Swolgense Boys bekert verder Faul Venrayse pannakampioen Matig Venray wint van hekkensluiter Stephan Sijbers nieuwe trainer Volharding Degradatiekraker Oostrum-TOP'27 Klinkende bekerzege op matig VOS Venray m 1 De Schijnwerper op- Sander Lomme (Bw*27l r -r i G> havens PEEL EN MAAS Donderdag 29 november 2007 - Pagina 20 top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Afgelast programma naar 24 februari Geert Koenen blijft bij America Voetballers beginnen aan tweede competitiehelft Printwerk? van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Volharding trakteert trouwe supporters op zes treffers Geijsteren dendert door Supportersbus Jeugdvoetbaldagen SVV veteranen SV Ysselsteyn BW SV Geijsteren VV Holthees Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 tSfrvoeders De redactie van Peel en Maas zet ook in he^roetbalseiSjen 2007-208ttwekV lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldie^an een amateuN^eniging ntt/e gemeenten Venray en Meerlo-Wanssun^fi de schijnwerpers. Ool?Sp«l£j£, an SSS'18,Volharding en Holthees wordejnn de rubriek'De schijnwerper op...' ian de tand gevoeld. De gastspeler vooj^pelt net als de voetbalkenners van het! en- rayse nieuwsblad ook nu weer d^iitslagen van tien amateurduels die dat wi ek- end gespeeld worden. Zijn d^mtorspellingen van de gastspeler beter, dan t int hij of zij een bal voor dei^tgdafdeling van zijn voetbalvereniging, die besc tik- baar wordt gesteld doprSport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemer^fet hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Pee^n Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwei ter: Sander Lommp^erdediger van zesdeklasser BW'27. Naam: S^fder Lomme Leeftijd: 20 jaar Geboren in: Blitterswijck Woonplaats: Blitterswijck Partner: Ik heb een vriendin: Amanda Kinderen: Nee BeroepAssistent salarisadministrateur Club: BW'27 Positie: Rechtsback Hoogtepunt: Het kampioenschap met BW 2 Dieptepunt: Heb ik gelukkig nog niet gehad Vorige clubs:Alleen BW Beste trainer: Hans de Ruiter Slechtste trainer: Van alle trainers heb ik wel iets geleerd Grootste ergernis: 'Valappels', aanval lers die zich laten vallen. Ja, die heb je ook in de zesde klasse. Beste boek/tijdschriff:Voetbal Interna tional Beste film: De Gladiator Andere hobby's: Uitgaan Lievelingseten: Nasi Drank: Bier Mooiste vrouw:Amanda Opwindend: Ook mijn vriendin Favoriete tv-programma:Top Gear Favoriete club: PSV Favoriete speler: Dat was Luc Nilis altijd Favoriete vakantieland: Kroatië Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Griendsveen Wie wordt laatste in jullie klasse?: Merselo Sander Redactie GSV'28-Venray 0-2 1-1 SSS'18-Blerick 2-0 1-2 Leunen-MVC'19 1-1 2-1 Oostrum-Top'27 2-0 1-1 Melderslo-SVOC'Ol 1-0 1-1 FCV-Swolgense Boys 0-4 0-3 VCH-SV United 2-0 1-1 Merselo-Hegelsom 0-2 1-0 Griendsveen-Holthees 3-1 1-2 Ysselsteyn-BW'27 2-2 2-1 De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 7 2) Maikel Wismans (SVOC'Ol) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys) en Arjan Kempen (Oostrum) 4 8) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Voesten (SV United) 3 De voorspellingen van Coen Weijenberg (Holthees) van 11 november zijn nog niet in de stand verwerkt, omdat het hele programma die dag werd afgelast. Swolgense Boys is ook in de beker op dreef. Zondag won de koploper in de vijfde klasse F op eigen veld met 1-0 van vierdeklasser MVC'19. Thijs van Mierlo scoorde in een matige wedstrijd met weinig kansen na een klein half uur spelen de winnende treffer. In Swolgen kan men zich gaan opmaken voor de derde ronde van de KNVB-beker. Het pannatoernooi dat afgelo pen zaterdag door het jongeren werk van Synthese is gehouden kan als een succes de boeken in. Panna is een vorm van straatvoetbal dat in een arena