De opluchting om niet meer te hoeven roken! Voor al uw rouwbloemwerk Tk eo A.rts s||§§||£Ss®2i W. HENBRIE ij intratuin w voor een verzorgd vaarwel Icfirijen ^IfSleeters LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN atuursteen mode accessoires GRAFMONUMENTEN a HET GROENE WARENHUIS Schoonheids salon"Eveline RIENSVEL High Tech apparaat Schoonheidssalon"Eveline" eraCare PEEL EN MAAS Donderdag 22 november 2007 - Pagina 35 Nieuwe woning??? Bezoek onze geheel vernieuwde showroom voor uw vitrages, overgordijnen, inbetweens, rolgordijnen, vouw- en paneelgordijnen, binnen- zonweringen, tapijt, vinyl en sinds kort ook houten vloeren van ALTIMAGO. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen Hoofdstraat 25 in Liessel Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Probleemloos stoppen met roken kan met eraCare. Langstraat 133, Tel. 0478-588585 voor totaalkosmetiek huidtherapie - Luxe gelaatsbehandeling - Verwijdering rode vaatjes in gelaat (téleangiëctasien) - Verwijdering pigmentvlekken - Huidverjonging - Gespecialiseerd in acne - Verwijdering steelwratjes - Electrisch ontharen i I.P.L. Begrafenis en crematie onderneming de heer W.A. Buys Truus Giellen-Weijmans Bert Achten Harry Dujardin Wim Buys Haije Opa Leunen Wim Buijs Piet Heidens voor totaalkosmetiek huidtherapie Bert Achten Riemen Tassen Shawls Sieraden Riemen en zo. www.rimenzo.nl Mode accessoires voor dames en heren om het geheel compleet te maken. Merken in zeer verschiHende stijlen. Patersstraat 14 Venray (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage Anneke van Ool-Fleurkens Voor al uw senioren meubels zoals ledikanten, kleine eethoeken, bank stellen, relaxfauteuils ook met sta-op systeem, fauteuils op maat enz. enz. bent u bij ons op het juiste adres. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl fPrans van Gerven en Jo van Gerven-Verstegen (Advertorial) Door Pam van Vliet Denkt u dat stoppen met roken onmogelijk is? Of bent u bang voor ontwenningsverschijnselen, een slecht humeur of overgewicht? Dankzij de gecombineerde methode van eraCare is die angst ongegrond. Ook als u al diverse pogingen hebt ondernomen, kan eraCare u helpen. "Vrijwel niemand zag mij ooit zonder shagje", lacht Arno Vloet van eraCare. "Aan stoppen dacht ik niet en als ik daarop aangesproken werd, strooide ik vrolijk met alle bekende rokersargumenten: Het is zo gezellig, het is zo lekker, je moet toch ergens dood aan gaan..." Dat is inmiddels heel wat jaren geleden. De straffe roker van weleer is opgelucht en blij dat hij nooit meer hoeft te roken. Zo blij dat hij al duizenden anderen van het roken af heeft geholpen. contact opnemen met de heer Vloet voor een extra duwtje in de rug. Levenslang garantie! eraCare is zo overtuigd van de werking van haar behandelmethode dat zij maar liefst levenslange garantie geeft. Mocht u binnen zes maanden toch weer gaan roken, dan kunt u zo vaak terugkomen als nodig is. Na deze zes maanden betaalt u slechts de consultkosten. Laurahof 9, Venray Tel. 0478-511279 (Vergoeding mogelijk via zorgverzekeraar Spec. lid VO-ANBOS Ir. A/lartjlcestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweq 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij £ijn dag en nackt kereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 Met grote verslagenheid en droef- heid hebben wij ken nis genomen van het plotselinge overlijden van onze oprichter en dirigent Gedurende meer dan 48 jaar is hij de grote stimulator van ons koor geweest, zijn koor was zijn leven. Even plotseling als het overlijden van zijn vrouw Ria, 6 weken geleden, zullen we ook dit grote verlies moeten accepteren. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte dit grote verlies te dragen Leden en Bestuur Zangers van St. Frans Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je liefde voor ons stond bovenaan Wij moeten aanvaarden om zonder jou. .verder te gaan Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heen gegaan, os mam en oma, weduwe van Piet Giellen Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar Jan en Francien Jordie en Xandra Maudie en Maarten Dus tie Tonnie Annie en Johan Claudia Ricardo en Eva Mariska Venray, 20 november 2007 Correspondentie-adres: Anemoon 9, 5803 BW Venray We zullen os mam voor het laatst in ons midden heb ben op zaterdag 24 november a.s. om 14.30 uur tijdens de uitvaartdienst in de parochiekerk van de Onze Lieve Vrouwe der Zeven Smarten, de Paterskerk, waama wij haar te lusten zullen leggen op het r.-k. kerkhof te Ge- ij steren Voor de uitvaartdienst bestaat de mogelijkheid het con doleanceregister te tekenen. Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, vra gen wij u deze kennisgeving als zodanig te aanvaarden. En toen was het stil... Een man van weinig woorden met een warm hart, die een grote leegte achter laat. Wij wensen Anita, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Team "De Nissehoff Silvia, Sandra, Peggy, Nancy, Iwona, Yamo, Suzan, Kristel, Dominique, Anita, Laura, Joyce, Maaike, Irma, Peggy 30-11-2001 30-11-2007 Lieve Sijf, daar komt het weer november en december vol met datums die je liever ontwijkt zoals slecht weer waar je wel voor binnen kunt blijven voor je verdriet kun je je niet verschuilen daar baat een paraplu of muts niet aan regenen blijft het ook al ziet niet iedereen je pijn maar het blijft ook na 6 jaar bestaan tot ziens lieve knul, Pap, Mam, Eva en Bieke Om samen aan Sijf te denken, hebben we op 27 november 2007 om 19.00 uur een h.mis in de St. Oda kerk te Ysselsteyn. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de kaarten, de bloemen, de aanwezigheid bij de afscheidsdienst en de vele andere blijken van mede leven, die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man Een speciaal woord van dank aan: Deken H. Smeets en het Petius' Banden koor. Ria Dujardin-Jansen Fam. Dujardin Fam. Jansen De zeswekendienst zal plaatsvinden op zaterdag 24 november om 19.15 uur in de St. Petius' Bandenkerk. de avond is gekomen de deuren heb ik achter mij gesloten door de luiken heen kijken de ogen niet meer deze dag is om ik zit hier stil te wachten zoek zacht in mijn gedachten terug naar voorbije dromen en kom bij jou die lang met mij veel deelde toen de tijden ons nog samenhielden Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij plotseling afscheid moe ten nemen van onze papa en opa sinds 11 oktober 2007 weduwnaar van Ria Buys-Singendonk Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Otterlo: Yvonne en Albert Milou Olaf en Stephanie Esmée Tilburg: Monique en Jan-Willem Jan-Willem jr. en Irene Florentine Juliette Venlo, 20 november 2007 Mastbos 6, Venray Correspondentieadres: Ringbaan Oost 443, 5017 AA Tilburg De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 24 november om 11.30 uur in de parochiekerk van O .L. V. van Zeven Smarten (Paterskerk), Leunseweg te Venray, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Berkendonk, Meanderlaan 1 te Helmond - Brouwhuis. De avondwake zal plaatsvinden op vrijdag om 19.15 uur in bovengenoemde kerk. Voor aanvang van beide diensten is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. I kunt elfscheid van hem nemen in het uitvaartcentrum van DELA, Merseloseweg 130 (naast Medisch Centrum VieCuri) te Venray, op donderdag van 