CONSTRUCTEUR WTB MONTEUR invent ELEKTRO ENGINEER Commerciële medewerker oen eren Ill/' VERSTEGEN SEVENUM Medewerker Zeugenhouderij HAVENS Productiemedewerkers Schrijf je nu in bij Manpower en win een ballonvaart! JACOBS BV Eigen Haard Denken landbouwmechanisatiebedrijf le MONTEUR LEERLING MONTEUR MANDERS commerciële kracht met affiniteit in dakmaterialen Werken HARM MAAS w PEEL EN MAAS AUTOMATION I personeel en organisatie dakbedekkingen Jacobs Dakbedekkingen staat in de regio al sinds een jaar en dag bekend als een professioneel dakdek- kerbedrijf met een veel zijdig werkpakket. Onze specialisatie ligt in de re novatie van zowel hellende en platte daken alsook me talen gevels. Daarnaast zijn wij ook ac tief in de nieuwbouw van hellende, platte daken, me talen gevels, zinken daken, het onderhouden en repa reren van daken, goten en gevels. Ons werkgebied omvat de regio Noord Lim burg, Oost Brabant en Zuid Gelderland. Bij Jacobs Dakbedekkingen zijn 25 personen werkzaam. Door onze kennis in re novatie zijn wij in staat de klant een compleet totaal pakket voor het dak aan te bieden. Voor onze Dakwinkel zijn wij op zoek naar een commerciële kracht. Je bent in deze functie verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de dakwinkel (de verkoop van dakmaterialen). Aan de hand van onze showroom en jouw kennis adviseer en promoot je aan klanten ons uitgebreide assortiment. Je draagt ook zorg voor de opvolging van de verkoop zoals tijdige levering van bestellingen, afhandeling van de documentatie en eventuele nazorg. Tenslotte hou je voorraden bij en vult deze tijdig aan. Het betreft een fulltime functie waarbij je roulerend op de zaterdagochtend werkt. Wij verwachten dat je minimaal over een MBO werk- en denkniveau beschikt. Je hebt een afgeronde commerciële of bouwgerichte op leiding. Of een daarmee vergelijkbare opleiding maar dan wel met aantoonbare affiniteit in de bouw. Je bent een oplossingsgerichte ge sprekspartner met commerciële adviesvaardigheden. Ook de termen zelfstandig, initiatiefrijk en leergierig zijn op jou van toepassing. Ten slotte heb je affiniteit met geautomatiseerde systemen en behoud je gemakkelijk overzicht. Wij bieden een professionele en uitdagende organisatie met 25 enthousiaste collega's. Je solliciteert op een zelfstandige en verant woordelijke positie met uitdaging. Natuurlijk bieden wij ook een prima arbeidsvoorwaardenpakket. Interesse? Neem dan binnen 14 dagen contact op met de personeels functionaris; Wendy Duijvesteijn op 06-52658090 of solliciteer direct door je cv te sturen naar wendy@steijnbers.nl of Postbus 430, 5900 AK te Venlo. GEVRAAGD (ervaring gewenst) Wij zoeken een collega Voor het aankleden van ramen en leggen van vloeren en alle overige werkzaamheden Hou je van: contact met mensen afwisselend werk werken op locatie zelfstand werk de finishing touch geven Solliciteer dan voor 10-01-2008 Wij bieden je een leuke werkomgeving met een passend salaris. Operations Control Analist MA/ What do you do? Manpower" Laat je opleiding tot Machinesteller! What do you do? Medewerker bedrijfsverzorging What do you do? Manpower' De Houbensteyn Groep omvat een groep bedrijven waarin ca. 40 medewerkers enthousiast werken in de varkenshouderij. Houbensteyn BV vraagt Bedrijf: "Rouwkuilen" Opleiding indien noodzakelijk is intern mogelijk. Salaris volgens CAO-Dierhouderij met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een Full time functie Donderdag 20 december 2007 - Pagina 20 member of mandersgroup Manders Automation BV te Venray is specialist in het op klantenspecificatie ontwerpen en produceren van speciaalmachines en productielijnen op het gebied van industriële productieautomatisering. Onze opdrachtgevers uit binnen- en buitenland zijn onder andere te vinden in de automotive-, kopieer-, electronica- en pharmaceutische industrie. In ons dynamische en technisch interessante bedrijf werken we met 45 medewerk(st)ers. Meer informatie over Manders Automation en de Mandersgroup is te vinden op onze website www.mandersautomation.nl. In