van zes bij vier meter wordt gespeeld. Een 'game' duurt drie minuten en de speler die de meeste goals maakt heeft gewonnen. Maar wanneer een speler 'een Panna geeft' is hij onmiddellijk winnaar van de game. Iemand 'een Panna geven' houdt in: hem de bal door de benen spelen. In eerste instantie was het de bedoeling, dat er 1 tegen 1 gespeeld zou worden. Dit bleek echter voor sommige jongeren een te hoge drem pel om mee te doen. Daarom is in overleg met de organisatie -pannae- vents.com- het toernooi uitgebreid met een 2 tegen 2 competitie. Ook het tijdstip van het toernooi is voor verbetering vatbaar. Op zaterdagmid dag hebben veel jonge voetballers namelijk verplichtingen in de vorm van een wedstrijd. Daar wordt bij volgende voetbalevenementen meer rekening mee gehouden. Ruim dertig jongeren hadden de moed verzameld om mee te doen. Voor één deelne mer werd de leeftijdgrens van 23 jaar wat opgerekt. Maar dat was dan ook niet zomaar een deelnemer het ging hier om wethouder Hassan Najja. Hij daagde de jongeren uit om een game te spelen in de arena. De wethouder hield prima stand en werd daarvoor beloond met applaus van de aanwezi gen. Uiteindelijk viel het allemaal wel mee met de vernederingen. Echt veel panna's zijn er niet uitgedeeld over de hele dag genomen. Maar uiteindelijk zijn er toch winnaars uit het toernooi komen rollen die zich pannabazen van Venray mogen noemen. Bij de individuen is dat Faul geworden en bij de duo's ging de eer (en de prijs) naar Senit en Rachid. SV Venray-Wilhelmina 3-1 (0-1). Doelpunten Venray: Rinske Reijn- ders (2x) en Saskia Benthem. Een matig spelend Venray pakte thuis drie punten tegen hekkensluiter Wilhelmina: 3-1 .Vorige week speelden de Venrayse voetbaldames nog een sterke wedstrijd in de derby tegen Overloon. Deze goede lijn wisten zij niet door te trekken. Op papier werd het een makkie tegen de nog puntloze tegenstander uit 's Hertogenbosch. Op het veld was dat wel anders. Alleen de eerste minuten van de wedstrijd lukte het Venray om de Brabantse vrou wen onder druk te houden. Het spel werd echter al gauw rommelig. De Venrayse ploeg liet zich veel te veel beïnvloeden door het hotseknots- voetbal van de tegenstander. Het spel was te gehaast enerzijds waardoor het chaotisch werd, anderzijds werd het balletje veel te traag rondgespeeld. Stephan Sijbers (36) uit Nistel- rode volgt aan het einde van het seizoen André Cornelissen op als trainer van tweedeklasser Volhar ding. Sijbers is net als Cornelis sen een jonge trainer die in het bezit is van het diploma trainer- coachl. Als speler stond Stephan Sijbers al op zijn zestiende jaar in het eer ste van SV Venray uit zijn geboorte plaats Venray. Daar speelde hij zeven jaar, voornamelijk in de hoofdklasse. Daarin kwam Sijbers in het seizoen 1990-1991 nog uit tegen zijn nieuwe werkgever. De nieuwe trainer van Vol harding speelde verder nog een jaar betaald voetbal bij Fortuna Sittard en ook Panningen en SV Straelen staan als speler op zijn cv. Stephan Sijbers is al vrij jong (27 jaar, red.) gestopt met actief voetbal en heeft zich vervolgens volledig toegelegd op het trainersvak. Sijbers behaalde zijn diploma trainer- coach 1 tijdens zijn Cios-opleiding in Sittard. Ondanks zijn relatief jonge leeftijd heeft hij al een behoorlijke staat van dienst als trainer. In het sei zoen 1999-2000 begon de Nistelrode- naar in de vierde klasse bij Ysselsteyn. Daar trainde hij drie jaar, vervolgens was hij drie jaar werkzaam bij derde klasser Festilent/Morgenzon uit Zee land. Daarna had Sijbers HVCH uit Heesch twee jaar onder zijn hoede en dit jaar is hij trainer van vierdeklasser Den Dungen. Door zijn aanstelling als hoofdtrainer bij Volharding keert hij terug op sportpark Soetendaal in Vier lingsbeek, de plek waar hij zijn hoog