CUSTERS MONTEUR m/v Receptioniste- Secretaresse Nooit Boeken- platen en CD-markt Elzenhorst. XEROX PROFCORE FLEXTRONICS DESIGN-BUILD-SHIP Douane Declarant Expeditie medewerker Maintenance Technicians Line Production Engineer Interesse? Berden Schilderwerken /kMa WIJ ZOEKEN TEAMLEIDERS, ORDERPICKERS, HEFTRRCK- EN REACHTRRCKCHADFFEDRS. ofc°re Montage Lassen verwarming - en ventilatiesystemen Glazenwassers onderhoudsschilders (ook in de winter) Orderpickers met 1 -2 jr ervaring Commerciële mdw binnendienst Venlo Monteur onderhoud afvalwater-zuiveringsinstallaties Actieve sales-medewerker materialen installatietechniek ♦>Mdw assemblage onderhoud electrotechniek Locatie Venlo Veldhoven: Ploegleiders AGF verpakken Montage- en bouwhuipen binnen+buitenwerk Operators mengvoederfabrieken 2 ploegen Chauffeurs mengvoederproducten (dagdienst) CNC verspaners MIG/TIG lassers Service monteur Constructeur 3D-CAD PEEL EN MAAS Donderdag 22 november 2007 - Pagina 32 Wij zoeken een Onderhoud Renovatie en Nieuwbouw St. Ambrosiusstraat 16 5801 GR Venray Tel. 06-13430801 CADEAUTIP voor de Sint!! Voor de TIENERS hebben leuke eyechairs in diverse kleuren. Ook hebben wij een uitgebreide collectie woon accessoires zoals vazen, schalen, schilderijen en allerlei lenke hebbedingetjes. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Voor Taiidartspraktijk te Venray Oproepkrachten in het magazijn MA/ What do you do? Manpower' 4 ochtenden per week maandag t/m donderdag van 8.00 uur tot 12.30 uur Beschikt u over: - een collegiale instelling - stressbestendigheid - goede communicatieve vaardigheden - de benodigde accuratesse - voldoende affiniteit met de PC - tandheelkundige kennis Bent u bovendien een teamplayer, dan bieden wij een leuk collegiaal team in een dynamische werkomgeving! Schriftelijke sollicitaties voor 01-12-2007 stu ren naar Tandartspraktijk Wasser, Eindstraat 23, 5801 CP Venray Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing In sommige branches geldt: vandaag bellen morgen aan het werk Kijk ook op onze website voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen Horst 077-398 2414 Venray 0478 - 531 431 Venlo 077 - 320 38 88 Tegelen 077 - 326 26 80 www.uitzendburomondial.nl Zaterdag 24 nov. van 11.00 tot 15.00 uur in de Tamboerijn ELZENHORST TE HORST. www.uitzendburomondial.nl Keizersveld 53E 5803 AP Venray T (0475) 551 290 venray@profcore.nl Custers Hydraulica B.V. is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van hoogwerkers en aluminium steigers. Met behulp van geavanceerde machines streeft Custers Hydraulica naar een continue verbetering van de kwaliteit van de producten. Een goed geoutilleerd pand, nieuwe technieken en hoog gekwalificeerd personeel dragen ertoe bij dat het bedrijf als volwaardig partner wordt gewaardeerd door de internationale klantenkring. Vanuit Venray wordt met circa 60 enthousiaste medewerkers voldaan aan de nog steeds groeiende vraag. De functie: de monteur m/v houdt zich bezig met montagewerkzaamheden aan hydraulische hoog werkers en onderhoudsstellingen. De werkzaamheden worden in de fabriek te Venray (industrie terrein Smakterheide) uitgevoerd. De kandidaat: De juiste kandidaat heeft een MTS - werktuigbouwkunde opleiding of vergelijkbare ervaring. Kennis van elektrische schakelingen is vereist. Kennis van hydraulische systemen is een pré Voor meer informatie: belt u dhr. Eric Mommers: telefoon: 0478 55 30 00 Uw sollicitatiebrief met uitgebreid cv stuurt u bij voor 7 december a.s., bij voorkeur per e-mail naar: e.mommers@custers.nl of per post aan Custers Hydraulica B.V., Postbus 22, 5800 AA VENRAY Logistics Flextronics Logistics B.V. in Venray verleent uitgebreide logistieke