verband met verdere groei van ons bedrijf zijn we op zoek naar (m/v): een ervaren HTS-er in de (speciaal-) machinebouw De functie: Je bent verantwoordelijk voor het, op basis van klantenspecificaties, ontwerpen van machines en installaties. De gemaakte ontwerptekeningen werk je verder uit in detailtekeningen, waar je vervolgens de materiaalbehoefte van bepaalt. Je ontwerpt in nauwe samenwerking met de projectleider en hebt vaak direct contact met de klant. In verloop van tijd ben je in staat één of meerdere tekenaar constructeurs te begeleiden. Je rapporteert aan het hoofd engineering. Je profiel: Voor deze baan zoeken wij een kandidaat met een HBO-WTB opleiding. Je hebt ruime ervaring in het constru eren van (speciaal-)machines en met het werken met een 3D tekenprogramma, bij voorkeur Inventor. Je beheerst de Engelse en Duitse taal. Creatief, resultaatgedreven, kwaliteits- gericht en besluitvaardig zijn enige competenties die van belang zijn voor het goed uitoefenen van deze functie. Ons aanbod: Technisch uitdagende, interessante en verantwoordelijke functies in een boeiend en volop in beweging zijnd bedrijf. De sfeer is informeel en open. Je mag rekenen op prima arbeidsvoorwaarden. een vakman op MECHANISCH gebied De functie: Volgens samenstellingstekeningen monteer je (speciaal-) machines en projecten op mechanisch gebied. Je lost montageproblemen op en bent betrokken bij het testen en proefdraaien. Ook ben je bereid de projecten te installeren bij onze afnemers. Je rapporteert aan het hoofd van de montageafdeling. Je profiel: Je hebt een opleiding op MTS niveau of gelijkwaardig richting werktuigbouw. Je hebt meerdere jaren ervaring in de machinebouw en kennis van elektrotechniek en pneumatiek. Flexibiliteit, kwaliteitsgericht, besluitvaardig en innovatief zijn enige competenties die van belang zijn voor het goed uitoefenen van deze functie. werving, selectie en psychologisch onderzoek 1 training en consultancy - coaching en outplacement een MTS-er die een brede technische functie ambieert De functie: Met behulp van het programma E-plan maak je elektroschema's en bijbehorende stuklijsten van elektrische installaties. Je houdt hierbij rekening met de geldende veiligheidsnormen. Je verzorgt zelf de inkoop van de benodigde elektronische materialen. Het definitieve ontwerp draag je over aan de verantwoordelijke projectleider. Bij de uitvoering van het project sta je in nauw contact met de elektro monteurs. Je rapporteert aan het hoofd engineering. Je profiel: Voor deze baan zoeken wij een kandidaat met een opleiding elektrotechniek op minimaal MBO niveau. Ervaring met het werken met E-plan is gewenst. Tevens beschik je over kennis van de geldende normen op zowel elektrotechnisch- als veiligheidsgebied. Kennis van de Duitse en Engelse taal is gewenst. Kwaliteitsgericht, zelfstandig, resultaatgedreven en besluitvaardig zijn enige competenties die van belang zijn voor het goed uitoefenen van deze functie. Heb je interesse in een van deze functies, stuur dan je sollicitatie en CV naar Invent Personeel en Organisatie, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer of email naar jacklenssen@invent-personeel.nl Bezoekadres: Hoogkoorpassage 23, 583 I DM Boxmeer. Telefonische inlichtingen: 0485-576264. :zb Horsterweg 34 Sevenum Telefoon (077) 467 18 00 Je voelt je er thuis De baan als operations control analist maak je analyses en (periodieke) rapportages van de per formance, orderstroom, knelpunten, kosten en tbv what-if scenario's. Je signaleert en lost knelpunten op en je denkt mee over efficiencyverbeteringen en kos tenbesparingen in het warehouse. Je ondersteunt en leidt deze verbeterprojecten, zowel binnen als buiten het EDC en geeft back-up aan de C-point operators. Tevens begeleidt je spoed orders. Jij HBO werk- en denkniveau proces kennis, in het bijzonder van logistieke processen affiniteit met logistieke systemen en ervaring met Excel en Access beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift analytisch stressbestendig. Contact Manpower