tepunt tot nu toe als trainer beleefde. Met HVCH uit Heesch promoveerde hij anderhalf jaar geleden namelijk van de derde naar de tweede klasse door in een beslissingswedstrijd in Vierlingsbeek van SVC'2000 te win nen. Daarmee werd HVCH voor het eerst in zijn bestaan tweedeklasser. Vorig seizoen behaalde Sijbers met HVCH in de tweede klasse H (waarin ook Volharding uitkwam en -komt, red.) nog de nacompetitie, maar direct doorstoten naar de eerste klasse lukte net niet. Volharding denkt dat de aan stelling van Stephan Sijbers zeer goed past bij het profiel van de club. De rood-witten waren op zoek naar een jonge trainer uit de directe regio met bewezen kwaliteiten en iemand met oog voor de volledige vereniging. Ook voor de zeer ambitieuze Sijbers lijkt Volharding een logische volgende stap in zijn ontwikkeling als trainer. De van oorsprong Venrayse oefenmeester is getrouwd, vader van twee kinderen en in het dagelijks leven werkzaam als logistiek planner bij een containerbe- drijf in Son. Bovendien wonnen de stugge Braban ders meer duels. Het niveau daalde tot een dieptepunt vlak voor rust toen een ongelukkige terugspeelbal Linsey Philipsen in het nauw bracht. De voorhoede van Wilhelmina was er als de kippen bij om de bal in het net te schieten. Een debacle dreigde. Een donderpreek van trainer Ron Spruit volgde in de rust. En met resultaat. Een dikke onvoldoende was het niet meer in de tweede helft, maar meer dan een zes-minnetje zou het niet worden.Wel werd er hard gewerkt. Venray trok het initiatief naar zich toe. Dit leidde er binnen enkele minuten na rust toe dat het weer gelijk was. Voorstopper Sas kia Benthem tikte een corner binnen. Venray bleef aandringen. Halverwege de tweede helft was het spits Rinske Reijnders die op aangeven van Marije Jager de 2-1 scoorde. Tussendoor was het zich nog niet gewonnen gegeven Wilhelmina nog enkele malen te vin den op de helft van Venray. Zij konden echter niet voorkomen dat Reijnders vlak voor het eindsignaal ook nog vanaf rechts prachtig een vrije trap binnen schoot. Zo bleven de drie punten in Venray en moet Wilhelmina nog wat langer wachten op de eerste punten. Zondag 2 december komt Herptse Boys op bezoek in Venray. Het compleet afgelaste voetbalpro gramma van 11 november is door de KNVB opnieuw vastgesteld op zon dag 24 februari 2008. De winterstop duurt van 23 december tot 10 febru ari. Dit jaar staan er nog drie complete wedstrijddagen op de rol op 2, 9 en 16 december. Geert Koenen heeft zijn contract met America met een jaar verlengd. De voetbaltrainer uit Venray is bezig aan zijn eerste seizoen bij de zesde klasser. Math Aerts uit Overloon is ook komend seizoen trainer bij vierdeklas ser Venhorst.Aerts begint dan aan zijn tweede jaar. Voor de amateurvoetballers staat zondag de return van de eerste competitieronde op het programma. In de vierde klasse F spelen de staartclubs Oostrum en TOP'27 een echte degradatie kraker. Ook een klasse lager tref fen de twee laagst geklasseerden elkaar. Hekkensluiter SVOC'Ol gaat op bezoek bij Melderslo. Venray probeert in de eerste klasse D een zwakke periode af te sluiten. In de laatste drie wedstrijden verspeel den de roodwitten hun riante kop positie. De concurrentie profiteerde gretig. Groene Ster, de nieuwe koplo per, en Someren passeerden Venray op de ranglijst. Voor de ploeg van trai ner Jan Poels is het nu zaak niet ver der achterop te raken. Zondag wacht de uitontmoeting met middenmoter GSV'28. In de ouverture won Venray voor eigen publiek nog royaal met 3-0. Maar op het knollenveld in Genhout wordt het een heel ander verhaal. Sterker nog, Venray heeft daar nog nooit kunnen winnen.Toch zal het nu moeten gebeuren om niet al voor de winterstop de kampioenaspiraties te moeten begraven. Volharding, nummer negen