18.00 tot 18.45 uur en vrijdag, voor de avondwake, van 18.00 tot 18.30 Nooit meer zomaar even binnenkomen, nooit meer zomaar even aan de tafel bijschuiven, nooit meer even spelen met jou, nooit meer met jou kiroevelen, nooit meer met jou lachen en nooit meer jouw pretoogjes zien vair het genieten. Opa wij zullen jou missen. Het Klavertje vier: Femke, Lars, Niels, Sven Tot ons verdriet moeten wij afscheid nemen van Wij zullen zijn nuchtere, heldere kijk op zaken en zijn humor gaan missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Fractie, bestuur en leden VVD-Venray Nooit klagend, nooit vragend, Je tegenslagen in stilte dragend, Jouw handen hebben voor ons gewerkt, Jouw hart heeft voor ons geklopt, Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Wij moeten aanvaarden om zonder jou verder te gaan. Miene grote Kanjer, ózze Pap en lieve Opa is overleden. 20 mei 1921 t 19 november 2007 echtgenoot van Mia van der Sterren Leunen: Mia Heidens-van der Stenen Leunen: Annet en Flits Litjens-Heldens Ralph, Judith Venray: Jack en Gerry Heldens-Bovée Yvonne, Annelies Boxmeer: Ria en Tonny Peeters-Heldens Tom, Rick Meerlo: Marian en Toon Thij s sen-Heldens Linda, Frank, Marlie Smakt: Gerard Heidens en Maigo Bolenius Melderslo: Marie-Thérèse en Peter van de Pasch-Heldens Femke, Lars, Niels, Sven Leunen, 19 november 2007 Weipas 6, 5809 BS De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 23 november 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Catharina te Leunen waama de crematie zal plaats vinden in de grote aula van crematorium Rijk van Nij megen, Schoenaker 12 te Beuningen. In de avondwake van donderdag om 19.00 uur in de bo vengenoemde kerk zullen wij pap bijzonder gedenken. Pap is thuis, waai' u op donderdag van 18.00 tot 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Een speciaal woord van dank aan "mien megjes" van de Thuiszorg Noord-Limburg en dr. J. Wittgen. Op uitdrukkelijk verzoek van Pap geen bloemen, graag een donatie aan het Koningin Wilhelmina Fonds, hier voor staan bussen achter in de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide dien sten in de kerk. Zandakker 24 5801 DV Venray telefoon 0478 588889 www.buffart.nl (voorheen Goumans uitvaartonderneming) rrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 .werkzaamheden. Ook voor aüerestauram Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid tuursteen.nl .schrijenpeetersna "pjeffelt,T: (0485) 36 14 40,V3W Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak. Looi IE NIEUW OP DE MARKT Allernieuwste voor definitief ontharen! Minder pijnlijk, effectiever en tijdbesparender dan andere behandelmethodes Ervaar en zie naderhand het resultaat. U bent van harte welkom voor een gratis proefbehandeling bij Laurahof9, Venray, Tel. 0478-511279.' Spec. lid VO-ANBOS T>I LI VIAI K I <K) A\ 1 1 IIN "Always look on the bright side of life" Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven heb ben wijgeheel onverwacht, afscheid moeten nemen van ons lieve maatje en vader, partner van Anita Peeters Hij mocht slechts 55 jaar worden Venray, Anita en Jens-Jann Venray, Jochem Castenray, Yamo en Tom Blerick, Anouk-Elaine en Joop Tobias en Joackim 16 november 2007 Bosweg 46 5804 AK Venray De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrij dag 23 november a.s. in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Blerick. Voor ouders en kinderen van De Nissehoff is er van 13.30 tot 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen aldaar Voor andere genodigden vangt de plechtigheid om 14.30 uur aan. Samenkomst in de ontvangstkamer van het crematori