opnemen met mevrouw drs. L. Theunissen-Schuiten, telefoon (0478) 63 52 74. Solliciteren kan tot 28 januari 2008. Acquisitie tiaar aanleiding van deze advertentie wordt n iet op prijs gesteld. '■A-V'iïfro... CD CD ■o Q GEEFT TOEKOMST. Per direct bieden wij de volgende functies, voor zeer lange tijd tot evt. voor vast Banen waarvoor een VCA-certificaat een pré is: S Horst 077 - 398 24 14 S Venray 0478 - 531 431 www.uitzendburomondial.nl Kleeven is al ruim 25 jaar een innovatieve, internationaal opererende, dynamische en ISO gecertificeerde onderneming. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwikkelen en realiseren van medische en industriële technologische producten. Vele ontwikkelingen zijn succesvol toegepast in diverse apparaten die in de loop der jaren een begrip zijn geworden, zoals ademgas- ondersteuning, thorax- en wonddrainage, sealmachines, diagnostische- en diverse fysiotherapeutische apparaten. Wij zoeken in verband met uitbreiding van onze organisatie een enthousiaste Functie eisen MBO+ of gelijkwaardig door ervaring Zelfstandig kunnen werken Goede communicatieve vaardigheden Beheersing van de engelse en duitse taal Analytisch kunnen denken Goed in een team kunnen samenwerken Taken In samenwerking met afdeling inkoop levertijden bepalen Communiceren met de klant Productie plannen Serviceorders en orders inzetten Ordervoortgang registreren en bewaken Functie eisen MBO-E of gelijkwaardig door ervaring Zelfstandig kunnen werken Probleem oplossende eigenschappen Analytisch kunnen denken Bezit van rijbewijs E EN ISO 9001/2000 EN ISO 14385 Certificaat Nr. 041 0520573 Taken Repareren van microprocessor en elektronica systemen, digitaal en analoog Montage en testen van apparaten en embedded systemen Analyseren van storingen U kunt uitsluitend schriftelijk reageren uiterlijk tot 15 februari Kleeven Control BV t.a.v. de heer Ton Kleeven Nijverheidsstraat 6, 5961 PJ Horst www.kleeven.nl,info@kleeven.nl Van der Hoff machines is een Landbouwmechanisatie- bedrijf, met als specialisatie hydraulische machines en installaties. Naast onderhoud en reparatie van landbouwmachines verkoopt en repareert Van der Hoff Machines met zijn team ook tuin- en parkmachines zoals grasmaaiers, bosmaaiers en kettingzagen. Van der Hoff machines staat garant voor goede service en een goed advies. Voor ons bedrijf zijn we op zoek naar een Landbouwmechanisatie Klantgerichtheid en zelfstandig kunnen werken aan alle soorten en merken tractoren, machines en hydraulische installaties. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Ans of Herman van der Hoff: tijdens kantooruren: 0478 541385 na 18.00 uur: 0478 541837 GEZELLENBAAN 7A 5813 EA YSSELSTEYN TEL: 0478 541385 FAX: 0478 542207

Peel en Maas | 2008 | | pagina 26