in de tweede klasse H, speelt de uitwed strijd tegen NWC dat tweede staat. De Vierlingsbekers bereikten zondag de vierde bekerronde. Een mooie opste ker want in de competitie draait het nogal stroef. SSS'18 moet na het thuis- verlies (1-3) tegen Helden de koppo sitie in de derde klasse C delen met de Heldenaren. Vlak daarachter ligt Wittenhorst op de loer. De Overloners zijn net als Venray alvast verzekerd van een ticket voor de nacompetitie. Toch zal vetrekkend trainer Noud Janssen de leidende positie niet zomaar prijs willen geven. SSS'18 speelt zondag uit tegen laagvlieger Blerick. De Overlo ners kunnen wellicht profiteren van puntenverlies van Helden en Witten horst die elkaar treffen. In de vierde klasse F zijn de ver schillen aan in top klein. Leunen verdedigt thuis tegen MVC'19 zijn leidende positie. Onderin bezetten de promovendi Oostrum en TOP'27 de beide degradatieplaatsen. Zondag ont vangt Oostrum deTienrayse 'angstgeg- ner.'Voor beide ploegen is het erop of eronder. Bij winst wordt de bedreigde zone nog niet verlaten, maar komt er wel aansluiting met de veilige plaat sen. Voor de ploeg die zondag verliest, ziet het er slecht uit. Op 2 september won TOP'27 thuis met 1-0. Oostrum heeft de laatste jaren niet meer kun nen winnen van de Tienraynaren. De ploeg van trainer Ruud Vermeer zal nu eindelijk eens willen breken met die traditie. In de vijfde klasse F staan Melder slo en SVOC'Ol onder de rode streep. Nieuwkomer Melderslo heeft een punt meer dan de hekkensluiter uit Oirlo-Castenray. Op de openingsdag van de competitie won Melderslo nog ruim met 0-4 op sportpark De Heesak ker. Zondag zal SVOC'Ol revanche willen én moeten nemen. Want bij verlies wordt het team van trainer Marcel Lenssen steviger op de laatste plaats gedrukt. Ook de twee clubs die vlak boven de degradatiestreep staan treffen elkaar. VCH en SV United heb ben twee, respectievelijk drie pun ten meer dan Melderslo en SVOC'Ol. Thuis won SV United met 1-0. Met ditzelfde resultaat zal de fusieclub in Blerick dik tevreden zijn. Koploper Swolgense Boys kan met een voorsprong van tien punten wel een stootje verdragen. Toch zullen de Swolgenaren hun ongeslagen status zolang mogelijk intact willen houden. Zondag wacht de uitbeurt bij de num mer vier FCV Beide clubs degradeer den afgelopen seizoen uit de vierde klasse. In de zesde klasse E wil de num mer vier Holthees zich blijven men gen in de titelstrijd. Zondag staat de uitwedstrijd tegen medekoploper Griendstveen op het programma. Thuis incasseerde Holthees nog een 1-3 nederlaag. Ysselsteyn is na een sterke start teruggevallen naar de mid denmoot. Zondag wacht het thuisduel met BW'27 dat voorlaatste staat. Hek kensluiter Merselo ontvangt Hegel- som. Sportnieuws -info Volharding-VOS 6-0 (2-0). Doelpunten: 4. Chris van Duijn- hoven 1-0; 36. Jaap de Vlam 2-0; 65- Mark Blenckers (strafschop) 3-0; 70. Chris van Duijnhoven 4-0; 79. Chris van Duijnhoven 5-0; 84. Jaap de Vlam 6-0. Scheidsrechter: Bruekers (Weert). Toeschouwers: 200. Volharding: Hubers; Hendrik Ermers, Van Asten, Gijs Ermers en Oudenhoven; Gerrits, Van Duijn hoven (80. Peeters) en Theeuwen; Erik Ermers (80. Selten), Blenc kers (69. Willemse) en De Vlam. Door Jan Leijsten Volharding, bezig aan een wei nig verheffend seizoen, liet in het bekertreffen met de sterke vierde klasser VOS geen spaan heel van de Venlose gasten: 6-0. De Vierlingsbeekse tweedeklas ser bekert door naar de vierde ronde maar de winst is bovenal een mooie opsteker voor de com petitie. Aanvaller Jaap de Vlam van Volharding poort een speler van VOS. Voor het seizoen sprak de club nog de verwachting uit minimaal de nacompetitie te willen halen. Secre taris Herman Denen somde voor de wedstrijd een lange rij vaste krachten op die niet speelfit zijn zoals