um, waai' gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt afscheid nemen van Bert in het uitvaartcentrum naast het VieCuri ziekenhuis aan de Merseloseweg te Venray op donderdag 22 november van 18.00 tot 18.45 uur. Wij denken dat Bert het fijn zou vinden wanneer ieder een één bloem ter afscheid meebrengt. Wij willen graag een blijvende herinnering aan Bert la ten maken voor De Nissehoff. U kunt uw bijdrage depo neren in de daarvoor bestemde bus. BOXMEER - GENNEP - OVERLOON WILBERT GOEMANS UITVAARTZORG ledereen kan stoppen Dat roken een verslaving is weet iedereen. Stoppen is lastig door de combinatie van lichamelijke verslaving, geestelijke afhankelijkheid en de gewoonte om te roken. Juist deze drie aspecten pakt eraCare met succes aan, waardoor het voor iedereen mogelijk wordt de tabak definitief vaarwel te zeggen. Auriculo therapie Om de lichamelijke verslaving aan te pakken wordt er gewerkt met Auriculo therapie (westerse oor-acupunctuur). Op de uiteinden van de betreffende zenuwbanen op en rond het oor worden pijnloos enkele piepkleine steriele puntjes geplaatst die zorgen voor een snelle ontgifting en het onderdrukken van de ontwenningsverschijnselen. U blijft zich dus prettig voelen! U volgt intussen een effectieve training en krijgt een boekje mee waardoor u leert de geestelijke afhankelijkheid te bestrijden en uw rookgewoonte te doorbreken. Tijdens de tweede behandeling (een week later) worden de puntjes verwijderd en krijgt u een nieuw puntje dat voorkomt dat u gaat aankomen. Gaat het ondanks alles tóch soms even wat minder makkelijk? Dan kunt u gewoon tussendoor rechtstreeks telefonisch Gediplomeerd therapeut Arno Vloet is gediplomeerd natuurgeneeskundig therapeut. Vraagt u gerust naar zijn papieren. (Wij dagen u uit dat ook eens bij de concurrentie te doen...) ALLEEN bij eraCare worden deze behandelingen door 85% van de zorgverzekeraars (deels) vergoed. (Zie voor vergoedingen ook onze website.) U kunt in Malden ook bij hem terecht voor afvallen, pijnbestrijding en coaching. Vloet is aangesloten bij o.a. de BATC en de Ring. eraCare werkt uitsluitend op afspraak en is binnenkort ook bij u in de buurt. zaterdag 8 december in 't Stekske in Venray. dinsdag 11 december in Fitland in Bergen. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u 24 uur per dag bellen naar 024-3880457 of kijk op www.eraCare.nl. Voor bedrijven en instellingen zijn in huis trainingen op afspraak mogelijk. Jeannette Hiddes uitvaartverzorger n W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 BEDANKT! Bedankt voor zoveel blijken van medeleven en belang stelling tijdens het ziek zijn en overlijden van os moe De vele bezoekjes, de persoonlijke woorden, de kaarten, de telefoontjes en de aanwezigheid bij de uitvaartdienst hebben ons nogmaals laten zien dat zij bij velen geliefd was tijdens haar leven. Wij voelen dit als steun om verder te gaan. Ook de medewerksters van de Zorggroep Noord- Limburg, team West Venray, willen wij hierbij bedanken. Frans van Ooi, kinderen en kleinkinderen De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 24 november om 19.15 uur in de St. Petrus' Bandenkerk. 0485 523043 - 0478 642642 www.wg-uitvaartzorg.nl Ons pap en mam, opa en oma zijn op maandag 26 november 50 jaar getrouwd. Dit feest vieren wij op zaterdag 24 november 2Ö07. Uit dank baarheid is et om 15.00 uur een H. mis in de St. Petrus' Bandenkerk te Venray. U bent van harte welkom op onze receptie van 16.00 uur tot 17.00 uur. In zaal het Pelgrimshuis, St. Jozeflaan 52 te Smakt. Uitvaartcentrum bij Algemene Begraafplaats Boxmeer/Sambeek Sfeervolle rouwkamers dag en nacht toegankelijk

Peel en Maas | 2007 | | pagina 35