Venray, Schoolstraat 1 (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl De baan voor Nelipak, Campina en Xerox zijn wij op zoek naar kandidaten die zich willen laten opleiding tot machinesteller. Binnen deze functie plaats je mal len in machines en zorg je ervoor dat deze fijn worden afgesteld aan de hand van een technische tekening. Je analyseert storingen en lost deze op. Jij LTS (bijv. WTB Werktuigbouw) technische affi niteit wilt je graag ontwikkelen. Wij interne opleiding afwisselende werkomgeving. Contact Manpower Venray, Schoolstraat 1 (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl Manpower" - Bedrijfsverzorging varkenshouderij Drachtigheidsscannen Vanwege de toename van werkzaamheden ben ik op zoek naar een. Heeft u interesse of wilt u meer informatie neem dan contact op met: Harm Maas Molenhoek 12 5808 AJ Oirlo tel: 06 -481 93 659 Inschrijven kom je voor 31 december 2007 bij de Manpower vestiging in Venray langs om je in te schrij ven, dan maak je kans op een avontuurlijke ballonvaart over het prachtige landschap van Venray. De banen we zoeken verschillende enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: Productie/magazijnmedewerkers Reach/Heftruckchauffeurs Servicecentermedewerkers Werktuigbouwkundigen (niveau 2 en 4) Procesoperators Administratief medewerkers Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl Verstegen Sevenum landbouwmechanisatiebedrijf is een jonge moderne organisatie op het gebied van de verkoop en reparatie van landbouwmachines. Verstegen Sevenum is dealer van New Holland tractoren en verreikers. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar een Wij verwachten van de kandidaat affiniteit en ervaring in de landbouwmechanisatie geen 8 tot 5 mentaliteit klantvriendelijk en zelfstandig in het bezit van of de bereidheid tot halen van diploma Basisveiligheid VCA-I ervaring in pc gebruik, (computer)storingen kunnen opsporen/oplossen bereid is tot het volgen van cursussen Verder zoeken wij een Met vooropleiding MBO-niveau Volgt of bereid tot het volgen van BBL opleiding (4 dagen werken, I dag school) Wat hebben wij te bieden: Een prettige werkkring in een klein team met grote betrokkenheid tot onze relaties. Goede arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie en voor sollicitaties dient u zich te richten tot de heer R P. Verstegen, telefoon 077-467 19 35. E-mail info@verstegensevenum.nl Verstegen Sevenum Landbouwmechanisatiebedrijf Grubbenvorsterweg 46 5975 RB Sevenum SOLLICITATIE: Houbensteyn BV Sollicitatie is mogelijk tot uiterlijk 4 januari 2008 KANTOORADRES: Ysselsteynseweg 69, 5813 BK YSSELSTEYN BEDRIJFSADRES: Rouwkuilenweg 3a, 5813 BH YSSELSTEYN INLICHTINGEN: Geert Houben, Tel. 06-53211209 HAVENS Voeders (www.havens.nl) is een dynamisch diervoederbedrijf met vestigingen in Maashees bij Venray) en Venlo. Tot de activiteiten behoren de productie en levering van diervoeders, granen en specialiteiten voor alle takken van de veehouderij. Bij HAVENS werken ca. 85 mensen. Productie, administratie en verkoop bevinden zich in Maashees (bij Venray). De meeste klanten bevinden zich in (zuid) Nederland. Ook wordt een groei end deel van de omzet geëxporteerd naar Duitsland, Frankrijk en daarbui ten. HAVENS is een typisch familiebedrijf dat zich het best laat kenmerken door de woorden innovatief, prettig-zakelijk, no-nonsens mentaliteit en betrouwbaar. Ter versterking van onze productie afdeling zoeken wij: Wij zoeken enthousiaste medewerkers: die in teamverband kunnen werken die bereidt zijn ploegendienst te draaien die van aanpakken weten eventueel in bezit zijn van een heftruck diploma affiniteit met de agrarische sector Meer weten of solliciteren: Neem voor méér informatie contact op met HAVENS Personeelszaken, de heer Frans Reijnen. Tel. overdag 0478-638 238 of 's avonds 0475-494385, mobiel 06-13848430. Gelieve uw sollicitatie-brief voorzien van CV te richten aan: HAVENS NV;Afd. Personeelszaken, Postbus 1, 5820 AA Vierlingsbeek. Of per e-mail: p&o@havens.nl

Peel en Maas | 2007 | | pagina 20