aanvoer der Patrick van Kempen, Rob Branje, Johan Speijcken, Johan Vullings en Nermin Hamzic. Het zijn zeker niet de minsten waardoor Volhardings lage positie grotendeels verklaard is. Jaap de Vlam kon na wekenlang blessure leed van de lijst worden afgevoerd. De Sambekenaar was zondag niet alleen belangrijk door zijn twee treffers. De vleugelspits is steed aanspeelbaar, doelgericht in zijn acties en hij droeg zijn steentje bij aan de gedrevenheid die de roodwitten kenmerkten. VOS- trainer Hans Brouwers merkte vooraf in de sfeervolle bestuurskamer op dat Volharding opvallend laag staat. De Venlonaar, ooit een begenadigd aanvaller, vertelde dat hij enkele spe- Leunen 5-Geijsteren 0-3 (0- 2). Doelpunten Geijsteren: Gor don Velthuyzen, Bram Derikx en Tacettin Altunyuva. Geijsteren heeft de topper tegen Leunen met duidelijke cijfers gewon nen: 0-3. De wedstrijd verliep erg voorspoedig voor de withemden omdat het al meteen in de eerste minuut Gordon Velthuyzen was die op aangeven van Gijs Wijnhoven van buiten de zestien meter de bal in de kruising joeg. Na twintig minuten kon Bram Derikx bij de eerste paal de 0- 2 intikken na weer een assist van Gijs Wijnhoven. Na een rode kaart voor Fons Jacobs moest Geijsteren nog een uur met tien man verder. Geluk kig scoorde Geijsteren direct na rust door een frommelgoal van Tacettin Altunyuva. Hierna werd Leunen nog gevaarlijk, katachtige redding van Stan Kunen op een kopbal. Maar Leunen kon ondanks een man meer geen vuist maken zodat Geijsteren de negende overwinning op rij boekte en Leunen tegen zijn eerste nederlaag aanliep. Belangstellenden worden op zon dag 2 december in de gelegenheid gesteld de uitwedstrijd GSV'28 tegen SV Venray te bezoeken. Inschrijven kan in de kantine of via de website van SV Venray. De supportersbus ver trekt om 12.30 uur vanaf Den Bog- gerd richting Beek. De stichting Jeugdvoetbaldagen houdt van 11 tot en met 15 augustus 2008 voor kinderen die geboren zijn tussen 1 januari 1994 en 1 juli 2000 een voetbalweek op de voetbalvel den in Horst en Hegelsom. Een week waarin voetballen centraal staat: dage lijks wordt er op techniek getraind, de jeugd van PSV zal mogelijk een demonstratietraining komen geven, en een deel van de selectie van VW komt op bezoek. Uiteraard worden er ook veel voetbalwedstrijden gespeeld: 4 tegen 4,7 tegen 7 en uiteraard een aantal ludieke voetbalvormen, waar onder boarding-voetbal en voetvolley- bal. Soccer-pall (op ritme voetballen met een bal in een netje) is ook een onderdeel van de voetbaldagen. Voor de keepers worden er enkele speci ale keeperstrainingen gehouden. Voor meer informatie: www.jeugdvoetbal- dagen.nl Programma zaterdag 1 december SW-KevelearAlt 15.30 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346 Uitslagen Stormvogels' 28 A1 -Y sselsteyn Al 3-0 Ysselsteyn Bl-VCH BI 2-1 Herpina C1 -Ysselsteyn Cl 1-8 Ysselsteyn C2-Someren C5 0-11 Y sselsteyn D1 -Leunen Dl 1-6 Wittenhorst D4G-Ysselsteyn D2 1-4 Ysselsteyn E1 -Volharding El 3-4 Merselo EIG-Ysselsteyn E2 0-14 Lottum E2-Ysselsteyn E3 4-9 Ysselsteyn E4-HRC27 E3G 6-0 Ysselsteyn E5-Mulo E6 3-12 Wittenhorst F3-Ysselsteyn F1 0-8 Merselo FIG-Ysselsteyn F2 0-10 Ysselsteyn F3-United F3 10-0 Ysselsteyn F4-VenrayF14 0-14 Y sselsteyn MF1 -2-Montagnards 15-4 Oostrum MFl-2-Ysselsteyn MF3 3-7 Programma zaterdag 1 december Ysselsteyn Bl-SVEB BI 14.00 Ysselsteyn Cl-HVCH C2 14.00 SS United Dl-Ysselsteyn DIG 10.00 Ysselsteyn D2-SVOC01 D2 12.45 Meterik E1 -Ysselsteyn E1 9.15 Ysselsteyn E2-Venray E8 9.00 Kronenberg E2-Ysselsteyn E3 9.30 Leunen E3-Ysselsteyn E4 9.15 Ysselsteyn E5-NWC E10 9.00 Uitslag ZSV-Veteranen 1-6 Programma zaterdag 1 december Veteranen-Meterik Programma zondag 2 december Ysselsteyn-BW' 27 14.30 Ysselsteyn 2-SV United2 11.30 Heijen 2-Ysselsteyn 3 12.30 Ysselsteyn 4-Meterik 3 10.30 Leunen7-Ysselsteyn 5 10.30 Programma zaterdag 1 december Milheezer Boys vet-BWUnited vet Programma zondag 2 december Ysselsteyn-BW 14.30 SVOC4-BW2 11.30 Volharding DA1-BW DA1 12.00 Uitslagen VW'03 B2-BW27 BI 1-1 GFC'33 MC 1-BW'27 MCI 1-2 BW' 27 E 1-EWC/Resia E3CO 6-0 BW'27 Fl-TOP'27 F1GCO 6-0 EWC/Resia MF ?