diensten aan haar klanten, waaronder warehousing en distributie, light assembly, vendor managed inventory en value added logistics. Door het wereldwijd bundelen van de produktie en logistieke activiteiten heeft Flextronics de mogelijkheid haar klanten total supply solutions te kunnen aanbieden. Flextronics Logistics Venray is 180.000 m2 groot en dagelijks verwerken wij gemiddeld 275.000 units met 190 uitgaande vrachwagens voor vooraanstaande merken in de fast moving consumer goods. Ons bedrijf kenmerkt zich door een cultuur die zich het beste laat omschrijven als informeel, pragmatisch en actiegericht. Onze relatief jonge organisatie is nog steeds bezig om zich verder te professionaliseren en daarnaast zijn wij aan het groeien. Vandaar dat wij de volgende vacatures hebben. Als declarant heb je samen met een directe collega de verantwoordelijkheid over de dagelijkse afhandeling douaneformaliteiten binnen een bonded warehouse voor één specifiek proces. Binnen je rol heb je zowel intern contacten met alle betrokken afdelingen en extern met de klant. Je voert interne controles uit en doet naar aan-leiding van de bevindingen verbetervoorstellen richting management. De kandidaat waar wij naar op zoek zijn heeft goede Nederlandse en Engelse uitdrukkingsvaardigheden in woord en geschrift en heeft ervaring met douanesystemen zoals DMS, Sagitta en NCTS. Je beschikt over een vak-opleiding douanedeclarant en bent bereid om in een twee ploegen systeem te werken (06.00-14.30 of 14.30-23.00 uur) Je staat de chauffeurs te woord, controleert de documenten behorende bij de vrachten op compleetheid en juistheid en legt deze gegevens vast voor de andere interne afdelingen. Daarnaast communiceer je met de afdeling warehouse voor het toewijzen van docks voor het laden en lossen van vrachtwagens en communiceert met de afdeling planning over het wel of niet accepteren van zendingen. De kandidaat waar wij naar op zoek zijn beschikt over mbo werk- en denk niveau en kan goed met het MS office pakket omgaan waaronder Excel (dagelijks gebruik). Daarnaast beschik je over goede Nederlandse en Engelse uitdrukkingsvaardigheden in woord en geschrift. Beheersing van of het Duits en/of Pools is een pré. Ook deze functie is in twee ploegendienst (06.00-14.30 of 14.30-23.00 uur) Je bent medeverantwoordelijk voor het uitvoeren en bewaken van inspectie-, reparatie-, calibratie-, onderhouds- en revisiewerkzaamheden binnen de geldende werkprocessen en volgens de wet-en regelgeving. Daarnaast ben je altijd op zoek naar verbeteringen van het kwaliteitscomfort in en rond de gebouwen door het uitvoeren van het facilitair beleid. Wij zoeken mensen die beschikken over goede Nederlandse en Engelse mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheden en die kennis hebben van elektrische en mechanische installaties. Daarnaast ben je bekend met gas, water en licht installaties, veiligheid en veiligheidsprocedures (NEN3140, VCA). Eén van de functies is in een lichte produktie omgeving en vereist ook kennis van IT systemen en flexibiliteit in diensten. Als line production engineer ben jij (mede) verantwoordelijk voor het storingsvrij laten verlopen van produktie processen en het opstarten van nieuwe produktlijnen. Daarnaast verzorg je de communicatie naar de klant over het functioneren van de produkten tijdens produktie en na de assemblage tijdens de testprocedures. Met het team van engineers ontwerp, test en implementeer je nieuwe processen en participeer je in verbeterteams. Je beschikt over goede Nederlandse en Engelse mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en je hebt technisch inzicht, bij voorkeur richting electronika. Verder heb je kennis