-BW'27 MF 0-4 EWC/Resia MF ?-BW'27 MF 1-0 Programma zaterdag 1 december BW'27 BI-Hegelsom BI 14.30 BW'27 El-United E3 11.00 TOP'27 FIGCO-BW'27 F1 9 30 Uitslagen Leunen 5-Geijsteren 0-3 Programma zondag 2 december Geij steren-Venray 8 11.00 Programma zaterdag 1 december VetWittenhorst-Geijsteren 17.00 Uitslag Holthees vet-Wittenhorst vet 3-3 Programma zondag 2 december Griendtsveen-Holthees 14.30 SVOC 3-Holthees 2 11.00 Holthees 3-HRC 3 11.30 Iers opstelde die normaal niet tot de basiself behoren. Kan wel zijn, maar je bereikt toch niet de derde ronde om het dan te laten afweten. In ieder geval de Brabanders ver schenen met zes jongens aan de aftrap die twee seizoenen terug nog kampioen werden met de Al in de derde divisie. Al na vier minuten was het raak voor de thuisclub op de prima bespeelbare grasmat. De lange bal van Gijs Ermers werd door Hen drik Ermers vanaf de achterlijn voor gezet waar Chris van Duijnhoven zijn scherpte toonde: 1-0. Even later liet de doelpuntenmaker die scherpte op een verkeerde manier zien door zich te solistisch vast te lopen. Doelman Erik Hubers, ook terug van een blessure, kon na een run over tachtig meter de snelle Fahti M'Kaouar stoppen. Ook de inzet van Coen Souren kende geen genade bij de Volharding-keeper die een gevaarlijk schot vanAziz Khalouta voorlangs zag verdwijnen. Roel Gerrits was de enige midden velder die actieradius toonde. Verder verzuimden de mannen van trainer André Cornelissen de tegenstander stevig onder druk te zetten. Tien minuten voor rust strandde Daniël Peters eveneens op Erik Hubers. Dit was kennelijk de juiste inspiratie voor Roel Gerrits. De middenvelder vond snel Jaap de Vlam die geen enkele twijfel toonde: 2-0. De ruststand had nog hoger kun nen uitvallen als Chris van Duijnho ven, na het mooie uitspelen van de felle Tiesem Lebesque, niet zo zelf zuchtig was geweest.VOS-spits Patrick Roulaux, overgekomen van hoofdklas ser EW, liet zich met een vlammend schot even zien. Twee minuten later schoot Roulaux vanuit de draai in maar de bal was een prooi voor Erik Hubers die zijn verre uitgooien niet op waarde zag geschat door de voor- waartsen. VOS-aanvoerder Ruud Cordang was eerst handtastelijk jegens Roel Gerrits en ging vervolgens te fel in op Erik Ermers. Dat was voor trainer Brouwers wijselijk het signaal hem te wisselen. Vlak daarna ging de bal op de stip na een vallende handsbal van verdediger Jamal Arssi. Mark Blenc kers schoot feilloos raak (3-0) waar door de bekerpartij van alle spanning beroofd was. Toen werd het tijd voor de Van Duijnhoven-minuten. De aan valler toonde zich koelbloedig door de plots voor zijn voeten vallende bal juist te raken: 4-0. Daarna de mooiste aanval van de middag. Die werd opge zet door Sander Oudenhoven en Gijs Ermers en wederom was de beslis sende tik van Chris van Duijnhoven: 5-0. Daarmee was de koek nog niet op. Jaap de Vlam soleerde op links handig door de Venlose stellingen - of wat daar nog van over was - en doel puntte in de hoek: 6-0. "Het stemt tot tevredenheid dat opnieuw meerdere spelers hebben gescoord", zei trainer André Cornelis sen die alvast vooruit keek naar de zware uitwedstrijd van zondag tegen NWC. "Het zal in Asten zeker niet zo gemakkelijk gaan." Ook Gijs Ermers was blij met de ruime winst. "Het is een opkikker voor de groep. We zijn de laatste weken onmiskenbaar beter aan het voetballen. Maar we mis sen toch duidelijk routine waardoor we nog te vaak te onrustig zijn. Dat kunnen we zondag tegen NWC niet gebruiken. Hopelijk keren Johan Spe ijcken en Johan Vullings binnenkort weer terug", aldus de gelouterde Vol harding-captain. SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: JDS Bedrijfsautomatisering B.V. SUMMA Advies Groep B.V. Jenniskens Installatie B.V. AMBASSADOR MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum Gemeente Venray; Julicher en Meijer Advocaten Burgemeester J. Waals Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Wethouder L. Heidens K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders GOLDEN MEMBERS: Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Art.com De Lekkernij-tAnker, Merselo Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Euroshutters Maessen Bedrijven Flextronics Makelaardij Carel Fijen GGZ Groep Manders Automation van Haren Autobedrijven B.V. Mari, Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Mister Kool's, Wanssum McDonald's Venray NLW Groep Van den Munckhof B.V. Notariskantoren Venray Nelipak B.V. Verkeersschool Nottelman Numac Nederland B.V. Pansign Communicatie OTTO Work Force B.V. PDS Products Peka Kroef B.V. Van der Putt Advocaten Personato Werving Selectie Peelrand Makelaardij B.V. Rabobank, Venray PROF NORM, Jan van Dijck Venray Vie Curi Vitaal Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. MEMBERS: Ricor Damesmode en Herenmode De Aanpak Bouwservice B.V. Rocom Telecommunicatie B.V. ABN/AMR0 Bank Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Adecco Rooijerie Uitmarkt Argowil B.V Riihl Haegens, Molenaar, Accountants Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Saarloos Automotive Equipment, Venray Auto Arena Venray B.V. Salarispoint, Oirlo Autowijk Keizersveld Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Autoschade Venray SO Expo Avydo accountants en belastingadviseurs Sport 2000 BAS B.V. Steenhandel Kusters Bax Financieel Advies B.V. De Swing B.V. Restaurant, America Bol Accountants, Venray Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Boomers Tandartsenpraktijk Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Thuijls Beheer B.V. Ten Brinke Hekwerken Toverland BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Tempo-Team Uitzendbureau Cocosoft Thetru B.V. Communicatiehuis Centennial Thomassen Interieurs BV Contour, Accountants en Belastingadviseurs Turning Technic B.V. Corn el co Safety Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Culinair Creatief Taxi Twan Peeters DatZitt Horeca Projectmeubilair Taxi Verstraaten B.V. Deloitte Accountants ,Venlo Uitzendburo Mondial Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne VB&C Derksen Dienstverlening 2VM Makelaars/2Count Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Verspreidingsburo Periodiek Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Elektra Van Gogh B.V. Websdesign ERWOLAR B.V. Wejebe Blitterswijck B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Wellness and Sports FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Partycentrum "De Witte Hoeve" Feenstra Warmte Totaal Zorg WIK0 Investments Fortis Bank, Venray Wiertz Personeelsdiensten Gamma, Venray Wonen Venray Van Gansewinkel B.V. VRIENDEN SV VENRAY Gilde BT Addit BV van Grinsven Drukkers, Venlo Feestcafé de Koets Healthcare Group, Venlo Golfcomplex De Golfhorst Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Manders Verhuur Hotel Asteria Munckhof reizen, Horst ING Bank, Venray Nachtcafé Allabonneur Interstyling B.V. Sport Lavit Intratuin, Venray Taxatiebureau Dirkx van Soest Invent Personeel en Organisatie Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Jacobs Dakbedekkingen Van Neerbos Bouwmaterialen Group Janssen Venray Stucadoors B.V. Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18