en ervaring met MS Office en ben je goed in time management. Een pré is ervaring in een produktie/logistieke omgeving. De kandidaat die we zoeken voor maintenance technician en line production engineer is intern service- en probleem oplossend gericht, een echte teamplayer, accuraat en zelfstandig en beschikt over een MTS werk- en denk niveau. Interesse in één van deze vacatures of in onze andere vacatures bij Flextronics Logistics BV stuur dan je C.V. met een begeleidende brief naar Jobs@nl.flextronics.coin. Voor uitgebreide functieprofielen kijk dan op www.flextronics.com (careers-jobsearch-europe-netherlands). Andere vacatures zijn o.a.: Softwaredeveloper, ICT Teamleader, Engineering Lead, Proces/Warehousemanager, Supervisor Office, Administrative Employee Logistics Reacties graag voor 1 december 2007 (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld). Voor binnen en buitenwerk Betaalbare prijs Garantie en winterkorting Gratis kleurenadvies - prijsopgave De baan voor Xerox Venray zijn we op zoek naar magazijnmedewerkers in de 2 ploegendienst. Je bent verantwoordelijk voor het pieken, packen en verzamelen van orders d.m.v een geautomatiseerd systeem. Jij minimaal 8 uur per week beschikbaar gemo tiveerd nauwkeurig minimaal 18 jaar scholieren, studenten, huisvrouwen, partttimers, VUT'ers zijn van harte welkom om te reageren. Wij een afwisselend baan schone en prettige werkomgeving goede verdiensten. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl EHlf De mensen van ProfCore werken in de logistiek en industrie. Ze zijn in dienst van ProfCore, worden volledig opgeleid en voeren werkzaamheden uit bij grote bedrijven in Limburg. ProfCore biedt daarmee een unieke combinatie. Tevens biedt ProfCore jou 7 zekerheden: 1 Vast contract 2 Gegarandeerd salaris 3 Prettige werksfeer 4 Opleidingsmogelijkheden 5 Doorgroeimogelijkheden 6 Medewerker klant 7 Gevarieerde werkplekken ProfCore groeit fors met momenteel al 500 medewerkers in dienst, pR BUSINESS SERVICES Wat vragen we? De motivatie om alles te leren wat een logistiek medewerker nodig heeft. Als chauffeur heb je een certificaat nodig of de bereidheid deze binnen ons bedrijf te halen. Ervaring in logistieke werkzaamheden is een pré geen must. Nieuwsgierig geworden? Neem dan zo snel mogelijk contact op met onze collega Susanne Hendriks van de afdeling P&O of de vestigingsmanager Pascal van Herp: 0478 - 551290. Bezoek ook onze website www.profcore.nl Dof ra b.v. ontwikkelt en produceert machines en installaties voor de agro- en foodsector. Daarnaast ontwikkelt en produceert Dof ra b.v. industrieel maatwerk. Dit varieert van fijnmechanische modules tot complete productielijnen voor afnemers in diverse sectoren. flkcnd? Dof ra b.v. is opgericht in 1959 en telt 50 medewerkers. D0FRA bv Nijverheidsstraat 11 5961 PJ Horst Postbus 6019 5960 AA Horst NL Op dit moment zijn wij op zoek naar: WIL je meer weten over aard en inhoud van een van de genoemde functies dan kun je opnemen met Jan van Hoef onder telefoonnummer 077 - 399 98 88. Je kunt uiteraard ook schriftelijk reageren. contact In verband met expansie zijn wij op zoek naar ervaren en gemotiveerde medewerkers (m/v) die hun vak verstaan en weten wat kwaliteit is. Daarnaast biedt Dofra onervaren maar enthousiaste medewerkers (m/v) de kans om een vakman te worden via een on-the-job begeleiding (Dofra BV is een erkend Leerbedrijf). Dofra B.V. biedt een interessante werkkring met afwisselend werk in een dynamische organisatie. Het salaris overeenkomstig het niveau van de functie. Er zijn secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO van de klein metaal.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 32